Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

V Moskve sa za necelých 20 rokov je počet moslimských bratov takmer 6-násobný!!!! V Moskve žije 4 až 5 miliónov moslimských bratov!!!!

8
reakcií
219
prečítaní
Tému 13. októbra 2019, 20:16 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   13. 10. 2019, 20:16 avatar
Nedeľná chvíľa duchovna!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=xfbeove5DT0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&fbclid=IwAR319rpzKs0_816x0feDVCte49f_vGSMMh2CBGMhVhxByFSHz1SbgNmu3Ks

2.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   13. 10. 2019, 20:23 avatar
A koľkí z nich sú na dávkach?  

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 10. 2019, 00:19 avatar
Niekoľko stotisíc dostalo dávku na rozkaz vodcu

Dve akcošky slävänské

Prvá čečenská vojna predstavuje ozbrojený konflikt medzi Ruskou federáciou a čečenským regiónom vtedy známym ako Čečenská republika Ičkéria.

Prebiehal medzi decembrom 1994 a augustom 1996 a podľa oficiálnych údajov si vyžiadal vyše 15 000 mŕtvych na strane čečenských povstalcov. Rôzne zdroje odhadujú počet civilných obeti na až 100 000, ďalších viac ako 500 000 ľudí muselo opustiť svoje domovy.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Druhá čečenská vojna predstavuje ozbrojený konflikt, pri ktorom ruské sily obnovili federálnu kontrolu nad čečenským separatistickým regiónom.

Hlavné bojové akcie prebiehali od augusta 1999 do mája 2000, ruské vojská však v rámci protiteroristických aktivít operovali v oblasti až do 16. apríla 2009.

Táto vojna si podľa rôznych odhadov vyžiadala 50 000 obetí,

väčšinu z nich predstavujú civilisti. Straty ruských vojsk 11 000 mŕtvych.
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   13. 10. 2019, 20:32 avatar
Trol zabáva
V Moskve je 4 či dokonca 5 milionov - dement hádže milionmi - tak v jeho rusofobnej chorej hlave

3.
označiť príspevok

hokejis muž
   13. 10. 2019, 20:25 avatar
Trol je natešený zo zaplavovania Europy moslimami

5.
označiť príspevok

ardun muž
   14. 10. 2019, 23:38 avatar
Putin otvoril v Moskve jednu z najväčších európskych mešít

Islam je v Rusku druhým najrozšírenejším náboženstvom po pravoslávnom kresťanstve

MOSKVA. Jednu z najväčších európskych mešít otvorili po desiatich rokoch stavebných prác v ruskej metropole Moskva. Budova bude na 19.000 metroch štvorcových schopná pojať až 10-tisíc veriacich.

Slávnostné otvorenie Veľkej mešity sa koná v predvečer sviatku obetovanie Íd al-adhá, hlavnej náboženskej udalosti moslimov, ktorá je v Rusku známa ako Kurban Bajram.
Míľnik pre moslimský svet

Otvorenie novej mešity bolo pôvodne naplánované na máj 2016, ruské úrady sa však rozhodli urýchliť práce a svätostánok sprístupniť verejnosti už tento rok, keď si krajina pripomína 70. výročie Veľkej vlasteneckej vojny.

Na slávnostnom podujatí sa okrem kremeľského šéfa Vladimira Putina zúčastnili i turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, palestínsky líder Mahmúd Abbás, kazašský prezident Nursultan Nazarbajev, čečenský vodca Ramzan Kadyrov či hlava ruskej Tatárskej republiky Rustam Minnichanov, píše agentúra

svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

ardun muž
   14. 10. 2019, 23:40 avatar
Každý šiesty Moskovčan je moslim

Výstavba mešity si vyžiadala náklady v prepočte 152 miliónov eur. Najväčšou mešitou na území Ruskej federácie však zostáva Mešita Achmata Kadyrova v čečenskom hlavnom meste Groznyj s kapacitou presahujúcou 10-tisíc veriacich.

Islam je v Rusku druhým najrozšírenejším náboženstvom po pravoslávnom kresťanstve. K moslimskému vierovyznaniu sa hlási 23 miliónov obyvateľov, v krajine sa nachádza vyše 7000 mešít.

V samotnej Moskve žije najmenej dva milióny moslimov, teda každý šiesty Moskovčan je moslim.

To však platilo v roku 2015 . V roku 2019 žije v Moskve najmenej 5 000 000 moslimov a číslo stúpa

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 10. 2019, 02:31 avatar
Kiska-chce, aby sme prijali tisíce migrantov

9.
označiť príspevok

ardun muž
   15. 10. 2019, 23:14 avatar
Kiska už chysta spacáky    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:46,  “Ich modly sú striebro a zlato, dielo rúk pozemského človeka. Majú ústa, ale nemôžu...
dnes, 02:46,  Štát chce cirkvám platiť viac...
dnes, 02:16,  Prečo nebalí teba ? *03*03*03*13
dnes, 02:14,  54. aha uchyl co lozi za chlapami po forach :)
dnes, 01:52,  Ale ja ho nechcem zabiť, len jemne zbiť, aby si uvedomil, že aj na dvojmetrového kokota sa...
dnes, 01:50,  ale keby zmlatis Ovieteneho, tak ta zavru za cloveka :)
dnes, 01:48,  Veď preto sú najebaní tu. *03*03
dnes, 01:48,  stane = strane
dnes, 01:48,  facebook je cenzura, ale na normalnom fore si obertrolli ani neskrtnu! :)
dnes, 01:47,  Ale na druhej stane si ho musím trénovať aby neupadol, či ? *03*03
dnes, 01:45,  ty mas zdravy rozum, skoda si ho vybijat v hadkach s trollmi a provokatermi
dnes, 01:45,  To je dobre, toto je posledné slobodné fórum !!!!!!!!!!!! Na fakebúúku som napísal pravdu...
dnes, 01:44,  skoda, ze sa admin o forum nestara...
dnes, 01:43,  Ja som neomylný blbec, mňa si nezameníš s nikým. *03*03*03
dnes, 01:41,  nemas rad varene vajcia? :) ale inak ak sa bavis s blbcami, mozu si ta pomylit
dnes, 01:40,  Oni sa zabavia aj sami, ja len pridávam do ich kokotín pridanú hodnotu. *04
dnes, 01:39,  ale zlomyselnych trollov je lepsie ignorovat, nech sa bavia so stenou :)
dnes, 01:38,  ja znesiem aj troch, ale čo neznesiem, to je vajce a faloš !!!!!!!!!
dnes, 01:37,  Vsak dobre, su zase dvaja na teba a to je nefer
dnes, 01:36,  Niekto ich musí jebať, pridaj sa aj ty a budeš u mňa charakter !!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 326 bytes in 0,499 seconds)