Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

V Česku kvôi KOVID19 odložili nákup stíhačiek, na Slovensku 13. dôchodok.

72
reakcií
275
prečítaní
Tému 28. marca 2020, 18:13 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:13 avatar
Priority si treba určiť, tak hovorí šéf NATO


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2020, 19:05 avatar
Takže k tým stíhačkám súdruh .

Tak Česko ako Slovensko sme požiadali o členstvo v aliancii kolektívnej obrany . Tak ako to uskutočnili všetky členske krajiny bývalej nezmyslu VZ ktorá trvala 6 rokov až sa započalo jej sypanie .

Aliancia nato funguje a chrani so 100% istotou svoje členske krajiny 70 rokov je to najefektívnejšia forma a najlacnejšia forma obrany . Síce sme 5 rokov meškali za v3 ale usilie sa podarilo. Tak ako to funguje v každom zoskupení náš zaväzok voči kolektívnej obrany bol ročný výdavok na vlastnu armadu vo výške 2 % hdp ktorý sme nikdy nesplnili a i v dobrých časoch sme na armadu davali len niečo cez 1 % / na našu vlastnu armadu /

To čo nakupime za to 1 % hdp je plne na zvážení Orbrojených síl SR .

To že SNS sa rozhodla cez svojich nominantov nakupiť stíhačky ja posudiť neviem či je to správne alebo nám stačí po tom čo padol predposledný obstarožitný kakač tak ako popadali tie predošlé ktore nam servisuju Rusi .
Možno nám stačí ten jeden kakač a možno zajtra padne i ten a bude po kakáčoch .

Možno preto sa z tých zaväzkov odhodlali nakupiť nové stíhačky v priebehu 10 rokov .
Kedže prišlo čínske svinstvo bude na novej vláde či nákup zrušia odložia alebo neviem čo a tak bude lietať ten jeden hrdzavý mig až nespadne ako tie ostatne .

K tým financiam a výdavkom . Za bolševíka sme živili okrem obrovskej armady i zakladakov ktorí sa akože hrali na vojakov aby pretreli vetriesky z 50 rokov každoročne a založakov ktorí sa z času na čas prišli ožrať do nejakých kasarni ale i
100 000 trvalých okupantov z Ruska a ich rodiny

Za bolšana sme dávali na obranu 25 - 60 % hdp aby sme vedeli ako sme sa mali super v tej Varšavskej zmluve ktorá našu krajinu nie že nechranila ale okupovala .

Aliancia nato funguje 70 rokov so 100 % uspešnosťou chrani mier vo svojich členských krajinách a i v týchto ťažkých časoch vozia material na slovensko lietadla nato z operácie nato .

Naše vrtulníky boli nasadene v zimnej kalamite a sú v permnamencii i dnes v rozvoze materialu po našej krajine .

Žiadnemu natu peniaze nedávame ani Stoltenbergovi do prasiatka ako si to predstavuje idiot akým nepochybne si .

Čiastku presnejšie naozaj drobne na kavu a obsluhu a elektriny ustredia v Bruseli sú smeťou.


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   28. 3. 2020, 19:07 avatar
Edo ved neklam furt !
Sa nehanbíš ?


35.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 22:31 avatar
Osvietený si primitívny somár ako v tom americkom seriáli, kde bolo treba tlačiť tlačítko každých 108 minút, aby nevybuchol svet. Všetci ktorí uviazli pri tom tlačítku ho spoľahlivo roky tlačili, lebo milovali svet. Aj teraz sme chránení ako hovoríš so 100 percentnou účinnosťou a platíme za to americkým výrobcom zbraní a kontroluje nás NATO. Naozaj sme tak ohrození a musíme sa nechať dojiť? Nešlo by to i trochu inakšie? Prečo nestačí OSN v ktorom má západný svet prevahu a stačila by jednoduchá demokratická prevaha? Tak ako odpovieš ty nenávistný fašista?
Súhlasí Kasafran


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 3. 2020, 19:39 avatar
Havaran zabavam sa na tebe


38.
označiť príspevok

havran
   29. 3. 2020, 21:22 avatar
Osvietený ty si to neuvedomuješ, ale zabávaš sa na vlastnej hlúposti. U teba to jediné čo je normálne, tak sa bav ďalej   
Súhlasí Kasafran


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 07:28 avatar
havran stále si žiješ tu bolševícku bublinu. Inak to nebude presiakol si na tom VUML učení . Nikto Slovensku nebráni kupiť napríklad švedske gripen stíhačky . O ruských kakačoch sa baviť vôbec nemusíme tie by sme nakupovať nemali za žiadnu cenu lebo by to bola iba časovaná bomba ktorú naša krajina od šmejdov nepotrebuje .

Kontroluje nás nato ??? Ved nato je aj Slovensko na to si asi neprišiel že bojuješ proti vlastnej krajine a jej spojencom ako užitočný kremeľský idiot .

Podľa tvojej červenej a poriadne vymytej červenej hlavy by slovensko nemalo používať ani google , facebook, twiter , yotube , a dalšie americké produkty lebo podporujeme americku ekonomiku a USA by nemali kupovať naše auta lebo tebe to príde prirodzené . Len si pozabudol na to že ty si mešuge vymletý súdruh plný nenavisti z napoleonským syndromom .

V OSN má tvoj virtualny západ prevahu . Nuž keď komunizmus dohnil je to dosť logické , že polovicu OSN nebude tvoriť Severna Korea, Venezuela a Kuba .
Súhlasí ondrej61


40.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2020, 11:45 avatar
(39) Osvietený,
to si opäť prezentoval svoju totálne zvrátenú chápavosť, keď Tvoj mozog vyplodil takýto argument - "...a USA by nemali kupovať NAŠE auta..."...?
Nože vysvetli, komu patria autá, ktoré vyrába Volkswagen, PSA, Kia a Jaguar Land Rover...?
To ma skutočne nikdy ani vo sne nenapadlo, že takúto kolosálnu volovinu môže splodiť stredoškolsky vzdelaný strojár...!
Súhlasí havran


43.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 15:46 avatar
Súdruh Kasafran autá vyrobené na slovensku a ich predaj financuje státisíce slovákov ktorí pracujú v týchto firmách . Dane ktoré platia štátu nie len DPH 20 % sú zdrojom najväčšieho príjmu našej krajiny . To si naozaj nevedel ? Ty nevieš že každú minútu vyrobí VW jedno auto z ktorého len DPH je niekoľko tisíc € podobne i dalšie automobilky .

Ty náš súdruh amater ktorý čítal kotlebohovnomet .


63.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2020, 18:11 avatar
(43) Osvietený,
odkedyže a kde nájdeš u platcov daní, ktoré platia vlastníci automobiliek na Slovensku aj DPH...???
Neplatia náhodou "len" daň z príjmu právnických osôb, daň z príjmov zo závislej činnosti a odvody zamestnancov a zamestnávateľa...?
Súhlasí Kacír


70.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:31 avatar
Kasafran náhodou i tie ostatne poplatky platia ako i dph.


71.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:37 avatar
Medzi top daňovníkmi chýbajú slovenské firmy

prvýkrát zverejniť a oceniť najväčších platiteľov daní. Cieľom je ukázať, kto na Slovensku skutočne platí najviac daní a odvodov.

Takto zostavený rebríček preto presnejšie ilustruje, kto na Slovensku skutočne platí najväčšie priame dane a odvody. A sú to za vlaňajšok, podobne ako za predošlé roky, hlavne nemecké firmy, ktorých dcérske podniky odvádzajú najviac povinných platieb štátu. Dohromady takmer 800 miliónov eur ročne.

Nemecké podniky obsadili v prvej päťke dve pozície. Jasným víťazom, ktorý sa ako jediný prehupol cez hranicu 200 miliónov eur, sa stal bratislavský závod nemeckého koncernu Volkswagen. Najväčšia tunajšia automobilka zároveň odvádza štátu najviac peňazí z odvodov – takmer 130 miliónov eur. Druhá nemecká firma – kysucký závod nemeckého Schaeffleru – prvú päticu top daňovníkov uzatvára. Dodávateľská firma pre automobilky sa medzi najvyššie priečky dostala tiež vďaka nadpriemerným odvodom, ktoré platí ona i jej zamestnanci zo svojich platov.

„Na druhej strane sa do prvej pätice nedostala ani jedna slovenská firma, keďže aj samotný Eustream sa podľa svojho reportingu považuje za firmu ovládanú českým akcionárom,“ skonštatovala zakladajúca partnerka BMB Leitner Renáta Bláhová. Eustream s platbami na sociálne a zdravotné odvody, osobitný odvod, ale hlavne vďaka vysokej firemnej dani obsadil tretiu priečku. Predbehol ho americký U.S. Steel a štvrtá skončila ďalšia, tentoraz juhokórejská automobilka Kia. Všetkých prvých päť top daňovníkov odviedlo vlani do rozpočtu zo sledovaných povinných platieb minimálne sto miliónov eur.

Rebríček nepotvrdzuje všeobecne rozšírenú teóriu, že zahraniční investori na Slovensku neplatia takmer žiadne dane, pretože väčšinou čerpajú rôzne daňové úľavy. Na to, aby sa medzi top daňovníkmi postupne objavovalo čoraz viac tunajších firiem, treba podľa odborníkov zlepšiť pozíciu domácej strednej vrstve. Práve tú tvoria malí a stredne veľkí podnikatelia, ktorí v štátoch západnejšie od Slovenska predstavujú základ tamojších ekonomík.

Medzi prvými dvomi desiatkami najväčších platiteľov daní sa objavili len štyri firmy s čisto slovenským kapitálom.
Plus za dane

Tieto, no i ďalšie najväčšie podniky na Slovensku čakajú budúci rok v daňovej oblasti výrazné zmeny. „Ak koncom novembra schváli parlament novelu zákona o dani z príjmu, firmy budú čeliť najväčšiemu zemetraseniu v oblasti medzinárodného zdanenia po roku 2004,“ objasňuje R. Bláhová. Napríklad sa zavádza nový koncept daňovej rezidencie či zdanenie pri odchode. Ide o opatrenia iniciované OECD a Európskou úniou, ktorých cieľom je bojovať proti agresívnemu daňovému plánovaniu.

Daňovník roka
Taxpayer of the Year
Spoločnosť Daň z príjmu PO a závislá činnosť (mil. eur) Odvody – zamestnanec a zamestnávateľ (mil. eur) Spolu (mil. eur) Krajina
Company Revenue Tax (EUR mln) Contributions paid by Employee and Employer (EUR mln) Total (EUR mln) Country
1. Volkswagen Slovakia, a.s., Bratislava 90 127 217 Nemecko
2. U.S. Steel Košice, s.r.o., Košice 64 100 164 USA
3. Eustream, a.s., Bratislava 149 10 159 ČR
4. Kia Motors Slovakia, s.r.o., Teplička nad Váhom 95 31 126 Južná Kórea
5. Schaeffler Slovensko, s.r.o., Kysucké Nové Mesto 27 75 102 Nemecko
6. Železnice Slovenskej republiky, Bratislava 16 80 96 SR
7. Slovak Telekom, a.s., Bratislava 50 37 87 Nemecko
8. Slovnaft, a.s., Bratislava 40 31 71 Maďarsko
9. Tesco Stores SR, a.s., Bratislava 28 42 70 Spojené kráľovstvo
10. Slovenské elektrárne, a.s., Bratislava 18 48 66 Taliansko/Holansko
11. Slovenská pošta, a.s., Banská Bystrica 12 54 66 SR
12. SPP – distribúcia, a.s., Bratislava 51 14 65 ČR/SR
13. Continental Matador Rubber, s.r.o., Púchov 1 41 18 59 Nemecko
14. Západoslovenská energetika, a.s., Bratislava 35 18 53 SR/Nemecko
15. Orange Slovensko, a.s., Bratislava 35 17 52 Francúzsko
16. Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Bratislava 12 39 51 SR
17. T-Systems Slovakia, s.r.o., Košice 15 35 50 Nemecko
18. Samsung Electronics Slovakia, s.r.o., Galanta 33 14 47 Južná Kórea
19. Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s., Bratislava 7 33 40 SR
20. PCA Slovakia, s.r.o., Trnava 17 22 39 Francúzsko
21. Stredoslovenská energetika, a.s., Žilina 23 14 37 ČR
22. Enterprise Services Slovakia, s.r.o., Bratislava 10 27 37 USA
23. Východoslovenská energetika Holding, a.s., Košice 22 15 37 SR/Nemecko
24. ZF Slovakia, a.s., Trnava 12 24 36 Nemecko
25. Continental Matador Truck Tires, s.r.o., Púchov 1 27 8 35 Nemecko
26. Železiarne Podbrezová, a.s., Podbrezová 13 22 35 SR
27. Mobis Slovakia, s.r.o., Gbeľany 22 12 34 Južná Kórea
28. Slovenský plynárenský priemysel, a.s., Bratislava 24 10 34 SR
29. Lesy Slovenskej republiky, š.p., Banská Bystrica 9 25 34 SR
30. Eset, s.r.o., Bratislava 23 10 33 SR
31. Kaufland Slovenská republika, v.o.s., Bratislava 5 27 32 Nemecko
32. Slov. elektrizačná prenosová sústava, a.s., Bratislava 25 8 33 SR
33. Lidl Slovenská republika, v.o.s., Bratislava 8 24 32 Nemecko
34. Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o., Bratislava 14 15 29 Francúzsko
35. Nafta, a.s., Bratislava 21 6 27 ČR
36. Billa, s.r.o., Bratislava 8 18 26 Rakúsko
37. Henkel Slovensko, s.r.o., Bratislava 10 15 25 Rakúsko
38. Hornonitrianske bane, a.s., Prievidza 4 20 24 SR
39. Duslo, a.s., Šaľa 8 16 24 CZ
40. Embraco Slovakia, s.r.o., Spišská Nová Ves 8 13 21 Taliansko
41. Tatravagónka, a.s., Poprad 8 11 19 SR
42. Siemens, s.r.o., Bratislava 8 11 19 Rakúsko
43. O2 Slovakia, s.r.o., Bratislava 11 7 18 ČR
44. ZKW Slovakia, s.r.o., Krušovce 4 14 18 Rakúsko
45. Leoni Slovakia, s.r.o., Trenčín 6 12 18 Nemecko
46. Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Bratislava 3 14 17 SR
47. IBM Slovensko 5 12 17 USA
48. VUJE, a.s., Trnava 7 10 17 SR
49. Johns Manville Slovakia, a.s., Trnava 9 8 17 USA
50. Panasonic Industrial Devices Slovakia, s.r.o., Trstená 8 8 16 Nemecko

www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


64.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 18:14 avatar
Ty kokot, aké DPH, z automobiliek ide cudzím štátom 88 % a nám len ten ostatok ty kokot, preto je na Slovensku tak dobre............. na piču !!!!!!!!!!!


65.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:16 avatar
DPH iným štatom platia    


67.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 18:17 avatar
A ešte im aj dajú daňové prázdniny, proste Česi majú v jednom pravdu " Blbej Slovák " !!!!!!!!     


66.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:17 avatar
Asi zisk na Slovensku produkuju len romske osady    


68.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 18:18 avatar
No nie, zisk z VW ide všetok nám, och ty pičusko, ale ži si ži vo svojom svete na našej planéte.    
Súhlasí Kasafran


46.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 15:55 avatar
Kasafran Ty si myslel že Slovensko žije zo spútnika alebo zem a veku či Kočnerových hlavných správ ?

   

Pozrite sa, ktoré firmy platia najviac daní do štátneho rozpočtu

Podľa Finstat.sk počet spoločností, ktoré sú ziskové, stále rastie.

ekonomika.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


69.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 18:21 avatar
Ojebovačné SMEti do piče, to už ani ja tak neojebujem ako SME !!!!!!!!!!!!!    


41.
označiť príspevok

havran
   30. 3. 2020, 14:00 avatar
Osvietený - si nenapraviteľný debil a dokonca sveta budeš len striekať svoju nenávisť. Nič normálne z tej tvojej makovice nelezie, iba nenávisť a besnota.Ak tu niečo zahníva, tak je to práve kapitalizmus, ktorý svojím spôsobom sa snaží o nový svetový poriadok pre svoju záchranu, ale nie sveta. Bude to stáť veľa nevinných životov. To ty fašistický kokot však nechápeš.
Teraz sa prejavujú boháči v USA, či Francúzsku a prchajú z mestkých centier. Toto však je len výplod ich degenerovanej hlavy s život ich dobehne, lebo nehraje podľa ich predstáv.
Súhlasí Kasafran


42.
označiť príspevok

havran
   30. 3. 2020, 14:04 avatar
Osvietený - mimochodom: Neoslovuj má súdruh. Nikdy sa nepasuj za môjho druha, lebo svoj chrakter si už dávno prejavil a si obyčajný plaz a ty druha nemáš.
Súhlasí Kasafran


45.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 3. 2020, 15:50 avatar
Oslovuje ťa výrazom súdruh, lebo to berie ako nadávku, nie lichôtku, pako.


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 15:59 avatar
Lemmy proste súdruh je oslovenie ktoré si povinne vynucovala pre členov komunistická strana . Havran ako komunista súdruhom bol. On volá Kisku súdruhom ale Kiska nikdy v komunistickej strane nebol .

Názi zase oslovujem neonacistov . Tých väčšina vznikla z prerodených súdruhov a eštebakov akých sme videli i na kandidátke ľsns do SNR. To je Kasafran , hákovýSS i Havran . Do ulohy súdruha sa však pasuje i Boris .
Súhlasí Lemmy


52.
označiť príspevok

havran
   30. 3. 2020, 17:38 avatar
Lemmy - si úbožiak pako. Sám by som na to asi neprišiel.    na tvojom mieste by som sa zavrtal niekde do hnoja a netáral.....tiny.... 


44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 15:48 avatar
súdruh havran vyjadruješ sa tak ako ťa tata a mamina naučili . Lepšie to nebude vagabundi červenej vetvy vychovali vagabunda .
S tou červenou knižkou na hrudi budeš musieť na toho kovida už len počkať .


48.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2020, 16:56 avatar
(44) Osvietený,
v tej Tvojej sivej kôre mozgovej. preplnenej duševnými výkalmi akéhokoľvek druhu, už nebodaj nezostala ani jedna zdravá bunka, ktorá by Ti (a podobným indivíduám aj na tomto DF), pomohla pochopiť význam slova súdruh...?
Pokús sa do tej svojej vybrakovanej pamäte uložiť informáciu, že oslovenie SÚDRUH sa aj v západných "demokraciách" bežne používalo a používa pri oslovovaní kolegov zo socialistických či komunistických strán. V angličtine ide o slovo „comrade“, v španielčine „companero“, v nemčine „Genosse“...!
Ak vieš, doplň mi toto oslovenie v jidiš, alebo v hebrejčine...


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:06 avatar
Kasafran som sa zlakol že si prišiel na to komu platia dane automobilky a komu davaju vyborne platenu prácu . Ale márne


50.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2020, 17:33 avatar
(49) Osvietený,
dúfam, že sa upokojíš a zároveň ukojíš, akonáhle si spomenieš alebo vyhľadáš informácie o "výške a dĺžke" daňových prázdnin a benefitov, ktoré vlády SR udelili a udeľujú zahraničným "dobrodincom" zamestnávajúcich našich spoluobčanov "výborne" platenou prácou...


53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:42 avatar
Kasafran ty daňová kanikula

DPH platili a platia všetky automobilky .

Mal si ich už dávno dohladať ty kanikulič

Samozrejme dosť do krajiny investora bol velký boj a dávali sa ponuky pozemkov i nejakým mini stimulov .

Podla teba čo financuje našu krajinu ked teda píšeš že automobilky to nie sú ??? Kto ten zisk teda produkuje ???


54.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 17:43 avatar
Automobilky sú už f piči, západ Slovenska bude riadny zapadákov !!!!!!!!!!!!!


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:48 avatar
Nie nie heroínový kral . Západne slovensko nemá samostatnu kasu . Máme len jednu a tá živý východ . Tá keď vyschce nepride ti invalidak na palicu . Takže tvoje potešenie je dosť iracionalny.


56.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 17:49 avatar
Ste f piči ako Baťa v 68smom !!!!!!!!!!!!


57.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:51 avatar
Baťa v 68 mal podniky po celom svete to len ty a tvoji osadníci ste byty zničili čo vo svite postavil a podnik rozkradli


58.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 17:52 avatar
Také kurvy vyjebané ako on, čo postavil celulózku na okraji Tanapu !!!!!!!!!!! Slučku by si zaslúžil, nech si stavia fabriky chemické v Yeloústoúne kokot jeden vyjebaný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


59.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:57 avatar
Kacir že si hlupak to je známe . Vieš kedy vznikol Tanap a kedy bol okradnutý Baťa o majetky ???       

Tatranský národný park (skratka TANAP) je jeden z deviatich národných parkov na Slovensku a je zároveň najstarší národný park na Slovensku.

Bol založený 1. januára 1949 a o päť rokov neskôr sa vytvoril národný park aj na poľskej strane Tatier s názvom Tatrzański Park Narodowy. Spolu s poľským národným parkom sú Vysoké Tatry od roku 1993 Biosferickou rezerváciou UNESCO.

Ty prírodovedec čo kozu od kamzíka nepozna a stopu mačky za stopu líšky vydava a diviaka za srnku .

Ty vedátor .

Ty vieš o prírode a ochrane prírody tolko ako tvoji spoluosadníci . Keby nebol tvoj dedo arzator a tatko eštebak nemal by si Baťov byt .


60.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 17:59 avatar
Ty kokot jeden pojebaný, ty mne chceš hovoriť, horskému nosičovi a nadšencovi Tatier !!!!!! Ty pojebaný domased a 24 hodinový sedič pri pécé, no do pičí !!!!!!!!!!!!   


61.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:03 avatar
Ty si do Tatier doniesol jedine tak hovno aj to smrdelo po borovičke ty nosič hovien .

Chudak čo kozu od kamzíka nepozná . Bezoarove guličky si do riti napchaj aby si tam ani to hovno nenechal .


62.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 3. 2020, 18:07 avatar
Som vedel, že si kokot, ale že až taký.............. proste ti jeblo po 50siatke v hlave, ináč to nevidím !!!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   28. 3. 2020, 18:22 avatar
Matovičove priority
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:22 avatar
Osvietený ako by si to urobil ty?
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:24 avatar
Vláda so štábom proti Corone zasadá a nové priority budú známe zajtra o 9.oo


5.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:26 avatar
Dnes som dostal od primátora rúško, dúfam, že ho zajtra nebudem musieť predať.
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:28 avatar
kolko chces ?


7.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:30 avatar
Sprav ponuku havran


8.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:31 avatar
djjaro- kúpiš, ešte je originál zabalené.


9.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:32 avatar
Nebudem predsa na tebe zarábať, stačí mi stovka 
Súhlasí djjaro, Kasafran


10.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:32 avatar
Kolko Love ?


11.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:33 avatar
No to je super cena                   


12.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:34 avatar
Neboj sa, nenechám si nič a celú stovku pošlem Stoltembergovi
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Čeka muž
   28. 3. 2020, 18:37 avatar
havran vieš akou sumou prispieva Slovensko do aliancie nato ???    

Vopred ti zodpoviem že napriek tomu že maš google napíšeš blud alebo presnejšie nenapišeš vobec nič lebo sa bojíš sa seba že by si to číslo netrafil .
Súhlasí ondrej61


20.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:40 avatar
Čeka- ty máš presnejšie čísla a tvrdil by si mi, že to je blud?
Súhlasí Kasafran


23.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:46 avatar
Čeka- aj tak sú to vyhodené peniaze. Amíci natlačia nové, teraz ich rozhadzujú po USA v balíkoch z lietadla. Dolár sa riedi , im nejde o hodnotu, ale o moc.
Súhlasí Kasafran


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2020, 19:06 avatar
No vidíš havran . To je kaprovina v balikoch peniaze rozhadzovať natlačene     
Súhlasí ondrej61


13.
označiť príspevok

Čeka muž
   28. 3. 2020, 18:35 avatar
Súdruh Havran ja by som dôchodcom dal nie 13 ale rovných dalších 12 dôchodkov a to každemu jednotnu sumu 5000 €

Nech Fica jebne

Dobre som to vymyslel ???
Súhlasí -era-, djjaro


16.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:36 avatar
13 Budme fsetci dochodcovia     
Súhlasí Osvietený


25.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:50 avatar
Čeka- dobre , dobre si to vymyslel, len veľa táraš, tak už nevymýšľaj, nech ťa nejebne. Asi by si mi tu chýbal 
Súhlasí Kasafran


32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2020, 19:11 avatar
Tak dobre ja dám 10 000€ každemu dôchodcovi a týžden pred volbami slupim dať 100 000 každemu dôchodcovi . no a čo . A minimalnu mzdu by som šlahol na 500 000€ mesačne . Ved si ich dotlačíme . Ved europa stale dotláča

EÚ tlačí nové peniaze

europskenoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

helikopteru tiež máme tak môžeš rozhadzovať

Take je tvoje jednoduche myslenie stareho komunistickeho chuja

      
Súhlasí ondrej61


14.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:36 avatar
Ty vies otacat peniaze           
Súhlasí -era-, Osvietený


15.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:36 avatar
Bude mu chýbať, Česi nedajú nič a Poliaci si začínajú tiež prehodnocovať.
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2020, 18:37 avatar
djjaro - za koho ma máš? Na také hlúposti "mám lidí" 
Súhlasí djjaro, Kasafran


22.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:42 avatar
18No urcite ta nemam za Havrana ,,,, ako ftaka ,,,,     


24.
označiť príspevok

djjaro muž
   28. 3. 2020, 18:46 avatar
Mam ta za Cloveka ,,, so skrytym humorom ,    


33.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   28. 3. 2020, 19:42 avatar
on to myslí važne....je to vták jarabák   


19.
označiť príspevok

Čeka muž
   28. 3. 2020, 18:39 avatar
Čo má Jens Stoltenberg s nákupom Slovenských stíhačiek naozaj netuším a netušíš to ani ty havran . Zase si za chuja  


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   28. 3. 2020, 18:53 avatar
Edo by dal amíkom ešte viac zarobiť
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Čeka muž
   28. 3. 2020, 18:40 avatar
Slovensko dáva peniaze Stoltenbergovi a ten ich dáva do prasiatka          

Ach jaj ty si len chuj havran


26.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2020, 18:51 avatar
Osvietený,
opäť začínaš stavať na obdiv ten svoj totálny úpadok: Už to robiť nemusíš, veď všetci účastníci tohto DF už dávno dobre poznajú...
Ešte mi vysvetli, prečo ten Jens Stoltenberg nemá záujem o nákup "Slovenských stíhačiek"...???


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 3. 2020, 19:05 avatar
Kasafran asi si nechce kupiť tie naše Slovenské          


34.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2020, 22:31 avatar
(29) Osvietený,
opäť si sa blysol odpoveďou hodnou úpadku svojej logiky...?


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 3. 2020, 19:41 avatar
huaaaaaaaaaaaaaaaa              

Otázka eštebackej kurvy Kasafrana

Ešte mi vysvetli, prečo ten Jens Stoltenberg nemá záujem o nákup "Slovenských stíhačiek"...???


51.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 17:38 avatar


72.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 3. 2020, 18:49 avatar
(51) Osvietený,
tak, tak - ak si urobil Ty túto fotokoláž, potom si sa absolútne zhodil! Ak si ju nekriticky prevzal, spravil si to isté...!!!


73.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 3. 2020, 18:54 avatar
Kasafran odhalil si ma je to fotokoláž

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk[0]=68.ARCBMLEYqpPEHqL3edkx6dlJAmcmHHq7OsyEA8rO0BokWsXo-qLH7Vcoraiq91s58SyxApMbedutr5hZlq3QU74rXwCevaUbjFEgdxD98ZRIUo0wGpQVpkBEUL9B6myFamsfNi6FEVX_QR6VAMFt9HpKG70pipcvh0PorNfrtxoPwUsG_a7ldNjhvk2MSAKbbAb7T1PJfwcEtrJdDh23xy2RAFwzYkIZM9rvYxfBvopPCWNv0XzssCb0bkU6Tan_Bbg8g9bgVbwO1Cbhsh7CZcGjBGweRdzhIp-B4okWZ4GAXp8QHCirWa7wih8r97qjpw1rGkqahYHriZZPg96SlEhvVw&__tn__=K-R
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 23:50,  30, .... áno, ale ten výklad je už trochy problém. Ak ja čítam slová Ježiša, že...
včera, 23:44,  Marcus Revolta ft. John Nett - Je to tvůj boj
včera, 23:41,  keď som hviezda, prečo tu nie sú hviezdičky v smajlíkoch
včera, 23:34,  20, ....majte ma tu radi ,....*03*39
včera, 23:33,  24, ....aj mňa? *02
včera, 23:32,  Elan - Van Goghovo ucho slnko naše
včera, 23:32,  32, .... ďakujem , ..... ale viera sa nedá oddeliť skutkov. Oboje je potrebné! „Je...
včera, 23:25,  29, .... prečo potom Ježiš v 1 storočí nesedel doma a nerobil svoje remeslo, .... a mohol sa...
včera, 23:19,  No, Shagara, máš v tom pravdu, ale kukni aj kontext, ktorý si citovala, či Boh nehovorí...
včera, 23:12,  25, .... Biblia predpovedala, že po smrti apoštolov má prísť to "všeobecné odpadnutie...
včera, 23:11,  No v Písme je všetko presne dané a aj výklad je presne daný, ale ľudia môžu vykladať...
včera, 23:04,  Biblia je ako plastelína - môžeš si z nej postaviť čo chceš. V konečnom dôsledku...
včera, 23:01,  Za Esenca by som ruku do ohňa nedal. *13*13*13*13
včera, 22:59,  Ja napríklad môžem byť vedúcim pracovníkom v akomkoľvek odbore!! Moja kvalifikácia je...
včera, 22:56,  Alebooo Na konci byl zvonec a pohádky je konec. *28 a môžeme ísť spať.
včera, 22:55,  Máš to márne. Tu ti asi nikto nedá za pravdu :)
včera, 22:52,  18, .... Ok, ....ale povedz, ako skončia tí, čo vyučujú ľudské náuky, tradície? Nech...
včera, 22:51,  * lebo nedávajú zauj?mavé info ani v TV o tejto sfére. A to by sme mali byť informovaný...
včera, 22:49,  A jaaa som si myslelaa Peťo, že má byť len nejakým riaditeľom ten lesník. *06 .. Ach...
včera, 22:48,  D. je Dôvera *19 zdravotná poisťovňa. Že prenášajú peniaze na nejaký cyperský účet,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je milšie dostať kamienok z lásky, ako diamant z povinnosti.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(195 064 bytes in 0,200 seconds)