Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Už to začína. Skutočný účel tejto vlády - rozpredať Slovensko do zahraničia

31
reakcií
206
prečítaní
Tému 31. júla 2020, 12:32 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
18. 12. 2019
43
14. 09. 2018
44
06. 07. 2017
18
02. 05. 2011
70
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   31. 7. 2020, 12:32 avatar
Už to začína. Skutočný účel tejto vlády - rozpredať Slovensko do zahraničia
Ľuboš Blaha

1. Sulík dnes odovzdal nemeckej korporácii predkupné práva vo Východoslovenskej energetike. Slovensko už nikdy viac tento strategický sektor nezíska späť - Sulík sa postaral. Za pár omrviniek.

2. O tomto je pravica. O ničom inom. Privatizovať, privatizovať, privatizovať. A toto je len začiatok.

3. Počas vlád Smeru sme chránili slovenské strategické podniky a snažili sa dostať pod kontrolu štátu, čo sa dalo. O tom je ľavicová politika. Posilňovať štát, aby mohol pomáhať pracujúcim ľuďom.

4. Naopak, pravica v rokoch 2002-2006 rozpredala strategický majetok štátu do rúk zahraničných korporácií a teraz sú zase pri moci s tým istým cieľom.

5. Miklošovská pravica je späť, len v inom obsadení a s iným marketingom - program však ostal rovnaký. A neprestanú, kým do zahraničia neodpredajú všetko, nakoniec strelia ešte aj štátny znak a sochu Svätopluka.

6. Matovič odkláňa pozornosť infantilnými statusmi, najnovšie sám seba štylizuje do polohy komiksového hrdinu, ktorý porazil všetky temné sily, ktoré z neho robili "lúzra" - v takomto pračudesnom mentálnom rozpoložení sa nachádza predseda vlády. Čo dodať. Osemročné dieťa.

7. V psychológii sa tomu odborne hovorí - komplex menejcennosti. V politológii to nemá názov - takéto niečo ešte na čele žiadneho štátu nestálo.

8. V skutočnosti to ale má politický zmysel. Slúži to na odpútanie pozornosti - kým Matovič vypisuje neuveriteľné statusy, z ktorých sa normálnym ľuďom krúti hlava, Sulík potichúčky rozpredáva Slovensko. A koalícia sa už bagrami chystá na peniaze z eurofondov. Budú miliardy, bude vata.

9. Verejnosť budú zabávať trestnými stíhaniami proti opozícii, vo svojich voličoch budú živiť nenávisť rečami o mafii a celé to má len jediný zmysel - privatizácia.

10. Na Slovensku neostane kameň na kameni. Spúšť ako po Miklošovi. A keď bude treba pomôcť Slovákom, budú krčiť ramenami - čo my zmôžeme keď všetko vlastnia nemecké firmy? Takto vznikajú ekonomické kolónie. Takto sa národ zbavuje slobody.

11. Čím skôr sa na Slovensko vráti sociálna demokracia a vlastenecká ľavicová politika, tým skôr sa nám podarí zastaviť výpredaj Slovenska do zahraničia.

12. Neriešme Matovičove statusy, ignorujme ho, nestojí za to. Skutočnou hrozbou je neoliberálna politika, ktorú Matovičovci a Sulíkovci bez veľkých fanfár vracajú na Slovensko.

13. Až keď predajú všetko, čo má na Slovensku cenu, ľudia pochopia, že to bol Robert Fico, kto zastavil miklošovskú rabovačku. A preto sa zákonite musel stať hlavným terčom korporátnych neoliberálnych médií. Preto ho tak veľmi nenávidia. A stále sa ho boja. Lebo zastaviť ich môže jedine Smer.

14. Musíme ľuďom vysvetľovať, čo sa deje. To je teraz priorita. Nie cestou matovičovských marketingových demonštrácii, ani šírením nenávisti, ani hysterických tlačoviek - my nie sme ako Matovič. Vydáme sa po Slovensku a budeme ľuďom poctivo vysvetľovať, že ich Matovič podviedol. Je to úloha každého z nás.

15. Niektorí ľudia pravici uverili, že sa tu odohráva akýsi rytiersky boj proti nejakej fiktívnej mafii - v skutočnosti je to boj proti všetkému ľavicovému, všetkému slovenskému. Je to boj za kolonizáciu Slovenska a výpredaj strategického bohatstva. Pod rúškom marketingových úsmevov len ďalšia neoliberálna rabovačka.

Otvoríme ľuďom oči. Zastavíme ich. Nikto iný ako národná ľavica to nedokáže. Nikto.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:51 avatar
Prvá rana morová prišla na Blahu už behom snemu, keď Fico oznámil, že základnými piliermi Smeru sú členstvo v EÚ, NATO a antifašizmus, čo sú presne tie hodnoty, s ktorými môže mať väčšina Blahových facebookových priaznivcov veľký problém.

Druhá potenciálna prišla teraz, keď bude musieť vysvetliť, že ten šašo s hrncom, motorkou a slivkovým koláčom, dokáže aj niečo vybaviť. Aj napriek tvrdeniu jeho šéfa, ktorý si ranné delírium pravdepodobne mýli s realitou a z polospánku volá s bývalými politickými partnermi (v realite tak maximálne s agentom Burešom).

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:51 avatar
Vyzerá to, že Jakobín začal mať bobky kvôli jeho statusom, v ktorých neustále útočí na obete totalitného komunistického režimu a relativizuje jeho zločiny.

Zavolal si preto na pomoc obchodníka so zbraňami a etalón "klasického slušného politika" v podaní strany Smer - Roba Kaliňáka, aby sa snažili spolu obhájiť Jakobínove nechutné výpady. Jakobín sa stáva preborníkom nielen v písaní hnedočervených žumpostatusov, ale už aj vo vykrúcaní. Obhajobu sa snaží postaviť na tom, že obvinenie nespĺňa náležitosti, že on mal na mysli len smrť Šmída, ktorá sa nestala a že on je vlastne ten najmúdrejší komunista na Slovensku a pravdepodobne by ho mal vypočúvať asi len Lenin.

Najzaujímavejšia časť prišla s Jakobínovým tvrdením, že hovorí len a len pravdu a že mu nikdy nikto nedokázal lož. Nuž, stránku Ľuboš Jakobín Blaha mi dal ban asi mnohí z vás poznajú, pokiaľ by náhodou nie, venujú sa tam v jednom príspevku Jakobínovým bullshitom, 20 prvých nájdete TU:

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.skľuboš-jakobín-blaha-mi-dal-ban/sto-najväčších-klamstiev-ľuboša-blahu/534523557251115/


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:52 avatar
Súdruh Blaha musí trpieť veľmi zvráteným zmyslom pre humor, keď si vo svojej "obhajobe" na Facebooku dovolí použiť známy Voltairov citát.

Zvyšok jeho dnešnej obhajoby tvorí známy kompilát toho, ako je prenasledovaný za názor, ako je on vzdelaný a rešpektovaný a všetci ostatní sú hlúpi - prišlo aj na miss maturitu a Sulíkove raňajky.

Čo sa týka jeho vedeckých úspechov - najlepšie to zhrnuli v dnešnom článku na Aktualitách:

"Spoľahlivým a objektívnym ukazovateľom akademického úspechu je počet citácií, ktoré z autorových diel preberú iní.

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa tieto dajú spočítať. Google Scholar napríklad ukazuje, že Blaha ich má dokopy 49. Na porovnanie, analytik Grigorij Mesežnikov má 1452."

Nie, tento blázon skutočne nepatrí do basy a dá se len súhlasiť s tým, že najväčším trestom pre neho by bolo, keby musel zrušiť facebookový účet. Tak, ako sa to stalo Kotlebovi a to si ho ešte nestihol ani poriadne zaregistrovať, tak ako sa to stalo českej nacionalistickej SPD a jeho banovaciemu vzoru - Okamurovi.


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:52 avatar
Dnes si dáme test so súdruhom Blahom.

Fejkový ochranca práv pracujúcich, v skutočnosti skôr retardovaná tvár smeráckej propagandy, ktorého hlavnou úlohou je odpútavať pozornosť od káuz ľudí stojacich pri Ficovi. Už niekoľkokrát sa mu podarilo nechutným spôsobom uraziť obete komunistického režimu a zlahčovať či popierať jeho zločiny. Voda opäť pretiekla a prišla nová žaloba od Lucie Ďuriš Nicholsonovej - dúfajme teda, že tentokrát nebude spravodlivosť slepá a súdruh si vyslúži aspoň nejakú tú důtku s výstrahou.


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:52 avatar
Včerajšia tlačová konferencia komediálneho dua Bla-Bla (Blaha-Blanár) by za normálnych okolností snáď ani nestála za zmienku, ostatne, záujem zo strany médií bol fakt neskutočný, stáli tam až dvaja reportéri z TV Pravda.

Je ale trošku škoda, že títo dvaja odvážni novinári neovplyvnení nenásytným liberálnofašistickým mainstreamom nenabrali ešte dodatočnú odvahu a nedali pánom komediantom nejakú dodatočnú otázku.

Nám napadla napríklad táto:

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   31. 7. 2020, 12:52 avatar
A kto je zdroj?


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:59 avatar
Zuzka ak si skopíruješ text do google najdeš i zdroj.

Ja mám vždy zdroj ktorý je dôveryhodný nie dezinformačný


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 12:53 avatar
Včera sme sa od moralizátora Blahu dozvedeli čosi o predstieraní hodnôt a tiež to, ako strašne je klub Smer - sociálna kleptokracia zásadový. Dokonca nám Jakobín sľúbil, že celý jeho poslanecký klub bude hlasovat "samozrejme" za odvolanie.

Čas, neúprosný to nepriateľ komunizmu, klamárov a teda aj Blahových statusov, bol v tomto prípade obzvlášť rýchly a neúprosný.

Začíname mať pocit, že Blaha bez ideového vodcu Erika Tomáša je už len odvarom starého dvorného hatera a že aj vo vlastnom poslaneckom klube ho berú len ako nutné zlo, opicu s červeným zadkom, čo provokuje za sklom.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Kasafran
   31. 7. 2020, 13:41 avatar
Zuzka8,
ak budeš dlhšie čítať/sledovať Osvieteného témy a príspevky na tomto DF, potom určite zistíš, že v podstate skoro vždy používa "dôveryhodné" dezinformačné zdroje, ktorými je už dlhodobo štedro zásobovaný z viacerých domácich a zahraničných prameňov...
Súhlasí havran


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 13:54 avatar
Kasafran tie najdôverihodnejšie zdroje ako aeronet , hlavnespravy , sputnik , zvedavec a dalšie hovnomety máš vždy ty. Nerobíš si ťažku hlavu z toho napíšeš prišlo mi mailom     

A tak sa dozvedame bombasticke smiešne hoax bludy ako za dolar kupil vocca mistral či zavedení zlateho rubla a tisíce dalších dôležitých správ             


13.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 13:58 avatar
Osvietenýty sa z tých bludov nedostaneš, teba musia strašiť aj v spánku.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:06 avatar
havran ja sa iba zabávam na ruských hovnometoch .


15.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 14:09 avatar
Osvietený- tie jednostranné srandy ťa môžu i zdegenerovať. Daj nejaký pozitívny americký.
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:13 avatar
Havran to je to frustrujúce pre vlastizradcov ktorí bojujú proti vlastnej krajine presadzujúc ruský záujem .

Točia že ano je to 200 ruských hovnometov ktoré každodenne šíria klamstva a dezinformácie ale su tu take i americké . Horšie je keď ich majú menovať tam sa zrazu nedá žiadne medium klamstiev nájsť . Ale ani jedno a tak sa uchylia k denniku N ktorý nečítaju lebo ho nemajú predplatený                     


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   31. 7. 2020, 14:42 avatar
EDo elfí trol bojujúci proti vlastnej krajine presadzujúc americký záujem .
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 14:17 avatar
Osvietený -takže, nedáš? Predpokladal som. 
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:22 avatar
Havran ja americke dezinformačne stranky nepoznam ba ani jenu čo by pôsobila na Slovensku .

Tých ruských je tu 200

1. vigilantcitizen.com Screenshot icon 9.8
2. protiprudu.org Screenshot icon 9.8
3. biblik.sk Screenshot icon 9.7
4. orgo-net.blogspot.sk Screenshot icon 9.7
5. aeronet.cz Screenshot icon 9.7
6. conspi.cz Screenshot icon 9.7
7. nwoo.org Screenshot icon 9.7
8. arfa.cz Screenshot icon 9.6
9. exopolitika.cz Screenshot icon 9.6
10. badatel.net Screenshot icon 9.6
11. czechfreepress.cz Screenshot icon 9.6
12. stratenaeuropa.sk Screenshot icon 9.5
13. bnw-nwo.wz.cz Screenshot icon 9.5
14. protiprud.sk Screenshot icon 9.5
15. protiproud.cz Screenshot icon 9.5
16. zemavek.sk Screenshot icon 9.5
17. blokprotiislamizaci.cz Screenshot icon 9.5
18. afinabul.blog.cz Screenshot icon 9.5
19. prvopodstata.com Screenshot icon 9.5
20. stalo-se.cz Screenshot icon 9.5
21. slobodavockovani.sk Screenshot icon 9.5
22. magnificat.sk Screenshot icon 9.5
23. nekorektni-tv.cz Screenshot icon 9.5
24. veksvetla.cz Screenshot icon 9.5
25. sho.sk Screenshot icon 9.5
26. tadesco.org Screenshot icon 9.5
27. nadhlad.com Screenshot icon 9.4
28. pravdive.eu Screenshot icon 9.4
29. bezpolitickekorektnosti.cz Screenshot icon 9.4
30. freeglobe.cz Screenshot icon 9.4
31. stop5g.cz Screenshot icon 9.3
32. svobodnenoviny.eu Screenshot icon 9.3
33. vedomec.com Screenshot icon 9.3
34. anti-illuminati.wbl.sk Screenshot icon 9.3
35. leva-net.webnode.cz Screenshot icon 9.3
36. vlasteneckenoviny.cz Screenshot icon 9.3
37. novarepublika.cz Screenshot icon 9.3
38. rukojmi.cz Screenshot icon 9.3
39. rozhladna.org Screenshot icon 9.3
40. yournewswire.com Screenshot icon 9.3
41. pokec24.cz Screenshot icon 9.2
42. obcianskytribunal.sk Screenshot icon 9.2
43. idemvolit.sk Screenshot icon 9.2
44. tadesco.cz Screenshot icon 9.2
45. eurasia24.cz Screenshot icon 9.2
46. nemesis.sk Screenshot icon 9.2
47. euronoviny.eu Screenshot icon 9.2
48. zahadnysvet.sk Screenshot icon 9.2
49. slobodnyvysielac.sk Screenshot icon 9.2
50. dobajedu.cz Screenshot icon 9.2
51. tartaria.sk Screenshot icon 9.2
52. energieupramene.blogspot.sk Screenshot icon 9.2
53. planetajednoduchost.sk Screenshot icon 9.2
54. informace.top Screenshot icon 9.1
55. petrabostlova.wordpress.com Screenshot icon 9.1
56. magazin1.sk Screenshot icon 9.1
57. ac24.cz Screenshot icon 9.1
58. alternativnimagazin.cz Screenshot icon 9.1
59. isstras.eu Screenshot icon 9.1
60. infokuryr.cz Screenshot icon 9.1
61. cz24.news Screenshot icon 9
62. voxpopuliblog.cz Screenshot icon 9
63. prehladsprav.sk Screenshot icon 9
64. picuscapital.sk Screenshot icon 9
65. suenee.cz Screenshot icon 9
66. megazine.cz Screenshot icon 9
67. je-to-inak.livejournal.com Screenshot icon 9
68. naturalnews.com Screenshot icon 9
69. necenzurovane.net Screenshot icon 9
70. priznakytransformace.cz Screenshot icon 9
71. nadlani.org Screenshot icon 9
72. mysteria.sk Screenshot icon 9
73. freedomeurope.eu Screenshot icon 9
74. lifenews.sk Screenshot icon 9
75. otevrisvoumysl.cz Screenshot icon 8.9
76. naseveru.org Screenshot icon 8.9
77. eurabia.cz Screenshot icon 8.9
78. euportal.cz Screenshot icon 8.9
79. euserver.cz Screenshot icon 8.9
80. proevropu.com Screenshot icon 8.9
81. cestyksobe.cz Screenshot icon 8.9
82. ceskoaktualne.cz Screenshot icon 8.9
83. pravyprostor.cz Screenshot icon 8.9
84. kulturblog.sk Screenshot icon 8.8
85. karolinaloskotova.blog.cz Screenshot icon 8.8
86. nejhorsi.cz Screenshot icon 8.8
87. osud.cz Screenshot icon 8.8
88. ers.blog.cz Screenshot icon 8.8
89. infovojna.sk Screenshot icon 8.8
90. rudovasky.com Screenshot icon 8.8
91. tydenikobcanskepravo.cz Screenshot icon 8.8
92. procproto.cz Screenshot icon 8.8
93. bajecnezeny.sk Screenshot icon 8.8
94. casopis-sifra.cz Screenshot icon 8.8
95. svetkolemnas.info Screenshot icon 8.8
96. vipnoviny.cz Screenshot icon 8.8
97. ceskavec.com Screenshot icon 8.7
98. freepub.cz Screenshot icon 8.7
99. dt24.cz Screenshot icon 8.7
100. desitka.org Screenshot icon 8.6
101. radyzdravie.sk Screenshot icon 8.6
102. skrytapravda.cz Screenshot icon 8.6
103. priezor.com Screenshot icon 8.6
104. panobcan.sk Screenshot icon 8.6
105. slobodnyvyber.sk Screenshot icon 8.6
106. silavedomia.sk Screenshot icon 8.5
107. stopislam.eu Screenshot icon 8.5
108. nazorobcana.sk Screenshot icon 8.5
109. badatelia.com Screenshot icon 8.4
110. zvedavec.org Screenshot icon 8.4
111. cz.sputniknews.com Screenshot icon 8.4
112. southfront.org Screenshot icon 8.4
113. nejvic-info.cz Screenshot icon 8.4
114. euroasie.info Screenshot icon 8.4
115. wmmagazin.cz Screenshot icon 8.4
116. wertyzreport.cz Screenshot icon 8.4
117. e-republika.cz Screenshot icon 8.4
118. obcansky-tydenik.cz Screenshot icon 8.3
119. cbreurope.sk Screenshot icon 8.3
120. cestacloveka.sk Screenshot icon 8.3
121. mcaris.net Screenshot icon 8.3
122. paratdnes.cz Screenshot icon 8.3
123. venuska.cz Screenshot icon 8.3
124. biosferaklub.info Screenshot icon 8.3
125. medzicas.sk Screenshot icon 8.3
126. gloria.tv Screenshot icon 8.3
127. otvoroci.com Screenshot icon 8.3
128. extraplus.sk Screenshot icon 8.3
129. lajkit.cz Screenshot icon 8.3
130. bajecnezdravie.sk Screenshot icon 8.2
131. radyprezdravie.sk Screenshot icon 8.2
132. radyprezeny.sk Screenshot icon 8.2
133. eurorespekt.sk Screenshot icon 8.2
134. mocvedomi.cz Screenshot icon 8.1
135. datel.sk Screenshot icon 8.1
136. breitbart.com Screenshot icon 8.1
137. drsne.sk Screenshot icon 8.1
138. slovenskeslovo.sk Screenshot icon 8
139. domacaliecba.sk Screenshot icon 8
140. themindunleashed.com Screenshot icon 8
141. reformy.cz Screenshot icon 7.8
142. aktuality24.sk Screenshot icon 7.8
143. legalizuj.to Screenshot icon 7.8
144. narodninoviny.cz Screenshot icon 7.8
145. fresher.sk Screenshot icon 7.8
146. radynadzlato.sk Screenshot icon 7.8
147. outsidermedia.cz Screenshot icon 7.8
148. arindrexler.com Screenshot icon 7.8
149. lucasperny.blog.pravda.sk Screenshot icon 7.8
150. ceskozdrave.cz Screenshot icon 7.8
151. eportal.cz Screenshot icon 7.7
152. elektrosmog.voxo.eu Screenshot icon 7.6
153. politickemimovladky.sk Screenshot icon 7.6
154. dolezite.sk Screenshot icon 7.6
155. napalete.sk Screenshot icon 7.6
156. vylectese.cz Screenshot icon 7.6
157. bajecnylekar.sk Screenshot icon 7.6
158. jenona.tiscali.cz Screenshot icon 7.4
159. zpravodaj24.eu Screenshot icon 7.4
160. netky.sk Screenshot icon 7.3
161. woman.tiscali.cz Screenshot icon 7.3
162. meapatria.sk Screenshot icon 7.2
163. kupredudominulosti.cz Screenshot icon 7.2
164. ipribeh.cz Screenshot icon 7.2
165. slovakexportregister.eu Screenshot icon 7.2
166. ozonyx.cz Screenshot icon 7.2
167. weeks.cz Screenshot icon 7.1
168. prvnizpravy.cz Screenshot icon 7.1
169. davdva.sk Screenshot icon 7.1
170. mimoriadnespravy.sk Screenshot icon 6.9
171. resso.sk Screenshot icon 6.9
172. vitalitis.cz Screenshot icon 6.8
173. stredoevropan.cz Screenshot icon 6.8
174. medicalcentrum.eu Screenshot icon 6.8
175. spravodaj.net Screenshot icon 6.7
176. withform.cz Screenshot icon 6.7
177. trendweb.sk Screenshot icon 6.7
178. hrot.info Screenshot icon 6.6
179. precitaj.si Screenshot icon 6.6
180. babickinerady.sk Screenshot icon 6.6
181. svobodnymonitor.cz Screenshot icon 6.6
182. bajecnylekar.cz Screenshot icon 6.6
183. parlamentne-volby-2016.sk Screenshot icon 6.6
184. farmazdravi.cz Screenshot icon 6.5
185. presstv.sk Screenshot icon 6.4
186. zlapanda.cz Screenshot icon 6.4
187. eurodenik.cz Screenshot icon 6.4
188. onlineslecna.sk Screenshot icon 6.4
189. hlavnydennik.sk Screenshot icon 6.4
190. bajecnyzivot.sk Screenshot icon 6.4
191. dennikpolitika.sk Screenshot icon 6.3
192. prosvet.cz Screenshot icon 6.3
193. halonoviny.com Screenshot icon 6.3
www.konspiratori.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


24.
označiť príspevok

hokejis muž
   31. 7. 2020, 14:38 avatar
Edo len dezinformácie,. hoaxy, lži...
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:19 avatar
Ono havran o tom o čom píšeš BIS a naša SIS zase taká veľká sranda nie je .

BIS rozbila síť, kterou vytvořili ruští agenti. Koudelka varuje před extremismem
Síť byla financována z Ruska a ruské ambasády a měla prostřednictvím sítě serverů útočit na cíle v Česku i na české zahraniční partnery.

"Síť byla totálně rozbita a zdecimována díky výborné práci NCOZ. Vyšetřování dále pokračuje. Zabránili jsme této aktivitě z území České republiky, která byla součástí dalšího řetězce, který Rusové využívali a připravovali k využití v jiných zemích Evropy,"

Zdroj: eurozpravy.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

SIS registruje snahy Ruska ovplyvňovať verejnú mienku na Slovensku

Reakciou na hybridné hrozby a zahraničnú propagandu bol podľa SIS aj vznik Národného bezpečnostného analytického centra (NBAC).

Slovenská informačná služba (SIS) registruje problém hybridných hrozieb a snáh ovplyvniť verejnú mienku na Slovensku zo strany cudzích štátov.

Ako uviedol hovorca SIS Branislav Zvara, tajná služba na tento fenomén poukázala už v odtajnenej časti správy o svojej činnosti za rok 2015. „V roku 2015 pretrvávala snaha viacerých zahraničných spravodajských služieb o infiltráciu do ústredných orgánov štátnej správy a bezpečnostných zložiek.
Zaznamenaný bol aj nárast aktivít zameraných na ovplyvňovanie verejnej mienky. Napríklad v kontexte pretrvávajúceho napätia vo vzťahoch medzi Ruskou federáciou a Západom v roku 2015 venovala SIS pozornosť problematike snáh Ruskej federácie o ovplyvňovanie verejnej mienky na Slovensku a subjektom, ktoré sa na týchto aktivitách aktívne podieľali," uvádza sa v dokumente.

Podľa správy sa SIS v roku 2015 sústreďovala na monitorovanie zmien vnútornej a zahraničnej politiky RF s dôrazom na ruské angažovanie sa na Ukrajine, v Sýrii a na propagandistické aktivity namierené voči Západu.

„Je pochopiteľné, že pozornosť venovaná Slovensku sa v danej oblasti mohla kvantitatívne i kvalitatívne meniť, a to najmä v súvislosti s predsedníctvom Slovenskej republiky v Rade EÚ, ale napríklad aj referendom vo Veľkej Británii či aktuálnym vývojom na východe Ukrajiny, v Sýrii a podobne," povedal Zvara.

SIS podľa neho už dlhší čas v rámci tejto problematiky ak­tívne spolupracuje s partnerskými zahraničnými spravodajskými službami členských krajín EÚ a NATO a s ďalšími príslušnými bezpečnostnými zložkami Slovenskej republiky. „Reakciou na podobné nové výzvy, ktorým musia bezpečnostné zložky čeliť, bol aj vznik Národného bezpečnostného analytického centra (NBAC).

K ďalším podrobnostiam sa aj vo vzťahu k zahraničným partnerom SIS nemôže z taktických a strategických dôvodov vyjadrovať, aby túto spoluprácu a jej výsledky neohrozila," dodal Zvara.

O hybridných hrozbách a kremeľskej propagande hovoril na minulotýždňovej konferencii hodnotiacej zahraničnú politiku za rok 2016 prezident Andrej Kiska. Mnohé problémy, ktorým čelíme, sú podľa hlavy štátu dôsledkom premyslenej hybridnej vojny, šírenia dezinformácií a poloprávd pomocou sociálnych sietí, pričom cieľom kremeľskej propagandy je deformovanie pravdy, podnecovanie neistoty či spochybňovanie liberálnej demokracie.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

SIS upozornila na infiltráciu cudzích služieb do štátnych zložiek
spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   31. 7. 2020, 14:38 avatar
Zabávame sa na elfom trolovi
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 13:52 avatar
Keď ho však "nekritický" pochopíš, dá ti smajlíka.
Súhlasí Kasafran


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:25 avatar
havran pre tých menej chápavých je to fajn vysvetlené Gorduličom

http://www.youtube.com/watch?v=N2Q-IXWGX_k Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 14:37 avatar
Osvietený -samozrejme, že si ho pozriem a počujem, je dosť inšpiratívny. Ja nepotrebujem, aby som počúval nejaké srdcorvúce náreky nejakého nešťastníka, ktorý je zamilovaný na jednú stranu. Na to používam vlastný rozhľad. By som ťa neuviedol do omylu, Gorduliča sledujem, lebo je tam snaha o objektívne racio. Ja však nikomu nežeriem jeho kapustu bez výhrad, ako napríklad ondrejko tebe. Možno , keby si nebol taký jednostranný, dosiahol by si viac.


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:54 avatar
Samozrejme Gordulič je super


30.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 15:11 avatar
Osvietený- nepochopil si, hovorím o tebe.
Súhlasí Kasafran


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   31. 7. 2020, 16:18 avatar
Edo snáď niečomu chápe ?
Súhlasí Kasafran


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   31. 7. 2020, 14:41 avatar
Trol Gordulič
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 14:28 avatar
Osvietený nauč sa písať bez tej zbytočnej vaty. Ja to síce viem prečítať fotografický a mažem z toho tú vatu. Ale ver , že toto ako to robíš ty, je málo efektívne a väčšina tomu nevenuje pozornosť, čo samozrejme nie je až taká tragédia vzhľadom na obsah toho čo píšeš. Podstat je taká, že hovnomety /predtým minomety" boli vždy na oboch stranách. Vieš povedať čo rozhoduje?
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2020, 14:31 avatar
Havran ty nemáš ani tu vatu . Ty proste píšeš veľké NIČ
Potvrdil si moje slovka píšeš ved propaganda je obojstranna .

Ja som ti dal 200 dezinformačných webov a ty mi daj 10 tých na druhej strane.

Lebo alternatíva pravdy je vždy len lož


26.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2020, 14:39 avatar
Osvietený rob si uzávery , aby si sa tešil, mne to nevadí. Nič na tom však nemení, že sú veci, ktoré idú mimo teba.
Súhlasí Kasafran


32.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 8. 2020, 14:57 avatar
(26) Havran,
ja dôvodne predpokladám, že podstatná časť dejov a ideí plynie mimo Osvieteného vedomia, pretože jeho fázický receptoár už nedokáže správne reagovať ani na vznik a zánik čohokoľvek...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:01,  Čo že nechceš, ty na to ani nemáš bunky v hlave ;)
dnes, 17:01,  Ja mútra nechcem byť. ..
dnes, 17:00,  Nemôžem sa hnevať na teba, že si debil, prosto nie každý má na to stať sa múdrym ;)
dnes, 16:59,  Što sa hneváš na mňa...
dnes, 16:58,  Očividne? .. *21
dnes, 16:58,  No veď čo máš iné povedať ;) Ty glupa sa nepriznáš, že si debil ;)
dnes, 16:57,  EnaX, hoaX to je čo píšeš. .. *52*52*52*54 *21
dnes, 16:56,  Očivišče. *11
dnes, 16:56,  Psychicky labilný človek, notirický klamár, plagiátor, daňový podvodník, diktátor,...
dnes, 16:55,  Nenazvala, lebo aj o tebe je reč ;)
dnes, 16:54,  Nadja ty naozaj veríš, že to doviezol ten dobrodinec z Trnavy len tak zadarmo? A ešte aj v...
dnes, 16:54,  Ale vyzerá krásne ten Kriváň. Veru. .. *22 musím priznať. .. *21 *21
dnes, 16:53,  Ja by som ich debilnými nenazvala, trochu inač. .. *04
dnes, 16:52,  MEMORANDUM SLOBODNÉHO OBČANA Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a...
dnes, 16:51,  Len debilní ľudia tu bývajú, to je najväčší problém ;)
dnes, 16:51,  Nevidel som ho.
dnes, 16:51,  Slovensko má peknu krajinu, výsostnú, ako píšeš, približne *21, ale spájať ju s...
dnes, 16:50,  zrusit vladu a vyhlasit generalny strajk https://www.peticie.com/zrui_vladu_a_zaa_generalny_trajk
dnes, 16:50,  Alebo v blázinci.
dnes, 16:47,  To kladie otázku na účinnosť a kvalitu testovania. Nebudem teraz špekulovať či testovať,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(128 675 bytes in 0,184 seconds)