Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Už je to tu - v Rusku už najmenej 1600 Nie, nie prípadov - úmrtí.

12
reakcií
471
prečítaní
Tému 18. marca 2020, 01:09 založil Bijjou.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Bijjou žena
   18. 3. 2020, 01:09 avatar
Počet ľudí infikovaných koronavírusom v Rusku môže dosiahnuť 130 - 180 tisíc ľudí a tých, ktorí zomreli - 1600 ľudí.

O týchto informáciách informoval ruský politológ Valery Solovey vo vzduchu Ekho Moskvy. Poznamenal, že dostáva údaje od úradníkov, ktorí „nestratili svoje svedomie“ #

www.obozrevatel.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

hokejis muž
   18. 3. 2020, 15:26 avatar
Na Slovensku podľa vlády počet ľudí infikovaných koronavírusom môže dosiahnuť 500 000 omnoho viac ako v 150 milionovom Rusku.

9.
označiť príspevok

hokejis muž
   18. 3. 2020, 15:38 avatar
Podľa Merkelovej sa nakazí 70 % Nemcov, čiže 56 miliónov !

11.
označiť príspevok

kesha1
   18. 3. 2020, 15:42 avatar
Podľa predsedu rady sovietov a generálneho tajomníka najvyššieho sovietu, súdruha Leonida Iľijiča Brežneva je všetko v poriadku. Sústruhy bežia na plno.

12.
označiť príspevok

hokejis muž
   18. 3. 2020, 16:20 avatar
No vidíš rusofobny trol aké nezmysly vypúšťate.
Súhlasí Kasafran

2.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 3. 2020, 08:44 avatar
Už je to tu, konšpirátori v akcii.  
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

MohammadRezaPahlavi
   18. 3. 2020, 11:34 avatar
Ja som sa čudoval aj v Rusku aj na Ukrajine pred pár dňami, že tam nikto neni nakazený, ale potom som si uvedomil že aké zdravotníctvo majú v krajinách bývalého CCCP a napadlo ma že o tých chorých len nevedia.

Veď v Rusku a na Ukrajine majú tak napiču zdravotníctvo, že je tam velká HIV (každá tretia prostitútka alebo narkoman v týchto krajinách má vraj AIDS) a nikto to nerieši. Podobne sa asi "popasujú" aj s koronou. Môžu uzatvárať hranice koľko chcú taká veľká krajina ako je Rusko sa nedá len tak obkolesiť plotom budú tam nadalej migrovať ľudia z ázie.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   18. 3. 2020, 14:15 avatar
Tak ako všetky krajiny i Rusko bude mať problém . Vyspelý západný svet im však tento krát nebude mať ako materialne pomôcť v skorej dobe , ako im pomahal vždy . V čase tvrdých opatrení tam idioti boskavaju a slintaju ikonky svätých ešte nedavno sa hrala KHL futbal atd .

Rusko krajina zaprasená extremne HIV tam sa bude zomierať i po milionoch pri tom katasrofalnom zdravotníctve .

Okrem toho vocca uvalil na vlastný narod sankcie pre dovoz potravín .

Ked nepomru ludia ktorí obsluhuju ropovod a plynovod . Je Rusko pre eu a našu krajinu vlastne ničím .

I v čase krízi utočia na europske nemocnice kyber utokmi . V Česku mali nedávno dva taketo utoky . Neštítia sa ničoho .

5.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 3. 2020, 14:34 avatar
Ty sa hlavne nešťítiš svojich retardovaných, nenávistných konšpirácií.
Rusko malo podľa takých blbečkov, ak si ty zakapať už pred 20 rokmi.. Jaksi nevydalo.. Opak je pravdou. Rusko sa stalo silnejšie, ako kedykolvek predtým. Ešte aj sakcie špinavcov mu k tomu len dopomohli, ale aby si to pochopil, by si musel disponovať aspoň IQ 80..
Súhlasí Kasafran

7.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 3. 2020, 15:29 avatar
To je proste iná nátura
Na futbale skandovali, že všetci zomrieme
sport24.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 3. 2020, 15:34 avatar
Ten starý vtip by niekto mohol inovovať na virus:

Stupne zimy
+18°C Obyvatelia Havaja si na noc berú dve prikrývky
+10°C Obyvatelia helsinských činžiakov vypínajú kúrenie, Rusi pestujú kvietky
+ 2°C Talianske autá sa nedajú naštartovať
0°C Destilovaná voda zamŕza
-1°C Dych sa stáva viditeľným. Rusi jedia zmrzlinu a popíjajú studené pivo
-4°C Pes sa ti snaží napchať do postele
-10°C Francúzske autá prestávajú štartovať
-12°C Politici začínajú rozprávať o bezdomovcoch
-15°C Americké autá sa nedajú naštartovať
-18°C Helsinský obyvatelia zapínajú topenie.. obyvatelia Havaja zamrzli
-20°C Dych sa stáva počuteľným
-24°C Nemecké autá sa nedajú naštartovať
-29°C Pes sa ti pokúša vliezť pod pyžamo. Japonské autá sa nedajú naštartovať
-30°C Žiadne normálne, ani ruské autá neštartujú
-39°C Vriaca atmosféra v Kongrese zamrzne. Rusi si zapínajú horný gombík na košeli
-50°C Auto sa ti snaží napchať do postele
-60°C Obyvatelia Helsínk zamrzli. Tulene opúšťajú Grónsko a sťahujú sa na juh
-70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuznecku organizuje cezpoľný beh na zahriatie
-72°C Advokáti si strkajú ruky do vlastných vreciek
-75°C Santa opúšťa polárny kruh
-120°C Alkohol zamrzol, Rus je poriadne nasratý
-268°C Hélium zkvapalnelo
-273,15°C Absolútna nula. Elementárne častice sa prestávajú hýbať. Rus líže zmrznutú vodku a uznáva, že je ozaj kosa

Súhlasí Boris, Kasafran

10.
označiť príspevok

kesha1
   18. 3. 2020, 15:38 avatar
Mínus tristo °C, balalajka tíško znie
Súhlasí -era-

13.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 3. 2020, 23:36 avatar
(10) Kescha1
a v prostredí "vyvolených" nestačí ani - 999,99 °C, aby zmrzla ich túžba po biblickom Zlatom teľati...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:24,  Thomas to napísal perfektne. Toto ja neviem. Z toho všetkého, čo sa stalo, vystihol najviac,...
dnes, 00:22,  Omlouváme se, ale stala se chyba. https://mike.treba.cz/opice-na-youtube/
dnes, 00:16,  Stalo sa niečo škaredé. Naša internetová stránka je momentálne nedostupná. Naši...
dnes, 00:07,  Napísala by som jeden príklad z môjho života, ale nechce sa mi moc na verejnosti. .. *19 *19
dnes, 00:06,  Ja teraz nemám priateľa, takže to neviem daako posúdiť. .. *19 ..
včera, 23:40,  Nemôže ani žiť vo vzduchoprázdne, keď máš niekoho rada, tak ti ľahostajný nie je... ale...
včera, 23:37,  No, a mohlo by mať ešte menej, keby sa niektorí umúdrili :)
včera, 23:37,  Chcem tým napísať, že človek jednoducho nemôže až príliš lipnúť na iných. ..
včera, 23:36,  Hej, rozumiem, ako to myslíš :)
včera, 23:36,  Nevyučujem. .. *21 to má strašne málo ľudí. ..
včera, 23:35,  No to píšem, aby si ma pochopila.
včera, 23:31,  Nebolo by potreba prorokov, keby izraelský národ poslúchal zákon Mojžiša...a dnes duchovný...
včera, 23:31,  ci pána až telo?*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03*03...a ostatní su...
včera, 23:30,  Takže kvoli Bohu máme byť cnostne, tak? :) Tak to ja potom nemusím *39
včera, 23:28,  Počkaj... ty niekedy aj vyučuješ celibát?
včera, 23:28,  Podľa štatistiky z roku 2019, na celej Zemi máme okolo 21, 000 pomazaných braatov Krista...!
včera, 23:25,  Hm, ja som osobne kresťanka, takže ja sa snažím mať charakter najmä pred Bohom. .. a...
včera, 23:19,  Sorry, som sa kratko vyjadrila. .. Žena je plne ženou aj bez muža. .. *03 *03 Tak som to...
včera, 23:12,  Ok, že ste to vy dvaja, ja sa na to kuknem a zistim, kde nastala chyba a prečo... Som...
včera, 23:07,  104- Nadja, zachovaj si tento svoj nadhľad. Je správny. Problém je však o niečo (iba o...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 840 bytes in 0,222 seconds)