Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Už je to tu...prirýchlo? Ani nie, dalo sa to čakať!

45
reakcií
2459
prečítaní
Tému 14. novembra 2015, 08:25 založil Mierotvorca.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:25 avatar
Už je to tu, ani to dlho netrvalo, aby sa to stalo. Kde ste teraz všetci obhajcovia utečencov, ktorí sem prichádzajú bez dokladov??? A verte, že toto je len začiatok, oni si život inoverca nevážia, majú ho za nič s pokrikom: "Alah Akbar!" len aby zakryli tie ich zverstvá a špinavosti!!!

aktualne.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

****************

A ešte niečo k tomu:

Major rakúskej armády: "Bol som na hraniciach: Panuje tam vojna!"
To, čo sa naozaj odohráva na (rakúskych) hraniciach so Slovinskom, neukazujú vždy v prosystémových médiách. Major rakúskej armády, ktorý chce pochopiteľne zostať v anonymite, opísal bez cenzúry, ako zblízka zažíval chaos v štajerskej obci Spielfeld a podelil sa o myšlienky, ktorými sa zaoberal po "kapitulácii Rakúska":

Správa očitého svedka

21. októbra 2015: Dnes je najťažší deň v mojom živote. Musel som sa pozerať na vlastné oči, ako o 11:30 asi 5000 prevažne mladých, dobre vycvičených mužov prekonalo hranicu s Rakúskom pri Spielfelde úplne nerušenú a nekontrolovanú. Rakúska vláda zlyhala pri presadzovaní svojej suverenity a ochrane rakúskeho obyvateľstva, nechala pred týmto útokom kapitulovať svoje vojenské sily a políciu. Musel som sa pozerať, ako asi 5000 okupantov ohrozujúcim, arogantným a agresívnym spôsobom, akoby to bolo samozrejmé, obsadzuje rakúske územie, nehanebne vykonáva svoju potrebu, zahadzuje odpadky celkom necivilizovaným spôsobom - to všetko priemerný rakúsky občan nevidí. O všetkých týchto ohavnostiach naše lživé médiá neinformujú.

Pseudo utečenci zaneprázdnený svojimi mobilmi

Obdivuhodne sa ale zachovali politici zo štajerskej FPÖ, predovšetkým Mario Kunasek, ktorí si ako jediní politickí predstavitelia, napriek nebezpečnej situácii, boli na mieste urobiť vlastný obraz. Všetci ostatní zbabelí krasorečníci ostali v bezpečných kanceláriách, a odtiaľ opäť tárali o milých deťoch a úbohých ženách a ach, tak prenasledovaných ľuďoch. Nič z toho sa na mieste diania nedalo vidieť, naopak – títo pseudo utečenci sa fotografovali a takmer všetci mali plné ruky práce s ich mobilnými telefónmi. Nielen nemecké policajné odbory hodnotia situáciu ako výbušnú, aj môj bývalý veliteľ pluku.

Chýba len vôľa, nie možnosť

Mal som tú česť viesť s ním rozhovor pred inváziou zahraničných síl žiadateľov o azyl. Nikto nepozná naše hranice tak dobre ako on, napokon s vojenskou predvídavosťou chránil rakúske hranice v roku 1991, kedy na ne tiahla Juhoslovanská ľudová armáda. Kde prosím, je dnes naša armáda? Kde sú naša výkonné zložky? Nikto v tejto ohrozujúcej situácii neochraňuje rakúske obyvateľstvo. Môj veliteľ pluku si myslel, že chýba len vôľu. Je možné uchovať aj dnes s dostupnými silami našu suverenitu, ako to predpokladá aj naša legislatíva. Kto prosím zrušil našu ústavu? - Pani Merkelová, alebo naši politici, absolútne neschopní vedenia, ako je váhavec Faymann, vazal pani Merkelovej, alebo odborne neschopný minister obrany? Nikto. Tento prístup nemá žiadny právny základ.

Bolo by nutné opäť siahnuť k núdzovým opatreniam, vrátiť sa k skúsenostiam tohto veliteľa pluku. Myslí si, že by bol okamžite k dispozícii pre vykonanie potrebnej expertízy. Nie je to otázka schopnosti, ale iba vôle. V našej zženštilej spoločnosti sa asi už nedokážeme postaviť týmto pochodujúcim silám. Ak vpochodujú ďalšie státisíce, potom Boh nám pomáhaj!

Záujmy Rakúska už nikto nezastupuje

Kto vidí týchto mladých mužov, tak vie, že väčšina z nich musela prejsť vojenským výcvikom a aj nejakými bitkami, pretože nie náhodou prebieha okupácia cudzieho územia tak disciplinovane a plánovite. Spojenie cez elektronické zariadenia im umožňuje bez problémov sa vyhnúť silovým zložkám nášho štátu. Tí, ktorí nariadili našu kapituláciu, teda tzv. červeno-čierni politici, už v žiadnom prípade nezastupujú záujmy rakúskeho obyvateľstva, zdá sa, že vykonávajú príkazy koncernov, prípadne predstaviteľov EÚ a Ameriky, pretože tento príchod inváznych síl nie je náhoda, je to vojenská stratégia!

Obyvateľstvo v južnom štajerskom pohraničí bolo týmito udalosťami šokované a zdesené, pretože opäť raz, tak už často v histórii, boli naše záujmy zradené. Natíska sa tiež otázka, či všetky tieto "nezištné" humanitárne organizácie - koniec koncov stoja daňových poplatníkov okolo 1,2 miliárd eur – nemyslia na vlastný ekonomický zisk a títo takzvaní "žiadatelia o azyl", nie sú pre nich len pohodlnou zámienkou, aby si opäť privlastnili cudzie peniaze.

Môj bývalý veliteľ pluku má tiež predstavu o tom, akoby sa mohla ovplyvniť situácia v miestach pôvodu, ako napríklad v Sýrii: Všetkých mladých mužov vojensky vycvičiť, a potom ich poslať oslobodiť svoju vlasť, pretože len vlastné obyvateľstvo môže účinne poraziť Islamský štát.

Žiadna pasová kontrola, žiadna registrácia

Rýchle odpovede si žiadajú tieto otázky: Kto môže zastaviť túto inváziu? Kedy skončí tento nekontrolovaný príliv? (Sám som pozoroval, že neprebehli pasové kontroly ani registrácie). Ako vyzerá núdzový scenár - napríklad keď sa príliv nebude dať zastaviť, a ak bude nasledovať prisťahovávanie rodín, a opäť začnú prichádzať aj Turci?

V každom prípade spochybňujem vodcovské schopnosti súčasných "vládcov" a myslím si, že treba jednať po starostlivom posúdení, v zmysle platných zákonov a s plnou zodpovednosťou za Rakúsko. Nie je prípustné, aby Rakúsko bolo podriadeným štátom a dokonca výkonné zložky tohto nesvojprávneho celku boli udržiavané pomocou peňazí daňových poplatníkov, a degradované na sluhov cudzincov.

Šalmaje znejú Rakúskom

Ako bývalý veliteľ roty som takmer dve desaťročia slúžil na tejto hranici, a naša kedysi hrdá armáda mala rozkaz ochraňovať štátnu hranicu. Túto úlohu sme mali plniť bez akýchkoľvek "čo ak..." a "ale...", tak ako všetci vojaci sme prisahali, že budeme chrániť svoju vlasť. Je hanbou vidieť, ako by naše sily mohli ešte aj dnes plniť túto úlohu, ale nie je im to dovolené. Je vojna – o tom však môžete hovoriť len v Bulharsku. Naši politici a korporátne médiá nás upokojujú - mediálne šalmaje znejú pre Rakúšanov, ako kedysi orchester na Titaniku. A vďačne ukolísaní rakúski naivisti na túto hudbu ešte s radosťou tancujú. Bože môj - prečo si nás opustil!

Preložené z Unzensuriert.at

********
A ešte...

Švýcaři už nacvičují: Evropská unie se rozpadla, panuje anarchie. Rakušané si kupují zbraně Autor článku: Lubomír Vylíčil • 18. 10. 2015 v 08:36 Švýcarská armáda minulý měsíc cvičila. V průběhu deseti dnů mezi 16. a 25. zářím se na severozápadě Švýcarska odehrávalo (na švýcarské poměry) veliké cvičení pod názvem Conex 15. Akce se zúčastnilo na 5000 vojáků a s nimi i nespecifikované množství příslušníků policie a celní správy. Evropa se rozpadla Na tom by nemělo být nic zvláštního. Každá armáda občas cvičí. Zajímavý a pro dobu příznačný byl ale námět cvičení – zhroucení Evropské unie, občanské nepokoje, příliv agresivních migrantů a z toho vyplývající obrana teritoria a zdrojů. Na naše poměry dost nekonvenční, že? A to je patrně i důvodem zarytého mlčení našich sdělovacích prostředků o celé této akci. Přitom námět, rozehrání, postupy a zejména pak vyhodnocení takovýchto manévrů by mohly být velice poučné i pro naše ozbrojené složky. Možná, že by zaujaly i nejednoho většinového posluchače, diváka a čtenáře. Posuďte sami: Evropa se rozpadla, panuje anarchie. U řady okolních států se změnily hranice a uvnitř těchto zemí panuje rozvrat a krize. Eskaluje v nich etnické napětí, projevují se nedostatky v zásobování tamějšího obyvatelstva základními věcmi denní potřeby a potravinami, vládne černý trh a bují zločinecké organizace. Objevují se případy rabování obchodů i státních rezerv. V důsledku toho všeho dotírají na Švýcarské hranice masivní vlny uprchlíků. Ve vlastním Švýcarsku se pak probouzejí spící buňky džihádistů a organizují sabotáže. Jejich terčem se stávají státní zásoby potravin, ropy a zemního plynu… Ethnique tensions bring an increased stream of refugees into Switzerland."

****************

www.parlamentnilisty.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 08:27 avatar
Umelo vykonstruovany problem, na zaklade ktoreho sa budu okliestovat ludske prava az na nulu ako je to v amerike. Klub noveho svetoveho poriadku otvara sampus.. Dostali ludi presne tam, kam chceli... lebo ved to su konspiracie.. kokoti!
Súhlasí Mierotvorca, havran


3.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:31 avatar
som uz unavena a nevidim svetlo
to je moj koniec,nechcem skoncit v masovom hrobe


4.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 08:33 avatar
Spachaj samovrazdu.


6.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:37 avatar
nemosem,nesplnila by som chtivy plan milovaneho Boha !
ble


8.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 08:38 avatar
Zivot je pekny, svet je este krajsi salbea. To len clovek je skurvena zmrdka.
Zdrhni, predaj vsetko, a odstahuje sa niekam na samotu, kym sa este da.


13.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:52 avatar
Život je krásny, to len väčšina už dávno zabudla, že v čom má byť jeho krása...


16.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 08:57 avatar
Je to vo svatom pisne krasne opisane pod pojmom "zlate tela".
Clovek si sam dobrovolne ureze hlavu pre vidinu pozlatka a to je EGO. To je sposob existencie, ked cloveku vladne sproste ego...
Súhlasí Mierotvorca


21.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:04 avatar
Cit zavrhol, rozum povýšil, tak nečudo, že kam to tu došlo.


24.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 09:07 avatar
Rozum s tym nema nic spolocne.


26.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:09 avatar
Nič a všetko, on je to, kto je najväčšou prekážkou pre pochopenie Pravdy, alebo skôr to, čo ho ovláda, pokiaľ mu jedinec dá nadvládu vo svojom živote. Z capa sa stal len záhradník...


5.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:35 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=iBfk37Fa3H0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

chcem ist domov z tejto prekliatej zeme a viac sa nevratit,ale nie ja sa musim prizerat a vnimat a snimat vsetko zlo ludskej bestie,dokolecka dokola


7.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:37 avatar
len ten istý plač od niekoho, čo si len namýšľa ale doteraz nepochopil, že prečo tu vlastne je, že nič sa nedeje len tak...Ale treba k téme, nie len plač, za ktorý si niekto môže opäť sám...


9.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:40 avatar
Aj to sedí, ale aj toto kto počuje? Takmer nikto, len zopár, ktorí ešte nezaspali: youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:47 avatar
ty si zabijal v Syrii,odstrelil si niekomu otca,brata,ci vystrielal celu rodinu v mene spravodlivosti ?
oni sa len mstia za nespravodlivost,ktora bola na nich pachana kvoli comu,ty vies ?
bo ja neviem


12.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:51 avatar
A prečo, ak sa potrebujú podľa niekoho tu pomstiť, neurobia to tým, ktorí im to spôsobili??? Prečo sem vtrhli ako horda hrdlorezov? Tých niekoľko, čo nie, to je opäť len krovie, nič viac, nič menej...


14.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:53 avatar
nastav si zrkadlo,preco europania a americania vtrhli na ich uzemie ako horda hrdlorezcov,kolko je tych niekolko mrtvych v Syrii ?
100,200,tisice obeti ? kto je na vine tejto vojne,Syria asi tazko


15.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 08:56 avatar
Ani salbea nepochopila, že niekto z úzadia ťahá nitkami, až veľmi prisilno, lebo vie, že koniec, aj jeho, je tu...Kto mečom zabíja, mečom bude sám zabitý!


17.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:57 avatar
kto okrem francuzov mal este mesiasske sklony vyplienit cele rodiny v mene poriadku
bojim sa,pretoze nic neviem o pravde,ich Allah to vie a to im staci


18.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 08:58 avatar
bojim sa,pretoze ako Europa mam spinave ruky a na sebe nesiem krv nevinnych moslimov a neviem preco


19.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:00 avatar
pytam sa ta ako Europa
co zle som spravila, ze potrebujem takyto kruty trest od Allaha,pretoze moj Boh si dal odo mna ruky prec a moje deti zabija rad radom


20.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:01 avatar
jaj, salbea je Európa... 


22.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:04 avatar
pisem obrazne,pretoze sa v politike nevyznam


23.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:05 avatar
tak mi napis ty pravdu,ty to urcite vies,ze preco


25.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:07 avatar
salbee niečo písať, je ako hádzať hrach na stenu tiež, nechce pochopiť, lebo si myslí, že ona sem nepatrí, ale teraz by mala byť niekde inde, len nie tu, v tomto čase a teraz...
Súhlasí havran


28.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:12 avatar
vsak ty si chyt do ruky mec a chod bojiovat,ja budem utekat aspon virtualne , dobre ?


29.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:14 avatar
Ak bude treba, tak chytím, pokiaľ túto krajinu, tento národ, moju rodinu bude niečo ohrozovať. Ja som tuto vojnu nespôsobil, ak salbea áno, tak nech sa páči, môže už dnes, teraz, ihneď...


30.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:16 avatar
elfovia s tym nemaju nic spolocne,tym padom ani ja
vojna je koser ludska vynaliezavost


31.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:18 avatar
Kráľovná elfov... 


32.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 09:26 avatar
takze ropa


33.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:34 avatar
Aj ropa, aj prachy, aj zisky, aj moc nad ľudmi a územiami, kde žijú...


39.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 11. 2015, 19:03 avatar
zaspamovala som ti temu


11.
označiť príspevok

Karola žena
   14. 11. 2015, 08:47 avatar
pekne naplňajúci sa scenár skazy europy, ..predsa už každý vie "wo co gou" ..a nie nadarmo v česku, i nás sa zavádza nepovinná vojenská služba.
Súhlasí Mierotvorca


27.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 09:10 avatar
Zase budou lhát,
řídit tenhle svět
mediální klam,
kam může zpět
zase budou lhát,
všichni poddaní
udiveni jsou, kdo tahá nitkami. Ortel.

http://www.youtube.com/watch?v=pUHqia_RUps Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


34.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 11. 2015, 14:42 avatar
Je mi to luto. zopmrelo vela ludi pre lahostajnost francuzskej vlady, ktora zerie zaby.
Súhlasí dorota


35.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 11. 2015, 15:06 avatar
Tak, teraz uplne realne je treba zavriet hranice EU. Ziadni imigranti. Nic. Vlastne EU by mala hlavne zavriet hranice s Francuzskom. Nech sa vozia na citorenoch a peugeotoch sami. A nech idu do pici.
Súhlasí Mierotvorca, dorota


36.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   14. 11. 2015, 15:08 avatar
Ranexil a čo s tými potenciálnymi teroristami, ktorí by zostali v uzavretých hraniciach EU?
Súhlasí dorota


40.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 19:22 avatar
Poslať naspäť, postupne, Rusko už robí záchytné tábory pre utečencov v Sýrii: bez-cenzury.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


37.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 11. 2015, 15:18 avatar
ale vlastne nie. Treba spinkat a hovnit si k laske frickovi. pardon fickovi.


38.
označiť príspevok

RighteousFred
   14. 11. 2015, 17:04 avatar
a pokracujeme
www.ta3.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


41.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   14. 11. 2015, 19:28 avatar
Máme tu opäť 11. september?: orgo-net.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


42.
označiť príspevok

dorota
   14. 11. 2015, 23:02 avatar
ja som ta o obhajuje utecencov bez dokladov......co chces?


43.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   15. 11. 2015, 09:35 avatar
dora, čo nič nechápe, alebo veľmi dobré chápe, preto to aj činí...


44.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   15. 11. 2015, 09:36 avatar
A skladačka sa dopĺňa: orgo-net.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A z komentárov pod článkom:

hmm, tak tohle už je hodně velký dílek do skládačky obrazu dnešního světa. Teď je jasné, proč je ten jezuita papež papežem posledním. V prorotví palmových listů to byly mj. předpovězeno také a také potupný pád celé římskokatolické církve.
V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a v Praze. V Římě vezmou lidé útokem i sídlo hlavy katolické církve. Papeži se zprvu podaří uprchnout, později ale padne do rukou povstalců, kteří na něj nastraží léčku. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou navzájem podporovat.
Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci.
Zatím jde vše podle plánu.


45.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   15. 11. 2015, 09:38 avatar
Z prísahy Jezuitov a slobodomurárov:

Z přísahy jezuitů
Já …. …. ......................., nyní v přítomnosti všemocného Boha, požehnané panny Marie, požehnaného archanděla Michaela, požehnaného svatého Jana Křtitele, svatých apoštolů Petra a Pavla a všech svatých nebeských zástupů, tobě, můj duchovní otče, nejvyšší generále Tovaryšstva Ježíšova, založeného svatým Ignácem z Loyoly za pontifikátu Pavla III, trvajícího až dodnes, prohlašuji a přísahám, že jeho svatost papež je Kristovým místodržícím a jedinou a pravou hlavou katolické čili univerzální církve na zemi; a že pomocí klíčů, které vše spojují a uvolňují, daných jeho svatosti mým spasitelem, Ježíšem Kristem, má moc odvolávat kacířské krále, knížata, státy, společenství států, neboť vše je bez jeho svatého stvrzení nezákonné a lze to bezpečně zničit.

Z přísahy svobodných zednářů (tuto přísahu rovněž používají asociované organizace svobodných zednářů a rhodských učenců)
Já, ……………………….., nyní v přítomnosti všemohoucího Boha, požehnané panny Marie, požehnaného svatého Jana Křtitele, svatých apoštolů Petra a Pavla, a všech svatých zástupů nebeských, tobě, můj duchovní otče, nejvyšší generále Tovaryšstva Ježíšova založeného svatým Ignácem z Loyoly za pontifikátu Pavla III., trvajícího až dodnes, při lůně Panny, matky Boží, a při holi Ježíšově, prohlašuji a přísahám, že jeho svatost papež, je Kristovým místodržícím a jedinou a pravou hlavou katolické čili univerzální církve na zemi; a že skrze moc svých klíčů spojování a uvolňování daných jeho svatosti mým spasitelem, Ježíšem Kristem, má moc sesazovat krále, knížata, státy, společenství států a vlády, a ty mohou být bezpečně zničeny. Proto pro výsostnou sílu jeho paprsku budu bránit tuto doktrínu a práva a zvyky jeho svatosti proti všem uzurpátorům kacířské protestantské autority kdekoli, zejména proti luteránské církvi německé, holandské , dánské a švédské a norské, a autoritě církví Anglie a Skotska, a větví této církve nyní ustavené v Irsku a na americkém kontinentě i jinde, a proti všem kacířským přívržencům, kteří jsou proti svaté matce církvi římské.


46.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   15. 11. 2015, 14:11 avatar
Opäť ďalšia z kociek do skladačky: orgo-net.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(141 999 bytes in 1,178 seconds)