Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Útočná sila 5 top tímov na MS v hokeji

224
reakcií
261
prečítaní
Tému 4. mája 2019, 20:30 založil hokejis.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 5. 2019, 20:30 avatar
Rebríček 10 najproduktívnejších hráčov z NHL v 5 top tímoch.

1. USA:
Patrick Kane - 110, Johnny Gaudreau - 99, Jack Eichel - 82, Alex DeBrincat - 76, Dylan Larkin - 73, Chris Kreider - 52, James van Riemsdyk - 48, Clayton Keller - 47, Colin White - 41, Frank Vatrano - 39
SPOLU: 657

2. Kanada:
John Tavares - 88, Sean Couturier - 76, Mark Stone - 73, Sam Reinhart - 65, Jonathan Marchessault - 59, Thomas Chabot - 55, Dylan Strome - 51, Anthony Mantha - 48, Tyler Bertuzzi - 47, Adam Henrique - 42
SPOLU: 604

3. Rusko:
Nikita Kucherov - 128, Alex Ovechkin - 89, Evgeni Malkin - 72, Evgeny Kuznetsov - 72, Evgeny Dadonov - 70, Artem Anisimov - 37, Ilya Kovalchuk - 34, Mikhail Sergachev - 32, Dmitri Orlov - 29, Nikita Zaitsev - 14
SPOLU: 587

4. Švédsko:
Eliasa Lindholm - 78, Elias Pettersson - 66, Erik Gustafsson - 60, Oliver Ekman-Larsson - 44, Mattias Ekholm - 44, Patric Hörnqvist - 37, Jesper Bratt - 33, Oskar Lindblom - 33, Loui Eriksson - 29, Adrian Kempe - 28
SPOLU: 452

5. Česko
Voráček - 66, Vrána - 47, Palát - 34, Frolík - 34, Simon - 28, Chytil - 23, Hronek - 23, Gudas - 20, Jaškin - 8, Rutta - 2
SPOLU: 285

Najväčšou útočnou silou disponujú zámorské tímy.

9.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:14 avatar
Ako je možné, že vidláci zo Slovenska naklepali prvé mužstvo tvojej tabuľky?
Ako je možné, že vidláci z Fínska naklepali druhé mužstvo tvojej tabuľky?
Súhlasí Osvietený

12.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:18 avatar
Ako je možné že vypúšťaš také niečo ?
Rozmýšľajúci človek si nevšíma nejaký jeden zápas a na základe neho hodnotí silu hokeja v nejakých krajinách.
Aj rebríček IIHF sa robí na základe výsledkov zo 4 posledných MS a posledných OH a kvalifikácie.

27.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:27 avatar
Dal som tu jasné dve otázky, prečo??
Ak nevieš odpovedať, tak to napíš.
Ako je možné, že vypúšťaš také niečo a nevieš mne veci neznalému vysvetliť, že prvé dve krajiny s najväčšou útočnou silou prehrali s vidlákmi. Prečo nás Kanada nerozsekala aspoň rozdielom triedy??
Ja nehodnotím silu v nejakých krajinách,iba sa ťa prosto pýtam, v čom ty vidíš príčiny porážok týchto tabuľkovo nadupaných mužstiev s vidlákmi.
Súhlasí Osvietený

36.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:35 avatar
Ty nevieš k čomu sa vyjadruješ ved píšeš že ani šport nesleduješ.
Keby si len trochu sledoval šport tak by si vedel že občas favorit s outsiderom prehraje ale zákonite slabší tím väčšinu zápasov so silnejším prehraje preto máme takú negatívnu bilanciu s krajinami svetovej šestky s ktorými prevažnú väčšinu zápasov prehrajeme a vyhrajeme len sviatočne.

45.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:40 avatar
Ardzun, vieš, že ťa ľúbim, iba mne nevedomému vysvetli, prečo tieto konkrétne dva zápasy vidláci vyhrali.
Nemusíš všeobecne o občasnom ...
Pýtam sa prečo???
Ak nevieš zhodnotiť, tak potom tie tvoje tabuľky sú na riadny prd a prispievaš, len aby si prispieval.
A ak máme negatívnu bilanciu je to pre nás dobré, alebo zlé?? Pri dobrej bilancii, by sa čo zmenilo v živote bežného človeka?
Súhlasí Osvietený

57.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:49 avatar
Čo na tom nechápeš ? Občas favorit s outsiderom prehraje, nedarí sa mu a outsiderovi jeden zápas sa vydarí.
Napr. mega silná futbalová Barcelona občas v španielskej lige prehraje so slabším tímom zdola tabuľky, ale samozrejme väčšinu zápasov Barcelona zákonite vyhraje pretože má lepší tím. Občas sa stane prekvapenie.
A podobne v hokeji my so silnou šestkou väčšinu zápasov prehrávame a občas sviatočne nejaký zápas vyhrajeme. V rokoch 2014 - 2018 sme nevyhrali ani jeden zápas s mužstvom svetovej šestky a tento rok zo 6 zápasov sme vyhrali jeden.
Negatívna bilancia že väčšinu zápasov prehrajeme. Je to len šport, zábava čo by sa malo zmeniť ?

75.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:00 avatar
Nechápem, prečo mi neodpovieš na moju otázku, potiažne dve, prečo vidláci vyhrali tieto dva konkrétne zápasy, nemotaj tu Barcelonu, lebo ma dopletieš ešte viac.
Čakám niečo také-Patrick Kane - 110, Johnny Gaudreau - 99, Jack Eichel - 82, Alex DeBrincat - 76, Dylan Larkin - 73, Chris Kreider - 52, James van Riemsdyk - 48, Clayton Keller - 47, Colin White - 41, Frank Vatrano - 39
SPOLU: 657
Patrick sa nedostatočne aklimatizoval na iný rozmer klziska a nevedel sa dostať k pukom ktoré bežne po odrazoch k nemu bežne prichádzali.
Johnny a Jack v predvečer zápasu boli verní svojim menovcom Walkerovi a Danielsovi a ....
Alex, Dylan a Chris mali nové ešte nezastrieľané hokejky!!!
James a Clayton sa večer zabávali s domácimi dievčatami a prišli na zápas úplne vyšťavení, teda riadne vycucnutí, takže v podbrušných partiách cítili prázdno....
No a Colin s Frankom to už z biedy nevytrhli.
Ako návod stačí, alebo ešte mám konkrétnejšie napísať????
Súhlasí Osvietený

79.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:06 avatar
Čo na tom nechápeš ? Občas favorit prehraje s outsiderom ! Ale väčšinu zápasov outsider zákonite prehraje !

83.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:10 avatar
Ardzun. Ty stále sa krútiš ako had. Tak potom mi napíš, v čom ty vidíš prečo vidláci vyhrali, ak nevieš napísať, prečo bombardéri prehrali.

86.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:13 avatar
Ty nie si triezvy !
Občas favorit s outsiderom prehraje, nedarí sa mu, nie sú to roboti a outsiderovi jeden zápas sa vydarí !!!!!!!!!!!!!!!
Ale zákonite kedže je slabší väčšinu zápasov prehraje.

99.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:28 avatar
Ardzun. O tvojej triezvosti nemám pochýb. Píšeš tu ako súdruhovia- vpred, napred, dobehnúť, predbehnúť a veríme, že všetci pre to urobíme všetko a neusneme, kým to nedosiahneme.
Ak sa ťa opýtam konkrétne a ty melieš iba takto všeobecne, občas, poväčšine....
S tebou je to ťažké. Ale aj tak ťa ľúbim.  

106.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:45 avatar
Očividne nie si pri zmysloch ked nechápeš že občas favorit s outsiderom prehraje OBČAS !

109.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:49 avatar
Vieš mi zhodnotiť prečo sa tak stalo??
Teda ak si pri zmysloch, lebo na to sa ťa tu pýtam, na zhodnotenie, prečo, Lebo aj lietadlo občas spadne, ale naozaj OBČAS!!

113.
označiť príspevok

Scarletta žena
   14. 5. 2019, 22:54 avatar
109. temnymysel, ja viem ze ty si stary zbabelec ak sa jedna o priamu konfrontaciu. ale co si ty zase vymyslas za chujoviny . a pustas do eteru. o akom ponizeni to trepes. to si si vsugeroval , lebo nemozes predychat fotona ? alebo s touto blbostou lepsie zije ? lebo doteraz som o niecom takom vobec netusila . ty mas mozog maleho decka
Súhlasí Temnýmyseľ

118.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:59 avatar
Prečo si ma neposlala priamo a rovno do....   

120.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
Lebo tam som už ja !!!!!!!!!!!!!!!!   
Súhlasí Temnýmyseľ

129.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:06 avatar
Jáj, tak preto....   
Súhlasí Miňosviňo

125.
označiť príspevok

Scarletta žena
   14. 5. 2019, 23:03 avatar
118. uz som ta poslala ale ty si si zacal vymyslat chujoviny. mozno sa ti s tym lepsie zije

130.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:06 avatar
Tak ma pošli opäť.  

116.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:57 avatar
Ľudia nie sú roboti ! Favoritovi sa občas nedarí, brankár pustí lacné góly, outsider naopak pár striel a tie skončia v bráne favorita, brankár outsidera má svoj deň a puky ho triafajú apod.
To ani nie si schopný pochopiť že občas favorit prehraje ale väčšinu zápasov vyhraje pretože je lepší ?
Ty si nikdy s nikým nič nehral ? Ak by si niekedy napr. hrával tenis tak by si mohol mať skúsenosť že ak by si hrával s lepším ako si ty že občas by si ho mohol poraziť ale väčšinou kedže by bol lepší by vyhral on a ty len občas keby sa ti zadarilo a on by mal zlý deň.

128.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:05 avatar
Ja a hrať?? Ty nie si pri zmysloch. Pohyb je môj nepriateľ!!!!
Prečo stále točíš tak všeobecne, veď taký odborník na hokej ako ty, by mi mal vedieť povedať aspoň hrubý rozbor zápasu.
Prečo sme porazili bombardérov?
Ja plne chápem, že občas favorit prehrá, ale prečo sa to stalo sa dá zdôvodniť, ty to asi nedokážeš, tak iba všeobecne mudruješ a špekuluješ.

131.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:08 avatar
Amíci nás podcenili, mali dokonca menej striel ako my, hrali zle, hlboko pod svoju kvalitu. Nemali svoj deň. V ďalšom zápase Francúzsko deklasovali.

137.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:12 avatar
Terazky sa to aspoň trošku podobá na nejaké hodnotenie.
Ja som síce ironicky napísal hodnotenie na tebou spomínaných bombardérov, tak vieš mi povedať, ako sa oni po ľade pľantali??

139.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:14 avatar
Bolo to to jedno občasné víťazstvo nad tímom svetovej šestky.
v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.
V rokoch 2014 - 2018 sme nevyhrali jediný zápas s tímom svetovej šestky.

204.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 08:51 avatar
aj Canada nas podcenila ty demente?.....   

223.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 5. 2019, 12:07 avatar
DEmente v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.

92.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:19 avatar
USA sú aj v tabuľke pred nami.

64.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:53 avatar
Peter nevieš nesleduješ aj Barcelona sem tam hrajluje a hrájé .

Proste veľká šestka bere metále .Preto vyhralo minule MS Švedsko po najazdoch so Švajčirskom lebo to nebola náhoda ale istota že sú obe krajiny z veľkej šestky . A preto USA malo zlato naposledy v roku 1960 lebo je z velkej šestky

66.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:55 avatar
Silná šestka je na prvých šiestich miestach rebríčka IIHF ktorý sa demente počíta na základe umiestnení na posledných 4 MS a posledných OH a kvalifikácie

44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:39 avatar
Peter nemáš tabulky a preto NEVIEŠ   NEZNAŠ  NESLEDUJEŠ  

Je tu tabulka a ta nepustí            

Veľká šestka a hotovo . Švajčiarskoooooooo Slovenskoooooooooo     

65.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:55 avatar

68.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:56 avatar
Demente silná šestka je na prvých šiestich miestach rebríčka IIHF ktorý sa počíta na základe umiestnení na posledných 4 MS a posledných OH a kvalifikácie

72.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:58 avatar
A KDO JE VELKÁ ŠVESTKA striebro mali Nemci na OH na MS Švajčiari asi sa vydrbali na švestku

73.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:59 avatar
Demente Nemci minulý rok skončili na 11 mieste

78.
označiť príspevok

Osvietený muž
súdruh si dislektik to je tvoj problem       veľkej švestky na tvojom červenom krku

Demente silná šestka je na prvých šiestich miestach rebríčka IIHF ktorý sa počíta na základe umiestnení na posledných 4 MS a posledných OH a kvalifikácie

NA posledných OH malo Nemecko strieborne medajle kedže zlate sa žiadnej krajine neudelovali

Na posledných MS malo Švajčiarsko striebro po nájazdoch kde sa štastie priklonilo k Švedsku .

DOŠESTUVANÉ

82.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:09 avatar
Demente slabučkí Nemci minulý rok skončili na 11 mieste.
V rebríčku IIHF sa berú do úvahy 4 posledné MS a posledné OH

Švajčiari
2018 - 2 miesto,
2017 - 6 miesto,
2016 - 11 miesto
2015 - 8 miesto

89.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:17 avatar
Tabuvka popuačme si           

2013 zas švajčáre striebro .

Mali by ich vylučit narušajú tak ako slovaci veľku švestku

91.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:18 avatar
Zase reveme ?                  
Súhlasí Osvietený

97.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:25 avatar
Pome a povinne puačmééééééééééééééééé a hovná na repre.

Pojdem na Tour de France a budem písat na všetky hymny jk sagan nevyhrá aj flaše hadzať

Aj šifrinku vypískam len sa opovaži na považí vyhrat

98.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:26 avatar

93.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:19 avatar
Švajčiari
2018 - 2 miesto,
2017 - 6 miesto,
2016 - 11 miesto
2015 - 8 miesto

To nestačí ani na 6 miesto v rebríčku

41.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:37 avatar
Peter ale Slovensko je veľká šestka          
Súhlasí Temnýmyseľ

47.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:41 avatar
Ano dement Osvetielkovaný silná šestka - Kanada, Švédsko, Rusko, Fínsko, USA, Česko - sú na prvých 6 miestach v rebríčku IIHF

www.hockeyslovakia.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

54.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:45 avatar
Rebuíček nepuscí . Máme tu štatistiku a tá jasne dokazuje že švačáré žaden metáu nikdy nemneli ani slováci néééé tabuvka nepuscí

59.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:50 avatar
Ano dement Osvetielkovaný silná šestka - Kanada, Švédsko, Rusko, Fínsko, USA, Česko - sú na prvých 6 miestach v rebríčku IIHF

67.
označiť príspevok

Osvietený muž
Moja otázka je záhorak KDO sú na prvých 6 miestach v rebríčku IIHF ??? KDO JE TO A CO TAM DEUÁ

70.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:57 avatar
Demente sú tam dlhodobo najsilnejšie hokejové krajiny

53.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:44 avatar
Edo veľká švestka? To znamená Slopáci???     Potom my šaľene vihodňare popiskujeme pri cudzích štátnych hymnách.    
Súhlasí Osvietený

58.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:49 avatar
Peter dodrbal to kapitaň naprv zakázal hrat cudziu hymnu cez štátny sviatok . Ešte že nezačali majstrovstva 8 mája lebo keby akurat nemci vyhrali nevedeli čo im pustit asi tú našu . Potom to zase parlament rušil lebo kiska nehral rusku hymnu a teraz sme sa uhymnovali a tak si pískame . Ešte že ten štatny znak máme ako jedina krajina na MS na hrudi a česi len kohuta či čo je to za kokotinu a na puku slovensku vlajku naopak aby sa vedelo prečo pri tých hymnách pískame
Súhlasí Temnýmyseľ

80.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Edo. Nielen kapitáň, ale aj Bugár úr ani on poriadne nečítal, za čo hlasoval. Pevne verím, že nechcel zámerne poškodiť futbalistov z Duna Szeredy. Ale stal sa iba ľudský omyl, proste srali na to, čo schvaľujú, iba po-slušne stlačili gombík.
Česi by mali mať na hrudi kocúra a moravskú orlicu!!! Čo tam majú??   
Možno keby si sa cez ten puk proti silnému svetlu prizrel, tak znak by bol na pravom mieste. Raz to bude zberateľský kúsok. Podobne ako ten Mauritius, kde je lietadlo hore nohami vytlačené.    

85.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:13 avatar
Peter to je tak ako keď ardzun mesiac pred MS usilovne kydá hovná na našu reprezentaciu a teraz nevie či ma puakat avebo sa smát

Sranda že Kanaďanov nesere hokejista v javorovom liste ani čechov ten kokrháč u nás o tom mesiac parlament rokoval . Proste mindráčik a tema kapitaňa

Ešte že ten puk kapitaň nevidel s tou opačnou slovenskou vlajkou lebo by zrušil MS

87.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:15 avatar
Perla dementa Osvetielkovaného - Toto je najsilnejšie mužstvo aké sme kedy mali

96.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:24 avatar
Edo. Ja som tiež pesimista, čo sa týka hokeja. Ale verím a nádejam sa.
Prd sa ja rozumiem do toho, kto je dobrý, kto priemerný, na to je tam tréner a realizačný tým. Ak sa hrá pekný hokej, tak ani prehra tak nebolí, ako keď ťa rozmixuje súper papierovo o dve triedy slabší. 
Kanaďanov neserie, lebo Kanada je na svete dlho. My sa západu zdáme ako Slovinsko, pletú si nás a preto by sme ich doplietli ešte viac, nejaký podobný znak, tí, čo si už navykli na slovenský by si mysleli, že sme sa odtrhli od Slovinska.   
Môj názor, ak reprezentujú Slovensko, nech je na hrudi slovenský štátny znak.

101.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:32 avatar
Peter za mužstvo hovoria výsledky a tie potvrdia , že máme najsilnejšie mužstvo v historii . Dokáže hrať s akýmkolvek mužstvom vyrovannu partičku . To že sa v poslednej sekunde niečo stane nie je debakel 8:0

Názor na znak ok nech maju ale zahada mi je prečo ho tak kruci nemaju teda všetky krajiny ??? To je ten humor

Uspešná slovenska repre je tá čo sa udrží v A skupine . To keď slovač pochopí bude dobre .

Nie je možné aby Slovensko malo dlhodobo napríklad 5 zlatých po sebe ved budme realisti .

Toto mužstvo na medajle však rozhodne má . Ostatne je na športe .

keby som mal kuzelne ardzunove tabulky zajtra idem do fotuny a po skončení ms som milionár

Ale takto hokej nefunguje .

V A skupine z prvej 10 môže vyhrať ktokoľvek s kýmkolvek

A rovnako je to v lige i v NHL prehrá ten čo je na 1 mieste v tabulke s tým posledným i 6:0 a prečo ??? Kde je tabulka ?

103.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:40 avatar
Edo. V mnohom súhlas.
Písal som názor na náš znak, iné krajiny ma neinteresujú. Myslím, že Kanada, tam má stále javorový list+ votknutý hokejista.
Možno slovenský znak+ votknutý hokejista-hokejky?? Heraldici samozrejme budú hromžiť a budú mať svoju pravdu.
Ja si myslím, že úspešná je tá, čo postúpi zo skupiny. Udržať sa je "povinnosťou" Mladíci niečo naznačili?
Podľa výkonov rozhodne má, teraz sa uvidí so "slabšími" mali by pomerne hladko vyhrávať, ak budú iba sa trápiť, tak je to zlé, na sebavedomí im to nepridá.
Keby som vedel pred týždňom to, čo viem dnes, tak som tiež boháčom   
Súhlasí Osvietený

108.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:46 avatar
Peter ešte raz . Nech majú naši hokejisti znak ako mali vždy . S tým sa stotožnujem . Aby však parlament par dní pred MS rokoval o takej sprostosti je čistý populizmus . Načasovana blbosť . Zopar fandov si povie ten Danko to je národniar aj ten znak zabezpečil aj cudzie hymny hrat atd .

Keď majú mať slovaci znak tak ho tam mali dať aj iným krajinám ale tie nemaju Danka a mindraky .
Je to naša ostuda že našim dame znak a iným nedáme idiocizmus . keby boli česi zamindrakovaní ako slovaci protestovali by .

Slovensko má ešte 4 z toho im stačí na 100 % postup vyhrať 3 .

Taký tabulkatori ako je ardzun vedia hovno povedať ako bude hrať Lotyšsko či Švajčiarsko alebo Nemecko ktoré má už 9 bodov v našej tabuľke .
Súhlasí Temnýmyseľ

112.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:54 avatar
Edo. Terazky som mimo obraz. Čo sme dali Čechom?? Aký znak?
Samozrejme, že kapitáň musí za niečo zabojovať, keď už je čo sa dá robiť ten JUDr.
Ozaj prečo sa tento rok nepovyšovalo pri príležitosti oslobodenia/ ukončenia 2 sv. vojny?? Veď taký major, to je vznešenejšie.  

121.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 23:00 avatar
Lepší je už len plukovník hlinkovej gardy Kotleba čo si v detskej izbe doma ušil uniformu gardisticku a na wc udelil hodnosť plukovníka    

Veď česko má nejakeho kokrhača vypada ako z dino parku neviem čo je to aj kanada má nejak divne aj ostatne družstva    

Ale sebe sme si dali lebo DANKO ten znak s troma neexistujucimi kopcami tatra matra fatra    

110.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 22:49 avatar
Demente aké hviezdy máme v tíme aby sme mohli povedať že máme najsilnejšie mužstvo v histórii ?
Demente ked sme ešte mali hviezdy a reprezentovali tak sme nebojovali o udržanie v áčku ale sme vždy boli v štvrťfinále.
Demente občas favorit prehraje s outsiderom ale zákonite väčšinu zápasov prehraje tak ako my prehrávame väčšinu zápasov s tímami zo svetovej šestky.

111.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 22:53 avatar
demente Slovaci hrali jak s amerikou , tak s Kanadou vyrovnaný zapas....po všetkých stránkach...Ty ako spravne ruske vybagrované tela si ich od samého zaciatku považoval za outsiderov. Teba neteší, že s tým co mame hrame fantastický hokej?....
Súhlasí Osvietený

115.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:57 avatar
Ahoj Ondrej. Čo si dnes hneď z kraja taký nabrúsený???

117.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:58 avatar
Asi sa mu zlomilo porisko na lopate !!!!!!!!!!!!!!!!!      

122.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:01 avatar
Nahodou , bavím sa....a teši ma ako hraju Slovaci....
Súhlasí Temnýmyseľ

124.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 23:02 avatar
Čudná potecha, to aj v sekte sa nazývate dementmi ?    

132.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:08 avatar
Tak potom prepáč, tvoje prvé príspevky sa mi zdali akomak iné?
Ináč ako? V práci? Darí sa?

119.
označiť príspevok

hokejis muž
Demente v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali. V rokoch 2014 - 2018 sme nevyhrali jediný zápas s tímom svetovej šestky.

126.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:03 avatar
Prečo stale podcenuješ Slovakov, a nefandíš im trole vybagrovaný?.....

127.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:05 avatar
Hlupák ja naším fandím ale výsledky sú aké sú - v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.

134.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:10 avatar
ty si hlupak a nefandíš naším....už pred zapasmi si sa posmieval z osvieteného tipov a dopredu si odsudzoval Slovakov...To ako hrali a ako hraju to vieme tupelo, ale na rozdiel od teba im fandime a verime v každom zapase že vyhraju.....Ty im nefandiš ty teľa, dopredu ich odsudzuješ, a ked nahodou vyhraju, tak meleš , že sa to stava......

138.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:12 avatar
Dement Osvetielkovaný perlil, že Fínov porazíme 4 : 0
Realita je aká je ty hlupák v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.

142.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:15 avatar
a teraz čo teliatko....do každého zapasu pôjdeme s tým, že nevyhráme?...... Osvietený spravne tipoval, tupelo.

144.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:16 avatar
Dement vyhrali sme nad Fínmi 4 : 0 ?

146.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:17 avatar
občas sa to stáva, že nevyjde tip......   

149.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:18 avatar
Dementovi Osvetielkovanému nevychádza nič

153.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:21 avatar
nahodou, tipoval v minulosti spravne.....demente.....kedy zacneš fandiť Slovakom a veriť im?....

157.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:22 avatar
Demente netipoval správne nič, stále vypúšťa dementoviny. Veľká jeho perla - Máme najsilnejšie mužstvo v histórii

161.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:24 avatar
naťahoval ťa demente....Ved každý predsa vie, kedy sme mali najsilnejšie mužstvo.....Si neobyčajný trol....   

163.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:27 avatar
Ten dement tak naťahuje tvoju dementnú hlavu. Je hlúpy ako ty

167.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:29 avatar
no vypada že tvoju a paradne   .....si neobyčajne dutý .....a vieš o tom že vypukame rusov ani zatáčku nevyberu?....to som zas tipoval ja(samozrejme ak sa stretneme).....čo ty na to ha?.....

169.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:31 avatar
Si hlupák čo potvrdzuješ každý výgrckom

165.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:28 avatar
Kedy?? Ja si myslím, že vtedy, keď sme postupovali z C do B a do A. Vtedy bol neskutočný hlad po postupe a navrátení Slovenska-hokeja tam kam patrí.

174.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:35 avatar
Najlepších hokejistov sme mali po r. 2002 ked sme boli schopní postaviť 2 útoky svetovej kvality a ďalšie 2 útoky ktoré boli lepšie ako máme dnes naše naj útoky.

176.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:38 avatar
O obrane sa nezmieňuješ, prečo ?
Súhlasí Osvietený

177.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:39 avatar
Obranu sme nemali takú dobrú

180.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:41 avatar
Tak potom ani útok, lebo vraj je to kolektívna hra.

183.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:42 avatar
Akože sme nemali kvalitný útok keď sme mali ?

186.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:44 avatar
Lebo ak do útoku nepôjdu obrancovia, tak žiaden útok ani neexistuje a naopak, aj útočníci musia brániť.
Aspoň si to myslím, Vari zle píšem?

190.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:46 avatar
Preto lebo sme nemali špičkových útočníkov tak naši útočníci asi preto viac krát boli buď najlepšími strelcami alebo najproduktívnejšími hráčmi na MS či OH čo dnes nehrozí

193.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:48 avatar
Nehrozí? A čo nám hrozí??

195.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:49 avatar
Nemáme špičkových útočníkov ktorí by dokázali byť najlepším strelcami MS či OH alebo najproduktívnejšími hráčmi

198.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:53 avatar
Hrozí, že nemáme špičkových útočníkov??   

200.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:59 avatar
Nehrozí aby Slovák sa stal najlepším strelcom

181.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:41 avatar
Mali sme 3 špičkových obrancov - Švehlu, Cháru a Višňovského

184.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:43 avatar
Ostatní sa tam iba pľantali?

187.
označiť príspevok

hokejis muž
To boli naši najlepší obrancovia. Mali sme aj ďalších v NHL ako Štrbák, Sekeráš, Suchý, Majeský

191.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:47 avatar
Ešte sme brankárov pozabudli spomenúť. Tam sme boli na tom ako?

192.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:47 avatar
V NHL sme nemali žiadneho.

194.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:49 avatar
Nikdy? Nikoho?

196.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:50 avatar
Vtedy sme nemali

197.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:51 avatar
Ako vidím, tak pre teba je jediným meradlom "dobrého" iba účasť hráčov v NHL. Tak vysvetli ako je možné sme ako ČSSR boli majstrami sveta??

199.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:59 avatar
Dôležitá je kvalita. Hráči zo 4 pätiek nie sú top ani z NHL.
Vtedy nesmeli štartovať hráči z NHL lebo to boli akože profesionáli pričom aj naši hokejisti za socíku boli profíci len oficiálne boli akože amatéri.

201.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 5. 2019, 03:48 avatar
Hokejis: Dôležitá je kvalita.

No, radšej by som stavil teraz na kvantitu. Aby čím viac gólov dali Slováci. Aby neboli poslední.

221.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 5. 2019, 12:05 avatar
Kvalitní hráči dávajú veľa gólov.

188.
označiť príspevok

Osvietený muž
Aj Golonka dobre hral aj Nedomanský

164.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:27 avatar
aspon vidíme, čoho sa chytáš.....dobre vedieť, na teliatko po teliatkovský.....    

166.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:28 avatar
Je dobre vidieť aký ste hlúpy aj s tvojím spoludementom

168.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:31 avatar
Ardzun. Musíš byť múdry!!!
Správne tvoj príspevok mal znieť: Je dobre vidieť aký ste hlúpi aj s tvojím spoludementom  

171.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:33 avatar
On si myslí, že je múdry ked nájde gramatickú chybu

173.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:35 avatar
Tu som našiel ja. Nesmieš robiť chyby. Ak som niečo doplietol, tak som sa ti ospravedlnil, ak niečo dopletieš ty, tak okamžite vyšlem jedovatý šíp. Preto nesmieš robiť chyby, ani gramatické.  

175.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:36 avatar
Asi si myslíš že si preto múdry Prečo by som nemohol ?

178.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:39 avatar
Ja? Ja som tu najsprostejší.    
Ty môžeš úplne všetko, všetko, čo len chceš.  

179.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:40 avatar
Na Osvetielkovaného nemáš

182.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:42 avatar
Ani na teba a ani na nikoho z vás.    

185.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:43 avatar
Ako chráni dementa Osvetielkovaného

189.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:45 avatar
Všetkých vás mám rád. preto vás chránim všetkých, možno nie rovnako, ale chránim.  

172.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   14. 5. 2019, 23:33 avatar
chod si pobuchať tu tekvicu niekde a nezabudni si pri tom poplakať.....   

155.
označiť príspevok

Osvietený muž
nemáme hráčúú nemá gdo hrajlovat neni NHL poplačme si a nakydajme na našu repre hovná a pri tom i na sagana
Súhlasí ondrej61

160.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:23 avatar
Nemáme hviezdy v NHL dokonca tam máme už len pár hráčov

170.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 23:32 avatar
Kto je to Sagan??

202.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 5. 2019, 03:52 avatar
Sagan je veľmi známy. Napísal napríklad kvalitnú esej: Bledomodrá bodka.

Pozri: adam.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

148.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Ardzun, aj ty skús bez toho dement, trol.
Takto sa iba naťahujete a nič si nevysvetlíte.   

152.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 23:20 avatar
hokejis tvoj problem je že nevieš čo je satira čo je humor a čo realita iné to nikdy nebude

nedoba.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Nemajú zmysel pre humor

Slovenský internet je plný kvalitnej satiry, ktorá je za posledný rok výdatne živená skutočnými absurdnosťami. Reč je o Cynickej oblude, Moral banal či facebokoovým stránkam Prečo ľudom hrabe? A Slobodný vysierač. Najmä posledné dve menované veľmi trefne ironizujú produkty ľudskej hlúposti ako rôzne alternatívne liečiteľstvo, hnutia proti očkovaniu, rasizmus či práve proruskú propagandu. Protistrana však nechce zostať pozadu a založila si stránku Prečo amerikanofilom hrabe?. Jej hlavnou náplňou je však to, že zoberú všetok materiál, ktorý si robí srandu z Ruska a Putina a snažia sa ho preonačiť na protistranu. Aj snaha o vlastný humor dopadá pomerne trápne. Niekedy proste nestačí napísať do bubliniek k ústam politických oponentov nezmysly. O tom Cynická obluda a ani humor ako taký naozaj nie je. Ukážka humoru level slizoun.
Súhlasí ondrej61

222.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 5. 2019, 12:07 avatar
Mega trole toto je téma o hokeji

141.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Ondrej. Celkom fajn príspevok, skús bez tých oslovení hlupák a teľa a budem ti tlieskať.
Ja viem, že na to kašleš, ale s Ardzunom si tu píšeme bez osobných urážok a máme opozitné názory.  

114.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:56 avatar
sudruh ardzun tebe chýbaju hviezdy tie červené              

hrajlo    

123.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:01 avatar
Dementní súdruhovia v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.
Súhlasí Temnýmyseľ

133.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 23:09 avatar
hrajlo neplač a neklam a neopakuj sa               

Len na MS ich bolo niekoľko

136.
označiť príspevok

hokejis muž
Demente v rokoch 2014 - 2018 naši nevyhrali jediný zápas nad tímom svetovej šestky

140.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 5. 2019, 23:14 avatar
Len v roku 2017 sme vyhrali nad Ruskom aj nad Finskom.
Súhlasí Temnýmyseľ

143.
označiť príspevok

hokejis muž
Na MS sme nevyhrali ani jeden zápas v rokoch 2014 - 2018

150.
označiť príspevok

Osvietený muž
Tak sa trolovia ruska a hovniaci dohodnite .

jeden píše že žiaden druhý len dva    

151.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:19 avatar
Demente na MS sme nevyhrali ani jeden zápas v rokoch 2014 - 2018

154.
označiť príspevok

hokejis muž
Americký dement pred týmto víťazným zápasom nad USA sme naposledy vyhrali nad tímom svetovej šestky v r. 2013

156.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 23:22 avatar
Netáraj veď lapili 4:1 aj teraz v máji

158.
označiť príspevok

hokejis muž
pred týmto víťazným zápasom nad USA 4 : 1 sme naposledy vyhrali nad tímom svetovej šestky v r. 2013

159.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Vyhrali sme presne jeden zápas!! Po predĺžení s Talianskom.     Zbytok prehry.    

162.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:26 avatar
Na OH sme vyhrali jeden zápas s Rusmi a ostatné prehrali a skončili posledný v skupine, aj za Slovincami

135.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Prečo sa nezargistrujeme radšej do B skupiny, tam by sme boli v popredí.  
Súhlasí Osvietený

145.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 23:16 avatar
ROK 2018

Olympiské hry

Slováci porazili favorita hokejového turnaja Rusov!

Pjongčang 14. februára (TASR) - Slovenskí hokejoví reprezentanti vyhrali vo svojom prvom zápase na ZOH v Pjongčangu nad Olympijskými športovcami z Ruska 3:2.

www.sport7.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

147.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 23:17 avatar
Na MS sme nevyhrali ani jeden zápas s tímom svetovej šestky v rokoch 2014 - 2018.

203.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 5. 2019, 04:01 avatar
Najviac sú preslávení svetoví hokejisti:

Rusko: Seretenko, Sergej Stokurev, Ivan Masturbatov.

Švédsko: Oje Ballström.

Fínsko: Hulmiho Ukolen a Jari Malhomäkki.

Česko: Honza Jebavý.

Ani Chorváti sa nedajú zahanbiť: Maho Jakotyč.

Maďarsko: Sándor Gulemiházy.

Rumunsko: Osraldesku.

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 5. 2019, 14:50 avatar
na playstation už som za odohraté zápasy daj tri asistencie brankárom, najradšej dávam góly obrancami a extra náladu mám, keď dám gól čerňochom alebo rómom

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:09 avatar
Nemáme hráčúúú                 

Najvětšú sílu hrajlujú NHL bez NHL nehrajlovat              

Finske mužstvo o tom neví že bez hráčú z NHL sa hrájlovat nedá
Súhlasí ondrej61

4.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:09 avatar
Poďme plakááááááááááááááááááááť.................                 

5.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:11 avatar
Tak tak dement už nemáme rozdielových hráčov v NHL
Fínsko ty dement chceš porovnávať s nami ? Tých sme neporazili viac ako 10 rokov

6.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 5. 2019, 21:12 avatar
Zas krmis trolla.

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:14 avatar
meaculpa zase to robíš čo si vypol humanitarneho bombardiera alebo si dofajal na tvojom nicku diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:15 avatar
Nemáme hrááááču Finsko nemá hraču z NHL . KDO nemá hráčuuuu z NHL kerí majú aspon 40 let nehrajluje     

15.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:20 avatar
Fínsko ty dement chceš porovnávať s nami ? Tých sme neporazili viac ako 10 rokov

205.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 09:03 avatar
ak by boli takí fandovia ako ty demente, tak nevyhrame s Finmi ani dalších 100 rokov....Schovaj sa do kanala demente ruský, čo šarapatí na Slovensku....    

224.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 5. 2019, 12:09 avatar
Americký demente fandovia nevyhrávajú

7.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:13 avatar
Napísať do témy o hokeji - Sagan patri medzi 5 naj sportovcov sveta - je trolovina

11.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 5. 2019, 21:16 avatar
Sport ako sport. Viem, ze ta serie ze je Slovak megauspesny, ale trollov krmit je chyba. Ak som ja troll tak ma nekrm

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:20 avatar
Toto robí mega trol Osvetielkovaný že do tém tlačí niečo čo s témou vôbec nesúvisí a hokejová téma nie je o Saganovi.

21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:23 avatar
súdruh sagana si spomenul ty ale asi sa už necítiš a tak spusti tvoj ruský gramec

24.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:24 avatar
Americký dementný robot on spomenum Sagana v téme o hokeji

206.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 09:29 avatar
trolovina je neustale poukazovať na posledne vysledky Slovenska a dopredu robiť z neho outsidera, demente ruský.....putinove reterdovane teľa    

207.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 09:46 avatar
ondrej61- pre teba je slepota dar.

208.
označiť príspevok

Scarletta žena
   15. 5. 2019, 09:52 avatar
207. havran ty máš pre kazdeho internetovu diagnozu , len tys lietadlo a este ked niekto stlači tvoje mizerne ego, to je ina ješitnost  

209.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 10:04 avatar
mohol by si to nejako rozviesť, vtáku jarabáku?....tvoj príspevok je príliš krátky....   

210.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 10:22 avatar
ako vidieť nemohol, len to zapotí, zanôti.....súdruhovia mali z takých v minulosti radosť....    

211.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 10:36 avatar
ondrej61- chápem tvoju žiadosť , no nie všetko sa dá každému vysvetliť. Stačí, že vieš povedať "vtáku jarabáku" , ostatné je pre teba príliš zložité a v jednoduchosti je krása, ktoré je pre teba asi nedostupná. Ondrejko najprv ma musíš presvedčiť , že to pre teba nebude márne. Zatiaľ to tak nevyzerá. Prepáč.

212.
označiť príspevok

Scarletta žena
   15. 5. 2019, 10:39 avatar
211. havran, ale no tak :D ja ze to aspon nejak obkecaš pre Ondreja . pisanie bezobsaznych reakcii je predsa tvoja parketa

214.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 10:43 avatar
je to majster bezobsažných prispevkov......mysli si že ohuri svojimi axiómami, či akými potvorami    

215.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 10:44 avatar
Scarletta- "aj ty Brutus?" - mám rôzne spôsoby zábavy a snažím sa prispôsobiť úrovni niektorých diskutujúcich, aj ke%d nie vždy sa mi chce do suterénu. Ako si na tom dnes? Budeš hviezdiť? Celkom bysom prijal, keby tebto upršaný deň niekto rozjasnil. Tak čo, ktoré prsíčko mi bude mávať?

219.
označiť príspevok

Scarletta žena
   15. 5. 2019, 11:12 avatar
215. počkaj ked si to prečita babka čo sem vypisuješ, ti dobre klepne cez prsty  

220.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 11:18 avatar
Scarletta - moja babka už by mala cca 140 rokov a veľmi by sa čudovala tomu čo vypisuješ ty.

216.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 10:49 avatar
Scarletta - začínaš sa prebúdzať. Toto vie? "Načo hádzať perly.......? Presveč ma , že to nie je zbytočné, lebo zatiaľ pre tento prípad sa považujem za zbytočného ja. 

217.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   15. 5. 2019, 10:50 avatar
Co demonizujes havrana lebo vam to toleruje vy smradi buzerantsky co kazdemu narodne zmyslajuceho nazvete fasistom rasistom xenofobom a vy si myslite co vy chrapuni ze dokedy vam budem ja toto tolerovat haa ?

218.
označiť príspevok

havran
   15. 5. 2019, 11:00 avatar
PartOFgod- sú mi naozaj pre zábavu , no je mi ľúto, že také červy vyliezajú zo zeme a chcú lietať. Sám vidíš ako sa snažia ohurovať svojou poľutovania hodnou slepotou a vnášaj do temnoty svetlo, o ktorom ani nevedia čo to je, Poznajú len dve farby a počuli o červenej. Takže tak vyzerá aj ich prejav . Oni naozaj nevedia čo je to dialektika.

213.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   15. 5. 2019, 10:40 avatar
ano v jednoduchosti je krása vtaku jarabáku....   tvoje krkolomne vyjadrovanie nie je moc jednoduche a mudre, akurát poukazuje na to, že sa chceš robiť mudrym.....

225.
označiť príspevok

hokejis muž
   15. 5. 2019, 12:10 avatar
Americký dement realita je aká je v tomto roku sme hrali s tímami zo svetovej šestky 6 zápasov a 5 sme prehrali.

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:19 avatar
troll ardzun troluje trola meaclupa .

Trol meaclupa pod nickom humanitarný bombarder našiel članok z roku 2016 a vyčítal     sagana ako prvu top sveta                                   

16.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:21 avatar

18.
označiť príspevok

Osvietený muž
hojaks

17.
označiť príspevok

Osvietený muž
chuapci naši slävänskä veď ste rusi tak sa dohodnite     obaja kokoti ako lampa jeden to v opilosti i zmákol na pravdu . Cíti sa na ženu ale je diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

19.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:22 avatar
Súhlasí meaculpa

22.
označiť príspevok

meaculpa muž
hehehe

20.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:23 avatar
Americký buzerant Osvetielkovaný

23.
označiť príspevok

Osvietený muž
Súdruh teču ti nervy . Spusti gramec

25.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
Súhlasí Temnýmyseľ

28.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:29 avatar
Iba tie vlasy mu na prd urobili v šope foto.    
Súhlasí Miňosviňo

29.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
Súhlasí Temnýmyseľ

33.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:32 avatar
Dnes ste šufľovali??? Lebo des a hrôza v máji cestári odhrňovali.    
Súhlasí Miňosviňo

34.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:34 avatar
Vo Svite nepadali biele hovienka, tu sme mali daždík.   
Súhlasí Temnýmyseľ

39.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
U nás taký so snehom poletoval. Zima ako koncom , alebo začiatkom??? 
Súhlasí Miňosviňo

40.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:36 avatar
Už bude len teplejšie, už vyťahujeme zase naše mašiny a ideme jazdíííííííííííííííííííííííííííííííť.    
Súhlasí Temnýmyseľ

49.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:42 avatar
včera som si dal taký malý okuh- SNV -LE- Sp. Štvrtok-SNV. Vietor fúkal, využíval som skoro celú šírku jazdného pruhu, len aby som gelendre nezoťal.     Pri 140-ke to už bolo moc povážlive.  
Súhlasí Miňosviňo

26.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:25 avatar
Súdruh dement ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš americký robot

30.
označiť príspevok

Osvietený muž
popuačme si není hráčú nemá gdo hrajlovat nerajeme nehrajlujeme není NHL        

31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:30 avatar
Puačme není hráááčuuu       ochriakajme našu vlastnu repre lebo neni hráčú    

Nakydajme hovien na repre nehrajlujú

32.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:32 avatar
Súhlasí Temnýmyseľ

35.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:34 avatar
To ukazuje aký kúsok od riti jej to zasunul???    
Súhlasí Miňosviňo

37.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
Neviem, možno to bol nejaký analista.   

38.
označiť príspevok

Osvietený muž
Súdruh tvoje každodenne puače
Saganova hviezda zhasína

diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Moja odpoveď je :

Saganova hviezda zhasla poplačme si

Je konec Sagana .

Sagan triumfoval v prvej etape na Okolo Kalifornie, presadil sa v záverečnom špurte

Zároveň získal zelený dres pre lídra bodovacej súťaže.

"Je to veľmi cenné víťazstvo, nielen pre mňa, ale pre celý tím. Pascal Ackerman dominoval na Giru a mne sa darilo v Kalifornii. Ďakujem všetkým v tíme za podporu, urobili kus dobrej roboty. Kontrolovali celé preteky a poskytli mi výbornú pozíciu do záverečného šprintu. Je dobrý pocit zvíťaziť v prvej etape na mojich obľúbených pretekoch," povedal Peter Sagan na oficiálnom webe svojho tímu.

hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Plačko nemáme hokejistúúú nemáme sagana zhasla hviezda popuačme si

Si chuj len o tom nevíš     

42.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:38 avatar

43.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:38 avatar
Meaculpa z dementného súdruha Osvetielkovaného si berieš príklad

60.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 5. 2019, 21:50 avatar
toho trolla ani necitam

keby ste ho nekrmili, tak by mohol debatovat sam so sebou

61.
označiť príspevok

hokejis muž
   14. 5. 2019, 21:51 avatar
Urobil si to isté čo on

76.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:02 avatar
meaculpa to je zaujímave že ma nečítaš a súperíš s hokejistom kto o mne viac tem založí       

Každopadne vyhravaš .

Na teba nema žiaden diskuter a žiaden nezaloží viac tem o mne ako ty          
Súhlasí Scarletta

46.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:40 avatar
Nemáme hráčúúúúú puačmeeeeeeeeeeeeeeee tabulka         

48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:41 avatar
Nakydajme hovien na slovensku reprezentáciu zasluži si najlepšie ešte pre MS čo najváááác

50.
označiť príspevok

Miňosviňo muž

52.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 21:43 avatar
Tak to je fakt    
Súhlasí Temnýmyseľ

55.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:46 avatar
Chlapi a mňa by ste brali? Vodičák totižto mám.    
Súhlasí Miňosviňo, Osvietený

56.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:48 avatar
Ale zase chlastáš za dvoch.   
Súhlasí Temnýmyseľ

62.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 21:52 avatar
Mal by som tu kofolu obmedziť!! Potom nemôžem spať.    
Súhlasí Miňosviňo

63.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:53 avatar
Fúj, samý cukor papáš !!!!!!! Že sa nehanbíš !!!!!!!!!!!    
Súhlasí Temnýmyseľ

69.
označiť príspevok

Osvietený muž
on ju pije som myslel
Súhlasí Temnýmyseľ

71.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 21:57 avatar
Súhlasí Temnýmyseľ

81.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:08 avatar
Etanol to je tiež nejaký cukor?? Alebo sa mýlim?    
Súhlasí Miňosviňo

84.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:11 avatar
Súhlasí Temnýmyseľ

88.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
Ja sa nemýlim?? Tak to bude nejaký omyl. Lebo je to tak a nikdy to iné nebude, aj keby z neba migranti padali!!!!
Súhlasí Miňosviňo

90.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
Omyl je, že nikdy to iné nebude.   
Súhlasí Temnýmyseľ

94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:21 avatar
Lenže Blavaci su vlastne vychodiari tak karta je v kruhu
Súhlasí Temnýmyseľ

95.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:22 avatar
Súhlasí Temnýmyseľ

100.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:30 avatar
To praví Prešpuráci už vymreli??????    
Súhlasí Miňosviňo

102.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:34 avatar
Ta ňe, ta ňeznam.   
Súhlasí Temnýmyseľ

104.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:41 avatar
Bo Blavaci dneška tak dzivne hutoria.   
Súhlasí Miňosviňo

105.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:42 avatar
Ci pana do pana tu, do mačky..............   
Súhlasí Temnýmyseľ

107.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   14. 5. 2019, 22:45 avatar
Na švjatki polka Bracislavi na vihodze.    
Už znač čom na vihodze ničeho net? Ľem cez švjatki???  
Súhlasí Miňosviňo

51.
označiť príspevok

Osvietený muž
Podme chriakať na reprezentaciu a popri tom dáme chrcheľ na Sagana         

Lebo sme slävänä

74.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 5. 2019, 22:00 avatar
Veľká OSMA medajlistov www.orava-liptov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

77.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   14. 5. 2019, 22:04 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:57,  Nepoužíval by som slovo Taliansko. Dajme tomu k nám prišlo kresťanstvo cez rôznych...
dnes, 22:54,  Havran zmäkol, lebo zistil, že klame. Neodpovedal, lebo nemá rozumný argument. Čokoľvek by...
dnes, 22:49,  Rozmenené na drobné našu pôvodnú kulturu a introdukovanú vieru nám priviezli z Talianska...
dnes, 22:48,  cyrilometodskemu odedictvu. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Dedič k...
dnes, 22:43,  Pysk aké drsné výhodňárské ako motor *13*13*13 Správne v demokracii rozhoduje...
dnes, 22:39,  Niekedy je lepšie nevedieť - najmä keď s tým v podstate aj tak nemôžeš nič urobiť :)
dnes, 22:35,  Komunizmus zrealizoval súdruh POL POT v roku 1960, kedy bola založená Komunistická strana...
dnes, 22:33,  era no hej v ZSSR sa dá ešte povedať , že niečo skúšali ba i u nás skúšalo totalitnu...
dnes, 22:30,  Nikoho z vás nezaujíma čo to má znamenať
dnes, 22:28,  no nič ,pekny zvyšok šermiarstva,,
dnes, 22:22,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/66676080_2363250867101332_4500611064571887616_n.j...
dnes, 22:19,  Ale kdeže. Nebola to žiadna katastrofa, iba sociálny experiment. A kto ho vlastne vymyslel a...
dnes, 22:18,  To sa ti len zdá, skôr kukni 97, pises nikoho tu nezaujíma , tak preco šermuje§?
dnes, 22:16,  https://www.aktuality.sk/clanok/709234/reholna-sestra-sa-postavila-kotlebovcom-nazor/
dnes, 22:16,  Zabúdanie, nevedomosť a maskovanie sa sú najsilnejšie zbrane hnedej vetvy. Ako umne...
dnes, 22:12,  básniš ako Sťopa Durnopejko*21*21*21
dnes, 22:11,  vy týmto slovíčkom šermujete
dnes, 22:11,  Kresťanofob Lemmy by bol proti
dnes, 22:10,  sa ti niečo snívalo,, zabudol si?
dnes, 22:10,  Dnes kam vstúpi noha amíka tam je bordel.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(455 511 bytes in 0,382 seconds)