Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Utečenci - boží trest, alebo božie požehnanie.

125
reakcií
1738
prečítaní
Tému 5. novembra 2015, 07:15 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 11. 2015, 07:15 avatar
Otázka jednoduchá a jasná a odpoveď tiež jednoduchá a jasná : pre idiotov - boží trest, pre inteligentov - božie požehnanie.
Nádherný príklad idiotizmu a až tuposti v tomto smere predviedla slovenská vláda a uvrhla tak na Slovenskú republiku ďaľší kýbel hanby pred celou europou a pred celým svetom. Smer týmto deklaroval, že jasne nie je vláda inteligentov, ale idiotov, ktorí nemali v sebe inteligenčné zábrany nechať sa v tomto smere viesť dokonca politikom takého zrna, ako je Orbán vrámci V4, ktorí na istý čas zblbli ešte aj Polsko.Tieto ľavicové vlády trápne a neinteligentne hazardujú s existenciu samotnej europskej únie, ktorá práve pre takéto ekonomiky postihnuté 40 ročnou ruskou okupáciu dáva na pomoc a rozvoj obrovské finnačné čiastky a práve za to sa jej otáčajú chrbtom.
Na jednej strane to vyzerá prirodzené, pretože oni nie sú schopní za toľký čas urobiť poriadok s romami a kde to ešte s nejakými utečencami. prirodzené vyzera a potom aj logicky, aj keď je to zase logika idiotov, že ak by ich prijali,nevedeli by čo s nimi a tí by sa stali znova iba ´daľšími hladnými krkami na záťaž štátnej pokladne.
Samotný smer je vyplod najširších nižších inteligenčných vrstieva to čo robí je prirodzený výsledok ich inteligencie,ktorá zároveň je sympatická ich širokej voličskej základni a teda pokiaľ sa na slovensklu nenájde dostatok inteligencie na vytorenie inteligentnej vlády, štatút idiotov a idiotizmu slovákov nám pred celým svetom zostane.
Podľa posledných štatistík chýba na slovensku momentálne 60 000 detí, čo tiež vlastne nahráva menej inteligentnej vláde tým, že šetrí náklady na 60 000 detí, čo nie je nepodstatná čiastka štátneho ropzpočtu a jasný dôkaz toho, prečo vláda nemá záujem na väčšom počte detí, čo je závažný fakt v súvistlosti s vymieraním národa. A teda nejde im vôbec o národ ako taký, ide im len o to vládnuť a mať z toho patričné profity.
Miesto inteligentných riešení tu je guláš nemohúcnosti a tuposti. Máme stzarých ľudí o ktorých sa nemá kto starať, nemá im kto pomôcť, lebo starí ľudia ako aj detí sú terajšej vláde nazáťaž , pretože odčerpávajú z rozpočtu značné čiastky, ktoré práve vhodným investovaním nie pre slovensko, ale pre vládu sa potom stávajú zdrojom rôznych nekalých príjmov o ktorých je dnešná vláda presvedčená, že aj tak im ne kto čo dokázať v tomto smere.
Teda nechajme smer v tom smere, v ktorom ide a dúfajme, že lepšia vláda príde,
Takže ako a pre koho by mohli byť utečenci požehnaním.
V prvom rade si myslím by bolo treba povedať, čo by malo byť konečné riešenie a potom, ako sa k tomuto riešeniu postupne dopracovať.
Konečným riešením utečeneckej krízy, ktorú by sme chceli riešiť s výsledkom božieho požehnania, je plné začlenenie do spoločnosti ako ekonomicky prínosní a aktívni ľudia, ktorí budú do štátnej kasy prispievať a nie čerpať, by mohlo byť vyrábanie tovarov, ktoré nie sú technicky náročné a ktorésa dovážajúp do europskej únie. Takmer všetko, čo chytíte do rumy v supermarkete, je dovezené a nie len zčíny. Číne sa tým môže ďalej pomáhať, že sa bude ďalej dovážať, lebo ak by europa hneď zamestnala aj miliom robotníkov na výrobu dovezených tovarov, stále by to bolo nič proti tomu,koľko ľudí sa venuje v číne na výrobu dovážaných tovarov. Ak teda cieľ je jasný, musíme iba stanoviť postup, ako k tomu čo najrýchlejšie
doviesť utečencov a čím skorej ich premeniť zo spotrebiteľov na prispievateľov do štátneho rozpočtu.
V prvom rade ubytovať a ubatovať za každú cenu aspom ochrániť pred dažďom a zimou. Všade, kde sa okolo seba pozriete je spústa opustených budov a dokonca na východnom slovensku a na maďaroch aj mnoho prádnych rodinných domov, kasárne, výrobné haly, možno by stačli ina minimálne úpravy aby títí ľudiqa nemuseli stáť celú noc v blate a daždi a ešte niektorí aj s deťmi na rukách.
Samozrejme, že vedenie europskej unie je treba tiež okamžite vymeniť, pretože nedokázali ani to, čo na slovensku smer.
Chce to ale finančné náklady a veľké zmeny v legislatíve, ktoré by sa mali vrátiť, teda aj financie a aj legislatíva, akonáhle prestane byť uetčenectvo problém.
Kde kolvek sa poozriete z cesty do lesa, nevidíteani horu, ani les, ale obyčajný prales. Preto je potreba vyčistiť všetky lesy, urobiť dôkladné prebierky podľa normy, koľko potrebuje miesta jeden strom a toto drevo použiť na kúrenie pre bezdomovcov, prípade na predaj, stúpajú alergie, lebo sa prestali kosiť horské lúky,, atď, atď, oprava ciest, chodníkov v mestách.
Treba ale veľké legislatívne zmeny v krátkej dobe,napríklad zrušiť zákaz pracovať, lebo to je ako u debilov. každý nezamestnaný človek, či utečenec , by mal mať pracovnú knižku a pracovný úrad by práve mal organizovať požiadavka a odosielanie ľuidí na krátkodobé prácem , napríkld pomoc v domácnosti, práce okolo domu, kosenie, sneh, že by si ľudia,ktorí si to môžu dovoliť najímali na niekoľko hodín, nákupy, starostlivosť o seniorov a mnoho iných činností, aby nezamestaný mal možnosť si udržať pracovné návyky. Do pracovnej knižky mu každý napíše kolko zarobil a pracovníčka na pracovnom úrade by potom mesačne spracovávali tieto knižky a prípadne odovbádzali im do fondov, podľa toho, ako by sa o tom rozhodlo v zrýchlenom legislatívnom konaní, možno by sa nemuselo odvádzať nič iba na dôchodok, aby dotyčný videl učel prostriedkov, ktoré mu budú strhnuté zo zarobenej sumy, aby ho každá odvedená suma motivovala k ďaľšej pracovnej aktivite až pokiaľ by si našiel trvalé a riadne platené zamestnanie.
Toto by malo byť potom aj akési prechodné obdobie pre utečencov, kým by sa rozbehli výroby spotrebných tovarov, ktoré doteraz dovážame, aby postupne náklady na ich pobyt klesali.
Teda nebrať utečencov ako trest, ale ako požehnanie ďalšou ekonomicky aktívnou silou do budúcnosti, učiť sa ich nielen udržať, ale naopak vedieť ich príjmať a zapájať ako rýchlo sa dá do výrobných procesov.


11.
označiť príspevok

bystrik muž
   5. 11. 2015, 08:35 avatar
Asi si niekto nedovidí na špičku nosa, že elemír? Nech im pomáhajú tí, ktorí to spôsobili, ktorí odstránili, Husajna, Kadáfiho, ktorí chcú odstrániť Asada...,ktorí priniesli vojnu, utrpenie aj biedu im! Ale to elemírovi nevadí, len bude tu vypisovať tie jeho rozumy, že je to tak...?


25.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   5. 11. 2015, 13:13 avatar
Utečenci nie sú dobro ani zlo. Sú dôsledkom - neživotaschopnej politiky, kultúry a neživotaschopnosti občanov. Kde je prázdnota - musí naplnená ľuďmi a životom. Naša kultúra je proti životu, proti rodine, proti deťom - urobila voľné miesto pre schopných. Právom naplnia Slovensko aj celú západnú Európu a ja im držím prsty, nech si užijú prírodu, naše vodstva a minerálne vody, naše hory, polia aj všetko. My sme všetko mali, zdevastovali a natrvalo umŕtvili.


29.
označiť príspevok

fajer
   5. 11. 2015, 16:16 avatar
elemír ty si sprostejší ako som si myslel....žiadny utečenec tu neprišiel pracovať, oni sú totiž lenivý jak hnoj, si tupý idiot, ktorý si myslí, že utečenci budú prínosom pre náš štát, to už ani nehovorím o problémoch s ich primitívnym náboženstvom, jediným riešením je poslať ich domov, nech si vybojujú slobody a práva aké máme mi...ale doma...k niektorým tvojim hlúpostiam sa ani neoplatí vyjadrovať....


75.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:04 avatar
1. "Konečným riešením utečeneckej krízy, ktorú by sme chceli riešiť s výsledkom božieho požehnania, je plné začlenenie do spoločnosti ako ekonomicky prínosní a aktívni ľudia, ktorí budú do štátnej kasy prispievať a nie čerpať..." sorry Elemír,ale je načase dať dole tie ružové okuliare a k tomu sa odosobniť od svojej averzie voči Rusku ,aké bolo kedysi /vlastne vtedy to bol ZSSR/... doba sa zmenila a zmenilo sa aj Rusko..jediné čo sa NIKDY nezmení ,je mentalita islamistov /takmer všetci utečenci sú "mohamedáni"/ ..tí sa nikdy nezačlenia do majoritnej spoločnosti ,nikdy sa nevzdajú svojej pomýlenej viery,svojich zvykov, kultúry,ktorá je na hony vzdialená od našej ...oni sa sem nejdú zaradiť do spoločnosti ...oni ju prichádzajú ovládnuť...


2.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 11. 2015, 07:43 avatar
Si naivny. Migranti neprisli do europy aby tu utierali zadky na geriatriach. Nemam zaujem o akekolvek etnikum, ktore bude mat tendenciu sa separovat od vacsinovej spolocnosti, bude odmietat sa prisposobit a zaclenit do vacsinovej spolocnosti a bude sa snazit svoje zvyky presadit na ukor vacsnovej spolocnosti.
Súhlasí Peťo, milky945


3.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 07:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 11. 2015, 07:57 avatar
(3.) Pochybujem ze syrski krestania splnaju body, ktore som opisal. S nimi ja ziaden problem nemam. stale ale plati ,ze my ich do toho aby na Slovensku poziadali o azyl nemozeme prinutit smernicou a ani nikto iny.
Súhlasí Scarlet666, dorota


7.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 11. 2015, 08:02 avatar
utieranie zadkov, je jedna jediná z mnoha možností, však ak tu mám vypisovať celý zoznam a zoznam nechať preverovať v tom zmysle, aby si niekto vytrhol niečo nepodstatné z kontextu a celé zhovadil, to je presne tom, čo píšem o slovenskej vláde. Nehľadajme ako sa toho zbaviť, to je pre debilov, ale hľadajme inteligentné riešenia, ako to využiť a speňažiť.
Ako napríklad by si mohli zakladať nejaké výroby predmetov, ktoré vyrábali tam, len im treba dať kus zastrešeného a suchého miesta a všetko sa v budúcnosti vráti. Aby sa čím skorej záťaž premenila na úžitok, teda musíme do nich investovať tak, aby sa investícia čo najskôr vrátila.


10.
označiť príspevok

veriaci-3
   5. 11. 2015, 08:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 11. 2015, 09:41 avatar
(7.) Nemozeme sa zbavit toho co nemame. Na Slovensku je dost nezamestanych a podobne problemovych skupin ludi ako je vacsina tych migrantov, svoje usilie mozes zamerat na nich.

Slovaci ked "migruju" do zahranicia za pracou, tak nepotrebuju od daneho statu takmer ziadnu pomoc (okrem toho, ze im umozni tam pracovat) a statu sa toto "takmer nic" vracia v daniach za odvedenu pracu.


17.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 09:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 11. 2015, 10:30 avatar
(17.) Status utecencov stratili v tom okamihu ako opustili prvy stat v ktorom boli v bezpeci. Takto su to iba ekonomicki migranti.

Chyba bola na strane tych statov EU, ktori umoznili utecencom nekontrolovany vstub do shengenskeho priestoru. Preco zuri vojna v Syrii je ina vec a migranti nepochadzaju iba zo Syrie.

Som presvedceny o tom, ze 80% migrantov nema zaujem o azyl v prvej bezpecnej krajine, ale chce sa presunut do krajin so stedrym socialnym systemom. Dakto tu poriadne tvrdo padne na hubu v najblizsich desatrociach a ja mam taky dojem ze jednotlive europske staty to nebudu, niektore z vlad su sice trestuhodne naivne, ale stat je tvoreny hlavne ludmi a ludia si nechaju skakat po hlavach iba po urcitu hranicu.
Súhlasí Scarlet666


20.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 10:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

asmodei muž
   5. 11. 2015, 11:23 avatar
(20.) Jasne ze nepoziadali, mozno par percent z nich, vsak komu z nich sa chce zit v Grecku? Vsak oni prekracuju hranice nelegalne a kludne by mohli byt stihani za to, lenze ako zadrzat a stihat destattisice ludi bez toho aby po tebe nezacali stekat slniecka? Zatial iba ploty pomahaju a spolieham sa, ze pomoze aj pocasie, mohla by byt nejaka tuhsia zima tento rok. No pokial budu mat motivaciu chodit, tak prud neustane. Ale osobne si myslim, ze Slovensku a podobnym statom sa vyhnu velkym oblukom a neskor ich zo skandinavie a Nemecka pozenu nacionalisti, raz to praskne, mam taky pocit.

Toto je nazorny priklad nezdraveho pseudohumanizmu.


4.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   5. 11. 2015, 07:55 avatar
1 nastupuje starecká demencia?....tak si to pozri pre poučenie
www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 07:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   5. 11. 2015, 08:06 avatar
súhlasím-selektovať..a žiadať striktné dodržiavanie zákonov štátu v ktorom žiju...apriori nie som proti imigrantom, veď vietnamcov je tu do aleluja a vieme o nich viac než to že podnikajú? nevytrčajú, nepožadujú nič extra pre seba...


12.
označiť príspevok

bystrik muž
   5. 11. 2015, 08:37 avatar
Stačí sa kuknuť, že koľko cigánov sa tu začlenilo, koľko z nich pracuje? A u tamtých to nie je tiež iné, povedal by som, že ešte horšie...


16.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 09:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 11. 2015, 08:12 avatar
Scarlet6, to nie že som zabudol na jednu vec, to by som musel napísať knihu, ak by som na niečo nechcel zabudnúť, ale už tu vidieť, kde sa kto automaticky zaradí na jednu, alebo druhú stranu, bez toho, že by si uvedomil, že je to o jeho inteligencii.
Kto chce hľadať riešenia a kto chce problém nechať neriešený, aby dospel do takých rozmerov, kde to bude stáť neporovnateľne vyššie náklady,.
Skeptikov priradiť k idiotom, to je zbytočná záťaž aj s utečencami dokopy, ale kto má na to, že je schopný niečo pomôcť, podniknúť, tým nie že treba dať možnosť, takých ľudí je potrebné vyhľadávať. Toto nakoniec platí všeobecne pre štát, lenže idioti si tiež hovoria, aj my chceme vládnuť, lebo nás je viac ! A na slovensku to práve dnes tak aj je.


14.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 09:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

velasquez
   5. 11. 2015, 09:56 avatar
zapadna civilizacia sa uz aj tak nezachrani


13.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 09:29 avatar
Nadherny priklad idiotizmu a az tuposti su tvoje traktaty elemir.


22.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 11. 2015, 12:21 avatar
Zo začiatku som si aj ja myslel,že čo tu chcú, že to nie je náš problém a s nikým z nich som ani nemal možnosť sa ani rozprávať a nakoniec, keď som bol na dovolenke V Juhodláívii, hneď prvý deň prišli za nami z obecného úradu, či nechceme emigrovať..Povedali sme že nie, lebo toto sme si prediskutovali pred tým doma a bolo to hlavne preto, aje keď som vedel,že už by som nemal problém, lebom som vedel dva jazyky,jednoducho som povedal, že nikd by som si to dobro na západfe nevedel vychutnať, ak by som vedel, že komunisti prenasledujú celú moju rodinu.
A samozrejme ajk z tejto oozície som ten exodus začal vnímať.
Lenže neskôr, keď tí ľudia museli stáť celú noc v blate a v daždi a s deťmi na rukách apo tej noci nešli nazad, ale stále ďalej, tak som si uvedomil,že to, čo ich ženie sem, musí byť naozaj niečo strašné. Všetcivdeeli, koľkí pri tom zahynuli,vedeli, že v nemecku sa podpaľujúich ubytovne a predasa išli a idú.
Koľko bolo u nás za komunizmu ekonomických migrantov stovkly, tisíce, tu sú státisíce.
Za to že táto vláda je neschopná postarať sa o romov, alebo nechce, to je jej problém a podľa väčšiny slovákov má slovensko velmi malu nádej na inteligentnú vládu, lebo 80% slovákov má strach z boha a z intelihgentných ľudí, lenže pozor vážení, nemôže sa toto stáť aj nám ? Koľko je dne vo svete šialencov, čo sú schopní rozpútať konflikt a koľko je tu rozumných ľudí, čo by to ako tak vedeli zastaviť,ak širokévrszvy majú, obrátené myslenie naopak ?
Ak by tu prišli rusi, možno by nietorí aj týždeň jasali, ale potom by prišla jedna noc a koniec radovánkam, to čím sme vám odrbali mozgy na to zabudnite a naučte sa trávi žrať. Teraz je ešte každý majster sveta, ešte sa nič nedeje,a za takéto reči čo tu píšem, sú schopní aj zabiť,a nemusia to byť rusi, môžu to byť arabi, hocikto,, kto sa bude sápať na naše majetky.
Táto vláda neustále zhoršuje vzťahy s europou, to bude mať vplyv aj na NATO a čo tzakýto malý štátik, aosa ubráni, ak ajUkrajina mala predsa nezávislosť potvrdenú na osn, LENžE PRíDU Tí, čO MAJú osn NA HáKU A čO POTOM ????
ešte neodbila púosledná hiodina tohoto sveta a neviem,e, ako je ďaleko ...........


24.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   5. 11. 2015, 12:54 avatar
a čo robí ten tvoj pánbožko pre to aby nemuseli migrovať?


30.
označiť príspevok

fajer
   5. 11. 2015, 16:22 avatar
cirkev by mala predať majetky a nakrmiť utečencov, každý farár a biskup by mal chodiť pešo aby deti utešencov nehladovali, ak sa tak stane,tak im aj ja pomôžem, ináč nech zdochnu mne je to jedno....


23.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 11. 2015, 12:43 avatar
elemír, utečenectvo nie je žiadnym požehnaním ani pre utečencov, ani pre krajiny, do ktorých utekajú... opustiť domov a vydať sa na cestu ohrozujúcu životy, včítane životy detí, vydať sa na cestu s neistou budúcnosťou... nie je len tak... sú mnohí, ktorí ju postupujú, lebo vlastne nemajú veľmi na výber, keďže vo vlastnej krajine sú priamo ohrozovaní na životoch... sú však i takí, ktorí využívajú možnosť a utekajú za vidinou väčšieho materiálneho blahobytu ...
Ak je to tak, ako píšeš - slovenská vláda a uvrhla tak na Slovenskú republiku ďaľší kýbel hanby pred celou europou a pred celým svetom – ako si vysvetlíš, že pomaly otáčajú vo svojich názoroch i ostatné krajiny Európy, viď Nemecko, Rakúsko, ktoré odrazu menia svoje postoje a v podstate sú súhlasné s postojom vlády SR, ktorý zastávala od počiatku:
„K úlohám, ktoré musí EÚ zvládnuť, podľa Merkelovej patrí ochrana vonkajších hraníc najmä medzi Tureckom a Gréckom, aby bola zaistená "riadená migrácia". Nutné je tiež zintenzívniť pomoc krajinám, kde sa nachádza najviac utečencov - ide najmä o Libanon, Jordánsko a Turecko - a poskytnúť viac peňazí na rozvojovú pomoc a programy OSN na podporu utečencov.
V tejto súvislosti Merkelová zdôraznila, že Nemecko nemôže poskytnúť útočisko všetkým prichádzajúcim utečencom. "Musíme dať jasne najavo, že tí, ktorí majú dôvod na ochranu, ju od nás majú dostať; ale aj to, že tí, ktorí tento dôvod nemajú, ktorí k nám prichádzajú z čisto ekonomických dôvodov, musia našu krajinu opustiť," povedala Merkelová s dôvetkom, že Nemecko musí byť v tomto smere dôslednejšie.“ hn.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
„Rakúska ministerka vnútra Johanna Miklová-Leitnerová dnes v súvislosti s avizovanými stavebnými opatreniami na hranici so Slovinskom spomenula už konkrétne aj plot. Pokým v utorok sa tomuto slovu ešte vyhýbala, v dnešnej raňajšej spravodajskej relácii rakúskeho rozhlasu povedala: "Samozrejme, že ide aj o plot. Nejde však o to, hranicu "uzavrieť", zdôraznila podľa agentúry APA. www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-

Miesto inteligentných riešení, si EÚ na nižšej úrovni odhlasovala kvóty, ktoré nič neriešia. Sú prejavom nemohúcnosti a tuposti. Skomplikovali situáciu nielen súhlasiacim štátom, ale i samotným utečencom... krízu len znásobili... Ak by od začiatku pristúpili na riešenia, ktoré predkladala V4 (a ku ktorým sa prikláňajú až teraz... ) to znamená riešiť problémy tam, kde vznikajú, organizovať "riadenú migráciu" už na medzinárodne posilnených hraniciach schengenského priestoru, nemusela byť kríza natoľko vypuklou, ani by neprichádzalo k toľkým skrivodlivostiam i voči mnohým z utečencov...

...čo sa týka - „plné začlenenie do spoločnosti ako ekonomicky prínosní a aktívni ľudia, ktorí budú do štátnej kasy prispievať a nie čerpať, by mohlo byť vyrábanie tovarov, ktoré nie sú technicky náročné a ktorésa dovážajúp do europskej únie“ - je naivita, aby som použil miernejší výraz. Nedokážeme začleniť do spoločnosti mnohých vlastných občanov, nedokážeme odstrániť nezamestnanosť, ktorá je v „hladových dolinách“ i okolo 20% ... na to, aby sme vlastnou výrobou konkurovali čínskemu braku, nič jednoduché nevymyslíš... nedokážeme totiž vyrábať v našich podmienkach tak lacno... to sa netýka len Slovenska. Ako sa ne/začleňujú migranti do spoločnosti máš v krajinách EÚ dostatok príkladov... a pritom sú to bohatšie krajiny, krajiny s väčšími možnosťami...


26.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 15:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

velasquez
   5. 11. 2015, 15:14 avatar
tak ekonomicka migrantka tomu musi rozumiet.
Súhlasí RighteousFred


28.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 15:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   5. 11. 2015, 17:14 avatar
1/ Elemir zase si chces dokazat ake mas velke srdce???? Ale problemy suvisiace s imigrantami nechas laskavo nam,1milion imigrantov krat 1000eur na starost pre stat na mesiac cize jedna miliarda eur mesacne,chces si ju vycuclat s prsta????


32.
označiť príspevok

fajer
   5. 11. 2015, 17:19 avatar
ale má prázdnu hlavu, na rozdiel od Slovenskej vlády...takých debilov ako je on netreba počúvať....
Súhlasí Grofik šrobik


35.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:09 avatar
No ved hej. Lenže dá sa nájsť riešenie, ktoré by uspokojilo všetkých?


44.
označiť príspevok

milky945 muž
   5. 11. 2015, 21:18 avatar
39: nie, lebo každý hrabe pre seba.
A prečo hrabe pre seba? Aby prežil, lebo bohatstvo je rozdelené nerovnomerne a rozdiel medzi chudobnými a bohatými ešte narastá. Potom pri tomto trende sa nemožno diviť, že ľudia, ktorí nie sú chudobní, ale sú na hranici chudoby (hlavne v Európe), majú obavu a hrabú hlavne pre seba.


38.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:08 avatar
Múdra reč.
Treba nájsť čo najspravodlivejší systém, ako sa vysporiadať so situáciou. lenže málokto sa vie povzniesť nad sebecké chránenie si svojho majetočku a výhod, ktoré mu prináša príslušnosť k skupine, o ktorú sa nijako nezaslúžil... len má šťastie, že sa narodil tu a nie tam.


51.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.54.
označiť príspevok

milky945 muž
   5. 11. 2015, 21:32 avatar
51: Tak to je pravda, ušli len tí, čo vládali. Medzi utečencami nie je vidno moc starých / starších ľudí. Neviem, kto sa postará o nich v krajine, v ktorej asi nefunguje sociálny / dôchodkový systém a ani mladí tam nie sú / je ich menej.


59.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.73.
označiť príspevok

milky945 muž
   5. 11. 2015, 21:59 avatar
A kto za nich bude pracovat? Ekonomicky utecenci nechavaju za sebou prazdne fabriky, v ktorych dreli. Ale po ich odchode tam už nebude mať kto pracovať, keď tam ostanú len slabi a chori. Fabriky asi zavru a pôjdu inam. Neviem, to je len taká krátka úvaha o tom, že kapitalizmus vyžmíkal z afriky maximum a keď už nebude čo, tak ho odkopne a pôjde inam.


80.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

časčas
   5. 11. 2015, 20:49 avatar
Lea ...naozaj máš pravdu kaď píšeš že naša kultúra nie je životuschopná a len dodám že je sobecká a bez BOHA v každom smere živote ľudí.Tu si už nik ničoho neváži a obyvatelia EU zapreli BOHA a je tu Babilón zmes všetkých národv a náboženstiev. Rozumejte kto čítate... ,, pravé kkresťanstvo je nezlučiteľné zo žiadnym náboženstvom " a už vôbec nie z islamom.....v náboženstvách sú modlári ktorých BOCH nenávidí 2Mojžišova 20:1:6
Súhlasí milky945


34.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:00 avatar
Myslíte si, že migranti sa budú mať lepšie, ako obyvatelia zemí, ktoré sú ich cieľom?


36.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:12 avatar
Ja by som nastavila skrátka rovnaké podmienky všetkých, človek sako človek... nemôžem sa mať dobre, ak druhí strádajú... a zasa oni nemôžu chcieť, aby sa mali rovnako ako tunajší, ak nebudú robiť.
Lenže vo svete to tak nefunguje. Slovák v Anglicku tiež zarobí menej, ukrajinec u nás takisto, a ja sa pýtam, prečo? Nie sme si všetci rovní?


41.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:15 avatar
haha Nadja chce komunizmus.. umrem  
Súhlasí velasquez


42.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:17 avatar
Nechcem totalitu. Kludne môže byť aj komunizmus, ak bude demokraticky zvolený, neviem, prečo ľudia nevolia komunistov, ak je im tak zle


43.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:17 avatar
Pretoze im neveria, ze su skutocni komunisti.


45.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:18 avatar
Ak nechces totalitu, tak musis byt zasadne proti kapitalizmu, pretoze to je totalita penazi.


46.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:19 avatar
nevedia tak klamať a sľubovať ako socialni a kresťanskí demokrati
Súhlasí Mirante


47.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:19 avatar
Myslím politickú totalitu, priority si určuje každý sám...


49.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:20 avatar
Komunisti? No, alebo z tých minulých sú dnes kapitalisti?  
Súhlasí Scarlet666


50.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:23 avatar
49 komunisti sú v KSS..ostatní boli iba straníci...
dnes máš takýchto "politikov" ...viac prestupov ako futbalisti...
www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


52.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.53.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:29 avatar
nie zo vsetkych. Par ich muselo aj zahucat. Zrejme tych skutocnych.


57.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   5. 11. 2015, 21:37 avatar
...Nadja,netrep 0 c0m nemas paaru...tu sl0vaci zarabaju tak,ak0 d0maci...je nemyslitelne,aby angik,vedla mna mal ine zar0bky ak0 ja!!!


63.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.72.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   5. 11. 2015, 21:56 avatar
...scarlet.jedn0duch0,v UK,mas stan0venu minimalnu mzdu na h0dinu a ver,ze sa velmi dba,aby sa d0drz0vala...a sl0vaci,c0 nevedia,aleb0 iba maaalink0,vacsin0u pracuju tak,ze sa im ukaze ak0 maju a c0 r0bit a hlavne maju 0k0l0 seba *majstra*,c0 vie sl0vensky,teda sl0vaka a ten t0 k0ciruje...
nestret0l s0m sa s pripad0m,zeby sl0venska,napriklad uprat0vacka mala nizsi m0zny zar0b0k na h0dinu(6,84 libry),ak0 anglicka k0legyna...
Súhlasí Bombolo


77.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   5. 11. 2015, 22:08 avatar
...nie,ked pride n0vy,trebars d0 nasej firmy d0stane na h0dinu t0 iste,ak0 ma trebars anglik p0 10 r0k0ch...zvysuje sa tu jednak0 a kazdemu...


82.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.84.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.48.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:20 avatar
rozdiel medzi chudobným a bohatým?
bohatý bude mať nad sebou väščí kameň


55.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:36 avatar
ani bohatstvo nerobí ľudí šťastnejšími...všetko s mierou


60.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:43 avatar
nie som ...nepotrpím si na bohatstvo,mám iné priority


66.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.68.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 21:50 avatar
Scarlet, dnes máš dobré odpovede... sa bavkám  


71.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.89.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:32 avatar
..a týmto ste vlastne obaja potvrdili to ,čo Bombi napísal v úvode ,,že "rozdiel medzi chudobným a bohatým?
bohatý bude mať nad sebou väščí kameň " ..myslím,že ak je človek vnútorne vyrovnaný ,vtedy je šťastný..či už bohatý,alebo chudobný
Súhlasí Scarlet666


91.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.94.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 22:46 avatar
je to Tvoja vec ako sa na to pozeráš...majetok zaväzuje a vyplývajú z neho ďalšie povinnosti...ak ho nemáš pre koho získavať a zveľaďovať tak načo Ti bude...stačí mať toľko aby si žila spokojne...to je môj pohľad


101.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 22:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.102.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.108.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 23:13 avatar
102 no vidíš a sme na začiatku, teda pri probleme nedocenenia práce...čiže tam je prvotný problém...dodo písal že v britanii je min hod mzda 6 Libier aj dačo=cca 10 Eur....tak prečo je u nás bežná mzda 2,5 Eura/h....problém nie je to že niekto zarába nadštandard ale tie nízke mzdy...ak je kúpna sila malá tak aj výroba stagnuje lebo drahšie tovary idú málo na odbyt


110.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.114.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 23:24 avatar
110 ano... je to presne o filozofii


115.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.103.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 23:07 avatar
neobhajujem chudobu,nie je dobrá...ale každý má iné potreby a pokiaľ má človek čo jesť a netrpí hladom, má čo obliecť,obuť, má strechu nad hlavou a stačí mu to k spokojnosti tak niet čo riešiť...
poznám ľudí ktorí majú auto za 50000 Eur a nadávajú že nemajú kde parkovať a na platené parkovanie nedajú ani floka, majú pár bytov a nadávajú že musia platiť dane....atď...


107.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.111.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 23:19 avatar
107 ja napr chidím väčšinou pešo...väčšinu povinnosti mám v dosahu 20 min chôdze...tak načo by mi bolo auto , s tým sú iba problémy s parkovaním


113.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.109.
označiť príspevok

Shagara muž
   5. 11. 2015, 23:16 avatar
101....áno,....dá sa s tým súhlasiť. Chudoba je zlá!
Citujem postoj jedného z pisateľov Biblie, Agúra, ktorý prosil: „Nedávaj mi ani chudobu, ani bohatstvo, udeľ mi vždy iba toľko, koľko potrebujem na živobytie.“ (Prísl. 30:8, Katolícky preklad) Agúr zjavne chápal, že peniaze môžu slúžiť na ochranu, no bol si vedomý i podvodnej moci bohatstva. Pamätal na to, že „úzkostlivé starosti tohto systému vecí a podvodná moc bohatstva“ môžu viesť k duchovnej katastrofe. Čiže....treba mať vyrovnaný názor a chápať aj tieto súvislosti.
Teda....rizikom môže byť pre vieru aj chudoba,ale menšie ako bohatstvo. Pretože to podobenstvo s "ťavou a uchom ihly a bohatým človekom".....to dáva tušiť.


112.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 23:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.61.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:42 avatar
Na tom, ci a ako odpovies zalezi, ci ti tato osoba bude odteraz liezt do zadku, alebo tebou uz len opovrhovat


64.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 21:44 avatar
nestojím o ľudí ktorým treba iba pritakávať...priateľov si vyberám ja
Súhlasí RighteousFred, Aranjes


65.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:47 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=nXSUNjkD9I0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Aj Kaja otvorene nalozil na USA.. ostal svoj


70.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 11. 2015, 21:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.58.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   5. 11. 2015, 21:38 avatar
....imigranti su jak cunami,pre kazdu krajinu...


67.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:49 avatar
Spestria zivot  


69.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 21:50 avatar
a potom, cunami prejde, voda sa odplavi, ale islam ostava a mnozi sa.. hooodne rychlo.
Súhlasí d0d0...best


76.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 22:05 avatar
No a čo. Schopnejší prežije, vždy to tak bolo. Potom zrejme, čím väčšia sloboda, tým zraniteľnejšia spoločnosť?
Súhlasí dorota


83.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:12 avatar
76. No.. švábi sú mimoriadne odolní :p


85.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 22:14 avatar
To hej, prežijú aj smrteľnú dávku radioaktivity, a ani náboženstvo nemajú... asi...  
Súhlasí Scarlet666


88.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 22:22 avatar


93.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:42 avatar
88. treba použit biologické zbrane )
www.lacnepostreky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


95.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 22:47 avatar
to bude isto samička lebo leží na krížoch...:-)))


98.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:53 avatar
95. myslíš,že aj modlivka vie ležať na krížoch ? )))


100.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 22:56 avatar
98 asi keď sa modlí...ale môže aj kľačať 


106.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 23:11 avatar
100. a potom zežere samečka  


90.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:34 avatar
85. No napriek tomu drobná paralela s utečencami by tu bola  


92.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 22:41 avatar
V poriadku. Beriem to tak, ze pokladas skupiny barbarov za schopnejsich, ako vyspely zapadny svet. Suhlasim.


97.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 22:51 avatar
92. Schopnejších nie,ale životaschopnejší sú určite


99.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 22:55 avatar
Je v tom nejaky zasadny rozdiel? Schopnejsi, zivotaschopnejsi.. v konecnom dosledku ide o to iste, nie_?


104.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 23:08 avatar
99. No jo..vlastne sú schopní hocičoho


74.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 11. 2015, 22:02 avatar
mrzí ma to, že to takto dopadlo,trápne kydy od kamošov z mokrej štvrte, to som si už zvykol, ale nikto, a zopakujem nikto nedal ani pokus niečo a ako riešiť, nejaký iný návrh než som sa snažil vypotiť ja.
Ak mi niekto napíše, že som idiot a nič, tak to odložím ako bezcenný brak,ale ak mi niekto napíše, že som idiot na tretiu s dement a čo ja viem čo ešte, ale ak za tým napíše aspom jednu vetu, čo by on a ako by to on riešil, tak toto beriem a potom sa musím zamyslieť nad tým, čo napísal pred tým.
Škoda, žiadne iné riešenia od nikoho.


78.
označiť príspevok

Bombolo
   5. 11. 2015, 22:07 avatar
a čo my máme riešiť problém ktorý porodili idioti v USA a EU..nech si ho riešia na vlastné náklady
Súhlasí milky945, bystrik


81.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 11. 2015, 22:11 avatar
Ten problém začal oveľa, oveľa skôr, EU riešila až následky, môžeme sa dohadovať, či sa dalo lepšie, ale bolo by to zbytočné. Treba sa dohodnúť na čo najlepšom riešení pre všetkých, podľa mňa by sa mali pozvať zástupcovia aj tých imigrantov, lebo oni to vidia asi úplne inak, ako my. A treba diskutovať a hľadať.
Súhlasí dorota, Scarlet666


86.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 22:16 avatar
Ziadne diskusie nebudu. Bude nasilie.
Súhlasí bystrik


105.
označiť príspevok

Aranjes žena
   5. 11. 2015, 23:10 avatar
81. V Bruseli už je tolko navyprávaného,že sa na europarlamente okna vydúvajú a prt z toho...
Súhlasí bystrik


87.
označiť príspevok

RighteousFred
   5. 11. 2015, 22:17 avatar
Riesenie je odstranit pricinu migrantstva a tou je vojnove tazenie USA.


126.
označiť príspevok

dorota
   6. 11. 2015, 17:38 avatar
momentalne tam tazi rusko  


96.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   5. 11. 2015, 22:49 avatar
...p0d p0vrch0m je t0 celk0m inak...
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


116.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 11. 2015, 02:03 avatar
predsa nadja, predsa sa niekto našiel, aspom dačo.
Osatní sú jaKO MOJA žENA, čokolvek posere, vždy nájde príčinu, že som tomu na vine ja, aj títo, čokolvek je na svete zle,vždy je na vine amerika. takú radu za riť kladu.


117.
označiť príspevok

velasquez
   6. 11. 2015, 02:57 avatar
elemir, ale ty si rovnaky - akurat ze sa vsetko moze Rusko
Súhlasí bystrik


118.
označiť príspevok

velasquez
   6. 11. 2015, 02:57 avatar
Go, Russia!!!
Súhlasí elemír


119.
označiť príspevok

bystrik muž
   6. 11. 2015, 06:44 avatar
Pre elemíra a podobné tu zlavy, ktoré si nedovidia ani na špičku nosa, lebo im to ich vlastná slepota nedovolí: Občanka Sýrie o utečencích: "To nejsou praví Syřané – jsou to navíc migranti s ekonomickými motivy" nassmer.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


120.
označiť príspevok

bystrik muž
   6. 11. 2015, 06:46 avatar
nie zlavy ale zjavy...


121.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 11. 2015, 11:19 avatar
Ponukol som, čo som pri svojom rozume vôbec mohol a čakal som dokinca aj niekoho múdrejšieho ako ja, že pridá rtošku ku tomu problému svoje riešenia, ale až na malé výnimky, tá istá zostava tie isté kydy,,ano len kydy, tu nenachádzam žiadne riešenia, návrhy,jasne ste dokázali, že na to nemáte a kydať to môže aj ten anjposlednejší KO....T. Chcel som vám povedať, že choďte do pi.... , ale poviem vám ešte horšie, odterraz sa bude hovoriť , že chodte do ruska.
To je pre také hlísty ako ste vy, vysnívaná riť.


122.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 11. 2015, 11:29 avatar
ospravedlňujem sa za príspevok 121 a prosím administrátora o vymazanie.
ďakujem.


123.
označiť príspevok

Korund
   6. 11. 2015, 11:37 avatar
Prečo hneď vymazávať? Veď v každom riadku je prítomný duch katolíckej cirkvi. :-) :-) :-)


124.
označiť príspevok

velasquez
   6. 11. 2015, 17:37 avatar
ty tu okrem nenanvisti tiez vela nesiris - nemas tu o hladat, troll


125.
označiť príspevok

velasquez
   6. 11. 2015, 17:37 avatar
proste si troll a nemas tu co robit
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:54,  Christina Perri - Jar of Hearts [Official Music Video]
dnes, 14:46,  AKO? MAT!!! Peter Zajac – Vanka, predseda Spolku národohospodárov Slovenska Publikované...
dnes, 14:45,  S podivom zasa moslimovia vraždili kresťanov....
dnes, 14:33,  Zmenky Ernesta Valka Jana Teleki 14 februára, 2020 V roku 2010, mnohí príslušníci SIS,...
dnes, 14:19,  Trh márností v predvolebnom slovenskom parlamente? Peter Zajac-Vanka; klubnarodohospodarov,...
dnes, 14:16,  To nie je skepticizmus. To je realita. *21
dnes, 14:03,  včera sme počuli líšku brechať, hladná bola alebo mala depresie, krutá tohtoročná zima...
dnes, 13:59,  nemajú kamery na každom mieste vo vesmíre, čiže pravda je všetko Mirror Mirror - Soundtrack
dnes, 13:42,  Za socializmu som počul jeden vtip: Na maratóne dobehli iba dvaja borci Američan a Rus....
dnes, 13:40,  začina ťa pohlcovať skepticizmus a nie len v politických, ale aj naboženských...
dnes, 13:22,  Do piče. *21 Keď sa niečo vo svete stane, západné média očierňujú zlé Rusko, ruské...
dnes, 13:18,  ja mám v piči Americkú aj Ruskú politiku. Ja nie som v anále ani jednému z nich. Ty však...
dnes, 13:16,  Drístaš ako vždy *21
dnes, 12:52,  Edo ty elfí trol len manipuluješ, klameš.
dnes, 12:51,  Ty sám obhajuješ totalitné praktiky a prenasledovanie ľudí za názor, ale stále pokrytecky...
dnes, 12:49,  Amíci sú veľmi spokojní s trolmi, ktorí dezinformujú. Hybridná vojna amíkov proti Rusku...
dnes, 12:35,  The Fray - How to Save a Life (New Video Version)
dnes, 12:28,  Rusi budu s tebou velmi spokojní ty naš osmijanko....To je presne cielom dezinformacii, aby...
dnes, 12:10,  Aký príspevok týkajúci sa Ruska a USA či zapadom bol na TA3 manipulatívny klamstvo a...
dnes, 12:09,  Marek Svatoš po prvom tréningu v belasom
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(287 276 bytes in 0,419 seconds)