Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Ukrajinci na 1.apríla pred veľvyslanectvom USA

12
reakcií
984
prečítaní
Tému 3. apríla 2015, 21:39 založil clear1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

clear1 muž
   3. 4. 2015, 21:39 avatar
..protestovali proti vymenovaniu cudzincov do ukrajinskej vlády, ako aj proti intervencii Američanov a Európanov v štátnej správe. Držali transparenty "Nie sme dobytok!" A robili zvuky napodobňujúce zvieratá. Na konci rally hádzali na veľvyslanectvo hnoj. Dávali to niekde v správach ? Ale že sa pýtam..  
http://www.youtube.com/watch?v=ElrEaSx652U Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ale čo už teraz, bľačať mali na majdane.. 
Súhlasí Linda, Kasafran, Sloven

3.
označiť príspevok

Linda žena
   3. 4. 2015, 21:46 avatar
oni teraz bľačia na dennom poriadku..
www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
dnes pre úradom ukrajinskej vlády...
Súhlasí clear1, Kasafran, Sloven

7.
označiť príspevok

Sloven muž
   4. 4. 2015, 12:55 avatar
Ja si myslím, že Ukrajinci sa už čoskoro hromadné zbúria...Bude utekať aj cyklista s Miklošom, len aby ešte mali dosť síl pekelníci....

6.
označiť príspevok

Sloven muž
   4. 4. 2015, 12:53 avatar
Ale no, však všetci sa nezúčastnili majdanu....

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 4. 2015, 21:43 avatar
A čuduješ sa? Veď 1. apríl.  
Súhlasí Mil@níčko

4.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 4. 2015, 00:27 avatar
Clear a Linda,
som rád, že si už aj Kyjevčania začínajú uvedomovať najvhodnejšie miesta na hádzanie hnoja...
Keď sa im ich podarí zahádzať aj so všetkými poradcami (vrátane Mikloša s Dzurindom), potom im odporučím, aby použili podobnú techniku ako Herakles pri čistení Augiášovho chlieva...
Súhlasí clear1, Sloven

5.
označiť príspevok

zoozoo muž
   4. 4. 2015, 02:03 avatar
sranda, ze vsade su zabarikadovani za plotmi a ostrahou. preco?
ma toto este nejaky iny stat?

historicke centrum BA, Hviezdoslavovo namestie.
ako si toto mozu vobec dovolit?

abload.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven, clear1, Kasafran

8.
označiť príspevok

clear1 muž
   4. 4. 2015, 13:19 avatar
lebo ich všade milujú. Mierotvorcov
Súhlasí Sloven

10.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   4. 4. 2015, 13:32 avatar
Ale v Čechách mali americkí vojaci aj dosť obdivovateľov.

11.
označiť príspevok

Sloven muž
   4. 4. 2015, 13:34 avatar
čo je to dosť k počtu obyvateľov, nech vieme.....

12.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   4. 4. 2015, 13:38 avatar
Neviem koľko, ale ukazovali v televízore tie protesty a hovorili, že väčšina ľudí, ktorí boli vedľa ciest, ich prijali kladne.

13.
označiť príspevok

Sloven muž
   4. 4. 2015, 14:31 avatar
Naozaj...ale s prostredníkom hore....Netreba kukať Narkózu....čítať Sme....tisko...

9.
označiť príspevok

Sloven muž
   4. 4. 2015, 13:20 avatar
Ale ten plot majú parádny....ale už čoskoro im nepomôže....Čím narábaš, s tým schádzaš....zabudli....
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:57,  to su následky prechodu z totality na demokraciu..... skusený podnikatel prijme k sebe...
dnes, 10:51,  Ved dnes to vidíme my sami po čase, ale teraz už pohľadom z opačnej strany....Ja si tiež...
dnes, 10:46,  Dokonca pôvodne slovenská firma ESET má dnes hlavné pôsobisko v USA, kam utekajú poplatky a...
dnes, 10:45,  Naše potravinové podniky dnes vlastní Nestlé. Príklad. Zisk z Tatramatky Poprad odchádza do...
dnes, 10:44,  Jasné, že Západu išlo o likvidáciu komunizmu v Európe. Išlo predsa o obrovský trh, z...
dnes, 10:40,  Ja som ochotný uveriť aj tomu, že to bolo vypôsobene zapadom....komunisti sa určite na tom...
dnes, 10:39,  Každý nie. Len ich bolo mnoho.
dnes, 10:38,  A mongolskí trollovia majú z toho hokej.*13 Tézu o tom, že samotní komunisti… to je...
dnes, 10:34,  V tom zmetku, ktorý vznikol po revolucii, kradol každý.....najviac to rozkradli tí, čo boli...
dnes, 10:29,  Americkí trolovia sa tak zamotávajú. Raz tvrdia, že tzv. nežnú revolúciu uskutočnili...
dnes, 10:26,  Ďakujeme súdruhom Dzurindovi, Ficovi, Bugárovi, súdružke Radičovej...
dnes, 10:25,  dakuj súdruhom, že nedobudovali, čo budovali......a aby toho nebolo malo, tak ešte aj...
dnes, 10:22,  prečitaj si 7......tý dopletene multimilionove strašidlo....
dnes, 10:19,  Noze nam to objasni a pekne polopate kde odtieklo po novembri 89 12.000.000.000.000 eur a na koho...
dnes, 10:18,  Moja babka do 74 rokov pracovala pre tento stat teraz jej hodia 300 eur ze na ty spina a...
dnes, 10:16,  Su to len takí plačkovia.....ktorí plaču či treba, či netreba. Sú to zúfalci, ktorí...
dnes, 09:52,  Och vy chudáci. Za socíku by vás nazvali oportunistami a vyhodili zo strany a z roboty....
dnes, 03:50,  https://m.youtube.com/watch?v=e0m7rb9oiQ4 EU humanitarian aid and civil protection...
dnes, 03:44,  21. *39 priviazat a zbičovat
dnes, 03:11,  Opoziční poslanci žerú nervy poslancom koaličným... ale všetci spolu žerú nervy...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(71 434 bytes in 0,454 seconds)