Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Učíme sa o Biblii - 2

2
reakcií
400
prečítaní
Tému 23. októbra 2017, 03:58 založil teolog.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

teolog
   23. 10. 2017, 03:58 avatar
Existuje len jeden spôsob zjednotenia všetkých ľudí na celom svete ako jedna rodina! Pozrite si toto krátke video, ktoré v podstate vysvetľuje, čo svet skutočne potrebuje!

www.jw.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

teolog
   24. 10. 2017, 01:15 avatar
Keby Adam nezlyhal svojvoľným zneužitím slobodnej vôle, potom by bol večným otcom dokonalej ľudskej celosvetovej rodiny! Ale teraz ho nahradil Ježiš Kristus, ktorý sa podľa biblického proroctva Izaiáša stáva Večným Otcom ľudskej rodiny, členovia ktorej sa dobrovoľne a s ocenením podriaďujú vzdelaniu, ktoré im Jehova Boh cez svojho syna a s pomocou 144 000 pomazaných bratov Krista zdarma ponúka...

3.
označiť príspevok

kntsz muž
   24. 10. 2017, 11:41 avatar
a. Nie učíme sa o Biblii, ale ty chceš svojim podaním presviedčať iných o tvojom chápaní Biblie.
b. "Existuje len jeden spôsob....." Áno, Kristus je cesta pravda a život - to je ten jediný spôsob. No ty tu propaguješ jehovistov a nie ten jediný spôsob. Inak povedané: Privatizuješ si Krista, pre svoje zištné úmysly.
c. Tvoje video nič nevysvetluje a už vôbec nie v "podstate". Tvoje video chce, najlepšie všetkých, presvedčiť, že iba podanie vaše je to správne a tým už do Kristovho posolstva vnášate konflikt a nie zjednotenie.
d. atď. atď. nečuduj sa ak vás ostatní majú za pomätených, keď nemravným správaním chcete hlásať najvyššiu mravnosť.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:04,  1, Je to tak a preto im neverím, ani, že vedia niečo o Bohu, Stvoriteľovi alebo Inteligentnej...
dnes, 20:04,  Nie som ty. :)
dnes, 20:04,  Cela europa je v ohni všade je migrant bubak a americke vojsko kde je náš uchvatitel v onuciach ?
dnes, 20:03,  40. partofgod, na tvojom mieste si dávam štígro na Hokejisa . to je iny pedál. :)
dnes, 20:03,  Putin ti ponechal len jednu bunku, preto logicky si ani vlastného fotra už nepoznáš. My ale...
dnes, 20:03,  To nie je v hlave zahoraka . Tam nevznikaju napady iba kopírovanie ruskej propagandy ako je tod...
dnes, 20:03,  osvetielkovaný magor ahoooooooooooooooooooooooooj :)
dnes, 20:02,  Eurábiu tu chceš ty islamistický magor :)
dnes, 20:01,  Buabááááááááááááááááááááááááááááááááááci poplačme si...
dnes, 20:01,  No vidíš, že nie v mojej, ale TVOJEJ hlave existuje eurábia. :)
dnes, 20:01,  tvoj foter bol esesák :)
dnes, 20:01,  Aj mne ,,
dnes, 20:00,  Hoax: Útok muslimů na procesí v Seville „Skupina muslimů zaútočila železnými tyčemi...
dnes, 20:00,  To bol tvoj foter. Ešte ani vlastného fortra nepoznáš. :)
dnes, 20:00,  Nech žije eurábia dement islamistický :)
dnes, 19:59,  Islamistickí magori chcú z Europy Eurábiu :)
dnes, 19:59,  Ja tu nevymýšľam paranoje ako ty. :)
dnes, 19:59,  tvoj foter bol esesák :)
dnes, 19:59,  Konspirační web EUrabia si vylhal citaci Tomáše Halíka Web EUrabia, který vlastní...
dnes, 19:59,  Eurábia je v islamistickej hlave fotona :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Niektorí ľudia spôsobujú radosť hneď ako prídu. Iní zasa hneď ako odídu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 939 bytes in 0,460 seconds)