Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Trump - znova otvorím vyšetrobanie 11. septembra 2001

112
reakcií
1056
prečítaní
Tému 17. januára 2017, 12:42 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 1. 2017, 12:42 avatar
Trump - znova otevřu vyšetřování 11. září

Jak na svém webu oznamuje P.C.Roberts, je Donald Trump rozhodnut znovu otevřít vyšetřování události z 11. září 2001. Ve své zprávě Roberts píše: „Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saúdy, pak se CIA, nebo Mossad či nacističtí neokonzervativci postarají o to, aby se nově zvolený prezident své lednové inaugurace nedožil."

Ve svém projevu v Bluffonu ve státě Jižní Karolína hovořil Trump o potřebě uvolnit všechny dokumenty týkající se 11. září, a v té souvislosti prohlásil: „Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno."

Trump dále řekl, že událost 11. září nebyla dosud řádně prošetřena, a že on je rozhodnut dostat se té věci na kloub. Protože původní oficiální zpráva o události je totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu.

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?"ptal se Trump ve svém projevu. „ A jak je možné, že v oficiální zprávě o 11. září, čítající 585 stran, není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? A proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saúdské Arábii? Copak nebyli útočníci Saúdové? Američané si zkrátka zaslouží dočkat se odpovědí na všechny tyto otázky, a proto já požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat."

3.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 06:34 avatar
(1.) Ak sa Trump naozaj pytal otazky, ktore si citoval, tak je naozaj retardovany.

6.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 1. 2017, 13:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 1. 2017, 14:06 avatar
ľudstvo chce druhý príchod Ježiša, zlatý vek a chce vraždiť multi-milionárov, akosi mi to nesedí, JFK bol dobrý prezident, zabili ho iba preto, lebo miloval ľudí a podával im ruky bezhlavo, možno by zmenil vtedajšie USA ale celý svet určite nie, amerika sa už poučila z atentátu, skôr môže nastať situácia, že nejaká žena sa stane prezidentkou ako to, že bude znovu atentát na prezidenta Ameriky,

4.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 07:29 avatar
A presne ako som si myslel, ide o hoax, Trump nikdy nic take nevyhlasil. Znova si sa nechal oklamat - hlupakov je lahke oklamat.
www.metabunk.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lemmy, dorota

24.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   20. 1. 2017, 15:57 avatar
perly sviniam, červeno-hnedý udavač Kasanický po anglicky nevie
Súhlasí Lemmy

5.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 1. 2017, 13:03 avatar
Asmodei,
Ty si skutočne tak naivný, že oficiálnu verziu vlády USA o leteckom páde "Dvojičiek" bez zdôvodnenia takého istého neleteckého pádu tretej budovy, považuješ za jedine pravdivú a objektívnu? Aby si si mohol pomyslieť aj niečo iné, potom venuj pozornosť tomuto materiálu:

www.nazorobcana.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk../25-zlociny-z-11septembra-2001-new-york-world-trade-cente...

7.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 13:17 avatar
(5.) Znova opakujem, ze to udajne Trumpovo vyhlasenie je vymysel, cize ide o hoax pre suckerov. Naletel si, je to tvoja hlupost.
Súhlasí Lemmy

16.
označiť príspevok

veriaci-4
   19. 1. 2017, 18:47

8.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 1. 2017, 14:40 avatar
(7) Asmodei,
ja si naopak myslím, že veľmi naivní, ba až hlúpi, sú všetci tí, ktorí veria oficiálnej americkej verzii udalostí z 11. 9. 2001 v NY. Som skutočne zvedavý, ako budeš reagovať po Trumpovom rozhodnutí opätovne prešetriť príčiny a na novú oficiálnu správu o príčine pádu dvojičiek...

9.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 18:03 avatar
(8.) Ty nerozumies, ze Trump sa nic take nechysta spravit? Ta sprava je hoax.

A rozmyslaj, americania su citlivi na toto, beru to ako narodnu tragediu, len totalne nekopetentny kretensky prezident by sa v tom zacal sparat aby na seba pritiahol zlost obcanov. A hlavne ked ide o takeho tlchubu akym je Trump.
Súhlasí Lemmy, dorota

10.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 1. 2017, 18:30 avatar
(9) Asmodei,
uvedom si, že aj Ty veľmi často obsahom svojich príspevkov staviaš na "obdiv" povýšenecký a vulgárny vyjadrovací potenciál svojej rasy.
Neboj sa, ja sa vždy snažím rozmýšľať v príčinných súvislostiach, tak ma to naučili školy i doterajší život. A práve preto, že Američania sú tiež citliví a možno v niečom citlivejší, ako ostatné národy, a preto je už po 15-ich rokoch skutočne načase, aby im bola sprístupnená pravda nielen o "dvojičkách", ale aj po 53-och rokoch pravda o atentáte na ich prezidenta J. F. Kennedyho v novembri 1963, ktorý chcel zoštátniť FED...!
Máš niečo proti tomu niečo osobné, alebo "príslušnostné"...?

12.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 18:41 avatar
(10.) Akej mojej rasy? :D

Nezda sa mi velmi ze si sa naucil logicky rozmyslat. Inak by si nenaletel na hoaxy. Aka pravda o dvojickach, ze islo o inside job? Tej blazivej konspiracnej teorii veria iba ti najpribrzdenejsi ludia neschopni pochopit suvislosti a to, ze taka akcia sa neda utajit.

14.
označiť príspevok

-era- muž
   19. 1. 2017, 18:44 avatar
Že taká akcia sa nedá utajiť je jediný protiargument. Desiatky argumentov sú na opačnej strane :-)
Súhlasí Kasafran

19.
označiť príspevok

asmodei muž
   20. 1. 2017, 08:18 avatar
(14.) To je hlavny metaargument operujuci s pozorovanou skutocnostou, ze este nikdy sa nepodarilo neico take rozsiahle ututlat, prave naopak - cim zlozitejsia bola konspiracia, tym rychlejsie sa na nu prislo, lebo niekto zaspieval. (Keby mal niekto naozaj padny argument, davno by s tym vysiel vonku.) Na tie tvoje desiatky argumentov existuju stovky protiargumentov, no vo vacsine pripadov staci poukazat na nevzdelanost konspiracnych teoretikov, ktori ani nechapu o com vlastne pisu. Plus netreba zabudat, ze 9/11 konspiracne teorie su rozneho druhu, ktore sa casto navzajom vylucuju, co dalej znizuje ich kredibilitu.

25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 1. 2017, 18:32 avatar
Kasafran je hnedo-červenej viery, jemu už nepomôže nikto, aby pochopil, že naletel na blud. 

37.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 1. 2017, 17:22 avatar
(25) Lemmy,
konečne by si si mal začať uvedomovať, že Tvoj doterajší spôsob chápania a ospravedlňovania určitých vojenských, ekonomických a politických aktivít USA vo svete a najmä proti Ruskej federácii, je vlastne obhajobou neonacizmu a sionizmu v akýchkoľvek farbách...
Ty, ako humanista, si ešte stále "naletený" na blude o šírení americkej humanity vo svete ohňom a mečom...?

11.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 1. 2017, 18:35

13.
označiť príspevok

asmodei muž
   19. 1. 2017, 18:43 avatar
(11.) Ano vacsine by to vadilo, lebo vacina americanov prijala oficialnu verziu, len nejake dve desiatky percent tych najblaznivejsich veri, ze to bola konspiracia (a cim blaznivejsi, tym psychopatickejsia hypoteza)

15.
označiť príspevok

-era- muž
   19. 1. 2017, 18:47 avatar
Tie psychopatickejšie verzie, povedal by som, produkujú zástancovia oficiálnej verzie. Systémom: "Ak je proti nám niečo rozumné, treba z toho vyrobiť bláznovstvo".
:-)
Súhlasí Kasafran

20.
označiť príspevok

asmodei muž
   20. 1. 2017, 08:21 avatar
(15.) Naozaj? Teorie o tom ,ze tie lietadla boli napr hologramy (a to ani z daleka nei je najbizarnejsia teoria o 9/11) veru ziadni nepsychopati z radov zastancov toho co sa naozaj stalo, neprodukuju. Tvoje dovodenie postrada akykolvek zmysel v tomto pripade.

22.
označiť príspevok

-era- muž
   20. 1. 2017, 08:55 avatar
20. samozrejme, nie som v stave niečo také dokázať, ale logické to je.

Pozri sa, existuje skupina rozumných ľudí, architektov, ktorí nejdú do fantasmagorických argumentov, kladú len fakty statiky, materiálového inžinierstva, proste argumenty z oblasti, ktorej rozumejú. Keby to zostalo pri tomto stave, aj bežný človek by uznal, že tie otázky sú oprávnené.
Ale čo sa stane? Vyroja sa, nevedno odkiaľ,"preháňači", ktorí to preženú, tvrdiac, že ani lietadlá žiadne neboli a podobné úchylky. Komu to prospeje? Qui Bono? Tí architekti, statici, sú náhle zaradení do jednej skupiny s psychošmi a celá táto skupina sa beria ako nehodná pozornosti.
Zmysel to práveže má veľmi dobrý. Ale pre koho? Nuž, pre oficiálnu verziu samozrejme.

23.
označiť príspevok

asmodei muž
   20. 1. 2017, 15:57 avatar
(22.) Otazky od skutocnych odbornikov neprichadzali. Prichadzali otazky od ludi co sa iba pasovali za odbornikov, napr taky architekt nie je statik, preto nedokaze posudit co mohol a co nemohol zniest ten mrakodrap a nemohol posudit aku skodu napachalo to lietadlo pri naraze.

My dobre vieme odkial sa vynorili ti najvacsi posahanci, pretoze v nasich kruhoch su to zname cisla a tito skocia po akejkolvek moznosti pri ktorem mozu predvadzat svoje bludy.

Jedina konspiracna teoria, ktora by bola ako tak mozna, je to, ze americania si tie unosy lietadiel "kupili" od teroristov, (aby sa nasla zamienka na rozvratenie okoia arabskeho polostrovu) na to staci malo ludi. Dalsia moznost, je ze americania priamo tie utoky vykonali, ale na to uz musi byt zaangazovanych viac ludi a tym proporcionalne rastie riziko odhalenia. Demolaciu tych budov pomocou vybusnin je uz nie je mozne logisticky vykonat tak aby si to nikto nevsimol uz mesiace dopredu. Dalsie este extremnejsie konspiracne teorie su uz v oblasti fantazmagorii.

27.
označiť príspevok

ardzun muž
   20. 1. 2017, 20:10

32.
označiť príspevok

asmodei muž
   21. 1. 2017, 16:45 avatar
(27.) No daj nejake vyjadrenie od odbornika, ze WTC boli strhnute pomocou riadenej demolacie.

17.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 1. 2017, 18:52

21.
označiť príspevok

asmodei muž
   20. 1. 2017, 08:22 avatar
(17.) A kto ma radost z takych ako si ty? Psychiatri?

28.
označiť príspevok

ardzun muž
   20. 1. 2017, 20:10

18.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 1. 2017, 19:03 avatar
(13) Asmodei,
nerob sa už aj takýmto spôsobom "dedkom vševedkom", lebo zblázniš aj sám seba...

26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 1. 2017, 18:33 avatar
Kasafran, prestaň robiť zo seba idiota. Radšej si zahryzni do jazyka, aby si opäť nenapísal nejakú sprostosť.

29.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 1. 2017, 13:13 avatar
(28! Lemmy,
psychológovia a psychiatri obyčajne diagnostikujú idiotizmus u ľudí Tvojho typu, ktorí sa vyznačujú aj tým, že zvyknú za idiotov označovať/považovať všetkých ľudí nesúhlasiacich s ich videním/chápaním sveta...

30.
označiť príspevok

Lemmy muž
   21. 1. 2017, 14:10 avatar
Kasafran, daj sa liečiť, slovom idiot ťa označujem z toho dôvodu, že tu trepeš nezmysly, a keď si usvedčený z klamstva, tak zo seba spravíš idiota, neschopného uznať, že si klamár, alebo že si naletel na nejaký blud. Prakticky len zahlcuješ diskusné fórum bludmi.

31.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 1. 2017, 15:51 avatar
(26,30) Lemmy,
ako čítam ďalšie Tvoje útočné reakcie, plne naďalej potvrdzuješ tú politickú diagnózu, ktorú som popísal v mojom príspevku č. 29:
"Psychológovia a psychiatri obyčajne diagnostikujú idiotizmus u ľudí Tvojho typu, ktorí sa vyznačujú aj tým, že zvyknú za idiotov označovať/považovať všetkých ľudí nesúhlasiacich s ich videním/chápaním sveta..."!

33.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   21. 1. 2017, 18:50 avatar
Jebnutý klamár, vyjadruj sa k tomu, že tu zdieľaš klamstvá a nezahováraj.
Súhlasí Lemmy

34.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 1. 2017, 19:32 avatar
Asmodei, Lemmy, Dvvesa,
akoby vás jedna mater mala a v lžiach aj o dvojičkách stále kúpavala...
Po jej 15-ročnom úsilí debilizovať celý svet, sa človek dozvie, že okolo incidentu 9/11 stovky nezávislých odborníkov USA nazbierali už toľko evidentných dôkazov o skutočných príčinách tejto tragédie, že je ich možné predložiť Medzinárodnému trestnému súdu do Haagu.
V New Yorku mala koncom vlaňajšieho roka prebehnúť konferencia o doterajšom nezávislom vyšetrovaní udalostí 11. septembra 2001. Či sa tak stalo, to neviem. Ak sa tak stalo, alebo stane, to môže v podstate znamenať nový Norimberský proces...

Justice In Focus: 9/11
http://www.youtube.com/watch?v=_GFe6rN4Tx4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

35.
označiť príspevok

asmodei muž
   22. 1. 2017, 09:22 avatar
(34.) Uz konecne pochop ze Trump vysetrovanie 9/11 neotvori. Ten clanok, z ktoreho cerpas, je hoax, na ktory ste ty a tebe podobni magori naleteli.

Pises, ze odhalili "skutocnu pricinu tragedie" ale ani za boha nenapises co bolo tou skutocnou pricinou. Pises ze stovky nezavislych odbornikov, ale ked sa opytam na meno aspon jedneho z nich, tak cusis ako vos pod chrastou! Si obycajny primitivny troll.

36.
označiť príspevok

Aranjes žena
   22. 1. 2017, 16:28 avatar
Vyjadrenie Trumpa je možno hoax, aj keď ,na druhej strane,on je dosť veľký "kecal"na to,aby také niečo nemohol niekde povedať...ale ,ak človek trochu pošmejdí na nete nejaké mená odborníkov nájde ..
napr. John Skilling
community.seattletimes.nwsource.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
..je to síce rozhovor z doby,keď ešte dvojičky stáli a ich hlavný stavebný inžinier ,architekt a statik ešte žil..ale určite vedel o čom hovorí..

..a ešte vyjadrenia slovenských architektov Tausingera a Paňáka

911yweb.webz.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

/odporúčam preštudovať celý obsah uvedenej stránky /
Súhlasí Kasafran

39.
označiť príspevok

asmodei muž
   22. 1. 2017, 18:52 avatar
(36.) Ten clanok mi pripomina velkohube vyhlasenia dizajnerov a konstrukterov Titanicu o tom ,ze sa nemoze potopit. Dvojicky vydrzali naraz tych lietadiel - vsak ostali stat. Az nasledny poziar sposobil v kombinacii s poskodenou strukturou stav, ktoru tie budovy nevydrzali. Hadam si nemyslis, ze ten konstrukter si predstavoval, ze lietadlo narazi do budovy a da sa hned zosype ako domcek z karat.

Ti dvaja slovenski architekti praveze potvrdzuju moje slova, to autor stranky ich spochybnuje a on nie je odbornik. Autor je rovnaky tlk ako tuto kasafran a spol. Divi sa ako je mozne, ze sa dvojicky zosypali ked na poskodene poschodia posobila len hmotnost vyssich podlazi. Autor je nevzdelany a teda si neuvedomuje, ze taketo budovy su dimenzovane na staticke a nie dynamicke zatazenie. Pad vrchnych poschodi je totiz dynamicky jav a namahanie je vtedy radovo vacsie ako staticka zataz. O tom, ze budovy nepredchadzala deformacia ich struktury normalne bezocivo klame, kedze ta deformacia nastala a
Odporucam ti prestudovat cely obsah uvedenej stranky nez sa pokusis so mnou diskutovat a robit zo seba hlupanu.

41.
označiť príspevok

Aranjes žena
   23. 1. 2017, 13:20 avatar
39. ...nepokúsim...nemám chuť pokračovať v debate,ak sa má zvrhnúť na robenie hlupáka z oponenta...keď sa naučíš byť slušný ,možno..

42.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   23. 1. 2017, 13:49 avatar
si zistila, že vieš hovno, tak si zahrala do outu )

43.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   23. 1. 2017, 15:13

44.
označiť príspevok

asmodei muž
   23. 1. 2017, 17:14 avatar
(43.) Je rozdiel ked z odbornikom diskutuje niekto kto mal na vyske statiku, pruznost pevnost, nauku o materialoch a dlhodobo studuje ako hobby taketo veci (a ma pribuzne zamestnanie), a ked diskutuje niekto, kto nevie zostavit ani trojclenku.

Ja sa netajim ze preberam informacie z roznych zdrojov na nete. Rozdiel medzi mnou a tuto kasafranom ci Aranjes je v tom, ze ja dokazem vyvodit z danych informacii korektne zavery.

46.
označiť príspevok

Aranjes žena
   23. 1. 2017, 18:32 avatar
43. ..asi tak  

45.
označiť príspevok

asmodei muž
   23. 1. 2017, 17:17 avatar
(41.) Zbytocne sa nafukujes. Nic ine is si nezasluzila, kedze si mi bezocivo napisala odporucanie na prestudovanie obsahu, ked je zjavne ze ty sama si ho vobec necitala. (alebo citala a nepochopila, co je este horsie)

47.
označiť príspevok

Aranjes žena
   23. 1. 2017, 19:20 avatar
45. pfff :p..no te pic...že nezaslúžila ...nemám si náhodu ísť ešte kľaknúť do kúta pán korektný ?  ...bezočivo ? ...čo je prosím Ťa bezočivé na odporúčaní ? ...sú na tej stránke zaujímavé odkazy, môžeš pozrieť,alebo nemusíš... to nie je rozkaz a rozhodne tu nemienim zo seba robiť namakanú frajerku a vyvyšovať sa ...ano ,som laik,preto sa snažím nájsť čo najviac informácií ohľadne toho,čo ma zaujme a hoci to nie je z môjho oboru,tak hádam snáď mám právo zaujať k tomu stanovisko /toto je obyčajné diskusné fórum,nie akademická pôda /..ak si myslíš,že mám považovať za jediné smerodatné,to od "odborníka"- lebo mal na výške statiku ...tak to považujem za ješitnosť ,nech má dotyčný odborník hoci aj tristo titulov pred menom aj za ním...
..môj názor na pád WTC sa nijako nezmenil a zatiaľ ani nemení a už vôbec ma nepresvedčí odborník,čo sa nevie chovať ako ...eehm...gentleman ?  
Súhlasí Kasafran

48.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 09:16 avatar
(47.) Cize si stale nepochopila, ze Tausinger A Paňák nespochybnovali pricinu padu dvojiciek, ale ze autor tej stranky kritizoval (dost uboho) tych dvoch architektov. Preto bol tvoje odporucanie z mojho pohladu bezocive.

Ale mozeme ist aj do vacsich detailov, napr o tom projektantovi WTC. Ked som si o nom a rozhovore s nim nasiel dalsie zdroje, tak som sa dozvedel ,ze oni sice v tej dobe pocitali pri projektovani s tym ,ze do budovy moze narazit lietadlo, (pozname pripad kedy do empire state building narazil 2 motorovy bombarder B-25 z druhej svetovej vojny - to bol vychodzi bod pre nich), ale pouzili rozmery moderneho lietadla (na tu dobu) a to bol boeing 707 a pocitali ze bude letiet pomaly a vobec nepocitali s tym ze nesie letecke palivo, ktore sa po naraze vznieti. Energia uvolnena pri predpokladanom naraze 707 v rychlosti 300 km/h by bola miziva s porovnanim s energiou vyprodukovanou narazom 767 pri danej rychlosti okolo 750 km/h. V kombinacii s tym ,ze nasledny ohen oslabil konstrukciu danych poschodi, ktore boli narusene, vznikla situacia, s ktorou sa proste fazne nepocitalo.

www.nae.edu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ja sa nepasujem za odbornika. Len som poukazanim na moje vzdelanie a prax reagoval na Scarletku, ktora si mysli, ze by som nebol schopny diskutovat s nejakym odbornikom na danu temu.

Osobne pochybujem, ze prave ty a tebe podobni sa v tomto pripade "snazite najst co najviac informacii ohladom toho, co vas zaujima".

50.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 12:42 avatar
"ak si myslíš,že mám považovať za jediné smerodatné,to od "odborníka"- lebo mal na výške statiku ...tak to považujem za ješitnosť ,nech má dotyčný odborník hoci aj tristo titulov pred menom aj za ním...
..môj názor na pád WTC sa nijako nezmenil a zatiaľ ani nemení "

Jo, takže je to viera a riadiš sa len svojim názorom bez ohľadu na fakty, lebo video na jútube je viac ako vzdelanie. Krava )))

51.
označiť príspevok

Aranjes žena
   24. 1. 2017, 12:59 avatar
50. Od arogantného blbečka to sedí ..vyser si oko aj s asmodeom /keď už mám byť bezočivá,tak nech je to pravda :p/ ... keď už my tunajší laici sme takí "břídilové" ,hlupáci a kravy ,tak si o statike pokecajte s odborníkom...napr. so statikom pánom Tomčániym :p
...toto bola moja posledná reakcia na Vás dvoch,lebo sa zvrhávam na Vašu pošahanú úroveň a to nechcem
Súhlasí Kasafran, Wolfe

54.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:24 avatar
šíriš bludy a keď ti to niekto vyhodí na oči, tak sa ideš posrať, lebo proste chceš veriť bludom. tak si to pekne vyžer, krava ))

58.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:30 avatar
Mimochodom, krava, ak nereaguješ k veci, tak mi nerobí problém ťa urážať, lebo si to zaslúžiš. Môžeš si na tom aspoň riešiť svoj syndróm obete. Keby si napísala niečo k veci, tak nemám dôvod považovať ťa za kravu, úplne jednoduché.... zatiaľ produkuješ len omáčky a sračky, o nejakej tvojej úrovni nemôže byť reč :-*

71.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 16:26 avatar
(51.) Ok, aj ja ti odporucim nieco si precitat a vedz, ze ja som si to dokladne precital. Mozno to pozdvihne tvoju uroven aspon trosku.
manipulatori.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

52.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 13:03 avatar
Dvvesa - to akože človek si má povedať: "No, videl som síce na vlastné oči, že je to čierne, ale v oficiálnej správe písali odborníci, že je to biele, tak to proste musí byť biele."

:-)
Súhlasí Aranjes, Kasafran

53.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 13:04 avatar
Na okraj: Tí, čo poslali na hranicu Janu D´Arc a Jána Husa boli najväčšími odborníkmi v danej dobe.
Súhlasí Aranjes

56.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:26 avatar
Na okraj: na každého prenasledovaného objaviteľa pripadá tak 1000 magorov, čo len klamú a honia si nad tým, že objavili v pivnici teóriu všetkého

55.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:25 avatar
Asi ako keď ľudia videli na vlastné oči lietadla narážajúce do budov, ale kokotkovia konšpirační tvrdia, že sú to hologramy? Vtedy tvoje prirovnanie sedí.
Súhlasí -era-

57.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 15:26 avatar
Zase si dostala krámy a slovne krvácaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    

59.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:34 avatar
Zalez, degenerát

60.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
Práve som len vyliezol a idem ťa trošku pojebať.

62.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:36 avatar
Veď to vidí každý, že ty o jebaní len rozprávaš, ty si si ešte nikdy nezajebal

63.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 15:37 avatar
Ešte nie, dáš mi dnes svoju kundu?

64.
označiť príspevok

stefan 5 muž
   24. 1. 2017, 15:37 avatar
to šme še pobavili...
Takže ten,čo sa snaží premýšľať a vidí,že na tých záberoch nie je niečo v poriadku je kokotko a tupé teľa,ktoré zožerie všetko a ešte vrtí chvostíkom,ked ho vedú na porážku je asi na "úrovni".
Pre tvoju informáciu žiadne hologramy ani nemusia byť.Očitých svedkov,ktorí to na vlastné oči "videli",je asi 5,alebo6.
Len taká zaujímavosť---všetci sú pracovníkmi televízií.
Jednoducho tie lietadlá "prirobili" digitálne a všetkých presvedčili....teda hlavne tie teľatá.

66.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:41 avatar
Poraziť vás by nebola škoda

65.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 15:40 avatar
55 Dvvesa - veríš aj, že jedno dopravné lietadlo narazilo aj do budovy pentagonu?
Súhlasí Kasafran

77.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 16:59 avatar
(65.) Preco si myslis, ze do pentagonu dopravne lietadlo nenarazilo?

78.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 17:01 avatar
77. Odpoveď protiotázkou je vtípné vyhnutie sa odpovedi. Tiež to niekedy používam

68.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 16:11 avatar
(52.) Cize ti, co pozorovali pad dvojiciek videli holograficke projekcie lietadiel a naslednu vladou riadenu demolaciu budov pomocou vybusnin?

76.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 16:56 avatar
68. asmodei - aj ty veríš, že jedno dopravné lietadlo narazilo aj do budovy pentagonu?
Súhlasí Kasafran

83.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 17:21 avatar
(76.) A co ine by do nej mohlo narazit a zanechat po sebe mrtvoly pasazierov, trosky lietadla a taku spust? Ak do pentagonu nenarazilo lietadlo z letu 77, tak kam sa fyzicky to lietadlo po utoku podelo, kedze zmizlo z radarov a komunikacnych kanalov?

86.
označiť príspevok

-era- muž
   24. 1. 2017, 18:02 avatar
83 Jo,jo, odpovedať protiotázkou je fakt skvelý spôsob vedenia diskusie, pretože sa tým prenáša bremeno prinášať dôkazy na oponenta, hoci ten sa pýtal prvý :-)
Súhlasí Kasafran

87.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   24. 1. 2017, 18:16 avatar
Zmizlo v čiernej diere. 
Súhlasí Kasafran

88.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 18:17 avatar
V ženskej diere?  

89.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 18:44 avatar
83 Rad odpovedas otazkami na otazky, tak jedna protiotazka na teba: To lietadlo pred neburanim do pentagonu sklopilo kridla, alebo ich niekde predtym odhodilo?
911review.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Akosi chybaju stopy po naburanych kridlach.

90.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 18:45 avatar
Bol to bezkrídly letún?

91.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 18:51 avatar
asi

92.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 18:52 avatar
Bolo to vôbec lietadlo ma tak napadlo?

93.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 19:04 avatar
Je mozne, ze to bola strela (raketa)..

94.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 19:05 avatar
Strieľaš si zo mňa?   

95.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 19:09 avatar
Z teba? nieee
Ale ak chces mozem teba vystrelit kanonom 
Súhlasí Mil@níčko

96.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 19:10 avatar
Čo si mám obliecť na seba keďže poletím?  

97.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 19:13 avatar
Nieco aby si stlmil odpor vzduchu
Nieco ako mal spiderman a tak :D

98.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   24. 1. 2017, 19:14 avatar
Tangáče mi pomôžu? 

99.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 20:58 avatar
(89.) To nie je diera po vniknuti lietadla, to je diera na opacne strane tej casti budovy, ktorou vyletela nejaka hmotnejsia a rigidnejsia cast lietadla, tusim ze to bol jeden z podvozkov.
www.citizeninvestigationteam.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.911myths.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

100.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   24. 1. 2017, 21:02 avatar
A ako vyzerala tá strana, kde vletelo lietadlo. Nemáte niekto obrázok?
Súhlasí Wolfe

102.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 21:06 avatar
(100.) Samozrejme ze mame. Kukni tu par obrazov napr.
www.serendipity.li Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

103.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   24. 1. 2017, 21:15 avatar
Tá je už riadne veľká, ale vzor po krýdlach, aký zostal na veži tu nie je vidieť.

105.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   24. 1. 2017, 21:50

107.
označiť príspevok

asmodei muž
   25. 1. 2017, 07:37 avatar
(105.) Nepripravenost americkych statnych sluzieb bola vtedy legendarna (teda ani dnes to nie je az o tolko lepsie). Pred 11. septembrom neexistovali protokoly o tom ako ma reagovat obrana statu (NORAD) voci utokom z vlastneho uzemia, vsak tie narazy boli bezprecedentna udalost. Unoscovia ako prve spravili to, ze vyradili vsetky transpondery z cinnosti cim v tej dobe takmer efektivne vymazali radarovy odtlacok tych lietadiel z mapy. FAA nedostalo spravu ze tie lietadla boli unesene (to by im musel neikto z paluby lietadla dat echo, ze boli uneseni), dostali iba spravu z radarovych vezi ze zmizli. FAA najprv presetrovalo preco zmizli a az ked sa prislo na to, ze to boli unosy, oznamili to NORADu a to uz bolo prilis neskoro na akykolvek zakaz. V tych dobach tiez platil zakaz vysielat intercepcne stihacky nadzvukovou rychlostou vo vnutrozemi USA. nebola sanca tei lietadla v tej dobe a za tych podmienok dohnat a zostrelit.

110.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   25. 1. 2017, 19:30

108.
označiť príspevok

asmodei muž
   25. 1. 2017, 07:44 avatar
(103.) To bol iny typ narazu a iny typ budovy.

Tvoje uvazovanie nazorne ukazuje fatalnu dieru v logike konspiracnych teoretikov. Si ochotny akceptovat, ze unoscovnia narazili do dvojiciek dopravnymi lietadlami, no myslis si ze v rovnakom case do pentagonu narazilo co? Riadena strela? To ako americania vyuzili tie utoky na to aby si len tak mimochodom strelili raketu do pentagonu a zaroven stihli naaranzovat miesto dopadu tak, ze sa v nom nasli trosky lietadla a tela pasazierov? Vsak to nedava zmysel.

112.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   26. 1. 2017, 19:48 avatar
Asmodei, kde si prišiel na to, že verím konšpirátorom. Iba som sa slušne pýtal.

113.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   26. 1. 2017, 19:49 avatar
Čo sa týka konšpirátorov, tí práve tvrdia, že žiadne lietadlo sa nenašlo a ani pasažieri.

106.
označiť príspevok

Wolfe muž
   24. 1. 2017, 23:18 avatar
Poslednou dobou ma predbiehas s otazkami, presne to som sa chcel po precitani 99 a pozreti liniek opytat :D

38.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 1. 2017, 17:28 avatar
Aranjes,
pochybujem, že Tvojmu odporúčaniu budú venovať dáku pozornosť...

40.
označiť príspevok

Aranjes žena
   23. 1. 2017, 13:14 avatar
..nemusia ...každý dle vlastního uvážení ..len by ma potešilo,ak by to bolo bez masírovania si ega invektívami
Súhlasí -era-, Kasafran, Wolfe

49.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 12:36 avatar
Už na tento hoax upozornili aj v češtine, aby si to mohli prečítať aj konšpitardi bez znalosti jazykov. Ale konšpitardi aj tak zásadne len veria hoaxom a nič neoverujú...

manipulatori.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí asmodei

61.
označiť príspevok

homosapiens muž
Takýto následok rozhodnutia prezidenta USA je len dalším logickým krokom na zmenu stratégie politiky USA. Tí, ktorí hrávate počítačové strategické hry určite viete, že mier sa dá udržať iba ekonomickým rozvojom a obchodovaním s inými hráčmi na mape. Akonáhle budete investovať len do trénovania armády, ktorú musíte platiť z daní obyvateľov pracujúcich v produkcií, tak dosiahnete mínus v štátnej kase. A tento mínus sa budete snažiť doplniť drancovaním iných hráčov za použitia armády. Preto sú tieto kroky prezidenta Trumpa len oslavou čínskej obchodnej dohody, ktorá ponúkla mier namiesto vojny, a zvyšovanie bohatstva a šťastia občanov cestou obchodu.

67.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 15:46 avatar
Je to hoax, ty teľa sprosté

69.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 16:13 avatar
(61.) A dalsi osprosteny troll. Zmen si nick, ty isto nie si sapiens.

70.
označiť príspevok

homosapiens muž
   24. 1. 2017, 16:20 avatar
Aby som pravdu povedal, prišiel som na toto fórum diskutovať, a nie niesť ťarchu teritoriálnych nálepiek. Viem, že ma nepoznáte a preto neviete aký postoj ku mne zaujať. Nie som príslušníkom žiadnej cirkvi, ani politickej strany. Jediné čo ma priťahuje na diskusiách, ktorých témy ma oslovia, je možnosť viesť diskusie. Pretože v histórií boli také možnosti výrazne obmedzované. Určite si stojím za názorom zmeny stratégie USA v medzinárodnej politike, bez ohľadu na to, či je vyšetrovanie pádu dvojičiek hoax, alebo nie. Pretože zmena stratégie bude obnovenie ekonomickej produkcie znížením armádnych výdavkov. Ako sa už mnohokrát vyslovil Trump vo svojom programe.

72.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 16:28 avatar
(70.) Co ma spolocna nadchadzajuca zmena zahranicnej politiky USA s tym, ze ten clanok o znovuotvoreni vysetrovania 9/11 je hoax?

73.
označiť príspevok

homosapiens muž
   24. 1. 2017, 16:37 avatar
Otvorenie vyšetrovanie pádu dvojičiek by malo dva motívy. Prvým je politická rivalita, a druhým opätovné úcta k Ústave, ktorá bola zanedbávaním opatery vlastných občanov z pozície nimi volených zástupcov doslova zneúctená. Politici USA sa posledné roky riadili záujmami, ktoré boli v rozpore s rastom životnej úrovne obyvateľov, a to ignorovaním samotnej podstaty Ústavy. Hospodárstvo má totiž uľahčovať život obyvateľov, a to aj znižovaním ich potrebnosti na trhu otrockej práce. Jediné čo však uľahčovalo život spoločnosti bol ešte výkonnejší arzenál použitý na drancovanie krajín pre vyplnenie štátneho dlhu.

74.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 16:44 avatar
"Jediné čo však uľahčovalo život spoločnosti bol ešte výkonnejší arzenál použitý na drancovanie krajín pre vyplnenie štátneho dlhu. " Pekné rozprávky... ešte si niekde pozri ako sa vyvíjal ich dlh vzhľadom na vojny, kde sa angažovali alebo ktoré viedli. Možno ťa zistenia prekvapia, ak si dáš tú námahu si to zistiť ))) Mimochodom, Trumpeta po zvolení ohlásila zbrojenie )))

75.
označiť príspevok

homosapiens muž
   24. 1. 2017, 16:51 avatar
Už som sa vyjadril v inom príspevku, že štátny dlh vznikal práve investovaním do zbrojenia, na úkor rastu ekonomickej produkcie, pretože daňe už nestíhali pokryť náklady na zbrojenie. Aby tento dlh pokryli, viedli lúpežné vojny s armádou do ktorej investovali. Už sa neriadili Ústavou práv a slobôd občanov, že budú hospodáriť tak, aby rástla životná úroveň. Rástol iba dlh, lebo neustále investovali do armády, ktorú nemali za čo platiť, lebo ostatní občania neprodukovali zisk z produkcie. Stávali sa dalšou sociálnou záťažou štátneho rozpočtu na vyplácanie dávok v nezamestnanosti. Čím sa ešte viac prehlboval dlh.
Súhlasí Kasafran

79.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   24. 1. 2017, 17:11 avatar
Takže si sa rozhodol radšej veriť vlastným rozprávkam.

84.
označiť príspevok

homosapiens muž
   24. 1. 2017, 17:21 avatar
Ak mám byť úprimný, a povedať zase trochu o sebe, skôr sa vyhýbam plytkému davu, a dôslednosť kladiem na študovanie mediálnej propagandy v oblastiach všetkých dopadov medzinárodnej politiky. Pretože málo informovaná je spoločnosť aj o vyjadreniach niektorých čínskych predstaviteľov, ktorí jednajú s politikmi USA, ale priestor dostávajú len vyjadrenia politikov USA, ako následok jednostrannej propagandy v Európe.. Pričom rozhodujúci faktor je práve výsledok spoločnej diskusie aj s veriteľmi USA, ktorými je Čína... A Čína sa jasne vyjadrila, že cestou mieru je obchodovanie, pretože obchodovanie podporí rast bohatstva, a všeobecnej spokojnosti obyvateľstva, bez nutnosti viesť vojny.
Súhlasí Kasafran

81.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 17:16 avatar
(75.) Ktoru krajinu americania od padu dvojiciek olupili v "lupeznej vojne" a o co ju olupili?

80.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 17:15 avatar
(73.) Ty tiez nerozumies tomu, ze to ohlasene znovuotvorenie vysetrovania 9/11 je hoax?

82.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   24. 1. 2017, 17:18

85.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   24. 1. 2017, 17:23

101.
označiť príspevok

asmodei muž
   24. 1. 2017, 21:04 avatar
(85.) A ktoru verziu toho "inside jobu" podporujes?
a, ze si amici kupili teroristov aj s lietadlami
b, ze si amici sami uniesli lietadlo
b, ze si amici zaminovali budovu a trafili sa lietadlami presne tam kam bolo treba
c, ze si amici zaminovali budovu a lietadla boli hologramy
d, ze is amici zaminovali budovu a lietadla boli dodatocne povkladane do kazdeho videa a fotky
e, ze v budove vybuchla jadrova bomba
e, ze budovu znicil laser z vesmiru

104.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   24. 1. 2017, 21:16

109.
označiť príspevok

asmodei muž
   25. 1. 2017, 07:45 avatar
(104.) Neovladam nemcinu, sry. Skus aspon kratky vytah z toho clanku.

111.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   25. 1. 2017, 19:34

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:09,  ...zrejme si b0l niekde inde,napriklad,az v petrzalke...*39*39*39
dnes, 18:09,  Lenže d0d0 ty o tom nič nevieš , ale Borat o tom čítal hlavne správy písali totokaj...
dnes, 18:08,  To je riadny odpad.
dnes, 18:07,  Štátne podniky v USA...
dnes, 18:06,  28. Boris z ktorého plátku bol ten článok ?
dnes, 18:06,  ...b0ris a prekladyz daily ti r0bi google,aleb0 priam0 v n0v0m case redacht0rk0...???))))
dnes, 18:05,  Rozhodne Kasafran, dejiny sú toho plné *03
dnes, 18:04,  dodo, som ti písal, aby si si to riešil s Daili mailom. Nie so mnou.
dnes, 18:04,  (34) Boris, prepáč mi preklep - má byť (31)...
dnes, 18:03,  Ktoré krajiny maju strategicke podniky v rukách štatu a v ktorých krajinách uspešne...
dnes, 18:02,  (32) Boris, je to dané možno tým, že "progresívna" túžba po neobmedzenom...
dnes, 18:02,  ...fet0si,alk0h0lici a pr0fesi0nalny z0braci,c0 maju denne 0k0l0 300 libier vyzebrane na...
dnes, 18:02,  Vedia o tom.
dnes, 18:01,  Kvôli takým pomätencom ako si ty ,či terorista Balada v Českej republike alebo takým...
dnes, 18:01,  Ako kde a ako v čom. Mnohé krajiny si strategické podniky ponechali v štátnom vlastníctve,...
dnes, 18:01,  21/Hlavne ze maju v Londyne Tadzmahal!!!!Skoro som sa doblval!!!:)))
dnes, 18:00,  ...mam dv0jizb0vy slusny byt a r0cne platim 571 libier za energie...a t0 vies,s0m v praci a...
dnes, 17:59,  Už aj Briti? Zaujímavé. Ke´d ide o nepohodlnú informáciu, tak je to už štandardne...
dnes, 17:59,  ale nemaju spoločne vlastnictvo
dnes, 17:59,  15. ešte to vysvetli občanom Ruska. lebo oni o tom nevedia :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(255 351 bytes in 0,995 seconds)