Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Tretia svetová vojna sa začala

48
reakcií
1137
prečítaní
Tému 21. septembra 2017, 00:01 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 9. 2017, 00:01 avatar
Tretia svetová vojna sa začala

Prednáška Giulietta Chiesa, talianskeho novinára, politológa a politika, o ktorom v slovenčine na webe informácie nenájdete. Prečo? Na otázku vám zodpovie sám názormi. Ako virtualizácia zmenila život, hovoril autor mnohých kníh, bývalý člen Parlamentného zhromaždenia Rady Európy. Verejný činiteľ prednášal , ako sa manipuluje vedomím, o náraste rusofóbie v európskom parlamente a o začiatku Tretej svetovej vojny.

Súčasné prevraty sa uskutočňujú vďaka manipulácii vedomím občanov, na začiatku 21. storočia, sme vystavení vplyvu toku informácií a prúd je taký silný, že ho môžeme ťažko kontrolovať. Nastúpila epocha, kedy je väčšina ľudí negramotných. O 50 rokov deti už nebudú vedieť čítať. Máme pocit, že všetko vidíme. No to, čo vidíme, kontrolovať nemôžeme. Hovoríme: “Videl som to na vlastné oči”. No čo som videl? Informácia sa podáva pomocou nového jazyka: jazyka pohyblivých záberov. V tomto jazyku niet bežného spájania slov do viet. Ak ľudia nechcú byť negramotnými, musia sa naučiť tento jazyk čítať. Existuje toľko ilúzii, že všetko vieš, no v skutočnosti – nevieš nič. V tom je problém.
Zoberme si, napríklad, 11. september 2001. Vtedy to 3,5 miliardy ľudí po svete videli v režime “live”. Na všetkých pôsobili tie isté emócie, ktoré si zapamätajú navždy. Bola to bezprecedentná operácia v histórii ľudstva. Všetkých 3,5 miliardy ľudí si myslelo, že “oni videli”. No naozaj videli tie lietadlá? Ukazovali to, no kto to videl naozaj? Existujú len zábery. Aj to, ako sa zrútili veže “videli” svojimi očami všetci vedomí obyvatelia planéty, pretože ostatné 3 miliardy ľudí nemajú elektrinu, nemajú ani televízor, preto to nevideli. Takýmto spôsobom sme na vlastné oči videli najväčšiu manipuláciu v histórii ľudstva, ktoré odvtedy do dnešných už 13 rokov verí , čo videli. A čo sa odohralo v skutočnosti? Štátny prevrat zosnovaný malou skupinou ľudí, ktorí chceli zmeniť kurz svetovej histórie. Presne toto sa odohráva aj dnes. Myslíte si, že udalosti na Ukrajine s tým nesúvisia? Súvisia s tým bezprostredne – je to pokračovanie procesu. 11. september bol začiatkom vojny v Afganistane, v Iraku, Líbyi, v Sýrii. A – Ukrajina. Všetko je jedno a to isté. Je to operácia vedená zmeniť kurz histórie. Akým smerom sa kurz zmení, je otázka politická, geopolitická. Tretia svetová vojna sa začne z dôvodu nedostatku zdrojov. Podstata diania je v tomto: alebo pochopíme veľkosť nebezpečenstva manipulácie, alebo sa nebudeme schopní brániť. Niekto bude pripravovať podmienky na vypuknutie vojny. A prečo vojny? Nemôžeme sa zaobísť aj bez vojny? Tu je potrebné si vyjasniť: vojna je nevyhnutná, pretože zdrojov nebude dosť pre všetkých už v polovici tohto storočia. Organizátori 11. septembra vedeli to, čo bude teraz, pretože oni mali informácie a my nie. Na konci 20. storočia nebol taký nárast populácie, teraz je nás viac ako 7 miliárd. V priebehu 20. storočia sa mnohé štáty začali vyvíjať tak, že chceli žiť tak, ako tí na Západe. Západ ovládal zdroje, diktoval podmienky svetu. Zoberme si napríklad Čínu, v ktorej žije 1,3 miliardy ľudí. Im sa páči západný spôsob života, tiež chcú takto žiť. No ak Číňania začnú jesť toľko mäsa ako my, nebude na tejto planéte dostatok mäsa pre nich ani pre nás. Preto sa Číňania pozerajú dopredu – začínajú skupovať Afriku. Rast Číny, Brazílie, Mexika, Indonézie spôsobí, že sa nám do 5-6 rokov vyrovnajú: budú vyrábať 50 miliónov áut, stavať cesty, rozvíjať infraštruktúru. Na to by sme potrebovali 3-4 planéty a máme jednu, na ktorej žije 7 miliárd. To nie je vtip. Behom 50 rokov bude 8 miliárd. Za týchto podmienok je vojna nevyhnutná. Pokiaľ zdroje nebudú stačiť pre všetkých, výsledok bude automaticky taký, že najsilnejší použijú zbrane na ovládnutie zdrojov potrebných na prežitie. Nachádzame sa práve v tejto fáze vývoja. Nebezpečenstvo je obrovské. Existuje možnosť vzdorovať? Máme aj iné riešenie?
Ja si myslím, že jediným je vedome znížiť náš kvantitatívny i kvalitatívny rozvoj. Nemôžeme sa rozvíjať, ako sme sa rozvíjali počas 20. storočia, nie je dosť zdrojov. Ak hovorím o zdrojoch, mám na mysli vodu, energiu, ropu, plyn, uhlie. Myslel niekto, že dnes nevyhnutné zdroje fosílnych energií sa vyčerpávajú? Budú autá, no nebudú môcť jazdiť. Jediným východiskom bude využívať slnečnú energiu. No na to je potrebný prechodný čas, počítam asi 120 rokov. Nebezpečenstvo vojny je vysoké. Ako s manipuláciou začali, tak aj končia.
Žijeme vo svete, v tom by sme v princípe mohli mať všetky informácie, potrebné komunikačné toky, aby sme mohli žiť spokojne v dlhodobej perspektíve. Ale v skutočnosti je opak, sme ľuďmi celkom negramotnými: nevieme čítať, nič nechápeme, všetky procesy našich životov sa zvrhli na konzumovanie. Každú minútu nám hovoria, že musíme spotrebovať viac, než nám poskytujú naše zdroje. Kto určuje náš osud? Nachádzame sa vo virtuálnej spoločnosti, ktorú vytvorili nejakí ľudia. Kde sa títo ľudia nachádzajú? Kto sú to?
V tejto spoločnosti niet žiadnej demokracie: týchto ľudí nikto nevolil. Všeobecne sa predpokladá, že na Západe je ukážková demokracia. Tam hlasujú, no kto určuje, ako bude prebiehať hlasovanie? Títo sa schádzajú raz za mesiac na Manhattane a v priebehu pol hodiny rozhodnú, kam nasmerovať 3-5 biliónov dolárov. Mená nepoznáme, no vieme, kto ich riadi – je to Merrill Lynch, J. P. Morgan, Bill Gates. Títo giganti ovládajú štáty. Oni sú vládcovia. To sú „Masters of Universe“ – Páni vesmíru. Oni majú informácie, systematicky ich skrývajú. Všetky médiá, ktoré nás informujú, vrátane ruských, sa nachádzajú v rukách týchto. V čase, keď prebieha prevrat, oni okupujú médiá. Internet – je najvhodnejšie miesto činnosti tajných služieb.

Pokračovanie...


2.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 9. 2017, 00:07 avatar
Dokončenie:

Iba vzdelaný je schopný rozlíšiť pravdu a nepravdu na internete, ak množstvo nepravdy očividne prevažuje. A 98% internetu – to je you tube, televízor. Najhoršie je, že videoklipy majú degeneratívny charakter a pozerajú ich deti! 8-10 ročný človiečik nedokáže povedať „mne sa to nepáči“, to, čo vidí, je pre neho realitou. Milióny detí sa na to pozerajú a dochádza k prerodu. Formovanie mozgu dnešného človeka sa deje prostredníctvom pôsobenia zábavy a reklamy – sú to základné dva elementy fundamentálnej manipulácie človekom.
Môžeme sa my zapojiť do tohto procesu a zmeniť jeho smer a obsah? Je to otvorená otázka. Mám nádej, že sa nám podarí urobiť niekoľko krokov vpred, aby sme sa oslobodili od tejto tyranie, v ktorej žijeme. O reakcii Parlamentného zhromaždenia Rady Európy (PZRE) v súvislosti s Ukrajinou. Európu, Amerikou a Západom sa valí vlna rusofóbie. Vy ste Rusi. Hovorím otvorene, ja nie som Rus. Som priateľ Ruska, čo Európania nikdy nepoznali. Vlna rusofóbie je znakom toho, že sa pripravuje vojna. Vojna proti vám. To sa nedá skryť.
Rozvíja sa rusofóbia v masovom meradle. PZRE vylúčilo Rusko z organizácie. Európska komisia a štruktúry organizovali prevrat v Kyjeve, oni sami ho organizovali a sami sa ho zúčastňovali spolu so Spojenými štátmi americkými. Útok bol úspešný: ovládli Ukrajinu. Hovorím rozhodne – všetky štruktúry plynovodu na Ukrajine sa teraz nachádzajú v rukách SŠA (USA). Začína sa vojna o plyn, o energiu. Prebieha proste naozajstný útok. Pretože hovoríme o médiách, poviem vám jeden príbeh, ktorý som zažil doma v Taliansku. Bol som v bare, v Ríme a pil svoje kapučíno v čase, keď dva dni chýbali do dňa, kedy padol Janukovič, asi 20 februára. V bare boli piati ľudia, ktorí ma poznali plus barman. Vediac, že sa zaoberám medzinárodnou politikou, opýtali sa ma na môj názor na udalosti v Kyjeve. Začal som rozprávať a pochopil som, že sa veľmi divia tomu, čo hovorím. Zastavili ma a hovoria: „Prepáčte, pán Chiesa, vy hovoríte veci, ktoré protirečia všetkému, čo sme videli v televízore! My vieme, že Vladimír Putin okupuje Ukrajinu“. A všetci piati si do tohto momentu mysleli, že Putin, nie Rusko, ale osobne Putin okupuje Ukrajinu. V tom momente ma osvietilo – toto je mienka 60 miliónov Talianov. Je to, že všetky noviny a TV zverejnili, že Rusko okupuje Ukrajinu. Na základe toho sa prijímajú rozhodnutia, podobné tým z PZRE, poslanci nič nevedia ani o Ukrajine, ani o Kryme. Dokonca ani nevedia, kde sa nachádzajú. Všetci sa pozerajú na tie isté TV kanály, všetci jednotne hovoria, že Rusko okupuje Ukrajinu. Za takýchto podmienok oni môžu vyrobiť hocijakú provokáciu a čo urobiť vy? Brániť sa. Hovorím obrazne, Putin zabral Krym, ale Amerika zabrala Ukrajinu. No nikto o tom nič nehovorí. Predseda vlády Ukrajiny hovorí, že oni budú privatizovať plynovody, prvý návrh bol od Chevron Corporation, ktorá navrhovala kúpiť všetko. Po tejto operácii ventil od všetkého ruského a ukrajinského plynu bude v Amerike. Medzitým prišiel Obama do Európy a vyhlásil: „A teraz vám my poskytneme plyn, ktorý máme“. Majú, to áno, ale za oceánom. Bude zložité transportovať ho do Európy. Takáto operácia by stála odhadom niekoľko sto miliónov dolárov a sedem rokov času. V týchto rokoch sa budú riešiť veľké strategické problémy, pretože Američania počítajú s tým, že takýmto postupom môžu v každom prípade spôsobiť škodu Rusku vo výške 100 miliárd dolárov ročne, čo prestavuje zisk z ropy. Vtedy som svojim udiveným spolubesedníkom povedal: Začala sa Tretia svetová vojna , priatelia. Toto je prvá epizóda Tretej svetovej vojny. No Rusko má veľkú pravdepodobnosť ubrániť sa. V tejto hre je ešte jeden veľký hráč – Čína. 1,3 miliardy ľudí potrebuje energiu, ktorú bude s určitými ťažkosťami, Rusko pravdepodobne prečerpávať z Európy do Číny. Rusko bude spolupracovať s Čínou. No problém je znova v tom, že je potrebných 7-8 rokov, aby sa postavil plynovod medzi Ruskom a Čínou. No táto možnosť existuje. Na jednej strane sa vytvorí spojenectvo medzi Ruskom a Čínou. Na druhej strane západní giganti – Amerika a Európa, budú bohužiaľ určovať smer nášho budúceho života. Kde berie Amerika peniaze na sponzorovanie fašizmu? Je očividné, že organizácie „Pravý sektor“, „Sloboda“, ktorí bojovali na Majdane, sú fašisti. No sami by nič neznamenali, ak by nebolo osôb, ktoré ich podporujú. Pani Nulandová, zástupkyňa ministra zahraničných vecí SŠA (USA) Johna Kerryho, povedala: „Investovali sme 5 miliárd dolárov, aby sme ponúkli ukrajinskému národu budúcnosť, akú si zaslúži“. A čo oni robili s tými 5 miliardami? Kúpili objekty tajnej služby Ukrajiny v ktorých platili zriadenie výcvikových táborov. Tie neskôr zriadili aj v Poľsku a Lotyšsku. Môj posledný objav: Odkiaľ sú všetky tie peniaze? Viem, že mesačne vytvárajú USA 85 mld. dolárov z ničoho. Vytvárajú ich počítače. Američania splácajú svoj dlh peniazmi, ktoré umelo vytvárajú z ničoho, z nuly. 100-dolárové bankovky sa však vyrábajú - v Sev. Kórei! Existujú tri miesta, kde USA vyrábajú peniaze: dve sú v Amerike a tretie v Sev. Kórei. Je tam mestečko obkľúčené tajnými 69. divízie Kórei. Je tam základňa výroby dolára. Sú to americké doláre. Pravda, nie celkom skutočné, existuje jedna riekanka: „same-same but different“. Nie sú falošné, no zároveň sú falošné. Vyrába sa ich desiatok miliárd za mesiac. Prečo Američania vyrábajú tam? Kórea je najizolovanejším štátom. Takto oni držia pri moci diktátorov. Najvážnejšie, že vykonávajú tajné financovanie špeciálnych služieb – CIA, NSA. Preto nie je potrebné ísť do senátu a žiadať zvýšenie výdavkov. Je možné, že o tomto nič nevie ani sám prezident SŠA (USA) Obama. Týmto spôsobom, mimo kontrolu kongresu, oni financujú CIA. Odkiaľ sú tie peniaze pre Ukrajinu? A odkiaľ na financovanie „slobodnej“ sýrskej armády? Nuž, odtiaľ, zo Severnej Kórei! Týmto spôsobom si oni môžu kúpiť celú armádu. A vy si ešte myslíte, že žijete v civilizovanom svete?! Sú to zločinci, ktorí sú pri moci a vlastnia peniaze. Zločinci, ktorí môžu zabíjať či kupovať celé vlády. Je očividné, že je potrebné sa brániť. Ak nie si schopný sa brániť, zabijú ťa. Mám obavy o osud 10 miliónov Rusov na Ukrajine. Najhorší scenár je ten, ak nikto nič neurobí. Záchrana Ruska je v záchrane národných hodnôt Je ťažko povedať, čo musia urobiť prostí ľudia. V prvom rade je potrebné sa myšlienkovo pripraviť na zmeny. Je potrebné sa sústrediť a myslieť inak. Veľmi dôležitý je dialóg medzi kultúrami. Je potrebné znásobiť možnosti zblíženia Ruska s ostatným svetom. Je dôležité, aby ruská prítomnosť bola vnímaná ako pozitívny faktor. Žiaduca je nová vízia medzinárodných vzťahov. Z pohľadu štátu som presvedčený, že Vladimír Putin si počína bezchybne. Nič nemohol urobiť ináč, urobil to, čo bolo potrebné. Akými strategickými, vojenskými, vedecko-výskumnými nástrojmi disponuje Rusko dnes? Mám dojem, že v časoch Jeľcina došlo k ohromnej strate poznania a samostatnosti. Hovorím otvorene, Jeľcin zradil a zapredal vašu vlasť Američanom. Napísal som knihu „Prepáč Rusko“ potom, keď som videl, čo sa dialo za desať rokov počas Jeľcyna. No teraz sa dejú iné veci: dochádza k zrodu myšlienky záchrany vašich hodnôt. Myslím, že téma záchrany vlastných hodnôt, histórie, jazyka, je veľmi vážnym elementom obrany. Preto všetko, čo robíte v tomto smere, je veľmi vážny vklad. Vaše pokolenie sa musí formovať v duchu obrany svojich hodnôt pred vplyvmi Západu, kde už dávno nič demokratické neexistuje.

Autor: Giulietto Chiesa


3.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 9. 2017, 07:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Drobček1
   21. 9. 2017, 08:09 avatar
konečne si sa priznal že si troll


5.
označiť príspevok

kesha1
   21. 9. 2017, 08:13 avatar
Drobček , konečne si sa priznal ku konšpiračnému videniu reality ?


7.
označiť príspevok

Drobček1
   21. 9. 2017, 08:22 avatar
ja som známy konšpirátor -ešte o tom Hnojteurs nepísal?


10.
označiť príspevok

kesha1
   21. 9. 2017, 08:24 avatar
Drobček , fandíš zlej strane , inak si dobrý človek.


11.
označiť príspevok

Drobček1
   21. 9. 2017, 08:25 avatar
ja som vždy na strane ukrivdeného


6.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 9. 2017, 08:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Drobček1
   21. 9. 2017, 08:23 avatar
momentálne potrebujem justovacie kliešte neponúkaš?


14.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 9. 2017, 08:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 09:02 avatar
14/ Tak pridi mi s nou jednu jebnut ale s vlastnymi rukami sa viac nenajes!!!!))) Jeziskov posera...)))


9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:23 avatar
3/ Az nato ze demokrat znamena kokot...)))


22.
označiť príspevok

havran
   21. 9. 2017, 08:57 avatar
veriaci-4- ty rihamovaný úbožiak. Kasafrántu predložil problémy a ty to vybavíš tvojím klaklasicky hlúpym demagogickým trojslovným drístom. Ai ty len úbožiak , Ty vlastný rozum naozaj nepotrebuješ , ale skús uhádnuť komu si užitočný ty, Tu naozaj nejde o bjyideológí. To je len zásterka podopretá ruským nebezpečím. Si naozaj nesmierny chuj mrtvo scvrknutý a neschopný vlastného úsudku. Si naozaj statočne vymletý. Ty si naozaj myslíč, že by nás bránili americkí vojaci. Debilko ani si nevieš predstaviť vedenie a dopad vojny na svet. Ak príde k katastrófe, tak práve kvôli takým trolom ako si ty. Nutká ma jadrne ti vynadať, ale viem, že v tbojej zatemnenej hlave aj tak svieti božské slniečko ty debil z nazaretu.
Súhlasí Kasafran


24.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 9. 2017, 09:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 09:04 avatar
24{ Ty mas silne reci len v anonymite inak si posraty az za usami!!!!)))


27.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 9. 2017, 09:06 avatar
Tak to tu robia na DF viacerí....... 


30.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 10:11 avatar
3/ Veriaci aky si len chrumkavy vzdat sa moci v prospech ludu koho by to napadlo????)))


31.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 10:13 avatar
30/ Ak nevies uniest zodpovednost za svoje ciny vzdaj sa svojpravnosti...))


12.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:29 avatar
9/ Dufam ze si v opozicii zo stiahnutym ocasom???? ))


13.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:30 avatar
12/ Drz pevne toho Jeziska za ruku on ta povedie...)))


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 9. 2017, 08:36 avatar
Kaso a aký je stav ? Vyhrávame ?    


16.
označiť príspevok

Fotooon muž
   21. 9. 2017, 08:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 9. 2017, 08:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Fotooon muž
   21. 9. 2017, 08:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:56 avatar
20/ Foton tebe tento bordel v republike vyhovuje????)))


23.
označiť príspevok

Fotooon muž
   21. 9. 2017, 08:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:42 avatar
17/Ty radsej snivas ten americky???? ))))


19.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 08:48 avatar
17/Zatoze nezerie seno ako ty????)))


28.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 9. 2017, 09:54 avatar
Veriaci4. Kesha1, Fotoooon,
ak sa ešte vôbec viete a chcete prirodzene ľudsky zamyslieť, prečítajte si (opätovne?) túto časť z uvedenej prednášky talianskeho novinára, politológa a politika Giulietta Chiesa:
"...Kde berie Amerika peniaze na sponzorovanie fašizmu? Je očividné, že organizácie „Pravý sektor“, „Sloboda“, ktorí bojovali na Majdane, sú fašisti. No sami by nič neznamenali, ak by nebolo osôb, ktoré ich podporujú. Pani Nulandová, zástupkyňa ministra zahraničných vecí SŠA (USA) Johna Kerryho, povedala: „Investovali sme 5 miliárd dolárov, aby sme ponúkli ukrajinskému národu budúcnosť, akú si zaslúži“. A čo oni robili s tými 5 miliardami? Kúpili objekty tajnej služby Ukrajiny v ktorých platili zriadenie výcvikových táborov. Tie neskôr zriadili aj v Poľsku a Lotyšsku."

Môžem aspoň na týchto pár už dávno všeobecne známych faktov očakávať váš konkrétny osobný alebo spoločný názor...?


29.
označiť príspevok

peter67 muž
   21. 9. 2017, 10:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

litiliti muž
   21. 9. 2017, 10:18 avatar
Nestraste z vojnou...chcem zit v mieri!


35.
označiť príspevok

litiliti muž
   21. 9. 2017, 10:26 avatar
sssss vojnou, instrumental, to aby ma Lemmy za analfabeta neprehlasil....

ja sa pojdem skryt do bunkrov....prezili tam partizani i Zidia, mohlo by to aj mne vyjst .....


33.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 10:23 avatar
32{ To len preto aby si sa nenudil...)))


34.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 10:24 avatar
32/ Ak ma americka armada odvahy ako veriaci tak to sa este nasmejeme!!!!)))


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 9. 2017, 10:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2017, 10:39 avatar
36/Je vidiet aky si "demokrat" a respektujes nazor druheho...))))


37.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 9. 2017, 10:28 avatar
Peter67,
už dávnejšie predtým, ako som sa stal komunistom, som si individuálne roky študoval Bibli svatou, ktorú som ako 14 ročný evanjelik dostal pri konfirmácii/pristupovaní. Po dovŕšení dospelosti som dospel k ateizmu a ako 24 ročný som vstúpil do komunistickej strany. Ateistom i komunistom som doteraz a zostanem až do svojej smrti...
Aj preto, že mám bibliu možno lepšie preštudovanú ako všetci traja dokopy, môžem s nimi kedykoľvek diskutovať aj na náboženské témy...


38.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 10:35 avatar
Skôr si myslím, že druhá svetová vojna nikdy neskončila.


40.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 10:39 avatar
Nemecko sa vzpriečilo kapitalizmu, lebo bohaté imperialistické krajiny nemcov nechceli pustiť k sebe do klubu. Preto vznikla prvá svetová vojna. Druhá svetová vojna vznikla preto, že si bohaté kapitalistické krajiny chceli spraviť z nemecka svoju dojnú kravičku, ako spravili napr. aj dnes z nás. To nemci samozrejme nemienili dlho znášať a zvolili si Hitlera so svojim socialistickým programom, ktorý behom 7 rokov postavil nemecko a spravil jednou z najbohatších krajín sveta. To sa samozrejme kapitalistom vôbec nepáčilo a tak sa začali veci, ktoré trvajú do dnes.


41.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 9. 2017, 10:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 10:54 avatar
To neviem ani ja. Môj názor je výsledok môjho vlastného štúdia udalostí.


43.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 9. 2017, 11:18 avatar
RighteousFred,
že II. SV neskončila v roku 1945, to si v podstate myslím aj ja, pretože "mierová" expanzia USA a ich satelitov trvá vo svete doteraz. V tejto súvislosti mi prišla na um "mierová" iniciatíva W. Churchilla na americkej univerzite vo Fultne z roku 1946...
Avšak podľa môjho názoru sa Hitlerovo Nemecko vôbec nevzpriečilo kapitalizmu a jeho vojnový priemysel nebol vybudovaný vlastnými silami a prostriedkami - stalo sa tak za aktívnej sionistov a ich kapitálu. Pouvažuj...
Súhlasí RighteousFred


44.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 11:25 avatar
Ale iste Kasafran, s tým plne súhlasím. Nemci boli použití proti Rusku, ale ani nie tak proti Rusku, ako proti socializmu. Oni si však mysleli niečo iné, resp. bolo im niečo iné nahovárané. Západ predpokladal, že Nemci dokážu oslabiť Rusov natoľko, že to Rusov položí. Stal sa však pravý opak, Rusko behom vojny zosilnelo napriek svojim obrovským strátam. To je všeobecná vlastnosť rusov, vidieť to aj dnes na sankciách, ktoré majú opačný efekt, ako západ očakával. Je to prastará taktika židov, rozdeľuj a panuj. Hitler mal so Stalinom dohodu.. Predpokladám, že západ Hitlera nejako oklamal, aby si myslel, že rusi chcú zaútočiť na Nemcov. Veď to boli spriatelené režimy. Ale v časoch vojen sa dejú tie najhoršie klamstvá a podvody. Ako všeobecne známe útoky pod falošnou vlajkou.


45.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 9. 2017, 11:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.47.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 11:57 avatar
Každý verí tomu, čo mu dáva nejaký zmysel. Rehotom názory ľudí rozhodne nezmeníš, práve naopak, utvrdíš ich v nich.


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 9. 2017, 12:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

RighteousFred
   21. 9. 2017, 12:07 avatar
Podľa tvojej teórie, by sme teda mali stále hútať nad kolesom niekde v jaskyni. Nie, to mi nedáva zmysel.


46.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 9. 2017, 11:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:22,  No dobre, ale uvažuj: keď bude zničený, keď budú zničení, tak sa vráti do neexistencie....
dnes, 02:41,  3x SOM to vyslovil ;)
dnes, 02:40,  129. namiesto toho ze tu tri hodiny tupo vyhybkuješ , si sa mohol dávno ospravedlnit
dnes, 02:39,  Lebo ten druhý to ospravedlnenie nikdy nepríjme ;)
dnes, 02:37,  Ale nechápeš? ;) Keď mu ten druhý neverí, tak je to zbytočné ;)
dnes, 02:36,  Dovolím si ťa opraviť ;) Nie syn zničenia ale SYN ZATRATENIA ;) Lebo nebude zničený...
dnes, 02:35,  126. ospravedlnuje sa človek kvoli sebe .
dnes, 02:34,  16. o čo tá mele???? a prečo to omiela v tejto téme?
dnes, 02:32,  Tak to budem asi ja.....*03*03*03
dnes, 02:29,  Všetko budú pre teba keci, keď NEVERÍŠ ;)
dnes, 02:28,  No veď ešte raz: normálne sa ospravedlňujem za čokoľvek čo sa ti nepáčilo ;)
dnes, 02:27,  ja som tu medzi bláznami . prísambohu *13*13
dnes, 02:27,  10. a ty o čom lapoceš zase človeče neštastny??
dnes, 02:24,  123. hlavná vec, ze máš problém sa úprimne ospravedlnit . zase klamstvá a kecy .
dnes, 02:23,  9. prečo máš problém sa normálne ospravedlnit ? ved ak tie dnešné reči myslíš vázne,...
dnes, 02:21,  “Nedajte sa nikým a ničím oklamať, lebo skôr ako príde ten deň, musí nastať...
dnes, 02:17,  Desinu som chcela dať all.
dnes, 02:16,  Ja tiež jednému mužovi nerozumím. Teda, jeho povaha je pre mňa prisilná a už veľa krát...
dnes, 02:15,  102. Ondrej len aby :) toto predpovedal ranex uz pred pár rokmi Večný ľad na Sibíri,...
dnes, 02:12,  Všetci sme na jednej lodi ;) A nie sú prípustné žiadne straty ;) Keď si to uvedomíš...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(138 547 bytes in 0,231 seconds)