Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Trápenia z mileneckej postele

2
reakcií
1721
prečítaní
Tému 21. septembra 2010, 18:04 založil Anatta.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Anatta žena
   21. 9. 2010, 18:04 avatar
V každom veku a na každé pohlavie striehnu v posteli problémy. A čo je na tých problémoch najzákernejšie? Jednak to, že sa môžu objaviť v akomkoľvek veku, aj päťdesiatnik môže mať problém s predčasnou ejakuláciou a aj dvadsiatnik s poruchami erekcie, ale aj to, že sex je (väčšinou) párová aktivita - ak má problém jeden z dvojice, automaticky sa to týka aj druhého.

Okolo dvadsiatky
Na internetových stránkach www.sexus.cz, Tento odkaz smeruje mimo DF.skkde môžu svoje problémy v sexuálnom živote konzultovať s odborníkom najmä mladí ľudia, chlapci aj dievčatá v teenagerskom veku riešia najmä problém s prvým milovaním - hľadajú predovšetkým odpoveď na otázku ako. Poradkyňa Julka však pomerne často odpovedá aj mladým mužom, ktorých trápi veľkosť penisu. Julka, myslíš si, že môj trinásťcentimetrový penis nebude priateľke na smiech? Je to dostatočná veľkosť? A nevadí, keď ho mám zahnutý troška doprava? Odpoveď na tomto servere je jednoznačná: Nezáleží na tom, čím ťa príroda obdarovala, ale na tom, ako to dokážeš vyvážiť. Priemerný mužský pohlavný úd má necelých štrnásť centimetrov a ak je tvoj penis o čosi menší, je veľká pravdepodobnosť, že si to tvoja partnerka ani nevšimne, alebo jej to nebude prekážať. Ak budeš pozorný milenec, ktorý si všíma jej reakcie, plní jej predstavy, budeš pre ňu lepší milenec ako ten, čo sa len spolieha na svojho "óóbrovského kamaráta". Navyše väčšina žien reaguje predovšetkým na dráždenie klitorisu a ženská vagína je najcitlivejšia v prvej tretine.

Mladé ženy na začiatku intímneho života trápi najmä frekvencia pohlavného života: ich partneri, nabití testosterónom a s neutíchajúcou túžbou po milovaní, by chceli sex niekoľkokrát za deň (a sťažujú sa, že ho nemajú), kým dievčatám, ktorých sexualita sa až do tridsiatky stále len rozvíja, stačí milovanie raz za mesiac. "Na rozvoj ženinej sexuality veľmi zle vplýva, ak je partner netrpezlivý a tlačí na ňu, " upozorňuje sexuológ Stanislav Kratochvíl v knihe Sexuálne problémy. Odpor k sexu sa vyvíja najčastejšie tak, že muž od ženy opakovane chce niečo, do čoho sa jej nechce. A naozaj je často základným problém len to, ako často každý z partnerov túži po milovaní. "Ak je žena schopná prežiť styk s potešením len raz za dva týždne, a pritom sa musí prinútiť, aby partnerovi vyhovela denne, je pochopiteľné, že obyčajné chýbanie chuti na sex sa premení na odpor," objasňuje Kratochvíl. Bez ohľadu na vek a bez ohľadu na to, či chce viac muž alebo žena, odborníci sa zjednotili v názore, že ak chcú partneri naďalej spolu fungovať, musia uzatvoriť rozumný kompromis.

Okolo tridsiatky
Predčasná ejakulácia, teda problém, keď je muž pri súloži prirýchly a dosiahne vyvrcholenie v priebehu minúty či dvoch, môže trápiť mladíkov na začiatku sexuálneho života, ale aj tých, čo už majú niečo za sebou. Tento problém môže spôsobovať príliš dlhý interval medzi jednotlivými ejakuláciami. Vtedy dochádza v organizme k nahromadeniu spermií a k zvýšenému sexuálnemu napätiu, ktoré sa potom prejaví rýchlym výronom. A zase - čo je príliš dlhý interval medzi ejakuláciami, je veľmi individuálne a často pomôže už to, ak sa muž zbavuje napätia masturbáciou. Lenže pozor, často práve masturbácia môže spôsobiť, že muž má sklon rýchlo ejakulovať. Najmä vtedy, keď sa snaží pri onanovaní rýchlo dospieť k vyvrcholeniu, vypestuje si návyk. Našťastie tento návyk sa dá využiť aj opačne - muž by mal trénovať onanovanie s predlžovaním, spomaľovaním, krátkymi prestávkami, aby vydržal čo najdlhšie, pri sebaukájaní aj pri súloži.

A čo trápi ženy okolo tridsiatky? Chýbajúci orgazmus! Niektorým absolútne neprekáža, že sa pre ne milovanie neskončí orgazmom, sú spokojné a uvoľnené aj bez neho. Sú však aj ženy, ktoré sa po sexuálnom vzrušení, ktoré nebolo zakončené vyvrcholením, cítia nespokojné, podráždené, napäté, majú zlosť na partnera, nemôžu zaspať. A postupne môžu na sex zanevrieť. Za chýbajúcim orgazmom u žien - či už ho nedosiahli nikdy, alebo ho nedosahujú len pri súloži, alebo len s konkrétnym partnerom - sa často skrýva nejaký iný problém. Keď sa vyrieši ten, často sa vyrieši aj chýbajúce vyvrcholenie. Niekedy môže byť problém v tom, že žena k mužovi nič necíti, neimponuje jej, nepripadá jej romantický. Žene tiež môže chýbať dlhá predohra, lebo jej partner ide hneď na "vec". Niektoré ženy majú zase problém s vlhkosťou v pošve, alebo s tým, že sú vzrušivé klitoridálne a polohy pri pohlavnom styku nezabezpečujú dostatočné dráždenie tohto orgánu. Príčinu však možno hľadať aj v tom, že žena má k sexu pasívny prístup a všetku aktivitu a zodpovednosť za svoj orgazmus necháva na partnera. Takže, nájdite príčinu, odstráňte ju a začnú sa diať veci...

Okolo štyridsiatky
Celosvetové štatistiky bohužiaľ nepustia - po štyridsiatke má problém s erekciou takmer polovica mužov. Samozrejme, medzi štyridsiatnikmi je takýchto mužov menej ako medzi sedemdesiatnikmi... Téme erektilnej dysfunkcie a tomu, čo muži môžu robiť so svojím problémom, sme sa v Intimitách venovali 3. februára 2007.
Kým muži po štyridsiatke začínajú riešiť, prečo im už "nestojí ako zamladi", ženy sa začínajú v posteli nudiť. Najmä tie, ktoré žijú v monogamnom manželskom zväzku desať, pätnásť aj dvadsať rokov. Už poznajú dokonale telo partnera, aj to, ako reaguje. Majú pocit, že ich už nič nedokáže prekvapiť - a nájdu si milenca. Lenže nájsť si milenca je jednoduchšia - a je otázne, či správna - cesta. Ťažšie, ale aj zaujímavejšie, vzrušujúcejšie a zábavnejšie je pokúsiť sa vykresať vášeň v mileneckom vzťahu so stálym partnerom. Čo tak opäť prinavrátiť vzťahu čaro, aké mal na začiatku vzťahu? Skúste so svojím mužom flirtovať, vo vašom tele sa vytvárajú prírodné amfetamíny a endorfíny a cítite sa sama lepšie. Oblečte sa niekedy len preňho sexi, pripomeňte si, aké je to len sa bozkávať, bez toho, aby to smerovalo k sexu. Doprajte si víkend bez detí a naplňte ho ľúbostnými hrami - alebo len tak spolu ležte v posteli a rozprávajte sa o pekných veciach. Alebo si konečne kúpte erotickú hračku, o ktorej roky snívate.

Okolo päťdesiatky
Pánov okolo päťdesiatky trápi nedostatočná erekcia, nedostatočná frekvencia pohlavných stykov, ale aj vlastné "poruchové telo". A ženy? "Okolo päťdesiatky, v období menopauzy, začnú byť ešte viac nespokojné so svojou telesnou príťažlivosťou," vysvetľuje Dr. Máthé. Chýba im prejavovanie citov, romantika od partnera, no trápi ich aj to, keď muž prestane o seba dbať, keď má nadváhu, neumýva sa, pije... A čo trápi všetkých a vždy, aj keď to navonok často nedajú najavo, je chýbajúca láska. Bez nej je sex len sexom, nie milovaním.


2.
označiť príspevok

Well75 muž
   21. 9. 2010, 18:21 avatar
  hmm.... 


3.
označiť príspevok

Well75 muž
   21. 9. 2010, 22:58 avatar
Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství, stěžuje
si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd...
prostě mele, mele a mele . . . .
Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se
postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí.
Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí.
Manžel na to čučí jak puk...
A terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do
týdne. Můžete to pro ní udělat???"
Manžel se zamyslí a povídá: "můžu jí sem vozit pondělky a středy, ale v
pátek ne, to chodím na ryby."
Súhlasí Anatta
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:16,  hokejis- niečo podobné v tomto duchu som mu pred časom napísal i ja, ale v jeho poročilom...
dnes, 15:13,  Osvietený - netáraj ako absolvent prvého ročníka bohosloveckej fakulty. Ak tu niekto...
dnes, 15:12,  ninka, keď už je ten august a sem tam i zaprší, aj keď človek môže v daždi uviaznuť......
dnes, 15:09,  Osvietený- zase si nepochopil Kasovu jemnú iróniu. Potráp si trochu šedú hmotu, ak tam...
dnes, 15:05,  Kasafran- nebude to na Blikáča trochu zložité?
dnes, 15:02,  Osvietený- nevidíš tam podobnosť s tým čo robí dnešná vláda? Takmer všetko sa na nich...
dnes, 14:59,  Osvietený - kedy vrátiš ten dlh za tu maringotku?*39
dnes, 14:57,  ninka, motýlia záhrada www.youtube.com/watch?v=rpCCym9ondc *21
dnes, 14:56,  Osvietený - máš to popletené s vysvetľovaním neonacizmu. Najprv sa rozvinie neoliberalizmus...
dnes, 14:48,  Osvietený uvedom si, aký je rozdiel medzi zarábaním a vyrábaním dolárov. Veľmi...
dnes, 14:45,  Ked tomuto prizivnikovi pred tromi rokmi v opakovanej drazbe predali strechu nad hlavou, ktoru mu...
dnes, 14:44,  Pšššššššššššššššššššššššššššššššt......
dnes, 14:44,  Stromy - Motýlie krídla ..tíško
dnes, 14:39,  Tento mega trol verí všeličomu :)
dnes, 14:38,  Edo pociťuješ nenávisť . Zabudni na to staré hlúpe porekadlo, ktoré sa stalo hymnou...
dnes, 14:38,  Edo ty si trol !
dnes, 14:37,  Je to trol, ktorého tu máme na to, aby nás zabával :)
dnes, 14:33,  Tak bohem...:-)))))))))) No, ty si dostatocne dementny, aby si tomu aj uveril. :-)))))))))
dnes, 14:29,  (49) 0svietený, dúfam, že z tej maringotky odmontoval kolesá z obavy, aby mu ju bezdomovci...
dnes, 14:28,  Kasafran ja som bohém a ty si mládenec aby bolo jasné kto je kto .
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 453 bytes in 0,212 seconds)