Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Toto má byť tých 80%?!!!!!!!!!!!!! Každý kto nemá v hlave nakadené vidí, že je to len hŕstka zaplatených krikľúňov!!!!!

5
reakcií
126
prečítaní
Tému 15. augusta 2020, 15:19 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   15. 8. 2020, 15:19 avatar
Národ je pevne zomknutý za svojho legitímneho prezidenta Lukašenka, nech mu je večná sláva a jeho mrkva nech je červená po celý rok!!!!!!!!!!!!!

twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   15. 8. 2020, 15:26 avatar
Amíkov Lukašenko vôbec netráoi. Ide o to, aby mohli svoje základne pritiahnúť bližšie k Moskve. Ty asi nevieš, čo robili Amíci, keď si Rusi budovali základňu na Kube? Tie drísty o spáse národa už poznajú aj v Afrike.

3.
označiť príspevok

havran
   15. 8. 2020, 15:30 avatar
Stále na Slovensku riešime či Uápad, alebo Východ. Blbosť! Riešme čo je pre nás lepšie! To len naším špinavým politikom je všetko hneď jasné.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 8. 2020, 15:31 avatar
Uápad najviac     

Lukašenko netráoi .      

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 8. 2020, 19:05 avatar
hrstka slniečkárov niekde v Bielorusku

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 8. 2020, 19:06 avatar
Predseda volebnej komisie v bieloruskom meste Vicebsk potvrdil pravosť zvukovej nahrávky, ktorá svedčí o tom, že úradník nútil jej členov, aby prepísali záverečný protokol o hlasovaní v prezidentských voľbách v prospech Alexandra Lukašenka.

Vicebsk sa nachádza pri hraniciach s Ruskom a je štvrté najväčšie miesto v Bielorusku.

hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:13,  si veľmi prefíkaný človek
dnes, 08:12,  fotky po maturite sú prerobené v programe
dnes, 08:11,  tak mu zastrite výhľad
dnes, 08:09,  mongól ťa sleduje
dnes, 08:08,  Aj dnes pôjdeme nakupovať? Tak ale musíme niečo predať, ja už nemám peniaze.
dnes, 08:07,  Katie Melua - The Walls Of The World
dnes, 08:06,  nemáme džúsy a nemáme ani jahodové pyré
dnes, 08:06,  š e s t k a padni, padni ;--)
dnes, 08:05,  Gabko, a vy čo, máte dovolenku? Ako sa mi dneska máte, porozprávajte....
dnes, 08:05,  padni komu padni
dnes, 08:04,  keď mi nepomôžu politici padne vládna štruktúra na Slovensku, povedal mne to majiteľ...
dnes, 07:55,  videl som štyroch hadov na chodníku
dnes, 07:37,  Shankara Karunakara
dnes, 07:27,  A mne sa snívalo. Všade samé slimáky. Ešte aj v pohári s vodou, niektoré mali odhodené...
dnes, 07:06,  Remember - I Am You - We Are One (Omkara & Mooji)
dnes, 07:03,  Lemmy. Ty fakt veríš tomu, že keby prišli štyri rodiny, tak by tým rodinám rozdali (1488 x...
dnes, 06:15,  Rasista Osvietený, lenže ty si povedal toto: Slovania neexistujú. Toto je to tvoje klamstvo.
dnes, 06:14,  Vodca je slovenské slovo. Tupci ako si ty používajú anglické slovo líder, čo je to isté,...
dnes, 06:11,  Z toho, čo tu táraš, nie je isté, či to vieš. Skôr nevieš, alebo potom je fakt, že si tu...
dnes, 06:09,  nemajú natankovaný benzín a veľké nákladné autá chodia po ceste
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 684 bytes in 0,213 seconds)