Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Ten im to ukázal

16
reakcií
1841
prečítaní
Tému 12. januára 2015, 18:58 založil B0ris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

B0ris muž
   12. 1. 2015, 18:58 avatar
Vrele odporucam vzhliadnut 9 minutovy rozhovor na americkej stanici CNN o "moslimskom probleme"
Cudujem sa, ze to vobec neprerusili, bolo to Live vysielanie.. no posudte sami, ako nazory ohladne Islamu, tak aj spravanie moderatorov, ktori mali ocividne svoje scenare, ktore ale tento krat naplnene neboli...

http://www.youtube.com/watch?v=A9RZRfxpULU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
#t=356
Súhlasí Al_ice, Sloven, clear1, Wolfe,  ×


3.
označiť príspevok

Sloven muž
   12. 1. 2015, 19:41 avatar
Tak im to natrel, myslím, že aj oni sami mali o čom po tomto premýšľať....
Súhlasí Al_ice, Wolfe


2.
označiť príspevok

Al_ice
   12. 1. 2015, 19:41 avatar
vyborny rozhovor a co sa tyka terorizmu,tak casto spajanym s islamom hlavne z ust mierotvorcov,tak k tomu iba tolko:
najstarsou a dodnes trvajucou teroristickou organizaciou je Ku Klux Klan
Súhlasí Sloven, B0ris, Wolfe


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2015, 19:46 avatar
Ku Klux Klan je teraz pasívny. Na rozdiel od aktívnej Al-Káidy.


5.
označiť príspevok

Al_ice
   12. 1. 2015, 19:55 avatar
zatial,ale fakt,ze funguje tolke roky a v takej krajine je dost pre demokraticky zmyslajuceho cloveka nepochopitelne
o vzniku Al Kajdy netreba pisat,vieme ako vznikla,preco a kto ju roky rokuce podporoval a neskor proti nej bojoval
sposobom,ze prave ta bola dovodom na invaziu do inych krajin,samozrejme aj islam,ako inac
Súhlasí B0ris,  ×


8.
označiť príspevok

pátrač muž
   13. 1. 2015, 08:42 avatar
a je spájaná s pálením dreva počas snemu- rituálu, takýmto spôsobom prináša obetu nižšiemu svetu, aby k nám nepríšla apokalypsa aj keď si myslím, že tie ich rituály nezaberajú


6.
označiť príspevok

elemír muž
   12. 1. 2015, 21:38 avatar
myslím, že to nie je až také jednoduché, zatiaľ mi to pripadá ako množstvo výhovoriek, my nič my muzikanti.
Ak išli v stredoveku do Jeruzalema križiacke výpravy financované cirkvou má to cirkev dodnes na triku. A tak isto by sme mohli povedať, že cirkev síce platila vojenských vodcov a dali im určitý úkol, ale cirkev nemôže byť zodpovedná za to, čo neskôr vojvodcovia s peniazmi urobili a ako zasiahli, s akým ohľadom a rešpektom na obyvateľstvo , ak vôbec. Väčšinou sa stalo, že zobrali peniaze a robili si čo chceli, okrem výnimiek, ale tých bolo málo.
Ak ale ktokolvek niekoho zabije zo svojej vôle a pri tom vykrikujem a cituje korán a zabijaci sa jasne hlásia k islamu, potom sú to naozaj len výhovorky a Netanjajhu má pravdu.
V Kresťanstve Kristus svojou smrťou vytrhol človeku z ruky právo súdiť a už vôbec nie trestať, pretože jeden človek nevidí do hlavy iného človeka a nemôže ho dostatočne poznať ako boh, ktorí mu do hlavy vidí a teda jediný ho môže odsúdiť a trestať smrťou. Kristus ešte hovorí, že budú vraždiť a budú si myslieť, že slúžia Bohu.
A ak človek nevidí do hlavy iného človeka, nemôže vidieť ani do hlavy Boha a teda nemôže vedieť, čo Boh chce, alebo nechce. To, čo Boh chce a nechce je v evanjeliu a to je všetko, to nám musí stačiť. Obyčajný človek nemôže nikoho spasiť a ani nikomu prisľubiť niečo v nebi, lebo netuší, čo chce Boh. Neviem ako v islame, ale toto sa v kresťanských cirkvách neustále porušovalo a porušuje odnes. Preto nemôže nikto na svete, akokolvek by si bol istý, že je svätý a akokolvek by ho všetci ľudia na svete o tom presvedčovali, že je taký svätý a má takú moc, nemôže napríklad povedať, že toto je bohom dané a stanovené ! Lebo inak sa dopúšťa hriechu proti Duchu svätému,lebo ten je v evanjeliu definovaný tým, že povedali, že je posadnutý.
Povedali niečo, čo nemožno povedať bez toho, ak by sa videlo do duše dotyčného, o ktorom to bolo povedané.

A preto jedine Boh vie, kto je jeho a kto nie a ak mu niekto odsúdi a zabije jeho človeka, musí počítať s tým, že sa dostane do rúk živého Boha. Boh sa tak úzkostlivo stará o svojich ľudí, že nedovolí sluhom, aby išli vytrhať kúkol zo zbožia, aby mu nezašliapli ani jedného jeho, zakázal im to a povedal, nechajte rásť oboje a príde deň, keď obilie pôjde do sýpky a kúkol do neuhasitelného ohňa.
A teda nikto nemal právo odsúdiť a zabiť Krista, či Husa a potom mnohých iných v inkvizícii a tiež pri štiepení cirkvi., lebo je napísané, nesúďte, lebo súdiť budem ja, až prídem.
Ježiš povedal, prídu po mne mnohí a budú robiť väčšie divy, ako som robil ja, ale neverte im. Ja osobne zatiaľ nemám žiadnu informáciu o tom, že by niekto taký bol medzi nami. A Ježiš povedal o tých,teda o svojich apoštoloch a teda aj evanjelistoch,
že vaše mená sú už zapísané v nebi a pred svojím umučením im tiež povedal: Satan si vás vyžiadal, aby vás preosial ako pšenicu, ale ja sa za vás budem modliť. A teda táto certifikácia, ktorú dostali od Krista za jeho života tu na zemi evanjelisti, už nemohol dostať na svete po nich nikto.
A ešte uvediem, že netreba, aby bol niekto nejaký významný odborník na cirkvi, či teologiu, aby sa dalo pochopiť, že všetko, čo je v cirkvách vo svete vrátane satanskej a nie je v evanjeliu, je zdrojom zla na tomto svete. A v katolíckej je tiež toho dosť, viď všetko, čo niekto z ľudí povedal, že je bohom dané a bohom stanovené, teda dogmy a učenia cirkvi, ktoré idú proti Ježišovi a jeho evanjeliu.
Fatima bola o tom, že je treba si znova sadnúť a prehodnotiť všetko doterajšie v cirkvách a čo uráža Boha, musí ísť von, je satanove.
Ale času je málo a nie je to všetkom až tak jednoduché, ale aj Abrahám prosil boha, aby odvrátil katastrofu, ale v jednom momente povedal Boh :Dosť, už sa s tým nedá nič robiť.
A v akom sme my štádiu teraz a vôbec, je tu niekto, čo vyjednáva s Bohom ako Abrahám, ak katolícka cirkev nechce ani počuť Fatimské dialogy, napriek tomu, že bolo povedané, čo sa má urobiť a ak sa neurobí príde hrošia vojna ako vtedy ešte nedokončená I. sv. Zahynulo sto milionov ľudí a nikomu to nič nehovorí ? ... a krv zbytočne tečie ďalej.
Na koľkých miestach len minulý týždeň zahynulo nevinne tisíce ľudí, ale milionova demoštrácia bola len za tých v Paríži ??
Teraz je hrozba niekoľkých miliard, a tiež nič ?????
Také jednoduché až tomu nikto neverí a všetci to majú za nezmysel.
Má vôbec tento svet nejakého pána, alebo dokonca Boha, ak tu stále prevláda iba zlo ????

Veď čo sa ešte musí stať, aby cirkev uverila to, čo bolo potvrdené stámilionmi zabitých ľudí v II. svetovej vojne ???
Na svete je 15% veriacich a teda aj 15% dobra a 85% zla, to musí predsa vidieť každý, stačí sa ráz okolo seba otočiť a teda satan to tu ovláda na 85% a my s ním nevieme pohnúť ?


7.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 1. 2015, 21:52 avatar
Pointa?
Ale skus to hodit par vetami a nie celou knihou...

((1)) 15% veriacich na svete? To si kde vyhrabal?
The World Factbook gives the population as 7,095,217,980 (July 2013 est.) and the distribution of religions as Christian 31.50% (of which Roman Catholic 16.85%, Protestant 6.15%, Orthodox 3.96%, Anglican 1.26%), Muslim 23.20% (of which Sunni 75-90%, Shia 10-20%, Ahmadi 1%), Hindu 13.8%, Buddhist 6.77%, Sikh 0.35%, Jewish 0.22%, Baha'i 0.11%, other religions 10.95%, non-religious 9.66%, atheists 2.01% (2010 est.).

Ked to chces ako diagram: nationalpostlife.files.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

((2)) Len veriaci su dobri? Ostatni su zli? Co si ty za bigotneho fanatika?
Súhlasí B0ris, Al_ice


9.
označiť príspevok

elemír muž
   13. 1. 2015, 20:11 avatar
Vy ste naozaj už len takí ješiťaci !!!!
Zase ste nepochopili,, že tu vôbec nejde o to, či som ja fanatik bigotný, kokotný, alebo druhotný, alebo slivkový, či makový.
nehnevaj sa vĺčko ale teraz dal frajer lepšiu odpoveď ako ty.
Nadnárodné šťatistiky veriacich môžeš kľudne uskladniť v análoch, pretože o tom kto je , alebo nie je verici rozhoduje Boh a ten takéto štatistiky zatiaľ neuverejnil.
Ja tam napíšem , že je 15% veriacích a vám z toho vyjde, že všetko ostatní je šmejd. To aby siom vám tri dni dporedu vypisoval, že abyste sa naozaj neurazili, že vy určite nie ste tí idioti o ktorých tu píšem ????????
To potom s vami treba jednať ako s vajcom ? Viď Arabi ???? Ak to vaša inteligencia inak nedovolí, tak to beriem a nevydám ten istý časopis tak isto znova, lebo to sú dva barani na jednej lavičke cez vodu, a teda nech sa páči, môžete sa tu predvádzať bez mojej opozície,aj napriek tomu, že ste neveriaci a ste v kolónke náboženstvo.


10.
označiť príspevok

Wolfe muž
   14. 1. 2015, 10:59 avatar
To som nevedel, ze si Boh, kedze si sa percentami zacal ohanat ako prvy...

Ide o to, ze si jasne poukazal na to, ze veriaci su dobri a neveriaci su zli....
Ked povies napriklad 2ja veriaci a 10ti neveriaci a potom hned na to napises 2ja dobri a 10ti zli, tak co myslis, ze to asi implikuje? Neviem ako teba, ale osttnych urcite nenapadne, ze si to myslel, ako 2 zlych veriacich, 8 zlych neveriacich a 2 dobrych neveriacich, alebo 1 dobry veriaci, 1 zly veriaci a 9 zlych neveriacich   

Plus si z neveriacich spravil majoritu, a poukazal si na zlu majoritu, tak co to asi tak evokuje? Tak mi prosim ta nepis o inteligencii..

Mimochodom, ako vies, ci som veriaci, alebo neveriaci?
Ak som chlap, a kyda sa na zeny, tak nemozem obranovat zeny, ked si myslim, ze je to spravne, aj ked je to trebars argument proti chlapom?  


11.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 1. 2015, 11:08 avatar
veriaci sú lepší...to ti potvrdí 9 z 10 kanibalov


12.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 1. 2015, 19:08 avatar
Wolfíku, to sú tie najkrutejšie fakta tohoto sveta a každý nakoniec pozná, kde je sever, až sa na druhej strane dozvie pravdu a padnu mu sánky. Prečo to má boh tak zariadené to, sa musíš opýtať jeho, ja tak isto neviem kto je mu milší, či nejaký zlý veriací, ktorý sa aspom občas zbaví hriechov alebo neveriací dobromilí, ktorí na boha kašlú, a majú ho zaidiota, viď toto DF, netreba chodiť ďaleko.
Ja ťa chápem, že sa takto rozčuluješ, to nemá chybu, teda aspom podľa mňa, Tak sa zoberte všetci dobrí neveriací a urobte milionovú demoštráciu, aby sa podľa vás boh spamätal a urobil to, čo vy chcete, lebo vás je na tejto zemi viacej. Alebo zakážte vieru, vyvraždíte veriacích, ako islamisti, alebo ja neviuem, čo by ste mali robiť, ak sa cítite neveriací a lepší ľudia ako veriaCí. vEĎ MNEVIEM, čO SA ROZčUUJWETE, veď na tomto svet, pre ktorý iba vy žijete, lebo neveríte, že je niečo iné, ako tento svet a zdravý rozum človeka, tento svet je predsa váš a čo potom ešte chcete, aby veriaci chodili po mkolenách pred vami. Toto tu vľšetko bolo a mníšky, ktoré sa starali ochorých boli najväčší zločinci tohoto sveta. A ten čo habal majetky a továrne v rámci znárodňovania, aby ich potom spľundrovali, to bol výkvet inteligencie, keď doktori, právnicii farári, kopali kanále a oni STáLI nad nimi so zbraňOU V RUKE ????????
Alebo si vyžadujete, aby sa s vami jednalo ako s vajcami, ako s tými arabmi, ktorým je jedno či zabije muchu, alebo človeka ????

Nechápem , prečo sa cítiš pred veriacím menejcenný, kto ti to kedy povedal. ZUž som tu písal, že ak chceme diskutovať, môžeme len vtedy, ak budeme rešpektovať názor jeden druhého, ale ak ja poviem svoj názor, tak tu chceš brať do ruky zbraň, aby si sa ochránil predo mnou ? práve týmto dávaš jasne najavo, že uznávaš len svoj názor a neznesieš názor iného, názor iného ťa nielen že uráža, privádza ťa do zúfalstva a začínaš mať strach o svoju existenciu.
veď ale to isté robia oni a zabíjajú kvôli tomu ľudí !!!!!!!!
kedy si bol akým veriacím obmedzovaný a ak aj, veď tento svet patrí vám, predsa podľa evanjeliasa delia ľudia ny synov tohoto sveta a synov svetla. tento svet vám nikto neberie, lenže, vie vôbec niekto, komu tento svet patrí ?????
Koľko zla sa robí na tomto svete a pri tomje tu evanjelium, podľa ktorého sa robiť zle nesmie , ale tento svet tento dokumnet nenávidí a práve túto pravdu obviňuje z toho, že je príčinou všetkého zla, ja nehovorím, teraz o cirkvách, lebo práve tam to svinstvo začalo a muselo jedine tam, lebo satanovi ide o život a aby žil musí presvedčiť väčšinu tohoto sveta, aby nevideli skutočnú pravdu evanjelia a zatiaľ sa mu to perfektne darí, tak prečo máte obavy ???
Zober si hocijak=é zlo a ukáž mi, kde to je v evanjeliu, že Kristus káže robiť zlo. naopak, hlásal dobro a potvrdil to svojou strašnou smrťou. Koľkí ľudia ešte dnes si nechávajú podrezať krky a načo, ak stačí konvertovať na Islám, ale oni to odmietli, že by boli idioti a nechali sa takýmto spôsobom zniesť zo sveta ???? Pretože uverili a spoľahli sa na evanjelium. prečo podstupujú toto strašne utrpenie ?????
Je to len preto, že niekto nemá dostatok inteligencie na to, aby rešpektoval názor iného. Chce síce diskutovať, ale názor iného považuje za maximálnu urážku a za ohrozenie života a preto zabíja iných, ale na čo, prečo ??????
jEDNA strana môže povedať čo chce a druhá strana sa nemôže k tomu vyjadriť, musí to prijať, inak smrť ????

Nie je to náhodou to isté. ????????


13.
označiť príspevok

Wolfe muž
   15. 1. 2015, 22:53 avatar
Pises strasne dlho, nerobis odstavce, je to fakt tazko citatelne..

Pokial viem, tak sme sa nebavili o tom, ci Boh existuje alebo nie, kto mu je milsi a neviem co,
ale ci len ~dobri su veriaci~ a ~zli su neveriaci~, tak ako tvoje reakcie implikuju...
Neviem preco do toho pleties Boha, ked ja hovorim
o tvojom hadzani do dvoch oznackovanych vriec: veriaci=dobry, neveriaci=zly....

Napisal si ### "Na svete je 15% veriacich a teda aj 15% dobra a 85% zla, to musí predsa vidieť každý" ###
Napisal si tam slovicko "teda", cim vytvaras vztah medzi vyznamom prvej a druhej vety.

Tak sa zoberte všetci dobrí neveriací a urobte milionovú demoštráciu, aby sa podľa vás boh spamätal a urobil to >> Stale meles a tocis dokolecka dokola.
1. Nepisal som o Bohu ale o tom ako hadzes ludi do vriec
2. Podla 4 rokov starej statistiky je krestanov 31.50% a ateistov 2.01%

Inak pises zaujimavo "Ja ťa chápem, že sa takto rozčuluješ, to nemá chybu" vs "vEĎ MNEVIEM, čO SA ROZčUUJWETE"

Inak prepac Elemir, ale ty si uplne mimo. Ja pisem uplne o niecom inom a ty uplne o niecom inom..
Pisem, ze argumenty, ktore davas su zle. Nepisem o tom, co chce Boh, alebo co spravi Boh atd..
Pisem o tom, ze davas klamlive informacie (statistiky) a asociujes dve rozdielne veci, ako napr. vieru/nevieru a ludsku vlastnost...

"Toto tu vľšetko bolo a mníšky, ktoré sa starali ochorých boli najväčší zločinci tohoto sveta." >> Krestania robili dobre veci, presne tak isto ako aj zle veci (katolicky koncentracny tabor smrti v Jasenovac, kde katolici vrazdili ciganov, zidov a pravoslavnych, ostatne veci ktore vies, len si ich nepripustas ti ani nebudem opakovat), presne tak isto ako robia aj nekrestania... Netvarme sa hned, ze krestania, uz len preto, ze su krestania, su hned svati...

Nech je Boh najsebedokonalejsi, to neznamena, ze su aj krestania...

Niekedy mi pripominas toho typka, co si pomylil diskusne forum s blogom. Ten nikdy neodpovedal, len vzdy nalepil nejaky text a to bolo vsetko..
Ty sice reagujes, ked niekto nieco napise, ale absolutne nie na argument, ktory ti niekto napise, ale znova si len nalepis nejaky iny plagat....


14.
označiť príspevok

Wolfe muž
   15. 1. 2015, 22:57 avatar
Keby niekto zacal pisat o zverstvach katolikov, tak sa ti vobec nebude otvarat nozik vo vrecku..
A to by este mohol kludne hovorit pravdu..

To co si pisal, moze byt tvoj sukromny nazor, ale je uplne nespravny..

Napisat ze 15% je veriacich a ostatni su neveriaci to je statistika ktoru mas z brucha..
Tak som ti ju poopravil. (dokonca som si pre istotu mrkol viac zdrojov, niektore boli novsie niektore starsie, ale moc sa nelisili)

Mal by si rozlisovat, medzi sukromnym nazorom a FAKTom...


15.
označiť príspevok

elemír muž
   16. 1. 2015, 02:17 avatar
Štatistikyx, ty sa odvolávaš na všelijak=é zdroje, ale z čoho vychádzajú. Ale ak niekto napíše do sčítania ľudu, že je katolík, alebo evanjelík a do kostola príde na vianoce a veľkú noc,to je podľa teba veriaci? Ono vlastne ak sa ty cítiš veriací so svojou vierou a ideš do kostola dva razy do roka, tak potom by tie štatistiky aj mohli byť, ale my sme zvyknutí na iné tempo a nakoniec rozhodne o tom boh, kto z nás je pre neho výhodnejší. A možno nezoberie ani jedného z nás a zoberie nejakú ženu z bordelu, ktorá tam je nasilu a denno denne je znásilňovaná.
Koľko katolíkov robilo zverstvá ????? Čo ma je po nich, ja predsa neprepasiem šancu na spasenie iba preto, že bol niekto debil a zabil. Ja nevyčítam evenjelikom , ani židom a čo ja viem komu, že vraždili, to,je problém tých vrahov, Ježiš nikdy nedvihol ruku na trest, to je evamjkelium,ja neviem, ako prišiel k tomu nejaký katolík,ktorého t spomínaš, že vraždil, ja som tioež katolík a prečo by som mal niekomu čo len v malom ublížiť, však ak si to prečítam, tak to tam je zakázané pod hrozobou veľkého utrpenia.Ale ak si niekto takto vysvetlil evanjelium, Je to vec jeho a boha.
A teda prečo by som si mal opierať svoj osud o zlé, veď to zlé, bude nakoniec aj tak potrestané bohom teda zlo na cirkvi nie je problém veriaceho, to je problém Boha a tých, čo to robili, ale ja si kvôli tomu nenechám prepásť jedinečnú šancu spasenia. veď práve to je idiotské, že ja mám stratiť niečo len preto, že bol niekto niekde v minulo stroročí či tisícričí debil a zabil a ja mám tým trpieť, veď predsa máme v Bohu sudcu, na ktorého sa spolieham,.ak mi Ježiš povie, že ak ti dá niekto po líci, nastav aj druhé.,potom mi túto možnosť zobral a vzal na seba, a teda on si cirkev založil a on bude aj sudcom tých, čo mu z toho robia kupleraj, tak ako si to vysporiadal jeho otec so satanom, keď mu,zničil raj.
Ježiš nezabíjal ľudí mečom a nepodrezával krky, on povedal, kto chce, nech ma nasleduje. Ak niekto odpadol od viery, alebo mal iný názor, tak isto hovorí, dohovor mu sám ak nie, tak si priber ešte niekoho ak nepomôže, daj ho vechnosti cirke, a ak ani to nepomôže, nech ti je ako pohan a mýtnik. Ale nikdy nepovedal napríklad to, čo bolo výsledkom tridentského koncilu, že kto toto neuverí, bude prekliaty, odsúdený a exkomunikovaný. To jasne nie je ježišove, to mu nikto nedokáže, má v ruke čisté evanjelium a preto aj ja sa spolieham predovšetkým na evanjelium, lebio vbšetko, čo je v cirkvi napísané mimo evenjeliaq, môže byť od toho druhého.
Ak je teda niekto neveriaci pretože na cirkvi je humus a krviprelievanie, prepásol šancu na spasenie, lebo humus s krvi prelievanie patrí cirkvi, ak ho robili príslušníci cirkvi, ale na cirkvi je aj niečo lepšie, než špína a humus, predsa si nebudem opierať svoj osud o všetko zlé na cirkvi. Veď toto tiež musí byť idiotské, ak kvôli tomu nebudem spasený.
Takže ak aj katolíci vraždili, je to potom otázka výberu cirkvi, ak teda máme toľko na výber a pochopili sme, o čo na tomto svete ide, ale ak iba hľadáme výhovorky, potom aj Ježiš bude hľadať výhovorky, ak sa na nás pozrie a ak boha neveríme,alebo nemáme istotu, či vôbec existuje, tak potom , vážení, čo tu robíte, tu je kolonka náboženatvo.


16.
označiť príspevok

Wolfe muž
   16. 1. 2015, 05:30 avatar
Elemir, prepac, ale ty si uplne mimo...
Ja som reagoval z tvojho uvodneho textu na par veci...

TY SI ZACAL PISAT ZE JEDINE VERIACI SU DOBRI, A VSETCI OSTATNI SU ZLI... chapes??
Ja navazujem na TEBA...

"Koľko katolíkov robilo zverstvá ????? Čo ma je po nich, " >> Pretoze nejake mnisky osetrovali chorych? Co ma je po nich? To sa mam kvoli tomu hned stat katolikom, alebo dokonca mnichom?

Ty nevidis, ze ja reflektujem teba a tvoje argumenty?

Mne islo LEN A LEN o to ako HADZES VSETKYCH NEVERIACICH DO VRECA s nalepkou ZLI... a veriacich do vreca s nalepkou DOBRI...
O nic inem i neslo. O ziadne krestanstvo, nabozenstvo, Boha. Nepacilo sa mi LEN tvoj JEDNOSTRANNY pohlad...

Hovoris o mniskach ktore opatrovali chorych, ale ked ja napisem o tych zlych, tak streckujes a stavas sa na ziadne.., ja ti len ukazujem PROTIPOL..

Nic nie je len na jednu stranu...

Preco stale tlacis o tom preco je niekto neveriaci atd atd..
Som ti jasne v prechadzajucom prispevku napisal, ze nejde o Boha, nejde o to ci je niekto veriaci alebo nie, ale o tvoje NESPRAVNE SKATULKOVANIE..

Ja fakt nechapem komu to vlastne pises...
Prosim Ta pozri sa na co som reagoval na teba v cisle 12...
Ja som nereagoval na nic viac... tak naco mne odpovedas nejakymi omackami,k niecomu v com som ti nijak neoponoval???

Pises dlhe texty a chces aby ich kazdy cital, ale ked niekto napise nieco kratsie, tak nie si ani ochotny si to precitat?

Mimochodom "Štatistikyx, ty sa odvolávaš na všelijak=é zdroje, ale z čoho vychádzajú"
Ja som predsa nebol prvy kto tu hadzal percenta...
A ked tak aspon som si tie percenta nasiel...

Co si ty Boh, ked vies, ze 15% je veriacich a ostatok su neveriaci (sam si pisal, ze to vie len Boh, takze ty si?)? O co maju tie tvoje cisla, ktore si si len tak vymyslel vyssiu kredibilitu ako tie moje, ktore mam zo statistik??

"nehnevaj sa vĺčko ale teraz dal frajer lepšiu odpoveď ako ty." >>> Az na to, ze Frajer nepoukazoval na Fatimu, ako by si si to rad predstavoval :D
Súhlasí B0ris


17.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   16. 1. 2015, 08:00 avatar
"...Ale ak niekto napíše do sčítania ľudu, že je katolík, alebo evanjelík a do kostola príde na vianoce a veľkú noc,to je podľa teba veriaci?..."
hlbka viery je podľa teba priamo počtu návštev kostola a omše....
vy ste fakt riadne švihnutí na rozume
Súhlasí Wolfe
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:42,  havrane....ludia ako ty stale skodia slovensku. Niekedy mam pocit, že si konecne prisiel na aký...
dnes, 03:42,  Celý svet okrem teba vie, čo je komunizmus za zlú špinu. Si v nej namočený až po uši ty...
včera, 22:17,  qwert si úbožiak s vymetenou hlavičkou a zaslepeným zrakom a neuvedomuješ si , že taký...
včera, 22:11,  Fotón prosím ťa nebuď trápny. Niekoľko krát som povedal , že komunizmus a asi okrem teba...
včera, 20:01,  najhorsie je, že takýto ako havran este stale mutia , neviem čo ocakavaju...žeby navrat tých...
včera, 19:09,  Havran, zrejme ešte pozoruješ posledné kŕče komunizmu, ktoré na slovensku dožívajú. Asi...
včera, 19:03,  S tým človekom nemá zmysel sa baviť. Už vôbec nie o matematike, fyzike geometrii a pod.....
včera, 17:18,  Mne sa tam žiadny obrázok nezobrazil.
včera, 17:04,  Ciže ak by si ty bol americkým prezidentom, nariadil by si zhodenie vodíkových bomb na Rusko...
včera, 16:56,  chren, tu to máš znázornené na obrázku čo som hovoril :...
včera, 16:45,  Hmmm, asi by to chcelo znázornenie na obrázku, takto neviem presne čo máš na mysli....
včera, 16:44,  Chren, máš doma malý a veľký uhlomer ? Ak áno, tak si sprav priamky trebárs k 70 stupnu na...
včera, 15:21,  Fotón ako si na to prišiel , že národ môže byť zlý? Nesúvisí to s podmienkami do...
včera, 15:20,  Neviem, kto je to zmatkovič.
včera, 15:14,  Fotón keby sa zvrátila demokracia , ktorú nzvrátil ani Fico, tak by národ slovenský...
včera, 11:00,  J.Tull... Ty si tu robíš z ľudí len srandu. Ale tvoj skutočný názor, postoj je tomuto...
včera, 10:34,  Čo ma po tom....
včera, 10:33,  ...ale udivuje ma iná vec: ako je možné, že Slovenský národ je tak extrémne sprostý, že...
včera, 10:32,  Fotón, nedá mi, aby som porušil "nereagovanie" *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
včera, 10:24,  Ty si Ficovi vopchaný do zadku až po uši. Veď si komunista. Priznajme si... A čo taký...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(97 682 bytes in 0,175 seconds)