hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Téma 1

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.12.2013 18:11
posledná zmena 21.12.2013 14:37
1
20.12.2013, 18:11
Ak by Vám manžel / manželka , priateľ / priateľka , odmietal sex, po akej dobe by ste začali uvažovať nad zmenou partnera , nájdením si milenca , alebo iným riešením?
none
9

1. 20.12.2013, 18:11

Ak by Vám manžel / manželka , priateľ / priateľka , odmietal sex, po akej dobe by ste začali uvažovať nad zmenou partnera , nájdením si milenca , alebo iným riešením?

20.12.2013, 22:51
zlá otázka..
predovsetkým uvazovat...co sa deje? preco ta zmena?! a hladat dovod, resp. dopatrat sa k nemu, najideálnejsie cez vyjadrenie samotneho partnera...nie hned ako prve uvazovat nad výmenou toho partnera...
none
10

9. 20.12.2013, 22:51

zlá otázka..
predovsetkým uvazovat...co sa deje? preco ta zmena?! a hladat dovod, resp. dopatrat sa k nemu, najideálnejsie cez vyjadrenie samotneho partnera...nie hned ako prve uvazovat nad výmenou toho partnera...

20.12.2013, 22:56
veru, nerozmýšľať ako dlho, ale prečo ...autor témy už zvažuje úlet a akoby ho ani už nezaujímali príčiny toho, čo sa deje .. všetko zle ..
none
2
20.12.2013, 18:18
maximálne do 5 minút . Je to totiž absolútny koniec vzťahu . Robiť sex len z povinnosti nie je však žiada výhra skôr naopak . Ak je moja partnerka unavena uplne normálne mi to povie a ja to rešpektujem . Za 4 roky sa to stalo 2 krat čo si spomínam
none
3
20.12.2013, 18:20
Je to asi individuálne, ale napr. záleží aj na dôvode odmietania. Ak je zdravotne všetko v poriadku, tak odmietanie je dosť čudná záležitosť, lebo buď niekoho má, alebo nič necíti k svojmu partnerovi.....ani neviem čo je horšie.........
none
4
20.12.2013, 18:33
ex ma odkopol,pretoze som bola stara a uz skareda,par ich ma odkoplo pre dalsie chyby,pretoze som chcela vztah a sex ,ale najdalej ma odkopol ten posledny,ten ma povazoval za tu drzost co som si dovolila k nemu citit za dementku a hodna medzi blaznov
takze ja uz nechcem ziadny vztah,aj ked by som velmi chcela
ale mam strach z dalsieho kopanca,neviem kam by som az doletela,asi na pitevny stol
takze riesim to izolaciou uz sedem rokov
zatial je to iba sedem rokov,bude ich ovela viac,ale vzdy lepsie ako dalsi kopanec
a ze nezalezi na vyzore
none
5
20.12.2013, 18:34
dosla som az sem
a je mi uz celkom dobre,bo vnimam realitu naozaj taku,aka je
pre niekoho je tu ako v nebi a pre niekoho nie je tu ako v nebi
none
6
20.12.2013, 18:35
to som chcela dosiahnut konecne
prebudenie sa z hypnozy
none
7
20.12.2013, 18:48
po nijakej 🙂
none
8
20.12.2013, 18:51
a chcem sa aspon v niecom podobat zenam,ktore su milovane s stastne
chcem byt stihla ako ony a obliekat sa ako ony,bo ked vidim ked si vyberaju pre seba handry a muzi ich pochvalia,ze su v tom kocky a cakaju tam s nimi a potom si idu sadnut na kavicku,strasne im zavidim
aj ja chcem tak vyzerat aspon v niecom,ksicht a vysku nezmenim,co uz
ale mozem si kupit handry a dietny plan
sa tesiiiiim,aspon vnieocm budeme rovnake
none
11
21.12.2013, 14:37
1.Hm, nikdy som takto neuvažovala, to nie je riešenie.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 97 832 B vygenerované za : 0.066 s unikátne zobrazenia tém : 36 505 unikátne zobrazenia blogov : 545 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.