Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Tajná medzištátna dohoda nedzi USA a NSR z roku 1949

1
reakcií
575
prečítaní
Tému 7. apríla 2016, 23:27 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 4. 2016, 23:27 avatar
Senzácia spočíva v tom, že v knihe generála Gerda-Helmuta Komossu "Nemecká karta. Skrytá hra tajných služieb", ktorá vyšla v roku 2007 sa píše o tom, že 21. mája 1949 USA podpísali s dočasnou vládou NSR tajnú medzištátnu dohodu, v ktorej sú do roku 2099 (!) stanovené podmienky štátnej „suverenity” Nemeckej spolkovej republiky. Porazeným Nemcom sú tam predpísané tri nevyhnutné podmienky:

1. Každý nový kancelár NSR je nevyhnutne povinný podpísať v USA takzvaný kancelársky pakt. Čo sa skrýva v tomto prísne tajnom dokumente nikto nevie. Nie je však ťažké sa to dovtípiť v kontexte ostatných dvoch podmienok a samotnej existencie tajnej medzištátnej dohody a dodatočného kancelárskeho paktu.

2. USA realizujú plnú kontrolu nemeckých médií:
kontrolujú rozhlas a televíziu, printové médiá (noviny, časopisy, vydavateľstvá), filmovú produkciu, divadlo, hudbu, školský výchovný program, učebné plány atď.

3. USA naďalej budú „skladovať“ celé štátne zlaté zásoby NSR v amerických depozitároch.

Vo svojej knihe Komossa napísal o tom, čo sám vedel ako šéf armádnych tajných služieb NSR.
Táto kniha bola vydaná v júli 2007 v Rakúsku a teraz je v predaji, vrátane internetového (Gerd-Helmut Komossa. Die Deutsche Karte). Generál vo výslužbe úctyhodného veku pravdaže vedel, čo riskuje. Ale zrejme nechce odniesť so sebou do hrobu neznesiteľnú ťarchu pravdy o tom, do akých podmienok je postavený západnými víťazmi nemecký národ.
Analyzujúc situáciu, analytici portálu Nezavisimyje novosti (www.newsplaneta.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk zdôrazňujú, že skutočne všetci doterajší kancelári NSR, vrátane súčasnej kancelárky Angely Merkelovej, na svoju prvú štátnu návštevu vyrážali do USA.

To, že nemecké médiá sú plne kontrolované z jedného centra, ktoré sa nachádza za hranicami krajiny je celkom očividné. Hoci aj vo vnútri Nemecka pôsobí akýsi ústredný orgán, stojaci nad všetkými straníckymi silami. Tam sa hodnotia politické kroky a udeľujú „odporúčania“ všetkým politikom krajiny. Toto oko USA a Izraelu sa volá Centrálna rada nemeckých Židov.

Menej známe je to, že nemecké národné zásoby zlata sú uskladnené v USA. Ale to je práve tá časť tajnej zmluvy, ktorú si môže najľahšie overiť ktokoľvek, kto by pochyboval o vierohodnosti údajov o existencii tajnej medzištátnej dohody medzi USA a bábkovou vládou NSR.

Skutočnosť objavenia sa knihy, v ktorej nie autor sci-fi literatúry, ale bývalý šéf tajných služieb nemeckej armády rozpráva prísne tajné skutočnosti o bábkovom režime NSR a USA – to je jav mimoriadne zriedkavý. Vyzerá to, že USA začínajú strácať tú samú kontrolu, o ktorej vlastne aj je reč v tajnej medzištátnej zmluve. A možno jednoducho nestíhajú kontrolovať celý svet. Už im na to nestačia sily. Jednej krajine sa ešte nikdy nepodarilo ovládnuť celé ľudstvo. Som si istý, že to sa nikdy ani nestane.

Je možné, že odplata Komossu ešte len čaká. Ale džin je už pustený na slobodu. Naspäť do fľaše sa ho nahnať už nepodarí! Rozmýšľajúca elita nemeckého národa bude musieť túto informáciu stráviť. Celá otázka spočíva v tom, či je táto elita schopná po tak dlhej kampani „vymývania mozgov“ prehodnotiť svoje hodnoty od základov. To je otázka otázok. Ide o to, že porazenecký syndróm, ktorý bol dôkladne nasadzovaný prostredníctvom médií NSR do mozgov troch posledných generácií Nemcov, zanechal stopy na mentalite nemeckého národa. Udiala sa svojrázna selekcia. Národ stratil vôľu bojovať o svoju vlastnú budúcnosť, teda základ základov existencie akéhokoľvek národa.

Predpokladám však, že nemecký národ nemôže ďalej zostávať v americkej slučke pred očami celého ostatného ľudstva. Veď ak všetky ostatné národy budú súhlasiť s takýmto stavom vecí, tento precedens môže byť aplikovaný v takej alebo onakej podobe na kohokoľvek. Vtedy bude nutné konštatovať bankrot samotného systému demokratického zriadenia ľudskej civilizácie a priznať dominovanie zákona džungle. Ale súhlasiť s tým je ešte ťažšie ako pasívne pozorovať likvidáciu jedného z európskych národov. A preto v najbližšej budúcnosti je treba očakávať humanitárnu revolúciu ľudstva, ktorá privedie k zámene vetchého jednopólového usporiadania sveta za nový mnohopólový systém.

V procese tejto revolúcie sa dá oprávnene očakávať skutočné osamostatnenie Nemecka a oslobodenie nemeckého národa spod americkej nadvlády.

Patrioticky naladení občania Nemecka spájajú vytúžené oslobodenie svojej krajiny od okupácie zo strany USA s obnovením dôležitosti Ruska v medzinárodnej politike. Rusko, ako hlavný víťaz Druhej svetovej vojny, už dávno vyviedlo z Nemecka svoje vojská a zrieklo sa akýchkoľvek foriem ďalšieho nátlaku na porazený národ. Bolo to urobené v dôstojnej podobe počas zjednotenia Západného a Východného Nemecka, za podmienky, že aj iné víťazné krajiny (USA, Anglicko, a Francúzsko) urobia to isté. Ale USA, využijúc rozpad ZSSR a oslabenie Ruska, ignorovali zodpovedajúce dohody a pokračujú v okupačnom režime. Domnievam sa, že Rusko by sa s tým nemalo zmieriť. Existuje nádej, že kurz súčasnej ruskej vlády v najbližších rokoch prinavráti krajine stratené geopolitické pozície a svetový vplyv. To privedie k vytvoreniu nového dvojpólového a potom aj mnohopólového systému usporiadania sveta, v ktorom skryť tajné hrdúsenie nejakého národa, ako je to ukotvené v tajnej medzištátnej dohode medzi USA a NSR, ? ktorej píše generál Komossa, bude jednoducho nemožné.

Heinrich Grout

warandpeace.ru
Súhlasí bystrik


2.
označiť príspevok

bystrik muž
   8. 4. 2016, 09:04 avatar
Zrada ako prasa! 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:46,  Jedna skupina hovorí, že Nový zákon v tomto priniesol zmenu v prospech nedele; druhá skupina...
dnes, 16:45,  Niekedy menej je viac. *04
dnes, 16:44,  To je ten v treťom rade štvrtý zhora. *03*03*13
dnes, 16:44,  No áno, ale to asi tak všetko. *15*15*15*15
dnes, 16:43,  Bude to pod prúžkom tajomstva a boh atstva? *06*06*06 To je ktorý?*13*13*13
dnes, 16:42,  Naj sú ornitologičky, lebo krúžkujú ftákov. *02*02*13
dnes, 16:42,  Učky? Vraj dejepisárky sú najlepšie. *03*03*03
dnes, 16:41,  Bude to pod rúškom tajomstva a bohatstva. *03*03
dnes, 16:41,  Dokonca dve rúška a ich 55% brušká a šuška???*18*19
dnes, 16:40,  Ježiš ako vínny kmeň, teda trojica je, ale boh je len jeden a aj ten je nižšie, ako duch...
dnes, 16:39,  Ja som na sučky. *02*02*11*13
dnes, 16:39,  Dokonca dva ušká a nich 55% hruška sa šušká. *02*02*02*03*12
dnes, 16:39,  Na budúce sem tam fikneš aj bieleho psíka???*06*06*06
dnes, 16:37,  Kacír , vidím, že si to správne ucho pil. *13*13*13
dnes, 16:36,  Haf haf, nabudúce sem fiknem aj bieleho spíka. *03*03
dnes, 16:32,  No ide asi o to, aby sme sa žiadostivo nepozerali na tie ženy resp. aby sme sa zámerne...
dnes, 16:31,  Keď inteligencia skončí, tak telo ešte prispieva aj na df.sk.*03*03*03 Uveď jeden príklad....
dnes, 16:31,  Pri dopravnej nehode som bol na ARE a 2x som zomrel od bolesti. keby ste sa pohrabali v mojej...
dnes, 16:29,  https://www.youtube.com/watch?v=hCapFutxlN4
dnes, 16:27,  Už som sa nádejal, že tu dáš fotku takého bieleho psíka. *28*28*28*28 Zase si so mnou...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 173 bytes in 0,278 seconds)