Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Symbol nesmrteľnosti a osvietenia

86
reakcií
3106
prečítaní
Tému 2. mája 2015, 10:38 založil Karola.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
16. 05. 2009
11
05. 09. 2016
121
15. 02. 2019
42
 
 


1.
označiť príspevok

Karola žena
   2. 5. 2015, 10:38 avatar
SYMBOL BOROVICOVEJ ŠIŠKY
TRETIE OKO... Vstup do vyššieho vedomia

Téma sa dotýka náboženstva,.. dávam to sem najmä pre veriacich, ktorí možno netušia, prečo napr. Vatikán je "pretkaný" symbolom šišiek.. a aj hadov../ ak si túto symboliku v RKC vôbec všimli ..a či "chápu" - prečo práve symbol šišky je na pápežovej tyči vatikánskom erbe.. apod; aby si uvedomili odkiaľ pochádzajú „súčasné sväté múdrosti“, kde je toho pôvod...bo si myslím, že každý správny veriaci človek, by sa mal zaujímať a poznať aj histioricko - duchovnú symboliku a jej význam.. a nielen Svätú trojicu či symbol kríža - v náboženskej symbolike vyjadrujúci utrpenie.

preklad
...V symbole borovicovej šišky je evolučný predchodca kvetu a jeho listy sú usporiadané špirálovito v dokonalej Fibonacciho postupnosti v oboch smeroch, rovnako ako v Holy geometrie štruktúre ruže alebo slnečnice.
Počas celého rozpätia ľudskej histórie zaznamenaný dizajn šišky slúžil ako symbolická reprezentácia ľudského osvietenia, pre tretie oko a epifýzy.
Naša šišinka mozgová je v tvare borovicové šišky... Je to geometrický stred mozgu a úzko súvisí s vnímaním svetla prostredníctvom našich tiel...mnohými je považovaná za naše tretie oko, ..ako "sídlo duše", ako "epicentrum osvietenia".
Dotýka sa symbolicky indickej Kundalini,..ktorá predstavuje orientáciu a fúziu čakier a vyjadruje, ako dosiahnuť "božskú múdrosť", čistú radosť, čisté poznanie a čistú lásku.
(Hinduizmus je pretkaný touto symbolikou – ak všimneš vyobrazenie Hinduistického božstva hadmi a šiškami,..uvidíte rezby, sochy a kresby z hinduistických bohov, držiaci borovicový kužeľ v natiahnutej ruke. )..okrem využitia duchovného uvedomenia,.. je to symbolika večného života.
Symbol šišky sa nachádza aj v Asýrskom paláci na drevorytinách, ktoré sa datujú do 713-716 pred Kristom, aj štvorkrídlové božské postavy, držia šišky nahor symbolizujúc nesmrteľnosť, symbol osvietenia.
Gréci a Rimania prevzali symbol šišky z tejto mytológie.
Rimania neskôr postavili obrovskú bronzovú sochu, na "Pigna", v podobe trojposchodovej borovicovej šišky.. Dnes, gigantická socha stojí v prednej časti katolíckeho Vatikánu „ dvor borovicovej šišky".

Katolícke náboženské tradície sa prelínajú so šiškami, snáď najviac viditeľne na svätej palici používanou samotným pápežom.
Erb Svätej stolice, ktorý možno nájsť okrem iného vo Vatikánskej vlajke, ..má kopu troch korún, a borovicový kužeľ ako priamy odkaz na tretie oko .../že nacizmus bol tiež zasiaty symbolom šišiek je viac ako pozoruhodné)

Katolicizmus týmto zastiera skutočné duchovné osvietenie pre verejnosť: prebudenie našej epifýzy.
Jedna z teórií hovorí, že skutočne borovicové šišky boli symbolom ovocia stromu poznania dobra a zla.
Biblia poukazuje na to pri niekoľkých príležitostiach na šišky a epifýzy, niekedy celkom konkrétne.

“Ak je tvoje oko zapnuté, bude celé tvoje telo plné svetla „. Matúš 6:22,.. Hosea 14 : 8,

Niektoré dnešné náboženské organizácie zatajujú symbolickú silu šišky , skrývajú jej pravý význam - a dokonca sa snažia tým blokovať u človeka jeho tretie oko, duchovné poznanie ..a ponúkajú ľuďom fluórovanie verejnej pitnej vody.

Biblia čerpala z Hinduizmu, xx rokov pred Kristom, ..atď., nenadarmo sa zaslepeným veriacim ( bez urážky) vraví obrazne ,
že sú na mentálnom úpadku, ..nečudo, keď ich náboženstvo udržuje v sladkej nevedomosti..a to 2000 rokov !!!

Viac tu.., zaujímavé foto v linku).
transinformation.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí mirdo


16.
označiť príspevok

Shagara muž
   2. 5. 2015, 22:21 avatar
Karola-katolicizmus nie je Biblia,...nie je Pravda.
Preto tvoje úvahy sú o ničom. Katolíci vela prevzali i z pohanstva/z Grécka,Egypta,a z iných národov/ rôzne náuky,symboly,......ale stále to nič nevypovedá o pravde Písiem.
Aj ruženec nájdeš v iných náboženstvách,...ale v Písme o ňom niet zmienky,...tak ako o triádach bohov/aj tie sú z pohanstva-vid aj tebou spomínaný Hinduizmus-"trikája"/trojica,triáda -Brahma,Šiva,Višnu/...atd. Mohol by som dlho pokračovať. Ale to len poukazuje na niekoho,kto implantoval tieto veci do "kresťanského" učenia.
Ani tu Boh nie je na vine,...ale nedokonalí ľudia,ktorí prehliadali jeho varovania.


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 5. 2015, 22:29 avatar
A katolíci hovoria opačne.

„Len katolíci môžu uctievať Boha.“ – Gregor XVI., SJS
„Katolícka cirkev je jediná apoštolského poslania.“ – Leo XIII, SCG:35
„Katolícka cirkev je jedinou cestou spásy.“ – Evžen IV., D.714
„Je heréza hovoriť, že všetky náboženstvá sú pravdivé.“ – Sv. Pius X., P:14
„Pravda, morálka a spása sú len v (katolíckej) cirkvi.“ – Gregor XVI., D.1613
„Mimo (katolícku) cirkev pravda nebola nájdená.“ – Gregor XVI., D.1617


18.
označiť príspevok

Shagara muž
   2. 5. 2015, 23:02 avatar
Poznám to,...aj ked sa už ich rétorika trošku zmenila. Nuž,ale je to na ľudoch aby posúdili ,čo je pravda. O tom je "hľadanie",skúmanie. A to platí aj na tú najzásadnejšiu otázku: Existuje Boh,...alebo nie?
Jedno je isté,...všetko nemôže byť pravda. Na biblickom "vyvolenom národe" sa môžme poučiť. Tí,v celej svojej šírke prehliadali Písma, /a to boli Bohom vyvolení/a tak si zabili vlastného záchrancu,mesiáša.
História sa opakuje. Ludia sú nepoučiteľní.


19.
označiť príspevok

milky945 muž
   2. 5. 2015, 23:10 avatar
RKC možno ľahko usvedčiť z toho, že prijala bludy z iných náboženstviev. V kontexte toho niektoré výroky v 17 vyznievajú dosť vtipne:

1. Katolícka cirkev je jedinou cestou spásy:
Ak prijala bludy z iných náboženstviev, potom nie je jediná, ale sú nimi aj ostatné náboženstvá / cirkvi.

2. Mimo (katolícku) cirkev pravda nebola nájdená:
Mimo katolícku cirkev nie je nič nové/iné, čo by RKC nemala. Takže ak nebola nájdená pravda mimo RKC, pravda nie je ani v RKC.


30.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:29 avatar
16, ..Shagara,..nikdy som netvrdila že katolicizmus je Biblia, na to si ako prišiel ? ..škoda že si podcenil hlbší význam témy,..polopate to poviem, cirkev veriacich zavádza, resp.veriacich oblbuje v jednom a to, že im nepodá pravdu kde je tzv. sídlo duše ..a ako ho aktivovať..aby človek splynul v duchovnú jednotu.
citujem z článku:
"..Katolicizmus týmto zastiera skutočné duchovné osvietenie pre verejnosť = prebudenie našej epifýzy /Epifýza = Tretie oko ).

Tretie oko je miesto pôsobenia nekonečnej energie. Vďaka tomuto vnútornému oko môžme vidieť symboly, obrazy plné energie , ktoré sú ukryté v nás v našej duši. Ona má v sebe ukrytý zdroj informácii, ktorý nadobúda od svojho stvorenia. Pomocou Tretieho oka môžme rozvíjať v sebe svoje schopnosti.
Pre fyzickú úroveň organizmu je určená produkcia hormónu melatonínu v epifýze. Pravý význam činnosti epifýzy leží však na duchovnej úrovni človeka.

Čím teda epifýza v skutočnosti je?

Epifýza – šištička mozgová je dôležitým spájajúcim článkom v malom mozgu. Je tým zvláštnym článkom, ktorý je svojím prispôsobením schopný prijímať vysoké duchovné záchvevy – obrazy a inšpiráciu...Schopnosť vidieť duchovné obrazy je pravou činnosťou epifýzy... Nie menej dôležitá je však aj schopnosť vnímania a prijímania čistých impulzov od duchovných pomocníkov, prinášajúcich často človeku východisko z krízových životných situácií. Pochopiteľne, myslia sa tým len tie východiská a riešenia, ktoré sú čestné, spravodlivé a úmyselne neškodia.

...cirkev zatajuje silu epifýzi , skrýva jej pravý význam - a dokonca mám dojem , že sa snaží tzv. potlačiť , či "blokovať" toto poznanie u človeka ako je tretie oko..., pretože kto príde na to ako to funguje so "šišinkou mozgovou" , zistí, že náboženstvo k tomu nepotrebuje, ..bo náboženstvo ponúka klasický duchovný manuál a vyzýva IBA veriť v Boha a činiť pokánie..a.tď.
Je to málo.

viac tu
anitram.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:32 avatar
30 ...pokračovanie

Duchovné pôsobenie:

Práve epifýza je vystavená intenzívnemu pôsobeniu vysokého duchovného aktu spečatenia Svetlom. Epifýza sa nachádza v mozgovej časti na mieste, ktoré najsilnejšie prijíma duchovnú inšpiráciu. Pri akte spečatenia žehnajúci prikladá ruku, sprostredkujúcu príliv Svetlej Sily práve na miesto na hlave, kde sa medzi oboma hemisférami veľkého mozgu nachádza epifýza.

Epifýza je z tohto pohľadu najdôležitejšou zo všetkých častí malého mozgu. Pôsobením múdrych zákonitostí Stvorenia je najvyvinutejším orgánom tela na vnímanie vysokých duchovných záchvevov. Je doslova hmotnou anténou ducha na prijímanie prúdov, pochádzajúcich z výšin nad tunajšou časťou sveta. S dnešným rozbujneným rozumovým myslením je vnímanie týchto cudzorodých jemných záchvevov pre mnohých už takmer nemožné. Nadmerné vyžarovanie rozumu pri činnosti mozgových závitov spôsobuje prerušenie spomínaného spojenia. Podobne aj vnímanie krásy a zdravé rozlišovanie jej čistej vznešenosti pomáha prijímať stále silnejšie, ušľachtilé prúdy zo svetlých úrovní Stvorenia. Vysoké duchovné prijímanie správnym využívaním schopností epifýzy dnes už ľudstvo vôbec nepozná.

Mnohí, ktorí sa snažia pôsobiť múdro, hovoria často o nevyužitých schopnostiach nášho mozgu. Práve správna a harmonická činnosť epifýzy – šištičky mozgovej je to, čo im chýba.

Z tohto pohľadu je takmer tragické, že pri hľadaní veľkých možností ľudského mozgu je dnes ako jediný vyzdvihovaný a ospevovaný práve veľký mozog, ktorý v skutočnosti zapríčiňuje jestvujúci duchovný úpadok ľudskej spoločnosti.

Preto musí v doterajšom mylnom preceňovaní rozumových schopností človeka nastať prevratná zmena. Zmena, ktorá nakoniec prinesie zásadný obrat v prirodzenom a správnom používaní jednotlivých orgánov mozgu tak, ako to pôvodne bolo múdrym vedením zo Svetla pre človeka pripravené.

anitram.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


34.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:34 avatar
31 ..aj pre teba Shagara

tretie oko
files.yntirdah.webnode.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Legendy vravia, že kedysi dávno mal tretie oko otvorené každý človek. Bolo viditeľné a nachádzalo sa uprostred obočia - pri koreni nosa. Reč je však o období, keď sa ešte spoločnosť viac orientovala na duchovno než na materiálne záležitosti. Peniaze "zahustili" pozemské energie, a tak sa ľuďom zázračné tretie oko stratilo. Stále však "drieme" v každom z nás; len ho treba zobudiť.

Viac tu: yntirdah.webnode.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


76.
označiť príspevok

Shagara muž
   3. 5. 2015, 21:22 avatar
Karola,...New age nie je kresťanstvo. A to "tretie oko" nevedie k žiadnemu osvieteniu,ale k najväčšej duchovnej tme.
Nechaj "šištičku šištičkou".


77.
označiť príspevok

Karola žena
   4. 5. 2015, 19:53 avatar
76,..no teda ty si tomu dal.., si z toho nič neporozumel.., však tretie oko to je tvoja /každého intuícia, máš ju aj ty,.. i keď 3 oko popieraš, ..záleží od toho, ako je aktivované.....ale už nebudem ťa týmto unavoavť, ej to zbytočné)


2.
označiť príspevok

antarctica
   2. 5. 2015, 11:04 avatar
Karola, tak uz si pochopila, ze pravdu ma len Katolicka cirkev, drzim palce.


3.
označiť príspevok

Korund
   2. 5. 2015, 11:11 avatar
K Cirkvi sa treba správať ako k zločineckej organizácii, ktorej level už dávno prekročila. Spolocensky zabanovat!


11.
označiť príspevok

antarctica
   2. 5. 2015, 17:09 avatar
Bola snaha 40 rokov.


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 5. 2015, 17:10 avatar
Rozum ťahá za kratší koniec. Už v starovekej antike sa ozývali hlasy proti náboženstvu, žiaľ, prišlo kresťanstvo, a kresťania všetko prevalcovali.


4.
označiť príspevok

salbea žena
   2. 5. 2015, 12:46 avatar
Karola
aj ty si pretrenovana a chyba ti cukor v krvi ?
inac nechapem tvojej borovicovej siske


5.
označiť príspevok

sta2rky muž
   2. 5. 2015, 13:02 avatar
A zase akési nádherné tajomno ktoré oslovuje veriacich a upevňuje ich vieru.


6.
označiť príspevok

YouLove
   2. 5. 2015, 13:13 avatar
Práve naopak, ukazuje na podvod.


7.
označiť príspevok

mirdo muž
   2. 5. 2015, 16:17 avatar


8.
označiť príspevok

fajer
   2. 5. 2015, 16:31 avatar
Byt hrdý na prislušnosť k Rimskokatolickej Cirkvi znamená súčasne akceptovať, a hlásiť sa tisícom umučených a zavraždených nevinných (áno, nevinných) ľudí, ktorých krv ma Cirkev na svojich rukách, a ktorých ukradnutý majetok užíva s pýchou dodnes. Kto sa hlási k cirkvi, má na svojich rukách ich krv takisto. A nejde to dole ani svätenou vodou, do ktorej si ich furt namáčajú.


9.
označiť príspevok

antarctica
   2. 5. 2015, 16:54 avatar
Co tak zabanovat tohto debila aj s Lemmym. Vsak to tu umrie.


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 5. 2015, 16:56 avatar
Zabanovať? Potom budeš banovať, že nemá ti kto poradiť, ako rozumne uvažovať.
Súhlasí Scarlet666


13.
označiť príspevok

antarctica
   2. 5. 2015, 17:13 avatar
Hlupak ked si namysla, ze rozumne uvazuje, zabanovat a v reale uvaznit. Inak katastrofa rozmerov gilotin a gulagov.


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 5. 2015, 17:16 avatar
Ktorá moja veta je nerozumná, a zdôvodni svoj názor.
Súhlasí Scarlet666


15.
označiť príspevok

LANVIN žena
   2. 5. 2015, 17:17 avatar
Ale čo tak jemne?že len ban?Však na hranicu s nimi,nevercami.A ešte pred tým poriadne mučííííííííť.....aby priznali aj to,že vlastnoručne šťuchli kopijou Chesusa do rebier....    
Tak ty si typický kresťan...to fakt.
Súhlasí Lemmy, Scarlet666


20.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   3. 5. 2015, 00:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

zoozoo muž
   3. 5. 2015, 00:57 avatar
nie pred vcera ale - predvcerom.
jedno slovo a mas to vybavene. ty gramogenius

ps
reagujem len na to co si napisala o svojich gramatickych schopnostiach


22.
označiť príspevok

zoozoo muž
   3. 5. 2015, 01:04 avatar


23.
označiť príspevok

zoozoo muž
   3. 5. 2015, 01:05 avatar


25.
označiť príspevok

antarctica
   3. 5. 2015, 17:57 avatar
Scarlet je len spinava zakerna intriganska spina.

Korund tu neustale nadava veriacim podobne ako Lemmy neustale siri nenavist a tato rakuska sluzticka ide intrigovat proti mne, lebo vidim jej pravu tvar, ze esom Korundovi napisal aj zo smajlikom nieco


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 18:01 avatar
A ty si hotová svätica.


27.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   3. 5. 2015, 18:04 avatar
POPROSIM O ZABLOKOVANIE UZIVATELA VYSTUPUJUCEHO POD NICKOM antarctica


32.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:32 avatar
Ale však ochab tak.Ešte si bude myslieť,že ťa nejako iritujú jeho/jej "duchaplnosti".....


24.
označiť príspevok

dorota
   3. 5. 2015, 15:13 avatar
Borovicova siska inak pineapple znamy ako anannas v preklade znamena bozske ovocie .:D vo vatikane su vychcanyyyyy
Súhlasí Karola


28.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:07 avatar
čím to je, že skoro všetky témy strácajú svoj účel  ..a tak som sa snažila 
Súhlasí antarctica


29.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 18:24 avatar
lebo sú o ničom, nesmrteľnosť je sprostosť....


35.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:38 avatar
počkaj počkaj fajer..tu nie je reč iba o nesmrteľnosti ../prečo každý číta len nadpis? !!  ))))..je to návod ako vstupiť do vyššieho vedomia...


37.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:47 avatar
Neviem,ale tak divne mi znie to,že "návod,ako vstúpiť do vyššieho vedomia".je to ako návod na používanie mikrovlnky,mixéra....ako keby dodržanie všetkých krokov v návode bude korunované úspechom.Bude?


38.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 19:44 avatar
37--LANWIN..nie každému je dané,..nooo, ...namiesto návod si tam vsuň niečo iné.. 


39.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 19:45 avatar
     Si premostila na erotickú tému???? 


40.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 19:46 avatar
 ...reakcia už odišla keď mi došlo čo si tam máš vsunúť.. 


41.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 19:50 avatar
Však nenapínaj a nenechaj sa prosiť...tak čo si tam mám vsunúť?


42.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 19:52 avatar
budem slušná...sluchátka do uší .. 


43.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 19:57 avatar
Tak som dúfala,že to bude niečo iné.nevedela som,že nirvánu dosiahnem,ak si vsunim sluchátka do uší...   Ale niekedy ich mám vsunuté a výsledkom je dočasná hluchota.Asi musím vsunúť hlbšie.Večer skúsim.   


44.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:14 avatar
dosiahneš nirvánu LANWINka..pustíš mantru do uší, zavrieš oči a necháš sa unášať,..lepšie bez sluchátok..


45.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:16 avatar
Tak asi by som len tak nemohla.doma by si mysleli,že som pošahaná ešte viac,ako si doteraz mysleli...   


46.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:19 avatar
Ona ta odrbava :-) nirvana je orgazmus :-)


49.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:22 avatar
No tak ale so slúchadkami?????   


51.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:23 avatar
Proti gustu ziaden disputat :-)


52.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:23 avatar
Enko..svojim spôsobom je to duchovný orgazmus ..


53.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:24 avatar
Ja ked mam orgazmus tak moj duch je v siedmom nebi :-)


56.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:26 avatar
Dávne spomienky?   


59.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:27 avatar
Preco davne? :-) ved mam zdrave ruky :-)


61.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:29 avatar
A asi aj patrične svalnaté z toľkého sexu..... 
Súhlasí EnaXnaY


63.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   3. 5. 2015, 20:30 avatar
fajn, tak poď požehliť ten kôš prádla...na to tiež treba zdravé ruky :-)


64.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:31 avatar
A naco mam teba? :-)


67.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   3. 5. 2015, 20:34 avatar
aha...som zabudla :-)


65.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:31 avatar
sa mu bolo treba vychvaľovať.....   


66.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:32 avatar
Neboj :-) ja sa nedam nahovorit na zenske prace :-)


68.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:37 avatar
Ale chlap je strašne sexi ak robí ženské práce.ty nechceš byť sexy?


69.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:38 avatar
Nie :-) mne stacia moje zdrave ruky :-)


70.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:40 avatar
myslela som si to....to bola skôr len rečnícka otázka....   


72.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:41 avatar
Ja som uz so zenami skoncil :-) su chybne :-)


73.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:46 avatar
tak potom si šetri ruky,aby ti vydržali čo najdlhšie.....ale ak by si mal v starobe Parkinsona.....to aký úžasný sexik by si mal....   


74.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 5. 2015, 20:47 avatar
Neboj :-) 2-3 nirvany na den stacia :-)


71.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   3. 5. 2015, 20:40 avatar
hmm...pod číslom 69...:-)


33.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:33 avatar
Tak skús nejakú ľudovejšiu tému.... 


36.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:43 avatar
jj nechám sa nahovoriť nech je sranda  


47.
označiť príspevok

dorota
   3. 5. 2015, 20:19 avatar
mala som silne nutkanie sem to tak napisat...momentalna inspiracia no. asi ti chce vesmir povedat aby sis vycistila hlavu.
Súhlasí Karola


48.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:22 avatar
dorot..pracujem na tom, viem že potrebujem byť odľahčená; ..a potom sa budem už len vznášať.. 


54.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:25 avatar
Ale však si zahul....ťa to tak odľahčí a aj sa budeš vznášať....   Ty na to ideš okľukou cez vesmír.Asi by ti stačil aj joint a si tam kde by si meditáciou bola až za 3dni...   


57.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:27 avatar
nenavádzaj ma na hiech 


58.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:27 avatar
* hriech  


60.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 20:28 avatar
Ale však to nie je hriech,to je urýchľovač....    


50.
označiť príspevok

majko1 muž
   3. 5. 2015, 20:22 avatar
Niektoré témy sú absolútne nezaujímavé, po ďalšie nemajú všetci rovnakú náladu, niekto má zase potrebu hovoriť aj keď nemusí a nemá čo......... 
Súhlasí Karola


55.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 20:26 avatar
vieš majko,..ale niekto sa tým že založí vážnejšiu tému , chce možno aj niečo dozvedieť, vymeniť si názory,..proste podiskutovať ale doslova...a možno tým objaví nový obzor.
Súhlasí antarctica


62.
označiť príspevok

majko1 muž
   3. 5. 2015, 20:30 avatar
Veď aj to sa dá, ale vtipným spôsobom......a neverím veľmi že tu sa niečo vyrieši, skôr to možno niekomu spôsobí neskôr zamyslenie nad svojim skutočným problémom, neskôr a možno aj pomôže. Ja som sa tu napr. poučil že všetky ste rovnaké, ale neuverím kým to neskúsim........... 


75.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 21:16 avatar
tak každý inklinuje k niečomu inému.. alebo k ničomu a pasie sa..


78.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 22:15 avatar
Karola ti lepsi diskuteri niektori odisli a niektori este napisu parkrat za mesiac. Proste ostali tu ti najzakernejsi, pochopitelne ze bojuju proti vsetkemu dobru..


79.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 5. 2015, 22:19 avatar
Veď sa nesnaž byť najzákernejšia.


80.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 22:32 avatar
Tento clovek najviac znicil df


81.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 5. 2015, 22:33 avatar
Celou vetou: Tento clovek, antarctica, najviac znicil df


84.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 22:35 avatar
Tento clovek Lenin


82.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 5. 2015, 22:34 avatar
antarctica, nerob intrigy, a bude dobre.


83.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 22:35 avatar
Ostatni ste slabi prave v tom, ze sa stazujete na vsetko mozne od politikov po to, ze sa tu nedisktuuje, kopiruje alebo skapal pes.
A pricinu nevidite.


85.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 22:37 avatar
Proste ludi ako ruwolf, Lenin nikde nechcu, lebo vsetko rozozeru nenavistou.


86.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 5. 2015, 22:54 avatar
Mať tak tvoje problémy.     


87.
označiť príspevok

antarctica
   4. 5. 2015, 23:28 avatar
Teba davno zabanovat, inak tu prajna atmosfera nebude
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(202 206 bytes in 0,212 seconds)