Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Švédski policajti pozývajú zločincov na pizzu

228
reakcií
451
prečítaní
Tému 2. decembra 2019, 21:17 založil hokejis.

podobné témy:1.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:17 avatar
Polícia v Malmö vyzvala 12 vodcov gangov, z ktorých 9 ponuku prijalo, aby si priateľsky prišli pohovoriť o problematike a dali si spolu pizzu.

Oni ich nezatýkajú, ale hostia za peniaze daňových poplatníkov ktorých zločinci terorizujú.

Vitajte v liberálnom svete.

samnytt.se Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:19 avatar
Imigranti zakladajú hnutie odporu. Pozor na manipuláciu

Malmö je obľúbeným terčom dezinformátorov.

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:20 avatar
Česko-slovenský web Parlamentní listy zverejňuje rozhovory s členom švédskej krajnej pravice, ktorého vydáva za novinára.

Vo švédskom meste Malmö kúsok od železničnej stanice stojí socha: veľký revolver so zauzlenou hlavňou. Krátko po zavraždení Johna Lennona ju vytvoril Carl Fredrik Reuterswärd a nazval ju „Non Violence“.

Kópie dnes už celosvetovo známej sochy inštalovali v ôsmich švédskych mestách, symbolizujú odmietavý postoj Švédov k násiliu.

V súčasnosti oveľa viac než zauzlené revolvery ilustrujú Švédsko kresby, na ktorých jeden prisťahovalec drží pištoľ pri hlave muža, zatiaľ čo druhý znásilňuje miestne dievča. Tak aspoň vyzerá Švédsko z pohľadu tých, pre ktorých sa hlavným zdrojom informácií stal Facebook a konšpiračné weby.


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:20 avatar
Neprejde týždeň, aby sa sociálnymi sieťami neprehnal článok, ktorý tradične pokojnú krajinu vykreslí ako Somálsko na európsky spôsob.

Len niekoľko titulkov z posledných mesiacov: Švédsko je v šoku z ďalšej vraždy mladého dievčaťa, Osemdesiat percent švédskych policajtov zvažuje odchod, Vláda vyhodila miestnu rodinu z domu, ktorý následne dala moslimským migrantom.

Mnohé zo správ zo Švédska majú pravdivý základ; aj seriózne zahraničné médiá informujú, že zo Švédska pochádzajú stovky bojovníkov Islamského štátu, alebo že v polícii rastie nespokojnosť.

Iné správy, ako napríklad príbeh švédskej rodiny, ktorá musí odovzdať dom migrantom, sú však nafúknuté.
Hit sociálnych sietí

Azda najväčší ohlas sa podarilo vzbudiť českému portálu Parlamentní listy, ktorý má od vlaňajška aj slovenskú verziu. Jeho redakcia priniesla sériu rozhovorov so Švédom Björnom Herstadom, ktorého označila za švédskeho novinára.

Herstad opisuje Švédsko ako krajinu, ktorá stojí takmer pred občianskou vojnou. V prvom rozhovore z 8. septembra hovoril o výtržnostiach migrantov, strachu obyčajných ľudí chodiť po zotmení von, či o neschopnosti polície akokoľvek zakročiť.

„Polícia je viac-menej zmrzačená politickou korektnosťou. Bežný policajt sa podľa mňa bojí. A pokiaľ občas robia policajti svoju prácu, sú okamžite napadnutí multikultúrnymi liberálnymi médiami,“ rozprával Herstad.


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:21 avatar
Čitateľov presviedča, že do imigrantmi ovládaných predmestí „normálny Švéd nevstúpi“. Napríklad Štokholm je podľa Herstada bezpečný už len cez deň – v noci by už nikomu neodporučil ísť von osamote.

„Sú tu, samozrejme, bezpečné „biele“ oblasti, tam však bývajú bohatí ľudia, často liberáli alebo multikulturalisti. Oni sú zatiaľ v bezpečí, ale musíte zaplatiť aspoň 750-tisíc eur, aby ste si tam kúpili dom.“

Aby jeho svedectvo pôsobilo presvedčivo, pridal niekoľko čísel. „Vo Švédsku je denne 50 policajných hlásení o sexuálnom zločine, tretina z toho je klasifikovaná ako znásilnenie. To znamená, že nejaká žena je znásilnená každú hodinu a pol, každý deň, každú noc, počas celého roka.“


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:21 avatar
Rozhovor na pokračovanie

O dva týždne neskôr publikovali Parlamentní listy (vrátane ich slovenskej verzie) ďalší rozhovor. Herstad v ňom hovorí, že švédske školy nabádajú dievčatá, aby mali sex s prisťahovalcami.

„Štátom financovaná organizácia RFSU produkuje pornografické kresby, ktoré prezentujú v školách deťom. Napríklad „Sex p? kartan“ zobrazuje mladé švédske dievča, ktoré má sex s imigrantom.“

Čitateľov varuje, aby sa zo situácie v jeho krajine poučili a migrantov do krajiny nepúšťali. „Vláde by ste nemali dovoliť, aby prijímala imigrantov, ktorí budú žiť z bohatstva, čo akumulovali predchádzajúce generácie. Nie je správne, aby sme im dávali svoje peniaze,“ dodáva Herstad.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:21 avatar
Naposledy prehovoril v Parlamentných listoch v článku zo 17. októbra. Komentoval široko medializovaný prípad z ostrova Gotland, kde malo dôjsť k hromadnému znásilneniu ženy na vozíčku.

Podľa miestnych novinárov sa znásilnenia dopustili šiesti žiadatelia azyl. Po tom, ako ich polícia prepustila, zaútočilo asi sto Švédov kameňmi na miestne utečenecké centrum.

Herstad čitateľom priblížil, čo sa o prípade píše vo Švédsku, a dodal niektoré súvislosti. „Toto leto už bolo na Gotlande niekoľko znásilnení. Uvedomte si, že je to ostrov, ktorý bol predtým veľmi bezpečný.“


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:21 avatar
Kto je Björn Herstad?

Parlamentní listy charakterizujú Herstada ako „novinára švédsko-nórskeho pôvodu“. „V minulosti pôsobil v strane Kresťanskí demokrati, kde bol jedným zo zakladateľov konzervatívnej mládežníckej platformy Engelbrekt. Dnes je predsedom Dackeho inštitútu, ktorého cieľom je vzdelávanie a šírenie sociálneho učenia Cirkvi,“ píšu v jeho životopise.

V každom rozhovore zároveň opakujú, že Herstad „žije s manželkou a piatimi deťmi v Štokholme“. Rozhovory ilustrujú fotografiou, na ktorej je so synom.


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:22 avatar
V skutočnosti je Herstadov životopis oveľa pestrejší, než ako ho spozná bežný čitateľ Parlamentních listov. Podľa webu švédskej nadácie Expo, ktorá sa venuje extrémizmu, pôsobil Herstad od roku 2003 v krajne pravicovej strane Národní demokrati (Nationaldemokraterna), ktorá bola obviňovaná z xenofóbie a rasizmu.

Vo voľbách získavala len minimálnu podporu a v roku 2014 ju rozpustili. Označenie „novinár“ si vyslúžil zrejme vďaka tomu, že sa podieľal na vydávaní antisemitsky ladených novín Folkets Nyheter (Ľudové noviny).

Neskôr viedol noviny Nationell Idag (Nacionalista dneška), ktoré založila strana Národných demokratov. Krátko po jej rozpustení noviny skrachovali.

Dackeninstitut, ktorý v súvislosti s Herstadom spomínajú aj Parlamentní listy, sa podľa nadácie Expo venuje školeniam ľudí zo švédskej nacionalistickej scény. Popritom udržiava kontakty s krajne pravicovou organizáciou Nordická mládež, ktorá prevádzkuje napríklad antimigrantský web Koling.nu alebo facebookový profil Refugees not welcome – Scandinavia.


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:22 avatar
Denník N oslovil šéfredaktora Marka Bláhu, prečo si ako respondenta vybrali práve Björna Herstada a prečo neinformovali, že bol významným členom strany Národní demokrati. Šéfredaktor na otázky nereagoval.

Preložené do našich reálií: je to podobná situácia, ako keby švédske noviny chceli čitateľom ponúknuť obrázok súčasného Slovenska a ako vhodného komentátora by oslovili Mariana Kotlebu.
Herstad zaujal aj Slovákov

Rozhovory s Herstadom zabrali a pre redakciu sa stali stávkou na istotu. Na Facebooku zbierajú tisíce lajkov a odkazujú na ne aj ďalšie konšpiračné weby.

„Multikultúrna spoločnosť spravila z kedysi pokojnej severskej krajiny ‚hlavné mesto‘ sveta v znásilňovaní žien a vysokej kriminality. Desivé svedectvo popisuje švédsky novinár Björn Herstad,“ citovali jeden z rozhovorov slovenské Hlavné správy.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:22 avatar
Herstad sa slovenskému a zvlášť českému publiku prihovoril v správnej chvíli. V Česku v septembri vrcholila kampaň pred krajskými a senátnymi voľbami. Do nich išlo mnoho kandidátov len s jednou témou: nevpustíme do krajiny žiadnych migrantov, zavrieme pred nimi hranice.

Obrázok Švédska, ktoré migranti premenili na rozvrátenú krajinu, preto viacerým z nich prišiel vhod. Rozhovor s Herstadom na Facebooku zdieľal Martin Konvička, hlavná postava iniciatívy Islam v Českej republike nechceme.

„Desivé svedectvo“ pomáhali šíriť aj ďalšie antiimigrantské alebo antieurópske profily. „Multikultúrne Švédsko sa stáva nebezpečnou a rozvojovou krajinou. Nedopusťme, aby sa to stalo u nás,“ napísali do statusu k rozhovoru napríklad administrátori skupiny Hlasujem pre czexit.


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:22 avatar
Čo hovorí Švédka?

Denník N chcel vedieť, ako by Herstadov obrázok ich krajiny vnímali bežní Švédi. Kľúčové pasáže rozhovorov sme preložili do angličtiny a ukázali Kristine z mesta Lund na juhozápade krajiny.

Jej názor nie je reprezentatívny, výpovedný je však už tým, že žije ako slobodná matka v jednej z chudobnejších štvrtí mesta, kde bývajú aj prisťahovalci. „Musím sa smiať tvrdeniu, že by bežní Švédi nechodili do miest, kde žijú imigranti,“ zareagovala hneď na Herstadove tvrdenia.

Kristina pravidelne stretáva v meste skupiny tínedžerov, predovšetkým z Afganistanu. „Nepozerám sa na nich ako na hrozbu, len ako na tínedžerov. Nepoznám nikoho, komu by niečo zlé spravili,“ hovorí.


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:22 avatar
V jej štvrti sa nachádza aj škôlka, ktorú navštevovala Kristinina dcéra. „Nikdy sme nezažili žiadnu nepríjemnosť, napriek tomu, že vedľa žijú aj prisťahovalci. Jeden pár zo Sýrie patrí medzi mojich priateľov,“ poznamenáva.

Lund leží neďaleko mesta Malmö, cez ktoré vlani prúdili tisíce migrantov v smere z Dánska. Kristina spomína, aké dojmy to v nej zanechalo.

„Videla som na hlavnej stanici spať deti na podlahe uprostred noci. Dobrovoľníci tam pracovali každý deň a každú noc, aby týmto ľuďom pomohli. Vojna v Sýrii sa tak stala pre mňa veľmi osobnou záležitosťou,“ spomína Kristina.
Švédsky policajt kontroluje skupinu migrantov vystupujúcich z vlaku z Dánska vo švédskom Malmö. Foto - TASR/AP


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Krátko na to švédska vláda zaviedla na hraniciach kontroly a do krajiny začala púšťať len ľudí, ktorí mali v poriadku doklady. Voľný pohyb medzi Malmö a Kodaňou sa tým skončil, čo zasiahlo aj bežných obyvateľov.

„Prestali k nám jazdiť priame vlaky z Dánska. Až donedávna bolo bežné jazdiť do Kodane na výlety, chcela som tam ísť aj toto leto, ale nestihla som vybaviť pas pre dcéru,“ hovorí.


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Vojny gangov

Kristina pripúšťa, že prisťahovalci sa vo Švédsku podieľajú na kriminalite. V Malmö a v niektorých ďalších mestách operujú prisťahovalecké gangy, s ktorými sú spojené aj vraždy a streľba na ulici. Podľa Kristiny to však súvisí primárne s ich sociálnymi pomermi, a nie s pôvodom. „Áno, prisťahovalci sú nadpriemerne zastúpení v policajných štatistikách, lenže za to môže primárne ich chudoba.“

Postoje Björna Herstada považuje za typický názor človeka z krajnej pravice. „Úprimne, ja sama sa viac obávam našej krajnej pravice než vecí okolo migrantov, na ktoré sa ma pýtate.“

Práve z obáv pred extrémistami si Kristina nepriala zverejniť svoje priezvisko (Denník N pozná jej totožnosť). „Pokiaľ verejne šírite také názory na utečencov, aké mám ja, zvlášť pokiaľ ste žena, riskujete, že vám cez internet budú chodiť rôzne vyhrážky,“ vysvetľuje Kristina, prečo je opatrná.


21.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:24 avatar
Edko ale také sem nesmieš dávat, potom pentrík strašne zúri. - za kotlebu, za národ    


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Nie je jedinou Švédkou, ktorá sa štíti švédskych nacionalistov. Minulý rok niekoľko krajne pravicových skupín ohlásilo, že v uliciach postavia „občianske hliadky“ a ochránia tak švédske ženy pred migrantmi.

Reakciou bola kampaň #inteerkvinna („nie som tvoja žena“), v ktorej tisíce Švédok podpísali petíciu proti tomu, aby ich nacionalisti využívali ako zámienku pre svoje aktivity. „Tieto ženy dali najavo, že nepotrebujú ochranu od rasistických gangov,“ hovorí Kristina.


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Účinný nástroj

Rozhovory, aké urobili Parlamentní listy s Björnom Herstadom, patria medzi najúčinnejšie spôsoby propagandy. Konšpiračné weby zvyčajne vytvárajú články z toho, čo nájdu na internete. Vtedy sa dá skontrolovať, z akého zdroja informácia pochádza (nezriedka ide o proruský web), prípadne či pôvodná informácia nie je prekrútená.

Pri rozhovore je to iné: zdrojom informácie je samotný respondent. Z pohľadu čitateľa, ktorý detailne nepozná situáciu vo Švédsku, je takmer nemožné rozoznať, čo je pravda a čo propaganda.

Herstad totiž kombinuje svoje názory, pri ktorých nie je jasné, z čoho vychádzajú (napríklad, že švédska polícia sa bojí proti migrantom zasahovať), s faktami. Tie zase prezentuje bez širších súvislosti, ktoré ich stavajú do úplne inej roviny.


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Konkrétne: prvý rozhovor s Herstadom je predovšetkým o kriminalite prisťahovalcov.

Herstad najprv priblíži, že ľudia s prisťahovaleckým pôvodom páchajú až 69 percent lúpeží a 77 percent znásilnení – zdroj informácie však chýba, švédska polícia oficiálne nezhromažďuje údaje o pôvode páchateľov.

Následne zopakuje, že vo Švédsku je každý deň hlásených 50 sexuálnych útokov, z čoho tretinu tvoria znásilnenia. „To znamená, že nejaká žena je znásilnená každú hodinu a pol, každý deň, každú noc,“ hovorí.
Čo Herstad nehovorí?

Štatistiky kriminality vo Švédsku zhromažďuje štátna organizácia Národná rada pre prevenciu kriminality. Na jej stránkach skutočne zistíte, že za rok 2015 bolo hlásených 18 100 sexuálnych útokov, z čoho 5900 tvorili znásilnenia.

A ak si čísla spriemerujete, skutočne vychádza, že vo Švédsku je každú hodinu a pol hlásené znásilnenie, presne ako hovorí Herstad. V čom je teda problém?

V tom, že počet ohlásených znásilnení sa už šesť rokov pohybuje na rovnakej úrovni. Napríklad v roku 2014 išlo o 6700 prípadov, za rok 2013 o zhruba 6000 prípadov.


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:23 avatar
Nijak sa na týchto číslach doteraz nepodpísala vlaňajšia migračná kríza, keď vo Švédsku požiadalo o azyl 156-tisíc ľudí, čo bol stopercentný nárast oproti predošlému roku.

Údaj o zhruba šesťtisíc znásilneniach ročne aj napriek tomu vyzerá hrozivo – napríklad na Slovensku bolo vlani evidovaných len 163 prípadov znásilnenia a sexuálneho násilia.

Toto vysoké číslo však vysvetľuje najmä skutočnosť, že vo Švédsku bola v roku 2005 zavedená jedna z najprísnejších definícií toho, čo je to znásilnenie.

„Počty hlásených prípadov znásilnenia máme vysoké v porovnaní s inými krajinami, ale to neodzrkadľuje skutočný stav kriminality,“ vysvetľuje Monica Landerg?rd, hovorkyňa Národnej rady pre prevenciu kriminality.

Vo Švédsku je za znásilnenie považovaný aj sex s osobou, ktorá nemá pätnásť rokov, na Slovensku by šlo o trestný čin „sexuálneho zneužitia“. Znásilnenia sa automaticky dopustí muž, ktorý využije, že je žena ťažko opitá. „Vo všeobecnosti ide o prípady, keď je obeť v bezmocnom stave,“ vysvetľuje hovorkyňa.


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:24 avatar
Ďalej: Švédska polícia ako samostatný čin eviduje každý jednotlivý akt. To znamená, že ak jeden páchateľ zneužil dievča päťkrát, v štatistikách sa to objaví ako päť rôznych prípadov.

„Napríklad znásilňovanie v rámci partnerského vzťahu bude v štatistike niekoľkokrát, zatiaľ čo vo väčšine iných krajín by to bolo evidované ako jeden prípad,“ približuje Landerg?rd.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:24 avatar
Známa vec

Pri posudzovaní švédskych štatistík treba tiež pripomenúť, že švédska vláda dlhodobo vyzýva ženy, aby sa nebáli takéto prípady ohlasovať. „Tolerancia voči tomuto fenoménu sa dlhodobo znižuje. Vidíme rastúcu tendenciu obetí hlásiť znásilnenia i v prípade, že obeť nebola fyzicky zranená a nedošlo k použitiu násilia,“ dodáva hovorkyňa.

O tom, že Švédsko nie je možné mechanicky porovnávať s inými krajinami, je známe už niekoľko rokov v súvislosti s prípadom zakladateľa portálu Wikileaks Juliana Assangea, ktorého vo Švédsku v roku 2010 obvinili zo sexuálneho obťažovania a znásilnenia (nemalo ísť o fyzické znásilnenie, s jednou zo žien mal mať nechránený sex, keď bola rozospatá).

Svetové médiá si už v tom čase všímali, že švédske štatistiky sú v porovnaní s inými štátmi oveľa vyššie. „Švédsko eviduje trikrát viac znásilnení na 100-tisíc obyvateľov než susedné Nórsko a dvakrát viac než Spojené štáty alebo Veľká Británia,“ informovala napríklad v roku 2012 britská BBC.


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:24 avatar
Známa vec

Pri posudzovaní švédskych štatistík treba tiež pripomenúť, že švédska vláda dlhodobo vyzýva ženy, aby sa nebáli takéto prípady ohlasovať. „Tolerancia voči tomuto fenoménu sa dlhodobo znižuje. Vidíme rastúcu tendenciu obetí hlásiť znásilnenia i v prípade, že obeť nebola fyzicky zranená a nedošlo k použitiu násilia,“ dodáva hovorkyňa.

O tom, že Švédsko nie je možné mechanicky porovnávať s inými krajinami, je známe už niekoľko rokov v súvislosti s prípadom zakladateľa portálu Wikileaks Juliana Assangea, ktorého vo Švédsku v roku 2010 obvinili zo sexuálneho obťažovania a znásilnenia (nemalo ísť o fyzické znásilnenie, s jednou zo žien mal mať nechránený sex, keď bola rozospatá).

Svetové médiá si už v tom čase všímali, že švédske štatistiky sú v porovnaní s inými štátmi oveľa vyššie. „Švédsko eviduje trikrát viac znásilnení na 100-tisíc obyvateľov než susedné Nórsko a dvakrát viac než Spojené štáty alebo Veľká Británia,“ informovala napríklad v roku 2012 britská BBC.


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:24 avatar
Podľa zástupcov organizácie vzniklo na základe podnetov od tínedžerov. „Cieľom videa je vyvolať debaty o témach, ktoré sú spojené s láskou, pubertou či so sexualitou,“ uvádza Urban Rybrink, hovorca RFSU.

Video môžu podľa neho využívať učitelia ako pomôcku v rámci sexuálnej výchovy, nie je však povinné. „Nepovzbudzujeme nikoho, aby mal sex v mladom veku. Medzi mladými ľuďmi je však na túto tému veľa otázok a video na to reaguje,“ tvrdí Rybrink.

Na fakte, že „hrdinom“ videa je muž tmavej pleti, nevidí nič zvláštne – prisťahovalci sú preňho bežnou súčasťou švédskej spoločnosti. „Naozaj nevieme, akú má táto vec relevanciu,“ dodáva Rybrink.


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Úspešný web

Server Parlamentní listy je v súčasnosti ôsmym načítanejším spravodajským portálom v Česku (s mesačnou návštevnosťou viac než pol milióna ľudí). Nepatrí medzi typické konšpiračné weby, akými sú slovenské Hlavné správy či český Aeronet.

Na rozdiel od nich sa nesústredí len na šírenie proruskej propagandy a existoval už dlhé roky pred vypuknutím vojny na Ukrajine. Na papieri vznikli v roku 2003, v roku 2008 rozbehli web, vlani v lete pridali aj slovenskú verziu.

Od bežných konšpiračných webov sa líši aj tým, že má známych vlastníkov. Server Mediaguru vlani informoval, že časť podielu v Parlamentných listoch kúpil podnikateľ a politik Ivo Valenta, majiteľ hazardnej skupiny Synot, ktorý bol v roku 2014 zvolený aj do českého Senátu.

„Parlamentní listy sú skutočne nezávislé médium, ktorému nikto nediktuje, čo a ako má písať,“ povedal Valenta.
Druhým spolumajiteľom je Michal Voráček, ktorý predtým pôsobil v spoločnosti Ringier, ktorá donedávna v Česku vydávala najčítanejší český denník Blesk.


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Bulvár, ale trochu iný

Parlamentní listy sa profilujú ako politický bulvár. Ich názov navodzuje dojem, že ide o oficiálne médium parlamentu, v skutočnosti to tak nie je.

„Obchodný model Parlamentných listov je jednoduchý: čo najvyššia čítanosť a na ňu naviazaná inzercia s minimálnymi nákladmi,“ napísali vlani české Lidové noviny.

Čítanosť sa snažia dosahovať chytľavými titulkami a vyhrocovaním konfliktov. „Ako hlavný článok väčšinou publikujeme text, kde sú dva názory proti sebe. To znamená, že jeden človek povie jeden extrémny názor a druhý iný extrémny názor,“ povedal Lidovým novinám Voráček.

Okrem toho sú Parlamentní listy známe aj tým, že občas šíria zavádzajúce, ak nie priamo vymyslené informácie.


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Vo februári 2012 publikovali správu o tom, že novo vznikajúcej rómskej politickej strane utiekol pokladník aj s peniazmi. Správa bola úplne vymyslená, Parlamentní listy sa za ňu aj ospravedlnili – napísal ju vraj externý spolupracovník, ktorého prepustili.

Najnovšie sa ich veľkou témou sa stala migračná kríza. Vlani v septembri napríklad publikovali článok s titulkom: Odhaduje sa príchod 100-miliónov utečencov. Európa končí, dopadneme ako Indiáni.


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Išlo o anketu medzi politikmi na tému povinných kvót. Poslankyňa strany TOP 09 Jitka Chalánková serveru povedala, že bez porážky Islamského štátu môže zaplaviť Európu odhadom až 100 miliónov migrantov.

Napriek tomu, že ide o zjavný nezmyslel (tento rok má podľa odhadu Vysokého komisára OSN prísť 250-tisíc utečencov) Parlamentní listy si jej slová nijak neoverovali a dali ich do titulku ako fakt. Článok sa následne masovo šíril Facebookom.

K článku pridali aj sugestívnu kresbu, ako sa ruka so symbolom Európskej únie chniape po Pražskom hrade. Učiteľ a aktivista Juraj Smatana poukázal na to, že kresba pripomína nacistický plagát z čias protektorátu, v ktorom varovali pred sovietskou armádou. Parlamentní listy neskôr fotku zmenili.


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Navonok však Parlamentní listy pôsobia ako nestranné médium, ktoré oslovuje politikov z rôznych častí spektra. Ich slovenskej verzii poskytli v poslednej dobe rozhovory napríklad Ľubomír Galko (SaS), Andrej Hrnčiar (Sieť) alebo bývalá premiéra Iveta Radičová.

Popri tom majú dlhodobo blízko k českému prezidentovi Milošovi Zemanovi, ktorý im na rozdiel od viacerých iných médií poskytuje rozhovory. Zeman zároveň patrí medzi politikov, ktorí aktívne komentujú migračnú krízu, prezident ju označuje za „organizovanú inváziu“.


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:25 avatar
Ale viac už tu

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:26 avatar
Tak tak Edo je to nenormálne, zločincov policajti pozývajú na pizzu.


32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:28 avatar
Na zahorí je to normálka . Tam máte tých migrantov 200 000 teraz a Harabin odhaduje až 100 milionov


33.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:29 avatar
A v Haluziciach je normálne drogovať a udávať ľudí ?    


35.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:31 avatar
33. neurázaj pentríkovho najlepšieho kamaráta  


36.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:32 avatar
Edo nemá kamarátov !!!!!!!!!!!!


37.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:33 avatar
36. ale pentrík má, Edka
Súhlasí Osvietený


39.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:34 avatar
Edka nemá nik, ani mama nemá Eda.


42.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 21:34 avatar
tata, mama má emu.    
Súhlasí Kacír


44.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:35 avatar
Emu má pštrosa.   


45.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:35 avatar
Edo je bukíno.


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:34 avatar
Lebo ja mám kamarátky .


43.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:34 avatar
Pičíííííííííííííííííííííííííííí                                              


46.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:35 avatar
40. jasné, ale s petrom chodíte na pifčo, kofolu etc  
Súhlasí Osvietený


49.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 21:37 avatar
1x tanier- ja, edo- syr
2x šnicel edo+ ja, kofolu ale nestíham za edom   
Súhlasí Osvietený


50.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:37 avatar
Lenže nevieš aké fantasticke baby chodia s Petrom


51.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:38 avatar
50. manzelka a dcéra
Súhlasí ZBielychKarpatov


54.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:40 avatar
No to naposledy . A to som sa ešte nepýtal či má len jednu manželku lebo ja ich mam viac
Súhlasí ZBielychKarpatov


56.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 21:43 avatar
Edo, pred manželkou sa ani nepýtaj, vieš, že ja nikdy neklamem.    
Súhlasí Osvietený


58.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 21:46 avatar
54. Edulko, teraz mozete chodit všetci spoločne na akcie na podporu Kotlebu


59.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:47 avatar
To neviem prečo by mal Peter Kotlebu podporovať , lebo volič Kotlebu nie je čo nie je vôbec tajné


63.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 21:50 avatar
kotleba na hráááááááád
terazky sa mýliš ty, alebo keša a omdrík.     


64.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:55 avatar
Ja sa nikdy nemýlim


65.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:55 avatar
My to vieme.         


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:56 avatar
Edo sa nemýli on len klame.


67.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:57 avatar
Má neomylné klamstvo.


74.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:03 avatar
66. pozóóór , lebo príde pentrík najlepší Edov kamarát Z bielychkarpatov a ukáze ti kde je sever  


75.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:04 avatar
Neukáže, lebo peter je sever sám !!!!!!!!!!!!   
Súhlasí ZBielychKarpatov


76.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:05 avatar
75. no zlatko máš smolu, ked budeš nadávat Edkovi, pentrík ta dá do laty


78.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:07 avatar
Nedá, lebo pentrík je moja sestra. A Omdrík môj sluha.    


79.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:08 avatar
78. pentrík ti zahyba s osvietenym. chodia spolu na pivo a na teba serie   


81.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:09 avatar
Hojáksík to je moja, jebú teba a na mňa tiež.   


83.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:11 avatar
Liduška moja klame, nikdy sme s Edom na pivo neboli.    


84.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 22:12 avatar
Ani pivo na nás . Okrem toho pivo nepijem


85.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:12 avatar
No ešte toto, na drogy pivo kua !!!!!!!!!!!!!!    


86.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:13 avatar
83. pentrík neviem kto je liduška, mozno tá čo ta vyprdla , na kofolke ste boli s Edkom


87.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:16 avatar
Liduška si ty kurvičko, teba vyprdla kurvička.   


90.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:20 avatar
milan, ee, je to medzi mnou a Liduškou, ak sa ukáže ako tá najprimitívnejšia stvora na svete, tak nech je takou, lebo urážať niekoho mamu je pre mna nemysliteľné, neprípustné, primitív sa k tomu zníži a ked je to na dôvažok žena, tak....
nevie, ako by ma rozhodila, tak to skúša takto svojmu intelektu rovno.


92.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:22 avatar
A ak by niekto urážal tvoju mamu rovno pred tebou, čo by si urobil ?


95.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:24 avatar
90. čize ty si ma primitívne urazál s tou liduškou . k tomuto sa znízi len primitív ako ty
Súhlasí ZBielychKarpatov


103.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:28 avatar
Liduška, no ták nepajed sa, pukne ti blanka    
Súhlasí Kacír


104.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:29 avatar
Blanku už má rozjebanú na mraky.    


106.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:32 avatar
103, pentrík, primitív čo uráza zeny na Df . to si dopadol . stačí ked ti trochu pristúpim ješitné ego  
Súhlasí ondrej61


108.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:34 avatar
to iste bohato stačí drahá Liduška až nadmieru, ešte mi napíš aké ženy urážam na df, ked si všetky vyštvala.    
Súhlasí Kacír


112.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:35 avatar
Ale ona je chlap !!!!!!!!   


114.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:37 avatar
108. pentrík, asi senilny ale ja nie som liduška
Súhlasí ZBielychKarpatov


117.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:40 avatar
ja viem, že nie si, ale ja ťa mám moc rád a Liduška je nesmierne jemné meno ospevované v piesnach, ktoré ti tu dávam, síce na nich neklikáš, ale aspon vieš, že existujú.     


110.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:34 avatar
Kde tu vidíš ženy ?     


111.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:35 avatar
110. napríklad teba  


113.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:36 avatar
Takže ako žena žene ti môžem jednu prijebať ?   


116.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:38 avatar
113. ty hlavne neotravuj slusnych ludí


122.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:48 avatar
Ako seba berieš za slušného človeka ?     


130.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:53 avatar
122. narozdiel o teba   jeden spammer, druhy mesuge, treti si vypisuje sám so sebou. no psychiatra.Df LóóóóL


131.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:54 avatar
Len ty si slávy dcéra.   


135.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:55 avatar
131. no niekto tu musí byt aj normálny


136.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:56 avatar
Presne tak, vypisovať si s chlapmi o autách a vesmíre, tomu hovoríš normálna žena.     


137.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:58 avatar
136. hej o čom inom, alebo ty máš prehlad v zenskych handrách pupuš ?  


138.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:59 avatar
Pupuš si ty, lebo my sa na pive nebavíme o kabelkách ty špička.    


118.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 22:41 avatar
Dnes sa cítiš byť ženou ? To je normálne podľa liberálov.


132.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 22:54 avatar
pekne ho odkrývaš našho motorkara    
Súhlasí ZBielychKarpatov


139.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:59 avatar
ha sa omdrík s ničím netajím, smelo sa spýtaj a ja po pravde odpoviem.


140.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:00 avatar
Si pupuš ?    
Súhlasí ZBielychKarpatov


142.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:02 avatar
lezba.     
Súhlasí Kacír


144.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:02 avatar
Lezbopupuš ?   


141.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:01 avatar
132. Jj som mu dnes stúpila na otlačik   tak nemoze prezit  
Súhlasí ZBielychKarpatov


143.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:02 avatar
pentrík, prežiješ to ?    
Súhlasí ZBielychKarpatov


147.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:04 avatar
s pomocou božou-    
Súhlasí Kacír


152.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:09 avatar
147. pentrík , pointriguj si, ulaví sa ti  


153.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:10 avatar
Prečo ho vy kurvy pentríka nemáte radi ? Preto že vám ukazuje vašu pravú tvár vy kurvy ?    


157.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:13 avatar
milan, oni ma všetci priam zbožnujú, sú to moji kamaráti, lebo vedia, že na mna je spoľah.     
iba lásku ku mne dávajú najavo tak svojsky.      
Súhlasí Kacír


158.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:14 avatar
Ale pritom by ťa utopili v lyžičke cyankály.       
Súhlasí ZBielychKarpatov


160.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:17 avatar
majú so mnou súcit, vidia ako sa trápim, tak preto.     


161.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:20 avatar
Ale ja by som si z toho nerobil srandu peťuľo, lebo tu sme vo virtuále, ale v reále to môže byť oveľa horšie, na to nezabúdaj, lebo keď do teba útočia tu, pochybujem, že by ťa v realite fakt neskántrili, daj na seba pozor !!!!!! Už máš na to vek aj vzdelanie.  


162.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:25 avatar
milan. práveže v reále je to o mnoho jednoduchšie, na to ty nezabúdaj, samozrejme , že by ma neskántrili, ono 104 kg prasa spratať je už slušný výkon a to som ešte nedávno mal nejakých 110, ale už sa fakt nedalo, fučal som ako taký mech, 
v skutočnosti som takým chudákom, že aj najsadistickejší vrah by mi do dlane vtisol 5 € a poslal domov.      


197.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:05 avatar
Myslel som si, že máš viac. Veď ja som mal ešte pred 2 mesiacmi 98 kg (ale nie tuku).


199.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:07 avatar
98 IQ, slušné-.   


202.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:09 avatar
IQ sa môže merať v kg fakt iba u žobrákov vo východnej.


205.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:11 avatar
Never tomu, vy na " západe" ste viac prijebaní ako my tu na východe, lebo vás ovláda " západ " a nás neovláda nik, sme si sami pánmi !!!!!!  


208.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:12 avatar
Tvoju hlavu ovláda západ. V demokracii sa ovládame sami. ...Už vytriezvej z toho ruského sna bolševik.  


211.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:14 avatar
Prečo ti vždy máš f papuli Rusko ty kokot ? Tebe nestačilo, že nás zachránili zo spárov fašizmu ty kokot fašistický vyjebaný ?           
Súhlasí auxiliarius


216.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:19 avatar
Už nepi.... Rusi nás prd oslobodili. Bolo to z blata do kaluže. Z jednej totality do druhej. Skutoční osloboditelia boli američania.   


219.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:20 avatar
Takisto v 68 nás prišli oslobodiť tankami.     Si ty ale sprostýýýýýý, až to bolí...  


209.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:12 avatar
Presne, na vychode je sloboda


163.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:30 avatar
160. pentrík, ty si taká naša kelišová. intriguješ na celú dedinu Df  
Súhlasí Higgs


164.
označiť príspevok

auxiliarius
   2. 12. 2019, 23:37 avatar
staci ze sa sem prihlasi nejaka zena a vidime intrigy tejto starej kurvy
Súhlasí Kacír


166.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:39 avatar
Je to vôbec žena ?    


171.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:49 avatar
166. otázka je či je hento chlap . ešte ti to nedocvaklo ?  


173.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:50 avatar
Už spím, prepáč pičí.   


170.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:48 avatar
164. stará kurva uz si tu zase ? neboj tvoj psychiater ta vezme zase do parády, ta zase zatvoria do blázinca , ty schíza  
Súhlasí Osvietený


176.
označiť príspevok

Higgs muž
   2. 12. 2019, 23:52 avatar
To by si sa najskôr musela prihlásiť ako šaratica.  


180.
označiť príspevok

auxiliarius
   2. 12. 2019, 23:55 avatar
šaratica je Boris ako všetci
Súhlasí Kacír


183.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:58 avatar
Boris sme všetci, okrem fotóna a jeho kráľovny missis Théééééééééééééé iks.   
Súhlasí auxiliarius


186.
označiť príspevok

auxiliarius
   2. 12. 2019, 23:59 avatar
A fotonko je peter67
Súhlasí Kacír


189.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:00 avatar
Nie je, peter je peter, on je nenahraditeľný.  


185.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:58 avatar
180. po borisovi slintáš ty transgender ?  


190.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:00 avatar
Koho si myslíš, že oklameš. Preriekol si sa už minimálne 5x.


193.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:02 avatar
No takého úbožiaka ako si ty oklameme aj litrom vody v decovom pohári.    


194.
označiť príspevok

Higgs muž
   3. 12. 2019, 00:03 avatar
Teba odrbe aj záchodový pavúk.


195.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:03 avatar
Ale jedine, že by mal ropu v nohách !!!!!!!!    


182.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:57 avatar
173. é nope. šaratica je skor represss hento je psychiatrická diagnóza, další prípad čo je pod dohladom psychoša


184.
označiť príspevok

Higgs muž
   2. 12. 2019, 23:58 avatar
Na 110% je to auxilarius/meaculpa/humanitárny bombardér. Veď sleduj reakcie.  


187.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:59 avatar
Na 1488% percent sú to všetci okrem teba a Eda.  
Súhlasí auxiliarius


196.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:04 avatar
184. a vieš čo, pri tychto úchyloch človek fakt nikdy nevie
Súhlasí Higgs


198.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:06 avatar
Veru ty máš kokota na nose, fotón nemá kokota, kua kde som to, niekde vo virtuálnej hre do pičééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   


203.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:10 avatar
Toto DF je cely spolocensky zivot pre Ovieteneho a Scarlet


206.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:11 avatar
203. a tvoj cely sociálny zivot je šmírovat čo sa kde šuchne po Df , ty transgenderové úchylné


204.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:10 avatar
198. a ty máš kkta strčeného v riti . preto ti tlačí na mozog


207.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:11 avatar
A vytiahneš mi ho pussou plís ?   


188.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:00 avatar
vydrziana kurva, este ze nie som zena, to by bol intrig na moju adresu
Súhlasí Kacír


191.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:01 avatar
Ich Will


192.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:02 avatar
Ja ždu


200.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:07 avatar
188. vydrziavaná kurva uz zase štekáš ? ty psychiatrická diagnóza, mali by ta izolovat od spoločnosti


201.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:09 avatar
vydrzivana kurva, chod sa zas vyplakat adminovi


210.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:13 avatar
201. vydrziavaná kurva daj si liečit schízu nez ta zase zavrú na psychiatriu . ako uz nespočetne krát, všakze ;-)


212.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:15 avatar
vydrziavana kurva tak nepojdes plakat zase k adminovi?


215.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:17 avatar
212. vydrziavaná kurva daj si lieky na schízu, nez ti zase začne statočne jebat a zase pojdeš stalkovat e- maily LóóóóL


148.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 23:05 avatar
143. on je geroj len kym si prihláseny   inak zdrhá     
Súhlasí ZBielychKarpatov


150.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:06 avatar
Ale on je ja.    
Súhlasí ZBielychKarpatov


145.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:03 avatar
ach ludé moji umíram.    
Liduška zabíjaš ma.     


146.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:03 avatar
Podaj jej cyankály.    


149.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:05 avatar
vari je cyanotická     


151.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:06 avatar
Je psychopatická.     


154.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:12 avatar
vraj je láskyplná.    
Súhlasí Kacír


155.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:12 avatar
Je, budeš jej mať plné vajcia.   


156.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 23:13 avatar
veru pritákáva ako ťuťo   
Súhlasí ZBielychKarpatov


159.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 23:16 avatar
ťuťotín je mesto, ktoré opisuje július barč ivan vo svojom diele mastný hrniec, ale tebe je toto isto iste známe brat môj.


165.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 23:39 avatar
Ty nie si zatiaľ môj brat motorkár, ale modlím sa, aby tak bolo


167.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:40 avatar
V sekte sa ako modlíte ?       


168.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 23:42 avatar
prid a uvidíš....


169.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:42 avatar
A ma pretiahnete lopatou do análu ?      


174.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 23:51 avatar
bojhíš sa o svoj anál?


177.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:53 avatar
Ani nie. jebneš mi tam lopatu a ti jebnem do huby hubku. Uvidíme, komu bude viac slasti.       


96.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:25 avatar
87. neviem, kto je liduška, my také meno v rodine nemáme
Súhlasí ondrej61


99.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:26 avatar
Práve ste sa rozšírili o jedného člena.
Súhlasí ZBielychKarpatov


88.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:16 avatar
milá tupana, ja sa nesnažím uraziť tvoju mamu, terazky som ju spomenul prvý krát a aj naposledy, mne nadávaj koľko len chceš.
Liduško má.

už je tu zas,
ted mne do ucha kouše
z kabelky si tahá bič....
Súhlasí Kacír


89.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:17 avatar
Ona berie všetko za urážku, preto jej treba odpovedať jej slovníkom.    


93.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:22 avatar
milan ee, ja maám posledné vzdelanie učnovské, prečo mám jednať ako posledná cigánka z osady, tak ako Liduška,   


94.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:22 avatar
Vyber si možnosť.  


101.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:27 avatar
c je správne   


102.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:27 avatar
ctrl + c ?
Súhlasí ZBielychKarpatov


91.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:21 avatar
88. mily tupec, odkedy je zenské meno "liduška " urázka ?? resp. ak si chcel niekoho urázat , tak sa ti to vrátilo, mily tupec
Súhlasí ondrej61


97.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:26 avatar
drahá Liduška, tvoje schopnosti na neskutočnej úrovni, na akú sa nedá spadnúť, ani keby som chcel.    


105.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:29 avatar
97. mily tupec , ty si uz dávno prerazil dno ja na tvoje videá neklikám, čize ked si ma chcel urazit , len sa ti to nechtiac vrátilo . karma je svinja


107.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:32 avatar
Liduška ja viem, že neklikáš, ale je to pre ostatných určené, tak to už konečne pochop.
žiadna karma.
spomen si- tenmý, prečo sa my dvaja nevieme pohádať.
a imo ti odpovedal, lebo peter nechce a imo mal pravdu, teda skoro, my sa nehádame, s tebou sa to drahá Liduška ani nedá.     


109.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:34 avatar
107. ani posledny róm z osady sa neznízi primitívne urázat zenu ako ty


115.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:38 avatar
liduška to nie je primitívne, to je priam geniálne, neskutočne ťa to škrie, lebo hrubé slová, to nie je moja parketa, na to mám jemnú výchovu a ty to musím uznať pociťuješ ešte bolestivejšie ako ked ti milan hrubo nadáva.
jediného, čoho sa obácam, je, že pošleš nejaké dve gorily, aby mi napravili môj už aj tak dosť dolámaný nos a vyrovnali charakter, už aj tak dosť dokrivený.     


119.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:42 avatar
115. pentrík, halúcinácie a paranoja sa vraj dajú liečit. popytam ena či by ti nedal kontakt , ty naše pomstychtivé klbko nervov  
Súhlasí ZBielychKarpatov


121.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:45 avatar
drahá Liduška ako ti pokračuje liečba, cítiš nejaký progres.    
zavolaj Imovi, ma neskutočne príjemný hlas, zamiluješ si ho, tak ako si sa zamilovala do milošovej podoby na fotke.    


172.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 12. 2019, 23:50 avatar
veru tak , náš motorkár sa nám ukázal......strašný inteligent je to, aj šachy to vie hrať.....


175.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:52 avatar
Mal by si si z neho brať príklad !!!!!! lebo ty sa hraješ na znovuzrodeného a vôbec ti to nejde !!!!!!!!!!!!!!!                 


72.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:01 avatar
59. naštastie ja nemám takychto pentríkov ako kamarátov musela by som sa dogrcáááát
Súhlasí ZBielychKarpatov


62.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:50 avatar
Bijjou sa môže klaňať Čaputovej a Kiskovi


68.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:58 avatar
A Trubana si kde nechal ty trubiroh ???

Ved menuj všetkých troch ustavných činitelov najvyšších

prezidentka Čaputova

premier Kiska

predseda SNR Truban


69.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:59 avatar
Edo ten matroš čo ti dal Truban je kvalitný


70.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 21:59 avatar
toto smiem zaviesť do análov.    
Súhlasí Kacír


71.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:00 avatar
Aj do orálov, nech sa o tom rozpráva.   
Súhlasí ZBielychKarpatov


73.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:03 avatar
rozprúdi sa to tu 1.3 a vytiahnem to z análov a budeme si nadávať, bodať, pľuť, ale ja iba šípy budem púšťať.    
ale Lidušku nesmierne milujem.  


77.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:07 avatar
73. ja ze miluješ Edka. svojho najsamlepšieho kamoša.


80.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:09 avatar


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:36 avatar
Kacir tvoje advetne vence čo kradneš po fejzbúúúkoch jasne hovoria čo je tvoja životná priorita . Drogy nič iné .

Tatko tvoj bol tiež alkáč a udavač štb

Tvoje vyjadrovanie je take ako ťa súdruh RODAK naučil


48.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:36 avatar
Pekne si sa opísal opičený.  


120.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:44 avatar
48. neurázaj najlepšieho petríkovho kamoša


123.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:48 avatar
drahá Liduška vypadlo ti tam n.    
Súhlasí Kacír


124.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:49 avatar
Mala by ho dvihnúť ?    


125.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:50 avatar
dvihnúť a zasunúť.    
Súhlasí Kacír


126.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:50 avatar
Do zástrčky ?   
Súhlasí ZBielychKarpatov


127.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:51 avatar
kam      niééééééé    


128.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:52 avatar
Prečóóó ?    


129.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   2. 12. 2019, 22:53 avatar
lebo by jej to mohlo ublížiť.


133.
označiť príspevok

Bijjou žena
   2. 12. 2019, 22:55 avatar
129. hlavne ty si neublizuj, potom trpíš samomluvou     


134.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 22:55 avatar
Myslím si, že už viac to u nej nejde.


178.
označiť príspevok

Higgs muž
   2. 12. 2019, 23:53 avatar
Alkohol naberá na obrátkach.  


179.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 23:54 avatar
Tak načo ho piješ ?   


181.
označiť príspevok

Higgs muž
   2. 12. 2019, 23:56 avatar
Ja nie, to ty. Ja tu nereagujem.   Ešte hodinu - vychladená fľaša ruskej vodky čaká. Zvyšok ti dovysvetlí Čeka.   (...ako si dopadol o5 pod lavičkou v Stalingrade...)    


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:29 avatar
Presne Edo vo švédskej liberálnej chorej spoločnosti policajti pozývajú zločincov na pizzu.


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:33 avatar
Presne tak a už v roku 1944 sa nebáli dokonca lezbičiek     

Práva leseb, gayů, bisexuálů a translidí (LGBT) ve Švédsku jsou považována za jedny z nejprogresivnějších v Evropě a ve světě.Stejnopohlavní sexuální aktivita byla legalizována r. 1944

   

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Preto ich lieberálkovia rozložili a švedsko sa do roka a do dňa stalo najchudobnejšou krajinou na svete    

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:34 avatar
Presne Edo vo švédskej liberálnej chorej spoločnosti policajti pozývajú zločincov na pizzu.


52.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:39 avatar
A v príspevku 4 ich kam pozvali ? Či to už zase ???? To je už menštruačný charakter


53.
označiť príspevok

Kacír muž
   2. 12. 2019, 21:39 avatar
Máš krámy ?  


100.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 22:27 avatar
Nevieme akého pohlavia je Edo


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:49 avatar
Edo ty náš troll - samnytt.se Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:43 avatar
To u vás v Deutschendorfe je krám obchod .


57.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 21:45 avatar
Vo švedsku je pizza zakázana môže sa podávať len kebab


60.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 21:48 avatar
Švédski policajti pozývajú zločincov na pizzu.


82.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 12. 2019, 22:10 avatar
Edo ty náš troll - samnytt.se Tento odkaz smeruje mimo DF.sk (pred 20 minútami)
najnovšie príspevky od tohto účastníka

Švédski policajti pozývajú zločincov na pizzu. (pred 21 minútami)
Edo je bukíno. (pred 34 minútami)
Presne Edo vo švédskej liberálnej chorej spoločnosti policajti pozývajú zločincov na pizzu. (pred 35 minútami)
Bijjou zaujímavé že na migrantov sa peniaze nájdu, ale angličania zomierajú na chlad. (pred 35 minútami)
Presne Edo vo švédskej liberálnej chorej spoločnosti policajti pozývajú zločincov na pizzu. (pred 40 minútami)
Tak tak Edo je to nenormálne, zločincov policajti pozývajú na pizzu. (pred 43 minútami)

   


98.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 12. 2019, 22:26 avatar
Vidíš Edo zasa si táral - samnytt.se Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


213.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:15 avatar
Bezduchým život, živým smrť: také je heslo súčasnej mocenskej konštelácie
Súhlasí Kacír


214.
označiť príspevok

Kacír muž
   3. 12. 2019, 00:16 avatar
A ešte majú jedno heslo, za prachy zradím aj brata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      
Súhlasí auxiliarius


218.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:20 avatar
Kapitalisti nám v honbe za ziskom predajú aj lano, na ktoré ich povešiame


217.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:19 avatar
zase kopíruješ cudzie reakcie ?


220.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:20 avatar
ahoj Bezduchá


221.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:22 avatar
220. ahoj, ahoj. psychiater ta zhána , vraj neberieš svoje lieky


222.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 00:31 avatar
no čo je schíza, zamrzol ti oné anonymizér?


223.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 00:42 avatar
pankhart pouziva anonymizer, ty stara kurva?


224.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 01:03 avatar
223. stará kurva schíza s demenciou ti jebú na hlavu ?  


225.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 01:07 avatar
pankhart uz spi?


226.
označiť príspevok

auxiliarius
   3. 12. 2019, 01:10 avatar
stara kurva a krkavcia matka zas zavislaci na slovenskych forach


227.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 01:24 avatar
226. stará kurva namiesto špehovania čo kto kde popíše, ešte aj mimo Df, a zakladania gaziliónu multinickov sa staraj o svoju schízu. lebo ked ta to chytí, uz to nedokázeš ovládat
Súhlasí Osvietený


228.
označiť príspevok

Bijjou žena
   3. 12. 2019, 01:26 avatar
225. tak ta volá tvoja mater ? ta uz vieme prečo ti drbe na hlavu , druhy joker    
Súhlasí Osvietený


229.
označiť príspevok

Kukloprdos
   3. 12. 2019, 06:03 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:18,  1- obávam sa ondrej, či ty neklameš skorej sám seba a či nebude problém vo vytrhávaní...
dnes, 12:16,  Vieš, to je tak - niekomu hovoria sami za seba, inému nehovoria.
dnes, 12:02,  4- držím ti palce, aby to bolo podľa teba. Pravdu povediac nechcel by som byť v tvojej...
dnes, 12:01,  (2) Zuzka8, jeden sionfašista sa Ti už priznal, že medzi nich nepatrí...
dnes, 11:53,  Ale ved som dal len verše, ktore su v Božom Slove...a nijako som ich nekomentoval....ved...
dnes, 11:43,  Nič iné od neho ani nečakám. Všetko mu už bolo vysvetlené, ale má zatvrdené srdce a...
dnes, 11:42,  Ježiš hovorí Jan 10:28 Moje ovce počúvajú môj hlas, ja ich poznám a ony idú za mnou....
dnes, 11:39,  Naozaj je pravda, čo sa vyznáva: "Boh sa stal človek, aby sa človek stal bohom!"...
dnes, 11:38,  Básnik tým chcel povedať, že nie iba vy máte právo písať svoj pohľad na vec. Ako...
dnes, 11:36,  Ej veru neposmievam, synu. Ale nie každý to dokáže pochopiť.
dnes, 11:19,  Teraz zacne zas to svoje..."ako môže Boh zomrieť." atd...ukazuje tým len ako to...
dnes, 11:09,  Shagara Chýba ti dobrá vôľa uveriť, stále si v zajatí svojich predstáv a chybných...
dnes, 10:58,  Napríklad pravda: Zem obieha okolo Slnka. A všetci rozumní tomu rozumejú.
dnes, 10:57,  Mali by byť pripravení na to, aby neobťažovali ľudí.
dnes, 10:51,  Ja a Otec sme jedno.“ 31 Židia znova zdvihli kamene, aby ho kameňovali. 32 Ježiš im...
dnes, 10:37,  Posmievaš sa z Ježišových slov, a to nem dobré.....*10*10*10*10*10
dnes, 10:34,  Co tým chcel basnik povedať?......nejako zle si sa reinkarnoval synu......
dnes, 10:16,  A teraz v kacírskej forme: 1 „Nech sa vám srdce neznepokojuje! Verte v Boha, verte aj v...
dnes, 10:07,  Na čo by mali byť svedkovia Jehovoví pripravení?...
dnes, 09:44,  Ježiš — cesta, pravda a život 1 „Nech sa vám srdce neznepokojuje! Verte v Boha, verte...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(467 116 bytes in 0,234 seconds)