Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Svedectvo bývalej ľudovej liečiteľky Oľgy, ktorá využívala nadprirodzené schopnosti k liečeniu ľudí.

15
reakcií
1078
prečítaní
Tému 22. januára 2016, 12:37 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   22. 1. 2016, 12:37 avatar
Toto je najväčšia realita môjho života: existuje Boh a existuje diabol! Naozaj som stretla „ živého“ diabla a živého Boha. Ale až stretnutie živého Boha – 17.5.1998, zmenilo môj život natoľko, že od tohto stretnutia som si začala počítať vek. Takže 17.5.2011 som mala 13 rokov /mám 53/.
Môj príbeh sa začína odvíjať od mojich piatich rokov, keď si ma babka - ľudová liečiteľka, vybrala za budúcu nasledovníčku v jej liečiteľských schopnostiach. Táto „schopnosť liečiť“ sa u nás dedila z pokolenia na pokolenie asi 3OO rokov – je to dedičná biela mágia.
V tomto období sa okolo mňa začali diať „čudné veci“, nad postieľkou som mala zavesený drevený kríž, ktorý na mňa v noci padol. Zobudila som sa s?veľkým strachom a vždy nado mnou stála babka. Vnímala som, ako sa so mnou pohybuje posteľ, mávala som nočné mory. Najsilnejšie bolo, keď som bola raz v noci „prenesená“ na nejaké stretnutie. Bolo tam veľa ľudí, každý niečo rozprával a ja som vedela, že sa ide prijímať nová členka /bosorka/ ich klubu a že som to práve ja.
Potom nasledovalo v mojom živote relatívne pokojné obdobie. Dospela som, vydala som sa, odsťahovala som sa z rodičovského domu, narodili sa mi dve dcéry.
Až jedného pekného dňa sa mi ozvala babka – vraj už je tu ten čas! Čas zdediť liečiteľské schopnosti. Zatvorila sa so mnou v izbe a začala ma zaúčať do tajov bielej mágie.
Naučila ma pripravovať si rituálne predmety. Musela som si dobre zapamätať 10 viet v ktorých bola „sila“. Naučiť sa všetky obrady s tým spojené. Niečo sa muselo vykonávať pred východom slnka, niečo po západe slnka. Hlavne som sa nikdy nesmela pomýliť, inak by som tú chorobu, ktorú liečim, dostala ja.
Keď som to už všetko dobre ovládala, povedala mi babka: teraz to už „funguje“ u teba, ja už nemám moc. Ty to raz povieš svojmu nástupcovi a potom moc stratíš.
Liečila som hlavne vredy, nádory, kožné problémy. Všetko do 3 dní so 100% ručením, že liečená choroba sa už nikdy nevráti.
(keďže je to liečenie s mocou diabla a diabol nerobí dobré veci – choroba sa presunula na iný orgán a na psychiku)
Po nejakom čase sa ale v mojom živote opäť začali diať „čudné veci“. V noci som sa začala zobúdzať na hlas, ktorý mi nástojčivo kládol jedinú otázku: "Načo žiješ?" A ja som mu nevedela odpovedať, nevedela som nájsť jediný dôvod prečo žijem. V tej chvíli sa ma zmocnila úplná beznádej, zúfalstvo, nezmyselnosť ľudského bytia. Ráno sa všetko skončilo a ja som si neustále pripomínala, že sa oplatí žiť, že som šťastne vydatá, mám dobrého manžela, dobré zdravé deti, dom, peniaze, liečiteľské schopnosti, ktoré nemá každý človek, proste super život a tak by som mala byť šťastná. Ale každú noc som znovu počúvala ten hlas a jeho nástojčivé "načo žiješ?" Budila som v noci manžela a vystrašene som sa ho pýtala tú istú otázku – načo žijem?
Jasné, že má v tej chvíli nevedel pochopiť. A tak som v tom bola len a len sama. Ten hlas by ma bol dohnal až k samovražde, taká nezmyselnosť všetkého sa ma vtedy zmocňovala.
Ale pevne verím, že Boh mal so mnou už vtedy svoj plán. Stretla som kresťanov, ktorí brali svoju vieru naozaj vážne a začali mi hovoriť o Otcovej láske, o Kristovej moci, o úžasnom Duchu Svätom a o tom, že tieto liečiteľské schopnosti určite nemám od Boha – aj keď ľuďom pomáham a že nech to všetko odovzdám Kristovi, lebo iba On má moc oslobodiť ma od týchto problémov. Už som nemala čo stratiť, a tak som sa chytila tohto Krista.
Bolo to na jednom duchovnom cvičení – kurz Filip – 17.5.1998. Najprv som v spovedi vyznala všetky svoje hriechy, zriekla sa svojich schopností liečiť, zriekla som sa každej spolupráce s diablom a prijala som Ježiša Krista za svojho Spasiteľa a Pána. A potom sa to stalo!!!
Po mojej pravici som uvidela stáť Ježiša – so zvláštnym pokojom, ktorý z neho vyžaroval. Po mojej ľavici som uvidela stáť diabla. Uvedomila som si dôležitosť toho, čo som práve urobila, to ako Boh rešpektuje našu slobodnú vôľu, naše slobodné rozhodnutia. Precítila som, aké to je byť plný Kristovej moci, nebáť sa diabla, ak sme s Ním. Zaplavila má neopísateľná radosť a veľmi som sa začala smiať. Prudko som sa otočila k diablovi a kričala som: "Ty si ma chcel dostať? Ty si ma chcel dostať?"
Diabol sa začal meniť na nejakú zvláštnu hmlu a odchádzal. Už nemal na mňa nárok. Už som patrila Kristovi! A začala sa nová etapa môjho života. Naozajstné dobrodružstvo s Bohom. Veľmi som si zamilovala Ducha Svätého, začala som čítať Bibliu, trávila som hodiny v rozhovore so svojím Bohom. Pochopila som význam Ducha Svätého v našich životoch – to, že nám bol daný ako učiteľ, tešiteľ, radca. Jednoducho som bola v škole Ducha Svätého.
Tak ako som bola v službe diabla, jasne som pochopila, že prišiel čas slúžiť Bohu.
Duch Svätý mi stále pripomínal slová z Jeremiáša, o prorokovi, o tom že pôjdem všade, kde ma pošle, poviem všetko čo mi povie. Pochopila som význam proroka dnešných dní – to, že prorok je priateľ Ježiša, miluje Ježiša, je hlas volajúceho na púšti: Pripravte cestu Pánovi!
Zvestuje len jeho slová, jeho slávu, jeho moc. A tak už 13 rokov ma Duch Svätý posiela tam, kde chce, aby som bola a vydávala svedectvo o tom, že Bohu je naozaj všetko možné, že je stále ten istý – včera – dnes – naveky, že je naozaj živý Boh. Zvlášť po mojich okultných skúsenostiach mi záležalo na tom, aby ľudia spoznali pravdu o liečiteľoch, vešticiach, ...., aby sa vedeli zorientovať v duchovnom svete a každé duchovno posudzovali duchovným zrakom. Nie všetko, čo vyzerá ako dobré napr. liečiteľstvo, veštenie, homeopatia, Silvová metóda, Reiky, východné liečiteľstvo... naozaj dobré je. Aby sme sa všetci naučili rozlišovať, ktoré zážitky napr. zážitky z klinickej smrti, skúsenosti napr. kontakty s UFO a praktiky napr. liečiteľstvo sú od Ducha Svätého a ktoré od zlého. Naozaj nie všetko čo sa leskne je zlato.
Zaujímavé je, že keď som slúžila diablovi cez bielu mágiu nevidela som ho. V rôznych podobách sa mi začal ukazovať až potom, keď som sa ho zriekla.
Chcel má zastaviť, dostať späť. Ale zakaždým mu stačilo dať príkaz v mene Ježiša a musel odísť. Diabol je naozaj veľký klamár, podvodník a určite nejedná férovo. On zničí aj svojich „spolupracovníkov“. Jeho odmena je – peklo.
Takže najúžasnejšie zistenie môjho života je: Je Boh a je diabol. Diabol ale nie je protiklad Boha. Diabol je len padlý anjel. Boh je väčší, je najväčší !!! Kristus nás oslobodil od hriechu, od smrti a od diabla! A svojmu ľudu dal veľkú moc v boji proti zlému! Diablova moc rastie s našim strachom a nevedomosťou, ak si nevieme uvedomiť kým sme v Kristovi, ak nevstupujeme do Kristovej moci.
A ozaj, viete čo diabol najviac neznáša? Smiech a radosť spaseného kresťana.
Amen.
zdroj: článok z Fb


3.
označiť príspevok

fajer
   22. 1. 2016, 13:03 avatar
V tomto období sa okolo mňa začali diať „čudné veci“, nad postieľkou som mala zavesený drevený kríž, ktorý na mňa v noci padol....
žiadny zázrak, len chujovo nabitý klinec, kto ho tam dával bol babrák, ani klinec nevedel nabiť do steny....
mávala som nočné mory...
mali ti rozprávať rozprávky pred spaním...a nie sa modliť...
Čas zdediť liečiteľské schopnosti.
dobrá sprostosť, alebo naučiť ťa ako sa podvádzajú a klamú sprostý ľudia...

lea sprostosti podvodníčky, takých by mali zatvárať....


9.
označiť príspevok

bystrik muž
   22. 1. 2016, 13:33 avatar
Potom by fajer už dávno sedel a makal v lome ako blázon!


11.
označiť príspevok

elemír muž
   22. 1. 2016, 16:21 avatar
bystrík, videl si už pracovať bláznov v lome a vôbec, bláznov pracovať ????
Náhodou frajer by tam mohol robiť strelmajstra, kdesi o sebe napísal, že je ektrykár.


2.
označiť príspevok

salbea žena
   22. 1. 2016, 12:59 avatar
diabol nie je az taky zly,dla mna je celkom dobry, pretoze zlo je sucastou realneho zivota a civilizaciu zlo zuslachtuje k lepsiemu
odignorovat,alebo vyhanat diabla alias zlo,nie je celkom v poriadku, bez diabla by vo svete nastala jedna a posledna apokalypsa, akesi tsunami,ktore by prislo v katastrofalnej a nicivej sile


4.
označiť príspevok

Peťo muž
   22. 1. 2016, 13:20 avatar
A viete ,že drevený kríž sa v minulosti používal na mučenie ?
Kresťania ho iba prevzali .


5.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 1. 2016, 13:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 1. 2016, 13:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

bystrik muž
   22. 1. 2016, 13:32 avatar
Kresťania si nič neprivlastnili, možno cirkev, ale nie kresťania!
Súhlasí Scarlet666


15.
označiť príspevok

fajer
   23. 1. 2016, 08:44 avatar
každý debil ju má nalepenú vzadu na aute...


7.
označiť príspevok

bystrik muž
   22. 1. 2016, 13:31 avatar
Peťo, ale no, tuším by mal tu niekto to už nechať tak...Ak nerozumiem, tak nerozumiem, treba si to len chlapský prijať!


10.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 1. 2016, 16:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

elemír muž
   22. 1. 2016, 16:25 avatar
Onéé, toto som sa chcel opýtať : neexistuje náhodou praktická mágia, či okultizmus. napríklad na tipovanie ?


13.
označiť príspevok

Aranjes žena
   22. 1. 2016, 16:36 avatar
..no neviem,čo by malo byť trebárs na takej tradičnej čínskej medicíne okultné ... naopak ten článok mi pripadá ako okultný výmysel .


14.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   22. 1. 2016, 18:23 avatar
Aranjes na základe toho, že sama som písala rôzne články a osobné svedectvá, som presvedčená, že v tomto článku nie je uvedené všetko. Z dvoch dôvodov. Prvý - človek nechce ukázať čo všetko zažil, kam padol, nikdy nevieš kto zneužije. Druhý dôvod je, že redakcia na dané články má vymedzenú kapacitu, preto pisateľ musí články skracovať. Tretia vec je, že redaktori, často preštylizujú článkom, zachovajú podstatu, ale zmení to atmosféru článku. Som si viac ako istá, že tá realita je horšia, len sa to nedá ani ľuďom naraz napísať, lebo neuveria. Ono to nie je ani pre každého, ten koho sa to týka pochopí.


16.
označiť príspevok

fajer
   23. 1. 2016, 08:47 avatar
ty opisuješ osobné klamstvá, svedkovia tiež klamú, je to bežné...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:15,  Cára už raz zvrhli. A čo potom nasledovalo, z toho môžu niektorým behať zimomriavky i dnes.
dnes, 08:35,  Myšlienka na dnes: Národní vodcovia sú neustále vystavení kritike a nepriateľstvu zo...
dnes, 06:49,  Zvláštne, ale takto napísané mi to vlastne nehovorí skoro nič.
dnes, 01:44,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/108127029_10223742813383757_1310750179090319035_n...
včera, 22:37,  Až zvrhne cára
včera, 22:35,  Dokedy bude rusky lud toto trpiet?...
včera, 21:58,  Tibor Eliot Rostás a jeho mikulášske opilecké dobrodružstvo v žrebčinci Pred tromi...
včera, 21:56,  Opitý Tibor Rostás sa na akcii pre deti s pištoľou za pásom vyhrážal, že zavolá...
včera, 21:52,  expert na letectvo: So strojmi F-16 získate okamžité benefity stíhačky sú investíciou...
včera, 21:28,  Však, ono sa to tu rozbehne svojim životom, zaseee. *03
včera, 21:12,  Však vidno. *21
včera, 21:12,  Matrix
včera, 20:46,  Ciho jak v hrobe
včera, 20:25,  Ako vieš?
včera, 20:24,  My máme furt takých dominantných a pomerne samotárskych kocúrov. *21 ...
včera, 20:23,  No toto si napísal od srdca. .. *21
včera, 20:21,  40) Cesta spravodlivých je ako jarné svetlo rána, ktoré svieti viac a viac, dokiaľ nestojí...
včera, 20:20,  Tento môj kocúr chodil lebo sa rád maznal
včera, 20:17,  Áno, triasol som sa ako osika....
včera, 20:17,  Že vraj modrá je dobrá. Som počul.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(98 338 bytes in 0,475 seconds)