Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Svätý Malachiáš už veľakrát neomylne predpovedal budúcnosť a tvrdí, že my sme tí, ktorých čaká katastrofa, koniec časov a Apokalypsa! Čo si o tom myslíš?

36
reakcií
5680
prečítaní
Tému 17. októbra 2012, 13:28 založil brotherrr.

podobné témy:1.
označiť príspevok

brotherrr
   17. 10. 2012, 13:28 avatar
Pozri si aj o tom video a napíš aký máš na to názor:

http://www.youtube.com/watch?v=UmyjBbFpH5E Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&playnext=1&list=PLD21E208C78F3A9A2&feature=results_main

Mnohé z predpovedí Malachiáša oficiálni predstavitelia Vatikánu a aj vedci uznali za pravdivé. Zaujímavé je, že sa ani raz nepomýlil! Úspešne predpovedal mnohé udalosti dokonca aj miesto a čas svojej vlastnej smrti.
Sv. Malachiáš ktorý je veľmi dôveryhodný zdroj, lebo nemôže klamať inač by nebol svätý a ani jeho predpovede by sa neboli nenaplnili. Úspešne okrem iného predpovedal 111 pápežov a predpovedá za čias nasledujúceho pápeža veľké súženie, koniec časov čo pravdepodobne znamená apokalypsu.
Prvý raz bola časť jeho zápisov publikovaná v roku l595 na príkaz vtedajšieho pápeža. Tieto texty už vtedy vzbudili v Európe veľkú pozornosť a možno o nich nájsť zmienku aj v stredovekých kronikách ako aj v niektorých európskych knižniciach. Čo sa napríklad týka chronológie pápežov, írsky episkop sa ani raz nepomýlil.

Jeho proroctvo:
Benedikt XVI-... - (je terajší pápež).
Po ňom by mal nasledovať posledný pápež,avšak nenesie žiadne označenie ako predchádzajúci.
Proroctvo končí slovami:
Počas extrémneho prenasledovania svätej rímskej cirkvi bude sedieť na stolci "Petrus Romanus" (Peter Rímsky), ktorý bude pásť svoje stádo uprostred mnohých súžení; po ich skončení bude mesto na siedmych pahorkoch zničené a obávaný Sudca bude súdiť svoj ľud. Koniec .
(mesto na siedmych pahorkoch=Rím , Sudca=Kristus)

Avšak ani tu nie je jasne napísané,že posledný pápež sa bude volať Peter II. ako mnohí vravia !
Sudca bude súdiť ľud." Mnohí z tohto dedukujú na koniec sveta, tým viac, že symbolika Malachiáša pripomína symboliku "Otvorenia" Jána Blahoslaveného (Zjevení sv. Jana, Apokalypsa).

Svätý Malachiáš - vlastným menom Maelmhaedhoc O’Morgair (1095 – 1148) bol mníchom a biskupom diecézy v írskom Armaghu...

V opisoch O’Morgaira možno napríklad nájsť objavenie Ameriky, jej dobytie Európanmi, vojnu Severu a Juhu, vznik a zánik veľkých impérií, objavenie atómových zbraní, veľké politické vraždy, vrátane vraždy Lincolna a Kennedyho a tiež vznik, rozlet a rozpadnutie skupiny Beatles . Na niektorých miestach O’Morgair podrobne opisuje atmosféru koncernov tejto skupiny, dokonca sú tam aj texty piesní a členov skupiny nazýva menami, ktoré v skutočnosti mali. Znie to naozaj neuveriteľne, ale toto všetko možno nájsť v odtajnených dokumentoch Maelmhaedhoc O’Morgaira z 12. storočia !

Ešte horšie je, že podobne predpovedajú aj iní dôveryhodní, tak asi na tom niečo bude!?
napr. PROROCTVO SV.BENEDIKTA (6.storočie)

Tento svätec predpovedal, že člen mníšskeho rádu, ktorý on založí, bude viesť cirkev v jej boji proti diablovi tesne pred Apokalypsou. Benediktíni sa v súčasnosti nazývajú aj olivetánmi.

(terajší pápež Benedikt XVI. je členom olivetánov)

MALACHIÁŠOVE PROROCTVO o ňom znie:
Gloria olivae / Sláva olivy
(olivová ratolesť- symbol sv. Benedikta z Nursie a taktiež aj symbol mieru

Benedikt XVI. (2005- ) - Gloria olivae / Sláva olivy
(olivová ratolesť- symbol sv. Benedikta z Nursie a taktiež aj symbol mieru , v deň jeho narodenín-smrť sv. Benedikta Josefa Labre)

Po ňom by mal nasledovať posledný pápež,avšak nenesie žiadne označenie ako predchádzajúci.Proroctvo končí slovami:
Počas extrémneho prenasledovánia svätej rímskej cirkvi bude sedieť na stolci "Petrus Romanus" (Peter Rímsky), ktorý bude pásť svoje stádo uprostred mnohých súžení; po ich skončení bude mesto na siedmych pahorkoch zničené a obávaný Sudca bude súdit svoj ľud. Koniec .
(mesto na siedmych pahorkoch=Rím , Sudca=Kristus)

MALACHIÁŠOVE PROROCTVO o pápežoch:

www.kredo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

pekaraul.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 21:26 avatar
Toto proroctvo je práve také dôverihodné ako Pánove biblické pindy, ktrý tiež vraj nemôže klamať. Čo je to za hovadinu povedať o všemohúcom, že niečo nemôže. Okrem toho v Biblii klame len sa tak práši. Napríklad Adamoví hovorí, aby nejedol zo stromu poznania, lebo toho dňa, keď by si jedol, istotne zomrieš. Nielen Adam, ale aj Eva jedli zo zakázaného stromu a nezomreli. Ba v Písme sa dozvieme, že Eva bola aj spasená, a to ešte v dobe, keď ježiško nebol ani v pytlíku ducha svätého. Čiže Pán oklamal už prvých ľudí. Alebo: Povedal, že zastaví slnko a bude svetlo a svietiť slnko ešte dlho potom ako malo zapadnúť. Ale striedanie dní a nocí nspôsobuje pohyb slnka ale Zeme. Pretože slnko stojí. Teda ho nemožno zastaviť. Hýbe sa zem. Samozrejme v naznačenej súvislosti s pánovým sľubom.


31.
označiť príspevok

Astax1 muž
   18. 10. 2012, 14:01 avatar
Antidogmatik

Ano,ale vela vecí je písaných v Biblii obrazne.Nemozes vela vecí brať do slova ako to robíš ty len čítaš a nezamyšlaš sa nad timi slovami.Tebe ide len o spochibenie doverihodnosti Biblie a Boha ako takeho.

A ked Adam a Eva jedli zo stromu tak aj "zomreli"boli poslaný na túto zem a kebyze JK za nás nezomrel na kríži tak mi všetci by sme boli "mŕtvy" v Krisotvi.Čiže boli by sme všetci zatratenci a boli by sme v pekle.


2.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 14:43 avatar
A vieš kto bude Peter Rímsky? Bude to antikrist


3.
označiť príspevok

Luciferium žena
   17. 10. 2012, 15:13 avatar
kokso tak preto mam depresiu,ved to predpovedal Malachias a sme fakt v srabe a to vdaka proroctvu, fakt sa nikto nenajde,kto by predpovedal aj pozitivne ?


25.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 21:33 avatar
Samozrejme, že nikto kto má len trocha rozumu nebude predpovedať pozitívne. Veď každý truľo vie že pozitívne proroctvá sa neplnia. Komunisti predpovedali samé víťazstvá. No ani jedno z nich sa nesplnilo. Keby áno, už dávno by bola celá Zem červená.


34.
označiť príspevok

Luciferium žena
   19. 10. 2012, 16:43 avatar
takze radsej pre istotu nech je cierna vsade uz vopred,ze ?
zacinam chapat ludsku mentalitu,zit velikansky ale pre istotu biedne,bo neviem preco


35.
označiť príspevok

Luciferium žena
   19. 10. 2012, 16:44 avatar
dala som vsade spravne ciarky,alebo nie,bo tiez neviem ci mam vsetko spravne


26.
označiť príspevok

Fotón
   17. 10. 2012, 21:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Luciferium žena
   19. 10. 2012, 16:53 avatar
Fotonko zacnem od seba,podla biblie som vinna za vsetko,co sa tu deje ..vid.hriesna Eva
takze mne sa tu uz vlastne nic horsieho ani nemoze stat,ved som uz aj tak odpisana v biblii a preto si predpovedam vlastnu spokojnsot,kokso asi je to nieco velikasske,ze si nieco take mozem medzi vami dovolit ,ze ?


37.
označiť príspevok

Luciferium žena
   19. 10. 2012, 16:55 avatar
mam sa robit ze som mrtva iba kvoli biblii ? ani ma nehne,ved ste aj tak vsetci tupci,neviete sa ani dohodnut,ktory boh je zdravy


4.
označiť príspevok

Luciferium žena
   17. 10. 2012, 15:14 avatar
vsetci svati bude trpeli tiez depkou,alebo nenavideli tak strasne svet,ze az


5.
označiť príspevok

starec muž
   17. 10. 2012, 16:11 avatar
Opäť rozsievanie paniky tzv. svätými. Ani sa nečudujem,že sú veriaci z toho depresívni. Mali by to zakázať,ako som už skôr písal.Dať to do zoznamu zakázaných písiem. 


6.
označiť príspevok

nabzlo muž
   17. 10. 2012, 17:17 avatar
cirkev treba žalovať za to,že vedela o vražde Kennedyho a neupozornila na to úrady,ale teraz vážne,tie kokotiny berieš skade,ono bolo by dobré,ak by bol posledný pápež a cirkev nebude súdiť Kristus,ale medzinárodný súdny dvor,.....
Súhlasí Antidogmatik


7.
označiť príspevok

nabzlo muž
   17. 10. 2012, 17:27 avatar
škoda ,že neprorokoval aj zločiny pápežov a bolo ich požehnane....
Súhlasí Antidogmatik


8.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 17:27 avatar
Vy ste hrozne svetský ludia založený na materialnom dobre a nie na duchovnom takze sa k tomu ani nevyjadrujte lebo nemate ani šajnu o tom...Vy všetko súdite podľa ľudskeho hladiska a čo je človek oproti Bohu?Žiadny človek nepochopil a ani nepochopí tajomstvá Svatej Trojice atd...Prečo stvorenie opovrhuje stvoritelom?(váš prípad) lebo žijete len pre tento svet,pre tuto dobu a satan vás zviedol na cestu hriechu a zla.Každý človek dostáva šancu na návrat,na návrat k Bohu Otcu všemohúcemu.On dáva každému milosti k obráteniu sa aj v hodine smrti ale ludské srdce je tak zdevastované hriechom a diablom.Ale vy viete o tom,určite vás Boh oslovil vo vašom živote ale je,alebo bolo na vás či ste to prijali alebo nie.


9.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 17:36 avatar
...chápem Svätú trojicu, teda že čo to je, aj Boha, ale nechápem diabla...kto to je?


13.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 10. 2012, 17:57 avatar
Jedno je trojica, druhe je stolica.
Boze Petrana ty mas este take medzery?


10.
označiť príspevok

nabzlo muž
   17. 10. 2012, 17:45 avatar
šajnu o bohu nemá nikto,ak by mal nepísali by ste také sprostosti o ňom....boh by sa vrátiť k vám veriaci,ak vydel koľko zločinov ste napáchali v jeho mene,tak sa odsťahoval zo slnečnej sústavy,preto ho ani kozmonavti nikde nevideli....


12.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 17:52 avatar
...kecáš! Mám o ňom šajn, ale nemám naňho patent, ani výpis z vesmírneho katastra.


27.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 21:46 avatar
Áno Astax1, Pán nás stvoril nedokonalých preto, aby nás mal začo jebať. Pozerá sa na nás z nebies a dobre sa baví. Veď keby sme boli len dobrí, čo by pre neho bolo jednoduché, aby nás stvoril len samých dobrých, unudil by sa tam hore k smrti, hoci je nesmrteľný.


11.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 17:51 avatar
Petrana
Svatu trojicu nik nechape iba s časťi.Sv. Augustín sa dlho modlil k Bohu aby pochopil alebo dostal milosť pochopenia sv.trojice.A raz ked sa prechádzal po pláži uvidel chlapca ktroý do jamky vyhlbenej v piesku prelieval vodu z mora.(Cez kíblik).Ked mu sv.Augustín povedal prečo to robíš? To sa ti nikdy nepodarí.On odpovedal ja skor prelejem more do tejto jamky ako ty pochopíš tajomstvo sv.trojice.BOl to vlastne anjel korý mal podobu chlapca a Boh mu vlastne oznámil ze clovek nedokáže pochopiť tajomstvo sv.trojice.

A kto je diabol?
Diabol je vlastne padlí anjel ale nieje len jeden.Ale sú to miliardy padlích anjelov.
A ako to bolo?Lucifer najkrajši,najvačši...videl ako bude umučený Boží syn-Boh preto povedal ja nebudem slúžiť takému Bohu a stiahol zo sebou tretinu anjelov.( Oni ho nasledovali)Preto sv.Michal zahnal Lucifera a jeho vojsko do priepasti pekelnej.A to je peklo.
A odvtedy diabol škodí človeku.Chce ho zatratiť.Aby aj človek bol tam kde je on a aby aj on trpel.
Atd.


15.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 17:58 avatar
...  aha, a kto je anjel? Ale tiež viem príbeh...mladý mních sa pýta svojho majstra Zenu: Učiteľ, ako mám zachrániť svet? No,to je jednoduché, povedal mu majster, postaraj sa o to, aby každé ráno vyšlo slnko! A vysvetlenie: Je bizarné zachraňovať niečo, čo je v moci jedine Boha. Ale skús zachrániť seba, to je v tvojej moci. Držím päste!
Súhlasí zajomato


28.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 21:56 avatar
No to je dobré Astax1. Preto všemohúci, milostivý, dobrotivý, spravodlivý atď. Pán dovolil Satanovi, aby Jóbovi, vraj pánovmu dobrému služobníkovi robil zle koľko sa mu zachce, aby Satanovi dokázal, že Jób to vydrží, hoci ako vševediaci vedel, že Jób to vydrží. To bolo od Pána pekné svinstvo. A prečítaj si v kapitole o Jóbovi, akí sú ti dvaja kamarádi. Aj na Df mám temu: Satan, Pánov kamarád.


14.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 17:57 avatar
10 nabzlo
Ty zmýslaš hrozne bludársky.
Stále tu poukazuješ na hriechy cirkvy,veriacich.Ale pozri sa na ludí tohto sveta čo su ,čo robia a ako hrešia.
Ty vidíš smietku v oku druhom ale vo svojom oku brvno nevidíš zamysli sa nad tímito slovami.
Okolo teba je veľa diablov ale ty sa ich nechceš zbaviť tebe je fajn ked su stebou ale len na tomto svete a nie na tom buducom a ten JE OVEĽA DOLEŽITEJŠI LEBO JE TO ŽIVOT VEČNY.

www.boziemilosrdenstvo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


29.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 22:00 avatar
Áno Astax1. Koľko ľudí pozabíjal Pán nájdeš v Biblii. Ale preukáž, kde sa hovorí, alebo píše o tom, že Satan niekoho zabil. A koľko ľudí zabili diabli. Nie sú zaujímavé tvoje bludné predstavy a rozprávky. Predlož fakty.


16.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 18:02 avatar
Ja sa snažím zachrániť každý deň a mali by sa všetci.Zachranit sa od vecneho utrpenia-pekla.
A kto su anjeli?Anjeli su Božie stvorenia tak ako mi ale su ovela dokonalejší ako mi.
A aj oni mali skúšku ako ju máme mi teraz.Zivot tu je len skuska.
Oni mali skusku ked sa vzoprel Bohu lucifer.


19.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 18:11 avatar
...dobre, dohodnime sa, že keď klesáme na mysli, a klesneme veľmi hlboko, staneme sa tým čertom, a keď stúpame na mysli a dostatočne vysoko, stávame sa anjelom. 


17.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 18:06 avatar
...Každá cesta je iná, neopakovateľná. Nie je možné porovnávanie, ani určenie v kráse a úspešnosti. Tvoja cesta je tá jediná a najkrajšia akou si mohol ísť... 


18.
označiť príspevok

Astax1 muž
   17. 10. 2012, 18:08 avatar
Pre vela ludi nieje .Myslis si ze ked sa niekto rozhodne ist cestou zla,hirechu,popierania Boha atd je jeho cesta ta najlepsia a najkrajsia?Nieje lebo si vybral cestu smrti.Ale nie na tomto svete ale na tom buducom.


20.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 18:12 avatar
...dobre, tak v tom budúcom živote sa polepší.


30.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   17. 10. 2012, 22:03 avatar
Čo to táraš Astax1, veď na druhý svet ide len duša a tá je aj podľa cirkvi nesmrteľná. Duša si preto nemôže vybrať cestu smrti.


21.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 10. 2012, 18:19 avatar
...a ešte pozdrav od Bohyne:
http://www.youtube.com/watch?v=TjR7qsLBPsE Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&NR=1&feature=fvwp
 


22.
označiť príspevok

zajomato
   17. 10. 2012, 18:21 avatar
je toľko pekných rozprávok, prečo do nekonečna prisýpate ten istý piesok?
Súhlasí Antidogmatik


24.
označiť príspevok

Bojislav muž
   17. 10. 2012, 21:31 avatar
brotherrra a tieto jeho predpovede medzi sebou nestrpeli ani katolici na katolickom fore kredo.sk , oni sami ho menovali ako fanatickeho privrzenca roznych pochybnych vizii ktore tam takmer az spamoval.

ked uz ovecky medzi sebou tohto nestrpia a hovoria ze s nim nieje rozumna rec tak je najlepsie ho ingorovat
Súhlasí Antidogmatik


32.
označiť príspevok

Astax1 muž
   18. 10. 2012, 14:22 avatar
19 Petrana.
To je hlúposť čo si napísala.Ty sa nemožeš stať diablom.Na tejto zemi si iba nástroj zla (ak ta ovlada diabol), "Diablom"-alebo skor zatratencom sa možeš stat iba po smrti ked budeš v pekle a nie na tejto zemi.

A ty sa nemožeš stať anjelom.Anjel je nadprirodzená bytosť stvorená Bohom ako Boh stvoril anjelov tak stvoril aj človeka.Ale človek sa nemení na anjela,človek je človek.A po smrti sa možeš stať svatým ked už budeš v nebi.Ale su/boli ludia ktorý už boli svaty tu na zemi.

20 Petrna
V tom budúcom živote sa nepolepšíš lebo nebudeš mať na to príležitosť ,druhý svet je vlastne odmena za to čo sme žili tu.Ak si tu žil nemravným,skazeným atd životom a dostaneš sa do pekla tam sa uz nepolepsis lebo odtial niet návratu.Chapeš?
30 Antidogmatik
Ked napíšem cestu smrti myslim tim zatratenie na veky vekov.Je to obrazné.A ano duša je nesmrtelná.A duša nieje len ale duša je všetko,duša je doležitejšia ako telo.
29 Antidogmatik
Koho zabil Ježiš?
A satan napr.zabil Judáša Iškariotského.Dohnal ho k samovražde.
27 Antidogmatik
Boh stvoril dokonálé stvorenie ale sám človek sa znehodnotil hriechom uvedom si to.Každý ma slobodnú voľu.
28 Antidogmatik
Prečo mu to dovolil?Aby bol skúšaný a aby dokázal opravdivu lasku k Bohu.Toto všetko je len skuška aj tento svet.


33.
označiť príspevok

rose.madder žena
   18. 10. 2012, 14:33 avatar
...astax, dá sa povedať, že som ja som veriaca, hoci neuznávam cirkev a ňou zaužívané dogmy, ale ...tak ako nechápem tú skalopevnú istotu ateistov, že nič nie je ...tak nechápem ani zanietenosť a istotu kresťanov, ktorí slepo veria v to, čo sa im podkladá ...

...kde sú pochybnosti na oboch stranách? ....to sme tak hlúpi, že si myslíme, že my, úbohí ľudia všetko vieme?? ...
( podľa mna raz zistíme pravdu a obe strany dostanú obrazne povedané ..na hubu ...možno ....asi ....snád ; ))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:30,  78, ..... OK, ... ale ja nebudem hľadať takých bohov , čo mi budú štekliť uši, len preto,...
dnes, 02:28,  3, ... až tak si na tom zle?*15 Ako ti môžem pomôcť?*58*21*52
dnes, 00:55,  V pondelok idem zbierať do potoka odpadky. .. *60
dnes, 00:54,  Ono je to hlúpe, že 10 susedov Ťa nechá na ulici. .. brrrrrrrrrrrrrrr. ..
dnes, 00:52,  Keď už sa tá téma otvárala. .....
dnes, 00:29,  79, .... OK, ..... si to nemá zmysel! Dobrú noc.*40
dnes, 00:28,  80, .... už sme to preberali citoval som celú pasáž a aj daný list a podobne. Nemáš...
dnes, 00:19,  75, ..... "Podali mu/Ježišovi/ zvitok proroka Izaiáša. Rozvinul ho a našiel miesto, kde...
dnes, 00:03,  Aka to bola neutralitau JS, ked sa nemecki biblisti, este v tridsiatych rokoch min. storocia...
včera, 23:55,  Škandalózne odhalenie? Korumpoval šéf Penty Igora Matoviča? Ľuboš Blaha...
včera, 23:52,  Shagara, take sprostosti mozes "zvestovat" akurat tak v Sieni kralovstva. *13*13*13*13*13
včera, 23:51,  To je tvoja viera v boha ktorý zlých zabije :) Verím v spravodlivého Boha, ktorý umožňuje...
včera, 23:51,  Takze ziaden....lebo Jakub 4,4 *13*13*13*13*13*13*13*13*13
včera, 23:48,  72, .... ale zlí len zomrú a nikdy už nebudú existovať a môcť prejavovať nejaké...
včera, 23:48,  Kde Ježiš hovorí o Jahvem ?
včera, 23:46,  68, .... Ježiš to sám hovorí! On cituje aj SZ a tvrdí to opakovane!
včera, 23:44,  70., ..... neutralita JS je tak dôležitá u JS, že spolupráca so svetom, STB je v tomto...
včera, 23:43,  Shagara súhlasím :) Preto je spravodlivé keď každý pôjde medzi takých ako je on sám....
včera, 23:40,  63, ..... ale aj rodičia káznia svoje deti, ako to robí aj Boh! Ale je to podstatný rozdiel,...
včera, 23:39,  Stb rado pouzivalo jehovistov ako agentov proti katolickej cirkvi. A mnohi z nich na to radi...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Veľa čítaj, píš, premýšľaj, aby si sa vedel vyjadriť až budeš chcieť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(123 737 bytes in 0,984 seconds)