Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Sulíkovo matovičovské zhromaždenia

27
reakcií
997
prečítaní
Tému 17. augusta 2016, 08:11 založil sta2rky.

podobné témy:1.
označiť príspevok

sta2rky muž
   17. 8. 2016, 08:11 avatar
po celom Slovensku organizuje OĽANO. Nedá mi moje svedomie, aby som sa neozval. Vy ozaj obyčajní ľudia, čo sa zúčastňujete na týchto mítingoch, protestných zhromaždeniach si vôbec asi neuvedomujete, že ste zmanipulovaným nástrojom boja jednej skupiny kapitalistických zbohatlíkov proti podobnej kapitalistickej skupine vo vláde, s cieľom ich čo najskôr vystriedať vo vládnutí? Stojí vám to za ten blažený pocit - môcť verejne prejaviť nenávisť voči niekomu? Na výmenu politikov máme na to, aj v kapitalizme, kultivovaný nástroj - voľby. Nerobte "krovie" kapitalistickým zbohatlíkom!!!
Súhlasí majko1


5.
označiť príspevok

fighter muž
   17. 8. 2016, 14:17 avatar
Radsej nech nam vladnu bohati, ako lavicovy evolucny odpad spolocnosti ktory si prisiel do politiky len nakradnut.


8.
označiť príspevok

sta2rky muž
   17. 8. 2016, 17:45 avatar
5. To je plytký pohľad na vec.
Súhlasí J.Tull


9.
označiť príspevok

kntsz muž
   18. 8. 2016, 22:57 avatar
Mal by si sa skorej starať o zvýšenie svojej sociokultúrnej úrovne, než napíšeš takúto kobolinu.
Človeka s vyššou soc.kult. úrovňou charakterizuje najmä schopnosť odlíšiť mravnosť od nemravnosti a podľa toho konať.
Máš komplex z toho, ak je niekto bohatší ako ty a tým pádom si nie schopný rozlišovať - v tomto prípade politikov.
Zbohatnúť sa dá aj vlasným umom a pracovitosťou, nielen zlodejstvom a podvodmi.
Pokiaľ to tento národ vrátane teba a "majko1" nebude schopný rozlišovať, tak bude drístať ako ty a brzdiť napredovanie celej spoločnosti a následne bude na tento stav nadávať.
Utekaj pomalšie a radšej čuš, lebo nepoznáš smer a zjavne sa budeš musieť vracať.


10.
označiť príspevok

sta2rky muž
   19. 8. 2016, 08:42 avatar
9. Máš pravdu, ide o mravnosť, ktorá spočíva vo verejnom nemravnom osočovaní jednej skupiny zbohatlíkov inou skupinou, ktorá ju chce nahradiť vo vládnutí. A keďže nemá dostatočnú vlastnú členskú základňu, potrebuje zmanipulovaný komparz. A nemravnosť spočíva aj v tom, že takýto scenár môže vyvolať nepokoje v spoločnosti ala Majdan.
Súhlasí -era-


11.
označiť príspevok

kntsz muž
   19. 8. 2016, 14:45 avatar
10-
rozmýšľam, či má vôbec význam na teba ďalej reagovať.
Tvoja argumentácia je zjavne zaťažená vstupnými údajmi vyberanými nie za účelom zistenia, alebo aspoň priblíženia sa k pravde, ale za účelom dosiahnutia cieľa predom stanoveného a možno ani nie stanoveného tebou samotným, ktorý chceš (možno aj musíš) za každú cenu odprezentovať.
Tvoje argumenty sú postavené na kladení rovnosti medzi dvomi zlodejmi , z ktorých jeden reprezentuje skupinu, ktorá tento štát rozkradla a naďalej rozkráda a druhý reprezentuje skupinu zlodejov, ktorí si dovolili odtrhnúť slivku presahujúcu od suseda nad ich pozemok. Je to ficíkov slovník a jeho tlupy, a ešte si dovolíš písať o mravnosti.
Musíš vedieť (ak by si chcel vedieť), ako a za akým účelom a kto vytvoril t.j. odfinancoval stranu Smer ako náhradu už verejne znemožnenej HZDS.
Musíš vedieť za koho vlády vznikla "slovenská kapitálová vrstva" , ktorá už ako oligarchia ovláda tento štát. Musíš vedieť kto všetko je za Smerom, SNS, bol za SDKU a ako ukázalo vytvorenie súčasnej koalície aj za Mostom.
Taktiež musíš vedieť (ak by si chcel vedieť) , že za SAS a OĽANO nie je žiadna privatizácia (rozumej rozkrádanie) a preto sú absolútne nevhodný na vládnutie, lebo by sa mohli rozhodovať svojprávne, čo sa nik zo súčasných vládnych politikov nemôže.
Musíš vedieť (ak by si chcel vedieť), že Radičovej vláda musela padnúť, lebo SAS a OĽANO trvali na vyšetreniach Gorily, rozkrádačiek na mineisterstve obrany a iných, z ktorých zlodejské nitky viedli nielen k súčasným vládnym politikom, ale hlavne k oligarchii a aj bývalým politikom za éry mecára a slotku.....
Ak by si chcel vedieť, tak by si vedel, že taký vývoj Radičovej vlády bol nemožný za žiadnu cenu a preto ľudia typu zlodejov sliviek sú absolútne nespoľahlivý partneri pre vládnutie so zlodejmi tohto štátu, ak nie aj vrahmi významných politikov a iných ľudí, ktorí museli zomrieť. (Dubček, Zelenay, Ducký, Remiáš, Valko ....).
Ak by si chcel vedieť, tak by si musel vedieť, komu slúži tvoja téma a hlavne smer, ktorý si jej udal.
V jednom, ale máš pravdu.
"Mocní" tohto štátu sa ho nemôžu vzdať mierovou cestou, lebo hrozí nielen odhalenie porevolučných svinstiev, ale aj odhalenie, prečo bola revolúcia nežnou. História ľudstva totiž nepozná nežné revolúcie t.j. dobrovoľné odovzdanie moci niekomu inému. To znamená, že žiadna moc zatiaľ nebola odovzdaná....
Súhlasí veriaci-4


13.
označiť príspevok

sta2rky muž
   21. 8. 2016, 13:33 avatar
11. Som na politike nezávislý občan a sám sebou. Kapitalizmus na Slovensku vnímam ako nutné zlo rovnako ako aj boj jednotlivých skupín navzájom v ktorom vystupuje cielene dezinformovaný občan ako komparz. A čo sa týka vlády oligarchov vlastných či zahraničných, na tom sa vcelku nič nedá zmeniť výmenou politikov, je to v podstate rovnaké v celom kapitalistickom svete. A prečo by sa mal niekto vzdávať riadenia štátu ak bol demokraticky zvolený vo voľbách. Ak sa o nich vedelo že sú zlodeji, bolo potrebné na to upozorniť voličov vopred, ale tí rozhodli ako vidíš v prospech súčasnej garnitúry. Môžeš ozaj na ulici vykrikovať, že sa ti to nepáči. Mne sa nepáči to vykrikovanie.
Súhlasí -era-


17.
označiť príspevok

J.Tull
   21. 8. 2016, 17:03 avatar
kntsz, "Taktiež musíš vedieť (ak by si chcel vedieť) , že za doby vládnutia SMERu nebola žiadna privatizácia... mal by si vedieť, že i Daniel Lipšic, člen poslaneckého klubu OĽaNO, tiež trval na vyšetreniach Gorily, pričom bol priamo pri onakvejších (Dzurindovo Miklošovských) rozkrádačkách štátu... u mňa SAS ani OĽANO, nie sú zárukou toho, žeby sa v tomto smere niečo vyšetrilo...


18.
označiť príspevok

J.Tull
   21. 8. 2016, 17:12 avatar
... ešte dodám, ak by SASu, OĽANO skutočne išlo o vyriešenie Gorily, tak by tu nevykrikovali o nejakých malinách, lebo kauzy, ktoré vyťahujú, sú len malinami, voči Gorile...


19.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 8. 2016, 21:38 avatar
17-
priateľu, máš veľmi zlé informácie, priam by som povedal, že účelovo zavádzaš ficíkovým slovníkom. Kladiem si otázku - prečo asi , keď inak na tomto fóre pôsobíš celkom rozumne napriek iným názorom ako mám ja ?
- Pozri si zloženie strany Smer a pokús sa zistiť, kto bol pri jej zrode (napr. ficík z mládežníckeho hnutia HZDS). Strana Smer je vynúteným a cieleným pokračovateľom HZDS.
- Stranu Smer financovali a financujú tí istí najväčší privatizéri (rozumej rozkrádači) ako HZDS.
- Strana Smer dokonca aj keď nebola vo vláde stále plnila svoje poslanie - blokovala zrušenie mecárových amnestií. Aj keď dnes si myslím, že ak by vtedy poslanci Smeru hlasovali za zrušenie, tak by amnestie neboli zrušené, lebo by ich zase nepodporili viacerí poslanci SDKU, SMK a možno aj poniektorí z KDH. Bola to len komédia pred národom pod réžiou novej Slovenskej kapitálovej (rozumej oligarchickej) vrstvy.
- Neviem prečo si účelovo vytiahol práve Lipšica - asi si nenašiel žiadneho iného, ktorého by si opäť účelovo mohol spojiť s Dzurindom a Miklošom. Máš smolu , na Lipšica nenájdeš nič , iba to, že podporoval a podporuje vyšetrenie Gorily t.j. pridal sa k tým čo na jej vyšetrovaní trvali a trvajú.
- Záverečná premisa je typická nemravná argumentácia na ficíkov spôsob - zamiešaš niekoľko lží a polopravd dokopy a urobíš z nich "vysoko inteligentný a logický" úsudok.
Súhlasí veriaci-4


20.
označiť príspevok

veriaci-4
   21. 8. 2016, 21:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

J.Tull
   22. 8. 2016, 20:02 avatar
kntsz, nechcel som pôvodne reagovať... predsa len pár poznámok:
Strana Smer je vynúteným a cieleným pokračovateľom HZDS? ...nie náhodou SDĽ? ...ficík nie je, keď už z "mládeže" SDĽ? Ako pozerám tak pozerám, ale zloženie strany Smer je prevažne z SDĽákov a SDSSákov...
Mečiarove amnestie sú právnickým problémom, rovnako ako Kováčove... osobne som za ich zrušenie...

Aby bolo jasné, nevolil som Fica... nechcel som sa zúčastniť volieb, odmietam neustále voliť menšie zlo... rozhodol som nakoniec pre Danka...


27.
označiť príspevok

kntsz muž
   23. 8. 2016, 23:00 avatar
23-
nechcem veľmi zachádzať do detailov, lebo ide o krk.
Ale predsa len - ficík začínal v mládežníckom hnutí HZDS - to bola akási príprava kádrov do budúcna....
Odtiaľ bol prejdený do SDĽ, lenže po rozpore s Waisom a Fogašom sa nestal jej predsedom ako bol plán. Pokračoval teda do SMeru s reklamným mágom HZDS fla.ikom a myslím že aj s k.otríkom. Financovala to min. pepenta a jtčka. Teraz sa pracuje na už možnej náhrade ak bude treba. Mal to byť prochadz..., no nevyšlo. Zloženie strany smer je nezaujímavé. Hlavný príjem majú z jednotného zdvíhania rúk a vedz, že im to zato a budúce dôchodky stačí.
Ty, ktorý nadávaš na privatizačné rozkrádačky si volil práve najväčších posluhovačov zlodejov. Danko je figurka zatiaľ s holou riťkou, stačí si pozrieť, kto pri ňom stojí na tlačovkách. Ľudia, ktorí dokonca aj ako ministri, asistovali za mecára pri najväčších rabovačkách. A ty si schopný vyčítať niečo Lipšicovi, ktorý keď miki s ivankom a spol privatizovali, bol radový poslanček.
Aké to trápne paradoxy. Koho majú potom voliť ľudia, čo ani nevedia kliknúť myšou. Boh nás ochraňuj....


12.
označiť príspevok

kolac
   20. 8. 2016, 12:48 avatar
ale určite určite nebudem robiť krovie politikom, ktorých ambície popri politike siahajú až do rozkrádania štátu. prostesty nie sú namierené proti Kaliňákovi ako nenávisti voči jeho osobe.Protesty sú voči jeho debilnej arogancii a proti tomu ako zneúžíva svoje postavenie vo svoj prospech. A čo je najpodlešie na týchto ľuďoch, že ešte chcú aby od spoločnopsti požívali úctu.No tak tomu sa hovorí vládnuť s .....


16.
označiť príspevok

J.Tull
   21. 8. 2016, 14:25 avatar
kolac, protesty sú namierené jedno-jednoznačne proti politikom z vládnych strán, predovšetkým SMERu... a kauzy sa vyťahujú práve preto... nie kvôli spravodlivosti... riešia sa len a len strany terajšej vlády... o prešľapoch iných strán ani mäkké f... alebo, žeby neboli? ...žeby sa pri vláde ostatných strán štát nerozkrádal?
Súhlasí majko1


2.
označiť príspevok

brumo muž
   17. 8. 2016, 11:39 avatar
súhlas ale , šmelinárov a mafianov treba z vlády vypudiť...


3.
označiť príspevok

sta2rky muž
   17. 8. 2016, 13:17 avatar
2. K tomu by bola potrebná zjednotená "ľavica" majúca víziu socialistického štátu. Tá tu nie je a dlho nebude, čiže budú nám tu vládnuť kapitalistickí zbohatlíci, oligarchovia s rôznym sociálnym cítením.


4.
označiť príspevok

fighter muž
   17. 8. 2016, 14:15 avatar
Lavicu treba zjednotit a pozatvarat do leopoldova.


7.
označiť príspevok

sta2rky muž
   17. 8. 2016, 17:43 avatar
4. Máš pravdu, hlavne tých komunistov čo nechali padnúť v 89. roku socializmus a rozbiť ČSR.


15.
označiť príspevok

J.Tull
   21. 8. 2016, 14:16 avatar
fighter, ako ju chceš ešte viac zjednocovať... veď v porovnaní s pravicou je zjednotená až až...


6.
označiť príspevok

gabriel pb
   17. 8. 2016, 14:25 avatar
možno bude horšie bez nich, čo potom?


14.
označiť príspevok

J.Tull
   21. 8. 2016, 14:13 avatar
Už som písal: Matovič, Lipšic... iné biele/nebiele vrany sa dožadujú trestného stíhania za CT, za tety Anky... (nie však preto, aby urobili spravodlivosti za dosť, ale preto, že sami chcú byť na postoch, kde by mohli dosadzovať svoje tety Anky... ) Kapitalizmus - cesta k slobodnej spoločnosti Problém nie je v tom, že poukazujú na korupciu, že sa dožadujú spravodlivosti, potrestania vinníkov... problémový je nenávistný spôsob akým to robia, používajú i neoverené informácie... problémom je aj to, že voči prešľapom, korupciou iných, než vládnych strán, sú hluchí a slepí... Suchánek prijme ocenenie za poukázanie na pochybnú kúpu CT a keď sa príde na to, že pochybil identicky, ocenenie vráti a karavána ide ďalej... Prečo nepoukazujú na doteraz nevyšetrené kauzy Radičovej vlády (nepoukazujú na prešľapy napríklad Ivana Mikloša /kolaps daňového.../ ), nevyšetrené kauzy „nesmeráckych“ vlád?...
Prečo sa mlčí o prichmatizácii? Pričom v nej nešlo o fazuľky, o nejaké CT, či tety Anky... Prichmatizácia je najväčšia zlodejina, ktorá je hlavnou príčinou toho, že nemáme na platy učiteľov, zdr. sestry, dôchodky...
Súhlasí sta2rky


21.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 8. 2016, 22:10 avatar
14-
tak toto si už zaklincoval definitívne a bez najmenších pochýb.
Jedna lož za druhou, jedna polopravda za druhou. Klamstvo, klamstvo - nemravnosť.
Matovič a Lipšic biele vrany ?
Matovič nepoukazuje na prešľapy iných ? Prečo asi s ním nechcel vládnuť dzurinda, ani bugár....? Prečo sa radičovej vláda rozpadla ? Po jej páde sa Matovič pýtal Dzurindu, prečo nemôžu zostaviť novú vládu, keď stále majú väčšinu v parlamente ? Odpoveďou bol iba Dzurindov úškrnok. Vedel, že to nemá význam, lebo by pokračovanie začatých vyšetrovaní a kauz muselo pokračovať a to nemohlo.....lebo by postupne mohli byť všetci odhalení.
Netvrdím, že Matovič je andel, ale jediný išiel s kožou na trh a riskoval viacej ako budaj s kňažkom na námestiach v 89-tom. Oni mali za sebou už národ, ale keď sa pustil ficík aj so svojou tlupou vyšetrovateľov do neho, tak Matovič nemal za sebou nikoho - iba čistý štít. No a spomenúť Suchánka, tak to už chce naozaj hrošiu kožu. Ak by si si zistil celý priebeh jeho ocenenia a jeho vrátenia, tak by si musel uznať, že to bol z jeho strany min. tak isto mravný čin, ako samotné odhalenie predraženého CT-čka s riskovaním svojho postavenia.
Nevyšetrenie čoho chceš ešte hodiť na hlavu Matoviča či Lipšica ? Ak by si uviedol aspoň argument, že sú za nejakou kauzou, alebo bránili jej vyšetrovaniu, ale ty si ich schopný obviniť z nevyšetrenia ?
Tak čo sú potom pre teba tí, čo tieto kauzy spôsobili, brali z nich svoj podiel a teraz ich kryjú ?
Rozumiem už veľmi dobre tvojmu cudnému jednostrannému mlčaniu. Ani nemusíš reagovať, napísal si až veľmi jasne aj svoje budúce odpovede.


22.
označiť príspevok

J.Tull
   22. 8. 2016, 19:06 avatar
kntsz, „bielu vranu“ chápem ako určitý symbol poctivosti – symbol poctivého medzi nepoctivými a Lipšica, ani Matoviča za poctivých nepovažujem... myslím si, že pre nich platí „zlodej kričí chyťte zlodeja“... najprv k Suchánkovi. Sám priznáva: “Vtedy som až pochopil, že sa stala chyba a vtedy som aj pochopil, kto tú chybu spravil. Priznávam, bol som členom komisie, mohol som to vedieť skôr”. Že spravil chybu však vedel dávno predtým, než preberal ocenenie... nie je podstatné, že bolo predraženie menšie, ide o princíp... K Matovičovi, fakt veríš tomu, že je čistý, poctivý medzi nepoctivými, ako biela vrana medzi čiernymi...? že predaj jeho firmy v roku 2008 deň pred daňovou kontrolou za 122 miliónov človeku, ktorý mal účty zablokované exekútorom, bol kóšer?.. už si nepamätáš ani ako tvrdil, že mal dostať za pád Radičovej vlády 20 miliónov €... ale Matovič, jeho kauzy ma natoľko nezaujímajú... pre mňa je nedôveryhodným človekom, ktorý nedokáže vypracovať, či sa aspoň trochu odbornejšie podieľať na nejakom zmysluplnom návrhu, vie len vykrikovať, robiť z parlamentu kabaret...
Radičovej vláda sa rozpadla, lebo Matovič poukazoval na jej kauzy - „Hayekovci“, „Osrblie“, „prenájom budovy pre Daňový úrad“ ... atď.? Dzurinda ani Bugár s ním nechcú vládnuť, lebo poukazuje na ich kauzy?
Aby sme si rozumeli mne sú Matovič, Suchánek, Lipšic... ale i Fico, Kaliňák... ukradnutí... štvú ma rozkrádačky, korupcie... kauzy ako CT, tety Anky a pod. ... som všetkými desiatimi za to, aby sa vyšetrili a nech padne komu padne... za dôležitejšie považujem také opatrenia, ktoré by zabraňovali takýmto rozkrádačkám... ktoré sú však, ako som už spomínal malinami voči tým onakvejším. Ty si už nespomínaš ako Dzurinda odrádzal od referenda o neprivatizovaní strategických podnikov, lebo máme zákon, ktorý to nedovoľuje... a čuduj sa svete, len čo sa dostal k moci zmenil ho a privatizoval a privatizoval, len taký fukot... a Lipšic bol pritom (1998 - 2002 vedúci úradu Ministerstva spravodlivosti SR; 2002 - 2006
podpredseda vlády a minister spravodlivosti SR)... to boli onakvejšie rozkrádačky, s oveľa ďalekosiahlejšími dopadmi než na ktoré, nech aj oprávnene, sa poukazuje dnes... na tieto rozkrádačky poukazujem, o tom je i Gorila... samozrejme včítane tých Mečiarových, celej prichmatizácie... vyčítam ticho po piešine i „ľavicovým vládam“... doteraz sa nevyšetrili ani udalosti 17. Novembra (...Sviečková manifestácia), ktoré s prichmatizáciou, podľa mňa, priamo súvisia...


24.
označiť príspevok

kntsz muž
   23. 8. 2016, 17:04 avatar
22-
Nikdy som sa nezastal dzurindu a mikloša, naopak - viem, že to boli oni čo nejakým spôsobom donútili radičovú spojiť hlasovania a tým dosiahnuť jej pád.
Áno, Lipšic bol tiež vo vláde s SDKU, ale viniť ho z privatizácií, či krytia zlodejov je silné kafe. On to bol čo druhý krát priviedol Spišiaka na čelo polície a povedel - máš volnú ruku a padni komu padni. Ak padol Lipšic v prvom rade odvolali Spišiaka, aby zablokovali vyšetrovania.
To, že Matovič je čistý dokazuje dnes a denne ficko s kalinom a celým vyšetrovacím teamom. Ak oni na ňom doteraz nič nenašli, buď si istý, že ty určite nenájdeš tiež, aj keby si bol ich pravá ruka. Mali na to dosť času.
Suchánek má jednu chybu, že naivne všetko hovoril ako to bolo. Potom taký ako ty si vyberú iba to, že priznal chybu, ale to, že vo svojej genéze robil všetko v najlepšom vedomí a svedomí, toho si nevšimnú.
K privatizácii za mecára a dzurindu a s inými rozkrádačkami, nemám problém s tebou súhlasiť.
Len mi ešte napíš jednu pochybnú privatizáciu z obdobia radičovej, kedy boli vo vláde prvý a posledný raz SAS a OĽANO.


28.
označiť príspevok

J.Tull
   24. 8. 2016, 10:43 avatar
kntsz, začnem od konca... Netvrdil som, že vláda Ivety Radičovej privatizovala... neprivatizovala pretože nestihla... pred svojim pádom však rozhodla sprivatizovať viacero podnikov (Teplárne... )
Tvrdil som, že SMER neprivatizoval (výnimkou je predaj akcií Telekomu, ktorému Dzurinda predal „svoj“ balík a to tak, že št. nemal zo zostatku svojich akcií v ňom žiadny osoh... ). Aby sme si rozumeli, nezastávam sa Fica, SMERU; ich prešľapy sú však, dá sa povedať ničím, v porovnaní s prichmatizáciou, ktorú nevyšetrovala žiadna vláda a už vôbec nie vláda Ivety Radičovej, žiadny človek zo SAS, či OĽANO.
Lipšic nielenže bol vo vláde s SDKU, ale v čase keď menila zákon o neprivatizovaní strategických podnikov, bol vedúcim úradu Ministerstva spravodlivosti SR a pri „tretej vlne“ privatizácie podpredsedom vlády...
(Poznámka pod čiarou Spišiak nevyšetroval žiadnu prichmatizáciu... netvrdím, že okrem nej nie sú aj iné veci, ktoré „smrdia v štáte Slovenskom“, ale nie sú to len SMERácke, máš tam i Sulíkovské...)
Nepamätáš si ako Matovič s cieľom diskreditovať Procházku mu v telefonickom rozhovore, tváriac sa ako kamarát, ponúkal (fiktívnu) pomoc na hrane zákona, kládol záľudné dopredu pripravené otázky... Celý hovor nahrával, aby ho potom (vytrhovaním z kontextu... ) mohol použiť proti nemu... nepamätáš si ako v predvolebnej kampani ohováral, očierňoval nielen SMER, ale dá sa povedať všetkých a potom – „čo sme si to sme si, poďme spolu vládnuť“... ten chlap nemá kožu na tvári...
Suchánek mlčal ako voš pod chrastou, kým sa neprišlo na pochybnú kúpu CT, pri ktorej bol členom výberovej komisie... mlčal o tom, hoci už vedel, že pochybil a bez slova prijal ocenenie „Biela vrana“, vrátil ho až potom, keď členovia rady Bielej vrany odstúpili, keď už bolo všetko zverejnené...


25.
označiť príspevok

majko1 muž
   23. 8. 2016, 17:22 avatar
Myslím že pravú podstatu protestov zhrnul starky do poslednej vety. Im nejde o nejakú spravodlivosť im ide dostať sa k válovu a robiť to isté čo dnes vyčítajú súčasnej moci.......Je to iba boj o moc, pretože nemajú rovnaký meter na seba a svojich kamošov a na kamošov súčasných. Okrem toho aj forma vyjadrovania a protestov je dôležitá, podľa mňa Matovič nie je normálny človek......ono totiž či to chceme alebo nechceme, tak politici čo sú v médiách sú aj vzorom správania pre iných ľudí a tu je pes zakopaný . Inak si tiež myslím že politici majú a musia používať politické nástroje na dosiahnutie svojich cieľov, rôzne protestné zhromaždenia a demonštrácie je niečo čo je inde vo svete doménou občianskych združení a hlavne odborov.......
Súhlasí J.Tull


26.
označiť príspevok

kntsz muž
   23. 8. 2016, 22:38 avatar
25-
uvažuješ a to je dôležité.
Škoda len, že máš trošku pomiešanú hierarchiu hodnôt.
Ideál bude v nebi - ak sa tam dostaneme. Tuná sa dá iba vyberať medzi lepším a horším a tam už pri troške snahy o objektívnosť musíš vedieť rozlíšiť. Môžeš aj zaujať pasívnu rezistenciu. Ak sa však zabetónuješ do nič nerobenia, potom ale nemôžeš nadávať, že to iní urobia za teba a podľa seba.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:04,  HOKEJIS JE PRIMITIVNY KLMAR - HOKEJIS NEUSTALE KLAME Klamete, keď hovoríte, že musíme...
dnes, 14:04,  Ty si uz zufali hokejis , Nesmut
dnes, 14:04,  ondrej sa zastáva liberálnych fašistov, asociálov. Normálny človek takéto primitívne...
dnes, 14:02,  Zúfalí sú liberálni fašisti ked sa znižujú na takéto primitívne akcie
dnes, 14:02,  Ale vraj toto je slušné Slovensko :)
dnes, 14:02,  mufko taraš ty a zastavaš sa zjavných rasistov a nacionalistov.....Normalny clovek nechce...
dnes, 14:01,  Ako inak, zúfalá Lívia a jej zostrihané videá podľa toho, ako sa to jej hodilo... ???? tí...
dnes, 14:01,  Cigánov navozili autobusmi, dali im transparenty a zaplatili im. Ziadna spontánna akcia !
dnes, 14:01,  Ja riesim teba nie luzu ani lsns ani nikoho okrem TEBA uz chapes
dnes, 14:00,  Jediný, kto tam bol plateny bola Lívia. Hanbím sa, že toto dievča je zo Spišskej a robí...
dnes, 14:00,  Bijjou lúza tam nadávala, revala, vyhrážala sa..
dnes, 13:59,  ondrej rasista, fašista, lúza v levoči nadávala, vyhrážala sa, revala primitívy ako ty...
dnes, 13:58,  KLAMSTVO KLAMSTVO KLAMSTVO Tichý protest čo spomína Lívia bo na druhej strane budovy-...
dnes, 13:57,  djjaro tak prečo obhajuješ lúzu v Levoči ?
dnes, 13:57,  vidíš djjaro len táraš
dnes, 13:55,  42nemam co neublizil mi ,
dnes, 13:53,  chudaci kokotleby*03*03*03.....mufko daj sa prešetriť, ty este aj rasistických čertov budeš...
dnes, 13:52,  sms-ky
dnes, 13:52,  Lenze mna nezaujima politika ale ty HOKEJIS ,CHAPEZ UZ ? Uz ti zaplo? ZAPLO UZ ?
dnes, 13:51,  Uz nemas viac? Liberalny fasiti , asociali, a podobne , Len to co si sa naucil ,
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nie šaty z hodvábu, nie prsteň zo zlata, ale srdce čisté je ozdobou dievčaťa.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(108 878 bytes in 0,977 seconds)