Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Súdruha šefa KGB nasral svet pravdy a encyklopedie . Založí si svoju wikipediu kde bude len a len alternatíva pravdy .

10
reakcií
1532
prečítaní
Tému 6. novembra 2019, 20:54 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 20:54 avatar
Respektíve okuká a pozmení    

Také Ruské

Konečne sa dozvieme že ZSSR nikdy neprepadlo Poľsko , Pakt Ribbentrop - Molotov nikdy neexistoval , Zimnú vojnu si iba vymysleli Fíni , Katyňský masaker spáchali Nemci a v roku 1968 by nás bez pomoci Kremľa rozstrielali vojaci nato a mnoho dalších výborných informácií .

Proste vocca pochopil zmysel wikipedie a to tak ruským spôsobom

Putin navrhol vytvoriť ruskú alternatívu Wikipédie s 'hodnovernými informáciami'   

Rusko by podľa prezidenta Vladimira Putina malo mať vlastnú alternatívu k Wikipédii. Šéf Kremľa navrhol vytvoriť ruskú online encyklopédiu, ktorá bude obsahovať "hodnoverné informácie". Informovala o tom agentúra RIA Novosti, podľa ktorej už vláda na projekt vyčlenila peniaze.

                

Agentúra DPA pripomenula, že minulý týždeň začal v Rusku platiť kontroverzný zákon o „zvrchovanom internete“, ktorý umožňuje väčšiu kontrolu úradov nad dianím v sieti. Kremeľ novinku prezentuje ako ochranu proti kybernetickým útokom, kritici hovoria o novej dimenzii cenzúry.


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:02 avatar
Ano necyklopedia ale vocca chce diel 2    
Súhlasí  ×


3.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2019, 21:09 avatar
Osvietený- čo si tak nasrdil? Chce niekto chce vlastnú wikipewdiu? Ty si demokrat len vtedy , keď sa uctieva tvoja pravda?
Ži a nechaj žiť ty somárik ožiarený. Čo si t ten Putin vôbec dovolil a nechce spievať podľa západných nôt?       


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:14 avatar
havran čo o to veď neplač ja mu ju nechcem zakázať . Veď už vychádajú pjervoje dielce

Ruská Joga je filozoficko-náboženský smer, ktorý Rusi prevzali od Indov a ich učenia Jogy. Ruská Joga priamo nadväzuje na pôvodnú indickú Jogu, Rusi však vo svojej novej Joge vynechali filozofiu a aj náboženstvo, sústreďujú sa len na cvičenie svojho tela.

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:12 avatar
Ale veď ako píšeš Peter už vychádza i vnašom jazyku

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:14 avatar
Sibír (maď. Szibéria) je oblasť v Rusku, resp. ZSSR. Je to najnehostinnejšie územie na Zemi, napriek tomu sa ním Rusi neustále chvália.

Pre nemožnosť určiť rod resp. pohlavie o ňom/nej neboli zaznamenané žiadne ďalšie (geografické) údaje. Je zrejmé, že keď je v Rusku, tak by akože Rusi ju mohli mať veľkú (???????). Oblasť je typická okrem svojrázneho podnebia aj veľkou slobodomyselnosťou ľudí, stovky rokov bola obľúbenou destináciou politicky prenasledovaných, ktorí sa tu utiekali pred útlakom do chránených táborov (gulag), kde pracovali za trošku jedla. Niektorí idioti predpokladajú, že sa im tam tak zapáčilo, že sa už nikdy nevrátili.

Napriek tomu zopár Slovákov, ktorí tam boli a vrátili sa odtiaľ hovoria, že je tam taká zima, že Vodka sa tam nepije, ale líže ako nanuk. A vraj je tam aj postavená fabrika na komunistov a ľudia tam majú lietajúce domy.

Údajne Sibír je aj popová hudobná skupina, čo však rozširujú iba anglofónni nevzdelanci.
Príroda
Významným prvkom ekosystémov na Sibíri sú mamuty, ktoré tam žijú už od nepamäti. Ale v poslednej dobe sa skrývajú medzi jahodami. V posledných rokoch sú najbežnejší Boľševici Najebaní (na Slovensku známi ako Rus Domáci), metroví pavúci Sibírski (lat. Gigantus Toaletus Strašiakus) a kozáci (zatiaľ nepreskúmaný druh jazdiacich vojakov).

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2019, 21:20 avatar
Osvietený- zase z teba hovorí debil . Na Sibír si brúsil zuby už Hitler a prečo asi? Že tam chcel koncentráky ako báťuška cár? Si fakticky blb a tvárič sa premúdrelý. Poznám viac takých mudrákov vzdelaných meinstrímom, čo žerú všetko akko krava seno.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 23:37 avatar
súdruh Havran . Báťuška Cár nestaval Gulagy aj keď chapem že by si to rád na jeho bedrá hodil    

Gulag, presnejšie GULAG, je skratka počiatočných názvov (pozri nižšie) sovietskej organizácie zodpovednej za správu (hlavných) pracovných trestaneckých táborov v ZSSR, ktorá existovala v rokoch 1930 – 1960; zároveň prenesene označenie pre zariadenia (tábory) a systém pod jej správou.

Charakteristika systému
Pracovné trestanecké tábory existovali v Rusku už pred nástupom boľševikov k moci, ale nepomerne väčší rozmer (počtom väzňov) nadobudli až od roku 1929 s vrcholom okolo roku 1950. Veľké množstvo sovietskych občanov bolo odsúdených na nútené práce v gulagoch najmä počas vlády Josifa Stalina, ich počet neskôr počas vlády Georija Malenkova, Nikitu Chruščova

Spolu s väzňami z pracovných kolónii a zvláštnych sídel dosahuje počet obetí číslo 2 749 163, avšak viaceré zdroje toto číslo považujú za stále neúplné.

Sovietske a ruské zdroje uvádzajú nasledovné počty väzňov v gulagoch

v rokoch 1937 - 1953 - 17 miliónov osôb
v rokoch 1929 - 1953 - 21,6 milióna osôb
v rokoch 1935 - 1941 - 19,8 milióna osôb

Hitler iba tento hnus okukal od bolševíkov


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:16 avatar
Vladimir Vladimirovič Putin (???????? ???????????? ?????, * 7. októbra 1952, Leningrad), známy aj ako Pu-Tin, Liliputin, Báťuška Putin (tzn. Tatínek Putínek), avšak nespravodlivo zamnieňaný za Rasputina, je bývalý, súčasný a budúci prezident hlavy štátu Ruska a zároveň najznámejší ruský bohatier. V niektorých náboženstvách je ako ikonu a novým spasiteľom Ruska, Sovietskeho zväzu a Slovanov - typický vyznávač tejto viery je napríklad náš Janko Čarnogurský.

Vrodený talent
Mladý Putin

Putin sa reinkarnoval z predošlého generalissima, J. V. Stalina, ako nasvedčuje aj podobné meno. Jeho vlohy sa prejavili už v materskej škôlke, kde žaloval na svojich spolužiakov, že mu berú pastelky pri kreslení obrázkov z jeho bývalého života ako súdruha Stalina. To si všimli vychovávatelia, ktorí boli zároveň agentmi KGB a sledovali, či deti neplánujú kontrarevolučnú činnosť. Putina rýchlo prijali do svojich radov a ten už ako prvák v škole dostal vyznamenanie za odhalenie podvratných živlov v triede, keď sa infiltroval do skupiny spolužiakov, získal ich dôveru, a tí mu potom vyzradili nehorázne socializmus-ohrozujúce klamstvo, že vraj v USA majú mäso v obchode aj v sobotu a nie len na sviatky. Jeho úspešná kariéra pokračovala aj na strednej škole, keď vo vyšších triedach objavil sieť imperialistických špiónov zo západu vďaka tomu, že si neznalí miestnych zvyklostí zabudli vyzliecť džínsy.

Vladimír Vladimirovič sa takto postupne vypracoval až do dôstojníckych radov KGB, kam vyšliapal po telách nepriateľov budovania socialistického štátu spacifikovaných vďaka jeho čiernemu pásu v džude.
Putin - vyvolený matky Rusi

Rozpad ZSSR bol pre mladého Putina veľkou ranou, ktorú prežil len vďaka tvrdému výcviku agenta KGB. Putin sa teda rýchlo pozviechal a zaprisahal sa, že sa zaslúži o vznik nového ruského impéria, CCCP 2.0. Aj vďaka jeho schopnostiam a konexiám v KGB sa dostal až na kreslo premiéra, kam ho dosadil opitý Jeľcin, ktorého následne vystriedal na tróne prezidenta hlavy štátu. Ľudia z toho boli takí šťastní, že v niektorých dedinách, najmä v milovanom Čečensku, ho boli voliť aj dvakrát, a preto mal zisk vyše 100% platných hlasov. Z jeho víťazstva sa radoval celý svet od Prahy až po Pchongjang. Iba zlí imperialisti z Washingtonu a Bruselu sa proti nemu obrátili, za čo si získali zlé meno u veľkej časti proletariátu.
Výnimočné schopnosti

Putin je uznávaný ako zručný pilot helikoptéry, sám v jednej uhasil rozsiahle požiare, ulovil niekoľkometrové ryby z Bajkalu, zlyžoval olympijskú zjazdovku v Soči ako prvý a zároveň prekvapivo skončil na prvom mieste, skrotil neskrotného ruského medveďa, holými rukami s využitím schopností z karate rúbal drevo, keď bábuška už viacej nevládala, sám svojou silou ochránil dedinu pred prasknutím priehradnej nádrže a pri oslobodení Abchádzka a Osetska od vražedných Gruzíncov bojoval v prvých radoch, čím si zaslúžil titul pravého ruského geroja a bohatiera. Niet divu, že ho ľudia uznávajú za spasiteľa a jediného pravého Boha, jeho jedinou prekážkou je len Satan zo západu, ktorý propagandou v televízií a pomocou čertov na internetových diskusiách spomaľuje postup jeho misionárov (tradične známych pod označením „agenti FSB“ alebo „pracovníci veľvyslanectva“). Prielomom sa však zdá byť jeho najnovší trik, ako rozšíriť jeho Slovo - televízia RT, cez ktorú si začal získavať značnú podporu slabomyseľných aj za oceánom.

Vo voľnom čase sa venuje archeológii, ponára sa v Čiernom mori a loví antické amfory.
Putin ako osloboditeľ národov

V súčasnosti sám nariadil oslobodenie Ukrajiny od krvilačných fašistov (banderovcov) podporovaných Židmi z USA, EÚ a Izraela, ktorí sa ju snažia demokratizovať. Demokracia ale podľa súdruha Putina nesmierne zaťažuje a stresuje úbohé mysle obyčajných ľudí, preto tento proces zatrhne všetkými možnými prostriedkami a oslobodí tak mysle ľudí od zbytočného rozmýšľania pri volebných urnách. Oslobodené územia dokonca obdaroval pričlenením k zasľúbenej zemi, Ruskej federácii, po novom Novorossiji. Za jeho vlády sa podľa misionárov 20-krát zvýšili dôchodky a 15-krát platy, čím sa dostali na úroveň tak rozvinutých krajín, ako Poľsko, či Maďarsko a nebude to dlho, čo predbehne aj Slovenské impérium, ktoré rozkrádajú satanskí euro-žido-boľševici (podľa názvoslovia vodcu BBSK Mariana Kotblbu). Celá naša inteligencia na čele s Jankom Čarnochujským sa už nevie dočkať, až tanky, teda novodobé holubice slobody, dôjdu až do Bratislavy a oslobodia našu zem od modrej čvargy a konečne vymažú ten hnusný znak, ktorý zakrýva krásnu ruskú trikolóru na našej vlajke a začlenia nás do Nového Ruska, matky všetkých Slovanov. Potom sa vyrovnajú dôchodky, dávky a platy na ruskú úroveň, čo zase len prospeje prostým ľuďom, lebo aspoň neprehrajú toľko peňazí v automatoch a zároveň ani nevyhrajú nič, za čo by si kúpili ďalší chľast a cigy.
Celoživotné dielo
Ultimátny cieľ, porazenie imperialistov zo západu sa Putinovi žiaľbohu nedarí splniť, napriek jeho božským vlastnostiam, pretože ľudia sú omámení drogami skrytými v hamburgroch a tak nedokážu pochopiť, že vychutnať si domáci boršč a pirohy vo vlastnej zemľanke, kde nie je žiadny internet, výmysel CIA, je pre nich to najlepšie.

Medzi najväčších priateľov Putina mimo Ruska patria súdruhovia Šukašenko z Bieloruska, Nanukovyč (utiekol) z Ukrajiny, tiež volajaký Kastról od nejakého Kuba, ďalej súdruhovia ako Pašák Nasrať zo Série, Ahma-niečo-ád z Iránu, Klaun a Tuzemák z Česka, Čarnochujský zo Slovenska či večný prezident KĽDR súdruh Ping Pong-il (zomrel), ktorý je svojimi schopnosťami príbuzný súdruhovi Putinovi.

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:17 avatar
Vladimír Iľjič Leninbol ruský marxistický revolucionár a architekt moderného komunizmu – boľševizmu. Stál na čele boľševickej revolúcie (1917) v Rusku a zmene Ruska v Sovietsky zväz.

Podľa dnešnej mládeže sa vraj údajne Lenin do histórie zapísal najmä ako šialený fyzik ktorý vymyslel Atómového bimba. Ďalej sa tvári že umrel, ale on iba vyčkáva kým nezomrie Chuck Norris, jeho úhlavný nepriateľ. Potom povstane zorganizuje spolu s Fidelkom 1. bimbovú vojnu.

“ Neviem síce celkom dobre, čo má spoločné guľka z pištole od teroristky a syfilis, ale skúsim sa opýtať Lenina

Návšteva Fínska
Lenin pri Štrbskom plese
320px

Fínska Marka sa v roku 1906 tešila značnej suverenite v rámci Ruského impéria. Napriek tomu tam Lenin musel ísť podnecovať revolúciu. Dôvod bol, ako vždy posteľný: Nadježda Krupská, s ktorou zdieľal politickú víziu a syfilis, ho na ten čas vyhodila z domu. Návšteva Fínska znamenala fiasko, ale jej stvárnenie známym socialistickým realistom Merevorinom jej aj tak dalo mytologickú hodnotu.

Koncom dvadsiatych rokoch vyhlásili v Sovietskom zväze výtvarnú súťaž na tému "Lenin vo Fínsku" Do užšieho výberu sa dostali tri obrazy:

Prvý znázorňoval Lenina ako v snehom zaviatom lese, za polárnej noci, prekračuje hranicu Fínskeho veľkokniežatstva, aby sa vyhol prenasledovateľom z cárskej Ochranky.
Druhý zachytával Lenina stojaceho v legendárnom rušni No. 293, ktorý v plnej rýchlosti uháňa fínskou tundrou do Petrohradu, kde všetku moc práve prevzal miestny soviet.
Na treťom obraze bola len posteľ s veľkou duchnou spod ktorej vytŕčali dva páry nôh...

Predseda výberovej komisie sa pýtal maliara:
Súdruh, koho majú predstavovať tie nohy?
No tie vpravo sú súdružky Krupskej a tie vľavo súdruha Stalina
Dobre, ale kde je súdruh Lenin?
No predsa vo Fínsku..

Návšteva Ordonikidze

V roku 1907 sa vydal Lenin na najjužnejší koniec impéria. Do mesta Ordonikidze, na úpätí Kavkazu. Mesto bolo naozaj nehostinné (Lenin nevedel pochopiť, ako sa tam Lermontovovi mohlo páčiť) a nazval ho Groznym, odkedy sa tak volá.
Návšteva Štrbského plesa

Počiatkom roku 1920 navštívil Lenin v prestrojení za Halíčskeho žida Štrbské pleso, v ktorom si aj zaplával. V blízkej chajde sa nadrúľal horcov a poslal svojim súdruhom známy telegram o Stalinovi, kde ho nazýva starým beďarom (ide o preklep: v skutočnosti to mal byť starý beťár). Uhrovitý Stalin sa vtedy odul na celé všetkých a rozhodol sa, že ich vykántri. Toto všetko vďaka Slovenskému Horcu.
Leninoví spojenci

E.T jeho brat (Lenin musel používať rastové hormóny aby aspoň trochu vyrástol)
Usáma
Matik Latik

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 11. 2019, 21:21 avatar
Vangelia Pandeva Dimitrova známa ako Baba Vanga, niekedy prezývaná tiež ako Baba Jaga, Baba Vagina alebo ako Baba Gang Bang, bola bulharská bosoráčka, ktorá sa preslávila svojimi predpoveďami budúcnosti.

Dnes pracuje pre rusku agenturu SPUTNIK

Život

Napriek všetkému môžme potvrdiť, že aj Baba Vanga sa narodila. Bolo to veľmi tesne pred februárom a to už 31. januára v roku 1911 v meste Strumica. Toto mestečko vystriedalo všetky politické smery a režimy, tiež sa behom svojej existencie nachádzalo v niekoľkých rôznych štátoch. Strumica sa najskôr nachádzala v Osmanskej ríši, neskôr v Bulharskom kráľovstve, potom v Juhoslávskom kráľovstve. Juhoslávske kráľovstvo bolo vystriedané Bulharskom, Bulharsko neskôr vystriedala Socialistická federatívna republika Juhoslávia, na koniec zo Socialistickej federatívnej republiky Juhoslávie sa mestečko premiestnilo do Macedónska, v ktorom sa Strumnica nachádza ešte aj dnes, ale nie je vylúčené že v blízkej či vzdialenej budúcnosti bude patriť opäť nejakému inému štátu. Baba Vanga má preto sedem národností.

Baba Vanga bola spočiatku rovnaká, ako všetci ľudovia v Bulharsku. Bola chudobná, mala nepríjemný výraz v tvári, a pravdepodobne bola krížencom belocha (počuj gádža) a cigáňa. Jej otec pracoval ako sklár, vyrábal sklenené výplne do okien, jej matka zomrela od hladu ešte keď bola Baba Vanga malá. Svoju mamu si preto Baba nepamätá.
Oslepnutie

Ďalšia tragédia sa stala, keď Vanga mala len dvanásť rokov. Hrala sa na záhrade, keď ju v tom nečakane prepadla skupinka malých cigáňov. Nezbili ju, ani ju neokradli, len jej hodili hrsť piesku do očí. Údajne práve táto udalosť mala za následok to, že Baba Vanga oslepla na celý život. Samotný piesok by ju neoslepil, resp. následky incidentu by bolo možné úspešne napraviť v nemocnici, avšak otec Baby Vangy nemal dosť financií. Nechal svoju dcéru slepú - s odôvodnením že keby bol lekársky zákrok zaplatil, neostali by mu peniaze na borovičku.

O 2 roky neskôr začala Baba Vanga navštevovať špeciálnu školu pre slepých, hluchých a nemých v Srbsku. Tu ju naučili čítať, počítať, variť, prať, štrikovať a žobrať. Vo voľnom čase maľovala. Niekde ju niekto inšpiroval aby skúsila napríklad aj „maľovať čerta na stenu“... tu niekde sa nachádza zárodok jej budúcej kariéry.

Po škole Babu Vangu nikto nechcel zamestnať, no napriek tomu sa dostala k peniazom a k popularite. Behom druhej svetovej vojny dostala nápad. Niekoľko krát do mesiaca vždy verejne vyhlasovala , kto a kde umrie. Keďže behom vojny umieral každý/všade, nemohla sa mýliť. A aj keď sa pomýlila, ten niekto bol aj tak šťastný. Ľahkomyseľným ľudom však stačili jej prosté slová k tomu, aby jej uverili že je veštkyňa. Postupne sa tak Baba Vanga stávala viac a viac populárnejšou v Bulharsku.
Retard.jpg

Michal z Hriňovej sa rozčúlil:

Slepá teta.. videla.. neviditeľné.. ?!

Verejnosť ju teda poznala ako veštkyňu, objavovala sa pravidelne v televízii a v novinách. Bola dedinčankou tej najhoršej úrovni a mala silný dialekt, ktorému ani sami Bulhari nerozumeli, jej prejavy v televízii preto sprevádzali titulky.

Keď sa jej spýtali, ako to, že dokáže predpovedať budúcnosť - odpovedala že vidí neviditeľné bytosti ktoré jej to všetko prezrádzajú. Povedala, že vidí životy iných priamo pred sebou, ako keby to bol film, ktorý jej tie neviditeľné bytosti premietajú. Ľudia jej postupom času začali privlastňovať mnoho ďalších nadprirodzených schopností, ako napr. Schopnosť liečiť kŕčové žily prostým dotykom ruky, schopnosť meniť víno na vodu a vodu na víno, schopnosť rozprávať sa so zvieratami, dokonca aj schopnosť lietať. Niekto napísal do novín, že videl Babu Vangu sedieť na strome, novinári si domysleli, že určite na ten strom vyletela.
Manželstvo

Baba Vanga tiež využila svoje nadprirodzené schopnosti k tomu, aby sa vydala. Jedného dňa za ňou prišiel Dimitar Gushterov, chovateľ nutrií z vedľajšej dediny. Dimitarovi zabili brata, vrah sa však nikdy nenašiel, tak sa prišiel spýtať, či by mu Baba Vanga nemohla pomôcť. Baba Vanga mu sľúbila, že mu pomôže a že mu prezradí meno vraha, ale len pod podmienkou, že sa Dimitar vrahovi jeho brata nikdy nepomstí. Baba Vanga tento sľub potrebovala preto, lebo skutočného vraha samozrejme nepoznala, len si tipla na niekoho z okolia - šlo jej len o to, aby Dimitar nezabil toho vytipovaného nevinného človeka. Dimitar jej bol za pomoc natoľko vďačný, že si ju v ďalší rok zobral za ženu. Žili spolu skoro 25 rokov. V tom sa však stala tragédia, jednu noc Dimitar spolu so svojími priateľmi oslavovali narodeniny. Dimitar to však s alkoholom prehnal, bol v bezvedomí, preto ho odviezli do nemocnice kde nakoniec aj zomrel. (Toto Baba Vanga nepredpovedala)
Úspešné predpovede
Povráva sa že Babu Vangu navštívil aj Dong Xian Miaou. Túto informáciu ešte nemáme potvrdenú.

Baba Vanga predpovedala mnoho drobných udalostí. Napríklad prišla k tehotnej žene a povedala "Nebojte, to dieťa sa vám narodí zdravé.". Samozrejme sa nemýlila. Okrem týchto "menších" predpovedí, mala tiež väčšie predpovede, ktoré sa týkali v podstate celého sveta. Týchto predpovedí bolo skoro 1000 (rátame len tie, ktoré sa mali stať do roku 2019). Baba Vanga mala úspešnosť asi 0.2%. Paradoxne, všetky tieto predpovede sa naplnili až po jej smrti. Srandou je, že až tieto predpovede, preslávili Babu Vangu po celom svete. Samozrejme že aj tie úspešne predpovede boli hlúpe, Babe Vange sa však miestami pošťastilo, pretože svoje predpovede podala príliš nejasne.
Čo všetko predpovedala

Pozn. autora: Nasledujúce predpovede sme si nevymysleli, vymyslela si ich Baba Vanga, čiže nie je to nejaký náš žart, nižšie uvedený zoznam je zoznam predpovedí, ktoré Baba Vanga naozaj predpovedala.

Posúďte sami, nakoľko sú jej predpovede pravdivé, reálne, a či náhodou nie sú.. no.. tak troška smiešne.

Už sa stalo

2001 - V roku 2001 zaútočia kovové vtáky a ľudia budú plakať". Pod pojmom "kovové vtáky" jednoznačne myslela lietadlá, ďalej len potrebovala aby sa v roku 2001 stalo hocikde, hocijakému lietadlu hocijaké nešťastie a jej predpoveď by sa tým naplnila. A aj sa tak stalo, 11. septembra zaútočili teroristi na americké dvojičky. (VIAC INFO TU)
2010 - 3. Svetová vojna. Vojna začne v novembri 2010, skončí sa v októbri 2014. Začne sa ako bežná vojna, neskôr sa však použijú nukleárne zbrane a chemikálie.
2011 - Dôsledkom rádioaktívneho žiarenia vymiznú zo severnej pologuli všetky zvieratá a rastliny. Moslimovia začnú viesť boj proti Európanom, ktorým sa podarilo prežiť nukleárne zbrane a chemikálie.

Stane sa

2014 - Veľa ľudí bude trpieť rakovinou kože a inými kožnými ochoreniami.
2016 - Európa takmer neobývaná.
2018 - Čína sa stane novou svetovou veľmocou. Rozvojové krajiny budú ovládané vykorisťovateľmi.
2023 - Obežná dráha Zeme sa trocha zmení.
2025 - Európa stále slabo obývaná.
2028 - Vznik nového zdroja energie. Hladomor postupne prekonaný. V tomto roku tiež vyštartuje kozmická loď na Venušu.
2033 - Ľad na póloch sa topí. Hladina oceánov stúpa.
2043 - Svetová ekonomika je na tom výborne. V Európe vládnu Moslimovia.
2046 - Klonovanie orgánov, ktorými je možné nahradiť predošlé (nefunkčné) orgány.
2066 - Pri útoku na moslimský Rím Američania použijú nový druh zbrane - tzv. Klimatizáciu (mala na mysli rýchle zmrazenie).
2076 - Rozkvet komunizmu!
2084 - Príroda sa obnoví, začnú rásť stromy a kvety a začnú sa množiť zvieratá.
2088 - Nová choroba, ktorá zapríčiní to, že behom niekoľkých sekúnd zostarnete akoby o niekoľko rokov.
2097 - Na chorobu ktorá zapríčiňuje rýchle starnutie sa nájde protiliek.
2100 - "Umelým" slnkom osvetlia tmavú časť zemegule.
2111 – Ľudia sa zmenia na robotov.
2123 – Začnú boje a nepokoje medzi menšími štátmi. Tie väčšie štáty sa do konfliktov nezapletú.
2125 – Maďarov kontaktujú Mimozemšťania.
2164 – Zvieratá sa zmenia na "polo-ľudí".
2167 – Vznik nového náboženstva.
2170 – Sucho. Púšte.
2183 – Kolónia na Marse sa stane nukleárnou veľmocou a začne od planéty Zem požadovať nezávislosť.
2195 – Dokončenie podmorských kolónii - Hojný prísun energie a jedla.
2196 - Kompletné skríženie Aziatov a Európanov.
2201 - Slnko začne pomalšie vybuchovať. Teplota na planéte Zem klesne.
2221 - Jej vlastné slová: "Pri hľadaní života na iných planétach sa dostanú ľudia do kontaktu s niečím... niečím... príšerným."
2256 - Planéty zmenia svoje obežné dráhy tak, aby Mars ohrozovali kométy.
2271 – Zmenia sa fyzikálne pravidlá.
2273 – Nová rasa. Kríženec belocha, černocha a aziata.
2279 - Ľudia dokážu z "ničoho" vyrobiť energiu.
2288 - Cestovanie v čase, ale len naspäť. V tom istom roku sa dostaneme do kontaktu s ďalšími Mimozemšťanmi.
2291 - Slnko vychladne. Ľudia sa pokúsia ho znovu zapáliť.
2299 - Francúzsko - Partizáni povstanú proti Islamu.
2302 – Budú odhalené nové tajomstvá vesmíru.
2304 – Budú odhalené tajomstvá mesiaca.
2341 – Niečo "Príšerné" sa začne približovať k našej planéte.
2354 – Pokazí sa jedno z našich umelých slniečok a opäť sa naša planéta zmení na púšť.
2371 – Celosvetový hladomor.
2378 – Nová, rýchlo sa vyvíjajúca rasa.
2480 - Narazia do seba dve z našich umelých slniečok. Zavládne polotma.
3005 - Vojna na Marse zapríčinila zmeny obežných dráh niektorých planét.
3010 – Kométa zasiahne mesiac. Okolo zeme sa vytvorí prstenec prachu a skál.
3797 – O tomto čase už nebude život na planéte Zem, ale ľudia prežijú tým, že sa presťahujú do inej hviezdnej sústavy.
3803 – Ľudia obývajú novú planétu. Klimatizácia na novej planéte zapríčiní to, že ľudia začnú mutovať.
3805 – Ľudia vedú proti sebe vojny kvôli prírodným zdrojom. Viac ako polovica ľudstva vymrie.
3815 – Vojna skončí.
3854 – Vývoj ľudskej civilizácie sa zastaví. Ľudia žijú ako barbari.
3871 – Objaví sa veštec, ktorý pomôže ľudom znovu získať morálne hodnoty a náboženstvo.
3874 – Veštec založí nové náboženstvo.
4302 – Mestá sa rýchlo rozrastajú, náboženstvo núti ľudí k rozvoju vedy a nových technológii.
4304 - Nájdu liek, ktorým sa dá vyliečiť akákoľvek choroba.
4308 - Zmutovaní ľudia začnú používať až 34% svojho mozgu. Stratia schopnosť byť zlý a schopnosť nenávidieť.
4509 - Inteligencia ľudí sa dostane do štádia, kedy budú môcť komunikovať s Bohom.
4599 – Ľudia získajú nesmrteľnosť.
4674 – Rozvoj ľudstva ja na vrchole. Počet ľudí sa zvýšil na takmer 340 biliónov. Začneme sa krížiť s Mimozemšťanmi.
5076 – Dosiahnutie hraníc vesmíru. Nikto nevie čo je za nimi.
5078 – Ľudstvo sa rozhodlo neprekonať hranice vesmíru, ale 40% populácie bolo proti.
5079 – Koniec sveta.

sk.uncyclopedia.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:47,  Tu si trápny len ty sám.
dnes, 18:43,  No veru jarabaku, takto teplo ste si hrkutali a snivali......
dnes, 18:41,  Lemmy dokážeš aj niečo iné , ako len obhrýzať gaštany starým komunistom? Si trápny...
dnes, 18:39,  Šimečka nehovorí o svetlej, ale lepšej budúcnosti pre všetkých.
dnes, 18:37,  qwert no vidíš , už začínaš so mnou súhlasiť , tak si to zapamätaj.
dnes, 18:35,  qwert si ty len chuj nekonečný a popisuješ tu svoje teplé snívanie.
dnes, 18:32,  qwert ty stále nevieš aký je rozdiel medzi zlodejom a bláznom? Začínaš sa podobať....
dnes, 18:30,  Lemmy tak to sme na jednej lodi. Komunisti pod vedením Brežneva stratili svoju tvár, no ich...
dnes, 18:12,  …a pre celý národ.*39 Celý národ má v paži nejaké obskúrne názory starého komunistu.
dnes, 18:10,  hanbiš sa za svoju minulost jarabáku? tvoje nadšenie ako komunistu nemalo chybu Ahoj,...
dnes, 18:01,  spominaš si jarabaku? Ako komunista spomínam na komunistickú schôdzu, ktorá sa konala...
dnes, 17:56,  qwert niečo podobné som ti už doporučil , neopič sa ty prd.
dnes, 17:56,  Matoviča mám rovnako v paži ako komunistov.
dnes, 17:55,  Lemmy aký si len hlúpy demagóg a čo tak čítať Matoviča? Tebe by to možno pomohlo. Vo...
dnes, 17:51,  To maš ako ked opica pozera do zrkadla, a je zhrozena z toho ako sa škeri a škrieka pri tom....
dnes, 17:50,  qwert ty si bol na Catrových schôdzach? Ako vidím, všetko maž z reálu prvej ruky. Ešte...
dnes, 17:49,  No to je fakt...bolo by dobre, ak by sa ti tie hluposti, čo nosíš medzi ušami, trochu...
dnes, 17:48,  Matovič, toho vela nedokazal....vdaka covidu....a mafiam Fico, využil covid vo svoj...
dnes, 17:46,  Takých Šimečkov v histórii tu už bolo a prajem ti , aby si si ho užil ako Taliani , či...
dnes, 17:45,  Nuž, prečítal si si názory 2 komunistov. Tak totiž uvažujú mnohí komunisti.
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(94 465 bytes in 0,216 seconds)