Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Súd a doloženie dôkazov

18
reakcií
1624
prečítaní
Tému 28. januára 2010, 17:32 založil jozefko.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
12. 09. 2012
199
01. 03. 2011
22
 
 


1.
označiť príspevok

jozefko muž
   28. 1. 2010, 17:32 avatar
V týchto dňoch som mal súd, rozvádzame sa po 19 rokoch manželstva. Sudkyňa nás nerozviedla, odročila pojednávanie na marec, nakoľko dala predvolať dvoch na vypočutie. Mňa sa opýtala či chcem ešte niekoho povedal som, že nie. Druhá strana nikoho nedal predvolať. Doma ma napadlo, že som mohol požiadať súd, aby si vyžiadal dochádzku mojej manželky do roboty spolu s jedným predvolaním aj jeho dochádzku, nakoľko je dôvodné podozrenie, že spolu majú niečo. Nakoľko si myslím, že dvaja kolegovia za 20 pracovných dní neprídu a neodídu a prídu na pracovisko naraz 15-16 krát spolu. Môžem dodatočne požiadať súd, aby si z ich zamestnania túto pracovnú dochádzku vyžiadal. Ďakujem za odpoveď


2.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 1. 2010, 18:07 avatar
No, podľa toho, či majú rovnakú pracovnú dobu. Asi ti nerozumiem, ale za starých čias, keď sme ešte cvikali, zgrclo sa nás na vrátnici naraz aj desať. Nechce sa priznať, čo? A už si sa jej pýtal, či ťa ešte miluje? Skús sa s ňou vyspať. Máloktorá to dokáže, že spať naraz s viacerými, pokiaľ to nie je jej profesia. 


3.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 1. 2010, 18:10 avatar
Neviem načo by to ďalšie dokazovanie bolo ešte dobré. Nestačí, že vás rozvedú?


4.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 1. 2010, 18:13 avatar
Jozefko chce ten dôkaz nevery pre svoje uspokojenie - satisfakciu.
Súhlasí jozefko


5.
označiť príspevok

jozefko muž
   28. 1. 2010, 19:02 avatar
Maju rovnaku pracovnu dobu ja som myslel tak že príchod 7:11 a aj ten druhý 7:11 odchod 16:00 a druhý 16:01 a ostatný sú už doma nakoľko končia 15:30 spoločné príchody teraz sú už čipy a tam kde ona robí väčšina chodí autom. V poslednej dobe čudne chodila domov oproti tomu ako pred


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 1. 2010, 19:19 avatar
jozefko ..že "dochádzku" do práce "..moje nervy .hahaha " sorry, ale väčšiu kravinu som nepočula...stopovací pes by ti nestačil..,,nestrapňuj sa , vážne ! Nie o tvojej žene si pomyslia ale o tebe / a ešte jej aj prikývnu že sa jej ani nečudujú keď má takého "truhlíka ))
Súhlasí ranexil


7.
označiť príspevok

arašid žena
   28. 1. 2010, 20:04 avatar
šišmarija, ja chodím domov pravidelne každý deň s tromi kolegyňami naraz. Panenko skákavá, čo si o tom asi myslí môj muž!
Súhlasí Ónya


8.
označiť príspevok

jozefko muž
   28. 1. 2010, 20:18 avatar
Súhlasím s tebou ty chodíš s tromi domov, ale ona veľakrát urobila aj sním, že ostali v robote aby ostatný odišli a potom sa splu mohli vypariť to som myslel, ozaj ako potom tieto veci dokázať. Nehnevajte sa na mňa, ale na pracovisku sa vytvára 80 až 90 percent nevery a ako ju dokázať? Keď žiaľ ako stopovací pes musiš sliediť, tak nech súdy rozvedú hneď a nie dôkazy chcú. To aby som chodil s foťakom čakal kým zalezú na byt chatu a to od fotiť alebo ako sa dá ešte nevera dokázať...lebo niektorí ste strašne šikovný ale len po tej truhlikovskej stránke


11.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 1. 2010, 20:29 avatar
jozefko ...myslím si, že živíš sám v sebe paranoju...vykašli sa na analyzovanie príchodov a odchodov z práce / čo chceš na súde dokázať - neveru ? ..alebo aby vás rozviedli ..to nie je jedno a to isté ")) 
Súhlasí Anette, myrai, arašid


16.
označiť príspevok

arašid žena
   29. 1. 2010, 08:29 avatar
Jozefko, ak sa rozvádzaš, predpokladám, že je za tým toho viac. Nielen spoločné odchody tých dvoch. A prepáč, skutočne sa mi zdá, že trpíš žiarlivosťou, ktorá vidí vecí horšie, ako v skutočnosti sú. Tým nechcem zľahčovať dôvod, pre ktorý sa rozvádzaš, ale možno by bolo zaujímavé počuť aj protistranu, akými argumentami by ona vyšla na svetlo božie. Pýtaš sa, ako takúto neveru zistiť, hm............ rozhodne nie tak, že budeš snoriť pred bránou firmy niekde učupený , keby to hneď o nich dvoch bola pravda, aj tak budeš ty ten, ktorý sa pred verejnosťou zosmiešňuje. A ľudia sú beštie, im nezáleží kto a čo s kým, oni sa na takýchto veciach bavia, ako na dobrom seriáli v telke.
A nejedenkrát vedia hnusne podpichnúť, tak nevinne... a čakajú, čo sa z toho vykľuje, aby sa na tom mohli baviť. Takú radu od nás nedostaneš, ktorá by ti to pomohla s istotou jej neveru odhaliť. Ty si ale sám sebe musíš vedieť povedať, či rozvod je na mieste, alebo nie, či okrem tejto veci sú aj ďalšie, pre ktoré si sa tak rozhodol, pretože iba ak pre toto, čo uvádzaš,to sa mi zdá rovnako ako tým na súde - nedostatočné.
A okrem toho ty sám pred sebou nezaprieš , či trpíš žiarlivosťou, ktorá ti sťažuje život, alebo nie. Ak je to tak, nebudeš mať život ľahký ani po rozvode, to mi ver. Žiarlivosť je horšia ako chronická lámka v kolenách , tá zožiera človeka celého. Ale ako proti nej bojovať? krčím ramenami. to neviem....
Súhlasí Anette


17.
označiť príspevok

jozefko muž
   29. 1. 2010, 08:47 avatar
Ďakujem ti za dlhý prípis v ktorom sa dá súhlasiť s niektorími vecami aj nie. Nie je to len spoločný príchod a odchod je v tom viac vecí. Toto som chcel len keď sa to dá, nachytal som ju ako nasadá do auta "menovaného" úplne inde ako býva.Keď je čistá prečo ju nepočkal pred barákom sadaj ideme do roboty a je pokoj. Prečo to skrývanie? Žiarlivosť, keď chlap vycíti že žena robí niečo čo nie je v medziach normy tak začína byť žiarlivým, tak otrepané že až.


18.
označiť príspevok

jozefko muž
   29. 1. 2010, 08:49 avatar
Arašid ja som nikde nečupel pred firmou. a ani nebudem.
Súhlasí arašid


19.
označiť príspevok

arašid žena
   29. 1. 2010, 10:34 avatar
veď to ti ani neradím, ty vieš najlepšie, čo máš doma.
Vravíš, že si ju nachytal nasadať do auta úplne inde, ako býva... hm, iste, je to trochu zvláštne, ale ako dôkaz ani toto nestačí, mohol napríklad ísť okolo a oslovil ju - ja viem, ja viem... nekomentuj...
ja som kedysi bola v podobnej situácii, mala som vtedy sotva 25 rokov, dve drobné deti a pracovala som brigádnicky na smeny. Iba tak, keď mi niekto z rodiny mohol deti povarovať - na dobu určitú.Bola to taká hrozná pridružená výroba, kde sa dalo slušne zarobiť a nemusela som mať trvalý pracovný pomer. Mali sme tam "majstra" takého šviháka, s čiernymi fúzkami a nadržaného ako kandeláber furt, sa vravelo, že by aj zásuvku spravil, keby nekopala...Medzi babami v kolektíve sa šuškalo - hen , kuknite na ňu, elegánka... čo tu medzi nami robí, veď sem ani nepatrí... . Mala som to zlé z tej strany, a ešte horšie, keď sa pán majsterko ku mne aj inteligentnejšie správal ako k tým ostatným - akože prekukaným babám. nebolo dňa, aby mi s výstražne narovnaným ukazovákom nepovedali:"dávaj si naňho pozooooor..., lebo príde tá jeho žiarlivá manželka a to bude cirkus.... aj na hubu dostaneš..." Tohoto vedúceho poznal aj môj muž, vedel o ňom viac ako si kto myslel.A ja naivná, mladá, som mu so smiechom vždy doma večer rozprávala, ako tie baby tuším na mňa žiarlia.
Stalo sa raz, že bolo treba ísť čosi do mesta vybaviť a majsterko si ma zobral so sebou. Cestou sme sa zastavili pred krčmou, kde jeho manželka kráľovala... i my dve sme sa od malička poznali. Z jej strany to bolo fajn, akosi som nepociťovala nejakú žiarlivosť, alebo preto, že som mala čisté svedomie, som si na to ani vo svojej naivite mladosti neuvedomovala. Bolo horúce leto a majsterko dal načapovať kofolu. Budeš sa čudovať o necelé dva dni sa to dostalo do uší môjmu mužovi, že chodím s tým fičúrom po krčmách a slopem s ním! Dlho som nevedela, kto také niečo môjmu mužovi mohol povedať, dnes mu len odkazujem:odpočívaj v pokoji, Vincko!
A akási nevôľa v mojom mužovi začala náš vzťah narúšať. On, ktorý nikdy za 5 rokov manželstva nepociťoval žiarlivosť, sa stal akýmsi podozrievavým. Priznám sa ti - aj sa mi to páčilo!
Aby som to skrátila - jeden večer mala jedna naša kolegyňa sviatok a pozvala nás po šichte na chlebíčky k nej domov. Povedala som to aj manželovi, nenamietal nič proti tomu. A tak sme sa rozišli asi o pol jedenástej večer s tým, že všetky baby postupne majsterko porozvážal domov a nakoniec som zostala ja, lebo som bývala najďalej. Há ha, zelenkavý trabantík dorapotal pred náš dom, pobudil polovičku tých, čo už spali a majsterko mi ponúkol ciginu a rozkecal sa. Trvalo to hádam 3 - 4 minúty a sme sa rozlúčili. Páni moji....................................... všetko možné som bola, len nie milostivá pani!!!Ako som si mohla sadnúť s ním sama do auta, v noci...... nestydatá jedna ženská...... a s takýýýýýýýýýýýýýým kozojeboooooom...........
No, trvalo to veľmi , veľmi dlho, než pochopil, že sa nič nestalo. Brigádovala som tam čajsi 2 - 3 mesiace a odtiaľ som s radosťou prešla do práce trvalej, krásnej, čistučkej , ale spomienky na toto prostredie a na baby, ktoré si na mňa zvykli a bolo nám vcelku po celú dobu fajn, tak tieto spomienky spájam len s pekným. A majsterko? Chudák, jeho žena mu náhle zomrela na rakovinu, potom si našiel druhú, žili spolu pár rokov a jeho skolila smrť v najlepších rokoch a chudera mladá vdova ho neprežila ani pol roka..
Aj keď som tam už nebrigádovala, často sme sa stretávali, tie jeho očiská blýskali ako šípy, fúzy pekne fičúrsky učesané, ale vždy som pociťovala z jeho strany ku mne rešpekt a akýsi dobrý pocit, že si kľudne môžeme vždy s čistým štítom ruku podať.
A čo som chcela s tým povedať? Jaj, chlapče, dosť bolo tých, čo vešali sprostosti mužovi na nos a nebolo v tom ani štipku pravdy, na to môžem prisahať aj na bibliu . Takže - v noci ma pristihol, ako sedím v jeho "aute" a fajčím cigaretu... no čo si myslíš, čo si susedia mohli myslieť? Že ako tá suseda hlboko klesla, veď ju s ním videli na vlastné oči!
Daj pozor na to, čo ti kto o nej povie, trvám na svojom - iba sa bavia na vás.


9.
označiť príspevok

myrai žena
   28. 1. 2010, 20:20 avatar
pozri jozefko,mali ste obidvaja konvertovat na islamizmus a mal by si ju pod palcom od rana do vecera..
hm co ja mam dnes s tym islamom  


10.
označiť príspevok

jozefko muž
   28. 1. 2010, 20:28 avatar
ja som sa ťa nepýtal na islam keď normálne nevieš napísať ic svojou cestou na tvojej pri blblé názory nie som zvedavý ale na odbornu pomoc, ktorú od teba nedostanem


12.
označiť príspevok

myrai žena
   28. 1. 2010, 20:30 avatar
tebe sa neda odborne radit ,v tvojom pripade sa rozum zastavuje,vies ?
Súhlasí Natalia


13.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 1. 2010, 20:32 avatar
jozefko je maximálne podozrievavý a intolerantný. A ak chce odbornú rada, nech sa obráti na právnika, prípadne možno aj psychológ by mu mohol pomôcť, chorobná žiarlivosť je už problém.


14.
označiť príspevok

jozefko muž
   28. 1. 2010, 20:50 avatar
Máš pravdu laici ako vy dvaja myrai a Anette nemôžu poradiť nakoľko to nevedia. Psychológa ja nepotrebujem


15.
označiť príspevok

myrai žena
   28. 1. 2010, 20:54 avatar
hm jozefko bez ruzovych okuliarov sa s vami neda..ani komunikovat..
Súhlasí Anette
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:43,  Niečo Na Tebe Je
dnes, 01:36,  vrtuľníky a lietadlá padajú lebo tam chýba siedmy zmysel chudobných
dnes, 01:32,  ujo výkričník je tu Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu
dnes, 01:30,  úprimnú útechu všetkým života schopným
dnes, 01:25,  arašídová lízanka
dnes, 00:55,  *39 youtube.com/watch?v=mYlrF8d1-k4
dnes, 00:49,  https://www.csfd.cz/tvurce/102-hugo-weaving/
dnes, 00:46,  https://www.aktuality.sk/clanok/758446/tazky-tyzden-smer-za-to-ne-moze/
dnes, 00:32,  www.diskusneforum.sk/hladat?q=malo+mi+plati&x=8&y=13 PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59 ja nemam...
dnes, 00:29,  je potrebné podpísať medzi ľudskú spoluprácu a žiadosť REVOLTA? - Povstaň s Láskou...
dnes, 00:25,  Borat tvoje odvody ??? *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 To by si ich musel odviesť 10 %...
dnes, 00:22,  My hoši, co spolu chodíme, prožíváme všelijaká dobrodružství... Autor: Karel Poláček.
dnes, 00:21,  14. Karel Poláček: Bylo nás pět....
dnes, 00:17,  Žial vôbec žiadna . Gusto robil čo povedal vocca a tým pádom splnal kriterium . Preto aj...
dnes, 00:14,  Peter ako pamätníci vieme o tom svoje . Vieme i o nástrahách strán ktoré sa po voľbách...
dnes, 00:11,  https://youtu.be/jq1W3fddbtY
dnes, 00:10,  Tak to by bolo riadne v prdeli.*13*13*13*13 Ja a ministrom, možno aj bonsajom by ma volali....
dnes, 00:08,  Začínal ako skvelá štvorka, ale dotiahol to ako silná trojka. Po voľbách z nich bude...
dnes, 00:04,  Esenc možno že i minister . Vzdelanie na to máš .
dnes, 00:03,  Len pripomeniem keď o tom zlepenci Fico tak rád točí že Fico skladal z 4 strán a 5 je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(84 052 bytes in 0,443 seconds)