Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Sprievodca prezidentskými kandidátmi

27
reakcií
155
prečítaní
Tému 19. februára 2019, 22:02 založil Havranie.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Havranie muž
   19. 2. 2019, 22:02 avatar
Stretnú sa Harabin, Chmelár, Kotleba a Daňo. Nie, to nie je úvod vtipu z psychiatrickej ambulancie, ale záver dlhoročného strmého pádu slovenskej politickej scény na absolútne dno. A ono to vlastne úplne presne korešponduje s tým, akí ľudia nám aktuálne vládnu.

Predseda parlamentu popiera demokraciu, podpredseda flirtuje so štetkou napojenou na nájomnú vraždu, najväčší symbol zneužívania moci sa miesto basy vidí na ústavnom súde a na ministerských stoličkách sedia bosorky v klobúkoch, ktoré s kamennými tvárami prihrávajú miliónové dotácie bratrancovým psom. A aby toho na našich okakaných pleciach nebolo málo, o pár týždňov tu máme prezidentské voľby, ktoré nám servírujú kandidátov v kokteile, aký by nenamiešali ani u Escobara.

Keďže sa Gabika Drobová zľakla možného úspechu a kandidatúru stiahla, budeme si vyberať iba medzi dvoma klasickými pohlaviami. Ak stále nemáte svojho favorita, nech sa páči, sprievodca prezidentskými kandidátmi štartuje práve teraz. Vrecúško na zvracanie nájdete pod sedadlom.


2.
označiť príspevok

Havranie muž
   19. 2. 2019, 22:02 avatar
Béla Bugár

Béla sa dlhočizné roky tváril ako ten sympatický Maďar zo zelovocu, ktorý vám k dvom kilám paradajok zadarmo pribalí zavárané baranie rohy. Napokon sa však ukázalo, že jediný rozdiel medzi ním a tradičnými hajzlami z vládnych strán je jeho prízvuk, s ktorým by ho nezamestnali ani na helpdesku v Delli. Je neuveriteľné, že človek s guinnessovým rekordom v sraní si do úst nemá žiadnu hanbu, práve naopak, cíti sa byť pripravený na zisk najvyššieho mandátu v krajine. To je taká drzosť, akoby sa vám somrák vykadil pred dvere a potom vám zaklopal, či nemáte drobné na toaletný papier.

Zuzana Čaputová

Zuzku poznáme zo sociálnych sietí. Vďaka tomu o nej vieme, že viedla dlhodobý a neľahký súboj s pezinskou skládkou, ktorý sa zrejme stále neskončil. Inak si totiž neviem vysvetliť, prečo sa na takmer každom zábere tvári tak, že celú noc prespala s ponožkami Antona Hrnka pod vankúšom. Spolu s Mistríkom sa už nejaký ten mesiac dohadujú na dohode o dohode vzájomnej podpory, pričom je to celé zrozumiteľné asi ako Dankove tlačovky a osobne mám z toho pocit, že rozhodujúcim faktorom bude aj úhrn zrážok v deň volieb. Okrem toho však pôsobí dojmom ženy, ktorá to má v hlave celkom upratané a to znamená, že v tejto krajine nemá šancu. Stačí si spomenúť na Radičovej prehru s GAŠPAROVIČOM.

Martin Daňo

Martin je investigatívny novinár, ktorý šliape na prsty bezpráviu, nespravodlivosti a korupcii. Odhaľuje kauzy a krivé charaktery slovenských politikov, sudcov a presstitútov. Je to úspešný tvorca dokumentov, skúsený podnikateľ a, hlavne, nespokojný občan burcujúci ľud k povstaniu voči vykorisťovateľom. No a teraz naozaj. Spolu s Rudom Vaským tvoria dnes už legendárnu komickú dvojicu, ktorá vyzýva ku krvavej revolúcii, no po prvej facke uteká Harabinovi pod talár. Maťko sa dve hodiny natáča pred ústavným súdom a večer to na facebooku nazve svojím novým celovečerným filmom. Popritom stíha figurovať v desiatkach firiem, z ktorých sú mnohé v likvidácii a nehanbí sa za svoje sympatie ku Kočnerovi. Magor storočia.

Štefan Harabin

Tá pravá Štefanská zábava prichádza tento rok už v marci a s ňou aj symbol toho najlepkavejšieho politického bahna v histórii republiky. Ikona mečiarizmu a registrovaná známka mizérie slovenského súdnictva. Človek, na ktorého páchajú atentáty lampy a ktorý na stôl opäť raz vyťahuje rasovú kartu. Ono je to tak, že černoškovia so smartfónmi (tzv. iMigranti) boli najväčšou hrozbou našej krajiny pred poslednými parlamentnými voľbami, potom sa išli venovať kebabu, no a akurát teraz pred ďalšími voľbami zase vyťahujú mačety a sú pripravení znásilniť nám rodnú hrudu. To, že ľudia ako Števko, to robia posledných 20 rokov, je vedľajšie. Pri úrovni spoločenskej objednávky po chujoch, ktorí vidia najväčší problém v mešitách a na ježka ostrihaných lesbách, to môže skončiť jeho postupom do druhého kola. Boh ochraňuj Slovensko.

Eduard Chmelár

Edo to chce veľmi hrať na človeka, ktorý zjedol všetku múdrosť sveta, no okrem jeho fyzických dispozícií tomu už nič ďalšie nenasvedčuje. Do posledných parlamentných volieb sa chcel dogúľať ako ľavicová konkurencia Smeru v podobe hnutia SEN a ak vám to už nič nehovorí, netreba sa čudovať. Zo sna sa totiž stala nočná mora, v ktorej v supermarketoch došlo bravčové vo vlastnej šťave a strana nebola zaregistrovaná kvôli neplatným podpisom na petičných hárkoch. Okrem toho sa v minulosti angažoval v „strane“ 99 percent a poznať ho môžete aj ako doktora Iľka slovenskej politológie. Ak ho potrebujete zaradiť do názorového spektra, v škále medzi Mistríkom a Kotlebom sa umiestňuje niekde okolo trištvrte na Blahu. Našťastie, pamätať si ho budeme najmä ako človeka s najsilnejším gombíkom na košeli. A tak je to dobre.

Marian Kotleba

Naďalej klesáme, prichádza Majo. O jeho kvalitách svedčí už len to, že jeho páchnuca vystretá pravica vytŕča ešte aj z takej podradnej spoločnosti, akou sú poslední traja menovaní. To, že si v tejto krajine drží podporu na úrovni 10 %, zas vypovedá o kvalitách nášho vzdelávacieho systému. Jednu vec mu ale treba uznať. Dať dokopy partiu negramotných indivíduí na čele s Krupom a dostať sa s nimi do parlamentu, to je na úrovni účasti na majstrovstvách sveta v basketbale s tímom midgetov. Prisahám, že aj keby sa kandidátska listina ĽSNS skladala náhodným výberom z osadenstva slovenských staničných bufetov, takú koncentráciu do očí bijúcej debility by sme akumulovali s veľkými ťažkosťami. Samotný vodca je ohromnejšie svinstvo než biely cukor a nám ostáva len dúfať, že sa nedožijeme volieb, v ktorých bude podobný troglodyt tým menším zlom.

Milan Krajniak

Milan sám seba nazýva posledným križiakom, v roku 2000 prijal krstné meno Ignác a je hrdým členom strany SME RODINA. Z toho cítiť príjemný závan spovednice ogrcanej omšovým vínkom. Lebo je prirodzené, že keď máte plné ústa Boha a na spätnom zrkadle zaveseného vanilkového Krista, vaším politickým partnerom bude vekslák a kurevník. Milan inak vedie križiacku výpravu za exekučnú amnestiu, ktorá je preňho prvou podmienkou vymenovania predsedu vlády, čo znamená, že by vo voľbách mohol osloviť veriacich dlžníkov pozerajúcich Smotánku. Popravde sa čudujem, že v prieskumoch nemá nad 30 %.

József Menyhárt

Béla nestačí, prichádza József. Dobre, dajme na úvod bokom, že ide o reprezentanta národnostnej menšiny a položme si otázku takto: Čo vedie ku kandidatúre ľudí, ktorí sú bez akejkoľvek šance uspieť? Akože, seriously, PREČO? Hlásim sa ja na košický maratón? Púšťam sa do Mačingovej diéty? Posielam životopis do NASA? Ne. Lebo čo? Lebo mám sebareflexiu. Tento feferón však má sebavedomie, a tak si bez hanby buchne celý web výsostne v ugrofínčine, takže si ani nemôžem prečítať, či je jeho prioritou zavedenie forintov alebo postačí povinná kvóta na percentuálne zastúpenie perkeltu v školských jedálňach. Lófasz a seggedbe, Jóži!

František Mikloško

Majster sveta v disciplíne s názvom „vyhodíš dverami, vráti sa oknom“. Ferko sa neúspešne pokúšal dostať do paláca v roku 2004 (6,5 %) aj v roku 2009 (5,4 %). Čiže prešlo 10 rokov, čo je o 61 menej ako má on. To by samo o sebe malo stačiť na to, aby už konečne dostal rozum, rozložil sa na gauči a čakal, kým sa rozloží na gauči. Ale nie. On do toho ide tretí raz. A nielenže do toho ide, ale aj rezolútne odmieta akúkoľvek podporu potenciálne silnejšiemu kandidátovi z „demokratického spektra“. Skrátka, okrem Boha verí ešte aj v seba. No a skutočnosť, že v rebríčku adeptov na prezidenta patrí s prehľadom do tej príčetnejšej a voliteľnejšej polovice veľa vypovedá hlavne o tej druhej polke.

Robert Mistrík

Začnem drobnou okľukou. Vie mi niekto vysvetliť, prečo je v kalendári meno Róbert, ale Fico, Kaliňák aj Mistrík sú Robertovia? Je to nejaká obeta bohom za budúci úspech v politike? Je to diakritická obriezka? Ďakujem za odpoveď a teraz k veci. Roba pravdepodobne poznáte z predvolebných bilbordov. Potom vám ešte môže byť povedomý z predvolebných bilbordov a takisto ste ho mohli vidieť na jednom z predvolebných bilbordov. Je krásnou ukážkou toho, že eurami napumpovaná kampaň vás dokáže dostať do čela prieskumov napriek tomu, že ľudia poznajú len vaše meno, a aj to si ? z nich nevšimli chýbajúci dĺžeň. To, či sa Kiska vol. 2 stane naším prezidentom, závisí od toho, aké veľké hovno nám bude hroziť miesto neho.

Maroš Šefčovič

Fico odmietol prehrať druhý raz po sebe a tak sme všetci túžobne očakávali, ktorý smerácky zmrd to vezme na seba. Osobne som tajne dúfal v Ľuboša Blahu, ale zrejme v strane pochopili, že ak by sa v jednej miestnosti stretol so Števom, Edom, Majom a Maťkom, vesmír by to nezvládol a nasledoval by druhý Veľký tresk. No a tak tu máme pre bežný ľud pomerne neznámeho pána s najväčším úsmevom na východ od Puskailera. Maroš nie je, aspoň navonok, spojený so žiadnou kauzou a tak to môže hrať na postihnutie Lajčák-Maďaričovou chorobou, kedy sa pacient tvári, že so štátnou mafiou nemá nič spoločné, ale pritom mu nevadí využívať všetky benefity tajnej straníckej príslušnosti. Jeho prejav je zatiaľ plný bezobsažných fráz a vyhýbavých odpovedí, ale zas čo čakať od diplomata. Keď bude v druhom kole s Harabinom, tak mu to pôjdem hodiť a potom si to hodím ja.

Róbert Švec

Boha jeho, konečne Robo s dĺžňom! Akurát škoda, že tam sa výpočet pozitívnych stránok predsedu niečoho, čo sa volá Slovenské hnutie obrody spoľahlivo končí. Toto tragikomické združenie o sebe tvrdí, že činnosťou nadväzuje na odkaz Ľudovíta Štúra a na svojom webe propaguje tričká s Tisom. Jebe? Inak je to klasický mix vlastenectva, slovanstva, dvojkrížov a tradičnej slovenskej tupoty. Áno, je tam aj Soros, démon Kiska a štátnik Orbán. V zásade ideálna voľba pre všetkých, ktorých najväčším životným úspechom je, že sa NARODILI NA SLOVENSKU! Kandidát na prezidenta s charizmou handry, ktorou sa utierala dlážka v plynových komorách je len príjemný bonus.

Bohumila Tauchmannová

Božka je už staršia dáma, takže len v skratke. Doma má mačičku menom Mika a psíka Elfa. Rada športuje a bez problémov zvláda domáce práce všetkého druhu. Nesmrdí jej ani remeslo, veď sama o sebe hovorí ako o domácej krajčírke, kaderníčke ci cukrárke. Pikoška na záver: Miluje odpratávanie snehu, pretože jej pripomína vôňu detstva a Vianoc. Držíme palce.

Juraj Zábojník

Ak by sa všetci nezmyselní kandidáti zo všetkých prezidentských volieb dali dokopy a vytvorili Ligu zbytočných, Ďuro by mohol byť na ich zástave. Na druhú stranu je jednoznačným potvrdením toho, že kandidovať môže skutočne každý. Absolútne mi však nie je jasné, ako mohol tento pajác pozbierať 15 000 podpisov. Lebo keď sa na mňa z bilbordu po prvý raz usmiala jeho tvár, spravili sa mi hemoroidy. Jeho pohľad mi doteraz nedáva spávať a som presvedčený o tom, že ak by som mu dal svoj hlas, jedno víkendové ráno sa zobudím na to, ako mi holý oblizuje palec na nohe.

Ivan Zuzula

Nie, nie je to otec tej lyžiarky.


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 23:19 avatar
Autor Pedro Hormiga sa ukrýva za falošnú identitu. Ale za túto vetu môže byť žalovaný: Kandidát na prezidenta s charizmou handry, ktorou sa utierala dlážka v plynových komorách je len príjemný bonus. Otázne je, či Róbert Švec podá na neho žalobu.


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 2. 2019, 23:21 avatar
Nie nacista švec nepodá nič ak tak výkon 0, niečo percenta    
Súhlasí Lemmy


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 2. 2019, 23:24 avatar
Oni sú naozaj úprimne presvedčení, že táto demokracia raz skončí a potom radostne povešajú na stĺpy ľudí, ktorí nezdieľajú ich psychózy. Každá potencionálna obeť si istotne povie, že ak by, čiste hypoteticky, takáto situácia nastala, radšej odvisne na tom stĺpe. Mimochodom, skúsenosti ich kamošov z Rwandy ukazujú, že mačeta je efektívnejšia.

Slovenské hnutie obrody a jeho predstavy o obrode národa

Predsedom Slovenského hnutia obrody je Robert Švec a podpredsedom Pavol Privalinec. Pre hnutie je typická výrazná náklonnosť k vojnovej Slovenskej republike a osobe jej prezidenta Jozefa Tisa. Podľa blogera Radovana Bránika ho „na rozdiel od hlučnej väčšiny charakterizuje kultivované vystupovanie“ a je to podľa neho „najvýznamnejší slovenský subjekt združujúci radikálne a národne orientovaných intelektuálov.“ Pokúsme sa pozrieť bližšie, ako sa „hnutie intelektuálov“ dlhodobo prezentuje na svojej facebookovej stránke.

Zakrátko po tom, ako sa národovci zo Slovenského hnutia obrody dôkladne strápnili tým, že predstavili Mount Hood v Oregone slovami „Krásne a naše – slovenské,“ zrejme usúdili, že pošramotené renomé vyžaduje niečo radikálne, niečo čo poteší ich fanúšikov a dá im zabudnúť na trapas, ktorého sa dopustili A tak sa 24. apríla objavili na na stránke SHO prvé fotografie, ktoré sa stali základom albumu „Konšpirátori, ktorí šíria propagandu Bruselu.“ Album uviedli týmto hlúpym a lživým textom „Uverejňujeme zoznam ľudí, ktorí pôsobia na Slovensku a svojou aktivitou prispievajú k šíreniu bruselskej propagandy na území našej vlasti. Väčšina z nich je platená zo zahraničia, či už americkou alebo inou ambasádou, alebo Nadáciou otvorenej spoločnosti. Základný pilier všetkých týchto ľudí spočíva v nenávisti voči všetkému národnému, tradičnému a morálnemu. Zoznam budeme pravidelne dopĺňať aj na základe vašich podnetov.„

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kreacionista


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 23:30 avatar
Viem, ale napísal som to, lebo som sa chcel vyjadriť. Keby to o mne niekto napísal, tak by som sa súdil za silnú urážku. Kritika politikov má tiež svoje medze.


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 2. 2019, 23:34 avatar
Lemmy to by som uplne chápal .

Nacista Švec keby sa súdiť začal mohlo by to dopadnúť oveľa horšie . Kam sa hrabú kotleby na túto neonacistickú odnož

A nemal by niekto, koho tento štát platí za boj s extrémizmom, položiť predstaviteľom Slovenského hnutia obrody, aj viacerým komentujúcim pár otázok? Napríklad, ako si to s tou obrodou reálne predstavujú? Domnievam sa, že je najvyšší čas. Dokedy bude u nás možné beztrestne sa vyhrážať smrťou prezidentovi, ústavným činiteľom, novinárom, spisovateľom či občianskym aktivistom? Alebo si máme na to zvyknúť, brať to ako miestny „folklór“ a počkať kým niekto svoje vyhrážky nezrealizuje?

a-static.projektn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lemmy


3.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 2. 2019, 05:26 avatar
Harabin na hrad!


5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 12:38 avatar
3/Harabin sa chce drzat zakona? On nechape ze aj zakon je na hovno...))


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 2. 2019, 23:20 avatar
Grofik šrobik Harabin sa chce držať zakona huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa    

minister spravodlivosti Mečiarizmu a absolutne dno slovenskej justície verejný luhar a zdielatel najdebilnejších hoaxov Harabin sa chce zakonov držať                        

Človek ktorý na slovensku vytvoril system Harabinistickeho bezprávia    
Súhlasí Kreacionista


25.
označiť príspevok

Kreacionista muž
   20. 2. 2019, 23:29 avatar
Šrób sa pomýlil. Chcel povedať Harabin chce držať zákony (vo svojej moci).  


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 23:30 avatar
Len, aby sa mu darilo udržať moč.


4.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 2. 2019, 05:27 avatar
By ma zaujímalo, kto tieto náreky píše. daj link Edo, nech ho počastujem pochvalou  


6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 12:39 avatar
Co cakate v state v ktorom ma aj hovno volebne pravo???)))


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 12:45 avatar
Veď práve toto je sloboda a demokracia, že aj hovno Grofik šrobik má volebné právo. Veď koľko kriku by vyvolal, keby ako hovno nemal volebné právo.


8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 12:53 avatar
7/ Lemmy uz ti jebe ako Zabrzdenemu!!!hahhah Na Najvyssom sude som sa bol pytat ako sa mam vzdat volebneho prava???))


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 12:56 avatar
Áno, opýtaj sa, ako sa ako hovno môžeš vzdať svojho volebného práva. Predtým ti dám radu: Požiadaj svojho psychiatra o zbavenie volebného práva.


10.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 12:59 avatar
9/ Lemmy tak co bude mat aj hovno volebne pravo ci nie??? Ved si demokrat nie????hahhaha


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 13:02 avatar
Keďže si nedočkavý, a neopýtal si sa súdu, tak ja len laicky poviem, že aj ty ako hovno máš volebné právo. Dúfam, že som ťa ukojil.


11.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 13:01 avatar
9/ Lemmy ty uz si videl psychiatra zbavit cloveka volebneho prava??? BOZE TY SI TAKY KOKOT !!!hahahah


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 13:03 avatar
Nie ja, ale ty si kokot, nakoľko psychiater má toto právo.
Súhlasí Osvietený


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 13:05 avatar
Ale OK, ty si umelec, tak sa vyjadri, akým spôsobom prichádza pacient z vážnym duševným ochorením o právo zúčastniť sa volieb?
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 13:06 avatar
13/ Suro je v Leopoldove za 10 kilo kokainu a volit bude...
Marosko je v Pinelke a hovoril ze volit bude....
Neviem o kom hovoris???))


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 13:08 avatar
Komunista Grofik, si idiot, pretože nevieš odlišovať stavy, keď niekoho zbaví lekár, aby mohol voliť, a stav, keď väzeň má právo voliť.


17.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 13:11 avatar
16/ Demokracia je vlada ludu a dusevne chory uz niesu ludia!!!! Ja to tvrdim stale ze si jebnuty!!!hahha


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2019, 13:13 avatar
Táraš bludy. Ukájaj sa nad vlastnými zvratkami!
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   20. 2. 2019, 13:16 avatar
18/ To tebe jebe ze chces ludi zbavit volebneho prava!!! Lemmy vies sa aspon sam nazrat a vysrat???))


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 2. 2019, 23:13 avatar
Lemmy presne tak ako píšeš volá sa to: Zbavenie svojprávnosti

Rozhoduje súd na základe lekárskej správy .

Čo sa týka väzňa má právo voliť ale napríklad v komunálných volbách vo veľmi malom rozsahu .
Súhlasí Lemmy
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:25,  https://futbal.pravda.sk/reprezentacia/clanok/505863-najlepsi-z-najlepsich-hamsik-obhajil-honor-f...
dnes, 23:25,  Futbalovým kráľom je opäť Marek Hamšík. Už ôsmy raz a šiestykrát za sebou....
dnes, 23:05,  15 toto som nepochopila :D
dnes, 23:04,  19 co tu v mojej téme robiš za program? vsetko co robís v nenávisti je iba na tvoju skodu.
dnes, 23:02,  (24) Majko1, z nečakaného volebného úspechu Zuzany Čaputovej v I. kole našich...
dnes, 22:53,  16 zaujal ma aj ako clovek s hodnotami, ich Hnutie je tak povediac vlastenecké, a ako sa v...
dnes, 22:43,  Zavidiet bude mozno prazska kavarna.
dnes, 22:39,  len sa snaz, ziarliva kurva
dnes, 22:32,  17. vsak my sa s youlovevkou mame radi, places na zlom hrobe ty vysinuta kurwa z pokecu *39
dnes, 22:30,  (27) Hokejis, ak je Lemmyho vyznanie pravdivé, že jeho predkom nie je žiadny chazarský, ani...
dnes, 22:19,  Priatelia a priateľky. Chápem, že Vám leží na srdci osud Slovenska. Ale Tie vaše...
dnes, 22:19,  ziarliva kurva Scarlet tu ma inu zenu
dnes, 22:14,  6. a dlho ho sledujes ?
dnes, 22:14,  (52) Scarlet, voľáko neviem pochopiť, prečo si nekandidovala aj Ty? Ak by si sa dostala do...
dnes, 22:13,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54413269_2543928648968483_3239453631031803904_n.jpg...
dnes, 22:13,  kurvicka neziarli a nezavid. ja viem ze si mnou posadnuta, ale tak kazdy si je strojcom svojho...
dnes, 22:05,  Scarlet, Tvoje časté menné metamorfózy aj počas jednej témy mi veľakrát pripomínajú...
dnes, 22:03,  54 salbea je v pohode. Spozorniet treba pri tomto, ze v sobotu dali prvý raz právo volit aj...
dnes, 22:03,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55575978_2133739406715413_2800446662722453504_n.jpg...
dnes, 21:59,  1 Matovič chce v dražbe odkupit Basternákovo Bonaparte a urobit tam muzeum korupcie :D...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Naozaj hlúpy človek je ten, ktorý sa z chýb nedokáže poučiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(107 817 bytes in 0,365 seconds)