Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

SPOLUVYKUPITEĽKA - ŽENA, ktorá spolupracovala na stvorení vesmíru a vo svete náboženstva i politiky

153
reakcií
3678
prečítaní
Tému 18. decembra 2009, 22:33 založil rodinamvn.

podobné témy:1.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   18. 12. 2009, 22:33 avatar
Vážení a ctení ..., drahé Božie Deti - bratia a sestry - v Rodine Matky všetkých národov. Zvlášť sa obraciam na dievčatá a ženy, aby ste viac spoznali poslanie Ženy a Matky vo svete.

1. / ... ako ŽENA (Kráľovná celého vesmíru) SPOLUPRACOVALA S MUŽOM (Kráľom celého vesmíru) na stvorení vesmíru a sveta.

Tak ako sa kedysi zjavoval Boh (so svojimi svätými anjelmi ), potom prišiel v osobe Ježiša Krista a ako aj v súčasnosti sa zjavuje s Matkou Ježiša Krista (Pannou Máriou) v Medžugorí a v Dechticiach - tak sa zjavil rehoľnej sestre Márie z Agredy - Španielsko. / Usporiadanie podľa okamihov, ktoré určil sám Boh-Stvoriteľ : "Poznala som, že toto usporiadanie pozostáva z nasledujúcich udalostí:

A / PRED STVORENÍM VESMÍRU :

1. Že Boh poznáva svoje nekonečné vlastnosti a dokonalosti spolu so sklonom, ba nevýslovnou náchylnosťou zdeľovať sa navonok.... 2. ... 3. ....

4. ... k tomuto štvrtému okamihu - podľa prirodzenému poriadku -prináleží tiež ustanovenie a predurčenie týkajúce sa Matky vteleného Slova Božieho : lebo k tomu - ako som porozumela - bol určený predovšetkým čistý tvor. Tak pred všetkými tvormi bola Ona POČATÁ V BOŽSKEJ MYSLI, takým spôsobom a takým stavom, aký by prináležal a bol dôstojným vznešenosti a darmi človečenstvu najsvätejšieho Syna.

5. V tomto piatom okamihu bolo ustanovené stvoriť anjelskú priridzenosť.

* * *

"Potom Najvyšší Napravovateľ múdrych hovoril ku mne a pripomenul mi 8. kapitolu knihy: "Prísloví" (Biblia) a dal mi pochopenie pre jej tajomstvá. Najprv mi pripomenul doslovne slová z tejto kapitoly od verša 22. do 31.

Verš 22. / "Pán vládol nadomnou od počiatku svojich ciest, prv ako stvoril odpradávna čokoľvek."

Verš 23. / "Od večnosti som ustanovená, od počiatku, prv ako povstal svet."

B / PRED STVORENÍM ANJELOV ...

Verš 25. / "Prv ako sa vrchy vhrúžili, pred pahorkami som sa zrodila,...", lebo Boh ešte neurčil stvorenie vysokých hôr patriarchov, prorokov, apoštolov a mučeníkov alebo iných svätcov, vynikajúcich svätosťou, neprejavoval dosiaľ plnú ťarchu a silu mocným a ľúbezným spôsobom, ktorým Boh sprevádzal svoje rozhodnutia a veľké diela. A nielen pred horami - čo znamená veľkých svätcov - ale i pred pahorkami som sa zrodila, t.j.PRED RÁDMI SVäTÝCH ANJELOV. Prv, než boli títo,v božskej mysli UŽ BOLO POČATÉ NAJSVäTEJŠIE ČLOVEČENSTVO osobne spojené s božským Slovom a s Matkou, ktorá Ho nosila. SYN A MATKA BOLI POČATÍ SKôR,NEŽ RÁDY ZBOROV ANJELSKÝCH,...

Nech každý rozumie a vie, že je to BOHOČLOVEK,ktorý je nad všetkými anjelmi aľuďmi, a že všetci sú nižší,než On a sú jeho služobníkmi, lebo je prvým v božskej mysli i v božskej vôli a s Ním je spoločná a nerozlučne SPOJENÁ JEDNA ŽENA A PANNA, VZNEŠENÁ KRÁĽOVNÁ VŠETKÉHO TVORSTVA."

C / AKO ŽENA (KRÁĽOVNÁ VESMÍRU) PRIJALA SPOLUPRÁCU (NA STVORENÍ SVETA) BEZ AKÉHOKOĽVEK HRIECHU

Verš 26. / "Prv ako nivy urobil a planiny a prvé hrudy na zemekruhu." Pred stvorením druhého sveta,to je pozemského raja (v tomto zmysle sa zem spomína druhy-krát), do ktorého bol postavený prvý človek po jeho stvorení z prvého sveta na damaských pláňach a v ktorom zhrešil, bolo určené najsvätejšie človečenstvo Slova a hlavná zložka, z ktorej mal vzísť, totiž PANNA, to bolo potrebné, aby Boh vopred urobil opatrenia proti jej podieľaniu sa na hriechu, aby NIKDY NEBOLA HRIECHU PODANNÁ."

2. / ... keď prišla na svet ŽENA (Kráľovná vesmíru) ako PREKONALA SVET NÁBOŽENSTVA A POLITIKY ?!

A / počas Ježišovho života na zemi opäť spolupracuje ŽENA (Matka) s Ježišom na oslobodení ľudstva od hriechu.

- Z Ducha Svätého POČALA JEŽIŠA KRISTA (Lk 1,26-38),zázrakom PORODILA JEŽIŠA KRISTA (Lk 2,1-7), VYCHOVALA JEŽIŠA KRISTA (Lk 2 kap.), POMÁHALA MU POČAS JEHO PôSOBENIA (Lk 8 kap.), NA PRÍHOVOR ŽENY A MATKY, JEŹIŠ ROZMNOŽIL VÍNO (Jn 2,2-12), ŽENA VO VEČERADLE S JEŽIŠOM KRISTOM (Tajomné mesto Božie/III.zv.11.kap.), ŽENA (spoluvykupiteľka) TRPÍ S JEŽIŠOM NA KRÍŽOVEJ CESTE (Lk 23,27), ŽENA A MATKA POD KRÍŽOM (až dokonca s Ježišom - Jn 19,27)

B / PO SMRTI JEŽIŠA, NAĎALEJ ŽENA A MATKA SPOLUPRACOVALA V CIRKVI A VO SVETE

BOH HOVORÍ CEZ NEBESKÚ MATKU (MATKU JEŽIŠA KRISTA-NAŠU MATKU) "Aby sa teda žiaden nepoškvrnil hrabivosťou, mohlo by sa ustanoviť šesť alebo sedem mužov, osvedčených životom a upevnených v cnosti, ktorí by prijali almužny, dary a všetko, čokoľvek by im veriaci chceli zveriť, v snahe, aby žili bezpečnejšie a lepšie nasledovali Krista-môjho božského Syna- bez obtiaží spojených s majetkom. Všetko sa musí dávať ako almužna a nie ako nájomné, dôchodky alebo kapitál. Všetko sa má používať pre obstaranie potrieb pre spoločnosť a našich bratov, našich chudobných, núdzu trpiacich a chorých a žiaden zo zhromaždenia alebo z Cirkvi nech nepovažuje niečo z toho tovaru za svoje, akoby mu to patrilo viac než niektorému inému z bratov...." (Tajomné Mesto Božie/III. zv., 3.kniha 107)

3. / ... keď odišla do večnosti ŽENA (Kráľovná vesmíru) ako ďalej SPOLUPRACUJE NA DOKONČENÍ CELÉHO VESMÍRU ?

A / ... ZJAVUJE SA S JEŽIŠOM A PRIHOVÁRA, AKÝ MÁ BOH ÚŽASNÝ PLÁN SO STVORENÍM (aj v oblasti politiky a náboženstva)

MNOHÉ ZJAVENIA JEŽIŠA A MÁRIE, ANJELOV A SVäTÝCH AKO AJ DUŠÍ Z OČISTCA : Fatima (Portugalsko), Lurdy (Francúzsko), Knock (Írsko), Medžugorie (BiH), Dechtice pri Trnave (Slovensko), sr.Mária z Agredy (Španielsko), Guadalupe (Mexiko), Garabandal (Španielsko), Amsterdam (Holandsko), Krakow (Poľsko), Akita (Japonsko),

B / ŽENA SPOLUPRACUJE (AKO SPOLUVYKUPITEĽKA) S JEŽIŠOM A JEHO ZÁSTUPCOM NA ZEMI (pápežom) V CIRKVI A VO SVETE

Matka všetkých národov / Amterdam 31.prosinec.1951 / "Odovzdaj nasledujúcu správu správne ! Otec, Pán a Majster, poslal na svet služobnicu Pána ako Miriam alebo Máriu. Bola vyvolená medzi všetkými ženami ako SPOLUVYKUPITEĹKA, Prostrednica a Orodovnica. Odkáž všetkým teológom: Ako SPOLUVYKUPITEĹKA BOLA USKUTOČNENÁ UŽ NA POČIATKU."

„Nech Mária SPOLUVYKUPITEĽKA, ku ktorej pozdvihujeme svoju modlitbu, spojí túžbu Vykupiteľa s túžbou našou.“ (pápež: Ján Pavol II. / Kvetná nedeľa a 1. svet. deň mládeže, 31.3.1985). ĎALŠIE : „Presvätá Mária, SPOLUVYKUPITEĽKA ľudského rodu popri svojom Synovi, nech vám dá stále odvahu a dôveru.“ (pápež: Ján Pavol II. / príhovor k chorým, 24.3.1990).

(z knihy: "(Mystické) Tajomné mesto Božie"- schválená pápežom: Innocent XI. ako aj inými pápežmi)


128.
označiť príspevok

Fotón
   19. 12. 2009, 12:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.139.
označiť príspevok

fajer
   19. 12. 2009, 17:46 avatar
čo dodať,blábol................


2.
označiť príspevok

ranexil muž
   18. 12. 2009, 23:36 avatar
Tieto slova su opisom koho ?


3.
označiť príspevok

david lane muž
   18. 12. 2009, 23:39 avatar
...czakyho,na hungar omsu)))


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   19. 12. 2009, 09:36 avatar
rodina..: potrebuješ zbierať názory k atestácii ?? mimochodom len tak,,,my ženy svoje poslanie veľmi dobre poznáme ak náhodou o tom ešte nevieš..").. 


5.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:24 avatar
veľký súhlas s týmto, toto aj ja si myslím:
C / AKO ŽENA (KRÁĽOVNÁ VESMÍRU) PRIJALA SPOLUPRÁCU (NA STVORENÍ SVETA) BEZ AKÉHOKOĽVEK HRIECHU
PS: hlavne sa mi páči, že žena je kráľovná vesmíru - áno je


6.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:26 avatar
co tak myslienka,ze vesmir je zenskej podstaty, lea ? nadchyna ta?  


7.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:28 avatar
Dorota velmi, vtedy rastie moje zenske ego a spokojnost so zivotom. A Teba snad nie?


8.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:29 avatar
chcela by som povedat,ze je mi to jedno


9.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:30 avatar
dorota vzdy povedz uprimne co si myslis a co mas na srdci - minimalne na DF si to mozeme dovolit 


10.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:31 avatar
to ze ma irituju reci o zenskom poslani
Súhlasí ranexil


11.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:34 avatar
ano zena - matka nemusi len telesne porodit potomstvo - moze ist aj duchovnu matku (nemyslim mnisku alebo fararku, ale aj napr. vedkynu, dobru pracovnicku v obore alebo jednoducho dobra zena, ktora pomaha ludom, angazuje sa... a ine)


12.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:38 avatar
mozno hmm


21.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 10:46 avatar
dorota ty to nevidis, ze Lea je chlap, aj ked je zena? Preto su jej slova, jak toho, kto zeny nenavidí, ale hovorí opak . Potom to vyzera jak kolac natrety hovnom namiesto lekvaru. Z veůlkej dialky snad aj vyzera dobre, ale z blizka len smrad, a o chuti radsej nenapísem.


27.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:50 avatar
Ranexil myslim ako chlap, ale som zena. Hormony mam vsetko v poriadku, dala som si robit testy. A ked uz ide o to, tak ako ja som urcita anomalia - rovnaka anomalia si ty (mas telo muza ale mysel zeny). Tak nevyskakuj chlapce.


37.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 10:57 avatar
Toto tvoje trapne presvedcenie by skoncilo v tej chvili, keby si skutocne ten chlap bola a dal by som ti na nos ,aby si pre slzy coby ta zaliali ani nevidela tu dalsiu kam dostanes , takze nevyskakuj. To ze som sa snazil ku tebe spravat relatívne ustupcivo, pre telo co mas nezanmena, ze teraz ked si priznala ze zmyslas ako chlap ti nedam poznat , aky ubohy chlap si . Pretoze v skutocnosti je diabol ten kto ma telo muza a je zenou, a obratene -chodiaca loz a pretvarka.


42.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:01 avatar
Ranexil tebe by som uz davnejsie dala nakladacku a vyzvala ta na ferovku a namlatila ti cifernik tak, ze by si na to nikdy nezabudol. Lenze mam telo zeny aj mensiu fyzicku silu zeny. No vyborne vcera bol diabol banky a dneska su diabli tzv. mentalni hermafroditi - pokial viem tak na DF su dvaja - ty a ja. Nabuduce bude diabol ten clovek, ktory kriva a potom bude diabol farboslepy... ty si ozajstny fasista.
Súhlasí ranexil


47.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:05 avatar
Suhlasím , iba s tou vyhradou, ze ja pri tych bitkach tak casto neprehravam .


55.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:11 avatar
Ranexil pokial som bola na ZS zbila som najvacsieho bitkara v nasej triede a vsetci chlapci ku mne prechovavali uctivy respekt. Vtedy este nie je velky rozdiel medzi telami dievcenskymi a chlapcenskymi, ale vekom sa tela diferencuju...


61.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:13 avatar
a vtedy niekde si odhodila svoje zenske zbrane ktr terz tak hladas


74.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:20 avatar
Dorota ty sa nezdas, ale kludne sa daj na psychologiu, mas schopnost vidiet za roh a ist jednym tahom k jadru veci. Hladala a velmi chcela, ale prieci sa to mojej prirodzenosti a mojmu mysleniu - bola by som len nepodarena atrapa zvodnej a typicky jemnej zeny. Neda sa, znicila by som sa uplne a nebolo by ma nikde. Teraz viem, ze musim byt tym cim citim .


78.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:23 avatar
tak potom mas cestu jasnu. vykaslat sa na dualitu  


88.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:31 avatar
yes


79.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:23 avatar
asexuál? Lea, v podstate máš spekla šťastie, žijeme v modernej dobe. Existuje unisex, lesby a gayovia sú pekne tolerovaní. Čo viac si môžeš priať?


38.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:57 avatar
nie nevidim, skor sa snazi identifikovat so "zenou"a nejde jej to


43.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:02 avatar
Dorota nechcem byt zla, ale nevidis tie typicke hysaky u neho ako u zien byvaju?


48.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:06 avatar
pre zeny su hysaky typicke? hmmm?  


54.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:10 avatar
Sú, hystéria, klebety, parádenie sa, záľuba v luxuse, aj keď na chleba nezostane,...


57.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:11 avatar
to je sproste ohovaranie


62.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:13 avatar
jajaj a nie? Potom aké sú ženy?


65.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:14 avatar
zeny su na okrasu a maznanie  


72.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:18 avatar
Ale musíš uznať, že v živote ženy je okrem tej fyzickej krásy a maznavosti aj veľa negatív.


76.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:22 avatar
ja som naprogramovana na pozitiva, tazko s ami reaguje na negativa. veci vnimam cez moju osobu..tazke tak 
ake negativa podla teba?


77.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:23 avatar
Dorota ja to trosku okresem - myslim, ze zeny su len na maznanie.
Súhlasí dorota


84.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:28 avatar
tak ja to okresané zase rozvetvím - na maznanie, rozmaznávanie a romantiku  
Súhlasí postoy-lea


87.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:30 avatar
clear1 to je pekne
Súhlasí clear1


90.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:33 avatar
Nesuhlasím, na okrasu a maznanie su tu macky, hlavne jezibaby su tým povestne, ze je to ich okrasa a este to aj maznaju


93.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:37 avatar
Ranexil furt si taral a dristal a teraz aj odporujes tym co hovoria dobre a spravne.


96.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 11:41 avatar
Leuš, pozorne počúvaj cleara, môže ti pomôcť.


100.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:43 avatar
Ahoj Nadjenka  
Ale veď nič nehovorím..  


102.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 11:46 avatar
Ahoj, clear, veď by to asi ani nemalo význam...
Čítala som, máš strach...  


104.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:48 avatar
No...mám. Posadiť si oproti seba leu a vyžadovať od nej plnenie mojich pokynov...nebála by si sa keby si bola muž ?  


106.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 11:54 avatar
Ja Leu vnímam ako veľmi milú osôbku, mám ju rada - ja by som sa nebála, ani keby som bola žena !!!  
Súhlasí postoy-lea


107.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:56 avatar
Ja jedine v prilbe !  


111.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 12:03 avatar
Kto ti bráni dať si prilbu?
Lea už dlho hľadá, a je tým unavená. Začína rezignovať, to nie je podľa mňa dobré. Ale, ako jej pomôcť, keď má vlastne strach? Proti strachu sa veľmi ťažko bojuje..


117.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 12:07 avatar
Nadjenka strach nie je problém. Najväčším problémom je apatia. Keď sa chce, nieje nič čo by sa nedalo.
Súhlasí Nadja, postoy-lea


108.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:58 avatar
clear mam jednu ,pre mna dolezitu otazku na znalosti tvojej grupy. Viete o existencii nejakych duchovnych entit, neraz posobiacich sebaprospesne, pricom samozrejme zneuzivaju i ludi s ich vedomím? Alebo sa ku tomu staviate podoben ako ateisti ? teda, ze su len projekciami ludí samych?


109.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 12:00 avatar
Nie nevieme. Sú to naozaj projekcie, podvedomie. Ale uznávam, niekedy pôsobia veľmi reálne


112.
označiť príspevok

myrai žena
   19. 12. 2009, 12:04 avatar
vy si tu robite srandu z plnenia pokynov,ale este asi nikto z vas nezazil sugescie a raport vdaka ovladniu hypnotuzerom,som z toho zlomena a ked mi vcera dosiel ruzenec a sa mi spustil v hlave tak ako nespocetne vela krat sugescia od toho neprijemneho doktora,hodila som ruzenec o stenu a jedine co chcem je sa ho zbavit co najskor a to ze ste to uz nie vy,ale zombie je jedine co chcete..utiect z tohto sveta ,bo ste stratili jedinu slobodu pre ktoru sa oplati este zit a to su iba vase,jedine vase myslienky a nie nasilu nanutene..
plnenie pokynov..horsi teror ako zivot po tie roky s ex


118.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 12:08 avatar
myrai, to len tak vyzerá, že si robíme srandu, v skutočnosti sú to naozaj vážne veci...
O nič iné nejde, ako o oslobodenie svojich vlastných myšlienok.


123.
označiť príspevok

myrai žena
   19. 12. 2009, 12:19 avatar
Nadja ja som si dodrbala manzelstvo,to som nebola ja,bola som total mimo a lutujem den ,ked som tam prvy krat vstupila,mohla som ist k inemu doktorovi,teraz bojujem o navrat k ex a mam co robit,aby so mnou vobec komunikoval..keby som tam nesla,neriesila by som manzelstvo rozvodom na to som prilis inteligentna,aby som bola za rozpad manzelstva a rodiny,ale nevedela som ovladat svoje spravanie,co lutujem,velmi..hypnoza je nebezpecna,pokial nie ste presvedceni o tom ,ze to chcete a pokial vy sami ten suhlas nevyrieknete,ale vyrieknu ho za vas cudzi
Súhlasí Nadja


125.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 12:25 avatar
Myrai, popisuješ to celkom presne.
Hypnóza je nebezpečná v rukách ľudí, ktorí nevedia veľmi presne, čo robia a čo môžu spôsobiť.
Držím ti paľce, naozaj, si úžasná, a múdra.


131.
označiť príspevok

myrai žena
   19. 12. 2009, 12:47 avatar
hm skusim sa k nemu vratit,ale je uz za tie roky prilis daleko ,pravdepodobne mi ostava predsa len ta samota s virtualnym svetom a spytovanie si svedomia,preco som sa ho vzdala,ked som nechcela    


126.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 12:29 avatar
Nadja nejde o oslobodenie myslienok. Ide o to dostat mysel pod svoju kontrolu. To znamena stat sa panom svojej mysle a nie sluhom. Zhypnotizovaný clovek, je sluha mysle ...napr. Ak by bol panom mysle, tak ho jakziv nik nedokaze zhypnotizovat. Takze tu nesuhlasím. Myslienky kto oslobodzuje ten sa iba zbavuje nie svojich mysleinok, takze je to velmi zavadzajuci vyraz. Na dnes koncím z rozpravami s vyssich levelov , aj tak by mi zas len prispatí nadavali a musel by som ich chodit v noci v case nevedomosti a spanku presviedcat o tom, kto je blbec, aj ked s niektorýmiextra "zavirenymi" ludskymi kotrbami je lepsie sa vobec ani nezapodievat.
Súhlasí Nadja


129.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 12:41 avatar
Ešte som sa musela vrátiť. Všetci sú hodní zapodievania sa. Všetci.


130.
označiť príspevok

polepetko
   19. 12. 2009, 12:43 avatar
tomu fakt veríš?  


98.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:41 avatar
¨Lea vysvetli mi nejaky dovod prečo by mal niekto rozmaznavat teba ? Zato ze hulakas, ze ked neurobis to ci ono, tak ti dam po hube ? Nie vsetky zeny su na rozmaznavanie, nato musí byt prítulna -to je rpvy z predpokladov, potom pohladim aj tigra.


115.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 12:05 avatar
Rozmaznávanie si treba zaslúžiť. No minule som videla dokument o vlčom mláďati, bolo prijaté do domácnosti, aj maznané . Až kým nepodrástlo a nestalo sa pre domácich nebezpečným. Potom musel ísť vlk do ZOO. Bol už proste nezvládnuteľný a zaútočil by aj na svojho pána.
Súhlasí ranexil


99.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:42 avatar
Jóooj moja neter aj synovec su u mna a biju sa o pocitac, lebo chcu hrat hry. Musim ist off, potom pridem.


51.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:09 avatar
Lea, už viackrát ste tu písali, že všetci máme v sebe kus muža aj kus ženy. Ale zato sa ešte nemusíme nazývať hermafroditmi.
Inak, čítala som aj ten tvoj blog, ale ani tam si ma o tom hermafroditizme dvakrát nepresvedčila. Našťastie už nežijeme v takej skostnatelej dobe, kedy sa s hrôzou pozerá na každé dievčatko, ktoré by sa chcelo hrať s autíčkami.
Súhlasí dorota, postoy-lea


59.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:12 avatar
Anette nieco na tom bude, co pises.


13.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:39 avatar
lea Tebe ešte vážne nedošlo, že keď muži degradujú ženy a ony im to vracajú rovnakým dielom, tak sa vlastne degradujú ešte aj samé ? Chováš sa presne ako muži. Ale bojuješ za to, aby sa tak nechovali...   


16.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:42 avatar
Dobry postreh clear1, ja za to nemozem, ze myslim neraz ako muz a nasledne sa tak chovam. A co navrhujes?


19.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:45 avatar
Hm, prestať s tým ?  


23.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:47 avatar
A co si mam vybrat mozog z hlavy ?
Súhlasí clear1


25.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:48 avatar
lea smejem sa    


31.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:51 avatar
no, ale je to tragicko-komicke, zaklad je, ze mne to uz nevadi 


14.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:40 avatar
ako zeny degraduju muzov?
vyzdvhovanimzneskeho principu?


17.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:43 avatar
ale fifku. Raz som napríklad omylom zablúdil na nejakú feministickú stránku a tie chúdence tam rozoberali nedokonalosť muža. Vraj ženy sú dokonalejšie, lebo na obe potreby im stačí bežný záchod, kým muži potrebujú ešte aj pisoár...  
No uznaj...  


18.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:44 avatar
jeeezis, to sa nerata . muzi vedia vycurat svoje meno do snehu  
Súhlasí clear1


24.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:47 avatar
áále ráta ráta ! Práve týmto spôsobom ženy potvrdzujú to čo o nich muži tvrdia. Ako vás mám potom brániť kua ?  


29.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:51 avatar
mno, pravdou je,ze sadnem a"robim" co potrebujem a este aj lustim krizovku pri tom  
byt zenou je uzasne!
Súhlasí postoy-lea


82.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:27 avatar
Ja som nedavno videl dokum.film o vynaleze pre ženy-taky papierovy curak to bol a zeny mohli chodit na pisoar. Ale to uz nebolo povedane, ze emancipovane sliepky tym zas len znecituju odpadkove kose .


20.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:45 avatar
Dorota predstav si tu odvahu a trufalost voci muzom. Muzi musia celit muzskej konkurencii v praci aj pri vztahoch so zenami a teraz si predstav, ze dostali dalsieho oponenta(supera), zeny, ktore sa neboja presadzovat svoje zaujmy a ega. No kto to kedy slychal . Preto sa take zeny musia zlikvidovat - a spolocensky sa to robi vysmechom, roznymi nadavkami ako muzatka, bosorka, frigidna, hlupana, blazniva a ine lichotive privlastky. Bu bu bu - zastrasovat mozu seba, lebo su oni prestraseni.


26.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 10:49 avatar
A muž v koncoch ti jednu tresne a je po hádke.


30.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 10:51 avatar
No ale poznáš aj nejaký iný spôsob ako vyhrať nad neporaziteľným súperom ?  


35.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 10:54 avatar
Ešte na strednej nám učiteľka vravela, že "kde chýbajú argumenty, tam sa zvyšuje hlas". Ak veci nejdú po dobrom, mnohí to začnú siliť a snažia sa to vyriešiť po zlom.
Súhlasí clear1, dorota


34.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:54 avatar
Anette tresne, len ked na to najde odvahu. Ak ho vcas poucis a varujes, ze akakolvek facka alebo uder, bude ihned nahlaseny na policii, myslim, ze si potom chlap uvedomi a svoje frustracie bude riesit inak - trebars pojde si zacvit...
Súhlasí clear1


36.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 10:56 avatar
Neverím, poznám chlapíka, ktorý už aj pokutu na polícii zaplatil kvôli facke partnerke a naďalej ju bil, aj nôž na ňu vytiahol. Kde sa stupňujú emócie, rozum ide bokom.
Súhlasí clear1


39.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:58 avatar
Potom je potrebne nariadit kastraciu a agresivita vymizne a plus silna medikamentozna liecba na utlmenie.


41.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:01 avatar
Zase tie tvoje drastické riešenia? To by bolo potom ľudskejšie ho jednoducho odstreliť, ako škodnú.


44.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:03 avatar
+ elektrošok a lobotómia... lea to nie je riešenie..
Súhlasí Anette


46.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:04 avatar
A co je riesenie clear1?


53.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:10 avatar
nájsť v jeho mysli "vzorec" podľa ktorého jedná (trebárs udalosť keď jeho otec bil matku a on sa na to pozeral. Jeho myseľ z toho "logicky" vypočíta, že ak chce vyhrať spor, musí jednať ako otec, veď otec vtedy vyhral...) a vymazať ho. Skalpel je samozrejme jednoduchší..


60.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:12 avatar
clear, trafil si klinec po hlavičke, jeho otec bil jeho matku, teda on len pokračuje v tradícii. Ale ako to zmeniť? A vôbec, myslím že tá záľuba v týraní partnerky je vrodená.


64.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:13 avatar
mno, ak je to dane geneticky nie je nefer tych ludi odsudzovat?
Súhlasí Anette


71.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:17 avatar
Dorot teraz mas u mna plus, vzdy myslis zo siroka, preto amm rad tie tvoje podjeby- su trefne a adresovane v spravny cas tým, co si to dokazu aj vsimnut. Takze vzdy si hore , fakt musim povedat klobuk dolu, je to velky predstih . A nie ze budes namyslena! 


66.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:14 avatar
Nie je vrodená. Je to vzorec, nič viac.


67.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 11:15 avatar
Ale ako zmeníš ten vzorec?


68.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:16 avatar
Nechajme to, zase budem verbovač..  


28.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:50 avatar
pokila to nie su kralovne  
Súhlasí postoy-lea


32.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 10:52 avatar
Jasné, kráľovnú treba zavraždiť.


33.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 10:53 avatar
alebo vhodne vydat
Súhlasí postoy-lea


15.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 10:41 avatar
Lea je tu jeden problem, od teba to znie odporne, akoby si o krase nemala páru.


22.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 10:46 avatar
Tak ma ranexil pouc ty mas mentalitu zeny ja mentalitu muza, rada si to vypocujem co je krasa. Ja si myslim, ze krasa som ja.
Súhlasí clear1


40.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 10:58 avatar
Ja nemam co pomylenu osobu poucovat, nato mas cleara1 , ten je majster v tom, co tebe asi,ako jednej z mala pomoze. Clear-ber si obet
Súhlasí clear1


45.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:04 avatar
Netrúfam si...   
Súhlasí ether


50.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:08 avatar
clear1 v Tvojom vlastnom zaujmetiez nedoporucujem experimentovat na mne , vidis prejavila som empatiu voci Tebe


58.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:12 avatar
Ďakujem lea. Veď vravím - netrúfam si. Momentálne ani len do posilky nechodím... 


49.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:07 avatar
Ranexil ty nemas co poucovat ani ich na DF, ucis zle a siris vymysly.


52.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:10 avatar
Ukaz mi jedneho jedineho lea, kto tu svojim sposobom nepoucuje  


63.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:13 avatar
Boris mozno, ale kazdemu vyhovuje iny ucitel a ucivo.


69.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:16 avatar
no o tom sa nehadam lea.
Len je divne niekomu vycitat, ze poucuje.. ked poucujeme vsetci.
Súhlasí Anette


80.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:25 avatar
Boris, lenze mne sa nepaci, ze sa tu Ranexil roztahuje ako pasa a zabera teritorium. Ale podstata je tom, ze ozaj siri velke nezmysli a nechcem,aby ludi zlbol a stiahol dole do pekla, kde uz on je.


89.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:31 avatar
lea, ale aspon ja osobne s tymto nemozem suhlasit. ranex mi ukazal uplne iny pohlad na zivot a vobec existenciu.. teda bol jeden z tych, ktorym vdacim, za mnoho pozitivneho a ziadne peklo. Vdaka tomu som na tom myslim podstatne lepsie ako pred 3 rokmi kedy ma zozierala nicota.


91.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 11:35 avatar
Tak to Ti Boris môžem len blahoželať. Blahoželám


92.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:36 avatar
Boris a mame to tu. Este ho v tom podporuj aky je kvazi ucitel. Teba nicota nezozierala mas dost rozumu a jasnej koncepcie aj bez nejakeho ujeteho Ranexila. A ked si aj chvilu hladal a bludil, cestu si nasiel ty sam, v sebe si ju objavil a nikto ti ju neukazal ci nepoucil. Svoje schopnosti a zasluhy nedavaj ako submisiv inemu - a hlavne pomylenemu a nekompetentnemu.


95.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:41 avatar
hohoooo   ja si nemyslim, ze ranexil je dobry ucitel.. prave naopak je uplne mizerny ucitel, ale ma vedomosti.  
Ludia sa fixuju na jeho pouzite slova a pritom im unika vyznam, ale pravda, ze si casto robi prdel.. aj to z neho robi mizerneho ucitela aj ked on si namysla, ze prave to je dobre  
len moj nazor ranex  


103.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:47 avatar
Boris, aby si bol v obraze. Su dve polohy.:ked si ucitel ziakov nevybera a su mu nanutení(vid ZS) ,alebo si ziakov vybera. Ja som si tu nevybral, nikoho na nic coby som naozaj chcel ,aby ste vedeli, teda nepoznate ani to co ma vedie ci nevedie, tak preto dristam piate cez deviate atp. , a preto som fakt mizerny ucitel...hlavne pre Leu, ktora si ymslí, ze som nejaky ucitel, ktorý prave ju chce poucovat. Mam jedneho ziaka a je to moj syn. Ostatní by sa museli sakra snazit . (hlavne ked zvazim, ako obrovskym majetkom disponujem )


105.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:54 avatar
no ale snad si to nevzal v zlom  
nechcem z teba robit ucitela, ale v zivote je to tak, ze nikdy nevies, kto bude tvoj dalsi /ucitel/ aneb kto ti co a akym sposobom da...


113.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 12:04 avatar
Praveze nie. Ak by si vedel naozaj niečo velmi zavazne, coby menilo celkovy pohlad na nabozenstvo, na bohov na ludi, na vieru ,an vsetko, ale i na politiku ci moc...cooby si mohol s tým podla teba robit, aby si neohrozil sameho seba napr. a neskoncil z donutenia trebars v sluzbach toho zla, ktoré caka prave nato (trebars nejaka armada, tajne sluzby a ine hovna ludskej spolocnosti, ktoré sa prizivuju na tom, ze konflikty vyrabaju a potm pred tými co to nevedia sa hraju na urovnavacov...napr)


121.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 12:09 avatar
ranexil, nepytaj sa, co by som robil ja. ja niesom ty.
ale asi drzal hubu.. preto sa nerypem ani do profesionalnej politiky.
Súhlasí ranexil


97.
označiť príspevok

ether muž
   19. 12. 2009, 11:41 avatar
poďme sa poučovať o tom, že sa nemáme poučovať


101.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 11:44 avatar
nesuhlasim,
pome sa radsej naucit nevnimat to ako poucovanie.
Súhlasí ether


56.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:11 avatar
Lea, moje vymysly nijakym, ale nijakym sposobom neovplyvnia normalne fungujucich ludí, ale nenormalne fungujucich iste -ale tych ovplyvní aj reklama v tv, ci bludy o spase slovenska z ust politika. Naozaj by ti pomohla dianetika, skus to .


70.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:17 avatar
Ranexil - nechcem uz ziadne nabozenske ucenie - v mladosti som silna katolicka, potom som sa trocha zaujimala o jehovistov, potom ma alarmovali do apostolskej cirkvi(uz som tam aj bola) a teraz do evanjelickej... Uz nechcem cirkev a ucenie - v Boha verim, ale uz ziadne nabozenstvo nechcem. Dianetika - patri k sekte scientologov, to nechcem. Len tak medzi nami dievcatami Ranexil a t y si myslis, ze si nermalny, ked furt narabas s diablom? Inak vies, ze s diablom furt narabaju ludia, ktori maju nejaku dusevnu poruchu alebo chorobu?


73.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:18 avatar
zalezi v akom kontexte toho diabla vnimas
jeho diabol je napriklad pravdomluvny


83.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:27 avatar
Ano prvy padly anjel - odoprel poslusnost autorite a hovoril pravdu.


75.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:22 avatar
Lea u mna je diabol-to slovo synonymum na prejavy. Je to slovo, ktoré zosobnuje iste vlastnosti. Myslis si ze je lepsie písat ZLO? Asi nie je. Napr. Banky su prejav diabla. Zvadzaju ludí nutia ich upisovat svoje duse a byt otrokom dlhu, ktorý im s milym usmevom nanutia.(ano su aj nejake dobre veci-učty, kam chodí vyplata, ci prevody penazi, bez hotovosti, ale vzdy ta okradaju, pretoze penaize tvoje poziciavaju, fyzicky su v tej banke vobec neni, vsetky su u tých , ktorým tvoje ulozene peniaze pozicali, a od teba zato, ze tvoje peniaze pozicali, bez tvojho vedomia uctuju poplatok za spravu uctu! Kto je diabol ???


81.
označiť príspevok

dorota
   19. 12. 2009, 11:26 avatar
cavte idem dokoncit posledne pracovne povinnosti , premenit pulnocne kralovstvi ktr mam na stole na zem krale miloslava     drzte palce...dalsie vysielanie bude zo sant antonia. aloha.
Súhlasí postoy-lea


85.
označiť príspevok

postoy-lea
   19. 12. 2009, 11:28 avatar
Ahoj Dorota.


86.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 11:29 avatar
Davaj pozor na sneh.


94.
označiť príspevok

myrai žena
   19. 12. 2009, 11:40 avatar
kokso tato tema je o akejsi zene a o akejsi spolupraci..hm tak aj ja pridam prispevok k veci,viete ze Eladen pripravok je vraj super na vlasy a na nechty ? vyskusajte a potom sa mi vyjadrite,ci sa to oplati kupit,ale nevykupte vsteky lekarne ako ala vykupitelky
Súhlasí ranexil


110.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 12:01 avatar
Inak téma je o panne Márii. No o ženách a o diskutujúcich toho viacej a radšej popíšete-.


114.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 12:04 avatar
A Ty sa čuduješ ? Kto z prítomných videl pannu Máriu, alebo ju pozná osobne, nech zdvihne ruku !

Vidíš ? Nikto. Tak čo o nej môžeme debatovať ?


116.
označiť príspevok

Anette žena
   19. 12. 2009, 12:06 avatar
A čo zjavenia? A čo Lurdy? No zase sa len ukazuje, čo už dávno viem, ľudia sa nesnažia vstrebávať nové myšlienky, len nám dokola podsúvajú tie staré.


119.
označiť príspevok

clear1 muž
   19. 12. 2009, 12:08 avatar
Anette, kto z prítomných videl ono zjavenie ? Už chápeš ako to bolo myslené ?
Súhlasí ether


122.
označiť príspevok

ether muž
   19. 12. 2009, 12:17 avatar
a pinocchio


120.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 12:09 avatar
clear a co ak ano ? Vidis snad moju zdvihnutu ruku?


124.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 12:23 avatar
clear1--Este aj avatara mam so zdvihnutou rukou a ty nevidís , lebo to tvoj mozog nedokaze spracovat,nechce spracovat, aj ked si na ceste ku klírovi...zlozite?, ze? cakal som na teba a na to, aby si pochopil ze cas nie je hranicou...pre mna nie. (no co ty nato ...?) Ako velmi som clovek, co tu pise a ako velmi manipulator vsetkych co sedia na roznych miestach pri roznych pocitacoch, dokonca v roznych krajinach? Dokazes porozumiet, ze dlho nikto z ludí nebude mat porozuimenie, pre prejavy toho, ktory je kym chce a kedy chce, a to aj naraz vo viacerych a v roznych casoch?


127.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 12:31 avatar
Rany, na toto sa nedá odpovedať, ak túto skúsenosť nemáme.
Môžme "bojovať" len proti tomu, čo poznáme. Ty možno poznáš viac, ale čo to vlastne je, ak ťa to prinútilo k rezignácii?


135.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 14:25 avatar
Nadja napr. clear o tom vie,aj ked nemusí mat skusenost na vlastnej kozi. A co sa tyka mna , nejde o nic , iba o to, ze mi prekaza starsne malo ludí , ktorí by nakukli niekam mimo ulitu svojej telesnosti a nielen o telesnosti-skor iba sprostredkovane vnemy. Tato tema je o bytosti, ktorá neskodí a je respektovana aj zlom(ak je mozne nazvat ucitela pokory zlom) , a nik nema ani potuchu o co ide , kym je , prečo ke , ci nie je. Podoba tvar, prejavenie pred ludom, ktoreho si vyberie je tiez viacmenj len o iluzii ,aby bolo posolstvo zrozumitelne a podoba Marie, je vhodna. Ale ide o toho, kto uz Mojzisovi povedal Som kto Som. A vlastne naco to písem, ked ludia neveria, lebo nedokazu prestupit hranice svojich telom danych schopností...potom jeden vidí a dalsich sto sa diví co vidí. Napr. videnie aury, prečo ja ano, kym iní nie ? No vyvolenost, alebo vyssia duchovna prirodzenost, ci len ucelnost, miesto, cas vyskyt mna ,ako osoby XY ? Nezalezi natom, zalezi na smere , ktorý to vsetko dá a na vplyve. Takze urobis si zaver aj sama. Tajomstvo je zive, ale je tajomstvom , ked ho niekto odhalí? Nie vtedy zomiera.


136.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 16:56 avatar
"zalezi na smere , ktorý to vsetko dá a na vplyve."
Veď to. Akým smerom ideš, Rany? Ako môžeš odmietnuť čo len jedného človiečika, ktorý potrebuje pomôcť?


137.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 17:22 avatar
O akom cloviecikovi to hovoris , ktoreho, akoze odmietam? Preco matka vyhodí dieta z domu ked je dospele a bucha na dvere a nevpustí ho ? Lebo to len ako pomoc vyzera inac je to o degeneracii.


138.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 17:33 avatar
Rozumiem. Ale aj dospelé dieťa potrebuje občas pomôcť, ak sa čo i vlastnou vinou dostalo do prúšvihu, a nie to ešte ak ho "osud" prikvačí bez viny. Stačí mu ukázať správny smer, chvílku ho podržať, a ono ide vlastnou, správnou cestou...


140.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 17:49 avatar
Nadja, nechces si am adoptovat na skusobnu dobu(aby si nepovedala, ze ti nedam sancu si to rozmysliet) ?  A rucim ti zato, ze od tej pomoci ti aj zle príde a jakziv uz nebgudes mat cas na inych tahat ich z pruserov.


141.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 18:26 avatar
Rany, potrebuješ pomôcť?


142.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 12. 2009, 18:36 avatar
Nadja nepomahaj cudzim ludom, nikdy nevies , kedy iba klamu,aby nieco ziskali   Vlastne ja si to vzdy poriesim sam, hrdost a take tie frazy mi nedovolia a ani to, zeby som bol potom niekomu za nieco vdacny ci dlzny.(trapne, ze? -nie nepotrebujem pomoc, ale dakujem aj za otazku, pretoze malokto ma odvahu sa vobec spytat , lebo este by ktosi povedal ano)


143.
označiť príspevok

Nadja žena
   19. 12. 2009, 18:54 avatar
Rany, ale ty vieš, čo je to hrdosť...  
Žiadať o pomoc = prejaviť slabosť... a to silní ľudia, ako si ty, nevedia. Boh ti buď milostivý
Keby si niečo potreboval, stačí povedať.


132.
označiť príspevok

Style muž
   19. 12. 2009, 13:08 avatar
ženy sú jedine n a pomilovanie,a musím vždy vyskúšať predsa, aby som vedel s akým pokladom mám dočinenia, jedna má zlatú, druhá diamantovú a tretia striébornú a malé kozy, stredné kozy a veľké kozy , čo chcem viac ??


133.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 12. 2009, 13:14 avatar
a vychoval si sa sam..... kedze su zeny jedine na pomilovanie...  


134.
označiť príspevok

Style muž
   19. 12. 2009, 13:23 avatar
Aj moji rodičia sa museli milovať -pomilovať aby som sa narodil, veď všetko začína akončí tam 


144.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 01:01 avatar
"Moje drahé deti! Ďakujem a som spokojná, že ste sem prišli. Dnes by som vám chcela povedať, že by som si priala púť 15. augusta ku krížu vo vašich Dechticiach a túto PÚŤ OPAKOVAŤ KAŹDÚ PRVÚ NEDEĽU V MESIACI. ŽELALA BY SOM SI, ABY PRIŠLO VIAC ĽUDÍ. Deti, prosím vás, obráťte sa, obráťte sa, prosím, obráťte sa. Zmeňte sa úplne od základu, prosím, prosím. Milujem vás!"


145.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 01:04 avatar
Každú 1. nedeľu po 1. piatku v mesiaci o 12:00 hod. (sa z námestia-Dechtice pri Trnave) začína púť modlitieb na horu Boričky, kde sa zjavuje Panna Mária (so svätými) ... okolo 14 hod.

Aj túto Nedeľu (3.1.2010) ste pozvaní, aby ste sa mohli stretnuť so živým Bohom a Jeho svätými (Panna Mária, anjeli a svätí). Ďakujem, že prijali toto pozvanie.


153.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:25 avatar
...a na pute nechodim...od tej poslednej v 89,tiez zacala na namesti....sice sa zjavili novy svaty,ale ziadne zazraky neurobili....


146.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 1. 2010, 01:04 avatar
Moja veľká dlhoročná púť je do práce a z práce , je to taký kríž , že ke´d si predstavím že by to mali ešte aj v nedeľu hľadám špagát. 


147.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:08 avatar
...moja krizova put nastala 7.12.19xx ....a odvtedy som stretol vela *svatych*...


148.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 01:11 avatar
Akých svätých, ak môžem vedieť ?
Súhlasí Ónya


150.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:16 avatar
...mal som na mysli tych v uvodzovkach,co nam ,s uprimnym usmevom pomahaju...nohy podrazat...chapes?


149.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 1. 2010, 01:14 avatar
ropdina ...a vieš koľko je " svatých za dedinou ??


151.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:21 avatar
...taka myslienka....mohli by vedci dokazat a vykladaci biblie objavit,ze ON sa premava na oblohe ako UFO...to by sme sa veriaci aj ateisti zjednotili...a uveril by som aj ja,pohansky pes...


152.
označiť príspevok

rodinamvn muž
   2. 1. 2010, 01:23 avatar
UFO je nová téma: pozrite sa...


154.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 01:28 avatar
Teda, toto ma vážne zaujalo...

Rok 2012 je rok, v ktorom vychádza 31. MÁJ na ŠTVRTOK ! Predtým to bolo v roku 2007, najbližšie to vychádza na r.2012 a potom až 2018.
31.MÁJ (vo ŠTVRTOK / 2O:30 hod.)
je Deň, kedy podľa proroctva Matky Ježiša Krista (Panny Márie) sa udeje VEĽKÁ UDALOSŤ (KONCIL-VYHLÁSENIE 5. MARIÁNSKEJ DOGMY) A VEĽKÝ ZÁZRAK.

ŠTVRTOK (20:30 hod.)

“V Cirkvi sa v ten deň udeje nejaká UDALOSŤ , (koncil) a ZÁZRAK bude po nej nasledovať v TEN ISTÝ DEŇ”.

“ZÁZRAK sa stane vo ŠTVRTOK , 20:30 hod. a potrvá 15 minút.” (Matka Ježiša Krista vizionárke Conchita z Garabandalu-Španielsko / r.1963)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:38,  104, .... máš pravdu. To tvrdili aj židia na adresu kresťanov a prirovnávali svoju takmer...
dnes, 00:35,  103, .... a hádaj ako to malo byť pri Ježišovom druhom príchode? Alebo si myslíš, že dnes...
dnes, 00:30,  prave naopak.....približuju sa stale viac a viac ku zborom, ktore vznilki po...
dnes, 00:08,  jehovisti sa zjavili až v niekedy v 19 storoci ako demon......nemaju žiadnu historiu...... Ine...
dnes, 00:06,  Ja by som mu už nenabila tak rýchlo. .. Však sa mu môže prispieť na iné, ako kredit....
dnes, 00:00,  18, .... tei rozdieli sú všade a aj názory na učenie. Za svoje dlhé roky skúmania som...
včera, 23:59,  95) Je tu však viacero problémov. V prvom rade "nazaretsku sektu" založil dlho...
včera, 23:52,  Jaj, ako dobre, že sa na to konečne niekto pozrel. Nový minister M. Krajčí, chce...
včera, 23:48,  šagara, ved ty si ateista, čo sa ohaňa Bohom.......*10*10*10
včera, 23:46,  idem na to *19
včera, 23:46,  boha odmietaš, tak neviem ako ti pomôžem.......
včera, 23:44,  18, .... podobenstvo o "burine a pšenici" poukazuje, že po smrti apoštolov satan...
včera, 23:44,  98. nič ta nemrzí, alebo sa dajte obaja aj s auxiliariusom niekam izolovat *21
včera, 23:42,  99. no jasné ja nie som úchyl čo šmíruje SeX zoznamky *21 vieš beznohy
včera, 23:39,  22. shagara, niekedy mám pocit , ze ten váš koniec sveta by ludstvu len prospel *39
včera, 23:35,  Auxiliarius nemôže byť ako ty, môže byť nanajvýš klientom.
včera, 23:34,  Vieš, mrzí ma to. Súvisí to s mojou diagnózou: porucha osobnosti. Mám trvalý invalidný...
včera, 23:34,  93. co vravís, ty kurva?
včera, 23:33,  ano zmenil si sa hodne a myslím, že bezdovodne si tu vynadal viacerým........hlavne...
včera, 23:29,  87) .... to je ako keby zakazovanie jesť pokrmy sa týkalo všetkého! Asi by ľudia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(325 581 bytes in 0,175 seconds)