hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Sovieti v 1989 odišli a k nám sa hneď natlačili Američania a západné štáty .

príspevkov
24
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 7.9.2017 08:21
posledná zmena 8.9.2017 12:23
1
07.09.2017, 08:21
Vám to nevadí ?
Akože sovieti šli preč , Slováci jasajú hurá sme slobodný , a teraz si pustíme na naše územie západných okupantov ?
Američania sa sťažujú , že v EU rastie Ruská propaganda ...
Aká ruská propaganda ?
Kur..a , naše Slovenské TV vlastnia proamerický ludia !
Namiesto Slovenských výrazov počujem iba - waw , ingrediencie , kúl ...
Videli ste včera nejaký ruský film na Markíze ,JOJ...?
Nevideli !
PS: Tesco vlastní Británia .
none
3

1. 07.09.2017, 08:21

Vám to nevadí ?
Akože sovieti šli preč , Slováci jasajú hurá sme slobodný , a teraz si pustíme na naše územie západných okupantov ?
Američania sa sťažujú , že v EU rastie Ruská propaganda ...
Aká ruská propaganda ?
Kur..a , naše Slovenské TV vlastnia proamerický ludia !
Namiesto Slovenských výrazov počujem iba - waw , ingrediencie , kúl ...
Videli ste včera nejaký ruský film na Markíze ,JOJ...?
Nevideli !
PS: Tesco vlastní Británia .

07.09.2017, 08:58
Pozor na pravopis, Lemmy ta bude povazovat za analfabeta....
none
21

3. litiliti 07.09.2017, 08:58

Pozor na pravopis, Lemmy ta bude povazovat za analfabeta....

08.09.2017, 07:55
Peťo, nevšímaj si táraniny od litiliti. Nemá to cenu. Inak v 20. som mu to vysvetľoval, a ako vidíš, zbytočne, nie je schopný myslieť.

Hmm, aký si smiešny. Porovnávaš diskusiu s článkom. Trápne. Tu, keď niečo napíšeš, už neopravíš. Nie je tu povolená funkcia na opravu. Inak porovnávaš nevzdelanosť v chybe ohľadom spisovného jazyka (ypsilon v siedmich) s preklepom j namiesto l? Škoda, že si neuvedomuješ, aký si hlúpy. Ešte dobre, že neskončíš v nebi. Takú hanbu nespravíš bohovi. odkaz
none
22

21. Lemmy 08.09.2017, 07:55

Peťo, nevšímaj si táraniny od litiliti. Nemá to cenu. Inak v 20. som mu to vysvetľoval, a ako vidíš, zbytočne, nie je schopný myslieť.

Hmm, aký si smiešny. Porovnávaš diskusiu s článkom. Trápne. Tu, keď niečo napíšeš, už neopravíš. Nie je tu povolená funkcia na opravu. Inak porovnávaš nevzdelanosť v chybe ohľadom spisovného jazyka (ypsilon v siedmich) s preklepom j namiesto l? Škoda, že si neuvedomuješ, aký si hlúpy. Ešte dobre, že neskončíš v nebi. Takú hanbu nespravíš bohovi. http://...

08.09.2017, 07:56
Peťo, od Hmm… je moja citácia 20. príspevku z tamtej témy, na ktorú som dal odkaz.
none
2
07.09.2017, 08:39
Mne to nevadí.
Slováci si nevedia upratať sami, potrebujú cudzích pánov nad sebou.
none
4
07.09.2017, 09:10
Peťo- tak ako hovoríš ja to volám doba IN-KUL - TOP -je to zmena slovníka , ktorej účelom je oddeliť generácie medzi sebou. A darí sa im to úspešne. Dedovia sú vraj hlúpi , otcovia sú zavalení prácou aj v troch zamestnaniach, deti sú oblbované hrami a mobilmi. Dokonale rozmrvená a nesúrodá spoločnosť. Veď o to ide, aby pod zámienkou rýchleho napredovania spoločnosti sa rotrhol generačný reťazec porozumenia a odovzdávania skúsenosti tak, aby spoločnosť sa stala bezmocnou entitou v rukách kapitálových štruktúr.
none
5
07.09.2017, 09:21
Ja nie som proti technickému pokroku doby. Celý život som pracoval v oblasti automatizácie a zdokonaľovania riadenia fabrík. Tu však ide o niečo celkom iné. Pod zámienkou technického rozvoja spoločnosti dochádza k úplne opačnému efektu. Prehlbuje sa rozdiel medzi bohatými a chudobnými. A relatívne chudobných je stále viac. Stredná vrstva by mala byť v 63 percentnom zastúpení spoločnosti. No dnes je to tak, že práve 63 percent sa stáva spodinou. Toto vedie k nestabilite spoločnosti a konečnému jej rozkladu. Toto sa dá odstrániť len sociaálnou revolúciou a nie pokojným demokratickým vývojom podľa scénaru kapitálu.
none
6
07.09.2017, 09:32
Žiadnemu štátu sa nikdy nepodarí ovládnuť celú planétu !
Pretože ,každý človek je iný
Dedovia majú skúsenosti . A demokracia je o tom ,že sa vládny úradnícibspýtajúbvečšimy luďí ...?
none
7
07.09.2017, 09:44
Demokracia prichádza na svoje hranice.
Síce sa hovorí, že je to najlepší systém, aký sme doteraz vymysleli, ale proste nastal čas na vymyslenie nového systému.

Demokracia súčasného typu vznikla na západe preto, lebo západnní ľudia dospeli svojim vlastným vývojom (ako ľudia) k takémuto systému.
Ale my sme duševne k tomuto systému nedospeli. Preberáme ho, lebo si msyslíme, že systém zabezpečí poriadok. Ale tak to nie je. najskôr musí byť túžba po poriadku v ľuďoch a potom sa podľa toho postaví vhodný systém.

Ale to nás ešte iba čaká v budúcnosti. Zatiaľ sa učme, kam to ten západ vlastne dotiahol.

A na záver:
Nie je možné ovládať národ inak, iba skrze vnútorných kolaborantov priamo v národe. A tých my máme plnú prdel. :-D
none
14
07.09.2017, 16:15
Pustím internet v mobile . Hneď som zatváral 4 nechcené reklamy .
Pozerám TV a čo nevidím .
Aha , dávajú zaujímavý film . Hovorím si -paráda .
No a potom dajú 6 krát reklamu , aby som si kúpil vložky . A kam si ich mám akože strčiť ?
TV Markíza a joj sú cudzie televízie .
Dávajú tam iba americké filmy . Francúzke ,Španielske ... filmy tam nedávajú vôbec . Je to jasmá proamerická propaganda .
Smejete sa ,že ?
A ,že som taký drzý - sa spýtam .
Slová waw , ingrediencie ,kúl...vám nevadia v TV ?
A keď bude Slovensko zase hrať hokej na majstrovstvách , tak tak sa zase budete búchať do prs a skandovať Slooooveenskóó ?
A po majstrovstvách zase budete používať a trpieť v TV americké výrazy ? To nie je propaganda , že ?
none
20

14. 07.09.2017, 16:15

Pustím internet v mobile . Hneď som zatváral 4 nechcené reklamy .
Pozerám TV a čo nevidím .
Aha , dávajú zaujímavý film . Hovorím si -paráda .
No a potom dajú 6 krát reklamu , aby som si kúpil vložky . A kam si ich mám akože strčiť ?
TV Markíza a joj sú cudzie televízie .
Dávajú tam iba americké filmy . Francúzke ,Španielske ... filmy tam nedávajú vôbec . Je to jasmá proamerická propaganda .
Smejete sa ,že ?
A ,že som taký drzý - sa spýtam .
Slová waw , ingredienc...

07.09.2017, 19:03
Peto, je to len docasu. Slovaci maju cas, ale nakoniec si vzdy vybojuju svoje. Praca chvatna, malo platna.
none
24

14. 07.09.2017, 16:15

Pustím internet v mobile . Hneď som zatváral 4 nechcené reklamy .
Pozerám TV a čo nevidím .
Aha , dávajú zaujímavý film . Hovorím si -paráda .
No a potom dajú 6 krát reklamu , aby som si kúpil vložky . A kam si ich mám akože strčiť ?
TV Markíza a joj sú cudzie televízie .
Dávajú tam iba americké filmy . Francúzke ,Španielske ... filmy tam nedávajú vôbec . Je to jasmá proamerická propaganda .
Smejete sa ,že ?
A ,že som taký drzý - sa spýtam .
Slová waw , ingredienc...

08.09.2017, 12:23
Keď je 90 % všetkých filmov na svete vyrobených v USA nemôžeš sa čudovať že nejaký súkromná TV vysiela . Onô sú totiž sledované :-D Samozrejme ani zdaleka ich v slovenských TV nie je 90% . Okrem toho si môžeš púšťať z mnoho serverov len tie slovenské :-D a pekne dokola :-D
none
23
08.09.2017, 12:19
hahahaha sovieti odišli v roku 1989 to som sa pobavil :-D
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 113 177 B vygenerované za : 0.110 s unikátne zobrazenia tém : 47 247 unikátne zobrazenia blogov : 778 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.