Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Som za anarchiu!!!:)

14
reakcií
336
prečítaní
Tému 19. júna 2019, 13:52 založil Grofik šrobik.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 03. 2015
5
17. 05. 2011
40
23. 09. 2012
24
01. 11. 2015
22
 
 


1.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   19. 6. 2019, 13:52 avatar
Nebude predsa nejaky kokot rozhodovat o mojom zivote!!!))


9.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   19. 6. 2019, 15:40 avatar
Prečo uý nechceš rozhodovať o svojom živote???? 
Súhlasí Havranie


11.
označiť príspevok

Havranie muž
   19. 6. 2019, 17:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   19. 6. 2019, 17:38 avatar
11/ Hlavne ze v 89 nas oslobodili od roboty!!!!))


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   19. 6. 2019, 19:09 avatar
A kto rozhoduje o tebe?


2.
označiť príspevok

the X žena
   19. 6. 2019, 13:58 avatar
a vieš čo je to anarchia vobec ?


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 6. 2019, 15:44 avatar
To viem velice presne co je anarchia

Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   19. 6. 2019, 13:59 avatar
Bezpravie...inak povedane silnejsi pes jebe...))
Súhlasí auxiliarius


5.
označiť príspevok

the X žena
   19. 6. 2019, 14:04 avatar
práve toto anarchizmus nie je šup naspät do školy


7.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   19. 6. 2019, 14:08 avatar
5/ Anarchisti neuznavaju stat a zo statom zanikne aj pravo kto prvy koho odjebe kto ma lepsiu musku...))


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 6. 2019, 00:03 avatar
to by bolo fajn že ty by si si nikdy nezajebal to ťa bude sprevádzať aj bez anarchie


15.
označiť príspevok

the X žena
   20. 6. 2019, 00:04 avatar
14. čo ty máš stále so šróbom ?  


4.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   19. 6. 2019, 14:03 avatar
Niezeby sme nemali anarchiu ale mame...))


6.
označiť príspevok

the X žena
   19. 6. 2019, 14:08 avatar
Anarchisti totiž verili, že ľudia dokážu vzájomne spolupracovať bez akejkoľvek autority, spoliehali sa na ľudskú spolupatričnosť a súcit pričom verili, že iné režimy a politické systémy ich iba zastrašujú a vyvolávajú akúsi ilúziu vo svoj prospech, že bez ich autority by nastal úpadok ekonomiky, ktorá je tvorená pre dobro spoločnosti. Anarchisti si mysleli, že ak by ľudia prestali veriť tomuto zastrašovaniu či klamaniu a prejavili by záujem o budovanie slobodnej spoločnosti, ktorá by sa riadila spísanými úvahami o anarchii, dokázali by vytvoriť mierový, funkčný a konečne naozaj spravodlivý slobodný systém, aký by však nebol systémom v pravom zmysle slova, skôr akousi prirodzenosťou, v ktorej by si našiel miesto každý človek bez toho, aby túžil po nadmernom majetku alebo pozícii, v ktorej by mohol iným šéfovať či vládnuť.
www.karman.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   19. 6. 2019, 14:31 avatar
MEMORANDUM SLOBODNÉHO OBČANA
Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a národnému dedičstvu, vyhlasujem, že sa ujímam vlády. K tomu, aby som mohol spolu s ostatnými, rovnako slobodnými ľuďmi vládnuť slobodnej spoločnosti sa zaväzujem, že budem ctiť najvyššie morálne zásady a tie budú pre mňa Zákonom. Absolútnou hodnotou je ľudský život a preto si vyhradzujem neodnímateľné právo na odmietnutie akéhokoľvek rozkazu, ktorý by ho mohol ohroziť.

Ku svojej vláde nepotrebujem žiadnych prostredníkov, pretože tak ako každý slobodný občan, mám možnosť byť zvolený ako aj okamžite odvolaný. Ako občan s mandátom vládnuť nesiem plnú zodpovednosť za svoje rozhodnutia, pretože som si vedomý ich vplyvu na životy nás všetkých. Zo všetkých síl budem chrániť a vyznávať najvyššie humánne cnosti, akými sú: úcta k druhým, vzájomná láska a porozumenie, ochrana životného prostredia a jeho zdrojov, tolerancia ku všetkým vierovyznaniam, rasám, národom, národnostiam a etnikám. Rodina ako nedotknuteľný základ a pilier celej spoločnosti musí byť pod starostlivou ochranou a preto sa zaväzujem poskytovať jej plnú podporu a to najmä zabezpečením dôstojného bývania, ako aj dôstojných podmienok staroby.

Po stáročiach útlaku som si vedomý, že slobodu nemožno dosiahnuť bez umožnenia prístupu k potravinovým zdrojom a prírodnému bohatstvu pre všetkých rovnakou mierou. Navyše, aby slobodná spoločnosť nebola vystavená manipuláciám, musí mať zabezpečený priestor vo verejnoprávnych médiách na vlastnom vysielacom okruhu pod kontrolou občanov.

Spôsob spravovania vecí verejných ako aj všetkých verejných inštitúcií musí vychádzať zo spravodlivej a efektívne kontrolovanej deľby moci a precízneho systému bŕzd a protiváh, vychádzajúcej z ústavne zakotveného zákona o priamej demokracii. Politiku štátu určujú slobodní občania, preto všetkým občanom slobodného štátu musí byť zaručená rovnosť príležitostí. Ústavné zákony vychádzajú priamo z vôle slobodných občanov a sú nadradené všetkým ostatným.

K UPLATŇOVANIU VLÁDY SLOBODNÉHO OBČANA VEDÚ NASLEDOVNÉ CIELE:

1. Slobodný občan je základom slobodnej občianskej spoločnosti založenej na princípoch priamej demokracie.

2. Slobodný štát je suverénnym spoločenstvom slobodných občanov vyznávajúcich ústavou chránené hodnoty, pričom jeho suverenita a zákony sú nadradené všetkým ostatným medzinárodným zákonom. Výrazom štátnej suverenity a zvrchovanosti je vlastná mena ako základný pilier hospodárstva.

3. Základnou povinnosťou slobodného štátu je vytvárať a permanentne udržiavať úplnú potravinovú sebestačnosť pre všetkých svojich občanov, ktorá musí byť prioritným strategickým cieľom podporujúcim rozvoj hospodárstva, znižovanie nezamestnanosti ako i rozdielov medzi mestom a vidiekom. Slobodný štát je takisto povinný podporovať zdravé trhové prostredie s minimalizáciou byrokratických nákladov a obštrukcií v slobodnom podnikaní.

4. Slobodní občania sú vlastníkmi štátnej banky, ktorá každému občanovi slobodného štátu poskytuje úvery s garanciou nulového úroku.

5. Slobodní občania sú vlastníkmi strategických podnikov, pričom tieto musia byť spravované s úmyslom najväčšieho úžitku pre všetkých občanov.

6. Verejné školstvo na všetkých úrovniach je v plnej výške hradené zo štátneho rozpočtu. Jediným kritériom pre výber uchádzačov sú ich primerané osobnostné a vedomostné predpoklady k úspešnému štúdiu, pričom jeho obsah je koncipovaný dopytom trhu a potrebami spoločnosti.

7. Každý slobodný občan má ústavou zakotvené právo na prácu. Štát je preto povinný vytvárať podmienky pre dostatok pracovných miest na to, aby žiadnemu občanovi nebolo toto právo odopreté. Odmietnutím štátom vytvoreného adekvátneho pracovného miesta občan stráca nárok na podporu v nezamestnanosti.

8. Každý občan slobodného štátu má právo na zdravotnú starostlivosť, pričom štandardná zdravotná starostlivosť vo všetkých štátnych zariadeniach, vrátane liekov a zdravotníckych pomôcok je v plnej výške hradená z verejných zdrojov.

9. Prístup k informáciám zabezpečuje verejnoprávny informačný kanál televízie a rozhlasu pod priamou kontrolou občanov.

10. Slobodný občan je základom mierumilovnej spoločnosti so štatútom trvalej neutrality, ktorá nevstupuje do žiadneho ozbrojeného konfliktu a preto nepodlieha záväzkom v žiadnych militaristických spoločenstvách. O pripojení, zotrvaní či vystúpení z akéhokoľvek medzinárodného zväzku rozhodujú občania výlučne referendom.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:56,  Boris nie je ale to neznamená že taký človek nemôže ovládať myseľ a pudy
dnes, 13:54,  hokejis, iste, niekto sa môźe na morálneho hrať, lebo tak chce získať uznanie, čo je iný...
dnes, 13:53,  Boris je to tvoj výklad ktorý nemá opodstatnenie v otázke ktorú tu riešime. Morálny...
dnes, 13:51,  era, práve to. Je to vyšší princíp. Obyčajne morálny človek svojou morálnosťou stráca...
dnes, 13:51,  Niekto môže usilovať o morálku kvôli druhým nie kvôli sebe aby sa stal lepším človekom...
dnes, 13:48,  mufík ty klameš o tom, čo prinášajú moslimovia do europy
dnes, 13:46,  Hokejis, ak to robia zo zištného dôvodu, lebo sa chcú napr. dostať do neba, tak to morálne...
dnes, 13:45,  Hokejis, to, že egoista je v moci svojich nízkych pudov som vysvetlil. Ty len napíšeš bez...
dnes, 13:41,  Morálka je vyšší princíp. Nejde o žiadnu zištnosť. Jednoduchý dôkaz je ten, že ľudia...
dnes, 13:38,  mnohým sa otvaraju oči......mufíku...a vidia aký je vlastne ten západ....mnohi z nich boli...
dnes, 13:35,  nenávideli......
dnes, 13:35,  Edo zasa o sebe :)
dnes, 13:34,  Boris aj mnohí morálni ľudia chcú slúžiť niečomu vyššiemu ako sú oni.
dnes, 13:33,  mufík no vidíš my sme neprinášali nič cudzorodé ako moslimovia
dnes, 13:32,  To je v poriadku. Ale pozrime sa na morálneho človeka. Či vari morálny človek nemá...
dnes, 13:31,  Boris egoista môže byť pánom nad pudmi. Čierny mág môže byť tiež veľkým pánom nad...
dnes, 13:29,  Súdruh Blaha nemôže predsedať lebo je blázon . Okrem toho že je trestne stíhaným...
dnes, 13:29,  era, mne tam stále vychádza tá reakčnosť, ak ho ovláda, tak ho ovláda cez niečo,...
dnes, 13:28,  ti ludia prisli za lepsim zivotom mufik...že by do systemu, ktorí nenaviedli a otvorili sa im...
dnes, 13:26,  hokejis, egoistický znamená práve v moci tých nízkych pudov. Reakčný. No a ak slúži...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Veľa čítaj, píš, premýšľaj, aby si sa vedel vyjadriť až budeš chcieť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(78 848 bytes in 0,461 seconds)