Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Som satanistka:))

66
reakcií
4645
prečítaní
Tému 11. októbra 2009, 11:23 založil ether.

podobné témy:1.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:23 avatar
Aby som sa predstavila, moje meno je Claudy666, mám 12 rokov a v poslednom čase počúvam METAL. Metal, ako zlá hudba, ako HIM, Marilyn Manson, Limp Bizkit a Korn. Všetci speváci z týchto skupín sú celí bledí a potetovaní, to znamená, že sú pravými satanistami a sú správne zlí. Počúvam túto hudbu, pretože aj ja som zlá. Vidieť to na tom, že vždy pri H&M si kupujem čierne veci, na ktorých sú ružičky, lebo je to "gotik" a je to teraz trendom.

Teraz som si kúpila nitový opasok, je z ružového plastu a sú na ňom strieborné špicaté veci, pretože to vyzerá hrozivejšie. Mojej mame sa to nepáči, keď vyzerám tak satanisticky, ale čo hovorí moja mama je mi jedno. Pred dvoma dňami som začala fajčiť, pretože aj spevák z HIM fajčí. Myslím si, že ľudia ktorí fajčia, sú oveľa horší ako normálni ľudia. Keď ma všetky starenky vidia, vždy sa vydesia, pretože si vždy namaľujem tvár nabielo a pery na čierno. Niekedy si maľujem aj čierne oči, to vyzerá ešte hrozivejšie. Vlasy som si nafarbila na červeno, lebo mama mi zakázala farbiť si ich na čierno. Viem že je absolútne necool nechať si rozkazovať od mojej mami, ale povedala mi, že inak nedostanem svoje vreckové a potom si nemôžem nič kúpiť a to by bolo zlé.

Myslím, že som skutočná satanistka. V Brave je písané, že všetci ľudia, ktorí sa obliekajú ako ja sú pravými satanistami. Na krk som si zavesila obrátený kríž, ktorý som si sama vyrobila z normálneho kríža, ktorý bol raz v Brave. Na prste mám prsten s lebkou, ktorý som si kúpila v automate na cukríky. Vždy večer sa chodievam prechádzať s mojim psom do lesa a tam ak je tma tak zapaľujem sviečky. Sviečky majú privolať mŕtvych z hrobov a ctiť Satana. Niekedy sa rozprávam so Satanom alebo s mŕtvymi. Preto som si aj vymyslela vlastný rituál, pri ktorom sa premením na skutočného vampíra.

Ale teraz mám už dosť rozprávania o sebe. Keď sa ma ľudia pýtajú čo počúvam, potom vždy poviem, ja počúvam Black Metal, pretože to znie cool a myslím, že to čo počúvam, skutočne Black Metal je. Myslím že Black Metal sa vyslovuje "Pläkmeddl".

Dnes som bola prvý krát večer preč. Mama povedala, že v mojom veku môžem byť vonku len do siedmej večer, ale aj napriek tomu som bola až do pol deviatej. Samozrejme že som poprvý krát hľadala lokál /krčmu, pajzel, šenk alebo jak to mám ksakru preložiť hehe/, kde sú všetci ako ja. Skutočne som jeden našla. Tam boli všetci oblečení v čiernom a skoro všetci mali čierne vlasy. Len už boli všetci oveľa starší ako ja, a pozerali sa na mňa divne keď som stála pri dverách. Potom sa ma jeden muž spýtal čo počúvan a ja som povedala že Black Metal. Potom sa smial a hovoril o svojich obľúbených kapelách. Myslím že tie kapely sa volajú "Immortal" a "Dark Throne" a "Venom" a potom tam bolo veľa iných názvov ale tie som si nejak nezapametala. Aj ten muž bol pravý satanista. Mal na sebe tričko, na ktorom bola žena, lebka a sviečky. Vzadu stáli muži s našminkovanými /debilne slovo, ale veď niesom profesionalna prekladateľka/ tvárami. Povedal, že tie šminky sa volajú "Corpsepaint". Myslím že tak sa namalujem aj ja niekedy, keď pôjdem do školy. S tým určite vystraším učiteľov. Ten muž mi povedal, že Black Metal nie je nič pre také deti ako som ja, pretože až od tohto roku budem môcť sedieť na prednom sedadle v aute vedľa mami. Deti musia sedieť vzadu v deckej sedačke. Potom sa ma iný muž zas spýtal či viem čo je "Poser". Povedala som, že samozrejme viem čo "Poser" je, aj keď som to vôbec nevedela. Potom sa obaja muži smiali a spýtali sa, či som "Poser". Povedala som, že ano, pretože som si myslela, že je to niečo zlého. Potom sa títo muži smiali ešte viac a povedali to celému lokálu a v tom sa namňa všetci pozerali a smiali sa. Myslím, že to bol vtip, ktorý povedali ostatným, a preto som sa začala smiať aj ja. Potom som si objednala pivo, pretože ostaní ho pili tiež. To pivo chutilo odporne, úplne trpko a nie dobre, ako všetci hovorili, ale vypila som ho aj napriek tomu, pretože satanista znesie všetko. Potom som sa cítila podivne. Všetko sa mi točilo, vravela som smiešne veci a tí muži sa na mne smiali.

Nakoniec mi tí muži povedali, že mám prísť nabudúce, keď odkusnem môjmu škrečkovi hlavu. To spravím, pretože ja som satanistka.

Pokračování:

Halo moji čierni priatelia, tak som tu opäť!

Tento krát vám poviem ako príbeh pokračoval ďalej. Ak si spomeniete, v poslednom diely som vám rozprávala, ako som navštívila zlý lokál, kde mi jeden muž povedal, že mám môjmu škrečkovi odkusnúť hlavu.

Doma som teda hneď išla do svojej izby. Mimochodom moju izbu som pred dvoma týždňami, keď som začala počúvať Black Metal, pekne zariadila. Všade mam povesené plagáty HIM, Korn a ostatných zlých kapiel. Aj Emimen tam visí, aj ked to nie je metal, ale Hip Hop alebo ako sa to volá. Ale aj napriek tomu je zlý, lebo má provokojúce texty a celá Amerika sa naňho hnevá, lebo je taký zlý. Potom som na svoj písací stôl postavila sviečky, ktoré su mimochodom ešte od vianoc. Ale vianoce už nemám rada, pretože je to kresťanské a čo je kresťanské to nie je cool. Potom som z kartónu vyrobila obrátený kríž a naň som s fixkou namaľovala pentagram a prilepila lebku s gumy. Tú mám tiež z automatu na cukríky. Tento obrátený kríž mi tez visí nad posteľou. Moja mama sa nato samozrejme hnevá, že kde som to videla. Povedala že to je len teraz móda a milý boh to vidí nerád. Potom som sa akosi hambila, ale ja som nato hrdá, že som zlá a moja mama to videla.

V tejto izbe je aj klietka so škrečkom. Tak som pritom myslela, čo mi povedal ten muž v lokáli. Potom som zapálila všetky sviečky v izbe, otvorila klietku a vybrala z nej škrečka. Myslím, že ten škrečok tušil, že mum chcem ublížiť, lebo ma stále hrýzol do ruky. To som rýchlo vycítila. Potom som rozmýšľala, či ho mám najprv zabiť, predtým ako mu odkusnem hlavu. Ale myslím, že ten chlap chcel aby som mu odkusla hlavu za živa. Bola som strašne nervózna a srdce mi bilo ako šialené. Potom som silno zavrela oči a dala škrečkovu hlavu do úst. To ale strašne šteklilo, lebo škrečok mal všade chlpy a ja som skoro musela kýchnuť. Práve som chcela zahryznúť, pretože škrečok bol už strašne nepokojný, keď v tom vošla mama do dverí. Tá dostala strach a začala vrieskať. Práve som chcela povedať že sa len hrám zo Stupsi, tak sa volá ten škrečok a v tom šoku som mu skutočne odhryzla hlavu. Len tak. Chruplo to a ústa som mala plné krvi a chutilo to hrozne. Srsť ma začala úplne blbo škriabať a ja som začala vrieskať. Mama začala besnieť ako divá. Potom zavolala záchranku, pretože som neprestávala vrieskať. Celú podlahu som celú ušpinila, moje oblečenie a všetko. A medzi tým ležal mŕtvy škrečok a časti jeho hlavy. Strašne som kýchala a dusila sa. Potom prišli záchranári a pýtali sa čo sa deje. Tí dvaja záchranári boli civilkári a obaja mali dlhé čierne vlasy. Keď videli moju izbu s plagátmi a obráteným krížom, obaja sa začali smiať a nevedeli prestať. Potom ma dali na nosidlá a naložili do sanitky. Keď sme prišli do nemocnice, mojej mami sa pýtali, či nepatrím do nejakej sekty. Mama myslela že už dva týždne počúvam Black Metal, lebo som im to povedala. Potom ešte povedala, že som satanistka a ja som bola skutočne hrdá. Vtom sa opäť začali tí dvaja civilkári smiať a mysleli si, že je to len puberta a správny Black metal nie je pre deti a že aj tak som len trendové black metalove dievčatko. Ja si myslím, že som skutočná satanistka. To sme ale už boli v nemocnici a doktor povedal, že možno mám otravu, pretože som prehltla škrečkovu krv a tak. Tri dni si ma tam nechali. Potom som mohla ísť domov. Ako ospravedlnenie do školy mi mama napísala ako otrava škrečkovou krvou. To je podla mňa úplne "evil"

Ahoj nabudúce
vaša Claudy 666

Pokračování:

A zasa vás zdravím, moje stvorenia noci!

Ako viete, naposledy som mala otravu zo škrečkovej krvi. Ale teraz mi je už zase dobre. S mamou som mala hádku, lebo si myslí že satanizmus nieje pre mňa dobrý. Ale ja som jej povedala, že nechcem viacej žiť ak si nebudem môcť obliekať čierne veci. Potom som na môj zelený Invicta-ruksak s fixkou napísala HIM, kde "I" je ako obrátený kríž. Dole som namaľovala pentagram s troma šestkami. Ja si myslím že ku každému pentagramu patria štyri, aj keď tri šestky majú byť zviera. A keď je pentagram špicom nahor, znamená to, že človek je satanista. Aspon tak je to v Brave.

Teraz si stále obliekam čierne sukne, na ktorých mám okraj do špicu, lebo som to videla v jednom katalógu a to je tiež "gotic" a moderné. Podtým mám vždy pančuchy s pustenými očkami pretože to vyzera zlé. K tomu mám čierne čižmy na opätku, potom niesom taká malá, alebo skejťácke topánky. Tie sú však hnedé, ale aj to je skoro čierna. V škole sa teraz namňa všetci divne pozerajú. Možno je to v tom že každý deň chodím s "corpsepaintom" alebo ako sa to volá do školy, alebo aj v tom že všetci vedia o mojej otrave škrečkovou krvou. Myslím, že všetci majú zo mňa strach a svojim smiecom to chcú len zakryť. Aby som vyzerala ešte hrozivejšie, kúpila som si zelený psí obojok. Sú na ňom nity. Aby vyzerali horšie, namaľovala som ich na čierno.

Potom bola opäť sobota. V sobotu môžem ísť von. Aj keď môžem byť vždy len do siedmej v meste, stačí to na to, aby som zase šla do zlého lokálu, kde sú všetci ako ja. Obliekla som sa satanisticky, namalovala som si "corpsepaint", zavesila si kríž a nechty nalakovala na čierno. Takto som išla do mesta.

Mama sa zase rozčulovala, ale nato som si už zvykla. Tak som teda znovu šla do zlého lokálu. Tam ma zase všetci zbadali a začali sa smiať. Ale ja si myslím, že sa všetci smejú, pretože sú takí priateľskí. Potom som zbadala toho muža čo tam bol naposledy. Bozkával sa s jedným dievčaťom, ktoré malo dlhé čierne vlasy a tiež divné tričko. Aj ona mala na krku obrátený kríž. Poklepkala som toho muža po pleci. On sa otočil a zle sa na mňa pozrel. Potom sa začal aj on smiať a jeho priateľka ešte viacej. Myslím že jeho priateľku poznám. Už som ju raz videla v škole. Tomu mužovi a jeho priateľke som rozprávla že som skutočne odkusla škrečkovi hlavu. Potom sa smiali ešte viac a nahlas vykrikovali "poser". Myslím že som pre nich super. Potom som toho muža spýtala či sa môžem pripojiť k jeho sekte. Ten sa na mňa pozrel strašne divne. Potom sa začal opäť smiať a celý lokál sním. Aj ja som sa s nimi smiala, lebo sekta je teraz niečo smiešne. Potom povedal, že ľudia ako ja sú smiešni a že ja som blbé dieťa a že ma nechce. A vôbec, jeho priateľka povedala, že nie každý metalista je satanistom a že ja si to všetko len skresľujem. V tom som dostala zlosť a skoro som začala plakať. Silne som stisla svoje päste a potom som s pisklavým hlasom začala revať, aby boli všetci šťastní, že nie som žiaden zbabelec. Tak je.

Potom sa začali ešte hlasnejšie smiať a obklopilo ma dosť ľudí. Dostala som ešte väčšiu zúrivosť a tomu mužovi som dala ušnú frčku /toto slovo som tak dávno nepoužila/, aby ma nemohol viacej urážať. Začala som naňho kričať, že namá ani poňatia o Satanizme. Muž sa zase začal smiať a kričať o pomoc. Ale myslím že to nemyslel vážne. Dvaja iní muži ma s podniku vytiahli a doviedli k auto mojej mami, lebo už bolo sedem hodín. Mama sa začala zase strašne rozčulovať a vravela že potrebujem psychiatra. Ten zo mňa spraví zase normálnu. Potom som začala nahlas plakať. Doma som sa potom zamkla v izbe a s nožnicami som si chcela prestrihnúť tepny. Žiaľ to nefungovalo.
Ale preto chodím celý ďalší týždeň, tak aby bolo vidieť tie zlé jazvy.


28.
označiť príspevok

gombička žena
   11. 10. 2009, 13:40 avatar
nie je uvedný autor..žeby vlastná tvorba?  


29.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 13:54 avatar
autor je uvedený hneď hore


30.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 14:01 avatar
etherko prosímťa kto to má čítať .. to si rekordne prvý v dĺžke.. rada by som reagovala , určite zaujímavé ale trochu neskôr.. 


2.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:24 avatar
dlhé, ale oplatí sa prečítať 


3.
označiť príspevok

dnes_flamujem muž
   11. 10. 2009, 11:35 avatar
Mohol si nám dať radu:mám sa smiať ?? alebo plakať ??
Súhlasí ether, zaujimava


4.
označiť príspevok

Poroslav muž
   11. 10. 2009, 11:38 avatar
Precital som si len kusok a musim povedat ze dievca je vazne naivne. Ona sa vo svojej prostote len hra na zleho ale vobec nie je zla, ta asi zdaleka netusi co je to prave zlo. A pritom aj do beznych sprav sa dostavaju skutocne zla ako su vojny a genocidy, ktore sa zial na svete deju az pricasto...
Súhlasí anjelik1978, postoy-lea


5.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:51 avatar
Poro, ak by si si to prečítal celé, tak by si vyhlásil, že je hlúpa ba až narušená...
Súhlasí zaujimava


31.
označiť príspevok

Poroslav muž
   11. 10. 2009, 14:24 avatar
Ze si to ty, tak som to docital do konca... Cumim na to ako puk!   To preziva nejaku extremne tazku pubertu, alebo to nie je hormonmi? To je fakt huste ako sa moze niekto chovat tak prastene!  
Uz sa ani nedivim ze tato tema prebila moju super coolovu temu o plesnivom Jezisovi.  
Súhlasí ether


35.
označiť príspevok

Mortiis
   11. 10. 2009, 18:11 avatar
Najlepšia časť je s elektronickou zubnou kefkou, čisté maso bez ryže.


54.
označiť príspevok

Poroslav muž
   11. 10. 2009, 18:58 avatar
To mi nejak uniklo... ma to viac dielov?

P. S. Po precitani toho clanku si davam vacsi pozor na robenie blbych forkov z ludi. Abych sa necitil zle ked niekto moje zartom prednesene rady vezme vazne, ako ta extremne blba dievcina ked sa dala nahovorit na zabitie toho chudatka skrecka.


33.
označiť príspevok

Mortiis
   11. 10. 2009, 18:07 avatar
Inak na stránke dark-temple je to na pokračovanie. Jedná sa o fiktívny príbeh, ale bol by som radšej, keby taká puča existovala, lebo ak by zase existoval Satan, tak by ju najskôr vysmial. On by sa radoval z vojen, celosvetového násilia, hromadným popravám, nad skandujúcimi blbcami vyvolávajúcimi jeho meno by určite nemal radosť, ešte k tomu neinteligentnými.
Súhlasí ether


6.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 11:53 avatar
tak toto je origos Satanizmus ? 
Súhlasí ether


7.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:54 avatar
si myslíš, že ja som iný?  


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 10. 2009, 11:57 avatar
prisámvačku som chcela napísať, že mi pripomína teba...    
ale potom mi napadlo, že by si sa mohol nahnevať... tak radšej držím ... ruky...  


11.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:59 avatar
mám sa s tebou zas prestať hrať? 


13.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 10. 2009, 12:03 avatar
nie... požičiam ti svoj kýbliček, dobre?
som vedela, že neoceníš moju zdržanlivosť  


15.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 12:07 avatar
hmm, aj s lopatkou? 
Súhlasí Nadja


8.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 11:54 avatar
nie ether,ona ma iba svoje vierovyznanie   a ty ako sa mas ? 


9.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 11:57 avatar
   
tak žijem...nejako musím  a ty sa mi ešte priznaj, že ako sa máš 


12.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:01 avatar
ako zena by som ti tu mala predviest ako som unavena   ,ved si chlap a chces moje priznanie


17.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 12:09 avatar
ja som unavený ako muž, ktorý musí zniesť ťažobu priznania  


18.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:11 avatar
do pekla ,ale je ta mravencia praca sakra tazka  
Súhlasí ether


21.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 12:18 avatar
kým nás niekto nezašliapne 


22.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:21 avatar
etherko ,dufam ze mas urcite kriteria v tomto materialnom svete ..hm a ako sa ti prejavuju v tvojom emocionalnom a fyzickom stave ?
mozes sa priznat ? 


23.
označiť príspevok

ether muž
   11. 10. 2009, 12:22 avatar
nemôžem, je to priťažké tajomstvo 


24.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:24 avatar
hm mas prislapnutu dusu tazobou..tak si ta predstavujem,ale ja nie som ta slapka  
Súhlasí ether


14.
označiť príspevok

Anette žena
   11. 10. 2009, 12:05 avatar
Mne to pripadalo, ako paródia satanizmu. Deti bývajú hlúpe, ale žeby natoľko? Tá mamina narobila iste dosť pochybení pri výchove tej svojej malej "satanistky".
Súhlasí ether, myrai, Vlado


46.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 18:32 avatar
Jasné, že je to paródia.

Tie otrasné detinské vyjadrenia:
sú celí bledí a potetovaní, to znamená, že sú pravými
Pred dvoma dňami som začala fajčiť, pretože aj spevák fajčí.

Ďalej som prestal pozorne čítať... nestojí to za reč... pre mňa sú takéto pubertálne témy už mimo... nehnevajte sa, že tejto téme nevenujem pozornosť. Nie je k čomu. Ale niečo na tom bude, čo povedala jej mama: Mama sa začala zase strašne rozčuľovať a vravela, že potrebujem psychiatra.

Potrebuje.
Súhlasí Anette, ether


16.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:08 avatar
hm Anette asi do 7 roku jej zivota,potom uz je to jedno  


19.
označiť príspevok

Anette žena
   11. 10. 2009, 12:11 avatar
Neviem, ja sa budem istotne snažiť usmerňovať svoju dcéru aj po siedmom roku života. Až kým nedospeje. A ak sa osamostatní, zostanem jej oporou aj naďalej. Rodičia by mali brať zodpovednosť za svoje deti, nie vyzúvať sa z toho.


20.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:15 avatar
Anette ,to uz len vychovavavas,ale nie formujes ako plastelinu,to sa da len do siedmeho roku zivota


25.
označiť príspevok

justsayozzy muž
   11. 10. 2009, 12:31 avatar
Male deti sa nechaju lahko manipulovat.
Súhlasí anjelik1978, Ónya


26.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:34 avatar
ano ,mojim detom som mohla zasiat semienko krestanstva ,judaizmu,satanizmu a v spravnom case by si tie ulozene poznatky v dospelosti vytiahli ako esovu kartu..no jo,je to nebezpecne pre dieta do siesteho roku rodicovstvo svojih rodicov


27.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 12:35 avatar
au..svojich


32.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   11. 10. 2009, 16:26 avatar
Chúďa dievčatko... Keby vedela, kto to je Satan, už by veru od neho nechcela lízatko...       


34.
označiť príspevok

Mortiis
   11. 10. 2009, 18:09 avatar
Veru, keby si ty videl boha, tiež by ti prešla chuť 
Súhlasí ether


57.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   11. 10. 2009, 19:01 avatar
Mortiis, načo ty už myslíš ty beťáár... Bacha na teba.   


65.
označiť príspevok

Poroslav muž
   14. 10. 2009, 20:53 avatar
Prve by som sa ho spytal kde sa schovaval, teda za predpokladu zeby vyzeral aspon troska normalne, nie ako ten brutalista zo Stareho zakona (to by mi trenky zhnedli...).  


66.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 10. 2009, 20:59 avatar
Anti-VIVIVI možno vie, kde sa schoval, lebo sa pozná so Satanom. Čo o ňom povedal: No dobre, je sympatický a velice dôvtipný, ale na Boha nemá nikto...


44.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:28 avatar
niekto je presvedčený, že Satan pomáha ľuďom aby mali všetko na úkor druhých.. čiže,,ničením dobra okolo seba, získava satanista to čo potrebuje. Satan dá ale potom si vezme dušu do pekiel..to jest..utrpenie o akom sa nesníva..  


47.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 18:34 avatar
Také presvedčenie, ak je, sa ničím nelíši od presvedčenia iných veriacich, napríklad kresťanov, či moslimov.
Súhlasí ether


62.
označiť príspevok

Anette žena
   12. 10. 2009, 22:00 avatar
Pripomenula si mi zmluvy s diablom a Fausta.


48.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 18:35 avatar
Zato, ty vieš, kto je Satan, však.


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:36 avatar
Vlado /48 .. patrilo mne ???


52.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 18:43 avatar
Nie, pre 32. Anti-VIVIVI.
Súhlasí Ónya


55.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   11. 10. 2009, 19:00 avatar
Vlado, ano viem...


56.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 19:01 avatar
Skús o ňom niečo povedať? Kde si sa s ním stretol? Alebo ako si ho spoznal?


58.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   11. 10. 2009, 19:02 avatar
Zase ? Nexe sa mi už...


59.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 19:03 avatar
Len skús. Stručne. Príklad: Stretol som sa s ním na záchode. Však len napíš krátke vety. Jednoznačné.


60.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   11. 10. 2009, 19:09 avatar
No dobre, je sympatický a velice dovtipný ale na Boha nemá nikto...


61.
označiť príspevok

Vlado muž
   11. 10. 2009, 20:08 avatar
A toho Satana poznáš tak rovnako ako toho Boha?


63.
označiť príspevok

ether muž
   14. 10. 2009, 11:56 avatar
a manželku má Babu Jagu, hmm?


36.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 18:12 avatar
ja nastastie vidim Bohynu  


38.
označiť príspevok

Mortiis
   11. 10. 2009, 18:19 avatar
ja vidím prírodu, do čerta s bohmi/bohyňami a polobohmi/polobohyňami
Súhlasí ether


39.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 18:21 avatar
ano Mortiis a niektori su viditelni a aj neviditelni..ty mas tiez vedla seba Bohynu a viditelnu ,ni ? ty si pre nu co, iba poloboh ?  


40.
označiť príspevok

A-čko muž
   11. 10. 2009, 18:23 avatar
A ja ze nejaky power ranger  


41.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:23 avatar
o akých Bohoch je tu reč ??   


43.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 18:26 avatar
Ónya no predsa o slnecnych,oblecenych v ludskych satockach  


45.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:29 avatar
myrai..nejak sa mi to ušlo veľa ..nemám prehľad..neviem o čom je reč..)))  


50.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 18:38 avatar
Ónya neboj sa neprinesiem ti slovami nic ,co by bolo proti tvojmu rozvoju vo viere v dobro tvojho Boha  
preto koncim v tejto teme,majte sa
dnes si musim dat vo svojich snoch pokec so svojim slnecnym anjelom , bo mam uz z vasich prispevkov mesuge
ale kto mi odpovie ..kto je zly v cloveku,ked dokaze rukou zabit cloveka..Satan ? kde potom vsade je ?


51.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:41 avatar
myrai prepáč, nadobúdam dojem že je tu polovica df-prepracovaných ..nechápem, zmysekl prvej tvojej - teda náväznosť.. nevadí,,. hlavne že už je večer a aj som nič nestihla.  


53.
označiť príspevok

myrai žena
   11. 10. 2009, 18:51 avatar
prepac Ónya ,ale ja pisanim konin sa fajnovo uvolnujem a neberiem ohlad ani na moj pravopis,ani na slovosled a pomaly uz ani na zmysel nadvaznosti mojich myslienok.Idu a nechavam ich plavat prudom a tak ich tu ja prezentujem..prepac mi to
Súhlasí Ónya


42.
označiť príspevok

Mortiis
   11. 10. 2009, 18:26 avatar
Ja mám dve bohyne, jedna je Múza a druhá Barborka  Ty si myslela asi Barborku, že?
Súhlasí myrai, postoy-lea


37.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 10. 2009, 18:12 avatar
...mno, konečne som si to prečítala.. nuž, dievča to bude mať v živote ťažké, pri bujnej predstave svojho JA " bude nepochopená okolím a bude jej to sťažovať všetko - kam sa pohne. Je to psychóza - vyniknúť, extrém byť za každú cenu niečím zaujímavá, ..teraz, v tomto veku si neuvedomuje aké následky bude mať neskôr a dosť sa potrápi aby sa dostala do normálu.


64.
označiť príspevok

ether muž
   14. 10. 2009, 12:01 avatar
o tom to teda malo byť, ni?


67.
označiť príspevok

zaujimava žena
   18. 10. 2009, 14:31 avatar
aaaa, pre boha, chudák škrečok  
Súhlasí ether
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:07,  Ak nemajú rôzne skupiny v spoločnosti spoločné hodnoty a priority, znamená spoločné črty...
dnes, 11:06,  1 - Peklo a krestanska viera. Veru, ked peklo existuje, preco ma potom prist Jezis druhy krat na...
dnes, 10:59,  Fuj ten satanský pohľad.*21
dnes, 10:55,  Ako obyčajne, nie si ani len schopný reagovať k veci.
dnes, 10:54,  Keď sa môžem opýtať, kde v biblii sa píše že Satan bude vládnuť v pekle?
dnes, 10:39,  era ja nemam strach ani z komunistov....ved preco vlastne?.....tam maju ludia istotu prace....ale...
dnes, 10:35,  Za prvé, je už preukázané, že migranti pôsobia podstatne viac kriminality,ako naše...
dnes, 10:30,  Tak, ako ty si stále hudieš svoje, že Slováci sa migrantov BOJA, tak si niekto iný môže...
dnes, 10:28,  vidím, ýže ti dnes bobor pekne drukuje....to musi byť balzam na jeho rozorvanu nespokojnu...
dnes, 10:27,  ja nevidim v migrantoch hrozbu...su to ludia pred Bohom takí istí ako ja...oni mas neidu...
dnes, 10:24,  Mám svoju predstavu o duchovnom svete. Mám svoje skúsenosti s duchovným svetom. To sú však...
dnes, 10:21,  Také sa do tvojho sveta už nezmestilo. *19
dnes, 10:20,  Keď zo sveta vylúčime to, čo v ňom skutočne je, čo sa v ňom vyskytuje, budujeme si svoj...
dnes, 10:18,  Áno, tu niet o čom ďalej.
dnes, 10:17,  A už si skončil. :)
dnes, 10:13,  bu bu bu *13
dnes, 10:13,  Zatváranie očí pred skutočnosťou - tvoj osvedčený postup, ako ochrániť svoj život v...
dnes, 10:12,  Výborne. A presne tak je to aj s tými, ktorí sa bránia príchodu islamských a afrických...
dnes, 10:08,  ja strach z komunizmu nemam, len vidím v tom neskutocnu hluposť....a fasizmu...
dnes, 10:08,  Akonáhle povieš, že nemôžeme vystúpiť z EU, tak ja poviem z princípu, ze chcem...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(175 240 bytes in 0,484 seconds)