Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Šokujúce priznanie: Ľutujem, že mám deti, sú ako parazity

31
reakcií
2645
prečítaní
Tému 6. apríla 2013, 21:42 založil Lea Pragmatická.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   6. 4. 2013, 21:42 avatar
Čas, ktorý som strávila so svojimi deťmi som neznášala, boli ako parazity, ktoré si odo mňa len brali a nikdy mi nič nedali..." Toto sú slová mamy dvoch detí, ktorá svojim priznaním vyrazila dych mnohým a preto jej bez milosti dávajú príznak krkavčej matky. Vraj porušila nedotknuteľný zákon prírody...

Radšej nenútiť...

Stuart a Jo v čase, keď boli ešte deťmi57-ročná Isabella Dutton sa rozhodla verejne prehovoriť o všetkých svojich pocitoch, ktoré jej prinieslo, či lepšie povedané neprinieslo materstvo. Chcela by tak podporiť všetky ženy, ktoré po deťoch netúžia, aby neverili zaručeným radám, že láska sa dostaví po pôrode. Jej úprimné slová ale mnohým vyrážajú dych..

Len máloktorá mama na svete totiž nedokáže nemilovať svoje deti, a preto bude pre mnohé z vás skutočne ťažké prečítať si príbeh Isabelly. Na druhej strane dáva priestor na zamyslenie, či je skutočne nutné nútiť do materstva niekoho, kto potom naozaj netúži s presvedčením, že až bude svoje dieťa držať v náručí, tak svoj názor zmení...

Nijaký príval materinskej lásky
Isabella sa do svojho manžela Tonyho zaľúbila už ako dieťa, bol je prvou láskou a manželmi sa stali po rokoch spoločného randenia. Jej muž bol od začiatku oboznámený s tým, že ona deti nechce a po materstve netúži, no Tony bol presvedčený, že je ešte mladá a nevie presne o čom hovorí. On chcel štyri deti, ona žiadne. Keď mala 22 rokov, predsa len otehotnela a na svet prišiel ich syn Stuart. Isabella hovorí, že aj po rokoch si presne pamätá na svoje pocity.

Stuart mal asi päť dní, spal pokojne v postieľke a ja, ako som sa na neho dívala, necítila som absolútne žiadne puto, nijaký príval materinskej lásky sa nedostavil. V tú chvíľu som vedela, že toto dieťa bolo najväčšou chybou v mojom živote..."Predsa aj druhé
Napriek svojim pocitom urobila pre dieťa prvé aj posledné, do starostlivosti vložila všetky svoje sily a energiu, ale lásku nie. Pritom Stuart bol vraj veľmi milé a pokojné dieťatko, preto vylučuje, že by jej pocity pramenili z únavy, nevyspatia alebo z popôrodnej depresie.

Ona ho jednoducho považovala za cudzinca, ktorý jej zasahoval do života, aj toho manželského a menil ho k horšiemu. Keď mal Isabellin syn vyše dvoch rokov, prišla na svet dcérka Jo.

Možno je to zvláštne, že som ju porodila, ale keď už som to dieťa mala, bolo by veľmi sebecké mať iba jedno, zaslúžil si súrodenca..."Ani druhé dieťa však nezmenilo Isabellin názor, k dcérke Jo bola rovnako ľahostajná ako k Stuartovi. O deti sa teda síce zodpovedne starala, ale materstvo ako také nenávidela.

Viem, že môj život by bol oveľa šťastnejší a naplnenejší, keby som nemala deti. Častokrát som si aj pred inými povzdychla, ako veľmi by som si priala, keby som ich nemala. Priatelia z mojich slov lapali po dychu a tvrdili, že niečo také nemôžem myslieť vážne. Moja odpoveď bola - samozrejme, že áno..."Čítajte tiež:

?Mama osmorčiat svojich 14 detí nenávidí, no naďalej na nich zarába!
?Príbeh: Otehotnela v 15-tich a mnohí ju odsúdili, no teraz je príkladom!
?Naj mamička Hollywoodu: Žiadny luxus, len tepláky a kopec materinskej lásky!
Malí votrelci
Pre mnohých spoločných známych bol postoj tejto ženy nepochopiteľný, vraj o čo jej ide, veď aj tak vedie len jednotvárny život, ani kariéru nijakú nebudovala, tak prečo materstvo vníma ako obeť?

Ak som si na svojom živote bez detí niečo cenila, tak to bola sloboda, mier, samota a pokoj. Veľmi rada som vnímala len samú seba. A pri deťoch som už nemala nič z toho, zrazu tu boli dvaja malí votrelci.."Isabella vraj netuší, kde sa to v nej vzalo, veď sama pochádza z piatich detí, vyrastala v šťastnej rodine, jej rodičia ich milovali, no aj napriek tomu ona sama od mala vedela, že deti nechce. Nikdy.

Viem, že existujú milióny ľudí, ktorí ma považujú za chladnokrvnú a neprirodzenú, pretože som porušila nedotknuteľný zákon prírody, ale som presvedčená, že sú aj takí, ktorí tajne cítia to isté.. len to nepriznajú..."Svoje pocity nikdy neskrývala

Napriek všetkému som starostlivou mamouPred manželom Tonym, ktorý má dnes 62 rokov, vraj svoje pocity nikdy neskrývala. Stále žijú v tom istom dome, kde sa pred rokmi nasťahovali, ich deti sú už dospelé a obaja manželia sa venujú tomu, čo ich baví.

"Tony je vášnivý športovec, ja milujem pletenie, šitie a chodím do knižného klubu." Po niekoľkých rokoch sa jej manžel opýtal, či skutočne stále ľutuje fakt, že mali deti. Odpovedala, že áno, ale že ho tak veľmi milovala, že mu otcovstvo nechcela odoprieť. Jeho sen sa naplnil a on si deti veru naozaj aj užil. Ako nadšený futbalista k športu priviedol aj syna a dcéru vždy naviedol na rôzne bláznivé dobrodružstvá.

Manželstvo treba pestovať
Tony si vraj dal záležať aj na manželstve a s Isabellou nezanedbávali ani sexuálny život. Každý piatok večer patril iba im dvom, o deti sa vtedy starala Tonyho mama. Svojej manželke dodnes nič nevyčíta, pretože sa o deti vždy starala s plným nasadením, nikdy nevyužila pestúnky, ani inú pomoc. Isabella sama hovorí, že nepochopí ženy, ktoré vraj po deťoch túžia, niektoré ich ani nemôžu mať a vynaložia veľké úsilie aj financie pre liečbu neplodnosti a v momente, keď ich majú, sa zrazu plahočia späť za kariérou a deti zveria cudzím ľuďom. Také sú vraj lepšie než ona?

Čo si o tomto myslíte vy?
?Je naozaj možné, aby sa v žene nevyvinul žiadny materinský cit? Čo si o tom myslíte vy? Diskutujte aj s ostatnými >> TU!
A ako si žijú dnes?
Jej syn Stuart má dnes 33 rokov, je ženatý s Lisou (37) a premýšľa o deťoch, no Isabella mu jasne naznačila, že nebude typickou babičkou, ktorej budú vodiť deti na stráženie. Jej dcéra, dnes 31-ročná Jo, ako jediná vycítila mamin chlad a raz sa jej otvorene opýtala:

Ty ma nemiluješ mami? Prečo mi to nikdy nepovieš?"Isabella vedela, že dcéra má pravdu, ale zaklamala jej a uistila ju, že to tak nie je. "Jo na deti nikdy nepomýšľala, ktovie, možno som ju ovplyvnila.." Bohužiaľ, u dcéry rozvinula skleróza multiplex, musela sa vzdať milovanej práce kuchárky a dnes žije opäť s mamou. Isabella sa teda o ňu opäť stará, no každý deň si je čoraz viac vedomá toho, aký by bol jej život bez detí šťastnejší a bezstarostnejší.

Mám 57 rokov, deti som nikdy nechcela. Paradoxne a možno práve preto, som svedomitý a starostlivý rodič... O dcéru sa budem starať, dokiaľ budem vládať a Stuartovi vždy rada pomôžem, aj keby som si mala ruku odrezať..."... nuž, k slovám tejto mamy niet viac čo dodať, dokonca sa ani nedá povedať, či je to v poriadku alebo nie. Právo máme len na svoj vlastný názor... A čo vy?
Čo si o tom všetkom myslíte ?

najmama.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

PS: Otvorená a úprimná spoveď ženy matky. Nie je sama. Týka sa to mnohých žien, ktoré oľutovali, že mali deti. Som rada, že táto žena otvorila túto tému, lebo vieme, že aj okolo nás sú také ženy. Vážim si jej otvorenosť a úprimnosť. Myslím, že aj mužov by sme takých našli. Nie je to hanba. Je to fakt. A je to aj o tom, že materstvo a otcovstvo nie je zmyslom života každého človeka na svete a netreba sa nútiť do niečoho čo necitíme ako správne.
Súhlasí arXiv


2.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   6. 4. 2013, 21:51 avatar
Co clovek da, to sa mu vrati... Bumerang...
Súhlasí Ónya


10.
označiť príspevok

Scarllet žena
   6. 4. 2013, 23:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

viluette muž
   6. 4. 2013, 21:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   6. 4. 2013, 21:57 avatar
Prečo? Je starostlivejšia a obetavejšia ako tie ľúbiace, despotické a manipulatívne matky, ktoré majú detí na parádu, splnenie si svojích túžob a prezentáciu svojích schopností cez svoje detí a výsledky detí. Nie nesúhlasím. Je až priveľmi zodpovedná a vie o čom je život. Nevešá nikomu bulíky na nos o krásnej láske a vie, že život je utrpenie.


6.
označiť príspevok

viluette muž
   6. 4. 2013, 22:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 12:00 avatar
Iste, možno aj deti tej ženy sú chudáci. Ale viacej chudákov nájdeš, ktorí majú také matky, ktoré kričia do sveta ako ich ľúbia a všetko pre nich nezištne robia. Stačí dôverný rozhovor s takou matkou alebo s dieťaťom, a by si sa divila aká je pravda a ich skutočné vnútorné pocity (od krivdy, po využívanie, nevďačnosť), rovnako na strane detí, ktoré sú manipulovaní, buzerované, kontrolované a využívané aj, keď už sami sú už niekoľko desaťročí dospelými.
Súhlasí Slušný človek


7.
označiť príspevok

Scarllet žena
   6. 4. 2013, 22:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

Scarllet žena
   6. 4. 2013, 22:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

Malá Zoe žena
   7. 4. 2013, 14:36 avatar
Takáto absolútna absencia materinského citu je proti prírode a všetkému prirodzenému a zdravému..


8.
označiť príspevok

Scarllet žena
   6. 4. 2013, 22:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 12:09 avatar
Scarllet, jej nie sú detí ľahostajné, dbá na ich potreby a všetko pre nich. Len otvorene povedala, že ich neľúbi. Ale myslím si, že tá žena má viac empatie ako iné. Prečo potom milujúce matky deti - deti týrajú telesne či psychicky výčitkami, ponižovaním? Prečo sú plné detské domovy? Ústavy pre chorých ľudí? Prečo mnoho milujúcich matiek dá svoje dieťa do ústavu? Prečo mnoho milujúcich otcov, ako náhle sa dozvedia, že dieťa sa im narodilo poškodené ihneď zabudnú na manželský sľub a povinnosti otca a utekajú ako o život preč z takej domácnosti a narazia si mladú ženu na sex? A zabudnú na ženu, ktorá im porodila dieťa a dieťa, ktoré sa nepýtalo na svet ostane bez "milujúceho" ocinka? Otvorte si oči a pozrite sa do reality "milujúcich" matiek a otcov. Nič moc, pri všetkej úcte a ešte k tomu kopu pokrytectva.
Súhlasí Slušný človek


15.
označiť príspevok

Scarllet žena
   7. 4. 2013, 14:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

Scarllet žena
   7. 4. 2013, 14:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 17:10 avatar
Scarllet nechce sa hádať. A isté ozaj milujúca a starostlivá matka je väčší vzor ako len starajúca sa a nemilujúca. To je bez debaty.


9.
označiť príspevok

Scarllet žena
   6. 4. 2013, 23:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

zarra muž
   7. 4. 2013, 19:39 avatar
Nemudruj o psychopatizme a ty si davaj pozor co za psychopata vychovas z vlastneho syna...


11.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 08:32 avatar
si spomínam ako ma raz dávno šokovali slová jednej matky ..bolo dosť popršané, a oproti mne kráčala matka asi s 2 ročným malým.. pred nimi kaluž vody ..a ako dieťa, člup nožičkmi do vodičky,..a na to matka zareagovala s hnevom :
" čo robíš ty GRÁZEL JEDEN !! a vymlátila ho..)
Ak sa z malého stal neskoršie grázel..tak sa niet čo čudovať pri takejto výchove,..pretože to, čo sa do detí vštepuje od malička,
to si osvoja,.,.nosia to v podvedomí často aj celý život.


20.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 17:12 avatar
Onya takých prípadov je vela, ked to vidim je mi zle. Je mi luto toho dietata. Na druhej strane neodsudzujem tu matku, mozno ju ten maly permanentne nasiera a je zlym a neposlusnym dietatom. Si predstav ake peklo na zemi maju matky s detmi, ktore maju chorobu ADHD a ako ti mali tyrani s tou chorobou nicia celu rodinu aj surodencov. Je to strach.


21.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 17:36 avatar
lea..prax ukazuje, že príčina takéhoto správania pochádza z nedostatku lásky a nedostatočnej opory od partnera, ..či zlá ekonomická situácia..spolu s tým tiež môže súvisieť , že tá nespokojnosť sa prenesie do nervozity, stresu, ..a matka nezvláda výchovu ..nie je chyba v deťoch ale v dospelých, to si pamätaj..bo každé dieťa prechádza svojim vývinom..každý vek má svoje obdobie ..najhoršie čo matky stresuje je, že napr. 2 ročné dieťa sa o všetko zaujíma, že keď sa už naučilo chodiť, všetko dočahuje,..je zvedavé..sústavne ho treba mať na očiach aby sa mu niečo nestalo,..3-ročné sa začína na všetko vypytovať "prečo ?..apod...práve toto stresuje niektorých rodičov, bo nemajú trpezlivosť..hlavne ak je viac detí, strácajú nervy...a ako hovorím , pocity matky sa prenášajú aj na dieťa..a potom sa čudujú, že im dieťa často plače...atp, je toho na veľa čo povedať k tomu.
Súhlasí Lea Pragmatická


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 17:43 avatar
a ešte..ak je dieťa obklopené láskou je kľudné..dobré..ale musí byť aj "živé"..čo svedčí o jeho zdravom vývine,../a tá častá hyperaktivita sa nesie s dobou, ..ale dieťa tak malé nemôže byť nezvládnuteľné..nemôže byť tak malé zlé a neposlušné..môže byť len vzdorovité..ale na to je tiež spôsob ako ho ukľudniť.., dieťa vzdorovoté si čato takto vyžaduje pozornosť..ako hovorím je tam nedostatok lásky ..to dieťa si ju takto pýta.


23.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 17:45 avatar
Onya, kto z nas hoci len tu moze povedat, ze mal pekne, stastlive detstvo a vela lasky? Nehovorim, ze starostlivych a obetavych rodicov, co zabezpecia potrebne- to ma asi vacsina.


26.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 17:59 avatar
lea..dieťa potrebuje pohľadiť, popestovať, milé slovo, potrebuje pozornosť - v podobe záujmu rodiča ..nie byť odstrčené,..proste potrebuje láskavých rodičov. Bola generácia ..kedy sa socialistické myslenie prenášalo do rodín..ako napr. že chlapec sa má učiť tvrdosti,..aby bol z neho Chlap..to jest oklieštené city, bitky , "chlapci/MUžI neplačú" sa im vštepovalo..takto deti potláčali všetky emócie..citová stránka bola potlačená vo veľa rodinách..aj u dievčat, ktoré boli často vychovávané s emočným chladom, ..že by to bolo tou socialistickou morálkou ?..atp,.neviem, nechce sa mi o tom hovoriť.


27.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 18:02 avatar
Onya moze to byt socialistickym sposobm vychovy a moralky, kedy vladol ateizmus ako povinna dogma.


29.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 18:09 avatar
neviem či to súvisí s ateizmom..ale niesla sa doba akejsi "studenej tvrdej morálky, ..) ..asi je to individuálne..chlapi chodili povinne na vojnu a niektorí sa zmenili na nepoznanie.. či už k lepšiemu alebo k horšiemu.


30.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 18:13 avatar
Onya to je pravda, 2 roky povinnej vojenskej sluzby - to bolo pre muzov dobre, aspon sa naucili, upratovat, varit, skladat saty a pocuvat. Tym muzom, ktorym na vojne nepreskocilo (ale to boli psychicky slabi alebo nestastnici, ktorych ini zli muzi utyrali), tym to pomohlo a viac si vazili zenu a jej prace a aj automaticky pomahali doma.


24.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 17:50 avatar
no a do tretie jeden otrasný prípad..ktorý sa stal ešte za socíku.. kedy matka odsekla 3 ročnej dcére obe ruky v zápästí, lebo ako malé zvedavé všetko bralo do rúk..
Dávnejšie o tejto dcére dávali v Tv jej život...napriek svojmu handicapu a otrasnému psychickému zážitku, ju s láskou vychoval otec, ..stala sa znej úspešná plavkyňa, je z nej pekná a sebavedomá žena , vyštudovaná a ovláda niekoľko rečí ..ale tá bolesť sposobená a ešte k tomu matkou sa z nej nikdy nevymaže,.matka jednala v totálnom skrate /neviem čo tomu predchádzalo/ ..zdravé dievča prišla o ruky aj o matku..)


25.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   7. 4. 2013, 17:57 avatar
Tak ako existuje vodicak na auto. By mali byt aj papiere na rodicovstvo - nejaky certifikat. Podla mna 50 percent matiek b y prepadli a nedostali certifikat. Z existujucich otcov by cca 70 by nedostali certifikat , ze su sposobili byt otcami so vsetkym, nielen vystriekat semeno do lona a slus.


28.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 4. 2013, 18:05 avatar
nepomôže ani svätená voda..ak ten citový základ nie je daný v rodine ..a neskôr sa môže vykryštalizovať nejakým uvedomením sa..ale väčšinou je to o zrelosti jedinca..)
Dopredu žiadny človek nemôže ani len tušiť aký bude rodič,. aj keď predstavu má,..))


12.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 4. 2013, 09:28 avatar
diktator v Severnej Korei mal urcite tento druh vychovy


18.
označiť príspevok

majomajo muž
   7. 4. 2013, 14:53 avatar
Deti sú deťmi kým ich nevychováme, potom sú to už samostatní dospelí jedinci, niektorí rodičia to nevedia takto brať, nevedia sa s týmto v prírode bežným javom zmieriť .
Súhlasí Ónya


32.
označiť príspevok

mohammed žena
   10. 4. 2013, 02:39 avatar
dello drahá,

Moje meno je slečna Barika mohammed, vysoký dobre vyzerajúce mladé dievča, tak krásna a starostlivá s dobrým pochopením, veľtrh v pleti, starostlivosť s dobrou zdieľanie, honesty.I videl váš profil tu, ktorý ma zaujíma veľa a rozhodol som sa kontaktovať you.I naozaj chcete mať dobré priateľstvo s vami, aj keď ste sa vzali, môžeme byť priatelia, mám dôvod výberu Vás ako môj priateľ, prosím, ak chcete vedieť, more.Please ma kontaktovať cez tento môj e-mailovú adresu (barikamohammed97 @ yahoo.com) Musíme si pohovoriť, a poznať svoje vlastné viac a rovnako zdieľať fotografie na každý other.hope počuť od vás. Prosím, odpovedzte mi s mojím e-mailovú adresu tu (barikamohammed97@yahoo.com) Yours New Friend slečna Barika, Ďakujem.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:21,  Očivišče, ale ako vždy a vo všetkom to nafúkne, veď on je niekto nie ? *13*13*13*13*13*13
dnes, 23:19,  Vsimni si, kolko v kratkom case popisal sprostosti, aby zakryl, ze s tym srncom vypotil...
dnes, 23:19,  19. ....... Takú zmluvu uzavrel aj Boh s Izraelitmi! A aj tí sa nebiblicky spoliehali , že...
dnes, 23:17,  On bol taky isty vyhadzovac, ako je "fotograf", ci "polovnik". *13*13*13*13...
dnes, 23:13,  Už to vyplýva z jeho povahy že sa sám chváli, no ale veď bol vyhadzovač a to bola...
dnes, 23:12,  https://www.prelovca.sk/o-polovnictve/srnec-horny/
dnes, 23:11,  Zabavne je, ako sam seba chvali, a vzdy za chuja zostane. *13*13*13*13*13 Vies si ho predstavit,...
dnes, 23:10,  16, ....... A BRÁNY PEKELNE POVOLILI, A ZABILI TÝCH? KTORÍ SI MYSLELI ZE ICH NIKDY...
dnes, 23:05,  pussy musím. *13
dnes, 23:04,  Hoaxy od Pussy Riot :)
dnes, 23:04,  No keby nechodil, bola by tu riadna nuda, aspoň je veselóóó................
dnes, 23:02,  Nič, akože kopíruje hojáksy, nič viac a ani nič menej.
dnes, 22:58,  Za príchod mesiáša nie Krista :)
dnes, 22:56,  Pussy riot ? :)
dnes, 22:48,  Keby len zakladajuci clen. On je aj predseda, tajomnik, aj polovny hospodar. *13*13*13*13*13*13...
dnes, 22:44,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/124435190_658459948165007_6095850204539902496_o.j...
dnes, 22:38,  Kristus založil novú a večnú zmluvu so svojimi apoštolmi a bude s nimi a s ich nástupcami...
dnes, 22:34,  V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem zo svojho Ducha na každé telo: vaši synovia a vaše...
dnes, 22:33,  era teraz nič nového . Falšovanie ako životný štýl .
dnes, 22:30,  A je to jasné, ty nie si z tohto sveta, prezradíš nám,odkiaľ pochádzaš ?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(111 148 bytes in 0,335 seconds)