Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

SOCIALIZMUS ALEBO VYHYNUTIE

80
reakcií
360
prečítaní
Tému 26. júna 2019, 16:39 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
29. 03. 2009
15
25. 10. 2008
5
08. 04. 2019
5
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 16:39 avatar
Posledná veľká vedecká správa IPBES The regional assessment report on BIODIVERSITY AND ECOSYSTEM SERVICES
FOR THE AMERICAS informuje o tom, že ľudská činnosť ženie milióny rastlín a živočíšnych druhov do záhuby. No nejde o hocijakú činnosť: sú to rozhodnutia úzkej menšiny bohatých a mocných.

Správa ukazuje, že táto kríza masového vyhýňania je poháňaná ekonomickým systémom, ktorý uprednostňuje rast zisku pred všetkým ostatným. "...

www.ipbes.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

poleblog.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ty to furt píšem, že socializmus/komuniszmus je jediné logické východisko... už to chápu aj vedci z USA...  


2.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 16:40 avatar
*Ti to furt píšem
márja józef---


3.
označiť príspevok

Sandokan muž
   26. 6. 2019, 16:48 avatar
Za socializmu aspoň nepustili fašistov k moci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rasizmus bol považovaný za amorálny!!!!!!!!!! Ale nechcel by som ho späť!!!!!!!!!!!


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2019, 16:51 avatar
Akože nie? Veď tunajší Kasafran je síce fašista, ale počas socializmu pôsobil v Štátnej bezpečnosti. A to bola komunistická polícia.

Sandokan, bude lepšie, ak stade sám dobrovoľne vypadneš, pretože hanobíš svojimi príspevkami anarchistické hnutie.
Súhlasí Osvietený


5.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 16:52 avatar
STOP SOCIALIZMU!
Radšej vyhynieme..


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2019, 16:55 avatar
Táraš nezmysly. Nevyhynieme, a o tom, akú budeme mať politiku, rozhodnú voliči. Na Slovensku máme veľa voličov masochistov, ktorým je jedno, aká bude politika, preto nechodia voliť.
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 16:59 avatar
V tom prípade nezmysly tárajú americkí vedci.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:05 avatar
Boris a ja som myslel že máš v amerických vedcoch jasno . Odkedy im dôveruješ ?    


23.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 21:25 avatar
22. aj diabol cituje bibliu ked sa mu to hodi


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:40 avatar
aj čertice ?


6.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 16:54 avatar
Ide o voľný trh, ktorý nieje regulovaný, teda ide ako besný hlava nehlava, nehľadiac na nič okrem zisku.
Plánované hospodárstvo je o plánovaní, teda myslení do budúcna, zachovaní nejakej obnovy, minimalizovanie odpadu a tak podobne.


7.
označiť príspevok

Sandokan muž
   26. 6. 2019, 16:54 avatar
Nepamätám si kto je Kasafran!!!!!!!!!!!!!! Čo píše na podporu fašizmu????????????


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:26 avatar
Uplne všetko


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 6. 2019, 16:57 avatar
Je to jedno. Bude dobre, ak stade odídeš. Kazíš tu vzduch, ako aj morálku diskutujúcich.
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

Sandokan muž
   26. 6. 2019, 17:01 avatar
Hajzel, ty mi nebudeš určovať čo mám robiť!!!!!!!!!!!!!!!! To potom vyzerá, že si jebnul do sveta pičovinu!!!!!!!!!!!!!!


30.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 6. 2019, 22:04 avatar
Danka Bobesova tu nebola ?


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 17:45 avatar
Socializmus je super len na to musí najskôr krajina mať socializmus Kanady , Švédska či Norska je fajn . Ale i socializmus v Eu ako komplexe je výborný . Len ďaleko od komunizmu utekať .

Vďaka socializmu sú Kanaďania po prvýkrát bohatší ako Američania
www.financnytrh.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Stručná história švédskeho socializmu

V roku 1809 podniklo cárske Rusko inváziu do Švédska a ukoristilo územie dnešného Fínska. Asi tak by znela odpoveď na otázku, ako si škandinávske kráľovstvo spomína na poslednú vojnu.
www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V krajine fjordov: Nóri si vybudovali socializmus v praxi, aj tak by ale mnohí chceli žiť inde
Nórsky socializmus

Na každom kroku vidieť, že pri zveľaďovaní svojich miest Nóri nešetria. Veď ani nemusia – Nórsko je vraj jediným štátom na svete, ktorý nie je zadlžený a okrem toho má obrovské nerastné bohatstvo. Priemerná mzda je tam neuveriteľných 5 243 eur (podľa iných zdrojov dokonca 7 000 eur). Aj odvody a životné náklady sú však vysoké. Nóri tvrdia, že oni majú už dlho to, o čo sme sa my dlho pokúšali – socializmus v praxi. Podnikatelia a veľké firmy platia obrovské odvody, ktoré idú do zdravotníctva, školstva a sociálneho zabezpečenia.

Kto by si však myslel, že všetci Nóri to považujú za šťastie a ich životný sen je bývať v Nórsku, mýlil by sa. V Narviku sme sa stretli s jedným Nórom stredného veku, ktorý bol majiteľom výrobnej firmy (zamestnával 7 ľudí, teraz po kríze zostal sám s manželkou a so svojím otcom). Na základe rozhovorov s ním sme sa dozvedeli, že túto vymoženosť sociálnej starostlivosti platia všetci podnikatelia a firmy vysokými odvodmi. Takže ak niekto podniká a náhodou sa mu darí, je bežné, že býva daňovo zaťažený až do takej miery, že buď z Nórska odíde, alebo podnikanie zruší. Potom sa, samozrejme, štát oňho postará. Takže ani jeden podnikateľ si ten „socializmus v praxi“ nechválil. Nóri však nikdy nerátali s tým, že tento systém sa dá aj zneužiť, ako im to práve v týchto časoch dokazujú nespočetní prisťahovalci z Ázie, Afriky a juhovýchodnej Európy. Títo nórsky systém doslova zneužívajú a vo veľkej miere nemajú ani náznakom záujem o nejakú prácu – veď štát sa o nich postará.
Súhlasí the X


13.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 20:15 avatar
Bratislava 21. februára (TASR) - Víťazný február 1948 predstavoval veľkú prehru aj pre životné prostredie na Slovensku. Bývalý režim podriadil „plneniu plánu na viac ako 100 percent“ všetko. A jednou z obetí budovania komunizmu je tak aj naša príroda.

„Je 28 rokov od pádu socializmu. A v životnom prostredí pred sebou stále tlačíme dedičstvo,“ vyhlásil minister životného prostredia László Sólymos.

Masívne budovanie priemyslu, nezodpovedné zaobchádzanie so škodlivým odpadom, ale aj neinformovanosť o zlých pracovných podmienkach boli obrovskou záťažou pre životné prostredie a zdravie obyvateľstva. Nechýbali prípady, keď sa obyvateľstvo o nebezpečných haváriách vôbec nedozvedelo.

„Najznámejší príklad priniesol rok 1986. V dôsledku zamlčiavania informácií o havárii v Černobyle boli postihnutí tak odporcovia vtedajšieho režimu, ako aj jeho podporovatelia,“ pridáva sa František Neupauer, riaditeľ sekcie vedeckého výskumu Ústavu pamäti národa.

Na druhej strane éra socializmu dokázala, že ani ekonomika postavená na absolútnej bezohľadnosti k životnému prostrediu automaticky nemusí byť úspešná. Práve to možno pokladať za jeden zo silných argumentov k prechodu na zelené obehové hospodárstvo. Na systém, kedy ekonomický rast nejde na úkor životného prostredia, ale naopak, idú ruka v ruke.

No ani úsilie, aby sme sa environmentálnym záťažiam v budúcnosti vyhli, neznamená, že dedičstvo minulosti netreba riešiť. Ministerstvo životného prostredia aktuálne pracuje na riešení desiatok záťaží z doby budovania socializmu či éry krátko po roku 1989. K tým s vysokou prioritou patria napríklad bývalá skládka Chemických závodov Juraja Dimitrova v bratislavskej Vrakuni, bývalý areál Calexu v Zlatých Moravciach, skládka priemyselného odpadu v Dolnom Kubíne (Široká), odkaliská v obci Poproč – Petrova dolina, ale aj základne po bývalej Sovietskej armáde na Sliači a rôzne rušňové depá.

Koncom minulého roka rezort životného prostredia prevzal zodpovednosť aj za odstránenie ďalších skládok priemyselných odpadov, a to konkrétne v Ružinove – lokalita Čierny les, v Myjave – skládka galvanických kalov Holičov vrch a v Komárne – lokalita Harčáš. Sanovať sa budú tiež gudrónové jamy v obci Predajná na Horehroní. V súčasnosti je v Informačnom systéme environmentálnych záťaží evidovaných 2023 lokalít, z toho potvrdené sú takmer tri stovky. Na ich riešenie je do roku 2021 potrebných 210 miliónov eur. Slovensko môže na tento účel čerpať eurofondy vo výške 180 miliónov eur.


37.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 6. 2019, 22:25 avatar
Slovensko čakajú zlé časy a nikto zo starých ani nových „spasiteľov“ mu nepomôže
Ďalšia kríza na obzore
Tak ako platia zákony prírody rovnako platia aj v systéme tzv. kapitalistickej ekonomiky, postavenej na princípe vykorisťovania a kolonializmu pravidelne sa striedajúce obdobia konjunktúry a krízy. Poslednú krízu v roku 2008, ktorú spustilo prasknutie tzv. hypotekárnej bubliny v USA s obrovskou masou toxických nesplácaných úverov, Slovensko prekonalo najmä vďaka tomu, že v tom čase ešte patrilo v rámci Európy ku krajinám s najnižšou mierou zadlženosti obyvateľov.

Ako sa ironický vraví neexistuje kríza súčasného globálneho kapitalizmu, ktorú by po zrušení zlatého štandardu prezidentom Nixonom v USA v roku 1971 a nástupe „petrodolaru“, nezvládli tlačiarenské rotačky masívnym tlačením nekrytých peňazí alebo tzv. kvantitatívnym uvoľňovaním a znížením úrokových sadzieb, pretože Black tuesday - krach newyorskej burzy z 24. októbra 1929, ktorá dostala k moci Hitlera ktorý ju predpovedal, už elity nechcú zopakovať.

Stačilo masmediálne vymývanie mozgov ako zaostávame za vyspelým svetom v čerpaní úverov a ako výhodné je zobrať si hypotéku pri nízkych úrokových sadzbách a situácia sa na Slovensku diametrálne zmenila a zmanipulovaní Slováci dnes patria k najzadlženejším v strednej a východnej Európe a zadlženosť alarmujúci rastie aj naďalej nielen pri domácnostiach ale aj pri podnikovom sektore.
finweb.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.dnes24.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.istp.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V regióne strednej a východnej Európy sa rekordne sa zadlžujúci Slováci stali unikátom, keď ich dlhy v bankách už prevýšili úspory. Ako upozornila NBS, zadlženosť súkromného sektora v 3. štvrťroku 2018 dokonca prvýkrát prekonala úroveň 100 % hrubého domáceho produktu (HDP). V roku 2016 dosiahli celkové záväzky domácností 40 % hrubého domáceho produktu (HDP), pričom pred 10 rokmi bol tento pomer polovičný a najnižší v celej únii. Zatiaľ čo iné krajiny v posledných rokoch znižovali svoj dlh, slovenský súkromný sektor sa v tomto období zadlžoval najrýchlejším tempom spomedzi krajín EÚ.

Inštitút finančnej politiky MF SR už avizuje, že očakávaný nárast nesplácaných úverov v krízach oveľa viac zasiahne ekonomiky s vysokou úrovňou zadlženia a môže tak prehĺbiť jej negatívne dosahy.
Nedávne rozhodnutie NBS z júna 2019 o nutnosti zvýšenia kapitálových rezerv bánk, ktorým by extrémne zadlžení Slováci už neboli schopní splácať úvery neveští nič dobré.

www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Národná banka Slovenska:Banky budú musieť zvýšiť proticyklické rezervy

Vládou národa, ktorý obdivuje zlodejov, môže byť len vláda zlodejov
Obrat v zadlženosti Slovákov je žalostnou ukážkou ako ľahko sa dá tento národ zmanipulovať. Po štyridsiatich rokoch vymývania mozgov komunistickú propagandou sa nemožno diviť, že je tomu tak. Na Slovensku totiž vždy platilo - poturčený Janičiar horší od Turka, preto novodobí Janičiari boli nemeckejší než Nemci a prosovietskejší než sovietski komunisti, ktorých potomkovia na čele s exprezidentom, ktorý by chcel dnes prevziať moc, sú dnes prozápadnejší než ich vzory z Washingtonu, Bruselu či Tel Avivu. Ich jediným spoločným menovateľom je však vždy ich osobný blahobyt, ktorý si budovali a budujú na úkor biedy vlastného národa. Menili sa len spôsoby okrádania, od arizácie, cez znárodnenie až po privatizáciu. A zmagorení a okradnutí Slováci ich za to ešte aj obdivujú a volia, či už z nevedomosti, zaslepenosti alebo z vypočítavosti za ohlodanú kosť, ktorú im zhodia zo svojho bohatého stola.

Po prevrate v novembri 1989 malo bývalé Československo na rozdiel od susedných postkomunistických štátov najlepšie štartovacie podmienky a najnižšiu zadlženosť. Zatiaľ čo sa Slováci a Česi hašterili o pomlčku, bývalá nomenklatúra a konfidenti ŠtB a KGB zakladali finančné skupiny a postupne získavali ekonomickú moc. Dnes majú Česi za premiéra slovenského agenta Bureša a Slováci zvrchovaný, rozkradnutý a ekonomicky nesvojprávny štát riadený a ovládaný finančnou oligarchiou.

Výsledok po 30 rokoch, presunutie štátneho majetku, ktorý tvorili generácie niekoľko desiatok rokov na súkromné účty vyvolených a 44,5 miliardový štátny dlh pre ostatných, čo predstavuje k dnešnému dňu vyše 8 150 eur na obyvateľa vrátane novorodencov. K tomu ako bonus vyše 11 000 ľudí podľa údajov Eurostatu, ktorí musia ročne zomrieť v dôsledku nedofinancovaného a rozkrádaného zdravotníctva v rámci štatistiky tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti.
Za súčasný stav nesú zodpovednosť všetky ponovembrové vlády a parlamenty od roku 1990, ktoré schvaľovali zákony umožňujúce rozkrádanie štátu a vstup starých štruktúr, bývalých spravodajských agentúr a organizovaného zločinu do ekonomiky.
Trestuhodný a neodpustiteľný amaterizmus a diletantstvo vlády VPN a KDH, ktorá uzatvorila tichú dohodu s ľuďmi bývalého režimu a za obdobím komunizmu urobila v mene privatizácie generálny pardon ako povedali vtedajší lídri, dostali k moci HZDS a Mečiara. Za jeho vlády sa spustila vlna nekontrolovanej a divokej privatizácie s množstvom dodnes neobjasnených zločinov a vrážd, vrátane povinného platenia provízii do straníckej kasy.
Tak ako diletanti a hlupáci z VPN a KDH stvorili Mečiara, ktorý sa stal v očiach ohlúpnutého národa spasiteľom, Mečiar a jeho večne nenásytní privatizéri, ktorí vytunelovali sprivatizované podniky a priviedli ich do konkurzu, stvorili Dzurindu, Mikloša a privatizačnú kauzu Gorila.
Sľubom o dvojnásobných platoch Slováci opäť naleteli a od tzv. pravicovej vlády sa dočkali len odpustenia dlhov mečiarovým privatizérom princípom kolektívnej viny, kedy sa 150 miliardový dlh presunul do konsolidačnej banky a zaplatili ho občania. Divokú privatizáciu vymenili za výpredaj strategických podnikov a bánk do zahraničia, konkurznú mafiu na čele so sudcom Zoroslavom Kollárom a občanom ostali len tzv. nevyhnutné ekonomické reformy v podobe odoberania invalidných dôchodkov, príspevkov na barly atď.
Ekonomické experimenty Mikloša a Dzurindu, ktoré by v inom štáte vyvolávali minimálne sociálne nepokoje stvorili Smer-SD a tretiu cestu Róberta Fica, ktorý sa stal ďalším spasiteľom pod maskou sociálnej demokracie zakrývajúcej finančných oligarchov z pozadia, ktorí vyrobili Smer –SD ako náhradu za HZDS. Ficov Smer –SD je po viacerých kauzách za polčasom rozpadu a vyhorenia čo už začínajú vetriť noví spasitelia s blížiacim sa termínom parlamentných volieb. Do hry s blbosťou slovenského národa vstupujú noví hráči od proticigánskej Kotlebovej ĽSNS, cez bývalého Mečiarovho ministra spravodlivosti sudcu Harabina až po ďalšie klony SDKÚ, či Smeru-SD v podobe Progresívneho Slovenska, Spolu a marketingovej strany na jedno použitie obchodníka a kšeftára Kisku.
Alfa a Omega riešenia slovenskej biedy na ktorú v súčasnosti nemá žiadna politická strana „gule“ a odvahu
Všetky slovenské politické strany majú jedno spoločné. Majú problém resp. sa kŕčovito bránia prijatiu zákona o preukazovaní pôvodu majetku spätne od roku 1990 s otočením dôkazného bremena, ktorý unisono označujú za protiústavný a nevhodný pretože by si jeho prijatím pohnevali podnikateľov. Už z toho je jasné, že politika na Slovensku je závislá len na peniazoch sponzorov.

Od absencie tejto legislatívy sa totiž odvíjajú všetky problémy nedostatku finančných prostriedkov v zdravotníctve, školstve a ďalších rezortoch, vrátane vytvorenia bariéry a prevencie pri vykrádaní zdravotníctva, eurofondov a korupcie pri prideľovaní štátnych zákaziek, pretože páchatelia a ich rodinní príslušníci by mali problém preukázať pôvod pochybne získaného majetku.

Obdobná legislatíva a právomoci daňových úradov sú bežné zaužívané aj vo viacerých štátoch a nikto by si Slovensko nemohol dovoliť obviniť z porušovania zásad demokracie alebo komunistického znárodňovania.
Práve naopak, Slovensko by malo po páde komunizmu morálne a legitímne právo vysporiadať sa aj s ekonomickým zločinmi spáchanými osobami prepojenými s bývalým režimom a jeho tajnou políciou. Ak by Západ kryl a napomáhal finančnej oligarchii a zločincom, ktorých vygenerovala transformácia totalitného komunistického systému, nemohol by sa už z tohto dôvodu zdiskreditovať a stať sa ich spolupáchateľom.

Z prijatia tohto zákona v prospech slovenského ľudu majú panický strach všetci naprieč politickým spektrom, pretože prevažná väčšina slovenských politikov má maslo na hlave a mala by problém s týmto zákonom, a tí čo sa ešte nestihli obohatiť a nakradnúť, alebo to ešte len chcú, si nechcú pohnevať svojich sponzorov. Pokiaľ sa nenájde politická strana, ktorá namiesto zaťažovania a okrádania občanov zoberie tým, ktorí sa nečestne obohatili, zaradí sa len k nespočetnému množstvu parazitov a pijavíc prisatých na daniach slovenských občanov, medzi ktoré sa dostala už aj Kotlebova ĽS NS. Tá mala možnosť mať vo svojom programe –desatore, www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ako hlavný bod práve prijatie tejto legislatívy, čo navrhovali ešte pred voľbami v roku 2012 bývalí členovia a podporovatelia ĽS NS, ktorí boli oklamaní, pretože bod v tomto znení bol z programu po tom čo bol v Banskej Bystrici prijatý, stiahnutý na podnet podnikateľa blízkeho HZDS a ako sám neskôr priznal aj na podnet dnešného europoslanca Uhríka, ktorý ho označil ako utópiu. Po oznámení, že stiahnu svoju kandidatúru sa bod č. 1 nakoniec do programu dostal v čiastočne oklieštenej podobe. Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.

Dnes poslanci za ĽS NS chodia po súdoch a polícii a o dušu bojujú proti cigánskym parazitom, emigrantom, udeľovaniu ocenení osôb židovskej národnosti a za Ruskú federáciu. Nebojujú však za rozkradnuté Slovensko a nevadia im na kandidátke bývalí poslanci za HZDS a bývalí komunisti, čo len potvrdzuje, že pre volebný zisk sa spoja aj s diablom. Paradoxne sa v prípade ĽS NS spárilo ľudáctvo s komunizmom a dnes majú v europarlamente poslanca, ktorý sa hlási k prvému Slovenskému štátu a prezidentovi Tisovi a súčasne aj poslanca, ktorý po prevrate údajne asi ako jediný zo sudcov nezahodil stranícky preukaz, resp. zahodil ho ako posledný, v kancelárii si údajne zavesil obraz Lenina a v regionálnej televízii TV Global k prípadu jeho zaistenia so skladačkami drogy a nelegálnej zbrane policajtmi z Košíc verejne vyhlásil, že on je Rusín a o Rusínoch je známe akú majú povahu a že sú schopní aj zabiť.

Najprv by mali brániť okradnutých slovenských občanov, aby zo zúfalstva neskákali pod vlaky a nezomierali v dôsledku vykrádania zdravotníctva a až potom pózovať ako trápni hrdinovia v parlamente. Takto by Andrej Hlinka, ktorému išlo vždy o slovenský národ nikdy nekonal a nikdy by sa ako malý chlapec na súde trápne nevyhováral, že svojím výrokom myslel niečo iné alebo žeby nič podobné nenapísal, pretože písať po slovensky nevie. Ak by poslanci ĽS NS podávali trestné oznámenia na politikov a žaloby za zločiny spáchané proti ľudskosti a skrytú genocídu Slovákov, boli by skutoční hrdinovia a potom by sa mohli hlásiť k osobnostiam ako Andrej Hlinka.

ĽS NS zlyhala a stala sa súčasťou finančno-oligarchistického skorumpovaného systému, čo už viac krát potvrdila podržaním Smeru a je isté, že pod vedením M. Kotlebu ĽS NS nebude nikdy zjednocovaním prvkom a alternatívou ale len ďalším parazitom priživujúcom sa na systéme. Preto Kotleba Slovákom nikdy nepomôže.

Nový spasiteľ z Najvyššieho súdu
Ďalším v poradí spasiteľov a názornou ukážkou ako ľahko sa dajú ľudia na Slovensku ovplyvniť je sudca Štefan Harabin, ktorý má certifikát do každého režimu. Jeho zlatá éra sa začala nástupom Vladimíra Mečiara, kedy nebolo žiadnym problémom jeho členstvo v Komunistickej strane ani fakt, že v roku 1986 poslal do väzenia v rámci akcie ŠtB Vír, vo vykonštruovanom procese tajne vysväteného františkána pátra C. B. Janíka, ktorý zomrel ako 47 ročný po prevrate medzi bezdomovcami, postihnutý psychickou traumou z väzenia, z ktorej sa už nikdy nedostal. Na jednej stane Harabin na svoju obranu tvrdí, že ho najprv oslobodil aj keď bol okrem ŠtB vykonštruovaného podvodu obžalovaný aj z marenia dozoru nad cirkvou a ten istý Harabin v spore o ochranu osobnosti a priznanie finančnej nemajetkovej ujmy v spore proti vydavateľovi denníka, ktorý publikoval v roku 2005 prípad odsúdenia pátra C. B. Janíka, naďalej zotrval na pochybnom odsúdení z roku 1986 a tvrdil, že ho nesúdil za prejav viery ale za podvod.

Ak sa Štefan Harabin po pôsobení vo funkcii ministra spravodlivosti v ére Vladimíra Mečiara považuje za chodiacu a stelesnenú zákonnosť, tak je to nielen prejav straty súdnosti ale aj farizejstva. Opozičným sa stal až po tom, čo ho Smer SD odvolal z funkcie predsedu NS SR, kedy zrazu zistil, že sa na Slovensku porušujú zákony. V kuloároch sa hovorilo, že príčinou odvolania bol tlak EÚ po vydaní narkobaróna Sadikiho na Slovensko.

Bol by ochotný ísť na polygraf a odpovedať na otázku či sa poznal a stretával s Bakim Sadikim aj po tom keby svedkom, ktorí ich videli v Tatrách a Kežmarku Slovenská republika zaručila ochranu?

Harabin so svojím sudcovským platom a odmenami bol vždy za vodou a existenčné problémy Slovákov s troma miliónmi exekúcii ho pri jeho majetkovej situácii netrápia. Rovnako ako Kotleba bojuje viac ako za záujmy Slovenských občanov za záujmy Ruskej federácie ako keby bol spolupracovníkom FSB a je isté že Harabin ako prvý označí zákon o preukazovaní pôvodu majetku za protiústavný tak ako označil za retroaktívne zrušenie Mečiarových amnestií. Slováci sa o tom môžu presvedčiť ak by náhodou, čo je nepravdepodobné, prešiel do II. čítania návrh novely zákona o preukazovaní pôvodu majetku poslancov z OĽaNO č. parlamentnej tlače 1478.
www.nrsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Po parlamentných voľbách opäť zlepenec janičiarov a vlastizradcov
Bohužiaľ na Slovensku v súčasnosti neexistuje alternatíva a reálne hrozí vznik zlepenca aký tu bol po odstavení Mečiara Dzurindom a krátkej pauze počas obdobia vládnutia Smeru –SD, po nástupe zlepenca Ivety Radičovej, ktorá to dnes skúša cez Kisku a spol. Aj keby Kotleba v tichosti podporil Smer-SD, ktorému ide o prežitie a Harabinová strana spolu so SNS išli so Smerom do koalície proti zlepencu PS-Spolu, SAS. KDH a spol. podporovanom prezidentkou Čaputovou, zrejme to nebude stačiť. Malí spasitelia ako Matovič, ktorý už vyčerpal svoj potenciál a zúfalo sa snaží loviť v kresťanských vodách alebo ďalšia národná strana predsedu SHO Šveca, ktorý pripomína Socialistický zväz mládeže HZDS a ktorý sa nikdy neozval vo veci privatizačnej rabovačky a chce nakŕmiť národ len vlastenectvom a národnou hrdosťou, toho vo voľbách veľa nenamútia. Vo finále si hlavní hráči navzájom aj tak neublížia. Tak ako Dzurindova vláda neublížila privatizérom z HZDS, rovnako nový zlepenec neublíži Smeru-SD pretože všetci majú maslo na hlave a navzájom toho o sebe veľa vedia, takže všetko zaplatia ako vždy slovenské ovečky, ktoré zmanipulujú zase opäť tak, že za to budú ešte povďačné.

Zásadný problém Slovenska je v tom, že bolo osamostatnené a zvrchované len preto, aby ho mohli ľahšie rozkradnúť a po Mečiarovom rabovaní a Dzurindovom výpredaji strategických podnikov je absolútne ekonomicky nesvojprávnym štátom závislým na Nemecku a Francúzku. Preto ani Harabin ani Kotleba na veci nič nezmenia ani po nepravdepodobnom pokračovaní vlády Smeru –SD a stanú sa len štatistami a súčasťou tohto cirkusu plateného štedro z daní slovenských občanov. Pokiaľ vyhrá zlepenec budú ďalej hrať divadlo, brojiť proti Rómom, emigrantom, vláde, bojovať za záujmy Ruskej federácie a riešiť namiesto problémov Slovákov geopolitické svetové problémy, ktoré sú z hľadiska postavenia Slovenska úplne mimo misu a väčšine Slovákov bojujúcich o prežite ukradnuté.
Isté je len to, že ich za to raz budú vlastné deti, ktoré títo janičiari vyhnali do cudziny a ukradli im budúcnosť preklínať.

Boh ochraňuj Slovensko!

06. 23. 2019

Kornel Danis
Ontario Kanada


33.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 22:12 avatar
Nemajú spoločné vlastníctvo, nemajú socializmus...


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 20:22 avatar
Je čo zlepšovať ale za tých 30 rokov sa odviedlo neuveritelne veľa práca .

V komunizme boli rieky žumpou a lesy jednou veľkou skládkou odpadu .

Bolo normálne že smeti sa nikde neodvážali na dedinách    


15.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 20:39 avatar
ale Bitte! kazdy mu serie na jeho komunizmus - socializmus. bude tu do konca zivota dostávat epileptické zachvaty


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 20:41 avatar
On to vidí inak vidíš že je mišuge
Súhlasí the X


17.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 20:46 avatar
heh čítam  
Súhlasí Osvietený


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 20:57 avatar
Na druhej strane ani sa nečudujem tým jeho depresiam . Má dlhy ktoré nemá ani náhodou možnosť splatiť do konca života pod dozorom exekutorov , súdov a polície bez zdravotneho poistenia . Takto aspoň žije svoju bublinu mysliac si že je tu šanca aby ľudí okradol nejaký zlaty socík a dal jemu prašule lebo len on vie ako ich prejebať opäť v automatoch    


19.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 21:00 avatar
18. unho je to váznejšie nez depresie, začali mu odpočúvat mobil a menit heslá


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:03 avatar
NDPC stará Blážova mala pravdu CIA ide po Borisovi zavret mikrovlnku alobalovú čapicu nasadiť

Pozerám že Borisova najoblubenejšia stranka zaručenej pravdy sa dostala do čela ruských župm a predbehla i zvedavec , ktorý predbehol i Goebelsa s Hitlerom    

prvé miestooooooooooooooooo vigilantcitizen.com

www.konspiratori.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí the X


26.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 21:32 avatar
kurwy americké mu zmenili heslá , a do mobilu namontovali spyware . ze sa chvali tym ze si kupuje len čínske šmejdy mu uniklo . ale vázne, nevidel si tú jeho tému ?  
Súhlasí Osvietený


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:39 avatar
To neni možné to by američania nedokazali ani cia ani NSA ale idú po ňom . Hento mal aj súdruh Stalin ale po ňom aj naozaj išli . Už prídu len vlci a bude pokoj od jedneho chuja .

Huawei - ten je hej

Nuž čo už i Huawei vie , že kradnuť sa nemá


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:42 avatar
Ale sem neprišiel vyplakavať lebo by som ho vyviedol za debila ako vždy


34.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 22:14 avatar
"by som ho vyviedol za debila" ty si čo Edko, ugrofínec? Minimálne tak píšeš  
Len škoda, že pri to "vyvádzaní za debila" sa vždy "vyvedieš" tak akurát sám     


35.
označiť príspevok

Havranie muž
   26. 6. 2019, 22:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 22:24 avatar
A čo Edko, ešte stojí? Nezúfaj, vypi si.    


39.
označiť príspevok

hokejis muž
   26. 6. 2019, 22:26 avatar
Paranoidny-trol útočia na teba Rusi?


40.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 22:27 avatar
Má ich aj v chladničke   


38.
označiť príspevok

hokejis muž
   26. 6. 2019, 22:25 avatar
Varoval som ho že keď sa nebude liečiť zdementnie-nedal si povedať


32.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 6. 2019, 22:11 avatar
Veru hrabu sa v mojom mobile jak uchylaci


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:04 avatar
Už prvá desina je na pirulu ale to je vlastne všetkých 144 dobrôt    


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 21:26 avatar
POKARHANIE

Keď si súdruch Ondriaš pripomína, ako súdruch Stalin nechal povraždiť 15 až 20 miliónov Slovanov, tak za to veru horalka nebude!

Geňo jeden!

KONIEC POKARHANIA

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 22:09 avatar
Osvietený vo svojom živle, rozhadzuje hovnami a našiel si priateľku. Dvaja podarení, seberovní hovniaci  
Teraz, keď už máš konečne svoju vytúženú lásku skajuš, dáš pokoj?   


41.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   27. 6. 2019, 14:11 avatar
Z pohladu Vyssich mocnosti, zivot na Zemi len tak nezanikne, lebo to nepripustia.
Súhlasí -era-


43.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 18:49 avatar
Vyššie mocnosti sa v dejinách vyznačovali hlúposťou, aroganciou, až šialenstvom. Prečo myslíš, že sa na tom niečo zmenilo?


44.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 6. 2019, 18:50 avatar
Možno máte na mysli rozdielne "vyššie mocnosti"


45.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 18:53 avatar
Potom viem už iba o morálke a tá hovorí to isté.... Vyhubenie  


46.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   27. 6. 2019, 19:17 avatar
Možno mal na mysli Boha...
Súhlasí Boris


47.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 19:19 avatar
Rozprávkovú bytosť z biblie?


50.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 19:37 avatar
Veď boh je morálka.


52.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 19:39 avatar
Ako vies ? boris


53.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 19:41 avatar
Či nenabáda boh na dodržiavanie cností a vyhýbanie sa hriechom?


54.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 19:44 avatar
A co ak chcem zatratenie?


56.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 19:59 avatar
Nič ti nebráni.


57.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:02 avatar
ako vies?


60.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:05 avatar
Myslím si. Boh dal človeku slobodu voľby.


62.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:09 avatar
Takze slobodne aj on zriadil zatratenie aby si clovek mohol vybrat?
Ci cesta tam je pre zych?
Bo terazky newiem


63.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:13 avatar
Asi tak. Boh to spravil tak, čo som aspoň ja podľa zákona pochopil, že "kto chce kam, pomôžme mu tam".
Budeš amorálny, budeš zatratený, budeš morálny, tvoje je kráľovstvo nebeské.
A znie to dobre, logicky, spravodlivo, správne.


64.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:16 avatar
A co ak som sa rozhodol z vlastnej vôle ,len tak , lebo som uznal za spravne a spravodlive pre mna to zatratko,,
aj napriek tomu ze som moralny


65.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:21 avatar
Boh dal človeku slobodu voľby.


66.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:27 avatar
Ak by som bol boh, tak by som to spravil asi podobne, ako s letenkami napríklad. Ak si zaplatíš prvú triedu, ale letuške povieš, ze chceš napriek tomu štandard, na 99,9 percent ti vyhovie. Ale ak si kúpiš štandard a povieš letuške, že by si rád prvú triedu, tak uspeješ asi na 0,01 percenta, lebo možné je si myslím všetko. Záleží len od okolností.


67.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:30 avatar
To neviem
beriem to ako program,
Súhlasí Boris


70.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:41 avatar
Aj tá letuška môže byť program, aj my môžeme byť program, svet môže byť program, hologram, simulácia. Nič v skutočnosti týmto teóriám nebráni, skôr naopak, niektoré skutočnosti o našom svete im nahrávajú. A boh, to je používateľ, programátor, možno, to nevieme.
Možno náš svet je len veľmi sofistikovaná hra, stála kopu prachov v inom svete a kúpil nás nejaký bohatý tatko svojmu synovi k 1300tým narodenínám, kto vie.


71.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:43 avatar
Asi tam mal byť aj smajlík  
Súhlasí djjaro


72.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:50 avatar
Jednym z mala programov su sny ,


59.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 20:04 avatar
Zariekavadlo pre otvorenie brán pekelných...

Zbohom vravím tu a teraz,
zradili ma ľudia neraz,
Čo som komu, kedy, ako,
nerozchodím to nijako.

Čo rozprával, čo myslieval,
málo kedy sa nalieval,
Žiadne drogy, žiadne svinstvá,
trápne vzťahy, krásne smilstvá.

Láska bola dôležitá,
tiku hodil som do žita.
Slučku na krk - no konečne,
zdá sa ti to nebezpečné?

Nemám totiž vôbec chuť,
s Vami sa tu zadrhnúť.
To sa radšej hneď spakujem,
tam v pekle to zaparkujem.

Tam sa nikto na nič nehrá,
netrápi ťa žiadna prehra.
Komu vadí smrad a síra,
keď pod riťou prihoríva.

Všetci ste ma tu sklamali,
bodaj by ste pokapali,
Je tu koniec osamelý,
čierna tma je dnu v tuneli.

Nemám chuť už v tomto svete,
stále robiť Vám obete.
Reči moje už vás nudia?
Poserte sa trápni ľudia.

Žiadne ďalšie potešenie,
nevychutnám už veru nie.
Život končím takto sam,
duch môj zomrel kôli Vám.


61.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:06 avatar
To este nieje na zatratenie,len pekielko


68.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 20:30 avatar
No veď vyskúšaj, keď len pekielko


69.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:36 avatar
Precitaj to a pochop ,


73.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 20:55 avatar
Čo mám prečítať?


74.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 20:59 avatar
Napriklad ze nie program urcuje ukoncenie ale ten kto program pouziva


75.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 21:01 avatar
Čo zas trepeš?


77.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 21:07 avatar
ze si to zariekavadlo mas precitat a pochopit,


78.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   27. 6. 2019, 21:08 avatar
Veď som ho písal, tak asi viem o čom je


55.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   27. 6. 2019, 19:47 avatar
Dá sa to aj tak povedať. Ale čo má Boh spoločné s Tvojim záverom "socializmus alebo vyhynutie"? To je názor založený na len Tvojom rozume a pozorovaní, či nie?


58.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 20:04 avatar
To je logika. Vyššie som písal, že je to o plánovanom hospodárstve.
Oproti tomu je voľný trh chaos bez obmedzení.. Viď ameriku, ktorá si na pár rezervácii vyrúbala takmer všetky lesné porasty a na to im tam začali tornáda... logicky.
LLebo nebolo nič, čo by ten volný trh zastavilo. Plánpované hospodárstvo je o tom, že "vyrúbeme časť porastu, povysádzame nové porasty, počkáme. Rúbeme, opakujeme. Lebo plánované. Plánovať niečo a správať sa len tak chaoticky podľa dopytu, to je dosť rozdiel.. Ke´d bude zákazní chcieť všetko drevo sveta, volný trh mu ho predá. Plánované hospodárstvo nie.
Súhlasí djjaro


79.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 21:10 avatar
To bolo od témy. K téme čitaj príspevok 58.


48.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 19:35 avatar
ktore hokejistov z neba?
ci ftacikov? nebeskiycj?


49.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 19:36 avatar
44, či nieco ine?


51.
označiť príspevok

djjaro muž
   27. 6. 2019, 19:38 avatar
aha, uz viem , take co nikto nikdy nwidel,


42.
označiť príspevok

havran
   27. 6. 2019, 14:18 avatar
humanitárny bombardér- z pohľadu viery v ich existenciu to má logiku. Prečo by sa tu snažli miliony rokov a nakoniec nič?
Súhlasí -era-


76.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   27. 6. 2019, 21:05 avatar
Ano, myslel som Bohja a anjelov a podobne mocnosti, ze zanik zivota na Zemi len tak nepripustia.


80.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 6. 2019, 21:11 avatar
Nemusí to byť úplný, ale takmer úplný. Veď viď príklad potopu.


81.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   27. 6. 2019, 21:26 avatar
Ano, ale podla Pisma sa uz taka vec opakovat nebude.
Inak dobry priklad, ze ked niekto znici Zem, tak to budu vyssie mocnosti, ako Boh alebo anjeli.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:46,  My sme od nich pred polrokom brali gauc a stenu do obyvacky a uplne super aj s dovozom vsetko...
dnes, 10:32,  2 piesne ma z toho sprevádzali detstvom od 12 rokov do dnes: 4 a 5 od vrchu. Asi 1000x od vtedy...
dnes, 10:07,  Toto v rádii asi nehrajú, ale je to cool::: https://www.youtube.com/watch?v=-Bx_kfpeHg4...
dnes, 10:00,  ...možno preto, že západ už prišiel sem... :)
dnes, 09:40,  A smiešne je práve tvoje tvrdenie teraz, keďže máme nahrávku Fica z konšpiračného bytu,...
dnes, 09:38,  Neoficiálny pracovný program prezidentky tvoria porady so zamestnancami Kancelárie prezidenta...
dnes, 09:31,  (9) Pretože si nenecháme vziať naše územie. Prečo vy nejdete na Západ? *21
dnes, 09:25,  Ešte jedna pieseň zostala. https://www.youtube.com/watch?v=-v6Jw9rsWCE
dnes, 09:14,  Bolo to vtipné prvýkrát, keď si kopíroval humaniťáka, ale teraz už nie. *21
dnes, 08:30,  Hlupák ponúka hlupákovi spoluprácu. Našli sa dvaja rovnakí a tretí podobný im fandí na...
dnes, 07:53,  To, čo si napísal mne, platí práve na teba a tebe podobným...
dnes, 07:51,  Iste, menia názory podľa známeho "kam vietor, tam plášť"... V skutku ste mi...
dnes, 07:38,  Vedz, že druhás trana je ďaleko horšia. No a v demokracii je to o volení menšieho zla..
dnes, 07:33,  Skorumpovaná je prokuratúra. Bez tej sa v súdnictve nič nepohne. Treba ísť voliť.
dnes, 07:30,  Od Čaputovej to už neplatí, tá limit prestrelima o 100 percent.
dnes, 07:29,  Lebo nebolo verejne ohlásené Nadja?! Politik sa nemá čo osobne stretávaŤ s vplyvnými...
dnes, 04:10,  Multinickovy troll fotón :)
dnes, 04:09,  Fotón je hlupák to vieme :)
dnes, 04:08,  Vulgarne-cudo-pakuj-do-rakus :)
dnes, 04:07,  On aspoň pracuje. Čudo sa len prizivuje :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(209 611 bytes in 0,348 seconds)