Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Sme takí ?

21
reakcií
2412
prečítaní
Tému 26. novembra 2009, 22:59 založil Ónya.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
31. 03. 2010
57
19. 04. 2011
104
26. 09. 2009
76
09. 04. 2010
66
 
 


1.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 22:59 avatar
Keď pred Pána Boha predstúpilo jeho 12 detí do každého z nich vložil semiačko ľudského života. Jedno po druhom predstupovali pred neho, aby si vzali svoj dar.

Prvý bol Baran:,, Tebe Baran dávam svoje semeno ako prvému, aby si mal tú česť ho zasadiť, a aby sa v tvojej ruke milión krát rozmnožilo. Nebudeš mať čas pozorovať ako rastie, pretože všetko čo zasadíš, vytvorí ďalšie semená, ktoré bude treba zasadiť. Budeš prvý kto prenikne ľudskou mysľou Mojou Ideou. Tvojou úlohou nebude starať sa o túto Ideu, tvoj život je čin a jedine čin, ktorý ti prisudzujem je zvestovať ľuďom MOJE stvorenie. Za tvoju dobrú prácu ti dávam cnosť Sebaúcty.“ A Baran sa ticho vrátil na svoje miesto.

Druhý bol Býk:,,Tebe Býk dávam moc premeniť semeno v rastlinu. Tvoja úloha je náročná a vyžaduje trpezlivosť, pretože musíš dokončiť všetko to čo bolo začaté. Lebo ináč semená rozfúka vietor. Nesmieš začať uprostred tvojej práce pochybovať, alebo meniť svoje rozhodnutia, ani sa spoliehať so svojou úlohou na druhých. Za to ti dávam dar Sily. Užívaj ju múdro.“ A Býk sa vrátil na svoje miesto.

Tretí bol Blíženec:,, Tebe Blíženec dávam otázky bez odpovede, aby si všetkým priniesol pochopenie všetkého , čo vidí človek okolo seba. Nebudeš nikdy vedieť prečo ľudia hovoria alebo počúvajú, ale v hľadaní svojich odpovedí nájdeš dar, ktorý ti dávam Vedenie.“ A Blíženec sa vrátil na svoje miesto.

Štvrtý bol Rak:,,Tebe Rak dávam úlohu poučiť človeka o emóciách. Je mojou Ideou, aby si ľudí rozosmieval, ale i rozplakal a všetko čo vidíš a cítiš ,aby vyvieralo z vnútorného bohatstva. Za to ti dávam dar Rodiny, aby sa tvoje bohatstvo rozmnožilo.“ A Rak sa vrátil na svoje miesto.

Piaty bol Lev: ,,Tebe Lev dávam úlohu ukazovať svetu Moje Stvorenie v celej jeho sláve. Musíš sa však vyhnúť pýche a vždy si pamätať, že to je Moje Stvorenie nie tvoje. Pretože ak na to zabudneš, ľudia sa ti vysmejú. Úlohu , ktorú ti dávam, ti prinesie mnoho radosti ak ju budeš dobre plniť. Za to ti náleží dar Úcty.“ A Lev sa vrátil na svoje miesto.

Šiesta bola Panna: ,,Tebe Panna chcem, aby si preskúmala všetko čo človek urobí, s Mojím Stvorením. Musíš starostlivo posúdiť cesty človeka a pripomenúť mu jeho chyby, aby skrze teba došlo Moje Stvorenie k dokonalosti. Za to ti dávam dar Jasného a čistého myslenia.“ A Panna sa vrátila na svoje miesto.

Siedma bola Váha:,,Tebe Váha dávam za úlohu slúžiť. Aby si človek pamätal na svoje povinnosti voči druhým. Aby sa učil spolupracovať a videl aj svoju druhú stránku svojich činnou. Postavím ťa všade tam kde vládne nesúlad a za tvoje úsilie ti dávam dar Lásky.“ A Váha sa vrátila na svoje miesto.

Osmi bol Škorpión:,, Tebe Škorpión dávam, veľmi dôležitú úlohu. Budeš mať schopnosť vidieť do ľudských myslí, ale nedovoľujem ti hovoriť o tvojich objavoch. Často ťa bude bolieť to čo budeš vidieť, budete ťa to bolieť, a vo svojej bolesti sa odvrátiš odo mňa. Zabudneš , že to nie ja spôsobujem bolesť,ale pokrivenie Mojej Idei spôsobuje bolesť. Budeš tak vidieť do ľudí, že v nich spoznáš zvieratá a budeš bojovať so svojimi zvieracími inštinktami vo svojom vnútri, zídeš z cesty. Ale keď sa znovu ku mne vrátiš, Škorpión budem mať pre teba veľký dar Cieľavedomosti.“ A Škorpión sa vrátil na svoje miesto.

Deviaty bol Strelec: ,,Od teba Strelec chcem, aby si rozveseľoval. Pretože uprostred nepochopenia Mojej Idei zhorknú. Prostredníctvom smiechu budeš dávať ľuďom nádej a prostredníctvom nádeje obrátiš ich oči späť ku mne. Stretneš mnohé životy, veľa krát len na chvíľu, a v každom živote uvidíš nepokoj. Tebe Strelec dávam dar Nekonečnej hojnosti, aby si sa vysoko vyvinul, dosiahol do každého kúta a vniesol svetlo.“ A Strelec sa vrátil na svoje miesto.

Desiaty bol Kozorožec:,, Od teba Kozorožec chcem tvoj pot, aby si učil človeka pracovať. Tvoja úloha nie je jednoduchá, pretože budeš mať pocit, že všetká ľudská námaha je položená na tvojich pleciach. Za tvoje ťažké bremeno však vkladám do tvojich rúk zodpovednosť za človeka.“A Kozorožec sa vrátil na svoje miesto.

Jedenásty bol Vodnár: ,,Tebe Vodnár dávam víziu budúcnosti, aby človek dokázal vidieť rôzne možnosti. Pocítiš bolesť osamelosti, pretože ti nedovolím personifikovať Moju Lásku. Za to obrátiš ľudský zrak k novým možnostiam , tebe dávam dar Slobody, aby vo svojej voľnosti si mohol neustále slúžiť ľudstvu, kedykoľvek to bude treba.“ A Vodnár sa vrátil na svoje miesto.

Dvanásta bola Ryba: ,,Ryba tebe dávam tú najťažšiu úlohu zo všetkých. Chcem od teba, aby si zbierala celý ľudský žiaľ a vracali mi ho. Tvoje slzy sa musia nakoniec stať Mojimi slzami. Žiaľ, ktorý do teba vstúpi je následkom nepochopení Mojich Ideálov človekom. Ty mu dáš súcit, aby sa mohol snažiť znovu a znovu. Pretože dostávaš úlohu zo všetkých najobtiažnejšiu, dávam ti ten najväčší dar, budeš mi ako jediná z mojich dvanástich detí rozumieť. Dar rozumieť je však len pre teba, Ryba. Budeš sa snažiť ho šíriť medzi ľuďmi, nebudú ťa počúvať.“ A Ryba sa vrátila na svoje miesto.

Potom Pán boh povedal: ,,Každý z vás ma časť Mojej Idei. Nesmiete túto časť zamieňať s celou Mojou Ideou. Nesmie vo vás ani vyvstať túžba vymieňať si medzi sebou jednotlivé časti. Pretože každý z vás je dokonalý. Neuvedomíte si to však, pokiaľ vás všetkých dvanásť nebude jedno. Potom bude každému z vás odhalená celá Moja Idea.“ Deti odišli, všetky odhodlané robiť svoju prácu čo najlepšie, aby si zaslúžili svoje dary. Ale žiadne z nich nepochopilo svoju úlohu, ani dar. A keď sa zmetené vrátili, Boh povedal: ,,Každý si myslí, že dary tých druhých sú lepšie. Preto vám dovoľujem navzájom si ich vymeniť.“ A v tej chvíli deti zajasali , pretože mysleli na všetky možnosti novej úlohy. Ale Boh sa usmial a povedal: ,,Budete sa ku mne často vracať a žiadať, aby som vás zbavil vašej úlohy a zakaždým vám vyhoviem. Prejdete nespočetnými reinkarnáciami, než ukončíte pôvodnú úlohu, ktorú som pre vás prichystal. Dávam vám nekonečné množstvo času, aby ste túto úlohu splnili, ale len keď ju dokončíte, budete môcť byť so Mnou.“


20.
označiť príspevok

VeronikaH žena
   27. 11. 2009, 09:54 avatar
Na pobavenie je to fan.


2.
označiť príspevok

david lane muž
   26. 11. 2009, 23:07 avatar
...s0m strelec...a inak to je pravda...ja svietim velmi dlho do noci...)))
Súhlasí piskotka


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 23:23 avatar
hm..strelci sú výborné znamenie..im sa doprialo.))


3.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 23:09 avatar
Prečo "Pán Boh " takto nespravodlivo rozdelil životné poslanie ? Tie deti by sa vzbúrili, že jeden sa bude mať lepšie a druhí horšie, alebo ako "božie" deti prijali toto svoje poslanie s vedomím že sa raz vrátia k nemu so splnenou úlohou ???
........................
.. bohužiaľ sedí to na mňa ako uliate. A pokiaľ mám ascendent ten najobtiažnejší zo všetkých , čo na 80 % asi mám ..dáva mi to odpoveď na otázku ..." prečo ja ? "))
 


5.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 11. 2009, 23:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Rado05 muž
   26. 11. 2009, 23:12 avatar
Oznacuj PLS tieto hovadiny napriklad hviezdickou uz v nadpise temy nech sa ich vyvarujem.
Súhlasí Natalia, Lady_S


7.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 11. 2009, 23:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 23:18 avatar
Rado, môžeš chodiť do iných tém..)) čo myslíš - tak založ "pútavú" tému ..ak to nebude o Pc a elektrine, rada sa zapojím 


10.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 23:24 avatar
Rado nemáš ty niečo spoločné s ruwom ?? to ako keby som jeho počula . 


11.
označiť príspevok

Style muž
   26. 11. 2009, 23:26 avatar
ja som na tom dobre, nevedel som že prečo makam ako taký somár celý život a ono je to moje poslanie..pekne !!


6.
označiť príspevok

*game* žena
   26. 11. 2009, 23:13 avatar
Ja nepripominam ludom ich chyby, to by som ich najskor sama nemohla mat, aj ked ich vidim, tak sa na nich len zasmejem, no vytykat urcite nie...a ta jasna a cista mysel...este mam co robit, aby taka bola....kym dobehnem k tej dokonalosti  


12.
označiť príspevok

postoy-lea
   26. 11. 2009, 23:29 avatar
Ónya ahoj. Len na kratúčko som tu, ale nedá mi nezareagovať. Sedí to(škorpión) na mňa, len včera či kedy to bolo som napísala, že svet je sviňa aj ľudia sú svine. Ozaj si myslím a našla som v ľuďoch- len obyčajné zvieratá, obyčajné živočíchy, ktoré si myslia, že sú viac ako zver, ale nie sú... Aj to odvrátenie od Boha sa mi stalo, ale bolo našťastie len krátke a opäť som sa navrátila k viere v Boha, a to všetko zo sklamania a nízkych pudov a pohnútok u ľudí, aj z toho, že nikomu človek nemôže veriť. A to, že bojujem sama vo vnútri svojími pudmi a inštinktami to nemusím ani hovoriť.


13.
označiť príspevok

Natalia žena
   26. 11. 2009, 23:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

postoy-lea
   27. 11. 2009, 09:34 avatar
Natália, či chceme či nie - všetci ľudia sú origináli. Niet na svet dvoch úplne rovnakých ľudí.
Súhlasí Lady_S, piskotka


22.
označiť príspevok

Mojka žena
   27. 11. 2009, 13:06 avatar
a pritom každý škorpión je iný..je nás tu dosť pre porovnanie. Keď sa dobre pamätám, tak ty Lae, Natalia, Večonček no a moja maličkosť  ..máš dojem, že aspoň v niečom sme si podobné?  


14.
označiť príspevok

Ónya žena
   26. 11. 2009, 23:42 avatar
Lea ahoj, škorpión, čo ja poznám mal vždy šťastie v živote. Možno je u teba zrovna také blbé obdobie a treba zmeniť "ľudí" okolo seba...a nebojuj - vyrovnaj sa s tým..


15.
označiť príspevok

myrai žena
   27. 11. 2009, 08:05 avatar
Ónyuska som strelec..sa smej,bo ti davam od zaciatku nadej v lespiu buducnost a hlavne sa obrat na moju vieru..
hm ak ano ,potom si horoskop ci co to je dobre napisala,ci odpisala


16.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 11. 2009, 08:51 avatar
myray, strelci majú vždy priazeň osudu a ostatných , ste obdivuhodné znamenie, možno máš fakt blbý rok ale prebolí, neboj a budeš šťastná . je to len otázka času ..musíš by ť silná a hlavne VYDRŽAŤ "ňňň  


17.
označiť príspevok

Lady_S žena
   27. 11. 2009, 09:02 avatar
prečo si jej nenapísala tak, ako mne, že fňukanie ťa otravuje ?  

medzi všetkými znameniami sa nájdu obdivuhodní ľudia  


21.
označiť príspevok

Ónya žena
   27. 11. 2009, 10:38 avatar
17/ ty Lady,..ja ti mám bohovsky krátku pamäť ? kedy ?,..a mimochodom nie je fňukanie ako fňukanie .. právo na to máš..beriem ti ho ? 


18.
označiť príspevok

myrai žena
   27. 11. 2009, 09:28 avatar
hm nie, stacilo..vykladala som si teraz karty a 3 x za sebou co nie je nahoda mi vyslo single..tak budem stastna,uz viem  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:28,  Mirka Miškechová - On ani nevie
dnes, 09:45,  *13*13*13*13 Vtedy ti to stačilo, nadbrat, aby ťa mama kádeháčka pretlačila na starostu v...
dnes, 09:33,  Kasafran pocujes to Zabrzdeny je hrdy na debilitu?!!!:))))
dnes, 08:31,  2/ Gabo ak ti spravne nadstavia lieky za mesiac si v pohode!!!Mali sme jedneho v Pinelke co cely...
dnes, 08:00,  Tomiq dnes si uz honil? Idem aj ja pohonit!!!!Nechce sa mi za Kacou do Trnavy...:)))
dnes, 03:33,  http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
dnes, 03:12,  prosím vás, nejebte tomíqa *21 youtube.com/watch?v=cTuh7Sv0HPU
dnes, 02:32,  komunistickí demokrati *13*13*13
dnes, 02:15,  V roku 1989 dohnil zločinecký režim , I ja som bol ten čo stal na tribune i ja som bol ten...
dnes, 02:12,  Gabo predvolebnu si dal
dnes, 02:11,  Ked to tak necitiš nechoď
dnes, 02:08,  Zavládlo ticho . Nie že by sa niekto nevedel vyjadriť ale ego ano ego mu to nedovoluje
dnes, 01:30,  Ahoj Anina. Krasne si to napisala, ze ako dieta sme nasli Boha tak lahko, lebo nase srdce bolo...
dnes, 01:23,  Tublatanka - Loď do neznáma
dnes, 00:56,  Gabko takto https://www.youtube.com/watch?v=KKN0BcGCi8I Děkuji Karel Kryl Stvořil Bůh,...
dnes, 00:41,  lieky
dnes, 00:39,  pozitívne, lebo ľudstvo je krehké ako bábiky
dnes, 00:35,  Anna K - Večírek za koncem - Live at Božkov Fest 2011, Kojetín
dnes, 00:32,  When I Look At You, Miley Cyrus Music Video - THE LAST SONG - Available on DVD & Blu-ray
dnes, 00:30,  milujte svojich nepriateľov a ochraňujte svojich blížnych
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(90 418 bytes in 0,394 seconds)