Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Sme protektorátom EU a NATO

49
reakcií
108
prečítaní
Tému 11. mája 2020, 20:18 založil Boris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:18 avatar
Pochopenie odkazu víťazstva nad nacizmom s použitím zdravého sedliackeho rozumu alebo nacionalizmus - vlastenectvo ako kultúra života vs. nacizmus ako kultúra smrti.

Práve nacizmus v rôznych formách vnucoval protektoráty a obmedzoval štátnosť malých národov.

Najviac ľudského utrpenia v histórii zavinili amatéri v najvyšších politických funkciách. Spomedzi nich historicky bezkonkurenčne najviac kaprál Hitler. Vojny vyvolávajú nekvalitní, nekvalifikovaní, amatérski politici. Ich dôsledky najviac doľahnú na obyvateľov, zlížu si ich radoví vojaci, ktorí vojnu nechceli. Aj preto mám úctu ku každému, kto zahynul vo vojne, aj preto mám malú úctu k politikom, ktorí ju vyvolali. Na vojnách zarába predovšetkým oligarchia. Je ťažké pochopiť, prečo je potom amaterizmus politikov v záujme oligarchie, ale ide úplne proti záujmom väčšiny? Poučíme sa konečne z histórie? Aký význam má dnešný dátum pre náš slovenský národ? Dovolím si zopár strategických úvah.

Celá história akej takej ľudskej sebakontroly je postavená na strachu. Rovnaký ako strach myší z mačiek, alebo môjho obľúbeného rodáka svišťa z orla. Agresívne „progresívne“ formy súčasného extrémizmu sa pokúšajú úplne eliminovať pocity strachu koristi z predátora. Ich cieľom nie je „humánna“ ochrana koristi, ale uľahčenie lovu pre predátora. Poučenie? Pochopme to a zabráňme tomu!

V čom je skutočná podstata nacizmu? Práve nacizmus v rôznych formách vnucoval protektoráty a obmedzoval štátnosť malých národov. Práve nacizmus hlásal nenávisť: k triednemu nepriateľovi, k veriacim, k nevercom, k neNemcom, aj k Slovákom (hejže Beneš), k štátnosti, teraz k Číne, k Rusku, iní k USA. My, vlastenci a tradicionalisti, teda nacionalisti, hlásame lásku, úctu, rešpekt. Opak nenávisti. Už v minulosti som si preto dovolil za nacizmus označiť všetky trendy proti štátnosti malých štátov v záujme vytvorenia superštátu. Ak ma nacista nazve nacionalistom, tak je to pre mňa česť. Prežitie každého národa, čiže aj naše prežitie, závisí od udržania štátnosti, suverenity. Politik, ktorý to nechce pochopiť, nemá čo robiť v politike nášho štátu.

Oslovujem tých ľudí, ktorí sú tak ako ja drvivo-väčšinovo heterosexuálni, dokonca u nás opovážlivo aj belosi, nehanbia sa za to, nenenávidia iných. Ktorí majú rodiny, ktorí považujú manželstvo za privilegovaný zväzok muža a ženy. Ktorí považujú materstvo za najčestnejšie životné poslanie každej ženy a otcovstvo za najčestnejšie poslanie každého muža. Ktorí rozumejú téze „pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže“ a nečakajú na všemocný štát. Ktorí sa starajú o seba, vážia si a zveľaďujú svoje majetky, prispievajú do prosperity spoločnosti, myslia na svoju budúcnosť. Ktorí nechcú byť vazalmi, ani sluhami. Ktorí chápu, že práve preto musia mať tradičné hodnoty privilegované postavenie.

Odmietnime všetky formy nacizmu, aj všetkých nositeľov nacizmu. Inak nás čaká teror mikro-menšinových postojov proti drvivej väčšine normálnosti a tradicionalizmu.

Prvým predpokladom odstránenia nacizmu je pomenovanie jeho skutočných nositeľov na základe základných znakov nacizmov: úkladov proti štátu, podpory vzniku superštátov, uplatňovanie teroru mikro-menšín proti normálnej väčšine, presadzovanie politickej korektnosti, obmedzovanie slobody prejavu a vyjadrovania, manipulovanie volieb v prospech vyvolených, hlásanie nenávisti. Kuvici určite zakvičia: „rešpektujte voľby“. Pochopiteľne, ale ako analytik viem, že aj kaprál Hitler bol zvolený, dokonca tiež v „slobodných“ voľbách a tiež manipuláciou s podporou dobovej nemeckej oligarchie. Ďalšie poučenie.

Nacistov sa hlavne netreba báť. Nacisti sú silní len vtedy, keď majú moc, keď ovládajú médiá, len v svorke. Inak sú to zakomplexovaní gaučoví zbabelci. Nacionalisti, čiže vlastenci, nacistov vždy porazili. Práve preto je nacionalizmus úhlavným nepriateľom proti-štátnostného nacizmu. Nacionalizmus je protikladom, presným opakom nacizmu. Nacizmus mutuje a podlo sa vracia v nových formách, pod novými názvami. Pôsobí rovnakými metódami teroru, dnes je iba zamaskovaný do nových šiat a zdanlivo humánnych ideológií. Toto je poučenie k dnešnému dátumu. To je odkaz mojich štyroch ujkov, ktorí najprv bojovali na východnom fronte, aby sa po rozpustení divízie zapojili do odboja proti nemeckým okupantom, kde po odchode do hôr prežili najkrutejšiu možnú zimu, na ktorej dôsledky všetci štyria predčasne pomreli. A vždy si spomeniem na slová mojej mamy: „moji bratia nebojovali za to, aby sme stratili štát a aby jedných okupantov nahradili iní okupanti“.

Ako stratégovi mi záleží na osude a budúcnosti môjho národa. Teda konám. Pre spoločný cieľ. Tým bude porážka nacizmu vo všetkých jeho skrytých, aj otvorených formách. Konám ako nacionalista, ktorý si nedokázal nepoložiť jednoduchú otázku: „prečo sú historicky za nacionalistov označovaní vždy len predstavitelia kolonizovaných národov a nikdy nie ich kolonizátori“. Vyznávači „progresívnych“ agresívnych, nenávistníckych extrémizmov vo všetkých vyliezajúcich formách, svojou najhlbšou podstatou idú proti národným štátnostiam a presadzujú vznik nadnárodnej európskej veľkoríše. Ide preto jednoznačne a nespochybniteľne o vyznávačov nacizmu, ktorý sa znovu stal najväčším bezpečnostným ohrozením 21. storočia.

Štátnosť je najvyššia méta každého štátotvorného národa. Ak ju raz národ získal, nikdy sa jej dobrovoľne nevzdal. Iba donútením: vojnou, zradou, podvodom, vyvraždením, arbitrážou. Nikomu nevyčítam, keď pred 30 rokmi po desaťročiach manipulatívneho premývania mozgov nevedel a nebol si istý. Poučme sa ochranou pred kolosálnym agresívnym zlom oligarchických skupín, ktorí za cudzie judášske korupčné groše presadzujú zrušenie suverenít v prospech cudzích ríš, cudzích hodnôt, v konečnom dôsledku likvidujúcich štátnosti, čiže prežitie národov. Vyberáme si medzi láskou a úctou k štátnosti, k vlasti zo strany nacionalistov a nenávisťou, vyhrážaním a terorom neonacistov.

Nacionalizmus, vlastenectvo, je kultúrou života, prosperity pre poctivú väčšinu, úcty k zákonnosti, k pravidlám. Je kultúrou vzájomného rešpektu národov, mierového spolunažívania suverénnych rovnocenných národov. Je kultúrou patriotizmu aj lokálpatriotizmu, lásky k vlasti, aj rodine a rodinným hodnotám, starostlivosti, zodpovednosti, tvrdej roboty pre prospech spoločnosti, sebaobetovania pre spoločné dobro vlasti. Nacionalizmus je preto kultúrou politickej otvorenosti, slobody slova a vyjadrovania, presadzovania tradičných a overených hodnôt. Je kultúrou presadzovania práv väčšinovej normálnosti, práv, ktoré napomáhajú prežitiu národov a spoločnosti. Je kultúrou tolerancie v rámci právnych limitov a netolerancie k netolerantným. Je kultúrou presadzovania vyváženosti práv a povinností pre všetkých, spravodlivosti a férovosti. Je kultúrou rešpektovania súkromia, majetku, hraníc. Je aj kultúrou vzájomnej pomoci a solidarity k tým, ktorí keď mohli prispievali.

Nacizmus vo všetkých jeho odrodách extrémistických ultraľavicových zvráteností, je naproti tomu kultúrou smrti, prosperity pre mikro a nano-menšiny, ignorovania zákonnosti, anarchie. Je kultúrou nenávisti ku všetkému, okrem seba, nenávisti k národom, ktoré si vážia svoje hodnoty, suverenitu, ktoré majú svoje predstavy o usporiadaní ich chodu. Je kultúrou oslavy vojny. Je kultúrou sebectva, presadzovania cudzích hodnôt, podpory likvidácie štátnosti v prospech vytvárania oligarchických ríš. Aj dnešnej s kamuflovaným názvom EÚ. Ideálom a vzorom pre „slušných“ „lepšo-nadľudí“ boli iní nadľudia formovaní svojho času v ríšskej NSDAP. Organizačným ideálom je aspoň kontinentálna veľkoríša, doslova nirvánou je globálna veľkoríša pod vedením vyvolených lepšo-nadľudí z globálneho národa. Konajú to pre dobro vyvolených, mikromenšín a oligarchie, nie pre dobro väčšiny. Nacizmus je kultúrou falošnej politickej korektnosti, cenzúry, neslobody slova a vyjadrovania, presadzovania pseudohodnôt. Je kultúrou presadzovania nevyváženosti a nadpráv pre vyosené mikromenšiny, tiež kultúrou tolerancie, ba otvorenej podpory absurdností, nelegálnosti, menšinového teroru a zvráteností. Ale aj kultúrou netolerancie iných postojov a hodnôt. Je kultúrou nezodpovednosti, miešania sa do vnútorných záležitostí, nariaďovania kvót, uplatňovania diktátu, vyhrážania, vydierania a teroru voči tým, ktorí sa s nimi nestotožňujú. Je kultúrou intríg, mediálnej manipulácie, osočovania a likvidácie odporcov. Toto je mi absolútne cudzie. To je odkaz víťazstva nad nacizmom.

Pri písaní týchto riadkov zo mňa nesrší nenávisť, ani voči extrémistickým vyznávačom absurdností. Len hlboké pohŕdanie ich pseudohodnotami a ich metódami, najmä ich cieľov likvidácie štátností a národov. Nebudem sa vybíjať v politologických poučkách ideológov. Ponúkam pohľad stratéga, ktorý za najdôležitejšie považuje aspekty dlhodobého prežitia národa. Prvým z nich je štátnosť ako najposvätnejšia hodnota a predpoklad prežitia každého životaschopného štátotvorného národa. Svojou protištátnou podstatou existuje zhoda medzi všetkými ultraľavicovými extrémistickými formami vládnutia. Medzi nimi boľševizmom, fašizmom, aj nacizmom. Nie, nepomýlil som sa, všetko sú to ultraľavicové politické zvrátenosti. Spájajú ich spoločné znaky: likvidujú štáty, obmedzujú im suverenitu, majú na rováši vyvraždenie alebo tragické osudy desiatok, ba stoviek miliónov ľudí z normálnej väčšiny. Dokonca sú to antibelošskí rasisti. Lebo po stáročia spôsobovali popri likvidácii indiánov, alebo černochov, práve masové vyhladzovanie našej belošskej rasy. V oligarchických vojnách.

Takáto je podstata všetkých ultraľavicových extrémistických ideologických zvráteností. Totiž všetky sa oháňali prinášaním progresu a nového svetového poriadku. A progres aj prinášali, pre hŕstku privilegovaných. Tolerancia k netolerantným je v lepšom prípade naivita, v horšom ľudská hlúposť. Ustupovanie agresii provokuje agresora a ubezpečuje ho o legitimite jeho agresívnych zámerov.

Pôsobenie proti štátnosti politikmi sa volá vlastizrada. Akákoľvek vojna má politicko-strategicky len dve možné strategické koncovky typu prehry. Totálna prehra vojny je vždy a bez výnimky úplná strata štátnosti. To, čo sa stalo nám a nielen nám. Nepíšem o režime, vláde, tie sa menia. Píšem o štátnosti, tá zostáva, lebo je posvätná. Obmedzená porážka vo vojne je spojená so stratou územia, s obmedzeniami, s reparáciami, neraz s ponížením, veľmi často s vnútenou okupáciou. Ale so zachovaním štátnosti aspoň vo forme zachovania jadra štátu. Vrátane pilierov štátnosti, medzi nimi práva na vlastnú obranyschopnosť. Aj v tom sa poučme, raz a navždy.

My Slováci, starí Sloveni, sa už musíme raz a navždy zbaviť historicky vnútenej schizofrénie nedoceňovania, ba až hanobenia vlastnej štátnosti, vlastných osobností, ktoré boli rovnako nedokonalé, teda človečenské, ako osobnosti iných národov. Až vtedy dospejeme ako národ. Až vtedy budeme rovnocenní s inými. Až vtedy si zaslúžime plnohodnotný rešpekt a úctu. Najmä vo vlastných očiach. Ak to niekto nechce vidieť, tak to neuvidí. Ale to je odkaz víťazstva nad nacizmom.

Uvedomme si láskavo nezvratný fakt: štátnosť sa odoberá alebo obmedzuje výlučne vojnami. Najvyšším majstrovstvom je vyhrať vojnu bez výstrelu. Práve toho sme svedkami. Eurobyrokracia a nadnárodná oligarchia vedú vojnu proti našim štátnostiam. Musíme sa nekompromisne proti tomu postaviť a zabrániť im v dosiahnutí zákerných zámerov tejto podlej vojny proti našej štátnosti. Štátnosť a suverenita znamená slobodu. To je to najcennejšie, čo máme, to je tá najvyššia hodnota. Opak bude väznica, žalár národov s názvom EÚ. Nie je to môj výmysel, je to FAKT. Berme odkaz víťazstva nad nacizmom vážne.

Peter Švec, bezpečnostno-vojenský a letecko-bezpečnostný analytik, kapitán aerolínií
Súhlasí Kasafran


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 20:22 avatar
Spomínaš Beneša, to je neúcta. V podstatnej miere Slovákov nemali radi Česi, ktorí sa posmievali zo Slovákov, že sú čoboli. Podľa známeho filmu, čo to, to bolo, Terazky.


6.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:31 avatar
Paradoxne nás majú česi viac za svojich bratov, ako slováci čechov. Sú to bludy, aby sa v 90tych dosiahlo rozdelenie.


26.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 5. 2020, 21:05 avatar
(6) Boris,
platí to, ale s výnimkou väčšiny Pražákov...
Súhlasí Boris, Kacír


31.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:12 avatar
Kasafran, vo veľkým mestách sú všade povačšinou idioti. To je už pravidlo. Aj preto,že tam žije už mnoho cudzincov.
Súhlasí Kasafran


32.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:14 avatar
*veľkých


3.
označiť príspevok

Bijoux žena
   11. 5. 2020, 20:26 avatar
oplatí sa to čítat?
neoplatí  


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 20:28 avatar
Nie sme protektorátom, pretože EÚ ani NATO nás nenapadlo, neobkľúčilo, ako Nemci Československo.


5.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:30 avatar
Nemci nás neobklúčili. Ak by sme neprijali Hitlerov návrh, rozdelili by si nás Maďari a Poliaci.
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 20:39 avatar
Ja hovorím o Čechách a Morave, z ktorých vznikol protektorát. To, že Slováci sa stali nacistickými lokajmi, je druhá vec, ale išlo to ruka v ruke, jedno s druhým, rozbitie Československa nacistami. Nechápem, prečo obhajuješ nacizmus.


11.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:41 avatar
Čo tu trepeš bludy, kde obhajujem nacizmus?

Písal si Československo, nie Čechy a Morava. Si naslopaný Lemmy?
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 20:43 avatar
Čechy a Morava sú súčasť Československa, máš klapky na očiach, a nechceš vidieť históriu pravdivo, v súvislostiach. Oddeľuješ násilne tzv. slovákštát od Čiech a Moravy, teda od Československa.


14.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:45 avatar
Nerozumiem, o čom tu píšeš. To bola podmienka Hitlera. Nie prianie slovákov.
A opakujem, ak by to neprijali, tak by bolo územie Slovenska rozdelené medzi Poliakov a Maďarov.
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:33 avatar
V EU sme 16 rokov a jediné, čo sme zvýšili, je zadĺženie.
Súhlasí Kacír, Kasafran


8.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 20:34 avatar
Aj počet samovrážd sme zvýšili.


9.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:39 avatar
Daj čísla Milčo.
To bude zrejme priamo úmerné so zvyšovaním počtu exekúcii.


12.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 20:42 avatar
Je to 1488 samovrážd na 14, 88 mesiacov.


15.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:46 avatar
Za 14,88 rokov.


16.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 20:47 avatar
A za 14 horami a 88 ženami.   


17.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:51 avatar
Dočkaj dostaneme 14 rokov a 88 dní na tvrdo  
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 20:52 avatar
Nie , dostaneme 88 rokov za 14 neplnoletých báb natvrdo.   


20.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:55 avatar
Radšej 14 rokov, ako 88 báb  
Súhlasí Kacír


25.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 21:02 avatar
Ja to mám presne opačne a žijem si senzačne.   
Súhlasí Boris


29.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:11 avatar
To ja mám radšej pokoj, ty salen uspokoj  
Súhlasí Kacír


30.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 21:12 avatar
Ja mám rád vzrúšo, neznášam vajcia pokoj.   
Súhlasí Boris


19.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 20:54 avatar
V protektráte ideo to, že sa zveruješ niekomu inému miesto toho, aby si sa o seba a svoju obranu staral sám.
Preto sme v protektoráte EU a NATO. Preto sa tu všade jebe poangličťovanie, západniarske produkty vobchodoch, západniarske pičoviny v telke aj v rádiu a tak podobne. V ZSSR sme takto indoktrinovaní neboli. Mali vo všetkom drvivú vačšinu vlastnej produkcie, aj vlastnú obranu.
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 20:59 avatar
Potom nepoužívaj historické slovo z 2. svetovej vojny, ale hovor o záštite, o patronáte, lebo i eurofondy sú o tom. Alebo schengenský priestor.


22.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:00 avatar
Ide o to isté. Je to protektorát.


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:02 avatar
Nie, pretože násilne presadzuješ nacistickú propagandu. Chceš dať rovnosť medzi nacistov z 2. svetovej vojny a dnešný stav v EÚ. Si len obyčajný diskusný manipulátor.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:09 avatar
Si len obyčajný dezinformátor.
Je to presne o tom istom. Zotrvanie v EU a NATO sa násilne udržuje strašením Rusmi a chudobou.
Vojna tu je, ale keďže nemôžu bojovať zbraňami, keďže by tonik neprežil, tak sabojuje obchodne, politicky, propagandou.


24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:02 avatar
Nie, pretože môžeme vystúpiť, nikto nás nedrží násilím.


28.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:09 avatar
Videli sme. Británia je niekto a mali s výstupom vážne problémy. Leda vo sne. Vystúpime, keď sa EU rozpadne, skôr nieje šanca.


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:15 avatar
Lenže problémy mali v Británii, nie v EÚ. EÚ predsa súhlasila s vystúpením Spojeného kráľovstva. Obštrukcie si vykonávali samotní politici v Británii.


34.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:16 avatar
A to máš odkiaľ?!
Súhlasí Kacír


37.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:18 avatar
Čo odkiaľ? Kto vyrábal problémy? Británia!!! Nie v EÚ. EÚ sa chcela dohodnúť na serióznych podmienkach odchodu, pretože veľa zákonov sme mali navzájom previazaných. Keby som toto tušil, že budeš pochybovať, tak by som už dávno tlačil na EÚ, aby kopla do zadku celé Spojené kráľovstvo. Za problémy môžu voliči vo VB, nie v EÚ.


38.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 21:19 avatar
A to máš odkiaľ?!


40.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:20 avatar
Nepravdy. EU si stanovila podmienky výstupu a na tom vlády VB troskotali.


42.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:23 avatar
Politici vo VB si robia čo chcú, nepočúvajú názory voličov. Takže, nevyhováraj sa na EÚ. My si chránime len svoje.


48.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 22:21 avatar
Ako keby britskí vyjednávači ani nechceli, aby sa rokovania skončili úspechom. Načo rokovať, keď sa neúspech dá hodiť na Covid? Čas na dohodu s Britmi sa kráti.

Začína sa tretie kolo rokovaní.

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


49.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 22:24 avatar
Pred neochotou Britov varuje írsky eurokomisár pre obchod Phil Hogan. Pod jeho rezort spadajú kľúčové časti dohody o voľnom obchode.

"Neexistuje skutočný náznak toho, že by naši britskí priatelia vstupovali do rokovaní s cieľom uspieť. Dúfam, že sa mýlim, ale nemyslím si to," povedal Hogan pre írsky verejnoprávny rozhlas RTÉ.

Čítajte viac: svet.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:16 avatar
SR nemá záujem na vystúpení z EÚ, pretože nám to prináša mnohé výhody. Naši občania nechcú, aby SR bola čierna diera v Európe.


36.
označiť príspevok

Kacír muž
   11. 5. 2020, 21:18 avatar
A to máš odkiaľ?!


39.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:19 avatar
Švajčiarsko nieje ani v NATO, ani v EU, Rakúsko nieje v NATO. Že by boli čiernou dierou?
Referendum o výstupe nedá žiadny zo štandardných politikov, lebo sú skorumpovaní. Ale to si povieme o pár rôčkov, pretože ľudia sú stále chudobnejší.- Resp. rozkol medzi bohatými a chudobnými stále rastie..


41.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:21 avatar
Švajčiari majú nielen kvalitné renomé, dobré postavenie medzi štátmi, ale aj solídnu ekonomiku. S borisovcami toho veľa na Slovensku nedosiahneme, akurát tú čiernu dieru, najmä, keď borisovci nemajú záujem ani platiť poplatky a dane. Vo Švajčiarsku by nakopali borisovcov do riti, tam by si sa neuživil so svojím zmýšľaním.


43.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:24 avatar
Stupídne osobné narážky. Aj dane, aj poplatky platím. Nemám zaplatené iba v zdravotnej poisťovni za určité obdobie.
Už nemáš, čo by si rozumné napísal.
Súhlasí Kasafran


44.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:25 avatar
Tak zaplať, a nemudruj. Buď ako Švajčiari.


45.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 5. 2020, 21:26 avatar
Ty nemudruj a píš k veci. Ak ešte máš čo..
Súhlasí Kasafran


46.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 5. 2020, 21:34 avatar
(45) Boris,
radšej si ho nevšímaj - on je totiž už pekných pár rokov vo všeličom od veci...


47.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 21:37 avatar
Nie som ako vy (Boris a Kasafran), ouce, ktoré nariekajú falošným tónom.


50.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 5. 2020, 22:25 avatar
Ty si od veci od narodenia. Vždy si bol na opačnej strane od pravdy.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:00,  Vyše 1400 ľudí bolo od štvrtka zadržaných a desiatky ďalších utrpeli zranenia pri...
dnes, 13:59,  Situácia v USA eskaluje! Zasahovali vojaci: Obete i zranení pribúdajú, do davu vrazili...
dnes, 13:44,  havran, https://ipravda.sk/res/2020/03/27/thumbs/danglar-28-3-2020-nestandard1.jpg *21
dnes, 13:42,  dobrý deň, naša odpoveď je zrejme jasná podľa názvu temy. v nebi neveste povedali svojho...
dnes, 13:29,  keď nie si človek si zviera a zviera môže loviť jedlo
dnes, 13:21,  havran, píšeš veľmi nekonkrétne... vedel by si mi uviesť nejaké príklady "iných...
dnes, 13:04,  havran, nie som "váhavý strelec", ani tým, ktorý sa bojí "vystaviť kožu na...
dnes, 13:04,  ardun - niekde sa stala chyba, lebo richári bolo spravidla šikovní ľudia , no teba musel asi...
dnes, 13:02,  bohatému všetko dať a chudobnému všetko vzať rozvitá veta o fašizme
dnes, 12:59,  ty nemáš rada bonbóny
dnes, 12:58,  ulievam sa v podzemí
dnes, 12:58,  Predseda moskovskej Dumy Šapošnikov (samozrejme z vládnej strany Jednotné Rusko), zarobil za...
dnes, 12:56,  Veď ty si s tým začal. *31
dnes, 12:56,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101181743_2663070337285500_5551397735778746368_n....
dnes, 12:55,  Asi tak je na tom teraz aj celý ruský vesmírny program....
dnes, 12:54,  zlaté sú bonbóny
dnes, 12:54,  https://www.facebook.com/natgeo/videos/294715284894427/?fref=mentions&__tn__=K-R
dnes, 12:52,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101534727_2662479907344543_2115187078777012224_n....
dnes, 12:50,  Rusko už nemôže zapierať svoju priamu vojenskú účasť v líbyjskej občianskej vojne....
dnes, 12:49,  "To Slovensko naše posiaľ HRDO spalo!" My ešte dospievame: v Marčekovej...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(145 521 bytes in 0,232 seconds)