Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Slováci prebuďte sa! Vo svete Vás vedú na popravu a doma Vám mútia hlavy v kostoloch.

26
reakcií
2964
prečítaní
Tému 5. apríla 2012, 06:03 založil mamaleone.

podobné témy:1.
označiť príspevok

mamaleone muž
   5. 4. 2012, 06:03 avatar
Len obmedzený človek nedbá o spoločenské dôsledky oficiálneho protiprávneho zneužívania Slovákov vo svete. Toto sú už známky protislovanského vyhladzovania, ktorého sa samotní Slováci ako nemé ovce ochotne zúčastňujú. Na prahu slobody si Slovensko zvolilo Vatikánsku pokoru a pre svoju zjavnú potrebu existovať pod kohosi jarmom aj keď netreba, nás svet má za podradný národ. Nielen tento národ, ale všetci Slovania budú dlhodobo trpieť za svoj nedostatok národnej sebadôvery. To, že Anglicko vydrancovalo časti Indie a iné krajiny ju síce urobilo bohatšou, ale nevyústilo to v lepších ľudí. Naučili sa dívať na druhé krajiny cez čo im môžu materiálne vyniesť a po otvorení hraníc s východnou Európou sa zneužívanie ekonomického nepomeru vo vlastný prospech stalo základňou koexistencie. Slovanské krajiny sa stali odbytišťom západnej nadprodukcie a dodávateľom lacnej a vysoko výkonnej pracovnej sily. Sme rabovaní a využívaní do maxima, novodobí otroci, a tí Slováci ktorým to osobne naplnilo kapsy, zapredali národ. Pritom tragický osud Slovákov vo svete nikoho nezaujíma, ani len samotných Slovákov ktorí prebrali zodpovednosť za svojich občanov. Británia s Amerikou udávajú tón a na rozdiel od Maďarov, sú veľmocou. Zatiaľ čo sa Slovensko handrkuje s blízkym okolím, cudzina ho zožiera a správa sa k Slovákom ako k bezcenným a bezprávnym tvorom.

Nečakaj na predstaviteľov, ktorí sa dostali ku korytu. Dnes, brat a sestra, sám máš v rukách silu ktorou túto situáciu môžeš začať meniť, aby si si zabezpečil lepšie zaobchádzanie so sebou samým a so svojimi deťmi doma a vo svete. Už len anglické texty na oficiálnej stránke Slovenskej ambasády sú v tak úbohej angličtine, že sú Angličanom na posmech (včítane gramatických chýb, hoci existujú automatické opravy), lebo personál si radšej sám sebe platí ako by zaplatili za profesionálne služby ktoré by dôstojne reprezentovali národ, hoci mali aj moju ponuku lebo som sa za ich texty hanbila. Veľká Tartária, kde si?

Čo sa v Anglicku deje na súdoch, s políciou, na miestnych výboroch a u zamestnávateľov je legalizovaná protislovenská nacistická kriminalita a oficiálne sa o tom mlčí, lebo Angličania zaviedli úplnú cenzúru ohľadom práv Slovákov v anglickej tlači a v médiách, a Slováci si ju doma zaviedli aj sami. Môj vlastný plne doložený prípad, ako britskej občianky od roku 1983 narodenej na Slovensku dokazuje, že stačí aby sa rodák domáhal spravodlivosti na Britskom súde, aby s ním Britský súd okamžite jednal ako s už odsúdeným kriminálnikom (napríklad prípad číslo 5CN00066, ktorý viedol britský sudca Thomas, v Cheltenhame 31. marca 2005, pričom sudca Harrington odmietol odvolanie v roku 2007 a dohľadný orgán odmietol podniknúť disciplinárne kroky proti sudcovi Thomasovi ), čím sa potvrdzuje inštitucionálne odsúhlasené neobmedzené protiprávne zneužívanie Slovákov k bodu neumožnenia prežitia a polícia si zbiera falošné obvinenia od domorodého obyvateľstva aby mohli zatknúť a duševne týrať občana, ktorý hovorí so slovanským prízvukom (napríklad tzv. kriminálny priestupok CR/030705/07). Ak by sa takto zaobchádzalo s Moslimami, mali by povstanie.

O Vaše práva bratia a sestry, tu ide. Prvé články o nelegálnej činnosti na priamy pokyn Gill Brookovej, veliteľky britského impéria (titul CBE) vedúcej oddelenia starostlivosti o pacientov v Gloucesterskej nemocnici sa objavili už pred rokom a Slováci ostali ticho – jedinou ponižujúcou ozvenou je, že sa boja robiť poriadky ešte aj sami doma so svojimi občanmi, lebo sa boja čo na to povie západ!

Slováci si mrmlú o svojej chudobe ale tá je len dôsledok–príčinou je zjavná neprítomnosť akejkoľvek národnej hrdosti a sebavedomia. Malé kroky, ale dôsledne treba vykonávať, aby sa táto situácia zmenila.

Ešte dnes drahý Slovák a Slovenka, sám osobne žiadaj od anglického ambasádora vysvetlenie. Ambasádorom je pani Susannah Montgomery.

Email: bebra@in ternet.sk

Adresa: Britská Ambasáda

Panská 16

811 01 Bratislava

Pošli spojenie na tento článok priateľom. Odvolajte sa na štyri celkom špecifické prípady zneužívania práv Slovákov ktoré tu nasledujú a žiadaj vyjadrenie prečo nie je Gill Brooková CBE, vyšetrovaná v súvislosti s nimi. Uverejni kópiu svojej komunikácie, ako aj prípadnú odpoveď pod týmto článkom, a pošli ju aj mne na cor ascen@cathar.org.uk Ja ju sama uverejním na svojom webe, ak si to budeš želať. Nech je zdvorilých, no dôsledne formulovaných príspevkov toľko, koľko ich bude treba nato aby Angličania dali riadnu odpoveď. Píšte im po slovensky, keď prišli na Slovensko, majú reč ovládať.

Read more: www.dolezite.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris_I., Kasafran


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   5. 4. 2012, 12:59 avatar
Male sebavedomie maju zvacsa prazdni, nevedomi ludia a tak vyhladavaju svojich pastierov, ktorym daju vsetku svoju doveru, sluzia im a nepripustaju si, ze by ich ich pastier len sprosto zneuzival.
Prajem prijemne hladanie svojej hrdosti a sebavedomia slovaci..
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

cerveny mak muž
   5. 4. 2012, 15:17 avatar
je to blbost a hlupost, v uk su slovaci menej diskriminovany ako na slovensku, keby to tam bolo take zle, tak su ich tam neni desatisice, a iste nie dlhorocne. zijem v uk uz zopar rokov, keby som chcel tak si bezproblemov zoberiem britcke obcianstvo, moje skusenosti su uplne ine ako opisuje ta pani, neviem oco jej ide, ked sa jej nepaci v uk, nech ide prec, v kazdej krajne su ine zakony, kultura a tradicie, ktore ked tam clovek chce zit, musi ich respektovat, to neplati len na uk ale vsade na svete.


4.
označiť príspevok

mamaleone muž
   5. 4. 2012, 15:47 avatar
Nesúhlasím s tebou ale chápem tvoj postoj, za prvé kolko zarabaš ty a kolko zarábajú briti tu je velká diskriminácia, a na slovensku už nehovorím ako sú slováci zahraničními kapitalistami diskriminovaný, ich plat je proti britom tak na cigarety a slovaci s toho musia mesiac žiť, nechcem rozoberať túto tému aj tak nič nevyriešime ale že diskriminácia existuje je neodšriepitelné,suhlasím iba stým že slováci v zahraničí sú možno menej diskriminovaný ako vo svojej vlasti, to je aj moja skúsenosť. Chcel som iba upozorniť s týmto článkom nechcem rozvíjať vášne
Súhlasí cerveny mak


10.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   6. 4. 2012, 10:04 avatar
Mamaleone, ja mám skúsenosť, že som diskriminovaný slovenskou firmou, v ktorej robím. Napr. oproti pracovníkom zahraničnej firmy Volkswagen zarábam v slovenskej firme asi 50% ich mzdy.


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 4. 2012, 10:19 avatar
to je súčasná forma otroctva.. nejde o hodnoty napr. zušľachtenie ducha prácou.., je to práca pod cenu,..ktorú predávaš vo forme otroctva ...,..bo otroci budú čoraz viac otrokmi,..je to o ekonomických hodnotách, ktorou je potláčaná tvoja sloboda..krivda na tvoje bytie,.)
Súhlasí mamaleone


15.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:23 avatar
Slovenska firma je viazana nevyhodnymi zmluvami s firmou VW, tkora jej platí tolko, kolko neplati obdobnym firmam trebars v Nemecku za obdobne sluzby. A tak su vase platy nizsie, lebo vase vedenie je plne skrachovanych kokotov, ktorí nesleduju rpospech firmy v zmysle prospechu vsetkych zucastnenych na firme, ale len svoj prospech...teda manazery si zeru tak ako sa patrí a ostatne ich nezaujíma. Ale nato su odbory. Lenze ako ich prinutis zatlacit na vedenie, ked zvycajne oni sami a ich veduci su kupení darcekmi od vedenia???


16.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   6. 4. 2012, 10:32 avatar
Ranexill, ja nerobím Volkswagene. Ja som porovnával plat v slovenskej firme, v ktorej robím, s platom v slovenskom Volkswagene. Chcel som len oponovať názoru Mamaleone, že na Slovensku sú Slováci v zahraničných firmách diskriminovaní. Možno, že sú, ale čo sa týka platu, tak sú menej diskriminovaní, ako v tých Slovenských firmách. Ja po dlhoročnej praxi v Slovenskej firme zarobím okolo 600 eur, v Slovenskom Volkswagene zarobí človek s takou praxou ako ja 1000 až 1200 eur.
Súhlasí Ranexill


18.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:33 avatar
Lenze vo Volkswagewne sa drie, az z teba kropaje lietaju. A v slovenskych firmach nie.


21.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   6. 4. 2012, 10:40 avatar
Ja v slovenskej firme driem tiež, že so mňa niekedy kropaje lietajú.


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:43 avatar
Tak potom sorry. A majitel firmy ma aspon Q7-inu a sedem domov, a sedem bazenov a sedem kuriev, ktoré zivy z toho o co vas obera?


23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:43 avatar
ktoré živí, nie živý 


24.
označiť príspevok

mamaleone muž
   6. 4. 2012, 12:32 avatar
Tebou nesúhlasím tak napr. v USS Steel prepustili množstvo kvalifikovaných odborníkov, z materského US, tí odborníci predsa chybajú tak ponúkli všeliakým pasákom , ktorý zamestnávajú odborníkov (ako žeriavníkov, zámočníkov,elektrikárov, zváračov,paličov) za 2,5 až 3,5 eura no nie je to vykorisťovanie? keby bola na okolí nejaká práca tak nepoviem , ale nič na okoli niet, tak toto je tá pravá diskriminácia


26.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   6. 4. 2012, 16:32 avatar
Toto robia aj Slovenské firmy, dokonca aj štátne akciovky, napr. Slovenská pošta.


5.
označiť príspevok

cerveny mak muž
   5. 4. 2012, 17:32 avatar
v uk zarabaju vseci rovnako, nieje ziadny rozdiel medzi tym ci je niekto slovak, anglican, alebo pakistanec, vsetko zalezi iba od pracovnej pozici a prace, ktoru clovek vykonava, pokial je zamestany normalne-legalne, v uk klesla zivotna uroven, zijem tu uz takmer 7 rokov, hoci som uz viacej na slovensku ako v uk, dokazem to zhodnotit sam za seba, nepotrebujem na to statistiky ci ukazovatele ktore su v mediach ci hocikde inde, zacina sa rozpravat o benefitovom turizme ludi z vychodnej europy, ktory pridu do uk brat detcke pridavky a benefity ktore su vetcie ako platy v ich domovskych krajnach-po zruseni benefitou koly cudzincom este len diskriminacia cudzincov zacne! ze niekto pride k nim za pracov a je nespokojny, nikto ho nenutil tam ist, oni maju doma cudzincov z celeho sveta dost, nepotrebuju novych! nieje to az tolko rokov dozadu co slovaci potrebovali do uk viza a pracovne povolenia, moze sa v pohode stat ze sa zavedu naspet, uk je v eu, ale nieje v eurozone, oni si svoju suverenitu zachovali.


6.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 4. 2012, 21:08 avatar
Červený mak,
je mi ľúto, ale tentokrát si strelil/trafil poriadne slepého capa... Tvoj osobný zážitok Ti neberiem, ale, prosím Ťa, nezovšeobecňuj ho na ostatných!


7.
označiť príspevok

Jaded
   5. 4. 2012, 21:13 avatar
Kasafran aspoň podaj vysvetlenie, čo tým myslíš ty. Potom to vyznieva, iba ako rýpanie.


8.
označiť príspevok

Jaded
   5. 4. 2012, 21:15 avatar
A možno si len typ, ktorý musí mať koment ku všetkému


27.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2012, 23:49 avatar
Jaded,
Červený mak to pochopil, upresni čo mám dovysvetliť Tebe... Spravím to rád, a samozrejme bez "rýpania"!


9.
označiť príspevok

cerveny mak muž
   5. 4. 2012, 22:33 avatar
kasafran mas pravdu kazdy ma inu skusenost, ale ked ludia vedia ako to v uk chodi naco sa tam trepu a potom vyplakavaju? rozumiem niektory v tom videli vychodisko zo zlej financnej situacie, ale co sa tyka penazi tak v uk cudzinec zbohatne naozaj tazko, pretoze ani domaci nemaju ziadny blahobyt, kedysi zopar rokov dozadu to bolo o niecom inom.
Súhlasí rain...


11.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:13 avatar
Aj toto tvoje je skor take populisticke kecanie mamaleone. Stale sa tu omiela slovanskost a slovak hore dolu, ale pritom slovensko na krizovatke dejin, neustale bolo niekym asimilovane, striedali sa tu vsetky mozne narody hore-dolu, takze hovorit o slovakovi a krvi je sprostost. Skor je to iba dedicstvo uzemia, kde zijeme. Geneticky tu slovaka niet. Sme zmiesaninou madarou, poliakov, cechov, Nemcov a Bohvie aj koho..aj talianov, ci turkov, ved tu mali svoje basty v casoch, ked ludi nebolo 5 milionov, ale par desiatok tisic, ci mozno sto tisic. A vtedy ked taku slovenku vysukal nejaky tatar, tak dnes jeho znaky moze niest milion slovakov.( nebrat doslovne, ale len ako prirovnanie)
Kaslaat na vase vykriky do tmy, ja som skor europan a toho sa drzim..


14.
označiť príspevok

starec muž
   6. 4. 2012, 10:20 avatar
Je známe,že výška platu sa vzťahuje na určité územie,niekedy je to len malý územný celok - mesto.Ďalším faktorom vplývajúcim na výšku platu sú záujmy zamestnávateľa,či je uchádzač nejaká rodina,rodák atď.
Súhlasí mamaleone


17.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:32 avatar
No a to je cele na smiech, pretoze chodim po zahranicnych firmach a nikde sa nejdu rpetrhnut od roboty. Normalne robia tolko co tu. Len plat maju o dost vyssi, za to iste co robí clovek tu. V podstate nezalezi ani veducim na tom, kolko zarabaju ludia v tej ktorej firme. Oni to daju, ked musia. Teda chyba je v hajzloch z politiky. Stacilo pred desiatimi rokmi zdvihnut minimalnu mzdu aspon na dvojnasobok a dnes by sme boli paltove uplne niekde inde a pritom by sa nic nezmenilo. Firiem by tu bolo tolko, kolko aj je. Sme v strede europy nejde nas obchadzat, to je ako robit v mori dieru..
V prvom rade by sme mali prestat pocuvat tie zrudy co si hovoria analitici a iní curaci bánk ci nad spolocnosti zaoberajucich sa iba kseftami na trhu, ktroým ide o umele vytvaranie rozdielov, lebo rpesunmi komodit medzi takymito rozdielnymi oblastami zarabaju svoje podle prachy. Vlada sa ma drzat sedliackeho rozumu a nie mudrosti od radcov sluziacich nadnarodnemu trhu.
Súhlasí mamaleone, Kasafran


19.
označiť príspevok

starec muž
   6. 4. 2012, 10:38 avatar
Politici za úplatky súhlasili s malými platmi v štáte,čo má za následok aj zníženie príjmu štátu.Malé platy namiesto zvýšenia prosperity štátu prispeli k jeho úpadku.
Súhlasí mamaleone


20.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:40 avatar
No ved ked vladne pravica vladnu sebci.
Súhlasí mamaleone


25.
označiť príspevok

mamaleone muž
   6. 4. 2012, 12:36 avatar
nie je to populizmus je to fakt


12.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 4. 2012, 10:17 avatar
Heh a fransky kupec samo, ktovie kolko slovaniek popretahoval, a uz deti boli napoli frankovia a napol slovaci..
Súhlasí mamaleone
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  milujte svojich nepriateľov a ochraňujte svojich blížnych
dnes, 00:25,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:24,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:22,  dobrú noc všetkým
dnes, 00:21,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
dnes, 00:04,  Jasné že nie. Veď Porošenko bol vtedy big kamoš s mastným vlasom Kiskom. *21
včera, 23:59,  Keď ruská diplomacia kritizovala ukrajinu za uctievanie fašistov tak to americkí trolovia...
včera, 23:59,  Čiže si si vedomá že Kiska sa kamarátil s fašistom Porošenkom. ok.
včera, 23:58,  slováci ziadny strach :) http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
včera, 23:58,  47. tak teraz ti spomínam *39
včera, 23:55,  No keď rusko označilo tak Porošenka, kamoša mastného vlasa Kisku, tak to ste nikdy...
včera, 23:49,  Zrazu pre americkú trolku je ruská hláška písmom svätým :)
včera, 23:48,  Rusko okupuje tak najvýš dementnú Edovu hlavu :)
včera, 23:48,  13. to je rana pod pás, ked kotlebu ešte aj Rusko označí za extrémistov *39*39*39*39*39*39
včera, 23:47,  Edo vidí zasa všade LS NS už nie Rusov :)
včera, 23:46,  Edo je trolík :)
včera, 23:46,  Tvoj mastný vlas Kiska pozval fašistu Porošenka do prezidenstkého paláca. Tu nie je o čom...
včera, 23:46,  236- neviem na koho a na čo reaguješ, alebo len tak pre seba, aby reč nestála???
včera, 23:43,  To tu bolo kolotočárov čo tu písali ako treba zatočiť s vycuciavačmi štátu asocialmi a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(120 237 bytes in 0,430 seconds)