hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Skúste si tipnúť ako to bude vyzerať na geopolitickom bojisku na konci roku 2023.

príspevkov
71
zobrazení
8
tému vytvoril(a) 4.1.2023 23:00 havran
posledná zmena 11.1.2023 18:49
1
04.01.2023, 23:00
Nemám pri tom na mysli čo bude s Ukrajinou , lebo to vyplynie z tých najpodstatnejších súvislostí , ktoré utvárajú svetové mocností , život v najľudnatejších krajinách , klimatické zmeny
none
42

1. havran 04.01.2023, 23:00

Nemám pri tom na mysli čo bude s Ukrajinou , lebo to vyplynie z tých najpodstatnejších súvislostí , ktoré utvárajú svetové mocností , život v najľudnatejších krajinách , klimatické zmeny

06.01.2023, 13:56
Na koni roka 2023 bude už konečne slobodná Ukrajina . Masoví vrahovia ako je šialený diktátor Putin jeho družina súdruhov z KGB bude sedieť v base . Zbedačené Rusko sa rozpadne na malé časti a bude demilitarizované podobne ako bolo Nemecko či Japonsko . Ukrajina bude slobodná krajina včetne Krymu samozrejme . Most z Rusa bude zničený . Ukrajina dostavajúca obrovskú finančnu podporu hlavne od USA na rozvoj a výstavbu krajiny ako i komplexnu pomoc ako sme dostali u nas v pomoci UNNRA a neskôr europa v Marshall pláne bude rýchlo napredovať a o pár rokov bude členskou krajinou EU a obranu v aliancii nato . Riešit obranu bez členstva v našej aliancii nie je inak pre ukrajinu možné . Giganticky zadlžená čína v roku 2023 zbrankrotuje lebo inej cesty pri takto zadlženej krajine ako je čína ani nie je . Za vysoký dlh sa už považoval dlh cez 100% hdp ako ma mnoho krajín v EU alebo USA ich ekonomická výkonnosť je však vysoká . Čo sa týka dlhu Číny tá si ide uplne inú šialenú ligu pred tým sa sa začal z Číny šíriť covid 19 v roku 2019 bol dlh Číny 400% HDP plus 100% skryteho dlhu. Dnes sa len odhaduje na 800% hdp respektíve na nekontrolovatelnu čiastku . Neodvratný bankrot Číny vyvola ďalšiu svetovu finančnu krízu . Čo sa týka vyspelého západu stojaceho na slobode a demokracii bude naďalej silný a jednotný ako doteraz .
👍: qwert , kntsz
none
44

42. Osvietený 06.01.2023, 13:56

Na koni roka 2023 bude už konečne slobodná Ukrajina . Masoví vrahovia ako je šialený diktátor Putin jeho družina súdruhov z KGB bude sedieť v base . Zbedačené Rusko sa rozpadne na malé časti a bude demilitarizované podobne ako bolo Nemecko či Japonsko . Ukrajina bude slobodná krajina včetne Krymu samozrejme . Most z Rusa bude zničený . Ukrajina dostavajúca obrovskú finančnu podporu hlavne od USA na rozvoj a výstavbu krajiny ako i komplexnu pomoc ako sme dostali u nas v pomoci UNNRA a neskôr eur...

06.01.2023, 14:49
To nie je moc dobre, ked sa Rusko rozpadne na male časti, uz len kvoli tomu, že vlastni velke množtvo jadrových zbrani, ktore sa možu potom dostat kdekollvek.....
none
2
05.01.2023, 12:00
Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.
👍: qwert , Scarlette
none
4

2. kntsz 05.01.2023, 12:00

Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.

05.01.2023, 13:59
ten člověk svoj názor nedá.....len sonduje a potom mudruje...typický zmagorený clovek ktorý sympatizoval s ruskom a nakoniec podlahol ruským dezinformaciam....a teraz nevie kudy kam
👍: kntsz
none
6

2. kntsz 05.01.2023, 12:00

Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.

05.01.2023, 14:20
kntsz ty to máš v tej hlavičke svojej zmätok. O ničom inom sa nevieš baviť len o tom ako hrdinskí Ukrajinskí vojaci po stovkách kosia Rusov , ktorí ani nie sú ľudia. Tak povedz prečo sa stretli 31.12.2022 zahraniční ministri Nemecka , Ruska a Číny? KTORý z nich spáchal vlastizradu . MALI VôBEC POVOLENIE Z wASHINGTONU na také stretnutie? Ty sa fakt nevieš baviť o niečom inom ako o propagande v ukrajinsko-ruskej vojne? Si len obyčajný ****iak , ktorý potrebuje počuť ozvenu svojich prdov blbečku.
none
32

6. havran 05.01.2023, 14:20

kntsz ty to máš v tej hlavičke svojej zmätok. O ničom inom sa nevieš baviť len o tom ako hrdinskí Ukrajinskí vojaci po stovkách kosia Rusov , ktorí ani nie sú ľudia. Tak povedz prečo sa stretli 31.12.2022 zahraniční ministri Nemecka , Ruska a Číny? KTORý z nich spáchal vlastizradu . MALI VôBEC POVOLENIE Z wASHINGTONU na také stretnutie? Ty sa fakt nevieš baviť o niečom inom ako o propagande v ukrajinsko-ruskej vojne? Si len obyčajný ****iak , ktorý potrebuje počuť ozvenu svojich prdov blbe...

05.01.2023, 21:27
si ty už len senilný dedek....., ktorý vzbudzuje len ľútosť.....
Kde som sa vyjadril o Ukrajincoch a ich kosení Rusov ???
Nedávaj mi otázku ak nie si schopný odpovedať ani na tú či si si dal sám
Kde tuná niečo píšem o nejakej propagande ???
Čím ďalej tým viacej sa z teba stáva jedna senilná blúzniaca katastrofa.
Ako sa ti dá pomôcť, keď v tvojich príspevkoch nenachádzam žiaden rozumovo uchopiteľný bod, odkiaľ by som mohol začať.
👍: qwert
none
29

2. kntsz 05.01.2023, 12:00

Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.

05.01.2023, 18:34
kntsz akú otázku máš na mysli ty moták?
none
33

29. havran 05.01.2023, 18:34

kntsz akú otázku máš na mysli ty moták?

05.01.2023, 21:46
31-
Tvoju otázku na naše typy, ktorú si dal do názvu témy.
Ak najskorej nevyslovíš svoj názor, tak sa iných názorov nedočkách.
Jedine dobrosrdečná Nadja stále verí v tvoju príčetnosť.........a komunikáciu s nejakou výmenou názorov.
Ako vidím, tak ani ona sa nedočká......... a ak, tak jedine záťaže tvojimi slaboduchými chimérami o mne a ondrejovi.
👍: Lemmy , qwert
none
34

33. kntsz 05.01.2023, 21:46

31-
Tvoju otázku na naše typy, ktorú si dal do názvu témy.
Ak najskorej nevyslovíš svoj názor, tak sa iných názorov nedočkách.
Jedine dobrosrdečná Nadja stále verí v tvoju príčetnosť.........a komunikáciu s nejakou výmenou názorov.
Ako vidím, tak ani ona sa nedočká......... a ak, tak jedine záťaže tvojimi slaboduchými chimérami o mne a ondrejovi.

05.01.2023, 22:44
kntsz takže, ty názor nemáš , ale ja som dal tému, tak čo sa bojíš vysloviť svoj názor? Ale hovorím o názore nie o tvojich zbožných želaniach. Mňa zaujíma ako vidíš možnú realitu a nie tvoje túžby , ktoré nevieš doložiť. Ja svoj názor uložím tak , že bude časovo dokazateľný , že je ukotvený v týchto dňoch. Ja som sa nikdy nemýlil a dokázal som i veľkým straníckym potentátom s presnosťou na jeden rok povedať kedy skončí socializmus a prečo. Na mňa chlapče nemáš. Ja som vždy dokázal predvídať kedy sa udejú významné geopolitické zmeny. Teda 15 rokov vopred som povedal vysokopostaveným straníckym šéfom , kedy skončí socializmus a oni to brali ako srandu pri pre dobrú zábavu. Aj teraz sa moje predpovede naplňajú. Ako sa to deje? Na tom mám spôsob podložený 60 ročným študovaním reality. Svetový vývin musíš chápať nie podľa svojích prianí , ale porozumením reality. Práve teraz si sa nič nedozvedel. Musíš čakať jeden rok, no tí aparátčici KSS sa dočkali splnenia mojej predpovede až pätnástich rokov, o to viac boli z toho v šoku , keď sa to stalo. A upozorňujem ťa , aby si prestal i s tvojími tupými kamarátmi sa hlúpo navážať do mňa. Začnite sa správať ako normálni ľudia a nie ako tupé hoväda. Ja sa snažím byť voči vám v maximálnej miere slušný , tak to hádam dokážete i vy. Nebude vám to na škodu.
none
37

34. havran 05.01.2023, 22:44

kntsz takže, ty názor nemáš , ale ja som dal tému, tak čo sa bojíš vysloviť svoj názor? Ale hovorím o názore nie o tvojich zbožných želaniach. Mňa zaujíma ako vidíš možnú realitu a nie tvoje túžby , ktoré nevieš doložiť. Ja svoj názor uložím tak , že bude časovo dokazateľný , že je ukotvený v týchto dňoch. Ja som sa nikdy nemýlil a dokázal som i veľkým straníckym potentátom s presnosťou na jeden rok povedať kedy skončí socializmus a prečo. Na mňa chlapče nemáš. Ja som vždy dokázal predvída...

05.01.2023, 23:40
Tak začni používať rozum, a preukáž tu svoj názor. Ale nepíš omáčky, napíš niečo konkrétne. Napíš, čo sa podľa teba udeje na geopolitickej...
none
39

37. Lemmy 05.01.2023, 23:40

Tak začni používať rozum, a preukáž tu svoj názor. Ale nepíš omáčky, napíš niečo konkrétne. Napíš, čo sa podľa teba udeje na geopolitickej...

06.01.2023, 11:57
Lemmy prišiel si pomôcť tým primitívom , ktorí nedokážu viac iba nadávať skôr než napíšem jedno slovo? Ďaleko však od nich nemáš. Na tých hlupákov sa hodí akurát nejaka sračka-omáčka. Sú to blbci , ktorí nedokážu myslieť v súvislotiach a ty sa chceš k nim pridať? Viem , že nie je ťažké opepriť aj teba , no niekedy máš jasnejší deň. že by to mohlo byť dnes? A čo na iných fórach ťa už vypískali, tak si sa prišiel odmocniť tu?
none
41

39. havran 06.01.2023, 11:57

Lemmy prišiel si pomôcť tým primitívom , ktorí nedokážu viac iba nadávať skôr než napíšem jedno slovo? Ďaleko však od nich nemáš. Na tých hlupákov sa hodí akurát nejaka sračka-omáčka. Sú to blbci , ktorí nedokážu myslieť v súvislotiach a ty sa chceš k nim pridať? Viem , že nie je ťažké opepriť aj teba , no niekedy máš jasnejší deň. že by to mohlo byť dnes? A čo na iných fórach ťa už vypískali, tak si sa prišiel odmocniť tu?

06.01.2023, 13:37
Takže sa mi nepodarilo, aby si bol konkrétny. Nuž, škoda, ale primitív si tu len ty sám. Nevidím dôvod s tebou strácať čas, lebo vieš sa správať len ako náhodný generátor slov.
👍: qwert
none
43

39. havran 06.01.2023, 11:57

Lemmy prišiel si pomôcť tým primitívom , ktorí nedokážu viac iba nadávať skôr než napíšem jedno slovo? Ďaleko však od nich nemáš. Na tých hlupákov sa hodí akurát nejaka sračka-omáčka. Sú to blbci , ktorí nedokážu myslieť v súvislotiach a ty sa chceš k nim pridať? Viem , že nie je ťažké opepriť aj teba , no niekedy máš jasnejší deň. že by to mohlo byť dnes? A čo na iných fórach ťa už vypískali, tak si sa prišiel odmocniť tu?

06.01.2023, 14:11
Havran, Osvietený ti v 44. príspevku uviedol vzorový príklad, čo znamená byť konkrétny. Hádam už nebudeš taký primitív (tvoje slovo), a pochopíš, čo znamená byť konkrétny v tejto téme.
none
45

43. Lemmy 06.01.2023, 14:11

Havran, Osvietený ti v 44. príspevku uviedol vzorový príklad, čo znamená byť konkrétny. Hádam už nebudeš taký primitív (tvoje slovo), a pochopíš, čo znamená byť konkrétny v tejto téme.

06.01.2023, 14:49
havran nedava názory len sonduje a mudruje
👍: Lemmy
none
46

45. qwert 06.01.2023, 14:49

havran nedava názory len sonduje a mudruje

06.01.2023, 15:27
qwert ty nemáš schopnosť aby si pochopil niečij názor. Lebo zakaždým názorom spustíš vodopád špiny ktorá je podľa teba nevyhnutná. Však povedz konečne nejaký vecne a logický názor o ktorom sa dá diskutovať. Myslíš , že to čo ty vypúšťaš z... je diskutovateľné: To je len pre tvojich pribrzdených kamarátov. Chytil si sa do témy v ktorej si sa z Ondríkom celý ogrcal, takže nič... Budeš musieť čakať až tú tému rozviniem, ty motáčik.
none
48

46. havran 06.01.2023, 15:27

qwert ty nemáš schopnosť aby si pochopil niečij názor. Lebo zakaždým názorom spustíš vodopád špiny ktorá je podľa teba nevyhnutná. Však povedz konečne nejaký vecne a logický názor o ktorom sa dá diskutovať. Myslíš , že to čo ty vypúšťaš z... je diskutovateľné: To je len pre tvojich pribrzdených kamarátov. Chytil si sa do témy v ktorej si sa z Ondríkom celý ogrcal, takže nič... Budeš musieť čakať až tú tému rozviniem, ty motáčik.

06.01.2023, 15:39
Tak prestaň tu robiť vo vlastnej téme zo seba hlupáka, začni uvádzať svoj konkrétny názor, ako ti to ukázal na vzorovom príklade v 44. Osvietený, a prestaň tunajších diskutujúcich nazývať primitívmi!!!
none
50

48. Lemmy 06.01.2023, 15:39

Tak prestaň tu robiť vo vlastnej téme zo seba hlupáka, začni uvádzať svoj konkrétny názor, ako ti to ukázal na vzorovom príklade v 44. Osvietený, a prestaň tunajších diskutujúcich nazývať primitívmi!!!

06.01.2023, 15:48
ćo chceš od neho vlastne lemmy?, ved to nerobí prvý krat....na mnohe otázky ten primitiv neodpovedal prave Nadji..je to vymletý starsi clovek, ktorý je este k tomu hojne krmený komunistickými srackami.....
👍: Lemmy
none
51

50. qwert 06.01.2023, 15:48

ćo chceš od neho vlastne lemmy?, ved to nerobí prvý krat....na mnohe otázky ten primitiv neodpovedal prave Nadji..je to vymletý starsi clovek, ktorý je este k tomu hojne krmený komunistickými srackami.....

06.01.2023, 15:49
Havran je komunista, a pre takých ľudí je jeho správanie typické.
👍: qwert
none
38

34. havran 05.01.2023, 22:44

kntsz takže, ty názor nemáš , ale ja som dal tému, tak čo sa bojíš vysloviť svoj názor? Ale hovorím o názore nie o tvojich zbožných želaniach. Mňa zaujíma ako vidíš možnú realitu a nie tvoje túžby , ktoré nevieš doložiť. Ja svoj názor uložím tak , že bude časovo dokazateľný , že je ukotvený v týchto dňoch. Ja som sa nikdy nemýlil a dokázal som i veľkým straníckym potentátom s presnosťou na jeden rok povedať kedy skončí socializmus a prečo. Na mňa chlapče nemáš. Ja som vždy dokázal predvída...

06.01.2023, 11:43
Zase len sračky.......
Ak si v minulosti predpovedal tak, ako predpovedáš teraz, t.j. od ničoho - cez nič - k ničomu, tak to sa trafíš vždy.
To, kedy skončí vaša komunisticko - eštébácka diktatúra proletariátu, sme my "pravicoví oportunisti" vedeli od jej počiatku.
Zločinné režimy nikdy nemali dlhú životnosť a tých 20 rokov v našej geopolitike je zlatý štandard.
👍: qwert
none
40

38. kntsz 06.01.2023, 11:43

Zase len sračky.......
Ak si v minulosti predpovedal tak, ako predpovedáš teraz, t.j. od ničoho - cez nič - k ničomu, tak to sa trafíš vždy.
To, kedy skončí vaša komunisticko - eštébácka diktatúra proletariátu, sme my "pravicoví oportunisti" vedeli od jej počiatku.
Zločinné režimy nikdy nemali dlhú životnosť a tých 20 rokov v našej geopolitike je zlatý štandard.

06.01.2023, 12:00
kntsz to si asi hrdý na svoj maximálny vtipný dôvtip. Vysvetlí mi to už konečne ako vieš kto je štebák a komunnista a kto nie?
none
67

40. havran 06.01.2023, 12:00

kntsz to si asi hrdý na svoj maximálny vtipný dôvtip. Vysvetlí mi to už konečne ako vieš kto je štebák a komunnista a kto nie?

06.01.2023, 22:35
havrane také lachké nevíš ??? a pritom som tuná o tom už písal.
Stačí si riadne všimnúť najlepšie aspoň tri príspevky, aby nedošlo k omylu a si jasný.
Je mi totiž v podstate jedno čo si robil a čím si bol za komunistov - nemám ambíciu sa mstiť, ale kým si dnes.
Úplne presne každého prezradí jeho slovník a to nie že slovo, ale zo slov vyplývajúci spôsob myslenia, z toho, alebo aj z toho vyplývajúci spôsob správania, plus zopár detailov know-how, ktoré nebudem prezrádzať a vidím ti až "do žalúdka"
Tento spôsob odhalí každého komunistu, komunistického eštébáka, alebo eštébáka nekomunistu, ale aj iného dezoláta a to nielen minulého, ale aj súčasného a budúceho.
none
66

2. kntsz 05.01.2023, 12:00

Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.

06.01.2023, 19:58
3. lahko nas chce nasmerovat na politiku US. priehladny ako plexisklo
👍: kntsz
none
3
05.01.2023, 12:05
Bude to možno ešte divokejšie, ako na jeho začiatku. Nič totiž nevyzerá, že by sa mohlo tento rok ukľudniť... no možno snáď kovid by mohol prestať hroziť, ale to znamená, že to uvoľní ruky Číne v jej aktivitách proti Taiwanu, a to bude zasa podnecovať Japonsko, aby umocnilo svoju (aj) ekonomickú úlohu, ktorú od minulého storočia stráca... Bude sa zrejme nenápadne zväčšovať pripasť medzi Amerikou a Europou, z viacerých dôvodov... a teda globalizácia napriek predpovediam z nedávnej minulosti bude oslabovať... možno.. rozpory budú aj v enviromentálnej rovine, najludnatejšie štáty sa na ňu vykašlú a vyspelé krajiny to nezachránia... atd.
none
5

3. Nadja 05.01.2023, 12:05

Bude to možno ešte divokejšie, ako na jeho začiatku. Nič totiž nevyzerá, že by sa mohlo tento rok ukľudniť... no možno snáď kovid by mohol prestať hroziť, ale to znamená, že to uvoľní ruky Číne v jej aktivitách proti Taiwanu, a to bude zasa podnecovať Japonsko, aby umocnilo svoju (aj) ekonomickú úlohu, ktorú od minulého storočia stráca... Bude sa zrejme nenápadne zväčšovať pripasť medzi Amerikou a Europou, z viacerých dôvodov... a teda globalizácia napriek predpovediam z nedávnej minulosti bude ...

05.01.2023, 14:16
načo davaš tomu ****ovi červenemu svoje videnie....ved len sonduje ako prasivý pes, čo ho zahnali do kuta....a potom to nenapadne zacne používat proti tebe samotnej, ak sa ukaže, že máš pravdu.....sledujem toho smrada bolsevickeho ako "upravuje" svoje nazory a pripada mi ako zmatený chameleon.....čo si chce udržat za každu cenu svoju tvar......
none
13

3. Nadja 05.01.2023, 12:05

Bude to možno ešte divokejšie, ako na jeho začiatku. Nič totiž nevyzerá, že by sa mohlo tento rok ukľudniť... no možno snáď kovid by mohol prestať hroziť, ale to znamená, že to uvoľní ruky Číne v jej aktivitách proti Taiwanu, a to bude zasa podnecovať Japonsko, aby umocnilo svoju (aj) ekonomickú úlohu, ktorú od minulého storočia stráca... Bude sa zrejme nenápadne zväčšovať pripasť medzi Amerikou a Europou, z viacerých dôvodov... a teda globalizácia napriek predpovediam z nedávnej minulosti bude ...

05.01.2023, 15:24
Nadja iste si si pozrela to "doromyselné" poučenie v odstavci -6- od veľducha qwerta. Ja chápem tvoje intuitívne vnímanie toho čo sa okolo nás deje a vlastne sme na to všetci odkázaní. No práve takíto propagandisti ako sú kntsz a qwert a im podobní len rozdúchavajú ohne nenávisti, ktoré však nahráva tým čo to potrebujú v zmysle rozdeľuj a panuj. To sú skutoční červení psi už po tisícročia. Ja nepotrebujem , aby si súhlasila so všetkým čo tu poviem, ale si vážim diskúsiu aj keď nesúhlasnú. Pritakávanie mi nič nedáva , to potrebujú len polodebili už vyššie menovaní.
none
14

13. havran 05.01.2023, 15:24

Nadja iste si si pozrela to "doromyselné" poučenie v odstavci -6- od veľducha qwerta. Ja chápem tvoje intuitívne vnímanie toho čo sa okolo nás deje a vlastne sme na to všetci odkázaní. No práve takíto propagandisti ako sú kntsz a qwert a im podobní len rozdúchavajú ohne nenávisti, ktoré však nahráva tým čo to potrebujú v zmysle rozdeľuj a panuj. To sú skutoční červení psi už po tisícročia. Ja nepotrebujem , aby si súhlasila so všetkým čo tu poviem, ale si vážim diskúsiu aj keď nesúhlasnú. Prit...

05.01.2023, 15:29
Ty potrwebuješ len zmiernovat akokolvek rusku agresiu....to ti stací...sam satan ta ženie ty spina červená
none
15

13. havran 05.01.2023, 15:24

Nadja iste si si pozrela to "doromyselné" poučenie v odstavci -6- od veľducha qwerta. Ja chápem tvoje intuitívne vnímanie toho čo sa okolo nás deje a vlastne sme na to všetci odkázaní. No práve takíto propagandisti ako sú kntsz a qwert a im podobní len rozdúchavajú ohne nenávisti, ktoré však nahráva tým čo to potrebujú v zmysle rozdeľuj a panuj. To sú skutoční červení psi už po tisícročia. Ja nepotrebujem , aby si súhlasila so všetkým čo tu poviem, ale si vážim diskúsiu aj keď nesúhlasnú. Prit...

05.01.2023, 15:30
Dobre. A s čím teda nesúhlasíš a čo by si dodal k mojmu príspevku?
👍: qwert
none
21

15. Nadja 05.01.2023, 15:30

Dobre. A s čím teda nesúhlasíš a čo by si dodal k mojmu príspevku?

05.01.2023, 16:01
NIĆ NIĆOVATE NIĆ......čo čakaš od toho zmetka?
none
23

21. qwert 05.01.2023, 16:01

NIĆ NIĆOVATE NIĆ......čo čakaš od toho zmetka?

05.01.2023, 16:30
qwert tak čo už neriešiš Ukrajinu? Veď ty už dlhodobo ma napádaš svojou primitívnou debilitou lebo asi podvedome vnímaš aký si úbohy červ. Takže , aké je tvoje geopolitické videnie sveta? Nože trepni niečo.
none
35

15. Nadja 05.01.2023, 15:30

Dobre. A s čím teda nesúhlasíš a čo by si dodal k mojmu príspevku?

05.01.2023, 23:36
Nadja vidíš ako ťa ten Andriško poučil. V tvojom odseku č. 4 nastoľuješ celkom vecné otázky no ako by ti na ne odpovedal kntsz , alebo Andriško? SAMOZREJME PROPAGANDISTICKý a taká diskúsia nič nerieši. Vrátim sa k tvojim otázkam , lebo sú namieste a verím , že máš k tomu čo povedať.
none
7
05.01.2023, 14:23
qwert čo si to nahováraš? Aké videnie tu dávate okrem svojich sprostých nadávok? To je tá vaša úroveň a takí sprostáci chcú poučovať?
none
8

7. havran 05.01.2023, 14:23

qwert čo si to nahováraš? Aké videnie tu dávate okrem svojich sprostých nadávok? To je tá vaša úroveň a takí sprostáci chcú poučovať?

05.01.2023, 14:25
Ty si dal svoj názor, ty proruský smrad?
none
9

8. qwert 05.01.2023, 14:25

Ty si dal svoj názor, ty proruský smrad?

05.01.2023, 14:26
opr.Ty proruský sondovací smrad
none
27

9. qwert 05.01.2023, 14:26

opr.Ty proruský sondovací smrad

05.01.2023, 18:30
qwert a priznaj farbu čo si ty za pro****a?
none
30

27. havran 05.01.2023, 18:30

qwert a priznaj farbu čo si ty za pro****a?

05.01.2023, 18:36
stupam takým červeným smradom ako ty na otlak.....
none
28

8. qwert 05.01.2023, 14:25

Ty si dal svoj názor, ty proruský smrad?

05.01.2023, 18:32
qwert pravdaže , ale ty smrad to ani nevieš pochopiť . Narodil si sa nedonosený mrzák?
none
31

28. havran 05.01.2023, 18:32

qwert pravdaže , ale ty smrad to ani nevieš pochopiť . Narodil si sa nedonosený mrzák?

05.01.2023, 18:48
osdpovedal si na 9 kde sa pýtam....dal si odpověď este pred 9 ty špina trucovatá?
none
11
05.01.2023, 15:01
qwert keby si vedel čítať s porozumením a bez toho , aby ti vrela tvoja čierna fašistická krv , tak by si dokázal vnímať čo ti človek hovorí.
none
16

11. havran 05.01.2023, 15:01

qwert keby si vedel čítať s porozumením a bez toho , aby ti vrela tvoja čierna fašistická krv , tak by si dokázal vnímať čo ti človek hovorí.

05.01.2023, 15:36
nič si nepovedal len sonduješ ty proruský smrad
none
26

16. qwert 05.01.2023, 15:36

nič si nepovedal len sonduješ ty proruský smrad

05.01.2023, 18:28
qwert ty máš v hlave vákuum a pár sprostých slov ktoré používaš na pritvrdzovanie svojej geniality. Takí ľudia ako ty sú vysvetlením toho prečo je na svete taký chaos a neporozumenie ty biedaku. No tak len sprosto nadávaj ďalej a vytras lajná z tej sprostej makovice.
none
36

16. qwert 05.01.2023, 15:36

nič si nepovedal len sonduješ ty proruský smrad

05.01.2023, 23:39
qwert tebe je problém niečo povedať , to skôr poleno pochopí.
none
18
05.01.2023, 15:42
qwert to ťa serie , že nič nechápeš? Ale nech ťa to neserie čo si z domu nepobral v apotieke nekúpiš. Tak ešte mi niečo povedz , možno , že sa upokojíš .
none
47
06.01.2023, 15:31
Jediná ktorá by vedela diskutovať k veci sa tu prejavila Nadja. Tá nemá tu zlú tužbu ako ty , ktorá ti bráni uvoľniť myseľ. Ty potrebuješ hneď dehonestovať diskutujúceho a to ťa asi aj v tvojom živote diskvalifikuje.
none
49

47. havran 06.01.2023, 15:31

Jediná ktorá by vedela diskutovať k veci sa tu prejavila Nadja. Tá nemá tu zlú tužbu ako ty , ktorá ti bráni uvoľniť myseľ. Ty potrebuješ hneď dehonestovať diskutujúceho a to ťa asi aj v tvojom živote diskvalifikuje.

06.01.2023, 15:40
Aj ty, pokrytec, dehonestuješ diskutujúcich, keď im nadávaš do primitívov. Nevieš sa zmestiť do kože?
none
52
06.01.2023, 16:45
Nahliadol som do témy a nechcem hodnotiť jednotlivých ľudí. Je to zmes všetkého...
Nikto z nás diskutujúcich asi nie je idiot... Niekto má taký názor a iný opačný, To je ok.
Jednu vec však chcem zdôrazniť. Ak budem napádať názor iného a to spôsobom ako Ty qwert, tak ničoho nedosiahnem... A pritom si názorovo pre mňa veľmi blízky. Kľudne nadávaj, ale človeka na opačnej strane len utvrdíš o opaku. A havran, nie si na tom lepšie...A vlastne ani my ostatní.
Mne osobne sa páči Nadja a jej spôsob komunikácie. A takisto aj Scarlette (aj keď nesledujem všetko na tomto DF)
Tak ****a prečo sa nesústredíme na skutočnú DISKUSIU, fakty, ktoré je možné aspoň čiastočne overiť pri danej diskusii a na to, že sme informovaní a dezinformovaní z mnohých strán a v skutočnosti sa snažíme utvoriť si o dianí svoj názor.
Nadávky a osočovanie tomu asi nepomôžu...
Nie som idealista. Avšak vnímam veci okolo seba. Toto DF je naozaj výniímočné. Pretože je tu oproti iným platformám pomerne máko hoaxov (aj keď nie úplne). Tak si toho vážme
none
53

52. rarasko68 06.01.2023, 16:45

Nahliadol som do témy a nechcem hodnotiť jednotlivých ľudí. Je to zmes všetkého...
Nikto z nás diskutujúcich asi nie je idiot... Niekto má taký názor a iný opačný, To je ok.
Jednu vec však chcem zdôrazniť. Ak budem napádať názor iného a to spôsobom ako Ty qwert, tak ničoho nedosiahnem... A pritom si názorovo pre mňa veľmi blízky. Kľudne nadávaj, ale človeka na opačnej strane len utvrdíš o opaku. A havran, nie si na tom lepšie...A vlastne ani my ostatní.
Mne osobne sa páči Nadja a ...

06.01.2023, 16:55
rarasko....ak naozaj chceš poznat skutocný názor oponrnta, musíš mu stupit na otlak.....nejake ¨divadelne farizejske diskutovanie¨ ta nedovedie k poznaniu.....
vtakovi jarabakovi stacilo stupit na otlak, a ukazuje sa, jeho naozajstna komunisticka natura.....na tomto unikatnom fore ten dedek divadlo hrat nebude.....a odhali sa jeho nahota
none
54
06.01.2023, 17:05
Qwert...si natoľko inteligentný, aby si si názor oponenta vytvoril aj bez toho stúpenia na otlak...
none
55
06.01.2023, 17:07
Možno že nie okamžite, ale v konečnom dôskedku to aj tak zistíš
none
56
06.01.2023, 17:17
Problém je v tom, že akéhokoľvek dezoláta nepresvedčíš nadáívkami a osočovaním. Vypočuj si ho, zváž jeho argumenty, potom pridaj svoje. Viem to. Musel som jemne diskutovať so svojou mamou, ktorá je sčítaná a inteligentná 75.ročná žena. A predsa uverila všetkým žvástom. A dnes sa na to pozerá trošku inak. Aj ten môj ruský kolega musel presvedšiť svoju mamu, že tu v Nemecku nezabíjajú Ukrajinci Rusov a nemusí sa vrátiť domov obraňovať svoju vlasť...
none
57
06.01.2023, 17:22
Propaganda je neskutočne mocná zbraň. Viac ako jadrové vyhrážky. Vedel to Goebbels, vedel to Stalin, vedeli to aj starovekí Gréci
none
58

57. rarasko68 06.01.2023, 17:22

Propaganda je neskutočne mocná zbraň. Viac ako jadrové vyhrážky. Vedel to Goebbels, vedel to Stalin, vedeli to aj starovekí Gréci

06.01.2023, 17:38
ano je to neskutocne mocna zbran.....a jednou z moznosti ako bojovat proti tomu, su aj taketo fora ako je toto....možeš tu aj nadavat.....lebo tu sa nekuka na hranu slusnost...ale na obsah.....najvatsim nebezpecenstvom su scítaní naoko velmi slusní ludia.....skutocni inteligentni ludia davaju prednost obsahu a nie forme.......farizea poznáš okamžite...ale je potrebne aby ho poznali aj iní....ktorí to potrebuju vediet a neboli manipulovaní.....
none
59
06.01.2023, 18:03
60. Súhlasím. je to jedna z možností boja (DF) A môžeš nadávať, aj s tým súhlasím. No a fajn, som pomerne sčítaný človek a snažím sa byť dokonca aj slušný v rámci možnosti. Len sa necítim byť ako "najväčšie nebezpečenstvo"
Netvrdím o sebe a nebudem tvrdiť, že som inteligent. Ale podľa mňa obsah a forma zdieľania informácií majú spolu veľa spoločného. Uvediem taký malý príklad:
Jožo, vieš čo je nové? Počul som, že trafil šľak nejakého ***a, Miro sa volal...Noo, on bol v pohode ale žiadny frajer. No veď dobre, chodili sme spolu aj na pivo, ale skrátka zgegol...
Jozef, je mi ľúto tvojho otca Mira, nepoznal som ho až tak dobre, ale občas sme spolu zašli na pivo a bol úplne pohodový chlap. Škoda ho, v tomto veku ešte nemal odísť ...
none
60

59. rarasko68 06.01.2023, 18:03

60. Súhlasím. je to jedna z možností boja (DF) A môžeš nadávať, aj s tým súhlasím. No a fajn, som pomerne sčítaný človek a snažím sa byť dokonca aj slušný v rámci možnosti. Len sa necítim byť ako "najväčšie nebezpečenstvo"
Netvrdím o sebe a nebudem tvrdiť, že som inteligent. Ale podľa mňa obsah a forma zdieľania informácií majú spolu veľa spoločného. Uvediem taký malý príklad:
Jožo, vieš čo je nové? Počul som, že trafil šľak nejakého ***a, Miro sa volal...Noo, on bol v pohode ale žia...

06.01.2023, 18:12
rarasko, ak mieniš ostat na tomto DF, vsimaj si admina toho fora....neskutocný človek, aj ked sa to nezda a potom Osvieteneho......strasne vela pochytíš...su to skutocní ludia......jeden sice neverec (Osvieten)ale druhý znovuzrodený......(foton, khan.....¨)
none
61
06.01.2023, 18:25
Človek by mal byť slušný, ak je to aspoň trochu možné. Snažím sa týmto krédom riadiť. Samozrejme sú situácie, kedy slušný nie som, skôr naopak.
Nie som žiadny kvietok, dokonca som bol 20 mesiacov vo väzení. Ale aj v tej base som si dokázal slušnosťou vydobiť rešpekt.
(a aj podrobným naštudovaním Trestného poriadku a Trestného zkonníka a následnej pomoci iným)
👍: Scarlette
none
65

61. rarasko68 06.01.2023, 18:25

Človek by mal byť slušný, ak je to aspoň trochu možné. Snažím sa týmto krédom riadiť. Samozrejme sú situácie, kedy slušný nie som, skôr naopak.
Nie som žiadny kvietok, dokonca som bol 20 mesiacov vo väzení. Ale aj v tej base som si dokázal slušnosťou vydobiť rešpekt.
(a aj podrobným naštudovaním Trestného poriadku a Trestného zkonníka a následnej pomoci iným)

06.01.2023, 19:55
63. rarasko68 sa vravi, slusnost je nepriestrelny pancier to plati hlavne pri labilnych a impulzivnych individuach . clovek musi odhadnut kedy pouzit asertivny pristup a kedy komunikaciu prisposobit na uroven oponenta . ja dokazem oboje , ale qwert sa sem chodi ventilovat nie diskutovat . cize tvoje apelovanie je uplne zbytocne
none
68

61. rarasko68 06.01.2023, 18:25

Človek by mal byť slušný, ak je to aspoň trochu možné. Snažím sa týmto krédom riadiť. Samozrejme sú situácie, kedy slušný nie som, skôr naopak.
Nie som žiadny kvietok, dokonca som bol 20 mesiacov vo väzení. Ale aj v tej base som si dokázal slušnosťou vydobiť rešpekt.
(a aj podrobným naštudovaním Trestného poriadku a Trestného zkonníka a následnej pomoci iným)

06.01.2023, 22:46
dúfam, že si bol v base za neúmyselný trestný čin, lebo ak za úmyselný, tak tvoje rečičky o slušnosti treba brať prvotne ako kydy.
none
62
06.01.2023, 18:27
62. Ok preskúmam a vytvorím si svoj názor.
Potom zhodnotím
none
63
06.01.2023, 18:29
A mimochodom, tieťž som neverec - v zmysle uznávania akejkoľvek náboženskej inštitúcie
none
64
06.01.2023, 18:34
Možno som trošku iný a možno máme každí iné skúsenosti. V každom prípade by bolo fajn spolu normálne komunikovať.
Čo si o tom myslíte?
none
70
10.01.2023, 17:21
67. Neviem zatiaľ relevantne posúdiť tvoju reakciu na qwert, ale v ostatnom súhlasiť viem
70. Áno, bol som v base za neúmyseľný trestný čin - neúmyselne som zmlítil hovado, ktoré moju rodinu a mňa uviedlo úmyselne do obrovských sračiek. Nemal som úmysel ho fyzicky napadnúť. Chcel som len, aby mi vrátil moje peniaze (nie málo), ktoré som mu požičal v jeho obrovských problémoch pred cca 2 rokmi predtým... a keď mi už 5.x povedal, že nemá a ked som sa dozvedel, že bol so svojou 10 člennou partiou na dovolenke v Nice a pozval ich tam za peniaze, ktoré mi nevrátil a mal ich), tak som skrátka urobil v danej chvíli jedinú vec, ktorá sa mi v mojej frustrácii javila správna. Rozbil som ho na kašu. 3 týždne bol v nemocnici. A ľutujem iba to, že som sa dal chytiť, nie toho, čo som urobil. Pretože takýto človek si nezasluhuje ľútosť nikoho. Mimochodom, stalo sa to pred 15 rokmi
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 253 658 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 50 025 unikátne zobrazenia blogov : 884 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Prečo Boh vyzdvihuje moc nášho jazyka Prečo nám Boh dáva dar, ktorý sa dotýka nášho jazyka? Môj priateľ, hovorená modlitba je taký dôležitý a praktický dar, pretože súvisí s touto malou časťou ľudského tela. Biblia nám to ukazuje pomocou rôznych ...

citát dňa :

Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.