Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Skúste si tipnúť ako to bude vyzerať na geopolitickom bojisku na konci roku 2023.

60
reakcií
1276
prečítaní
Tému 4. januára 2023, 23:00 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   4. 1. 2023, 23:00 avatar
Nemám pri tom na mysli čo bude s Ukrajinou , lebo to vyplynie z tých najpodstatnejších súvislostí , ktoré utvárajú svetové mocností , život v najľudnatejších krajinách , klimatické zmeny


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 1. 2023, 13:56 avatar
Na koni roka 2023 bude už konečne slobodná Ukrajina . Masoví vrahovia ako je šialený diktátor Putin jeho družina súdruhov z KGB bude sedieť v base . Zbedačené Rusko sa rozpadne na malé časti a bude demilitarizované podobne ako bolo Nemecko či Japonsko . Ukrajina bude slobodná krajina včetne Krymu samozrejme . Most z Rusa bude zničený . Ukrajina dostavajúca obrovskú finančnu podporu hlavne od USA na rozvoj a výstavbu krajiny ako i komplexnu pomoc ako sme dostali u nas v pomoci UNNRA a neskôr europa v Marshall pláne bude rýchlo napredovať a o pár rokov bude členskou krajinou EU a obranu v aliancii nato . Riešit obranu bez členstva v našej aliancii nie je inak pre ukrajinu možné . Giganticky zadlžená čína v roku 2023 zbrankrotuje lebo inej cesty pri takto zadlženej krajine ako je čína ani nie je . Za vysoký dlh sa už považoval dlh cez 100% hdp ako ma mnoho krajín v EU alebo USA ich ekonomická výkonnosť je však vysoká . Čo sa týka dlhu Číny tá si ide uplne inú šialenú ligu pred tým sa sa začal z Číny šíriť covid 19 v roku 2019 bol dlh Číny 400% HDP plus 100% skryteho dlhu. Dnes sa len odhaduje na 800% hdp respektíve na nekontrolovatelnu čiastku . Neodvratný bankrot Číny vyvola ďalšiu svetovu finančnu krízu . Čo sa týka vyspelého západu stojaceho na slobode a demokracii bude naďalej silný a jednotný ako doteraz .
Súhlasí qwert, kntsz


36.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 14:49 avatar
To nie je moc dobre, ked sa Rusko rozpadne na male časti, uz len kvoli tomu, že vlastni velke množtvo jadrových zbrani, ktore sa možu potom dostat kdekollvek.....


2.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 1. 2023, 12:00 avatar
Som rád havrane, že takýmito otázkami dávaš na známosť aký si zmätený v tej tvojej geopolitike.
Ak chceš tvrdiť, že v tom nemáš miš - maš, tak takáto téma sa obyčajne zakladá vlastnou odpoveďou, ktorú je možné konfrontovať s inými názormi.
Súhlasí qwert, Scarlette


4.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 13:59 avatar
ten člověk svoj názor nedá.....len sonduje a potom mudruje...typický zmagorený clovek ktorý sympatizoval s ruskom a nakoniec podlahol ruským dezinformaciam....a teraz nevie kudy kam
Súhlasí kntsz


6.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 14:20 avatar
kntsz ty to máš v tej hlavičke svojej zmätok. O ničom inom sa nevieš baviť len o tom ako hrdinskí Ukrajinskí vojaci po stovkách kosia Rusov , ktorí ani nie sú ľudia. Tak povedz prečo sa stretli 31.12.2022 zahraniční ministri Nemecka , Ruska a Číny? KTORý z nich spáchal vlastizradu . MALI VôBEC POVOLENIE Z wASHINGTONU na také stretnutie? Ty sa fakt nevieš baviť o niečom inom ako o propagande v ukrajinsko-ruskej vojne? Si len obyčajný hovniak , ktorý potrebuje počuť ozvenu svojich prdov blbečku.


24.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 1. 2023, 21:27 avatar
si ty už len senilný dedek....., ktorý vzbudzuje len ľútosť.....
Kde som sa vyjadril o Ukrajincoch a ich kosení Rusov ???
Nedávaj mi otázku ak nie si schopný odpovedať ani na tú či si si dal sám  
Kde tuná niečo píšem o nejakej propagande ???
Čím ďalej tým viacej sa z teba stáva jedna senilná blúzniaca katastrofa.
Ako sa ti dá pomôcť, keď v tvojich príspevkoch nenachádzam žiaden rozumovo uchopiteľný bod, odkiaľ by som mohol začať.  
Súhlasí qwert


21.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 18:34 avatar
kntsz akú otázku máš na mysli ty moták?


25.
označiť príspevok

kntsz muž
   5. 1. 2023, 21:46 avatar
31-
Tvoju otázku na naše typy, ktorú si dal do názvu témy.
Ak najskorej nevyslovíš svoj názor, tak sa iných názorov nedočkách.
Jedine dobrosrdečná Nadja stále verí v tvoju príčetnosť.........a komunikáciu s nejakou výmenou názorov.
Ako vidím, tak ani ona sa nedočká......... a ak, tak jedine záťaže tvojimi slaboduchými chimérami o mne a ondrejovi.
Súhlasí Lemmy, qwert


26.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 22:44 avatar
kntsz takže, ty názor nemáš , ale ja som dal tému, tak čo sa bojíš vysloviť svoj názor? Ale hovorím o názore nie o tvojich zbožných želaniach. Mňa zaujíma ako vidíš možnú realitu a nie tvoje túžby , ktoré nevieš doložiť. Ja svoj názor uložím tak , že bude časovo dokazateľný , že je ukotvený v týchto dňoch. Ja som sa nikdy nemýlil a dokázal som i veľkým straníckym potentátom s presnosťou na jeden rok povedať kedy skončí socializmus a prečo. Na mňa chlapče nemáš. Ja som vždy dokázal predvídať kedy sa udejú významné geopolitické zmeny. Teda 15 rokov vopred som povedal vysokopostaveným straníckym šéfom , kedy skončí socializmus a oni to brali ako srandu pri pre dobrú zábavu. Aj teraz sa moje predpovede naplňajú. Ako sa to deje? Na tom mám spôsob podložený 60 ročným študovaním reality. Svetový vývin musíš chápať nie podľa svojích prianí , ale porozumením reality. Práve teraz si sa nič nedozvedel. Musíš čakať jeden rok, no tí aparátčici KSS sa dočkali splnenia mojej predpovede až pätnástich rokov, o to viac boli z toho v šoku , keď sa to stalo. A upozorňujem ťa , aby si prestal i s tvojími tupými kamarátmi sa hlúpo navážať do mňa. Začnite sa správať ako normálni ľudia a nie ako tupé hoväda. Ja sa snažím byť voči vám v maximálnej miere slušný , tak to hádam dokážete i vy. Nebude vám to na škodu.


29.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 1. 2023, 23:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

havran
   6. 1. 2023, 11:57 avatar
Lemmy prišiel si pomôcť tým primitívom , ktorí nedokážu viac iba nadávať skôr než napíšem jedno slovo? Ďaleko však od nich nemáš. Na tých hlupákov sa hodí akurát nejaka sračka-omáčka. Sú to blbci , ktorí nedokážu myslieť v súvislotiach a ty sa chceš k nim pridať? Viem , že nie je ťažké opepriť aj teba , no niekedy máš jasnejší deň. že by to mohlo byť dnes? A čo na iných fórach ťa už vypískali, tak si sa prišiel odmocniť tu?     


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 1. 2023, 13:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 1. 2023, 14:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 14:49 avatar
havran nedava názory len sonduje a mudruje
Súhlasí Lemmy


38.
označiť príspevok

havran
   6. 1. 2023, 15:27 avatar
qwert ty nemáš schopnosť aby si pochopil niečij názor. Lebo zakaždým názorom spustíš vodopád špiny ktorá je podľa teba nevyhnutná. Však povedz konečne nejaký vecne a logický názor o ktorom sa dá diskutovať. Myslíš , že to čo ty vypúšťaš z... je diskutovateľné: To je len pre tvojich pribrzdených kamarátov. Chytil si sa do témy v ktorej si sa z Ondríkom celý ogrcal, takže nič... Budeš musieť čakať až tú tému rozviniem, ty motáčik.


40.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 1. 2023, 15:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 15:48 avatar
ćo chceš od neho vlastne lemmy?, ved to nerobí prvý krat....na mnohe otázky ten primitiv neodpovedal prave Nadji..je to vymletý starsi clovek, ktorý je este k tomu hojne krmený komunistickými srackami.....
Súhlasí Lemmy


43.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 1. 2023, 15:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

kntsz muž
   6. 1. 2023, 11:43 avatar
Zase len sračky.......
Ak si v minulosti predpovedal tak, ako predpovedáš teraz, t.j. od ničoho - cez nič - k ničomu, tak to sa trafíš vždy.
To, kedy skončí vaša komunisticko - eštébácka diktatúra proletariátu, sme my "pravicoví oportunisti" vedeli od jej počiatku.
Zločinné režimy nikdy nemali dlhú životnosť a tých 20 rokov v našej geopolitike je zlatý štandard.  
Súhlasí qwert


32.
označiť príspevok

havran
   6. 1. 2023, 12:00 avatar
kntsz to si asi hrdý na svoj maximálny vtipný dôvtip. Vysvetlí mi to už konečne ako vieš kto je štebák a komunnista a kto nie?


59.
označiť príspevok

kntsz muž
   6. 1. 2023, 22:35 avatar
havrane také lachké nevíš ??? a pritom som tuná o tom už písal.
Stačí si riadne všimnúť najlepšie aspoň tri príspevky, aby nedošlo k omylu a si jasný.  
Je mi totiž v podstate jedno čo si robil a čím si bol za komunistov - nemám ambíciu sa mstiť, ale kým si dnes.
Úplne presne každého prezradí jeho slovník a to nie že slovo, ale zo slov vyplývajúci spôsob myslenia, z toho, alebo aj z toho vyplývajúci spôsob správania, plus zopár detailov know-how, ktoré nebudem prezrádzať a vidím ti až "do žalúdka"
Tento spôsob odhalí každého komunistu, komunistického eštébáka, alebo eštébáka nekomunistu, ale aj iného dezoláta a to nielen minulého, ale aj súčasného a budúceho.    


58.
označiť príspevok

Scarlette žena
   6. 1. 2023, 19:58 avatar
3. lahko nas chce nasmerovat na politiku US. priehladny ako plexisklo  
Súhlasí kntsz


3.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 1. 2023, 12:05 avatar
Bude to možno ešte divokejšie, ako na jeho začiatku. Nič totiž nevyzerá, že by sa mohlo tento rok ukľudniť... no možno snáď kovid by mohol prestať hroziť, ale to znamená, že to uvoľní ruky Číne v jej aktivitách proti Taiwanu, a to bude zasa podnecovať Japonsko, aby umocnilo svoju (aj) ekonomickú úlohu, ktorú od minulého storočia stráca... Bude sa zrejme nenápadne zväčšovať pripasť medzi Amerikou a Europou, z viacerých dôvodov... a teda globalizácia napriek predpovediam z nedávnej minulosti bude oslabovať... možno.. rozpory budú aj v enviromentálnej rovine, najludnatejšie štáty sa na ňu vykašlú a vyspelé krajiny to nezachránia... atd.


5.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 14:16 avatar
načo davaš tomu chujovi červenemu svoje videnie....ved len sonduje ako prasivý pes, čo ho zahnali do kuta....a potom to nenapadne zacne používat proti tebe samotnej, ak sa ukaže, že máš pravdu.....sledujem toho smrada bolsevickeho ako "upravuje" svoje nazory a pripada mi ako zmatený chameleon.....čo si chce udržat za každu cenu svoju tvar......


11.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 15:24 avatar
Nadja iste si si pozrela to "doromyselné" poučenie v odstavci -6- od veľducha qwerta. Ja chápem tvoje intuitívne vnímanie toho čo sa okolo nás deje a vlastne sme na to všetci odkázaní. No práve takíto propagandisti ako sú kntsz a qwert a im podobní len rozdúchavajú ohne nenávisti, ktoré však nahráva tým čo to potrebujú v zmysle rozdeľuj a panuj. To sú skutoční červení psi už po tisícročia. Ja nepotrebujem , aby si súhlasila so všetkým čo tu poviem, ale si vážim diskúsiu aj keď nesúhlasnú. Pritakávanie mi nič nedáva , to potrebujú len polodebili už vyššie menovaní.


12.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 15:29 avatar
Ty potrwebuješ len zmiernovat akokolvek rusku agresiu....to ti stací...sam satan ta ženie ty spina červená


13.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 1. 2023, 15:30 avatar
Dobre. A s čím teda nesúhlasíš a čo by si dodal k mojmu príspevku?
Súhlasí qwert


16.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 16:01 avatar
NIĆ NIĆOVATE NIĆ......čo čakaš od toho zmetka?


17.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 16:30 avatar
qwert tak čo už neriešiš Ukrajinu? Veď ty už dlhodobo ma napádaš svojou primitívnou debilitou lebo asi podvedome vnímaš aký si úbohy červ. Takže , aké je tvoje geopolitické videnie sveta? Nože trepni niečo.


27.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 23:36 avatar
Nadja vidíš ako ťa ten Andriško poučil. V tvojom odseku č. 4 nastoľuješ celkom vecné otázky no ako by ti na ne odpovedal kntsz , alebo Andriško? SAMOZREJME PROPAGANDISTICKý a taká diskúsia nič nerieši. Vrátim sa k tvojim otázkam , lebo sú namieste a verím , že máš k tomu čo povedať.


7.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 14:23 avatar
qwert čo si to nahováraš? Aké videnie tu dávate okrem svojich sprostých nadávok? To je tá vaša úroveň a takí sprostáci chcú poučovať?


8.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 14:25 avatar
Ty si dal svoj názor, ty proruský smrad?


9.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 14:26 avatar
opr.Ty proruský sondovací smrad


19.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 18:30 avatar
qwert a priznaj farbu čo si ty za prochuja?


22.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 18:36 avatar
stupam takým červeným smradom ako ty na otlak.....


20.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 18:32 avatar
qwert pravdaže , ale ty smrad to ani nevieš pochopiť . Narodil si sa nedonosený mrzák?    


23.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 18:48 avatar
osdpovedal si na 9 kde sa pýtam....dal si odpověď este pred 9 ty špina trucovatá?


10.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 15:01 avatar
qwert keby si vedel čítať s porozumením a bez toho , aby ti vrela tvoja čierna fašistická krv , tak by si dokázal vnímať čo ti človek hovorí.


14.
označiť príspevok

qwert
   5. 1. 2023, 15:36 avatar
nič si nepovedal len sonduješ ty proruský smrad


18.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 18:28 avatar
qwert ty máš v hlave vákuum a pár sprostých slov ktoré používaš na pritvrdzovanie svojej geniality. Takí ľudia ako ty sú vysvetlením toho prečo je na svete taký chaos a neporozumenie ty biedaku. No tak len sprosto nadávaj ďalej a vytras lajná z tej sprostej makovice.


28.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 23:39 avatar
qwert tebe je problém niečo povedať , to skôr poleno pochopí.       


15.
označiť príspevok

havran
   5. 1. 2023, 15:42 avatar
qwert to ťa serie , že nič nechápeš? Ale nech ťa to neserie čo si z domu nepobral v apotieke nekúpiš. Tak ešte mi niečo povedz , možno , že sa upokojíš .    


39.
označiť príspevok

havran
   6. 1. 2023, 15:31 avatar
Jediná ktorá by vedela diskutovať k veci sa tu prejavila Nadja. Tá nemá tu zlú tužbu ako ty , ktorá ti bráni uvoľniť myseľ. Ty potrebuješ hneď dehonestovať diskutujúceho a to ťa asi aj v tvojom živote diskvalifikuje.


41.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 1. 2023, 15:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 16:45 avatar
Nahliadol som do témy a nechcem hodnotiť jednotlivých ľudí. Je to zmes všetkého...
Nikto z nás diskutujúcich asi nie je idiot... Niekto má taký názor a iný opačný, To je ok.
Jednu vec však chcem zdôrazniť. Ak budem napádať názor iného a to spôsobom ako Ty qwert, tak ničoho nedosiahnem... A pritom si názorovo pre mňa veľmi blízky. Kľudne nadávaj, ale človeka na opačnej strane len utvrdíš o opaku. A havran, nie si na tom lepšie...A vlastne ani my ostatní.
Mne osobne sa páči Nadja a jej spôsob komunikácie. A takisto aj Scarlette (aj keď nesledujem všetko na tomto DF)
Tak kurva prečo sa nesústredíme na skutočnú DISKUSIU, fakty, ktoré je možné aspoň čiastočne overiť pri danej diskusii a na to, že sme informovaní a dezinformovaní z mnohých strán a v skutočnosti sa snažíme utvoriť si o dianí svoj názor.
Nadávky a osočovanie tomu asi nepomôžu...
Nie som idealista. Avšak vnímam veci okolo seba. Toto DF je naozaj výniímočné. Pretože je tu oproti iným platformám pomerne máko hoaxov (aj keď nie úplne). Tak si toho vážme


45.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 16:55 avatar
rarasko....ak naozaj chceš poznat skutocný názor oponrnta, musíš mu stupit na otlak.....nejake ¨divadelne farizejske diskutovanie¨ ta nedovedie k poznaniu.....
vtakovi jarabakovi stacilo stupit na otlak, a ukazuje sa, jeho naozajstna komunisticka natura.....na tomto unikatnom fore ten dedek divadlo hrat nebude.....a odhali sa jeho nahota


46.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 17:05 avatar
Qwert...si natoľko inteligentný, aby si si názor oponenta vytvoril aj bez toho stúpenia na otlak...


47.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 17:07 avatar
Možno že nie okamžite, ale v konečnom dôskedku to aj tak zistíš


48.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 17:17 avatar
Problém je v tom, že akéhokoľvek dezoláta nepresvedčíš nadáívkami a osočovaním. Vypočuj si ho, zváž jeho argumenty, potom pridaj svoje. Viem to. Musel som jemne diskutovať so svojou mamou, ktorá je sčítaná a inteligentná 75.ročná žena. A predsa uverila všetkým žvástom. A dnes sa na to pozerá trošku inak. Aj ten môj ruský kolega musel presvedšiť svoju mamu, že tu v Nemecku nezabíjajú Ukrajinci Rusov a nemusí sa vrátiť domov obraňovať svoju vlasť...


49.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 17:22 avatar
Propaganda je neskutočne mocná zbraň. Viac ako jadrové vyhrážky. Vedel to Goebbels, vedel to Stalin, vedeli to aj starovekí Gréci


50.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 17:38 avatar
ano je to neskutocne mocna zbran.....a jednou z moznosti ako bojovat proti tomu, su aj taketo fora ako je toto....možeš tu aj nadavat.....lebo tu sa nekuka na hranu slusnost...ale na obsah.....najvatsim nebezpecenstvom su scítaní naoko velmi slusní ludia.....skutocni inteligentni ludia davaju prednost obsahu a nie forme.......farizea poznáš okamžite...ale je potrebne aby ho poznali aj iní....ktorí to potrebuju vediet a neboli manipulovaní.....


51.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 18:03 avatar
60. Súhlasím. je to jedna z možností boja (DF) A môžeš nadávať, aj s tým súhlasím. No a fajn, som pomerne sčítaný človek a snažím sa byť dokonca aj slušný v rámci možnosti. Len sa necítim byť ako "najväčšie nebezpečenstvo" 
Netvrdím o sebe a nebudem tvrdiť, že som inteligent. Ale podľa mňa obsah a forma zdieľania informácií majú spolu veľa spoločného. Uvediem taký malý príklad:
Jožo, vieš čo je nové? Počul som, že trafil šľak nejakého jeba, Miro sa volal...Noo, on bol v pohode ale žiadny frajer. No veď dobre, chodili sme spolu aj na pivo, ale skrátka zgegol...
Jozef, je mi ľúto tvojho otca Mira, nepoznal som ho až tak dobre, ale občas sme spolu zašli na pivo a bol úplne pohodový chlap. Škoda ho, v tomto veku ešte nemal odísť ...


52.
označiť príspevok

qwert
   6. 1. 2023, 18:12 avatar
rarasko, ak mieniš ostat na tomto DF, vsimaj si admina toho fora....neskutocný človek, aj ked sa to nezda a potom Osvieteneho......strasne vela pochytíš...su to skutocní ludia......jeden sice neverec (Osvieten)ale druhý znovuzrodený......(foton, khan.....¨)


53.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 18:25 avatar
Človek by mal byť slušný, ak je to aspoň trochu možné. Snažím sa týmto krédom riadiť. Samozrejme sú situácie, kedy slušný nie som, skôr naopak.
Nie som žiadny kvietok, dokonca som bol 20 mesiacov vo väzení. Ale aj v tej base som si dokázal slušnosťou vydobiť rešpekt.
(a aj podrobným naštudovaním Trestného poriadku a Trestného zkonníka a následnej pomoci iným)
Súhlasí Scarlette


57.
označiť príspevok

Scarlette žena
   6. 1. 2023, 19:55 avatar
63. rarasko68 sa vravi, slusnost je nepriestrelny pancier   to plati hlavne pri labilnych a impulzivnych individuach . clovek musi odhadnut kedy pouzit asertivny pristup a kedy komunikaciu prisposobit na uroven oponenta . ja dokazem oboje , ale qwert sa sem chodi ventilovat nie diskutovat . cize tvoje apelovanie je uplne zbytocne  


60.
označiť príspevok

kntsz muž
   6. 1. 2023, 22:46 avatar
dúfam, že si bol v base za neúmyselný trestný čin, lebo ak za úmyselný, tak tvoje rečičky o slušnosti treba brať prvotne ako kydy.  


54.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 18:27 avatar
62. Ok preskúmam a vytvorím si svoj názor.
Potom zhodnotím


55.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 18:29 avatar
A mimochodom, tieťž som neverec - v zmysle uznávania akejkoľvek náboženskej inštitúcie


56.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   6. 1. 2023, 18:34 avatar
Možno som trošku iný a možno máme každí iné skúsenosti. V každom prípade by bolo fajn spolu normálne komunikovať.
Čo si o tom myslíte?


61.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   10. 1. 2023, 17:21 avatar
67.  Neviem zatiaľ relevantne posúdiť tvoju reakciu na qwert, ale v ostatnom súhlasiť viem
70. Áno, bol som v base za neúmyseľný trestný čin - neúmyselne som zmlítil hovado, ktoré moju rodinu a mňa uviedlo úmyselne do obrovských sračiek. Nemal som úmysel ho fyzicky napadnúť. Chcel som len, aby mi vrátil moje peniaze (nie málo), ktoré som mu požičal v jeho obrovských problémoch pred cca 2 rokmi predtým... a keď mi už 5.x povedal, že nemá a ked som sa dozvedel, že bol so svojou 10 člennou partiou na dovolenke v Nice a pozval ich tam za peniaze, ktoré mi nevrátil a mal ich), tak som skrátka urobil v danej chvíli jedinú vec, ktorá sa mi v mojej frustrácii javila správna. Rozbil som ho na kašu. 3 týždne bol v nemocnici. A ľutujem iba to, že som sa dal chytiť, nie toho, čo som urobil. Pretože takýto človek si nezasluhuje ľútosť nikoho. Mimochodom, stalo sa to pred 15 rokmi
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:03,  133, ..... ale taká cirkev (neviditeľná) neexistuje. A týmto spôsobom ideš ale proti...
včera, 23:57,  210, ..... Nie! Osobný kontakt je potrebný, a má sa to diať podľa Písma. Myslíš si, že...
včera, 23:53,  187, ..... teda to nerobí zadarmo. Bral aj Kristus peniaze, keď vyučoval a viedol zbor?
včera, 23:51,  213, ..... Teda, tých čo je najviac , ..... tí majú pravdu? Ale to nikdy v histórií...
včera, 23:39,  215, ..... Chápem, ..... však nemôžeš priznať, že trinitari veria v "iného...
včera, 23:31,  48, ...... a potom keď si to vyskúšaš, ..... čo budeš ďalej????? Animista? Alebo kvaker?*10
včera, 23:27,  12, ..... neviem na čo narážaš, ..... kde nájdem tvoju otázku?
včera, 23:25,  11, .... áno, Boží synovia, ..... anjeli sú Božím výtvorom. Napríklad, ...... aj...
včera, 23:21,  13, ..... teda veríš v troch bohov? Ale to je modlárstvo!*15 No vidíš, nakoniec si sa...
včera, 23:18,  A na ktoré otázky, Tomáško?*10
včera, 23:08,  Funguje ;)
včera, 23:07,  Znova testujem ;)
včera, 23:00,  Testujem počítanie príspevkov v téme ;)
včera, 22:57,  Testujem počítanie príspevkov v téme ;)
včera, 22:36,  Jasné, že SOM ;) Dobrú nôcku ;)
včera, 22:35,  Skrátka si šikula, ale ja musím teraz isť spať, ráno fičím do robotky, pa :)
včera, 22:34,  Hej, ale veľa kódu mám v lipke a tu len prilepím ;)
včera, 22:33,  No veď vieš, že ja vulgárna nebývam, tak jasne že to musí byť tvoja chyba *03 No hej, tu...
včera, 22:33,  Už SOM to napravil ;)
včera, 22:30,  Lebo ešte neaktualizujem zoznam online používateľov ;)
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(154 370 bytes in 0,371 seconds)