Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Škoda, že sme niečo také nemali už v roku 2014.

18
reakcií
292
prečítaní
Tému 23. februára 2020, 00:07 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   23. 2. 2020, 00:07 avatar
Príručka obrany štátu pred nepriateľskými informačnými operáciami pre komunikátorov - hovorcov, správcov stránok štátnych organizácií a podobne.

www.globsec.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

megamikro muž
   23. 2. 2020, 14:41 avatar
Bože edo to je neskutočné tá tvoja slepota to ti naozaj nič nepripomína,už len červený podklad tomu-jááj pardon terazky máme modrý 

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 2. 2020, 10:33 avatar
23. I Have Two Sisters - Heaven Is For Real Soundtrack

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 2. 2020, 12:06 avatar

4.
označiť príspevok

peter67 muž
   23. 2. 2020, 12:47 avatar
Ale mali, iba si o tom nič netušil.     

6.
označiť príspevok

Čeka muž
   23. 2. 2020, 16:59 avatar
V roku 2014 pôsobili na Slovensku 4 dezinfostranky ešte ani ruske hlavnespravy neexistovali dnes ich mame 163

7.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 2. 2020, 17:02 avatar
To bude podobne ako s tým rozprávkovým drakom. Jednu hlavu mu zotneš, tri nové narastú

11.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 2. 2020, 17:08 avatar
Alexander Rybak - Fairytale

8.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:02 avatar
Tomu sa hovorí SLOBODA SLOVA
Súhlasí -era-

9.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 2. 2020, 17:04 avatar
Ale hokejis píše, že za názor sa u nás prenasleduje.

10.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:06 avatar
JA nemám takú skúsenosť

Zatiaľ ma nikto neprenasleduje za názor, že biblia je kniha plná bludov
Súhlasí -era-

14.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 2. 2020, 17:11 avatar
Taká je realita.
Šimkovičová a ďalší vyhodení z práce za názor, novinár Rostas či Mazurek súdený za názor, Lívia perzekuovaná za názor...

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 2. 2020, 17:08 avatar
Sloboda slova alebo aj sloboda prejavu je právo slobodne prejaviť vlastný názor, rovnako ako aj počúvať/sledovať názory ostatných. Je jedna z občianskych slobôd; zakladá sa na slobode myslenia. V dnešnej dobe slobodu slova chápeme širšie ako pôvodný termín, preto sa niekedy používa termín sloboda vyjadrovania sa.

Postoj legislatívy jednotlivých štátov k slobode slova (prejavu) môžeme rozdeliť nasledovne:

Akceptácia voľného trhu ideí, kde musí byť každý názor vypočutý bez ochrany z dôvodu prípadnej emocionálnej ujmy z prezentovaného názoru. Vychádza z predpokladu, že slobodná spoločnosť nesmie postihovať abstraktné vyjadrovanie názorov.
sloboda prejavu je prostredníctvom zákonov štátu regulovaná a okliešťovaná s ohľadom na možný negatívny dopad „škodlivých“ názorov. V tomto prípade štát rozhoduje o tom, ktoré názory sú škodlivé a zlé a tie zakazuje vysloviť. Limituje slobodu prejavu z dôvodu ochrany práv iných ľudí.

Dôvodom na zasahovanie do slobody slova môže byť napr.:

dôležitosť ideí o mierovom spolunažívaní rôznych národnostných, etnických, náboženských a iných skupín;
ochrana národnej bezpečnosti, územnej celistvosti;
predchádzanie zločinnosti, nepokojom;
ochrana zdravia, morálky, práv;
snaha o zabránenie úniku dôverných informácií;
zachovanie autority, dobrej povesti vládnucej vrstvy...

Hranice slobody prejavu

Úplná sloboda prejavu nie je bezproblémová a má svoje hranice. Problémové sú prejavy lživé, nebezpečné, poburujúce.

Sudca Najvyššieho súdu USA Oliver Wandell Holmes uviedol príklad o divákovi v divadle, ktorý svojím zvolaním „Horí!“ spôsobil paniku, aj keď oheň v skutočnosti nevznikol. Zvolanie dostalo konkrétny význam vďaka svojmu kontextu.

Samotný výraz „horí“ vyrieknutý v prázdnej sále nie je neprijateľný. Pod ochranu slobody prejavu prestáva však spadať, ak výkrik v preplnenom divadle spôsobí prostredníctvom paniky škody na životoch či majetku.

13.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:10 avatar
A prečo niekto nemôže mať názor, že mesiac je hologram?

16.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:12 avatar
Aj Hitler mal právo na názor, že židia môžu za sračky tohto sveta

17.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:13 avatar
Aj ľudia mu tento názor žrali

18.
označiť príspevok

Immanuel
   23. 2. 2020, 17:13 avatar
Iní zas nie a preto ho išli trestať za názor

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 2. 2020, 17:16 avatar
Immanuel prečo by si nemohol ??? To ti nikto nezakazuje verit že mesiac existuje.

15.
označiť príspevok

hokejis muž
   23. 2. 2020, 17:12 avatar
SSEdo iste ved ty si fašista preto si za totalitné fašistické praktiky
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:20,  manžel s krycím menom cukrík pije veľkú šálku kávy, chcú so mnou ísť do jednej z troch...
dnes, 09:16,  https://drive.google.com/file/d/1tzjP4ZfPlH6IKEED3tgT8IdoyPPnplsB/view?usp=drivesdk
dnes, 09:15,  Cas nie je dolezity nakoniec bude tak ako som povedal ze bude. Nemoze totiz tak nebit to nie je...
dnes, 09:15,  teolog, ale ako dáva duchovný pokrm nejaky 90r. dedko z Hornej Dolnej? Tá pasáž nieje...
dnes, 09:08,  šiesty príspevok
dnes, 09:08,  piaty príspevok
dnes, 09:07,  štvrtý príspevok
dnes, 09:07,  Prepáč, ale ty nemôžeš garantovať vôbec nič :) https://bit.ly/3mEZFCp
dnes, 09:07,  tretí príspevok
dnes, 09:06,  druhý príspevok
dnes, 09:06,  prvý príspevok
dnes, 09:06,  Shagara, viesť nejakú organizáciu čo sa týka napr. administratívy , rozdelenia úloh,...
dnes, 09:03,  Zavrite Kotlebu za to ze daroval ludom v nudzi 1488 eur ja vam garantujem ze to bude to posledne...
dnes, 09:01,  Možno sú pre nich "teroristami" z dôvodu, že odmietnu bojovať za Rusko so zbraňou...
dnes, 09:01,  peter stanko je ešte dieťa, ktoré nemá maturitu, uplácajú deti, aby sa vyhrážali na...
dnes, 08:58,  Ja som to tu niekde už písal dávnejšie. V podstate sa Rusko zameralo "bojovať"...
dnes, 08:58,  Jakych statnych struktur stat pokial viem som Ja a dalsich mojich 5.000.000 mierumilovnych...
dnes, 08:54,  teta miliardárka je nahá a povedala, že naša nevlastná matka dostala od policajtov poštovú...
dnes, 08:47,  chcú mazať príspevky na facebooku a na diskusných fórach, sťahujte a kopírujte internet,...
dnes, 08:46,  Aby vas tam neplietol ten papez frantisek ten napriek tomu ze medajlu anjela mierotvorcu musel...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 264 bytes in 0,490 seconds)