Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Sionisti nenávidia Slovanov

38
reakcií
478
prečítaní
Tému 14. marca 2019, 20:05 založil panoramix.

podobné témy:1.
označiť príspevok

panoramix muž
   14. 3. 2019, 20:05 avatar
Sionisti nenavidia Slovanov ktorých chcú poštvať proti sebe a zahnať ich do vojny proti Rusku. V Slovanských krajinách si Sionfašisti kúpili média, pofidernych politológov, "expertov", analytikov, politikov, aktivistov, hercov, historikou, novinárov, redaktorkou, atd..... Aby rozdeľovali národ a hlásali proti národnú ideológiu, že vlastenectvo a nezávislosť je niečo odporné ( to môže len Izrael) a každý kto niečo také hlása je extrémista a odporca demokracie. Kto velebi globalizmus je zástancom demokracie a slobody, kto bez kritiky všetko prijme z Bruselu a Washingtonu je demokrat a de dakto je inteligentný a taky moderný ňuňu človek
Súhlasí Kasafran


2.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 20:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 3. 2019, 22:15 avatar
Je to naopak. Zopár ufňukaných dementov ako panoramix nenávidia Židov, a hľadajú si zámienku, ako fašisticky poštvať občanov medzi sebou. Na tvoje fašistické kydy ti aj tak nikto rozumný nenaletí. Propaguj si fašizmus, koľko chceš, aj tak ťa nikto neberie vážne, ani polícia.


11.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 22:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 22:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:27 avatar
Lemmy už budeš za žida i ty . Vlastne u Kasafrana už si rovnako ako ja    

Jasne poštvavanie občanov je hlavný ciel ruskej propagandy , ktorý ani nie je tajný

Inak sa rozpútať občianska vojna nedá

Kto ovplyvňuje slovenských bojovníkov proti „bruselskému diktátu"? Čo čítajú? Aké informácie si vymieňajú na sociálnych sieťach a na ich základe sa vzájomne ubezpečujú, že médiá, tak ako politici tzv. štandardných strán, klamú? Konšpiračné médiá a webstránky sú pritom hlavným spôsobom šírenia proruskej propagandy, ktorá chrlí zavádzajúce informácie v snahe podkopať dôveru v prozápadnú a demokratickú orientáciu krajiny. Pripúšťa to už aj Ministerstvo vnútra SR.

Rezort upozorňuje, že na šírenie tejto propagandy vznikol celý rad médií – elektronických aj tlačených, ako aj internetových portálov, ktoré sa rady označujú za tzv. alternatívne médiá. „Svojím obsahom sa snažia aj v slovenskom prostredí vytvárať v spoločnosti nálady spochybňujúce členstvo v EÚ a zahranično-politickú orientáciu Slovenska pod rúškom ochrany tzv. tradičných hodnôt, ktorých zástancom je údajne práve Rusko. Často publikujú vymyslené alebo na dezinformáciách založené články, ktoré boli opakovane vyvrátené ako účelové manipulácie," uvádza sa v stanovisku ministerstva vnútra. Týkajú sa napríklad konfliktu na Ukrajine, ale aj utečeneckej krízy a vojny v Sýrii.

O šírení proruskej propagandy v Európe ako o bezpečnostnej hrozbe sa hovorí už dlhšie, rezort vnútra tento problém oficiálne pripustil len nedávno. Ako prvý o tom informoval portál Aktuality.sk.

„Za hlavné riziko možno považovať postupné šírenie nálad, ktoré odmietajú základy demokratického právneho štátu, rozdúchavanie nenávisti voči najvyšším ústavným činiteľom a podporu subjektov, ktoré sú viac naklonené ruskému geopolitickému pohľadu na svet," uvádza rezort vnútra.

Varovné je, že mnohé tieto informačné kanály majú rovnaké protieurópske a protiamerické postoje ako väčšina extrémistických skupín na Slovensku. Kto ich financuje? „Viaceré z nich sa v minulosti stretli so subjektmi, ktoré pôsobia v Ruskej federácii a niektoré z nich dokonca majú podpísané dohody o vzájomnej spolupráci," uvádza rezort vnútra. Ako dodáva „v iných krajinách boli preukázané prípady priameho alebo nepriameho financovania extrémistických subjektov zo strany Ruskej federácie". Podporu z Moskvy dostali také strany ako francúzsky Národný front či maďarský Jobbik.

V Česku si tento problém priznali už skôr a na boj s proruskou propagandou chystajú zriadenie špecializovanej 30-člennej jednotky. Podľa bezpečnostného analytika Jaroslava Naďa zo Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku by práve Česko mohlo byť pre Slovensko príkladom.

Naď tiež upozorňuje, že proruská propaganda sa zameriava na dva hlavné ciele – mladých ľudí na základných a stredných školách a bezpečnostné zložky. Preto by sa mali viac činiť aj SIS a vojenské spravodajstvo. „Či už v oblasti demaskovania finančného krytia rôznych kvázi alternatívnych médií, ale aj pri rôznych polovojenských organizáciách, ako sú napríklad Slovenskí branci," upozorňuje Naď. Ako dodal, česká tajná služba informuje o aktivitách súvisiacich s propagandou a extrémizmom. „U nás sme zatiaľ také výstupy nemali možnosť vidieť," hovorí Naď.

Polovojenské skupiny sú podľa Naďa veľkým bezpečnostným rizikom nielen preto, lebo združujú ľudí, ktorí majú zväčša radikálne názory, ale aj ľudí, ktorí nesúhlasia s demokratickým zriadením. Nebezpečné je aj ich prepájanie s niektorými aktívnymi členmi ozbrojených a bezpečnostných zložiek. Zároveň sa vytvárajú rôzne občianske hliadky napojené na politické strany alebo extrémistické hnutia, ktoré chcú brať zodpovednosť do vlastných rúk. „Ak by to ľudia začali robiť, tak máme veľmi vážny problém, ktorý môže smerovať k masívnemu bezpečnostnému riziku," upozorňuje Naď.

Aj o dva týždne budú pochodovať Bratislavou radikáli pod heslom „proti diktátu Bruselu". „Bez toho, aby som špekuloval, či tieto skupiny sú pod vplyvom Moskvy, môžem povedať, že minimálne ich ciele, ktoré sa snažia presadzovať, sú totožné s tými, ktoré presadzuje Moskva," upozorňuje Naď. Ako dodáva, podporu takýmto zhromaždeniami vyslovujú tiež ľudia, ktorí boli v minulosti usvedčení z toho, že žiadali veľvyslanectvo Ruska o finančnú podporu pre svoje aktivity na Slovensku, chodia do Moskvy po rozumy alebo bojujú na strane proruských separatistov na Ukrajine. „Je vysoko pravdepodobné, že takéto aktivity sú koordinované, požehnané a pravdepodobne finančne podporované zo strany rôznych spravodajských agentúr napojených na Kremeľ," myslí si Naď.

Pripomína aj úlohu pre rezort školstva, ktorý by mal podľa neho upraviť aj osnovy na školách. „Extrémizmus na školách je na vzostupe a ministerstvo vnútra a školstva na to musia reagovať," zdôrazňuje Naď.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 3. 2019, 22:32 avatar
Aj podľa mňa sú tzv. polovojenské skupiny nebezpečné. Oni sa tvária ako občianske hliadky, a keď príde extrém, tak budú rovnako postupovať ako fašisti v 30. rokoch 20. storočia.
Súhlasí Osvietený, Evanjelista


17.
označiť príspevok

Evanjelista muž
   14. 3. 2019, 22:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:43 avatar
Cestujeme za dvacku ???    

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 3. 2019, 22:56 avatar
Pri kotlebistoch je problém, že oni napríklad vo vlakoch nič nerobia. Už len ich prítomnosť spôsobuje, že Rómovia sú slušní, prípadne ticho.


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:41 avatar
Lemmy samozrejme veď na to vznikajú . Myslíš že by 100 idiotov branilo slovensko ako slovenskí sranci ???
To nie je ich cieľ

Ako povedal vedúci KGB pre Slovensko popletený Janko

Kto podporuje slovenských brancov? Konšpirátori i kritici NATO

Je to hnoj

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lemmy


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 21:38 avatar
Slovania sú jasná čistá rasa s výrazným epikantusom .
U nás sme im chybne hovorili tatári .
Na naše uzemie vtrhli s turkami s ktorými našu rasu urobili čistú ako kotlebova kryštálová noc či hups guľa .

Konečne nám doniesli našu pôvodnú kultúru

Mongolský (nesprávne tatársky) vpád do Uhorska bol vpád mongolských vojsk do Uhorska v rokoch 1241 – 42 v súvislosti s rozširovaním Mongolskej ríše smerom na západ od jej pôvodných sídiel. Bol súčasťou mongolského vpád do Európy, ktorý začal vo Východnej Európe (ruské kniežatstvá) už v 13. storočí.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej, Evanjelista


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 21:39 avatar
Po Mongoloch sa niektoré oblasti úplne vyľudnili, v iných vyčíňali lúpežné skupiny. Ďalším následkom bol hladomor, pretože nemal kto zasiať úrodu. Podľa súvekých správ padlo hladomoru za obeť asi toľko ľudí, koľko pri Mongolských nájazdoch. Obnova krajiny trvala niekoľko rokov a poháňal ju strach z kolujúcich chýrov, ktoré hovorili, že Mongoli sa sem ešte čoskoro vrátia. Tí znovu vtrhli do Uhorska až v roku 1285.

Pre Slovensko boli najdôležitejšie tieto následky:

V dôsledku čiastočného vyľudnenia bola zintenzívnená nemecká kolonizácia Slovenska, ktorá priniesla nemecké právo a vznik miest.
Motivovaný mongolskou inváziou dal kráľ vystavať v Uhorsku v pohraničí, najmä na Slovensku, kamenné hrady. Vďaka tomu dnes na Slovensku máme vysoký počet hradov.
Súhlasí ondrej, Evanjelista


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 21:41 avatar
Jediné čo zachránilo našu čistú mongolskú hups slovansku rasu bola Nemecká kolonizácia ktorá našu čistú rasu ešte viac odgermanizovala    

kolonizacia.webnode.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej, Evanjelista


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 21:43 avatar
Dúfam že som nerozplakal nejakú super čistu slävänsku dušinku malým kuskom realnej historie    
Súhlasí ondrej, Evanjelista, Lemmy


7.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 3. 2019, 22:09 avatar
Buď bez obáv, nerozplakal
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 3. 2019, 22:14 avatar
Tak to mi ako odlahlo . Dúfam že sa na mna nehnevate že som si nevyfantazíroval svoju čistu arijsku rasu     napríklad od Solúna kde sa zrodili najväčší dvaja slovaci
   
Súhlasí -era-


10.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 3. 2019, 22:18 avatar
Neboj, na rasách nezáleží
Súhlasí Osvietený


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 3. 2019, 22:20 avatar
Záleží na riasach. Pozri: www.tasha.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

-era- muž
   14. 3. 2019, 22:21 avatar
12. Možno tebe záleží na riasach   Ja to tvoja voľba   


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 08:46 avatar
Sofiina voľba.


21.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 3. 2019, 00:01 avatar
Panoramix,
trafil si do čierneho - sionfašisti aj na tomto DF sa boja Slovanov, ako čert kríža...!


24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 08:47 avatar
Kto sa bojí Slovanov? Opäť táraš nezmysly! Žiješ v Kráľovstve krivých zrkadiel, máš všetko v mozgu pomotané.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 3. 2019, 00:05 avatar
Kasafran do hnedeho     už ťa putili z psychiatrie ?
Súhlasí Lemmy


25.
označiť príspevok

salbea žena
   15. 3. 2019, 08:57 avatar
stoka na df si posiela na psychiatriu nicky
idiot


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 09:00 avatar
Salbea, pre fašistického komunistu Krysafrana je téma o židoch ako lep. Hneď sa vyfarbí. Do hneda!

Preto oprávnene vzniká otázka, prečo sa nelieči.


29.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   15. 3. 2019, 09:12 avatar
Lemmy, fašistický komunista nie je oxymoron?


30.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 09:15 avatar
Určite je. Ale to len svedčí o pravdivosti tvrdenia, že Kasafran by sa mal liečiť. Alebo by ho mali vylúčiť z KSS. Otázka znie: Ako je možné, že komunista šíri a propaguje fašizmus? Keby som mal vplyv, už dávno by bol za propagáciu fašizmu vylúčený z KSS. Ale to nie je môj problém, je to veľký problém pre Hrdličku, ktorý si takto kope vlastný politický hrob.


31.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   15. 3. 2019, 09:19 avatar
Ja Hrdličku poznám osobne, tak sa tomu vôbec nedivím...


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 09:27 avatar
Keď ho poznáš osobne, prečo mu nepovieš do očí, že má v strane fašistickú krysu? Alebo bijete jednu bandu spolu?


33.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   15. 3. 2019, 09:32 avatar
To nie je moja vec. Ale ak si myslíš, že sa názorovo Kasafran a Hrdlička nejako výrazne odlišujú, tak ja môžem povedať, že som rozhodne nemal ten dojem keď som s Hrdličkom kedysi diskutoval...


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 09:33 avatar
OK, tak cituj Hrdličku, kde sa kedy ako vyjadroval v téme o sionistoch, USIzraeli, a podobných hlúpostiach.

Ak nemáš dôkaz, potom si klamár.


35.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   15. 3. 2019, 09:37 avatar
Nie som klamár. Nehovorím že sa tak vyjadruje verejne...Tvrdím len, že som na základe viacerých diskusií v uzavretej spoločnosti dospel k názoru, že sa názorovo až tak nelíšia akoby si si myslel...Viac k tomu nemám čo povedať...A ospravedlňujem sa za svoju pravdovravnosť a za vyjadrenie vlastného názoru...


36.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   15. 3. 2019, 09:48 avatar
Keby si sa pohyboval v prostredí krajnej ľavice ako ja vo svojich 17 rokoch, tak by si vedel, že antisionizmus nie je nijako neobvyklý medzi komunistami. Nakoniec, stačí si otvoriť napríklad Atlas sveta vydaný za socializmu a nalistovať si štát Izrael. Názor vtedajších súdruhov na tento štát nebol práve priaznivý...A to sa vyjadrujem mierne...


28.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 3. 2019, 09:01 avatar
Stoku z df.sk robia idioti ako panoramix, PartOfGod, Kasafran…


26.
označiť príspevok

djjaro muž
   15. 3. 2019, 08:58 avatar
Ahoj salbelita  


37.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 3. 2019, 12:42 avatar
(28) Lemmy,
ešte si stále neprišiel na to, že si sa, ako "humanista", už dávno na tomto DF ideovo zaradil medzi sionfašistickú stoku v skupine pod vodcovstvom Osvieteného...?
Uvedom si, že len politicky nedovzdelaní a morálno-eticky arogantní ľudia "vyvoleného" typu dokážu kritikov sionizmu označiť za nepriateľov rasových a chazarských Židov/židov a kritikov fašizmu za nepriateľov Nemcov, Talianov, Španielov, Portugalcov...


38.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 3. 2019, 15:41 avatar
Bedári ducha nikdy nepochopia, že skutočná diktatúra vládne dnes, a nie pred rokom 1990. Práve dnes pre bitku o prežitie nie sú ľudia slobodní - mnohí nepoznajú dovolenky (teda oddych, ktorý bol za socializmu bežným štandardom), mnohí prechodia choroby (pretože namiesto riadnych pracovných zmlúv a benefitov z toho vyplývajúcich, musia pracovať na živnostenské listy a výpadok z práce znamená ohrozenie vlastnej existencie), denne žijú v strese a neistote, či vôbec budú mať prácu a tým aj prostriedky na obživu seba i rodiny...
A práve toto - túto neslobodu a novodobú formu otroctva bedári ducha nikdy nepochopia, a úboho strašia iných návratom toho, čo bolo tisíckrát menším zlom...


39.
označiť príspevok

gabriel pb
   15. 3. 2019, 21:25 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:53,  Amerika je fajn. Rovnako ako každý iný kút sveta aj ona má svoj potenciál prispieť k...
dnes, 09:51,  Nuž, ale keď každý si myslí, že práve on nie je bez rozumu, že to len tí ostatní...
dnes, 09:17,  45/ Nasa milovana Amerika...:)))
dnes, 08:16,  nebudte bez rozumu ako kon a mulica, ktorych silu treba krotit uzdou a zubadlom, inak ich neovladnes
dnes, 08:15,  1 Bijox, chlapci moji zlatí,netušíte, čo všetko sa okolo nás deje. Základným princípom...
dnes, 06:17,  jehovista hovori katolikovi, ze nepozna pismo.....jehovisti urobili toaletny papier z Biblie,...
dnes, 06:13,  89, Biblia pise, zeny maju nosit satky, nosia ich jehovistky? tu uz preco nedodrzujete Bibliu...
dnes, 03:10,  USA multirasovy raj :)
dnes, 02:32,  Americký bordel treba realizovať aj na Slovensku :)
dnes, 01:59,  83, .... tak povedz ako chápeš príkaz apoštolov a príkaz ducha svätého zo Skutkov 15...
dnes, 01:54,  41, ..... a čítal si ty niekedy Augustínové spisy? Tam to máš čierne na bielom! Tomáš,...
dnes, 01:30,  myslím ze psychiater sa najskor pozrie na toho "exhorcistu"*19
dnes, 01:28,  Medzinárodný tím pod vedením Fyzikálneho ústavu Slovenskej akadémie vied (SAV) publikoval...
dnes, 01:23,  V súčasnej dobe je exorcizmus aj säčasžou modernj medicíny, res. psychyatrickej liečby....
dnes, 01:21,  85, .... to je ako keby zakazovanie jesť pokrmy sa týkalo všetkého!*39 Asi by ľudia...
dnes, 01:06,  84, ..... Boží chrám , jediný ktorý Boh schvaľoval bol v Jeruzaleme. Ale ak židia sa...
dnes, 01:00,  42. sme radi ze si to konečne pochopil *19
dnes, 00:58,  1, ..... úplný nonsens. Nemá význam reagovať. Už chápem význam Francúzskeho príslovia,...
dnes, 00:56,  41. ako veriacej a krestanke ti to tiez nevadí?
dnes, 00:51,  39. teba netukne ze tu bezdovodne cely čas vulgárne napáda inú zenu? *19 to ti nevadi?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(140 297 bytes in 0,375 seconds)