Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Silvestrovský horoskop

3
reakcií
1621
prečítaní
Tému 31. decembra 2010, 15:54 založil Ónya.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 08. 2018
13
18. 09. 2009
63
23. 01. 2012
4
17. 12. 2011
12
15. 12. 2011
5
 
 


1.
označiť príspevok

Ónya žena
   31. 12. 2010, 15:54 avatar
Baran (21.3.-20.4.)
Milí baránkovia, niektoré veci v tomto čase skrátka riešiť nechcete a tak ich ani neriešite. Budiž vám odpustené - ak jedným z vašich predsavzatí bude sľub sebe samým, že hneď po Novom roku .. S koncom roka si všeličo definitívne uvedomujete, najmä vo svetle všetkého zásadného, čo sa v končiacom roku udialo. Zažeháte tým svetlo nádeje na lepší rok .. Silvestrovské oslavy budú vo vašom prípade veľmi spravodlivé - a to hlavne so svojimi dozvuky. Ak chcete byť po celý ďalší rok fit, potom to rozhodne neprežeňte s priateľstvom ku zradné "opičke". Krutá sú rana opilcova a ako na Nový rok ..

Býk (21.4.-20.5.)
Milé býčky, až sa budete za uplynulým rokom obzerať, budete si môcť povedať, že hoci bolo potrebné viac zabrať, nakoniec všetko dopadlo relatívne dobre. Nebol to tak úplne zlý rok .. Oslavy konca roka by mohli mať viac rozmerov. Jednak vás môže niekto na poslednú chvíľu nadchnúť pre nejaký nápad - tu ale veľa zvažujte, či na neho pristúpiť, pretože nakoniec by to nebolo tak super, ako to bude prezentované. A alebo - čo je ďalší variant - síce budete tráviť Silvestra tradične, ale spoločníkom by ste nemuseli byť z najpríjemnejších. Skrátka: ak sa vám niekam nechce, nenúťte sa. Zariaďte sa podľa seba. Posledný deň v roku si nemusíte predsa nechať niečo diktovať. Zvlášť keď akcie "na povel" príliš nemusíte. Slušne sa "zhruba" môžete pokojne aj druhého januára, nie? ..

Blíženci (21.5.-21.6.)
Drahí Blíženci, váš koniec roka by mohol byť natoľko bujarý, že by mohlo byť v ohrození vaše zdravíčko. Pozor na úrazy! Zdá sa ale, že niečo niekde môžete prehnať už pred posledným dňom v roku, a mátořit by ste sa z tejto akcičky mohli aj pár dní .. Samotný silvestrovský deň to však vyzerá na repete. A ešte sa niektorí z vás pobije??? To teda dúfam, že len strestám nejakú tú flašku! Nu, vy si teda väčšinou ten koniec roka naozaj asi užili vo veľkom! Ak sa náhodou niekto z vás zobudí na Nový rok s monoklom pod okom, potom si buďte istí, že jeho pôvod bude pre vás veľmi pravdepodobne jedna veľká neznáma ..

Rak (22.6.-22.7.)
Milé čajky, cez drobné prekážky sa vám väčšinou podarilo v uplynulom roku preniesť bez "straty klepítka", a tak ani tá posledná, ktorá sa môže vyskytnúť pri prípravách osláv konca roka, by vás nemala nijako zaskočiť .. Vy si silvestrovskú noc užijete podľa predstáv a možno aj lepšie. Je pravda, že budete poctivo a citlivo uplynulý rok bilancovať a snáď aj vďaka výsledkom si budete môcť ten záver roka vychutnať. Okrem toho - predsavzatia, ktorá si v prvých minútach nového roka dáte, by mohla byť veľmi zásadný. Ak sa vám podarí je dodržať, potom sa môžete pozerať dopredu veľa optimisticky. Ak sa vám podarí vydržať .. Ale to už je na vás, a ako vám to pôjde, budeme tu spolu s vami radi celý budúci rok sledovať. Veľa zdaru! ..

Lev (23.7-23.8.)
Milí Levíci, je za vami rok nie práve jednoduchý, ale ruku na srdce, občas ste si toho na seba nakulili viac, než bolo zdravé, hlavne aby bolo po vašom. Máte čo vylepšovať, najmä pokiaľ ide o komunikáciu, že? .. Koniec roka vás väčšinu zastihne pripravené na to, byť skutočnou ozdobou večera. V prípravách nič nezabudneme, to všetka česť! Drobnosti, ktoré nestihnete vychytať, budú dielom okamihu a uplatníte všetok svoj prirodzený šarm. Niet čo dodať - posledný deň v roku u vás žiadne kalamitnej stavy nehrozí, snáď len že by ste mohli byť vo väčšej spoločnosti na roztrhanie, pretože kde sa objavíte, všetky zastíníte svojou prirodzenosťou. Radi sa zabávate a keď pridáte trochu zo svojej ohnivosti - kto by o silvestrovskej noci odolal??

Panna (24.8.-23.9.)
Milé Bábiky, do osláv konca roka sa vám snáď ani nebude príliš chcieť. Nejako sa zdáte byť bez nálady. A to je niekedy to ono! Kto príliš nečaká, ten býva veľmi milo prekvapený .. A to by ste nakoniec mohli byť práve vy. Nielen že budete na jednej vlne so svojimi najbližšími (a dodám, že podľa pondelok Nesúďte piatok ..), ale dokonca to vyzerá, že dôjde na veľmi bohatú oslavu. Silvester sa tu tvárou veľmi prívetivo s náručou hojnosti materiálne i emocionálne. Keď už sme u toho: či neplánujete na konci leta roku 2011 prírastok do rodiny .. čo vám mám rozprávať .. proste bacha!! Radšej celé toto obdobie .. Ovšem či plánujete, potom šup šup, neotáľať .. ;-)

Váhy (24.9.-23.10.)
Milé Váhy, asi bude bolehlav .. ale poporiadku: zariadite, dohovoríte, prinesiete, odnesiete - proste pripravíte všetko na skvelý koniec roka. Vybavíte dokonca aj posledná tohtoročná restíky - to všetko zvládnete .. Ale posledný deň v roku vás nezastihne najskor v takej kondícii, ako by ste si skraja týždňa predstavovali. Nu, nezúfajte a skúste eliminovať to, načo je ešte čas. Nezařizujte, nedohovárajte atď toľko, a šetrite sily. Stále nie je ešte nič stratené, ale aby ste boli v kondícii, bude nutné si tiež trochu oddýchnuť a nie z víru povinností sa vrhnúť plynulo do víru silvestrovského reje. To by vám naozaj priestor medzi ušami na Nový rok príliš nepoďakoval. Uberte plyn a všetkého bude tak akurát ..

Škorpión (24.10.-22.11.)
Drahí Škorpióni, niekoľkokrát sa vám tento rok osvedčilo príslovie "Kto si počká, ten sa dočká". Aj tentoraz nehrnú svoje silvestrovské požiadavky na nikoho už v pondelok. Nechajte svojmu okoliu povianočné vydýchnuť .. Práve takýto prístup vám umožní ponechať si priestor pre náhly nápad a nebudete musieť meniť unáhlené plány. Silvestrovská noc by nakoniec pre väčšinu z vás mala byť veľmi príjemná, hojná na zážitky všetkého druhu a určite i veselá. To všetko budete môcť násobiť svojím vlastným prístupom - buďte prirodzení, na nič sa nehrajte. Táto noc je raz za rok a byť v nejakej kŕči treba "kvôli niekomu" rozhodne nestojí za to. Ste takí, akí ste a také nech vás okolie berie. Ostatne - ono vás tak aj berie. Buďte svojskí a užite si to ..

Strelec (23.11.-21.12.)
Milí Strelci, vy môžete, ako sa zdá, v pokoji rozbehnúť pomalú oslavu konca roka už spočiatku týždňa. Pred vami nie je nič, čo by Nepočkala po Novom roku a preto by ste si mohli a mali ten posledný týždeň roka užiť v pokoji a podľa svojich predstáv .. Niektoré posedenie s priateľmi môžete sami iniciovať, nič vám v tom nebráni, ba naopak - aktivite sa tu medze nekladú .. A k silvestrovskej polnoci sa s predchádzajúcim drobným tréningom pozvoľna priblížite v stave príjemnom, nijako pohrúžení (až na pár výnimiek potvrdzujúcich pravidlo ..); možná na váš vkus až príliš pokojná atmosféra. Ale ak ste si svoje silvestrovské množstvo vybrali na etapy .. Napokon aj to je variant, a prečo nie, že ..

Kozorožec (22.12.-20.1.)
Drahí Kozorožci, vyzerá to, že čo do osláv konca roka to u vás bude skôr obdobím pokoja. Nič prehnaného, aj keď by to okolo vás burácali. Tak nejako sa vám nebude chcieť a radšej by ste Silvester prespali. A úprimne - niektorí z vás tak budú aj konať. Nuž, prečo nie. Taky nie ste práve vyznávači hromadných akcií, lepšie povedané akcií, kedy sa baví "povinne" všetci. Viete sa rozparádiť, nie že nie, ale skôr tak nejako spontánne, keď to vyplynie zo situácie .. Tí z vás, čo sa prochrupnout posledná polnoc nechystajú, oslávi príchod nového roka skôr štandardne, nič prevratného. V milé spoločnosti, s ľuďmi, s ktorými si máte čo povedať - a to je často hodnotnejší, než Silvester v Las Vegas ..

Vodnár (21.1.-19.2.)
Milí Vodnári, s koncom tohto roka uzatvárate jednu z pomyselných kapitol vášho života, pretože sa zdá, že v novom roku bude niečo dôležitého inak. Ale nepredbiehajme .. Silvestrovskú oslavu pripravíte pekne dopredu, všetko naplánujete, bez ohľadu na predpokladanú veľkosť osláv. V dvoch alebo vo sto ľuďoch, pripravíte všetko na jedničku .. Nakoniec sa posledný večer roka môže vyvinúť trochu inak, než ste predpokladali, dôležité bude asi aj množstvo alkoholu, ktorý zohrá svoju rolu. Mierna slovná šarvátka by sa vyskytnúť mohla, ale vo väčšine prípadov sa nakoniec zúčastnení aktéri všetkému zasmejú a zoberú všetko ako hru alebo žart. Takže koniec dobrý, všetko dobré - a pre vás i sľubný začiatok ..

Ryby (20.2.-20.3.)
Drahé Rybičky, šťastná náhoda vám pomôže k tomu, že nebudete "potrestané" za otáčania sa od reality a vymýšľania nejakých náhradných riešení; lepšie povedané, ešte vám tento týždeň prejde, že sa budete nimrat v prkotinách a uhýbať od podstatných vecí .. Posledné dni roka dosť bojujete - a najviac samy so sebou. S umením čakať na tom nie ste práve najlepšie, pritom, keby ste tak netlačili na pílu, dávno by ste mali jasno o prežitie silvestrovskej noci. Vaša umanutost by vás mohla pripraviť o vcelku pekné zážitky na konci roka. Máte dosť sily na to, aby ste s vervou vykročili do nového roka. A pár "šťopiček" na guráž vám len pomôže! .. Povedala som šťopiček, nie fľaštičiek! To už by potom potrebovalo guráž to dobračisko, ktoré by vás odtiahla (a iné slovo ma vážne nenapadlo) k domovu. Ani vy, šupinky, nezabudnite: Ako na Nový rok ..

translate.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

   
Súhlasí Mojka


2.
označiť príspevok

*game* žena
   31. 12. 2010, 16:05 avatar
hmm..ani neviem, ze je..fakt mi to pride divne..))
..este aj dceru mam fuc, co uz... 
niecos tym horoskopikom sedi...nahoda.. 


3.
označiť príspevok

Mojka žena
   31. 12. 2010, 16:49 avatar
a mne vyšlo..Som taká aká som a okolie ma berie takú..aká som..Nuž ale ani ja nikoho vo svojom okolí..nechcem meniť


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   31. 12. 2010, 18:29 avatar
podľa horoskopu by som si mala silvestrovskú noc užiť podľa predstáv ...  ..to ano, veď mám "pohodu, klídek, tabáček " ))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:24,  Jarabaku,som si istý, že to platí aj o tebe....akurát musíš uveriť a prijať Ježiša do...
dnes, 00:43,  A v čom sme na tom horšie?
dnes, 00:42,  Dá sa to chápať aj pre materialistov, naturalistov. Idey sú, čo viem, zatiaľ dokázané len...
dnes, 00:38,  Ondrej začal: To je niečo čo človeka oddeľuje od zvierat....Ako to vidíte trebárs ateisti?...
dnes, 00:36,  Veď to v 51. tvrdím: Čítal som, že rastliny majú jednoduchý nervový systém.
dnes, 00:34,  Zamyslí sa nad sebou. Keby to ateista uznal za skutočné, automaticky by sa už stal teistom.
včera, 22:37,  Lemmy už viackrát som tu povedal, že ja konflikt ateistov a teistov neriešim , lebo je to v...
včera, 22:27,  kntsz keď s niečim nesúhlasíš a nemáš na to , aby si obhájil svoj názor , tak aspoň...
včera, 22:16,  kntsz keď neuznávaš právo na protinázor čo tu vlastne chceš diskutovať? Ostatne to je...
včera, 22:12,  Nevidím dôvod, prečo by som ti mal fajnovo v rukavičkách vypisovať, že píšeš koboliny....
včera, 21:59,  Názor dobrý, len ako ho zrealizovať sa nedozvedáme. Pripadá mi to ako trestne stíhať...
včera, 21:49,  No a to je to, čo som napísal v "30" - do niekoho duch vstúpil a do niekoho nie *21
včera, 21:46,  čo máš problém s chápaním písaného textu ? Vyjadruj sa koľko len chceš, ale nemáš...
včera, 20:05,  V úvode je: V podstate sa jedná o pretrvávajúci spor medzi ateistami a teistami. Takže...
včera, 11:45,  kntsz ty nepotrebuješ žiaden materiálny základ, tebe švihá len tak bez rozmyslu a na...
včera, 10:02,  13- Duch nepotrebuje rozum a už vôbec nie na to, aby ho používal. Duch je tvorca, nie...
včera, 09:55,  Už dávno by sme asi mali prebytkový rozpočet štátu, keby sme zaviedli daň z pohodlnosti....
19. 3. 2023,  Ale áno, máme ľudia s prasaťmi veľa spoločného. Akurát si namýšľaš, že máš ducha,...
19. 3. 2023,  Mám tomu rozumieť tak havrane, že keď ti šibe, tak ti vlastne nešibe, lebo to nemá...
19. 3. 2023,  To ty nemáš šancu ako redukovaný len na prírodné vedy, pochopiť Lemmy. Ja mám toho po...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 318 bytes in 0,190 seconds)