Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Shudol som výrazne 20 kg

16
reakcií
534
prečítaní
Tému 28. apríla 2019, 16:46 založil oktavian.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

oktavian muž
   28. 4. 2019, 16:46 avatar
Pred nejakým časom tuším v januári som si kúpil doplnok na prostatu obsahujúci saw palmetto lebo som čítal že zabraňuje vypadávaniu vlasov a tiež na prevenciu pred rakovinou prostaty. A od vtedy ho beriem každý deň.

Proste existujú 2 druhy testosterónu klasický ktorý nemá žiadne negatíva a potom ten silnejší DHT ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov, chlpatenie na iných telesných partiách, taktiež problémy s prostatrou a ďalšie nepríjemné veci. saw palmetto zabraňuje aby sa ten dobrý testosterón menil na DHT. DHT by mal byť na druhej strane slinejší to je asi jeho jediné pozitívum. Inak už má len samé nevýhody.

No ale odkedy som začal brať tie tablety na prostatru tak som začal byť menej hladný okrem toho veľa športujem a hladný bývam len večer pred spaním vtedy hocikedy zjem aj celú čokoládu na posedenie po večeri. Ale inak jem menej ako predtým niekedy 1 - 2 krát denne a keď si naberiem tak len máličko. Už len keď sa pozriem na to jedlo tak viem že som hladný zhruba na pol taniera.

Mám proste takú chuť na jedlo ako keď som mal naposledy 20 rokov vtedy mie tiež moc nechutilo jesť. Až po 25ke som začal byť furt hladný a začal som priberať.

Včase najvačšej nadváhy som mal 98 kg na 179cm teraz mám 76 a chudnem ďalej. Predtým som mal problémy s nadváhou teraz mám konečne normálnu váhu (podla kalorických tabuliek mám presne takú váhu ako by som mal mať) naposledy keď som mal 25 (pred 10timi rokmi) tak som mal takú váhu. Ženy mi hovoria že vyzerám mlado atď (lebo vačšina ľudí v mojom veku po má už kilá navyše mnohí vyzerajú vyžrato, trčia im špeky a ja teraz nič, ale ja som vždy vyzeral mlado ale to schudnutie mi ešte ubralo na veku. Minule som sedel s jedným kolegom z práce a on mi hovoril že má 27 rokov a všetci na mňa že vyzerá staršie ako ja. Neviem čím to je spôsobené ale mám pocit že asi týmto doplnkom. Môže to byť tým? Môže ten DHT testosterón vyvolávať aj nadváhu.

2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 4. 2019, 16:47 avatar
A ja ti garantujem ze ked vyskusas bierezorezonancnu terapiu prostata ta viac nebude zaujimat.

3.
označiť príspevok

oktavian muž
   28. 4. 2019, 16:55 avatar
Dík za tip a čo to je vlastne tá bierezorezonancna terapia?

Btw ja teraz nemám problém s prostatou. Tie tablety beriem hlavne kôli vlasom. Lebo sa bujím že mi vypadajú. A plańujem ich brať do konca života . A zdá sa mi že odkedy ich beriem tak mám o niečo hustejšie vlasy. Ale ako prevencia pred rakovinou je to tiež príjemný bonus.

4.
označiť príspevok

gabriel pb
   28. 4. 2019, 17:11 avatar
na vlasy
www.vmd-drogerie.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
na rakovinu
www.iherb.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

majko1 muž
   28. 4. 2019, 17:21 avatar
Na to čo ti je sú lekári, keby som výrazne schudol tak tam bežím, lebo to môže byť vážne.

15.
označiť príspevok

Scarllete žena
   28. 4. 2019, 19:23 avatar
majko1, robi ( akoze nenapadnu ) reklamu na DHT

6.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 18:58 avatar
Potrebujem založiť tému, ale verifikáciu mi ani nezobrazi

7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   28. 4. 2019, 18:59 avatar
a o com ma byt tá téma ?

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 19:04 avatar
Už sa mi podarilo ty čert moj

10.
označiť príspevok

Scarllete žena
   28. 4. 2019, 19:15 avatar
8. ved to si sa ani nemusel namahat

11.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 19:19 avatar
O mne jak vždy.

13.
označiť príspevok

Scarllete žena
   28. 4. 2019, 19:21 avatar
11. dve vety , dnes si sa nepretrhol  

16.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 19:26 avatar
Išlo mi len o teba. Konečne už aj ty si stará a chytra.

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 19:11 avatar
Ja mám dva metre a 95 kilov.
Chcel som byť in a tak som šiel lekárovi, nech mi osacuje prostatu. Natiahol si rukavicu a defloroval mi rit. A čosi posplietal, že na môj vek ok, ale že nech čítam do odmeriek a potom mu prinesiem výsledok.
Bol zhrozený!!
Že 30 rokov robí lekára, ale že toto ešte nevidel.
Že vyčúrať 1, 5 litra na šupu.
Ach jaj. Všetci máte nejaké choroby. Veď ma už nudíte

14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 4. 2019, 19:23 avatar
Ešte že ti na tu vzorku dal psychiater šerbel nie skúmavku .

17.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 4. 2019, 19:33 avatar
No bol som aj v blazinci. Zmenilo mi to život.
Skús aj ty. Patriš tam.
Ja som tam stretol pannu Máriu.
Chúďa. Väznili ju za mrežami.

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 4. 2019, 19:20 avatar
Treba piť savo a kupať sa v octe a to všetko v čiapke z alobalu.

V jednom máš však pravdu ZDÁ SA TI ŽE MÁŠ HUSTEJŠIE VLASY , ale v skutočnosti máš len riedko v peňaženke .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:00,  Ani to ti nepomôže...
dnes, 00:00,  Denník N? fuj, odpad!!! *21
včera, 23:59,  A nečerti sa
včera, 23:58,  Vymisli nieco new
včera, 23:58,  Ani to ti nepomôže... Pekne budes makať zajtra....heheh.
včera, 23:57,  Kotleba sa chcel peňazí od štátu vzdať, po voľbách otočil Peniaze od štátu Kotlebova...
včera, 23:57,  2. daj si 17:19.
včera, 23:56,  Kotleba otočil, namiesto vystúpenia z EÚ hovorí o jej dôležitosti a reformách *13*13*13...
včera, 23:55,  Že čo si chcel ty vyhadzovač udavač bez školy, Čaba neblázni................ *39*39*39
včera, 23:55,  Presne tak Kotleba si stoji za slovom *13*13*13 Skúsim takúto *13*13*13 Slovensko musí...
včera, 23:55,  sorryyy . mam nastavenu angl. klavesnicu musim to prepnut do nemeckej *39
včera, 23:53,  84. co bz si on predstavoval. ved to je platenz troll. za par supov tu robi rusakom propagandu .
včera, 23:53,  11-12- čo si to zase prispôsobuješ? Potrebuješ si napísať niečo mimo diskusiu? Kľudne...
včera, 23:53,  Pockaj panstva?
včera, 23:53,  okokotenec dnes dodufal *13*13*13
včera, 23:52,  Pamätaj ja skúšam teba nie ty mna . Ja menim teba Nie ty mna . Ja rozhodnem nie ty..
včera, 23:52,  Ten kto šíri slová, ktoré vedú k potláčaniu základných ľudských práv a slobôd mudí...
včera, 23:51,  Thomas vieš si predstaviť že by zavreli slovaka ktorý by povedal že slovensko vpadlo do...
včera, 23:50,  Vymisli = vymysli, gramatiku ťa učili v kolibe ? *15*15*15
včera, 23:50,  Presne tak isto ako to neraz povedal Kotleba a jeho užitoční idioti *13*13*13...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 739 bytes in 0,605 seconds)