Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Senátorka štátu Arizona: potrebujeme nové vyšetrovanie útokov z 11. septembra

7
reakcií
2402
prečítaní
Tému 21. júna 2008, 06:54 založil Boris.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 6. 2008, 06:54 avatar
Nova nadej ?

Ked som si opat zacinal mysliet, ze tema 9/11 upadava do zabudnutia, tak sa stalo nieco neocakavane. Senatorka statu Arizona Karen Johnsonova verejne vyziva k novemu presetreniu smutne znameho dna. Pomahaju jej aktivisti, studenti aj profesori skol..

Clanok a videa najdete tu:
911blog.yweb.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ako obycajne :( sa tato sprava neukazala v beznych mediach.. no vdaka internetu sa to dozveda aj tak cely svet a vsetci, ktori maju vazne pochybnosti o vierohodnosti oficialnej verzie 9/11 tak ako ja dufaju v uspech.

Aj ked to uz zacina byt pomerne stara tema je stale udrziavana pri zivote skutocnostou, ze vdaka onemu dnu americania zacali boj proti "terorizmu" v ktorom zahynulo uz prilis mnoho ludi a masaker nekonci.

Drzim senatorke palce.

2.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 6. 2008, 11:42 avatar
..Boris, to čo tu píšeš som nevedela. Aj ja držím senátorke palce.Bola by som prekvapená, keby nie zbytočne. Ale aj na oko, niečo zbytočné, predsa má význa. Tým prešetrovaním senátorky sa jasne a zretelne poukáže zainteresovaným skupinám, že americký národ nie je až tak blby, ako si to myslia. Vďaka tým zainterovaným, velmi poklesla dôverihodnosť americkej polity a ako aj voči Amerike takej. Podla mojho názoru, Amerika ako veľmoc, nutne potrebuje protiváha, aby nevládla svetom. V EU to velmi nevidím. Možno sa budeš diviť, ale držím palce Rusom. Pevne verím, že nie zbytočne. Aj tam sa už časy zmenili k lepšiemu aj po ekonomickej stránke..

3.
označiť príspevok

apollo20
   22. 6. 2008, 03:31 avatar
Boris, veľmi dobre si definoval svoj pocit,že nič sa deje. A bohužiaľ, nič sa diať nebude, aspoň u nás. Bolo v niektorej našej TV odvisielané niečo na túto tému? NIE!!! A ani nebude, pretože MARKÍZA a JOJa majú USA majiteľov. A STV? Zabudni! Či to bola Dzurindova vláda, alebo či to je súčasná Ficová, obaja vedia, že Amíkov netreba dráždiť! Peniaze sú Peniaze! Podobne, ako nedávno:CCCP na väčné časi.../pardón:ZSSR/. Sám si isto prišiel na to, že keď niekde necháš odkaz na www Tento odkaz smeruje mimo DF.skstránku, kde si môžu ľudia prečítaľ aj iný pohľad na udalosti 9/11, tak tá adresa, prípadne celý príspevok je zmazaný.Je prekvapujúce, že takto sa správa najmä stránka SME.sk!!!Ďalšia, pre mňa nepochopiteľná vec, ktorú som zažil: Pom zhliadnutí dokumentu Loose Change 2nd Edition, ktorý je dobrý ako úvod do tejto problematiky, mi jedná známa povedala, že tomu, čo videla, neverí, a je to iba protiBushovská kampaň. Tak som sa jej postupne pýtal, čomu konkrétne neverí, Nevedela odpovedať, jediné čo povedala, bolo: Však by nám neklamali!...A v tom je ten problém! Je silne veriaca /pozor, nechcem teraz napádať veriacich, ide o niečo iné/, tak som jej dal otázku, prečo verí v Boha, keď ho nevidela. Odpoveď: Lebo aj napriek tomu,EXISTUJE. A tie zábery z priameho vysielania udalostí 9/11, KTORÉ VIDELA, ktoré vravia samé za seba? To je vraj kamufláž.... 

4.
označiť príspevok

Boris muž
   22. 6. 2008, 15:10 avatar
No ved uvidime ako bude pokracovat boj Davida proti Goliasovi.

Inak, zachitili ste spravu, ze americania nam zrusia vizovu povinnost a Slovaci im na oplatku umoznia vystavat na Slovensku antiteroristicke centrum ??!!

Nasa vlada potratila rozum nadobro. Ci mala ho vobec niekedy ?  

5.
označiť príspevok

PEt-erre
   23. 6. 2008, 12:44 avatar
Mna by zaujimalo co vlastne ty teroristy na cele s Ladinom chcu...Lenze ty buzeranty chcel som napisat ze americania s teroristami nikdy nevijednavaju..!!!

6.
označiť príspevok

Boris muž
   25. 6. 2008, 18:25 avatar
tiez zaujimava informacia.
aktualne.centrum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

7.
označiť príspevok

radek
   27. 6. 2008, 20:37 avatar
Toto je sila vsak vo svete je vojna a to nikoho netrapi a celosvetovy hlad a nevzdelanost a stale dakoho trapia daky amici uz dajte tejto teme pokoj

8.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2008, 19:53 avatar
Asi ani netusis, ako velmi maju vojny, hlad a nevzdelanost a tymi amikmi spolocne....
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:27,  Čo sa ešte týka tej "vraždy" Ježiša, z pohľadu tých, čo to robili (najmä...
dnes, 05:26,  16. Ano shsgara....mudro... Telo= Slovo Krv= skutok..elimír...
dnes, 01:31,  15,...Elemír,....Biblia nepodporuje kanibalizmus. To slovo je odvodené od slov...
dnes, 00:57,  22,....ale tak robia inde,...tam kde vymysleli ,že Boh je všadeprítomný! NIE JE !!!...
dnes, 00:44,  Kisku mladí voliť nechcú - https://www.facebook.com/139060432783052/videos/2734038439960598/ :)
dnes, 00:43,  2,..... Tam sa píše: "budeme sa zodpovedať"! To v kontexte s inými časťami...
dnes, 00:43,  Edo nomenklatúrny káder KSČ bol Kiska :)
dnes, 00:42,  Edo chudáka Kisku stredoškoláci nechcú voliť a nechcú -...
dnes, 00:42,  presne ako píšeš hokejis je chujko súdruh Radačovský bol nomenklaturny kader KSČ v...
dnes, 00:27,  Lebo Česka verejnost je klamana politikmi ktorí nedodržiavaju pravidlá Česko malo meniť...
dnes, 00:23,  Šag to Thomas keby chceli ale nechcú dodržiavať pravidla a tak je lepšie povedať voličom...
dnes, 00:14,  to je kamarat nesudcu sudruha harabina *13*13*13
dnes, 00:13,  Prieskum renomných agentur ktoré maju svoju metodiku svoje výsledky Focus , AKO . Median...
dnes, 00:08,  v dobe internetu je hociaké moratôrium trapas :) a velky prešlap pre autorov tohto nezmyslu ;)...
dnes, 00:05,  56. omg samí odborníci *13*13*13*13 v papučiach *39
dnes, 00:03,  44. to je tvoja parketa ty stary buzerant ;)
včera, 23:55,  To je smiešne, tie pravidlá sú iba formalita, keby Česi chceli, už dávno by to mali...
včera, 23:52,  Mezi českou veřejností nadále převládá odmítavý postoj k přijetí eura. Proti evropské...
včera, 23:50,  tak pasce *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 ONI pascu*13*13*13*13*13*13*13*13
včera, 23:48,  Česko by malo dodržiavať pravidlá ale nedodržiava preto klamu politici ludí bubakom euro...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 855 bytes in 0,524 seconds)