Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Rubrika: Slovensko bolo vždy ruské!!!!!

13
reakcií
235
prečítaní
Tému 6. mája 2019, 13:50 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 13:50 avatar
Bola to zákerná rana pod pás, keď sa slovenskí a českí podbratia rozhodli vstúpiť do EÚ!!!!!!!

Ako teraz máme vysvetliť ruskému človeku, že všetko, čo je smerom na západ od Ruska má vyššiu životnú úroveň, dožije sa vyššieho veku?!!!! Dokonca aj ľudia v našich bývalých satelitoch, ktorí kedysi nás poslúchali na slovo!!

Bola to zrada, na ktorú Rusko nezabúda!!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

kesha1
   6. 5. 2019, 15:15 avatar
Závidia nám bohovsky. Ale všetko to prekusali, až pokým sa nepokušalo odísť na západ Gruzínsko a potom hlavne Ukrajina.


3.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   6. 5. 2019, 15:42 avatar
...Nechápem, Prečo je Putin tak tvrdohlavý a nespojí sa so západom, aby mohol vylepšiť stav svojej krajiny a už konečne nezávidieť nám i nos medzi očami.
Súhlasí ondrej61, Osvietený


4.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 5. 2019, 17:51 avatar
myslim, že je to oligarchia, čo to brzdí smerom na západ....im sa žije dobre, využivaju technologie západu a prostý lud ich až tak nezaujíma.....
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 22:39 avatar
ondrej61 ano oligarchia je bezodná studňa Ruska .
Súhlasí ondrej61


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 22:25 avatar
SLOVENSKO NAŠ

Ruský ideológ Dugin by vzal do Putinovej únie aj Slovensko a Rakúsko

Zatiaľ je to projekt, ktorý funguje skôr na papieri ako v skutočnosti. S Eurázijskou úniou, projektom ruského prezidenta Vladimira Putina, má však radikálne pravicový ruský ideológ Aleksandr Dugin veľké plány.

V rozhovore pre maďarský ultrapravicový server alfahir.hu tvrdí, že čas národných štátov sa končí a prichádza éra veľkých ríší. Jednou je podľa neho impérium americké a jeho protiváhou má byť eurázijská ríša, ktorej je ideológom.

Fantazmagórie fašistu

„Sú to absolútne fantazmagórie a ukazujú, ako neadekvátne vníma realitu,“ hovorí o Duginových vyhláseniach prezident slovenského Inštitútu pre verejné otázky Grigorij Mesežnikov.

Predstava, že by sa Slovensko či Rakúsko a Maďarsko mali stať súčasťou Eurázijskej únie, ktorá zatiaľ ani len poriadne nefunguje, je podľa slovenského sociológa absolútne nereálna.

„Na druhej strane vidno, že Dugin starostlivo sleduje, kde v Európe sa nachádzajú medzi lídrami kritici Európskej únie, protiruských sankcií a snaží sa to využiť v prospech propagovania svojej ideológie,“ povedal Mesežnikov pre Denník N.

Slovenská diplomacia bola podľa EU Observer minulý týždeň v klube krajín (spolu s Maďarskom a Rakúskom), ktoré sa snažili zjemniť kritiku Moskvy za jej podporu proruských separatistov na východe Ukrajiny po masakre v ukrajinskom prístave Mariupoľ, kde zomrelo 30 ľudí po ostreľovaní Gradmi.

Dugina podľa neho bez pochybností možno zaradiť medzi najextrémnejšiu pravicu súčasnosti. „Nielen, že má blízko k fašizmu, ale on sa k nemu aj sám hlási. Ale ani keby to nedeklaroval, jeho činy a vystupovanie to jasne ukazujú. Je to typický predstaviteľ ruského fašizmu,“

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

humanitárny bombardér muž
   6. 5. 2019, 22:28 avatar
ze dennik n, hehehe


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 22:34 avatar
Alebo ruský propagandista Chelemendik písal skor ako sa upil na smrť ale ešte 6 mesiacov po jeho smrti písali hovna na jeho konto súdruhovia z Petrohradu    

www.chelemendik.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletta


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 22:36 avatar
Putinovi radí boľševický extrémista: Ukrajinu treba podmaniť, toto je jeho diabolský plán!

MOSKVA – Čo stojí za rozhodnutiami Vladimira Putina? Akými myšlienkami sa riadi? Budete veľmi prekvapení, kto ovplyvňuje jeho politické rozhodnutia. Jeho meno je Alexander Dugin. Hlavný ruský ideológ, mystik a tvorca nového geopolitického konceptu Eurázie. Jeho snom je vytvoriť veľkú eurázijskú úniu na čele s Ruskom. Nacionálny boľševizmus má vytvoriť nový svetový poriadok.

Alexander Dugin je v ruských kruhoch dobre známy. Pred dvoma rokmi vydal knihu s názvom Štvrtá politická teória. V nej poodkryl svoju víziu na budúce usporiadanie sveta. A je to rozhodne zaujímavé čítanie. Súčasný svetový poriadok by okamžite vymenil za úplne iný. Jeho myšlienky miestami naháňajú hrôzu. Navyše sa zdá, že pri posledných krokoch Vladimira Putina, vodca Kremľa pozorne načúva.

Postupne si podmanil Krym, vyvoláva nepokoje na východe Ukrajiny a najnovšie Rusi uniesli estónskeho predstaviteľa tajnej služby. Existujú u neho dva svety – Atlantída, kde patrí väčšinou súčasný Západ na čele s USA. A Eurázia – Bývalý blok štátov ZSSR. Zvíťaziť by mal projekt Eurázie na čele s Ruskom. Do tohto bloku by mali patriť aj európske štáty okrem Británie.

Podľa Alexandra Dulebu patrí k najvýznamnejším predstaviteľov euroázijskej školy a v súčasnosti predstavuje ikonu ruského geopolitického myslenia. „Alexander Dugin je jeden z najvýznamnejších predstaviteľov tzv. eurázijskej geopolitickej školy. Nadväzuje na tvorcov eurázijskej geopolitickej doktríny (Trubeckoj, Savickij a pod.). Podľa tejto doktríny Rusko nie je ani Európa, ani Ázia, ale predstavuje osobitnú kontinentálnu civilizáciu, ktorej antipólom je tzv. atlantistická civilizácia (krajiny, kontrolujúce more, inými slovami „Západ“). Dugin oživil tradíciu ruskej eurázijskej školy v 90. rokoch minulého storočia, stal sa ikonou súčasného ruského geopolitického myslenia. Je autorom viacerých kníh na túto tému, prednáša na Moskovskej štátnej univerzite,“ povedal nám zahraničnopolitický expert Duleba.

„Konzervatívnu revolúciu“ chce predviesť v Rusku. Všetky ostatné ideológie (liberalizmus, komunizmus a fašizmus) zlyhali. Nová vládnuce myšlienky by mali pozostávať z komunizmu, fašizmu, nacizmu a konzervativizmu. Toto je zmes totalitných a autoritárskych praktík. Hlavne treba poraziť liberalizmus, ktorý prevláda na úpadkovom Západe.

Aj podľa Dulebu je Alexander Dugin nebezpečný. „V súčasnosti za najnebezpečnejší považujem Duginov názor, podľa ktorého Rusko musí viesť vojnu proti Ukrajine (ovládanej atlantistickými silami), pretože vojna s Ukrajinou je nevyhnutná, tak nemá zmysel čakať,“ myslí si.

V jeho plánoch má byť Ukrajina totálne ovládnutá a podmanená. Podľa toho, čo vidíme sa Putin jeho rád zjavne pevne drží. V žiadnom prípade nechce Ukrajinu pustiť na Západ, tým by bola ohrozená integrita eurázijského projektu. Pre samotného Putina je rozpad ZSSR tragédiou. Obnova ríše je teda Duginovým hlavným cieľom.

Cirkev má byť podriadená štátu, čiže je iba jeho slúžkou. Nie ako nezávislé centrum moci. Západ treba zlikvidovať podporou radikálnych pravicových a ľavicových strán proti hlavnému prúdu Európskej únie.

Idea Eurázijskej únie je v Rusku veľmi populárna. Prihlásil sa k nej aj Vladimir Putin. „Dugin je údajne poradcom Sergeja Naryškina, v súčasnosti predsedu Štátnej dumy (dolná komora parlamentu), nie je poradcom prezidenta Putina. Geopolitická koncepcia eurázijstva je v Rusku populárna, hlavne potom, čo Vladimír Putin sa vo svojom predvolebnom programe (prezidentské voľby 2012) rozhodol vytvoriť Eurázijskú úniu, t.j. integračný zväzok Ruska, Ukrajiny, Kazachstanu a Bieloruska podľa vzoru Európskej únie. Eurázijská škola ruskej geopolitiky ponúka ideologickú osnovu pre Putinov projekt Eurázijskej únie. Keďže Dugin je lídrom školy, jeho názory sú rešpektované v širšej verejnosti a majú dosah i na ruskú politiku,“ dodáva uznávaný expert na Rusko.


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 5. 2019, 22:37 avatar


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 15:51 avatar
Sudruh asi takto jo ty vole
V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...


http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 15:53 avatar
Osvieteny vies vsetko mi nevypravaj ze nevies nic o tomto tak spusti a vyklop vsetko co vies


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 15:58 avatar
Nejako podozrivo pokazde pri takejto teme vy vseveduci osvieteny aj s madam velkomoznou mlcite cim to asi bude ?


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 16:01 avatar
Ani neskusajte preladit na nejaku inu temu mate prehlad o situacii vsade na svete a zarucene pravdive informacie noze zamerajte pozornost na to dolezite co treba vyriesit aby sme mohli ist s cistym stitom dalej sice uz bez vas .
V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...


http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:05,  Už idú mufko, už idú.......a majú aj tomahawky....*21
dnes, 17:03,  Ja ich osobné nahuckam na takých trubirohov ako si ty mufko.....*21
dnes, 16:56,  Chudáci taliani dopadli.
dnes, 16:56,  Truľo vypadni za tvojimi moslimskými súputníkmi :)
dnes, 16:55,  Trol chce islamskú Europu !
dnes, 16:48,  Už idú mufko, už idú.....aj Harabin tak vraveli.....
dnes, 16:41,  1. Ono v podstate, ak ateista pripusti možnosť, že v pozadí evolúcie môže byť nejaký...
dnes, 16:40,  SOM, KTORÝ SOM ;) Teda moje JA dáva vedieť vďaka spätnej väzbe mojemu JA o tom, že moje...
dnes, 16:36,  Bubaci
dnes, 16:36,  1. Preto my môžeme iba ticho závidieť ľuďom, ktorí už pred 2000 rokmi spoznali Tvorcu...
dnes, 16:35,  Bubaci populačné si bubu
dnes, 16:21,  To budú, asi, naboxovaní naši mudrlanti ožiarený s fotónom. Rovnaká mentálna a rozumová...
dnes, 16:18,  Pakuj truľo nech ťa poriadne skopú a pretiahnu :)
dnes, 16:15,  už idu mufko, už idu......aj s tomahawkami*21*21*21...kopaj bunker mufko
dnes, 16:14,  Truľo vypadni do talianska tam sa ti bude páčiť medzi tvojimi alláhovcami :)
dnes, 16:12,  Africký rasista vysvetľuje talianom, že čierni sú krajší a inteligentnejší....
dnes, 16:10,  Som OTEC, lebo mám dcéru ;) Som SYN, lebo mám rodičov ;) Som DUCH SVäTÝ, lebo oheň z...
dnes, 16:09,  Na Slovensku sa im bude páčiť......hlavne na záhori medzi trubirohami*21*21*21
dnes, 16:07,  https://www.youtube.com/watch?v=S8uvVjDRqx8
dnes, 16:07,  Ďalší moslimovia prúdia do Európy. S výkrikmi Alláh akbar....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(79 377 bytes in 0,414 seconds)