Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Rozumné vysvetlenie

64
reakcií
3008
prečítaní
Tému 10. marca 2016, 08:36 založil mamaleone.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 05. 2013
35
11. 03. 2013
21
 
 


1.
označiť príspevok

mamaleone muž
   10. 3. 2016, 08:36 avatar
Čítal som článok od Jozefa Banáša o tom prečo Kotleba uspel vo voľbách, pre mňa zrozumitelne povedané, tak aby to pochopil aj obyčajný človek

www.parlamentnelisty.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk../Kotlebu-volili-slusni-no-zufali-ludia-Analyz...


2.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 08:57 avatar
Súper názor, ako keby mi z duše hovoril...Preposlať celému národu a aj celému aparátu od Kisku až po posledného poslanca v SNR a v každej strane!!!
Súhlasí mamaleone, Mierotvorca


3.
označiť príspevok

mamaleone muž
   10. 3. 2016, 09:13 avatar
jediný človek ktorý to vie povedať aby to rozumel aj sedliak, nie nadarmo je jeden najčítanejší spisovateľ.
politológovia by mali vrátiť školné a isť na kurz k pánu spisovateľovi vrátane mesežnikova
Súhlasí bystrik, Scarlet666


4.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 09:24 avatar
Ale pochybujem, žeby to pomohlo, keď oni si stále myslia, že oni to vedia ešte stále lepšie!
Súhlasí mamaleone, Mierotvorca


22.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 13:03 avatar
By ma zaujimalo, preco ten link blbne,ved tam nie su ani specialne znaky
www.parlamentnelisty.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 13:24 avatar
Mne ide v pohode...


26.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 13:19 avatar
s týmto sa s Banášom stotožňujem :
" Problémom Slovenska nie je Kotleba, on je len reakcia na neriešenie problémov. Som posledný, kto bude obhajovať Kotlebu, ale som prvý, kto bude obhajovať pravdu. Alebo aspoň ju hľadať. Po voľbách som šokovaný z kľúčového faktu, v dôsledku ktorého nevidím budúcnosť Slovenska optimisticky. Sme jediná krajina na svete, v ktorej keď tesár nevie zatĺcť klinec, nadávame na kladivo!!!
Kotleba je len dôsledok neschopnosti, ignorantstva, sebectva a pýchy etablovaných politikov. Je úplne jedno, či sú ľavicoví, alebo pravicoví. ...")


5.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 09:28 avatar
Nuž iba sa vytešujete, lebo vám zahral na dušu......ale : Kollára a Matoviča -podobné percentá ako Kotleba , nevolili ľudia zo zúfalstva ? Prečo to nie je aj o nich ? Most híd nevolili ľudia iba preto že sú istej národnosti ? Nie je objektívny Banáš a prihrieva si svoju spisovateľskú polievočku......Nie je ani on žiadne neviniatko, prečítajte si o ňom kde všade v politike bol a čo robil..........Banáš je taký ako vy, to ču neustále proti všetkému v závetrí frflete, je to len krčmové búchanie do stola. Už som to písal, ale som si 100% istý že ak by Kotleba bol rovno premiérom, tak po istom čase budete pindať aj naňho, presne tak ako teraz na iných. Je to zrejme preto, lebo nemáte ani reálnu potuchu o čom služba politika alebo všeobecne vedúceho pracovníka ktorý má zodpovednosť, je.
Súhlasí veriaci-4


6.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 09:32 avatar
Ach majko, tu nie je teraz podstatné, že kto to napísal, ale čo napísal, ale niekomu tu opäť je niečo vôbec vysvetľovať, on vždy len to svoje, zas a zas...!

A to by sa videlo, ak by bol on, nie čo ak, potom, ajajaj...
Súhlasí mamaleone


7.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 09:33 avatar
je opäť niečo zbytočné vôbec vysvetľovať...
Súhlasí mamaleone


8.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 09:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 10:55 avatar
A kedy bol poslednýkrát v Čechách, ak vôbec bol v Čechách, kedy, lebo z toho je vidno, že buď tam dlho alebo vôbec nebol, lebo inak tu by nepísal také koniny a sprostosti, že ako sú oni vraj na tom lepšie!


13.
označiť príspevok

mamaleone muž
   10. 3. 2016, 10:56 avatar
8 vidím že vieš čo bolí slovákov , vidím že aj chyby vieš pomenovať ale aj tak budeš obhajovať tých zlodejov ktorí do teraz vládli budeš miešať čechov medzi slovákov, to sa nedá porovnávať ale aj tam (v čechach) je velký odpor k nato a k eu ale ty ako dobrý slovák budeš stale iba to svoje , hladať chyby na tom druhom, to že tu mame chudobu aka nebola za prvej republiky to že máme nezamestnaných ako nikdy pred tým, to že mame cigánskych darmožráčov ako nikdy pred tým, to že nám populáciu iba cigani držia nad hladinou to ťa nezaujíma , o tom hovoríme a pre toto by sme mali držať spolu aby sa to zlepšilo ale ty budeš nadalej iba to svoje , naozaj sme rozhádany a nikto nas už nedá do kopy lebo jeden čihý a druhý hota , nevieme držať spolu ako národ , ešte aj ten cigán vie držať spolu , ked sa bijú dvaja cigani a ty ich ideš rozdeliť aby sa nebili tak sa v tom momente prestanú biť a zbijú teba lebo si sa do nich postaral , lebo držia spolu ale slovák slováka by utopil najradšej v lyžičke
Súhlasí bystrik, Scarlet666


28.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 13:26 avatar
5,..ale majú ľudia reálnu predstavu o čom je práca politka, či ved. pracovníka, ktorý má zodpovednosť..sami ju dokonca vykonávajú, prečo si myslíš že nikto nič nevie a ničomu sa nerozumie ? ..to by bolo na inú a dlhú debatu ,))

..za to ty majko zrejme nemáš reálnu potuchu o tom, ako ľudia na SK žijú,..živorťia ..tiež asi nemáš reálnu potuchu , že na SK nič nefunguje tak ako by malo,...atď, je toho veľa,...obrazne " sýty hladnému neverí " ..a to je tvoj prípad..))
Súhlasí bystrik


31.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 14:23 avatar
Mýliš sa, ale to u teba nie je novinka. Som si istý že tzí čo tu najviac pindajú v živote neriadili okrem auta nič, vidieť to totiž z ich príspevkov a na to netreba byť génius. Ja mám reálnu predstavu ako tu žijú ľudia, prečo si myslíš že nie ? To že ja som asi lepšie zabezpečený je iba a iba moja šikovnosť a myslím tým odbornosť, ja nie som ani privatizér ani podnikateľ ani politik a mám širokú rodinu s rôznou životnou úrovňou a tak viem o čom píšem. U nás sa totiž stalo zvykom sa za svoju situáciu sťažovať na druhých, bez štipky sebareflexie. Ak sa ja môžem mať relatívne dobre v tých istých podmienkach v ktorých ostatní iba vyplakávajú a sťažujú sa, tak asi čím to je ?


40.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 15:15 avatar
33,..ale nehovor :D ..by si sa sa čudoval ..ale moje povolanie je také, kde vidím do vecí o ktorých sa tebe ani nesníva ..D ,..a mne je takých pánov frajerov ako ty ľúto.. ; ,..v poriadku že si spokojný a zabezpečený, ale tu sa bavíme o nespokojných, až zúfalých.. a ty ma nepresviedčaj, že sú to len veční sťažovatelia si na niečo,. proste na SK sa žije veľmi zle pre priemerných ľudí priam ťažko..samé zákazy, príkazy, obmedzenia a tď,.,plus nenormálna byrokracia, plus zdieranie na každom kroku atď.. ..absolutne si nepochopil súvislosti hlavne tie sociálne i ekonomické, ktoré ľudia už nevládzu uniesť, opakujem "syty hladnému neverí"..ak nezažil tak nemudruj,...je to len tvoj subjektívny pohľad..nemôžeš porovnávať seba s tisícmi iných ľudí..nie každý je v situácii ako ty, nie každý má potenciál byť šikovným tak ako ty, nie každý má prácu a nájsť si ju je od istého veku nemožné..nie každý má kapitál aby podnikal a pod, ...nie každý má úplnú rodinu a nie každý súhlasí s chorým systémom v ktorom žije ...a žiadny zvyk "pindania",. len taký ako ty sú práve tie typy, čo vskutku nevidia ako sa na SK žije..


46.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 17:01 avatar
Nuž ak tu niekto nechápe, tak si ty......kto môže za to že niekto "nemá potenciál", nemá prácu,neúplnú rodinu atď ? Európska únia a NATO ???????    Ja beriem to že v živote treba mať aj trochu šťastie, ale to sadá v drvivej väčšine tam kde sa niekto o čosi aj snaží.....Kto môže za to že niekto nie je schopný urobiť si strednú odbornú školu, vysokú školu, zniesť momentálne horšie podmienky na začiatok ? Chcem tým povedať že niekto bol a je v mladosti lenivý, nič nedosiahol, nič sa nenaučil a teraz iba pindá a obviňuje celý svet za svoj stav.......Ja som nemal v ničom nejaké zvláštne podmienky a ako je teda možné že som napriek tomu ako píšeš nefungujúcemu systému, niečo dosiahol ? Ak sleduješ trochu čo píšem , tak ja nikde netvrdím že je u nás či vo svete všetko v poriadku, ale kritizujem adresne a hlavne sa snažím aj navrhnúť ako to robiť lepšie . Pridať sa na stranu sťažovateľov je strašne lacné.


47.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 19:36 avatar
49, ..ale majko , v každej spoločnosti existuje jak vzdelanostný , tak intelektuálny rozdiel, .. posudzovať to takto ako ty, je vrcholne neobjektívne , ..je reč o nespokojnosti národa..o zúfalstve, nakoľko systém ľudí zbedačil,.ak si nepochopil, ..ľudia majú doterajšieho chorého sociálneho a ekonomického systému plné zuby..aj oni sa snažia zlepšiť čo sa dá, ...len majú v tomto systéme zviazané ruky.. čo ty si zrejme nikdy nepoznal , bo by si hovoril inak...nuž boli voľby a ľudia podporili svojimi hlasmi aj tú stranu v ktorej vidia nejakú nádej na zmenu...a nacizmus a fašistu v Kotlebovi nevidia;... ja som Kotlebovcov nevolila, ani nemám k nim nejaký kladný vzťah...ale mám na to celé hysterčenie okolo Kotleby svoj názor.

Napokon Kotleba podal trestné oznámenia za ohováranie "fašista"..myslíš si, že ak by sa cítil byť fašistom, že pôjde sám proti sebe ?
A k tomu vzdelaniu, choď na ÚP a uvidíš koľko VŠ rôznej vekovej kategórie , a koľiko remeselníkov je nezamestnaných ,..ty opäť len porovnávaš seba s inými, ale slovákov je cca 5 milionov vieš..
Súhlasí Wolfe


45.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 15:38 avatar
33,..ešte som zabudla dodať..že napr. Kotlebovu stranu volili ľudia aj vzdelaní a finančne v poho,..žiadni nacisti, takí čo by podľa teba mohli byť realtívne spokojní so všetkým..ako ty, ,..ale to nie je len o tom, ..ľudia sú nespokojní okrem iného s týmto chorým systémom..s tým bordelom čo sa tu deje, ..že tu vládnu oligarchovia, legálna zlodejina, každý každého z pozície "sily okráda,.. otrokárstvo..no veľmi veľa, i tzv,. nespokojnosť so zákonmi, ktoré sú stavané proti občanovi a celkovo / systémom, donútila ľudí rozhodnúť sa tak ako sa rozhodli..)


9.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 09:48 avatar
Nie je zbytočné vysvetľovať, práve preto že niektorí ľudia majú zjednodušené videnie a nedokážu domýšľať dôsledky. Podlož mi nejakými dôkazmi, vierohodnými odhadmi že pre Slovensko je dobré : vystúpiť z NATO, vystúpiť z EU, zaviesť slovenskú korunu. Pokial to nie je podopreté faktami je to iba čistý a nebezpečný populizmus, lebo nič nehovorí o tom čo ako a kde treba budovať, je to iba rúcaní všetkého....
Súhlasí veriaci-4, Wolfe


10.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 09:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 10:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 10:59 avatar
A čo máme z toho, že sme EU a NATO, že tam prispievame obrovskými sumami, že tam môžeme byť, akurát to, že máme diktát ako pred tým, že naše hospodárstvo už takmer nie je, to máme z toho? A ak by ste chceli začať tými slávnymi eurofondami, tak ani radšej nezačínajte, tak isto voľným pohybom, lebo sme v rici, a to preto, že sme tam!

A mimo iné, ako nás chráni to NATO, to by som tiež rád vedel?


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 11:14 avatar
No ani to nechápeš tak ťa asi poštípal ten komár čo roznáša Ziku.......  Česi boli historicky na tom dosť lepšie - ekonomicky myslím a čuduj sa svete, ich koruna spadla dlhodobe o cca 2koruny odvtedy čo my máme euro, kde by asi tak potom bola slovenská koruna, kolko by stál asi benzín. My sme krajina čo od EU cez fondy dostáva viac ako tam prispievame, to je fakt. Ďalšia vec je aj to, že viacero investorov a tých najdôležitejších by sem vôbec neprišlo keby sme neboli v NATO a EU priestore, takže aká by asi bola nezamestnanosť u nás ? Bojujme proti tomu čo je zlé a EU sa dá rekonštruovať aby to malo zmysel a bolo lepšie o to sa snažme a nie o vystupovanie čo prinesie iba rozpad všetkého....


16.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 11:20 avatar
To sú koniny a nič viac tiež, A majko kedy bol poslednýkrát v Česku, tak medzi ľudmi, porozprávať sa a pokecať? To by videl ten harmatanec, nehovoriac v politike, tak tiež nič nové, to isté!

Investori? To hovorí o tých, čo dostávajú 10 ročné daňové prázdniny, rôzne úľavy, kde dokonca štát prispieva ešte, to tých myslí?

Celá EU je zlá, celý ten blbý projekt, ktorý žiadnej krajine nič dobre nepriniesol, tobôž krajine ako je aj Slovensko!!!


54.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 3. 2016, 01:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

majko1 muž
   13. 3. 2016, 07:21 avatar
EU je dobrý projekt, problém je že ľudia majú slabú pamäť a hlavne u nás, nepamätajú si ako to bolo za socíku s cestovaním a podnikaním a zamestnávaním po svete. EU má teraz problémy najmä preto že má v súčasnosti trapných ľudí vo vedení EU a niektorých štátov, čo nie sú schopní dať EU správnu a reálnu víziu. Ja nemám radosť zo súčasnej situácie, lebo ja som konštruktívny typ a nie deštruktívny, ktorí sa škodoradostne vytešuje z problémov.  


17.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 11:38 avatar
Jasné, koniny......ale treba sa spýtať ľudí, dobre, ideme von z NATO ale teda ste za opätovné zavedenie povinnej vojenskej služby , manévre, cvičenia a hlavne vyzbrojenie armády aby stála za niečo ? A teda za zvýšenie všetkých daní, lebo mať dobre vyzbrojenú armádu je drahý špás......a tak by sme mohli ísť jedno za druhým, lebo to čo niektorí nechápu je, že každý čin má aj následky.......


18.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 11:58 avatar
Áno som, aby sme mali armádu bojaschopnú, teda aj brancov tak ako kedysi, nie ako dnes!


19.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 11:59 avatar
A to, čo tam prispirvame, je čo? To použijeme nato, aby sme opäť malú vlastnú armádu, ktorá je schopná boja a nie ako dnes!!!


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 3. 2016, 12:16 avatar
19.20. s vami je škoda sa baviť, tuposť,naivita, primitívnosť.......


23.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 13:10 avatar
Naozaj, aj naopak by sa to dalo povedať!


21.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 3. 2016, 12:44 avatar
Práve, že proti nato sú rusofili, ak by tu nebolo nato, už sú nielen na ukrajine, ale aj tu. Takéto debiliny môže vytrubovať ln ten, čo má za to zaplatené peniazmi, ktoré putin odtrhol národui od úst, aby si začal budovať svoje impérium.


24.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 13:11 avatar
Amerikanofil nie je o nic lepsi
Amerika zas taka svata ako si ty myslis nie je...

Amerika a Rusko, jeden za 18 a druhy bez 2 za 20


25.
označiť príspevok

bystrik muž
   10. 3. 2016, 13:14 avatar
Rusofili, naozaj? A potom čo ste vy, USAfili??? 

A vás kto platí strýčko Sam? Tak debilitu som už dlho nepočul, že tu niekoho, niekto platí, kto je proti EU a NATO a je za odchod z týchto diablových spolkov!

Tu je každým kto je proti NATO a EU ihneď rusofill...To ste teda vy tupci potom dopadli a ešte dopadnete!!!


29.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 14:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 14:26 avatar
Vo vela veciach suhlasim, ale taktiez si zober, ze kolko sme sa kvoli EU zadlzili + snad ziaden vyznamny slovensky podnik uz nie je slovensky..
Cudzie firmy si spravili z nasich expozitury, alebo ich odkupili a zavreli, aby nerobili nahodou konkurenciu...
Súhlasí milky945


33.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 14:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 14:53 avatar
Ked si v mraze, prezijes v pohode, namocis sa do tepleho bazena, tak uz potom je bezpecne ostat v tej teplej vode, nez sa vratit naspat na i ked na mraz, ale do sucha, pretoze uz je neskoro..


36.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 14:58 avatar
Keby nebola vojna, tak by sme nemuseli "dakovat" ani tym Rusom..

"Proste taky je svet a silnejsi slabsieho zneužíva......" >> Ale na Kotlebu sa poukazuje prstom... to je fakt vtipna logika...


39.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 15:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 15:18 avatar
41 Suhlasim so vsetkym, az na prvu vetu..
A tym, ze suhlasim, zarovej prvu vetu aj vyvraciam...
Súhlasí veriaci-4


43.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 15:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 15:31 avatar
Ja viem, ze kotleba nie je ziadna zachrana, nie je o nic lepsi ako vsetci politici..
Len ma stve, ze kazdy si rychlo zameta pod kobercek a prstom ukazuje na ineho..
Niekedy je to najlepsi sposob , ked sam chce nieco skryt.. poukazat na nejaku inu aferu


37.
označiť príspevok

milky945 muž
   10. 3. 2016, 15:02 avatar
Veriaci 35, veľmi riýchlo sa vieš zmieriť s tým aký je svet, hlavne keď ty si ten dobrý / spravodlivý, hlave keď ty si ten na správnej ceste.
EU nás trochu zneužíva, to si trafil dobre. Len hádzať vinu na rusko kvôli tomu je trochu hlúpe. Môžeme si zato sami, lebo sme po revolúcii veľmi rýchlo opustili RVHP a vzťahy, ktoré boli v rámci nej vybudované. Vzdali sme sa RVHP, otvorili sme vnútorný trh v hlúpej nádeji, že to je správca cesta. Trt makový. To bola cesta, ktorá viedla k tomu, že sme stratili odberateľov / trh na východe a vo vlastnej krajine sme nedokázali konkurovať západu.
Súhlasí Wolfe,  ×


38.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 15:06 avatar
Ja ze sa mu zo 4 zvysila cislovka na 35, az potom som pochopil, ze ide o cislo prispevku  


41.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 15:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

dorota
   10. 3. 2016, 14:13 avatar
na fakte, ze si volili zlo to nic nemeni. su spoluzodpovedni.


35.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 14:54 avatar
Kto volil dobro?    
Pobavila


48.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 09:17 avatar
Pindači, vy ste nuloví občania, ste príživníci, nič neviete vytvoriť iba pindať na všetko. Chytá sa ma hrôza že takí primitívi by sa mohli dostať k moci, inak primitívov v minulom aj terajšom režime sme tu mali a vieme ako to dopadlo. Držte už konečne huby a počúvajte tých čo o probléme niečo vedia a hlavne čo držia spoločnosť nad vodou a vy pindači to celkom určite nie ste. Nemáte v sebe štipku sebareflexie .....     


49.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:11 avatar
Ked prestanu platit dane na platy politikov, tak snad prestanu aj pindat...
Súhlasí Scarlet666


50.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 21:14 avatar
Závisť ? To je v inej téme....... 


51.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:15 avatar
Nie zavist, ale to, ze politici beru peniaze od danovnikov a este rozpredavaju stat..
Súhlasí  ×


52.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 21:18 avatar
Ano, to sú takí zlí, zlí ujovia.......     


55.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 3. 2016, 01:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.53.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:23 avatar
OK, chapem, si este infantilny..


57.
označiť príspevok

majko1 muž
   13. 3. 2016, 07:23 avatar
75. ja neusiľujem o žiadne fondy, ani eurofondy, píšem tupcom preto, že im to niekto musí bez strachu povedať že sú tupí, lebo inak začnú mať pocit že majú pravdu.  


58.
označiť príspevok

pollio
   13. 3. 2016, 08:00 avatar
Kotleba žiadni zúfalí nezvolili, volili ho skalní, mladí a nemámkohovoliči, ktorí neviem prečo chodia napriek tomu voliť.


59.
označiť príspevok

majko1 muž
   13. 3. 2016, 10:38 avatar
Iste sa medzi voličmi nájdu aj takí ktorým by sa pomenovanie idiot celkom hodilo, ale bol by som opatrný, lebo nikto nevie dôvod každého jedného voliča....
Súhlasí Lemmy


60.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 3. 2016, 09:57 avatar
Ešte k volbám, tiež som to už písal, volba z hľadiska občana je a bude vždy výber menšieho zla a výber väčšieho dobra, pochybujem že niekomu sa hociktorá politická strana páči úplne bez jedinej výhrady. Lenže ide práve o to, aby sa nad tým každý zamyslel a nevykašlal sa na to ale namáhal si mozog analýzou, aby vedel porovnávať, to je predsa dôležité aj pre bežný život. Ani v bežnom živote nejde úplne všetko podľa tvojich predstáv a tiež nedokážeš všetko ani ovplyvniť, tak preto si myslím že by to prospelo.


61.
označiť príspevok

bystrik muž
   14. 3. 2016, 10:03 avatar
Kecy a nič viac. Zlo bude vždy zlom, či je malé alebo veľké, čiže ak volím menšie zlo, tak volím iba zlo a nie dobro!


62.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 3. 2016, 10:10 avatar
M1: Ešte k volbám, tiež som to už písal, volba z hľadiska občana je a bude vždy výber menšieho zla a výber väčšieho dobra

Plané reči. Keď volič volí svoju obľúbenú stranu, tak volí správne zo svojho pohľadu, nemožno hovoriť o žiadnom výbere menšieho zla či väčšieho dobra. Jednoducho, ľudia volia tak, ako chcú. Niekto pod tlakom okolia, informácií z masmédií, z rodiny, alebo je členom strany, alebo je vo volebnej komisii, a preto dá tej strane hlas. To prakticky ani nikoho poriadne nezaujíma, aké má volič pohnútky. Jednoducho, zaujímajú nás výsledky.
Súhlasí Wolfe


63.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 3. 2016, 15:12 avatar
Nesúhlasím, je to výber dobra a zla v momentálnej situácii, myslím v čase volieb.....


64.
označiť príspevok

dorota
   14. 3. 2016, 15:14 avatar
tak povec aj B, ze za vyber zla nesies zodpovednost.


65.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 3. 2016, 16:59 avatar
Samozrejme, volič nesie svoju zodpovednosť vždy.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:47,  Havran, kedy si priznáš, že Rusko je agresor a napadlo Ukrajinu? Napadlo nevinných ľudí a...
dnes, 04:42,  havrane....ludia ako ty stale skodia slovensku. Niekedy mam pocit, že si konecne prisiel na aký...
dnes, 03:42,  Celý svet okrem teba vie, čo je komunizmus za zlú špinu. Si v nej namočený až po uši ty...
včera, 22:17,  qwert si úbožiak s vymetenou hlavičkou a zaslepeným zrakom a neuvedomuješ si , že taký...
včera, 22:11,  Fotón prosím ťa nebuď trápny. Niekoľko krát som povedal , že komunizmus a asi okrem teba...
včera, 20:01,  najhorsie je, že takýto ako havran este stale mutia , neviem čo ocakavaju...žeby navrat tých...
včera, 19:09,  Havran, zrejme ešte pozoruješ posledné kŕče komunizmu, ktoré na slovensku dožívajú. Asi...
včera, 19:03,  S tým človekom nemá zmysel sa baviť. Už vôbec nie o matematike, fyzike geometrii a pod.....
včera, 17:18,  Mne sa tam žiadny obrázok nezobrazil.
včera, 17:04,  Ciže ak by si ty bol americkým prezidentom, nariadil by si zhodenie vodíkových bomb na Rusko...
včera, 16:56,  chren, tu to máš znázornené na obrázku čo som hovoril :...
včera, 16:45,  Hmmm, asi by to chcelo znázornenie na obrázku, takto neviem presne čo máš na mysli....
včera, 16:44,  Chren, máš doma malý a veľký uhlomer ? Ak áno, tak si sprav priamky trebárs k 70 stupnu na...
včera, 15:21,  Fotón ako si na to prišiel , že národ môže byť zlý? Nesúvisí to s podmienkami do...
včera, 15:20,  Neviem, kto je to zmatkovič.
včera, 15:14,  Fotón keby sa zvrátila demokracia , ktorú nzvrátil ani Fico, tak by národ slovenský...
včera, 11:00,  J.Tull... Ty si tu robíš z ľudí len srandu. Ale tvoj skutočný názor, postoj je tomuto...
včera, 10:34,  Čo ma po tom....
včera, 10:33,  ...ale udivuje ma iná vec: ako je možné, že Slovenský národ je tak extrémne sprostý, že...
včera, 10:32,  Fotón, nedá mi, aby som porušil "nereagovanie" *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Komu sa nechce, hľadá dôvod. Komu sa chce, hľadá spôsob.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(168 887 bytes in 0,201 seconds)