Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Rozdiel medzi štandardom a alternatívou.

23
reakcií
999
prečítaní
Tému 2. augusta 2018, 16:51 založil panoramix.

podobné témy:1.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 16:51 avatar
Alternatívne média riešia závažné veci vo doma aj vo svete.

Štandardné média z väčšej časti riešia totálne hovadiny ako - intímny život celebrít, prečo voda v zime zamrza, babku okradli pri bankomate, aká je najlepšia poloha pre spánok, Franta pretiahol barana.......a zvyšok sú prekrútené skutočnosti, alebo klamstvá
Súhlasí Mil@níčko


2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   2. 8. 2018, 16:52 avatar
A top v tomto smere sú Topky............   
Súhlasí panoramix


7.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 16:55 avatar
časopisy na ktorých sa dajú struhať zemiaky  
Súhlasí Mil@níčko


8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   2. 8. 2018, 16:56 avatar
Alebo vytrieť kakáč.........   


15.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 17:52 avatar
sušiť hríby  


17.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   2. 8. 2018, 18:00 avatar
Hríbať sushi.  
Súhlasí panoramix


3.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 16:53 avatar
Jediné pravdivé info zo štandardných médii sú intrigy......lebo "investigatívni" novinári chodia za misu šošovice špehovať "celebrity "......štandardná výbava - foták, dalekohlad, papier, pero
Súhlasí Mil@níčko


4.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   2. 8. 2018, 16:53 avatar
Pero, primeros, voda, vodka, cigy, rum..........  
Súhlasí panoramix


5.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 16:54 avatar
a do gati bum  
Súhlasí Mil@níčko


6.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   2. 8. 2018, 16:55 avatar
A do hrdla rum.   


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2018, 17:25 avatar
alrernativne media riešia alternativu k pravde a tak svojich objavitelov dezinformuju na plochej zemi s holografickym mesiacom a primitívne publikum žasne.


10.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   2. 8. 2018, 17:27 avatar
Edo!! Zem nie je plochá!! Minule som sa na trčiacom kameni potkol!   
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2018, 17:28 avatar
nemôže ta3 vybehnut s iluminatmi a mimozemštanom . ani zostrelenim mh17 ukrajinskou stihačkou. rtvs si musi zdroje overovať. alternativa k pravde môže prdieť hocičo.


16.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 17:54 avatar
Hej hej overovať......tak, že jeden denník prehral súd a musel sa verejne ospravedlniť ĽSNS, že vedome o nich šírili klamstva........také overovanie info jak naozaj


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2018, 17:30 avatar
zem je hrbata ale na zem a veku plocha ako myslenie čitateľov


13.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   2. 8. 2018, 17:31 avatar
Takže nie je guľatá ????   
Ale hrbatá ako ježibaba z Mrázika?  


14.
označiť príspevok

panoramix muž
   2. 8. 2018, 17:52 avatar
V živote som na to nenatrafil......ale poznám to z tvojho blúznenia na DF.


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 8. 2018, 09:00 avatar
Krátke vysvetlenie

Sú medzi nami a je ich stále viac. Ľudia trpiaci zákernou civilizačnou chorobou, ktorá sa šíri rýchlejšie ako nový lament od Adama Ďuricu v slovenských rádiách. Jeden konšpirátor dokáže zasmradiť dovtedy úplne zdravú internetovú diskusiu, ba dokonca touto pliagou nakaziť aj ostatných. Ale kto títo ľudia sú, prečo to robia a ako s nimi bojovať?

Príčiny

Paranoia
Každý jav má svoju príčinu a tie zlé veci samozrejme tiež. Väčšinou tú, že ľudia sú dementi a robia zlé rozhodnutia. Ale priznať si, že som idiot a robím blbosti si vyžaduje väčšie gule, než tvrdenie, že existujú nejakí ONI, ktorí robia TO, a preto sa máme zle. A pocit, že som pre niekoho tak veľmi dôležitý, aby mi ubližoval je tiež na nezaplatenie. Inak existuje aj tzv. pronoia, ktorá by sa dala charakterizovať ako opak paranoie, t.j. že existuje nejaký vyšší plán tajomných mocností, ktoré neustále pracujú na tom, aby sme sa mali dobre. Ale konšpirátorov s pronoiou som ešte nestretol.

Pocit menejcennosti
Ste priemerný až podpriemerný trtko, ktorého neberie vážne ani vaša vlastná čivava a naposledy vás počúvali na domovej schôdzi, aj to iba päť sekúnd, kým vás neprekričali ostatní priemerní trtkovia? Pridajte sa ku konšpirátorom! Razom sa z vás stane rešpektovaný odborník na medzinárodné dianie a navyše člen elitného klubu zasvätených, ktorí disponujú prudko utajovanými informáciami, ktoré zostávajú bežným ľuďom skryté. A to z vás samozrejme robí oveľa lepšieho človeka, než sú ostatní. Niečo ako keď nepozeráte televízor a paštiky nakupujete v Rakúsku.

Nuda
Nedostatok činnosti spôsobuje, že ľuďom začne prepínať a prázdno v živote a v hlave treba niečím vyplniť. Nasávanie a šírenie konšpiračných teórií je preto vhodné a pritom nenáročné hobby. Case in point: ženy na materskej a rozmach antivakcinačných blábolov. Zvyšujúca sa kvalita života v civilizovanom svete na tom má tiež svoj podiel. Keby ste žili v plesnivej kartónovej krabici, na nohách mali namiesto topánok mŕtve vačice a na večeru by ste mali trojchodové menu pozostávajúce z dažďovej vody, hrsti hliny a kôry zo stromu, určite by ste nerozmýšľali, či za zlo tohto sveta môže Žid – rozsievač kúkoľa, Bodybuilderberg alebo kybernetickí nekroilumináti z Nibiru.

Klinické prejavy

Neochvejná istota v názoroch
Ako povedal Coelho beatnickej generácie Kajo Bukowski: „Problém so svetom je ten, že inteligentní ľudia sú plní pochybností a blbci zase sebaistoty". Bukowski... hm, nebude to Žid? V každom prípade neexistujú rigidnejší a menej otvorení ľudia než konšpirátori. Ja si pokojne priznám, že viem veľké hovno o tom, ako svet funguje. Naproti tomu konšpirátori to vedia úplne presne. Často vám budú síce tvrdiť, že oni iba kladú otázky. Lenže problém je v tom, že na ne od vás nechcú odpoveď, ale iba potvrdenie svojho názoru.

Selekcia informácií
Vyberať si podstatné a legitímne informácie je veľmi dôležité. Lenže u konšpirátorov je táto činnosť zautomatizovaná a sprimitivizovaná a informácie nerozdeľujú podľa ich obsahu, ale podľa zdroja. A tie sú pre nich iba dva: mainstream a alternatíva. Ak pochádza správa z tzv. mainstreamových médií a môže byť sebalogickejšia a sebavierohodnejšia, automaticky ju odmietnu. Na druhej strane bez akýchkoľvek výhrad prijmú každý hoax, nezmyselnú chobotinu zo svojho obľúbeného slobodného protiprúdneho média alebo ničím nepodložený názor iného konšpirátora. Case in point: „boeing nemohli zasiahnuť raketou BUK, lebo tá vraj letí rovnako rýchlo ako to lietadlo!" (diskusia na topkách predvčerom) Spravodajská agentúra VRAJ je síce dostatočne hodnoverný zdroj, no odhliadnuc od toho, že zistenie rýchlosti BUKu je otázkou asi trojsekundového googlenia, tak sa skúsme len tak kondične na malú chvíľu, aby nám to príliš neublížilo, logicky zamyslieť, že prečo by niekto vyvíjal protilietadlovú raketu, ktorá nedosahuje ani rýchlosť zvuku. Hmmmm????
A najväčšia sranda na tom je, že konšpirátori toto celé volajú kritické myslenie! Muhaha!

Absencia rozmýšľania
To vyššie uvedené nie je jediný bizarný paradox kajšmentkátorov. Jednak si, napriek obrovskému rozsahu svojho kritického myslenia, nejako nechcú uvedomiť, že aj konšpirácie sú dobrý biznis. Gazilióny konšpiračných webov, trilióny filmových dokumentov a teratony tlačených publikácií, ktorých autori im ani sami neveria. Áno, konšpirácie normálne ľuďom zarábajú peniaze. Ale zase nemajú také zisky ako ten skurvený nenažraný farmabiznis. Preto netreba jesť drahé lieky, ale kúpiť si biorezonančné antirakovinové čípky len za 1200 éčiek alebo si dať päť procedúr organického feng-shui klystíru len po stopade. Penicilín by žrali iba neinformované ovce. A ďalej je zaujímavé, že čím dlhšie žijeme v tomto temnom orwellovskom svete otroctva a informačnej neslobody, tým ľahšie sa dá ku všetkým tým super tajným informáciám dostať. Ale to je taká malá záhada, ktorou sa konšpirátori zrejme nemajú čas zaoberať.

Liečba

Britskí vedci zistili, že presvedčiť konšpirátorov argumentáciou je takmer nemožné. Je to asi ako naučiť jesť opicu príborom. Chce to strašne veľa času a aj keď sa to podarí, tak to funguje iba chvíľu a keď na opicu nedávate pozor, tak ten príbor po čase aj tak odloží, banán hodí o zem podupe po ňom, oští ho, vzniknutú hmotu rozotrie po dlážke a zje banánovú šupku. Lebo je to tak pre ňu jednoducho prirodzenejšie. Ak to však napriek tomu skúsite, väčšinou narazíte na toto:

- podpora rôznymi autoritami, ako: to je predsa už dávno známe, že... / je veľa odborníkov, ktorí to tvrdia... alebo mám kamárata, ktorý má kamaráta a ten tam bol
- tvrdenie, že niektoré konšpiračné teórie sa v minulosti ukázali ako pravdivé, čo má asi vyvolať dojem, že nakoniec budú pravdivé všetky, alebo čo...
- obvinenia zo zaujatosti / brainwashu mainstreamovými médiami
- „chalan, ty si dobre mimo"

Môžete sa pokúsiť konšpirátorov ignorovať a tvrdiť, že vám je to jedno. Tým ale riskujete, že to pochopia ako výzvu na šírenie svojej „pravdy", lebo ako vám kurva môže byť jedno, že nám zatajujú, že Mesiac je hologram???

No ale čo s nimi? Najúčinnejšou metódou je zobrať im ich pocit výnimočnosti. Keď sa prestanú cítiť ako Níjo z Matrixu, možno ich to prestane baviť. Preto sa treba tváriť, že tie super nové a tajné informácie, ktoré vám hovoria už dávno poznáte a potom to prebiť ešte väčšou krávovinou. Konšpirácie sú totiž takou mierne retardovanou formou hipsterstva, a preto keď sa z nich stane mainstream (k čomu ich stále zvyšujúci sa počet zdarne prispieva), už to nebude ono. Treba však dávať pozor, aby to nevyznelo ako očividný výsmech. Napriek tomu, že detekovanie humoru nepatrí k povinnej výbave štandardného konšpirátora, niekedy motyka flašíková vystrelí a potom vám vyhodia na oči, že aj Galileovi sa všetci smiali, keď počas občianskej vojny v USA vymyslel internet. Alebo také niečo.

No a na záver – ako to s konšpiračnými teóriami skutočne naozaj pravdivo reálne je vám prezradia tí napovolanejší. Tvorcovia South Parku!


20.
označiť príspevok

-era- muž
   3. 8. 2018, 09:05 avatar
ad " Treba však dávať pozor, aby to nevyznelo ako očividný výsmech."

Tak toto ti ešte nejde. Na tom musíš popracovať  


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 8. 2018, 09:19 avatar
-era- naopak ja si myslím že ako očividný výsmech to vyznieť musí a prijal by som ešte viac pre všetkých tých alternatívných medikov


24.
označiť príspevok

-era- muž
   3. 8. 2018, 09:57 avatar
Nuž ale potom sa nezhoduješ so závermi príspevku, ktorý si sem zverejnil Tie závery, že čo s touto situáciou, si mal teda radšej vynechať, keď s nimi nesúhlasíš


"Môžete sa pokúsiť konšpirátorov ignorovať a tvrdiť, že vám je to jedno. Tým ale riskujete, že to pochopia ako výzvu na šírenie svojej „pravdy", lebo ako vám kurva môže byť jedno, že nám zatajujú, že Mesiac je hologram???

No ale čo s nimi? Najúčinnejšou metódou je zobrať im ich pocit výnimočnosti. Keď sa prestanú cítiť ako Níjo z Matrixu, možno ich to prestane baviť. Preto sa treba tváriť, že tie super nové a tajné informácie, ktoré vám hovoria už dávno poznáte a potom to prebiť ešte väčšou krávovinou. Konšpirácie sú totiž takou mierne retardovanou formou hipsterstva, a preto keď sa z nich stane mainstream (k čomu ich stále zvyšujúci sa počet zdarne prispieva), už to nebude ono. Treba však dávať pozor, aby to nevyznelo ako očividný výsmech. Napriek tomu, že detekovanie humoru nepatrí k povinnej výbave štandardného konšpirátora, niekedy motyka flašíková vystrelí a potom vám vyhodia na oči, že aj Galileovi sa všetci smiali, keď počas občianskej vojny v USA vymyslel internet. Alebo také niečo."


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 8. 2018, 09:03 avatar
Kratučný zoznam

Feťákov spotrebiteľský test konšpiračných webov

nternet je plný kadejakých idiotských testov kvality výrobkov. Premotivovaných rodičov zaujíma, aby ich zasran jebal iba zdravé kečupíky z neplesnivých rajčín. Napichaní malomestskí sráči sa zas chcú v práci pomachrovať vegetariánskou šunkou v bio sendviči s eko syrom a fair trade análnym dildom z prírodného brazílskeho kaučuku v prdeli. V najčítanejšom slovenskom propagandistickom plátku minule bola recenzia na kancelársky noťas. Za 1500 eur. Aby sa vám z tých supa efektov v powerpointe neusmažila grafika, vy pózeri.

Ale slovami Jirku Paroubka – kto z vás na to má? Možno Bratislavčania, no ako všetci dobre vieme, Bratislava nie je Slovensko. Pre všetkých nezamestnaných, študentov, dôchodcov, mamičky na materskej, bezďákov, žebrákov, stokárov, tulákov, pustovníkov, askétov, východniarov a iné socky je tu konečne záchrana. Feťák vie, že nie sme takí bohatí, aby sme kupovali drahé veci a duchovná potrava je dôležitejšia než materiálne statky, takže prichádza s prvým spotrebiteľským testom určeným pre dolných päť miliónov.

Konšpiračné weby sú neodmysliteľnou kratochvílou každého krčmového filozofa. Na trhu je ich dostupných veľmi veľa. No, on to vlastne nie je tak celkom trh, lebo všetky sú zadarmo, ale o to ťažšie je si vybrať ten správny zdroj Pravdy.

Proti Prúdu

Slávny Prop kedysi vyvolal najväčší shitstorm paradoxne na diskusiach SME, keď to začalo cenzúrovať linky na jeho stránky. Toto samozrejme vzbudilo spravodlivý hnev v srdciach bojovníkov za slobodu grafomanstva, ktorí veľmi ťažko niesli skutočnosť, že svet je ukrátený o linky na konci ich walls of text, kde hlásajú zásadné životné pravdy každému, kto je ochotný tie šialenosti čítať a nestratí sa skôr ako v tretej vete litánie, ktorá je čo do obsahu síce nesúvislá, ale čo do formy súvislá až príliš.

Inak klasika – zlí židia, moslimovia, cigáni, EÚ, younameit. Dobrí Rusi. Je to tak nenormálne monotematické, že po chvílke ste ochotní odprisahať, že tie články píše rovnaký generátor textov, aký použil Hitler pri písaní Mein Kampfu.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Beo

Prop v červenom. Reakcionárske orgie v plnej sile a, samozrejme, hlavnú úlohu hrá Rusko. Beo má svoje diskusné stránky, ktoré šialene spamuje akýsi m.s., ktorý má dostatočne dlhý názor na každú tému. Napadlo mi, či to nebude skratka mena istého mladého bratislavčana, ktorý má tiež názor na všetko, hlavne ak sa to týka MHD v Bratislave.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Czech Free Press

Česká hviezda v oblasti konšpiračného spravodajstva ponúka multitematický obsah – ekonomika, Putin, jóga, kríza na Ukrajine, Putin, drogy, náboženstvo, Putin a mnohé ďalšie ako napríklad Putin. Web je bohato štrukturovaný – ponúka tematické seriály, správy, blogy, dokumentárne filmy, hudbu a ďalšie fičúry. Stránka nežije len vlastným obsahom, ale nehanbí sa ujebať prebrať aj Malíkovej blog z Pravdy. Negatívom je čiastočne spoplatnený obsah, čím autori podporujú kapitalistické otrokárstvo a tiež anglický názov, ktorý propaguje globalizáciu a svetovládu pod jarmom neslovanských národov.

Vyberáme článok: Nahrazujeme léky konopím
Celkové hodnotenie 78 %

Svět Kolem Nás

Tak tomuto už hovorím ľúbozvučný slovanský názov v zhode s obsahom – čo si myslí Rusko? Stránka by bola len bizarným propagandistickým plátkom, nebyť sekcie „kontroverzní realita“, kde možno nájsť také vypečené špeky ako „Tajná smlouva illuminátské elity“ alebo „Julia – neobjasněný případ posedlosti ďáblem“. Pripomína mi to dávne časy legendárnej Bosorky, ktorá v čitateľovi evokovala podobné dojmy ako lysohlávky.

Vyberáme článok: Prezident Eisenhower byl v kontaktu s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Kongresu USA
Celkové hodnotenie 83 %

Osud

Tak toto je čistá Bosorka reloaded. Kto toto píše, ten musí riadne fetovať. Pod heslom „pravda je na dosah“ sa dozviete všetko o reptiliánoch, vykopávkach mimozemšťanov a vôbec všetkých možných konšpiráciach, aké si viete predstaviť. Dokonca je tam aj obhajoba stalinizmu, čo je na mňa už celkom silná káva. Samozrejme, nechýba povinná dávka ruského vplyvu. Má to však jednu zásadnú chybu a totiž, že obsah je z veľkej časti platený. No nie je to škoda? Je, a veľká. Päťdielna séria o energetickom zložení ľudského tela totiž zostane navždy skrytá pred celým svetom okrem pár zasvätencov. Ale zadarmo sa aspoň dozviete, že milióny Afričanov sa menia na autistov pod vplyvom západných vakcín.
Celkové hodnotenie 80% (Keby bol obsah zdarma, tak je to za sto. Za takýto matroš sa snáď aj oplatí zaplatiť.)

Slobodný vysierač

Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú Vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať - mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred desaťročiami.

Ale späť k téme. Chcel som napísať niečo v tom zmysle, že pointou vysierača je dať priestor obmedzencom, ktorí si myslia, že zožrali všetku múdrosť sveta (and got it all figured out!), aby vyjadrovali svoje názory na spoločenské dianie. Potom mi došlo, že vlastne píšem o SME. Nie je to zábavné, že napríklad medzi takou Mezenskou a Kernovou nie je v podstate až taký veľký rozdiel? Jedna verí na teleportáciu, druhá na mikiny s vlastnými, nezávislými politickými názormi. Obe sú ochotné obetovať svoju dôstojnosť, aby o svojich názoroch presviedčali verejnosť.

Čo vám budem písať. Toto je povinná jazda pre každého hľadača pravdy.
Celkové hodnotenie 86 %

Bonus: Vaského youtube channel

Dúfam, že tohoto človeka už poznáte, lebo inak je veľmi ťažké vysvetliť o čo sa vlastne jedná. Skúsim. Magor chodí na verejné akcie s politickou účasťou, prenasleduje prítomných a obťažuje ich svojimi teóriami, ktoré sa týkajú aj ale nie len: implantácie árijských embryí cigánskym ženám, revolúcie, obnovenia ČSSR, zavedenia bezúročnej ekonomiky, stalkovania Heleny Mezenskej.

Nič netušiace obete sú spravidla obšťastnené spŕškou vulgarizmov, pretože nepochopili Vaského geniálneho ducha. Vynadať folklórnemu súboru do kokotov a vysvetliť policajtom plán na umlátenie slovenskej vlády roxorovou tyčou na smrť je tak strašne cool. Pokiaľ vás o pár dní nezatknú za výtržníctvo, keď pred inauguráciou prezidenta hajlujete v kostole. Revolucionárstvo má svoje hranice a tie začínajú a končia v momente, keď ľudia demaskujú domnelého revolucionára ako úplne obyčajného kokota trpiaceho mesiášským syndrómom.

Má to aj svoje svetlé stránky. Stret viacerých kokotov rôznych smerov kokotizmu môže vyvolať osviežujúcu zábavu pre nezúčastneného diváka. V tomto prípade to skutočne stojí za to.

Takže. Tak.
Celkové hodnotenie 95 %

Drahí hľadači pravdy, bojovníci proti NWO, fanúšikovia dobrej zábavy a znalci dobrého toluénu, vedzte, že toto je len skromný výber z veľkého množstva konšpiračného spravodajstva. Nie je v ľudských a snáď ani reptiliánskych silách všetky tieto zdroje blahodárnej pravdy obsiahnuť v jednom článku. Preto vám odporúčam, aby ste sa sami vydali na cestu bádania a našli si to svoje. Aštar Seran s vami.

www.dailymale.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 8. 2018, 09:17 avatar
Ema Drobná videla na vlastné oči video a je to jasné toto ľudom nepovedia preto prísne tajne videa valcujú ibternet čo im zaručuje ešte prísnejšie utajenie . Takže podme na plochú zem alternatívných medií

noizz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mimochodom Marian Kotleba ktorý chodí osovovať voličov na čo si berie na kríži 1,5m ježiška a bibliu v ktorej je jasne zem akop plocha zadefinovaná

Napríklad rostasovo filozofovanie :

Rostas
Tibor Eliot Rostas nedávno uverejnil odpoveď na kritiku časopisu Zem a Vek. A veru púšťal zo seba pekné nezmysly, vedy sa týka najmä tento:

Čo je vedecké poznanie? Že Zem je plochá? Že je Zem stredom vesmíru? Že je azbest neškodný? Že lietadlo sa nikdy nemôže vzniesť, lebo je ťažšie ako vzduch? Že prítomnosť mimoriadne výbušnej látky nanotermit v budovách WTC je dôsledkom jej použitia v náterových látkach? Toto všetko boli alebo sú „vedecké“ argumenty.

Oukej, výrok na prvý pohľad neznie nijako stupídne. Až na to, že jediná jeho "pravdivá" časť je prvá veta, ktorá je otázkou. A tie z princípu nemôžu byť nepravdivé. Dobrá práca! invivomagazin.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.-rostas-a-mezenska-_265.html

Odkaz MMŠ: O ľuďoch, ktorí veria, že Zem je plochá
dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tu ich ohovara manstrem tých ľudí čo odhalili alternatívnu pravdu a placatej zemi
Přibývá lidí, kteří nevěří vědě, ale žvástům o placaté Zemi, všímá si Jiří Grygar

www.irozhlas.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 8. 2018, 09:21 avatar
10 závažných zistení alteratívných medikov

fici.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:22,  54 o láske
dnes, 21:22,  Všetkých nás čaká rovnaký osud - zožerú nás červíky, je jedno či to urýchlime alebo...
dnes, 21:21,  Chovateľke slniečka a o očiach toho havina?*29
dnes, 21:20,  36 hehe to nieje o mne to je o chovateľke
dnes, 21:20,  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6a/Petter_Solberg_-_2006_Cyprus_Rally.jpg/...
dnes, 21:19,  Edo pretože si idiot si drístal, že Sagan získa zelený dres ? :)
dnes, 21:18,  Už nie. Niekedy áno, s kamarátmi na sídlisku. Raz som dostala takú šlehu do bruška, že mi...
dnes, 21:16,  Možno neseparovali baterie z aut a takto dopadli
dnes, 21:16,  Pokiaľ dobre pamätám, pred tým ako umrel Kurt, tak práveže pohol prstom!!! A vidíš, čo...
dnes, 21:15,  Presne tak https://www.youtube.com/watch?v=I8-T4-PoRTI
dnes, 21:14,  Presne naopak!! Voľ biť ako byť otrokom. *03*03*03*03
dnes, 21:13,  No ale on to tu občas číta, badám ... Tak tu country maš tu...
dnes, 21:13,  36 to je mne?
dnes, 21:13,  Ty kopeš do lopty??? Nový rozmer pre nás, že si futbalistka. *04*04*04 A JA som iba dnes...
dnes, 21:13,  Vidíš Naďka ani v roku 2020 mno ľudí neverí že je zem guľatá . Tak čo im ešte treba...
dnes, 21:11,  ..a aj ten im podpálim!!!! Myslím, že to povedal Karol Čálik.*04
dnes, 21:11,  Viem, človek to tu len kazí, bež človeka bude život prekvitať ;)
dnes, 21:10,  35 vieš si to predstaviť? bez ľudí?
dnes, 21:10,  mather možno sa len príliš obviňujeme dinosaury vymreli ani človeka nepotrebovali .
dnes, 21:10,  To je len revolta, toto nik nemôže myslieť vážne... Inak sa mi strašne lubila...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(104 159 bytes in 0,374 seconds)