hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  šport  /  téma

Rocková superstar cyklistiky Peter Sagan má 30 rokov

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 26.1.2020 18:21 humanitárny bombardér
posledná zmena 26.1.2020 22:17
1
26.01.2020, 18:21
Jeden z najpopulárnejších športovcov sveta pochádza zo Slovenska. 30tka - pre cyklistu ideálny vek.

odkaz
odkaz
none
2
26.01.2020, 18:27
To je neuveriteľné ja som myslel že je z Monaka

Čo by Sagan neurobil pre Slovensko

Do daňového raja Monaka odišiel, aby mal súkromie.

A zatiaľ čo mamina žije v chudobe, otec, naopak, v luxuse.

„Už som bol unavený z bývania po hoteloch. Začínalo ma to vyčerpávať. Byt v Monaku bude moja základňa. Oplatí sa to. Kvôli počasiu, tréningu aj pokoju,“ vysvetľoval Peter dôvody, prečo sa rozhodol opustiť rodnú krajinu. V kniežatstve, v ktorom žije iba 35-tisíc obyvateľov, sa tak zaradili medzi ostatné športové hviezdy, ako sú napríklad pilot F1 Nico Rosberg či slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková, alebo srbský tenista Novak Djokovič. Pri hľadaní nového bývania sa však zapotil. „Peťovi trvalo asi rok, kým si našiel byt,“ prezradil Petrov otec Ľubomír Sagan.

Peter v Monaku aj podniká Väčšina športových hviezd či slávnych hercov sa rozhodla žiť v Monaku. Peter v kniežactve aj podniká. Podľa tunajšieho živnostenského úradu sa jeho firma zaoberá propagáciou cyklistiky a organizáciou cyklistických súťaží.

odkaz
none
3
26.01.2020, 18:27
Takto ten humanitarny komunizmus nevybudujeme súdruhovia
👍: kntsz
none
4
26.01.2020, 21:18
Všetko najlepšie, šampión!
Peter Sagan dnes vstúpil do klubu tridsiatnikov.
odkaz
none
5
26.01.2020, 22:17
už zas ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 89 551 B vygenerované za : 0.121 s unikátne zobrazenia tém : 36 151 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.