Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Reptiliansky pribeh z 2013

18
reakcií
780
prečítaní
Tému 20. septembra 2013, 17:11 založil tarava dežka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 17:11 avatar
zopar užitočnych postrehov na konci roka 2013 aby sme zistili ako veľmi málo vieme o mimozemšťanoch, akokeby ani neexistovali, hlavne o ľudožravych, ktori podnikaju nielen unosy, ktore si ani neuvedomiš
http://www.youtube.com/watch?v=CN5iMY9Q5bo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletshadow, huranato

2.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 17:21 avatar
Aj mňa museli v minulosti asi uniesť, lebo ako sa dá ináč vysvetliť moja múdrosť a krása no fasa do frasa a je to vonku.  

3.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 17:29 avatar
mne je to dve že si debil, pochopil? dobre

5.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 17:44 avatar
Nechápem...............  

4.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 17:29 avatar
Súhlasí Scarletshadow

6.
označiť príspevok

dobrý holub 1 muž
   20. 9. 2013, 17:48 avatar
hihihihahahahahahahaha          

7.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 17:49 avatar
čo keby si sa išiel hrať so svojim chorym kamošom niekde opäť do klietky

8.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 17:54 avatar
Chceš po holom, či po holej?

9.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 17:57 avatar
pekne ti vravim chod si po svojom, pretiahni nieaku kravku, kozičku v maštaľke ako maš vo zvyku a zapi svojom pančovanou borkou, ok? nebudem to opakovať
Súhlasí Mil@ňuško

10.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 17:58 avatar
hihihihahahahahahahaha          

11.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 18:00 avatar
to si si jedine zapamätal ked ťa tato bil kablom po hlave?
Súhlasí Mil@ňuško, huranato

12.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 18:01 avatar
Hej ma bili po penisovej hlave aúúúúúúúúúúúúúúúúú
Súhlasí huranato

13.
označiť príspevok

dobrý holub 1 muž
   20. 9. 2013, 18:02 avatar
Že je tá táravá dežka strašne rajcovná ke´d sa rozčuluje ?     
Súhlasí Mil@ňuško, huranato

14.
označiť príspevok

Mil@ňuško muž
   20. 9. 2013, 18:03 avatar
Práve preto ju milujem.  

15.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   20. 9. 2013, 20:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

16.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 20:45 avatar
je jasne že nebudu nikde uverejňovať aktualne fota, už teraz je celkom o tom slušny poplach, čoraz viac ľudi, halvne kľučovych svedkov o tom hovori za pritomnosti detektora klamstva, hovoria o tom, nie preto že by chceli zmeniť system, realitu, uveriť tomu. nielen Phil Shneider je dodnes pojem, ktory sa nebal o tom otvorene vypovedať. iste, poviež si, zasa science fiction, UFO/USO, asi videl film "štvrty druh" ktory je z veľkej časti holou realitou. počet pozorovani stale stupa a ide to až, za mimo chapania, kam to až môže siahať? nemaš aspoň trocha z toho panicky strach? pre bežneho jednoducheho človeka s nedostatočne vyvynutym mozgom, odchovaneho na kulturnych serialoch ako sudna sieň, farma, je to samozrejme nezaujimave, smiešne
Súhlasí Scarletshadow

17.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2013, 20:51 avatar
Kúrňa, ľudožraví mimozemšťania, čo ťa zožerú, ani si to neuvedomíš, tak to už je niečo!!!  

18.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   20. 9. 2013, 20:59 avatar
čo je ti na tom smiešne? už som to tu písal, sivi-greyovia sa živia tvojou energiou, reptilianska rasa sekretmi, aj mäsom a to su len dve mimozemske rasy z minimalne desiatich ktore maju na to, aby si spravili z teba jojo. zožrať ťa môžu minimalne metaforicky a preniesť tvoje telo do inej reality kde postupne dochadza jeho jadro

19.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   8. 10. 2013, 17:00 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:12,  šialený slovenský potkan......hanbí sa...!!!!!
dnes, 00:11,  ak chceš, aby sa niečo zmenilo musíš byť konkrétny a povedať všetko čo vieš
dnes, 00:10,  AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO...
dnes, 00:08,  pondelok obdržala kancelária prezidentky Zuzany Čaputovej list s dôkazmi a existencii...
dnes, 00:07,  veru nezda......ale príjemne šokuje....
dnes, 00:04,  Co to meles ty hovado ved ta zmija vyhlasila ze Tusko je nepriatel SR kde na to prisla kto jej...
dnes, 00:00,  Podaj podnet na interpol aj na scarlett osvieteneho a lemmyho ze kryju zlociny proti ludskosti a...
včera, 23:53,  najväčším trestom je vaša staroba https://www.youtube.com/watch?v=iLesafbgHlg
včera, 23:51,  podávam podnet na interpol, politici a doktori (biela mafia) sa vyhrážajú ľudom vo svete,...
včera, 23:29,  170. twl kesha sa nezdá, čooo *39
včera, 23:28,  kntsz, moze byt , no skor mi to evokuje lahšiu formu autizmu . btw mukel4, podobnym disponuje aj...
včera, 23:27,  aj ked si s nostalgiou spominam na ČSSR......predsa len je to naš kus života......
včera, 23:20,  kesha.....ty na tomto fore doslova zreješ..........radosť čítať tvoje príspevky........
včera, 23:16,  ftak jarabak sa nam rozmudroval......vymeteného súdruha ale v sebe nezaprie.....
včera, 23:04,  Je to zložitejšie na spoznanie pravdy a naši materialisticky zameraní psychológovia sú...
včera, 22:43,  Ja ti poviem kto su fasisti Nevážení zločinci, sadisti, psychopati z vysokej politiky.........
včera, 22:27,  Podľa môjho odhadu väčšina od nej očakáva, že bude zjednocovať občanov Sovenska. Ten...
včera, 22:22,  vediet znamena byt s tym nespokojny ,,,
včera, 22:20,  vedieť znamená byť zodpovedný
včera, 22:18,  vsetci co chcu dnes vediet a vsetci co pisu a citaju
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 750 bytes in 0,434 seconds)