Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

PRVÝ KRÁT V HISTÓRII ŠTÁT UZNÁVA DEZINFORMÁCIE A HYBRIDNÉ HROZBY AKO VÁŽNY PROBLÉM PRE KRAJINU A SPOLOČNOSŤ.

196
reakcií
295
prečítaní
Tému 19. apríla 2020, 14:43 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:43 avatar
ABSOLÚTNE BEZPRECEDENTNÉ PROGRAMOVÉ VYHLÁSENIE VLÁDY??

PRVÝKRÁT V HISTÓRII ŠTÁT UZNÁVA DEZINFORMÁCIE A HYBRIDNÉ HROZBY AKO VÁŽNY PROBLÉM PRE KRAJINU A SPOLOČNOSŤ.

Vybrali sme z programového vyhlásenia to najdôležitejšie

TRESTNÁ POLITIKA ŠTÁTU A VÄZENSTVO:
Vláda SR preskúma zvýšenie ochrany záujmov Slovenskej republiky prostredníctvom noriem trestného práva pred rizikom hybridných hrozieb, týkajúcich sa najmä šírenia propagandy a dezinformácií, podpory extrémistických zoskupení a kybernetických útokov.

OBRANNÁ POLITIKA A OZBROJENÉ SILY
V rozvoji spôsobilostí rezortu ministerstva obrany bude zohľadňované meniace sa bezpečnostné prostredie v kontexte kybernetických a hybridných hrozieb, dezinformácií, klimatickej zmeny a výziev vyplývajúcich z technologického rozvoja vrátane umelej inteligencie.

INFORMATIZÁCIA
Informačná a prevádzková bezpečnosť a ochrana kritickej infraštruktúry je kritickým faktorom pri narastajúcej informatizácii spoločnosti. Vláda SR zrealizuje dôsledný audit kybernetickej a informačnej bezpečnosti a kritickej infraštruktúry. Bezpečnostná politika vlády systematickými opatreniami podporí investície do „know how“, technológie a pracovnej sily, ktorá má skúsenosti s kybernetickou a informačnou bezpečnosťou.

Šírenie dezinformácií a hoaxov ohrozuje rozvoj vedomostnej spoločnosti. Vláda SR pripraví akčný plán na koordináciu boja proti hybridným hrozbám a šíreniu dezinformácií a vybuduje adekvátne centrálne kapacity pre jeho realizáciu. Tento boj však nikdy nesmie oslabiť podstatu slobody slova ako východiskového princípu demokracie.

VZDELÁVANIE
Vláda SR bude klásť dôraz na budovanie odborných vedomostí, zručností a kompetencií absolventov, ako aj na rozvoj ich schopnosti flexibilne reagovať na zmeny, spolupracovať, kriticky myslieť, využívať technológie vo svoj prospech, odolávať konšpiráciám a dezinformáciám a zároveň rozvíjať svoju tvorivosť, etické správanie a schopnosť prevziať zodpovednosť.

MEDZINÁRODNÉ VZŤAHY
V 21. storočí je však suverenita každého štátu, bez ohľadu na jeho veľkosť, konfrontovaná s novými neštátnymi aktérmi, preto rastie potreba aktívne sa vysporiadať s novými fenoménmi doby, akými sú napr. šírenie dezinformácií či klimatické zmeny. Toto zásadným spôsobom zmení podobu EÚ, ako ju poznáme dnes, na čo sa musíme pripraviť.

ZAHRANIČNÁ A BEZPEČNOSTNÁ POLITIKA
Rezort (zahraničných vecí, poz. redakcie) bude aktívne spolupracovať s Ministerstvom obrany a Ministerstvom školstva vedy výskumu a športu SR v oblasti zvyšovania povedomia o EÚ, NATO a dôležitosti rozvojovej spolupráce, humanitárnej pomoci a podpory ľudských práv a slobôd
vo svete, nástrahách dezinformácií a kybernetickej kriminality, ako aj o medzinárodnom rozvoji vedy, výskumu a inovácií a tiež športu.

MEDIÁLNA POLITIKA
Vláda SR totiž so znepokojením sleduje nárast dezinformácií v médiách a najmä na sociálnych sieťach, ktoré účelovo vyvolávajú strach a nedôveru v štátne zriadenie a liberálnu demokraciu. Vláda SR preto podporí iniciatívy bojujúce proti hoaxom, falošným správam a iným dezinformáciám a vytvorí mechanizmy na boj proti hoaxom, falošným správam a iným dezinformáciám.
Súhlasí ondrej61


12.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:25 avatar
Osvietený- chujko , veď to je opísané z komunistického vreckového kalendára. To ti nevadíPako? Ty ani nezbadáš a budeš zakladať nové stranícke bunky. Keď dvaja robia to isté , tak to nie je to isté? Doré však? Pako!


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:35 avatar
havran zase si nič nenapísal iba plačeš a uražaš

Až klakne sieť nemocníc v česku i na slovensku budeš zase kričať USA


24.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:37 avatar
Elfí trole ty kľačíš pred Fašingtonom také debiliny aké vypúšťaš


2.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:52 avatar
HYBRIDNÉ HROZBY = Triedny nepriateľ...


3.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:05 avatar
Totaliťáci aj u nás pokračujú v potláčaní nepohodlných názorov, ale pravdu neumlčia !
Súhlasí Myslitel


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:11 avatar
Borat hybridná hrozba nie je triedny nepriatel . To by si si mohol doštudovať .

Hybridné hrozby šírenie nenávisti a dezinformácií sú len jedným aspektom .

Ďalším sú utoky na nemocnice a infraštruktúru našej krajiny s účelom ich znefunkčenia ale i iné hrozby .

Ak cudia moc utočí kyberneticky na našu krajinu a infiltruje teroristov do spoločnosti nie je to triedny boj .

Tak sa už stalo a mnoho krát . Naposledy v nitrianskej nemocnici .

Nitrianska nemocnica je prvá firma u nás, ktorú zasiahol kyberútok
Nitrianska nemocnica bojuje s počítačovým vírusom. Elektronické údaje o pacientoch boli nedostupné. Až 450 nemocničných počítačov sa zrejme stalo obeťou hackerov, ktorí útočili po celej Európe.

www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

To čo predvádzajú Rusi v Česku je masívny utok na množstvo nemocníc s učelom ich znefunkčnenia
Okrem ineho utočia i na letisko Praha a inú infraštrukturu .

NUKIB upozornil že tieto utoky su iba príprava na obrovský masívny utok na Česku republiku.

Podobne upozornenia platia i na Slovensku

Česká Bezpečnostná informačná služba (BIS) a Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) odhalili a rozbili sieť, ktorú v Česku vytvárala ruská spravodajská služba FSB.

Na dnešnej bezpečnostnej konferencii v Snemovni to povedal riaditeľ BIS Michal Koudelka. Aktivity ruských a čínskych spravodajských služieb Koudelka označil za najpodstatnejšie dlhodobé riziká pre bezpečnosť Česka.

Sieť, ktorú v ČR budovala ruská Federálna bezpečnostná služba (FSB), bola financovaná z Ruska a ruskej ambasády a mala prostredníctvom siete serverov útočiť na ciele v Česku i na českých zahraničných partnerov, povedal Koudelka.

Úspech českých tajných: Rozbili ruskú spravodajskú sieť, ktorá ohrozovala aj Slovensko Foto: BIS
Úspech českých tajných: Rozbili ruskú spravodajskú sieť, ktorá ohrozovala aj Slovensko
21.10.2019 21:12 | Hoaxy | ČTK

Česká Bezpečnostná informačná služba (BIS) a Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) odhalili a rozbili sieť, ktorú v Česku vytvárala ruská spravodajská služba FSB.

Na dnešnej bezpečnostnej konferencii v Snemovni to povedal riaditeľ BIS Michal Koudelka. Aktivity ruských a čínskych spravodajských služieb Koudelka označil za najpodstatnejšie dlhodobé riziká pre bezpečnosť Česka.

Sieť, ktorú v ČR budovala ruská Federálna bezpečnostná služba (FSB), bola financovaná z Ruska a ruskej ambasády a mala prostredníctvom siete serverov útočiť na ciele v Česku i na českých zahraničných partnerov, povedal Koudelka.

"Úplne to nezodpovedá skutočnosti. Veľvyslanectvo nemá nič spoločné s akousi agentúrnou sieťou," citovala agentúra TASS reakciu ruského diplomatického zastúpenia v ČR.

"Sieť bola totálne rozbitá a zdecimovaná vďaka výbornej práci NCOZ. Vyšetrovanie ďalej pokračuje. Zabránili sme tejto aktivite z územia Českej republiky, ktorá bola súčasťou ďalšieho reťazca, ktorý Rusi využívali a pripravovali na využitie v iných krajinách Európy," povedal v Snemovni šéf kontrarozviedky.

"Tá kauza je stále v trestnom konaní, teda v tejto chvíli sa nemôžeme k podrobnostiam bližšie vyjadrovať," uviedol riaditeľ NCOZ Jiří Mazánek. Potvrdil len, že NCOZ spolupracuje na kauze s kontrarozviedkou.

Ruské ale aj čínske tajné služby označil Koudelka za hlavnú dlhodobú hrozbu pre Česko. Ruskí spravodajcovia v ČR získavajú množstvo cenných informácií z bežných rozhovorov s ľuďmi pohybujúcimi sa okolo diplomacie a politiky. Číňania podľa Koudelku postupujú inak, najčastejšie pozývajú vedcov, politikov a ďalších ľudí do svojej krajiny, kde sa na nich snažia pôsobiť a získať od nich informácie.


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:14 avatar
Elfí trol sám šíri nenávisť a dezinformácie s cieľom škodiť Rusku !


7.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   19. 4. 2020, 15:18 avatar
Rusko tak škodí samo sebe.....
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:19 avatar
Rusku škodia trolovia ako ty


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:21 avatar
Ondro samozrejme ale taký hyenizmus ako predvádzajú v česku to je už sila utočiť na nemocnice v čase krízy vírusu s učelom ich znefunkčniť je také Ruské

Na nemocnici v Benešově útočil ruský virus Ryuk.

Benešovskou nemocnici napadl v prosinci vyděračský počítačový virus, původem z Ruska. Cílí na instituce a firmy, které pracují s citlivými daty. Počítače v benešovské nemocnici vyřadil z provozu podle informací Radiožurnálu virus zvaný Ryuk, který byl identifikován i v případě kybernetického útoku na OKD. Obnova systémů zatím stála podle středočeského kraje 40 milionů korun. Částka ještě není konečná.

www.irozhlas.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej61, Bijoux


13.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:27 avatar
Niečo mi hovorí, že keď máš takú dojemnú starosť o Rusko, tak tu niečo smrdí  


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:29 avatar
Jeho hlavu napadol ruský vírus
Súhlasí havran


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:34 avatar
V dutej hakovejSS hlave je už Ryuk

Neútočil pouze v Česku. Počítačový virus Ryuk napadl nemocnice a úřady i v USA

Tento týden bezpečnostní experti z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) a antivirové společnosti Eset potvrdili, že v benešovské nemocnici řádil ruský virus Ryuk. Tento nezvaný návštěvník má přitom na kontě již daleko více cílů, útočil například i v USA.

Počítačový virus Ryuk patří do skupiny škodlivých softwarů, které omezují nebo zabraňují uživateli přístup k počítači nebo souborům a jež se obecně označují jako ransomware či vyděračské viry. Útoky těchto nezvaných návštěvníků probíhají prakticky vždy na chlup stejně. Nejprve zašifrují záškodníci všechna data uložená na pevném disku. Za jejich zpřístupnění pak útočníci požadují výkupné, a to klidně i několik tisíc korun.

Kyberzločinci se zpravidla snaží v majiteli napadeného stroje vzbudit dojem, že se ke svým souborům dostane po zaplacení pokuty. Ta byla údajně vyměřena za používání nelegálního softwaru apod. I proto jim celá řada lidí již výkupné zaplatila. Ani po zaplacení výkupného se ale uživatelé ke svým datům nedostanou. Místo placení výkupného je totiž nutné virus z počítače odinstalovat. Zpřístupnit nezálohovaná data je už ale ve většině případů nemožné.

Útočí už od roku 2018

Ryuk se začal šířit v srpnu 2018, jedním z prvních cílů byla americká vodohospodářská společnost Onslow Water and Sewer Authority (ONWASA). V USA vir napadl městské počítačové systémy ve všech amerických státech, oběťmi se staly i nemocniční a školní sítě.

"Problémům a škodám jsou vystaveny i města či celé státy, výzkumný tým společnosti Check Point odhalil podobné útoky například ve Frankfurtu. Frankfurt, jedno z největších finančních center na světě a sídlo Evropské centrální banky, byl nucen vzhledem k vlně kyberútoků odpojit svou síť od internetu, aby se zabránilo dalším škodám," napsal Petr Kadrmas ze společnosti Check Point.

Nyní je za pachatele označována ruská skupina Wizard Spider. Ryuk je pojmenován podle ducha smrti – postavy oblíbeného japonského komiksu Death Note


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:36 avatar
SSEdo len kopči americkú propagandu stále jedno a to isté kopčíš ty robot


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:31 avatar
havran rusko mi je u prdele mne vadia utoky na nemocnice za učelom ich znefunkčenia tak na Slovenské ako České .

Takže o Rusko nemám starosť skôr o vlastnu krajinu čo asi ako spolupracovník cudzej moci ktora na nemocnice utočí nechápeš


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:33 avatar
Elfí trole nám normálnym je u prdele americká propaganda ty poskok cudzej moci


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:36 avatar
najnovšie príspevky od tohto účastníka

SSEdo len kopči americkú propagandu stále jedno a to isté kopčíš ty robot (pred minútou)
Elfí trole nám normálnym je u prdele americká propaganda ty poskok cudzej moci (pred 4 minútami)
Jeho hlavu napadol ruský vírus (pred 8 minútami)
Elfí trole zasa tu prasíš americkou propagandou ? (pred 9 minútami)
Rusku škodia trolovia ako ty (pred 18 minútami)
Elfí trole USA zasa odstavujú nemocnice ? (pred 21 minútami)
Fašizmus je tiež totalitný režim (pred 21 minútami)
Elfí trole pravdu neumlčíte !!!!!!! (pred 22 minútami)
Elfí trol sám šíri nenávisť a dezinformácie s cieľom škodiť Rusku ! (pred 23 minútami)
Totaliťáci aj u nás pokračujú v potláčaní nepohodlných názorov, ale pravdu neumlčia ! (pred 32 minútami)
Matovič chce používať na šírenie propagandy elfích trolov ? Matovič pokračuje v budovaní ... (pred 34 minútami)
Americkí agenti Naď, Klus... (pred hodinou)
Lebo (pred hodinou)
Edo presne len urážaš, spammuješ ved si elfí trol (pred 2 hod.)
Každé dobro vrhá tieň. (pred 2 hod.)
Elfí trol si neuvedomuje že kopčí o sebe (pred 2 hod.)
Ked nebude hotovosť tak peniaze budú virtuálne (pred 2 hod.)
SSEdo dnes sa ešte môže používať hotovosť (pred 2 hod.)
Bezhotovostné virtuálne peniaze dostupné cez čip (pred 3 hod.)
Elfí trol má zasa smenu (pred 3 hod.)
foton je top multi nick ! (pred 5 hod.)
Amerikofil šteká ked si niekto dovolí povedať kritický názor na USA (pred 6 hod.)
SAmý liberálny fašoun (pred 17 hod.)
Elfí trol plní plán (pred 17 hod.)
Kasafran čo čakáš od elfieho spammer trola ? (pred 18 hod.)


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:37 avatar
SSEdo ved hej si len hlúpy elfí trol musíš plniť plán


26.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:40 avatar
Osvietený vieš ty hovno čo ja chápem, ty by si nepochopil ani moju pätu. Môžem ti však prezradiť, že v najbližšej dobe také relikty dvadsiatého stopročia ako si ty, neprežijú ani coronu19.Nepomôže ti ani transfúzia krvi ktorú by ti daroval vôl.


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:49 avatar
Havran zase si v svojom príspevku nenapísal vôbec nič len nadavky a plač


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:15 avatar
Elfí trole pravdu neumlčíte !!!!!!!


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:23 avatar
Len si ich pustit k telu špinavcov

Čechom hrozia kybernetické útoky na ich nemocnice: Američania sú znepokojení

Americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo uviedol, že Spojené štáty sú znepokojené hrozbou kybernetických útokov na české nemocnice v čase, keď svet bojuje s pandémiou koronavírusu SARS-CoV-2.

Informovala o tom v sobotu agentúra AFP s odvolaním sa na vyhlásenie amerického rezortu diplomacie zverejneného na Twitteri. Vo štvrtok pred hrozbou útokov na počítačové systémy nemocníc varoval český Národný úrad pre kybernetickú a informačnú bezpečnosť (NÚKIB), ako aj ministerstvo zdravotníctva.

"Vyzývame dotyčnú osobu, aby sa vyvarovala škodlivých kybernetických aktivít namierených proti českému zdravotníctvu a podobnej infraštruktúre na iných miestach. Každý, kto takéto kroky podnikne, by mal počítať s následkami," uvádza sa vo vyhlásení amerického ministerstva zahraničných vecí.

Český minister zdravotníctva Adam Vojtěch v piatok uviedol, že situácia je zatiaľ pokojná, avšak podobné situácie sa berú veľmi vážne.

www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:25 avatar
Hackeři vydírají české nemocnice. Třetina zařízení čelila útokům, které ohrožují i péči o pacienty

Loni v červnu se vedení Léčebny tuberkulózy a respiračních nemocí v Janově na Rokycansku probudilo do nepříjemného dne. Počítačové systémy nemocnice se 170 lůžky napadli hackeři. Zablokovali důležitá data a za jejich uvolnění požadovali výkupné ve virtuální měně bitcoin.

„Chtěli, abychom se jim ozvali na e mail, že nám pak ukážou, že to umí dešifrovat, a pak nám řeknou, kolik to bude stát. Na nabídku jsme ale nereagovali a předali věc policii,“ popsal LN Ondřej Weis, správce IT sítě janovské nemocnice. Díky záloze nemocnice o cenná data sice nepřišla, ale několik dní bylo zdravotnické zařízení ochromené. Lékaři se například nemohli dostat do zdravotnických karet pacientů. Zpomalil se i příjem.

Zdroj: www.lidovky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:27 avatar
Útok na benešovskou nemocnici nebyl jediný! A přijdou i větší

České nemocnice jsou podle řady expertů nedostatečně zabezpečené proti podobnému kyberútoku, který ve středu zasáhl benešovskou nemocnici. Přestože podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) se do kyberbezpečnosti dávají miliardy korun, podle ředitelů nemocnic to nestačí.

Až pětina českých nemocnic se ročně stane cílem kyberútočníků. Zatím se většinou dařilo virus zachytit v počátku, benešovský případ je podle expertů naštěstí výjimečný. Jenže takových útoků zřejmě bude přibývat. Zdravotnická zařízení si prý hackeři vybírají i proto, že se snadno vydírají.

"Já se obávám, že všechny velké nemocnice by proti útoku, jaké zažil Benešov, neměly šanci," domnívá se bezpečnostní expert Andor Šándor.

"Najdeme určitě nemocnice od těch výborně zabezpečených po ty zabezpečeny špatně," doplňuje Radek Holý, tiskový mluvčí Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Riziko kybernetické hrozby si uvědomuje i největší nemocnice v zemi - Motol. Podle vedení je sice zabezpečena firewally, ale to je prý málo. "Máme standardní zabezpečení přes firewally a další, ale nemůžu je říkat, protože patříme mezi kritickou infrastrukturu. Já se obávat prostě musím," uvedl ředitel FN Motol Miloslav Ludvík.

Například Ústřední vojenská nemocnice v listopadu zachytila přes 200 kyberútoků. Ty se nevyhýbají ani mimopražským nemocnicím. "Jsou to jednotky, co se týče počtu, vždy jsme na to upozorněni z centra informatiky," uvedl Pavel Šára, tiskový mluvčí brněnské fakultní nemocnice. Mohou je spustit i zaměstnanci svou neukázněností, třeba když kliknou na neznámou přílohu mailu.

S elektronizací zdravotnictví, například se spuštěním e-receptů a e-neschopenek, prý hrozba rapidně stoupá. Větší problém by mohl nastat, kdyby hackeři vyřadili z provozu najednou několik nemocnic.

"To riziko hrozí v jakékoliv nemocnici, každá používá IT systémy a je napojena na internet," domnívá se i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Ministerstvo přitom na kyberbezpečnost zatím dalo přes dvě miliardy. Jenže jednotná koncepce neexistuje a každá nemocnice má vlastní zabezpečovací mechanismy i počet IT expertů.

Dosavadní metodické pokyny podle ministra postačovaly. "Opíráme se o doporučení FBI, protože podobné ransomware se objevují ve zdravotnických organizacích v Americe," vysvětlil ministr. Ministerstvo chce zabezpečení dál zlepšovat, přesto je podle odborníků jen otázkou času, kdy sofistikovanější útok přijde.

reportaž tu

tn.nova.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:28 avatar
Elfí trole zasa tu prasíš americkou propagandou ?


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:29 avatar
Za více než 90 % kyberútoků na Česko je cizí stát, nejčastěji Rusko a Čína, uvedl bezpečnostní úřad

Nejvýznamnějšími původci kybernetických hrozeb v Česku jsou podle Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) jiné státy. Jde především o aktéry napojené na Rusko a Čínu, vyplývá ze zprávy o stavu kybernetické bezpečnosti České republiky za rok 2018, kterou příští týden projedná vláda. Úřad píše, že loni pokračoval ve zkoumání rozsáhlého útoku na významnou vládní instituci. Za pravděpodobné považuje, že útok pocházel z Číny.

www.irozhlas.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


28.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:49 avatar
Osvietený - no to je predsa jasné, však si predstav, že by to chceli zvrhnúť na Madagaskar, alebo rovno na USA     


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:52 avatar
havran nie chceli . Tie masívne utoky v česku na nemocnice nechcú zvrhnúť !!! Oni sa totiž už uskutočnili . To nie je bubák ale jasný fakt . V Nitre na nemocnicu detto .

Ale očakavame ďalšie útoky , ktoré budú chcieť naše zdravotníctvo znefunkčniť rovnako ako to české .


32.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:56 avatar
Edo masívne útoky ruského vírusu na tvoju hlavu už prebehli


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 16:03 avatar
hakovySS a čo to bola fantazia ???         

tn.nova.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Či si celkom mešuge ????????????????????????????????????????????????????????????,


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 16:13 avatar
SSEdo iste Putin osobne nezmyselne útočí na české nemocnice


43.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 16:17 avatar
hokejis - nemali by sme mu veriť? On má iste čerstvé autentiká z USA Pentagone.  


45.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 16:26 avatar
havran veriť elfiemu trolovi ?


46.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 16:32 avatar
hokejis - nečuduj sa, on vie , že sú aj veriaci ľudia. Tak to na teba skúša.


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 16:44 avatar
súdruh názi hakovySS ja som netvrdil že vocca sám . To sa zrodilo len v tvojej chorej hlave


51.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:00 avatar
Súdruh SSEdo tak kto ?


33.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:57 avatar
Osvietený - a to len tak dopustíš? Ako sa proti tomu postaví tvoja dvízia, alebo máš niečo väčšie? Armádu? Prdíš tu hovadiny celý deň. Ty si schopný hľadať Rusa aj keď slepca zrazí auto na ulici. Bude to asi ZIL.  


74.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:31 avatar
súdruh ja som Rusa nehladal našla ho pradávno BIS i SIS a v posledných dňoch i NUKIB pri utokoch na nemocnice v Česku ktoré sa snažil znefunkčniť . Rovnako ako tie naše napríklad v Nitre .

Že ty rusa nevidíš je normálne VUML zanechal stopu ba až brázdu


78.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:35 avatar
Súdruh iste Putin nezmyselne útočí na české nemocnice.
Nudí sa nemá čo robiť


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:43 avatar
Matovičovci by mali vytvoriť Ministerstvo propagandy ako ich vzor nacistické Nemecko.


30.
označiť príspevok

Myslitel
   19. 4. 2020, 15:49 avatar
Smutna to vec. Vedel som ze to pride. Slobodnej spolocnosti sa vladne tazko. Vedel to Hitler, Stalin, kazdy diktator.
Prichadza doba, ked sa clovek bude bat povedat svoj nazor.
Novodoba inkvizicia. Pocas tej starej stacilo napisat na papier hoci aj klamstvo a strcit ho pod dvere inkvizicnemu uradu a obvinit nejaku osobu z kacirstva ci carodejnictva, a ten clovek skoncil vo vezeni, bol dokladne muceny aby sa priznal, niektori aj popraveny. Ich majetok zhabany.

Dnes to budu novodobi udavaci, s blahoslovnym nazvom "dobrovolnici".
Inym slovom - hlupaci, ktorym nieco nesedi na nazore druheho cloveka.

Najviac sa mi paci odstavec pod nazvom Informatizacia.
Vraj ten boj - v praxi udavanie a trestanie za prejav slova, - nesmie oslabit podstatu slobody slova.
Absurdita, oxymoron, a drzost.
To je ako ked sa niekto visci niekomu na hlavu a nazve to, ze to len prsi.
Ti ludia nas naozaj povazuju za hlupakov.
Oni skrz tu ich nedemokraticku centralnu radu osvietenych, budu rozhodovat o tom co sa smie a nesmie povedat.
Su to nebezpecni ludia pre kazdeho cloveka vaziaceho si slobodu.
A mozno este horsie je, ze tu medzi nami ziju ti co s tymi fasistami suhlasia. Buduci udavaci? Mozno, ale urcite su to uzitocni idioti.
Súhlasí hokejis, havran


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 15:58 avatar
Potom nech prestanú klamať o slobodnej spoločnosti
Súhlasí havran, Myslitel


38.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 16:04 avatar
Boh proti dezinformaciám a haxom mi je boj proti demokracii, ale pre dobro demokracie.
Súhlasí Osvietený, Bijoux


40.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 16:07 avatar
Oprava: nie je.
Súhlasí Osvietený


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 16:15 avatar
Starý chren ďalší milovník totalitných praktík vyznávajúci oxymoron - musíme potláčať slobodu slova, aby sme ju zachovali .
Súhlasí Myslitel


47.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 16:33 avatar
42. magoris, zase utóčíš na iného diskutéra , len preto ze napísal slušne a vecne jeho názor. ty totalitné hovado . zbehli ste sa ako potkany
Súhlasí Osvietený


49.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 16:53 avatar
Hokejis. Dezinformácie a hoaxy nie sú prejavom slobody slova.
Súhlasí Osvietený, Bijoux


50.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 16:55 avatar
Považuješ za slobodu slova, ak bude niekto o tebe klamať? Nebude to to vadiť?
Súhlasí Osvietený


53.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:04 avatar
Starý chren to akoby som počúval fanatického boľševika. Kto bude určovať čo je pravda vy boľševici ?


54.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:08 avatar
Starý chren to je veľmi nebezpečný boľševik !


55.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:08 avatar
HakovySS ked číta že by mu mohli zakázať klamať ide ho rozdrapiť ako ked sa Mazurek dozvedel že už nebude hajlovať


56.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:10 avatar
SEdo ty klameš bežne a nechcem ťa za to zatvárať !
Mazurek nebol súdený ty elfí trol za hajlovanie, stal sa obeťou špinavého politického procesu


52.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:02 avatar
Starý chren ty si iný kovaný boľševik.
Boľševici ako ty budú diktovať aké názory sú povolené a ešte máte tú drzosť drístať o slobode slova.


57.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:10 avatar
52, Slobodne sa vyjadril 
Súhlasí Bijoux


60.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 17:15 avatar
57. slobodne a slušne napísal len svoj názor. a táto choroba hokejis ho kvoli tomu začal urázat.


61.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:16 avatar
60V pohode , beriem Jeho vinu na SEBA  


63.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:18 avatar
A odpustam mu    


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:20 avatar
Ber vinu boľševika Starého chrena na seba ak chceš


67.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:21 avatar
Vsetko je MOJA VINA


69.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:22 avatar
Aj ty chceš ľudí trestať za názor ?


70.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:23 avatar
Zivot kazdeho tresta samostatne
Súhlasí Osvietený


72.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:28 avatar
Samozrejme táradlo neodpovie


73.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:30 avatar
Sam dobre vies ze zivot niekedy dokaze aj potrapit
Súhlasí Osvietený


79.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:35 avatar
Len si táraj


83.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:38 avatar
79,,Hokejis ty mi nechces odpustit ze taram?


88.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:41 avatar
djjaro si namýšľaš že tvojím táraninám venujem veľkú pozornosť.


91.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:42 avatar
Nemusis hokejis ,,,
Ja ta nenutim


81.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:36 avatar
Ale hakoveho SS najviac lebo pan boh je spravodlivý . Kovid ho nájde


86.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:39 avatar
djjaro tvoj kamoš SSEDo zasa želá zlo


92.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:42 avatar
Nazi hakovySS ja si želám dobro a tebe kovida do kožucha nech sa ťa opýta ako si v novembri 1989 špehoval a udaval na zhromaždeniach


97.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:44 avatar
SSEdo ty stelesnené zlo, ktoré si udávalo za socíku a udávaš aj dnes


87.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:39 avatar
Nepokusaj Boha 81


89.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:41 avatar
Hokejis ty niesi moj kamos ?
Súhlasí Osvietený


93.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:43 avatar
djjaro ty táradlo to SSEdo


96.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:44 avatar
93Teda sa na mna hnevas?
Ved chcem byt tvoj kamos   
Súhlasí Osvietený


100.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:47 avatar
netáraj


102.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:48 avatar
100Ty ku mne citis nenavist? 
Súhlasí Osvietený


104.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:49 avatar
netáraj


105.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:50 avatar
Cize som sa ti dostal do srdca ?


64.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:19 avatar
Bijoux neklam zasa !
Starý chren obhajoval trestanie ľudí za názor, práveže je proti slobode slova.


95.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:44 avatar
Mazurek nie je človek ale nacista


99.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:47 avatar
SSEdo ty fašistický odpad ty nie si človek si totalitná fašistická špina !


108.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 17:58 avatar
Kotleba a Mazurek patria do basy a tam aj skončia . Magian už 13 mája . Konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ty pojdeš za nimi hakovýSS


110.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:03 avatar
SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


114.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 18:11 avatar
názi hakovySS troška sa nám už opakuješ zase nebudeš v noci buvať a budeš písať bludy po DF    

najnovšie príspevky od tohto účastníka

djjaro aj boľševici bojovali proti klamstvám z ich pohľadu a trestali za ne ľudí (pred 4 minútami)
SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu (pred 8 minútami)
djjaro lenže Starý chren je za to, aby ľudia právo na svoj názor nemali (pred 9 minútami)
netáraj (pred 22 minútami)
djjaro aj za socíku boli ľudia trestaní za názor v súlade s vtedajšími zákonmi. (pred 22 minútami)
netáraj (pred 24 minútami)
SSEdo ty fašistický odpad ty nie si človek si totalitná fašistická špina ! (pred 24 minútami)
Jeden skúma a dospeje k nejakému záveru a druhý k opačnému, kto určí čo je pravda ? Boľševici ala ... (pred 25 minútami)
SSEdo ty stelesnené zlo, ktoré si udávalo za socíku a udávaš aj dnes (pred 27 minútami)
djjaro ty táradlo to SSEdo (pred 28 minútami)
djjaro ale Starý chren obhajuje trestanie ľudí za názor, totalitný režim, v ktorom budú ľudia za ... (pred 29 minútami)
djjaro si namýšľaš že tvojím táraninám venujem veľkú pozornosť. (pred 30 minútami)
djjaro tvoj kamoš SSEDo zasa želá zlo (pred 32 minútami)
Bijoux ty si tak zlá stvora ! (pred 33 minútami)
Jeden skúma a dospeje k nejakému záveru a druhý k opačnému, kto určí čo je pravda ? Koľko je vás ... (pred 34 minútami)
Len si táraj (pred 36 minútami)
Súdruh iste Putin nezmyselne útočí na české nemocnice. Nudí sa nemá čo robiť (pred 36 minútami)
Bijoux zasa máš svoje stavy len útočíš, kydáš ? Ty si žena ? (pred 37 minútami)
Kto bude určovať čo je pravda, totaliťáci ala Starý chren ? Môžu súdruhovia vytvoriť ... (pred 38 minútami)
Samozrejme táradlo neodpovie (pred 43 minútami)
Aj ty chceš ľudí trestať za názor ? (pred hodinou)
djjaro lenže Starý chren chce aby ľudia boli trestaní za názor, je za potláčanie slobody slova ! (pred hodinou)
Ber vinu boľševika Starého chrena na seba ak chceš (pred hodinou)
Bijoux neklam zasa ! Starý chren obhajoval trestanie ľudí za názor, práveže je proti slobode slova. (pred hodinou)
Starý chren práveže ako správny boľševik chce diktovať aké názory budú povolené, za nesprávne ... (pred hodinou)


116.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:23 avatar
SSEDo ty náš tupý elfí trol


184.
označiť príspevok

Creationism muž
   20. 4. 2020, 04:06 avatar
Trestanie ľudí za klamstvá, ty špinavý podvodník. Klamstvo nie je názor, ale zločin. Ani len základné veci nepoznáš. Tak si sprostý.


190.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:11 avatar
fotonik-ty totalitna-spina V totalitnom režime ktorý miluješ by si za klamstvá už dávno sedel


194.
označiť príspevok

Creationism muž
   20. 4. 2020, 08:29 avatar
Basa, čiže totalita, pre všetkých zločincov, klamárov a šmejdov, čo podvádzajú ľudí. Teraz s vami spravia poriadky už rýchlo. Po všetkých týchto reformách. Nikomu chýbať nebudete.


196.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 09:00 avatar
Totalitna-spina-fotonik taký odpad ako on nás vracia pred 89


62.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:18 avatar
Starý chren práveže ako správny boľševik chce diktovať aké názory budú povolené, za nesprávne názory chce trestať.


65.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:19 avatar
62Kazdy ma svoj nazor hokejis


68.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:21 avatar
djjaro lenže Starý chren chce aby ľudia boli trestaní za názor, je za potláčanie slobody slova !


71.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:24 avatar
Ja som stareho chrena pochopil v tom zmysle ,,, ze ak niekto umyselne klame tak by si zasluzil po za uši  
Súhlasí Starý chren


75.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:33 avatar
Kto bude určovať čo je pravda, totaliťáci ala Starý chren ?
Môžu súdruhovia vytvoriť Ministerstvo pravdy.


77.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:35 avatar
Pravda sa skuma tak ze sa overuje ci to nieje klam ,


82.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:37 avatar
Jeden skúma a dospeje k nejakému záveru a druhý k opačnému, kto určí čo je pravda ?
Koľko je vás tu boľševikov ktorí by ste ľudí s podľa vás nesprávnymi názormi chceli zatvárať !


85.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:38 avatar
To co je pravda urci to kto komu veri na zaklade toho ze to nieje klam ,


90.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:42 avatar
djjaro ale Starý chren obhajuje trestanie ľudí za názor, totalitný režim, v ktorom budú ľudia za podľa neho mylný názor trestaní


94.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:43 avatar
Mozes mi vysvetlit ked niekto napriklad ,,,umyselne klame ,,,tak som pochopil chrena ,,
Mal by dostat pochvalu ?
Súhlasí Starý chren


98.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:46 avatar
Jeden skúma a dospeje k nejakému záveru a druhý k opačnému, kto určí čo je pravda ?
Boľševici ala Starý chren budú určovať čo je pravda tí s iným názorom budú zatváraní ?


101.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:48 avatar
Nooo niesom prave za aby boli ludia zatvarany za svoj nazor ,,,
Lebo aj tak nad nazorom je ZAKON ,,,
Skorej ide o to najst cestu a vypocut si tak jednu ci aj druhu stranu a snazit najst kompromis


103.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:49 avatar
djjaro aj za socíku boli ľudia trestaní za názor v súlade s vtedajšími zákonmi.


106.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:52 avatar
Nieco som o tom pocul


107.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:53 avatar
Ja to vidim tak ze kazdy ma nejaky ten svoj nazor na vec ,,,,


109.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:02 avatar
djjaro lenže Starý chren je za to, aby ľudia právo na svoj názor nemali


111.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 18:04 avatar
No neviem ako si ho pochopil ty ,,,,
Ale mne sa zda ze nieje za to aby ludia nemali pravo na svoj nazor ,,,
Osobne som ho pochopil v tom zmysle ao som ti pisal ze ten kto umyselne klame by mal dostat po za usi 
Súhlasí Starý chren


112.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:07 avatar
djjaro aj boľševici bojovali proti klamstvám z ich pohľadu a trestali za ne ľudí


113.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 18:09 avatar
No tak to uz je o tom ze kto ma pravdu ,,,,,
Lebo aj pravda moze byt mnohokrat vymyslena ,,,
Preto som za nazor hladat pravdu a robit kompromis


115.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:23 avatar
djjaro kto bude určovať čo je pravda nejaké Ministerstvo pravdy a tí čo budú ich pravdu odmietať tých potrestáš ?


58.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 17:12 avatar
52. magoris, ty si tak švahnutá anamnéza, ze ešte aj tvoji vlastní sa k tebe radšej nepriznávajú  


59.
označiť príspevok

djjaro muž
   19. 4. 2020, 17:13 avatar
Vsetci co sme tu mame anamnezu DF   
Súhlasí havran


76.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:34 avatar
Bijoux zasa máš svoje stavy len útočíš, kydáš ? Ty si žena ?


80.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 17:36 avatar
76. správne, s individuami ako ty je lepšie si nešpinit ruky . nech ta majitel Df opetovne vykopne z fóra , a tentoraz definitívne


84.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 17:38 avatar
Bijoux ty si tak zlá stvora !


117.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 18:26 avatar
Hokejis. Vedomé klamstvo nie je názor.


118.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:35 avatar
Starý chren poviem, že vedome klameš a zavriem ťa ?


120.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 18:43 avatar
Musíš mi to dokázať, pokiaľ má poženieš pred súd.


121.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:45 avatar
Mazureka, či Baláža či Rostasa súdili za nič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


124.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 19:01 avatar
Rostas je tiež čakatel nacistická špina


126.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:03 avatar
SSEdo ty nacistická špina ktorá útočí na novinárov a chce ich zatvárať.


119.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:39 avatar
Starý chren kto bude určovať že niekto vedome klame ?
A čo keď ten koho ty označíš za toho kto vedome klame teba označí za toho kto vedome klame ?


122.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 18:51 avatar
Ak mi bude vadiť, že vedome o mne klameš, buď to budem riešiť tak, že ti to poviem, aby si to nerobil a keď to bude závažné, že tým klamstvom mi spôsobíš nejakú veľkú škodu, môžem podať trestné oznámenie a môže to riešiť súd. Ja budem musieť pred súdom dokázať, že o mne klameš a spôsobuješ mi poškodenie dobrého mena napríklad. Súd rozhodne.
Súhlasí Osvietený


123.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 18:58 avatar
Starý chren ale ty obhajuješ politické prenasledovanie ľudí za názor, vláda oficiálne šíri propagandu o boji proti dezinformáciám v skutočnosti ide o potláčanie z ich pohľadu nesprávnych názorov.
O čom klamal Baláž, Mazurek či Rostas ?


127.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:05 avatar
Nič také neobhajujem. To si asi zle pochopil. Ja len tvrdím, že hoax, vedome klamstvo, nie je názor.
Súhlasí Osvietený


129.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:08 avatar
Starý chren kto bude určovať čo je vedomé klamstvo ?
Ty povieš že ja vedome klamem ja poviem že ty a teraz čo ?


128.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 19:06 avatar
hakoveho SS klavesnica videogaga.gulas.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


125.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:03 avatar
Starý chren vláda hovorí napr. že je nárast dezinformácií ktoré vyvolávajú nedôveru v liberálnu demokraciu.
V slobodnej spoločnosti človek môže mať človek nedôveru k čomukoľvek aj za socíku prenasledovali ľudí ktorí mali nedôveru vo vtedajší systém.
Súhlasí Osvietený


130.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:11 avatar
O názoroch na demokraciu som nehovoril nič. Ja som hovoril o vedomých klamstvách a hoaxoch. Za totality by som nikdy neobhajoval človeka, ktorého prenasledovali za vedomé hrubé klamstvo. Ale oni prenasledovali ľudí napríklad na to, že poukazovali na nedodržiavanie ľudských práv.


131.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:14 avatar
Starý chren aké klamstvo ?
Taký elfí trol Edo tu klame bežne a ty by si ho teda zavrel.
Pre nich to boli západní agenti.


133.
označiť príspevok

Creationism muž
   19. 4. 2020, 19:17 avatar
Ty si agent KGB ty trúba. Gramofón sprostý.


134.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:18 avatar
Robot fotonik nabehol


138.
označiť príspevok

Creationism muž
   19. 4. 2020, 19:24 avatar
Ako vieš, že som fotónik chujo. Vyčítal si to z kariet?


139.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:28 avatar
fotonik si ty trubka


140.
označiť príspevok

Creationism muž
   19. 4. 2020, 19:29 avatar
Sprostý si od narodenia a obľafne ťa ja tvoj pes.
Súhlasí Bijoux, Osvietený


142.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:31 avatar
fotonik nič iné tam nemáš ?


135.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:18 avatar
Keby o mne klamal a vadilo by mi to, môžem ho zažalovať. Ale musím mu to dokázať.


137.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:22 avatar
Edo sa tu toho naklamal ale nikdy ma nenapadlo ho chcieť za to zavrieť - je vás tu veľa milovníkov totalitných praktík a práve u tých ktorí radi vyprávajú o slobode - pretože ja na rozdiel od vás si cením slobodu slova a nemienim ju iným brať.


144.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:33 avatar
Ja tiež nemienim slobodu názoru brať iným. Avšak vedomé klamstvo, vedomé šírenie hoaxov nie je sloboda názoru. Je niečo iné omyl. Keď niekto nevedome šíri niečo, čo nie je pravda. Ale keď niekto vedome klame s cieľom niekomu uškodiť, tak to nie je názor. To je trestný čin v každej slušnej spoločnosti.
Súhlasí Osvietený


148.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:16 avatar
Edo bežne šíri niečo, čo nie je pravda ale ja na rozdiel od vás milovníkov totalitných praktík nechcem ho trestať.


147.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 19:46 avatar
hakovySS píšeš že mam isť do kriminalu za nazor ???


153.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:22 avatar
SSEDo ty chceš ľudí zatvárať za názor


156.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:24 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


161.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:25 avatar
FAšista SSEDo - 108


132.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:16 avatar
Ale toto predsa platí aj teraz a napríklad Fico sa súdil s novinármi za klamstvo. Myslím, že aj iní politici, tuším aj Kotleba.
Súhlasí Osvietený


136.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:19 avatar
Starý chren tu ide predsa o vládne nariadenie o boji s tzv. "dezinformáciami ", to je nebezpečné


145.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:40 avatar
Prečo by štát nemal poukazovať na klamstvá, ktoré o ňom rozširuje iný štát a pomáhajú mu v tom vlastní občania toho štátu? To sa má na to nečinne prizerať?


152.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:22 avatar
Starý chren podľa iných zasa prozápadní propagandisti šíria klamstvá. A ja ich za to nechcem zatvárať.
Vy totaliťáci ste mentálne na rovnakej vlne ako boľševici


157.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:24 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu
Súhlasí Starý chren


164.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:26 avatar
FAšista SSEDo - 108


141.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 19:30 avatar
Starý chren za socíku bojovali proti dezinformáciám a západnej propagande, dnes proti dezinformáciám a ruskej propagande.
ZA jedným aj druhým totalitné motívy


143.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 19:32 avatar
hakovySS za bolšana si ako eštebak bojoval za večne časy so ZSSR a bojuješ za ne dodnes


149.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:17 avatar
SSEdo zasa klame ale nechcem ho za to trestať - s Eurosojuzom na večné časy


151.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:21 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


155.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:23 avatar
SSEdo zasa by si zatváral ??????????


146.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 19:45 avatar
To nemôžeš porovnávať. Západ hovoril o nás pravdu, že sú porušované ľudské práva u nás. Rusko dnes často klame o EU a aj o nás. Pritom u nich sa viac potláča sloboda slova, ako u nás. To ti nevadí? A tuto totalitu by chceli zaviesť aj u nás.
Súhlasí Osvietený


150.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:20 avatar
Starý chren to hovoríš ty a prozápadní propagandisti, podľa iných klamú prozápadní propagandisti ale vy totaliťáci by ste zatvárali tých ktorí odmietajú tú vašu pravdu a majú inú.
My žijeme v EU už si ako elfí trol Edo furt len Rusko Rusko, ale my žijeme v EU !!!!!!!!!


154.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:23 avatar
Troška sa nám už opakuješ hakovySS zase nebudeš buvať celu nocku a písať sprostosti o 3 .00 a 4.00 ako minule


158.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:24 avatar
SSEDo totaliťáci ako ty budujete totalitu


160.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:25 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


162.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:25 avatar
FAšista SSEDo - 108


171.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 20:42 avatar
Hokejis. Ty si hovoril o Ruskej propagande. Iba som reagoval na tvoje slová. Čo sa týka pravdy, tá je len jedna. Nemôžu mať pravdu dvaja, keď každý o jednej veci hovorí niečo protichodné. Názor môžeme mať rôzny. Ale nemôžu byť dve pravdy.


174.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:57 avatar
Starý chren to, čo je pre niekoho pravda môže byť pre druhého lož a to čo obhajuješ to je totalitné presadzovanie určitého informačného obsahu a potláčanie iného.
V slobodnej spoločnosti nemôžeš vnucovať ľuďom čo si majú o rôznych veciach myslieť to je možné v totalite


176.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 21:00 avatar
Stále hovoríš o niečom inom, ako ja. Názory môžeš mať iné, ale nesmieš o druhých vedome klamať, klamstvo, to nie je názor.


178.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 21:03 avatar
Idem spať. O 4:00 stávam do roboty. Dobrú noc.


180.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 21:04 avatar
Osloboď sa od totalitných myšlienok !


182.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 21:07 avatar
Ja som maximálne slobodný. Lož nie je názor.
Súhlasí Osvietený


183.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 23:17 avatar
Presne tak umyselna lož nie je názor.
Súhlasí Bijoux


189.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:09 avatar
Edo za lží ktoré Siri by musel už sedieť dávno


187.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:05 avatar
Totalitak-sa cíti slobodny keďže jeho oponenti sú prenasledovaní nie on


179.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 21:03 avatar
Starý Edo klame o mne bežne a teraz by som mal chcieť ho zavrieť do kriminálu ?
Mne sú tie vaše totalitné myšlienkové pochody úplne cudzie !!!


175.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:58 avatar
Starý chren v našom mainstreame nezaznieva ruská propaganda ale iná


172.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 20:50 avatar
Nikto ťa nebude zatvárať za názor.Len nemôžeš pri svojom názore používať vedomé klamstvo. To nie je sloboda slova, to ja anarchia, keď môže hocikto o hocikomu slobodne klamať. Nechápem, že to nechápeš.


177.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 21:01 avatar
Starý chren vláda tvrdí, že chcú bojovať proti nedôvere v liberálnu demokraciu, to robili aj komunisti bojovali proti tým čo mali zasa nedôveru vo vtedajší systém.
V slobodnej spoločnosti človek musí mať právo aj mať nedôveru v systém ktorý vládne.


181.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 21:06 avatar
Bojovať proti nedôvere v liberálnu demokraciu tým, že budú poukazovať na vyslovené klamstvá a hoaxy. Ty by si im to chcel zakázať? Na to majú právo. Tak klamať druhí môžu, ale my sa nemôžeme brániť? Nám by si to chcel zakazovať?


188.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:08 avatar
Boľševici ako Ty Prenasledujete ľudí za názor a áno v slobodnej spoločnosti ktorú takí ako ty nenavidite môže mať človek nedôveru v systém ktorý tam vládne


165.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:27 avatar
Starý chren podľa iných zasa prozápadní propagandisti šíria klamstvá. A ja ich za to nechcem zatvárať na rozdiel od vás milovníkov totalitných praktík.


167.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:28 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


168.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:28 avatar
Fašista SSEDo - 108


169.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:32 avatar
Starý chren nejaké ministerstvo pravdy bude určovať čo je pravda ?


170.
označiť príspevok

Starý chren muž
   19. 4. 2020, 20:35 avatar
Čo sa mňa pýtaš? Ja som minister?


173.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:55 avatar
Ty obhajuješ totalitné praktiky a teda nevieš ako to dosiahnuť


185.
označiť príspevok

Starý chren muž
   20. 4. 2020, 04:15 avatar
Neobhajujem. To hovoríš ty, pritom sa mýliš, lebo si mýliš demokraciu s anarchiou. Považuješ hoax a vedomé klamstvo za názor, za slobodu slova. V demokracii nemôže byť trestný čin považovaný za názor. Lebo ubližuje druhým. To ako keby ohováranie, poškodzovanie dobrého mena, bol iba názor, ktorý môže beztrestne hocikto rozširovať, veď je sloboda slova. Veľmi sa mýliš. Čo sa týka tých troch, ktorých tu stále uvadzaš, ti boli prenasledovaní za názor, ale za minulej vlády, nie za tejto. Okrem toho, hovoríme, že polícia, prokuratúra a súdy sú nezávislé od politickej moci, tak neobvinuj z toho dnešnú vládu.


191.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:14 avatar
Starý chren tvoja rétorika je boľševická. Tvoje vzory za sociku-tiez trestali za názor v súlade so zákonmi. V slobodnej spoločnosti ktorá tí vadí človek môže mať napr. Aj nedôveru vo vládnuci systém


193.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:18 avatar
Starý chren tvoje vzory za minulého režimu taktiež z ich pohľadu bojovali proti klamstvám a vtedy proti západnej propagande


195.
označiť príspevok

Creationism muž
   20. 4. 2020, 08:38 avatar
Klamstvo je klamstvom bez ohľadu na pohľad. V minulom režime svoju ideológiu nepodrobili preskúmaniu. Nekriticky ju tlačili do vašich hláv. Preto lebo vedeli, že väčšina toho je lož. Rovnaké je to dnes aj v tvojich infovojnách. Žiadne kritické preskúmanie a overenie tam nehrozí. Lebo tam šírite hoaxy a propagandu, ako komunisti. Naproti tomu zdroje, ako TASR sú overiteľné a správy v nich podložené.


197.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 09:02 avatar
Boľševici ako-foton tu budujú totalitný režim


186.
označiť príspevok

Creationism muž
   20. 4. 2020, 05:05 avatar
Zločinci majú v base totalitu, to je pravda. Pôjdete do basy šmejdi a už nebudete škodiť a podvádzať ľudí.  


192.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 4. 2020, 08:15 avatar
fotonik-ty zločinec skodiaci Slovensku


44.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 16:21 avatar
Mysliteltakáto fáza v spoločenstve ľudí nastáva vždy, keď si kapitalistická demokracia nevie rady. Fašizmus je vždy ochotný problém vyriešiť.


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 16:01 avatar
To čo hovoria dnešní totaliťáci je to isté akoby zlodej tvrdil, že musí kradnúť aby bol poctivý


159.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:24 avatar
Za to môže tvoja schirofrenia hakovy SS

príspevok 110.hokejis dnes, 18:03 SSEDo ty fašistická špina patríš do kriminálu


163.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 20:25 avatar
FAšista SSEDo - 108


166.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 20:27 avatar
Neplakaj papušku


36.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 16:02 avatar
No tie drísty Osvieteného na dnes už stačili


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 16:06 avatar
Stačí si pozrieť video kratkeho dokumentu 2 minuty tn.nova.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Starý chren
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:40,  Dáva to zmysel. Je to jeden zo spôsobov, ako zničiť EÚ.
dnes, 02:39,  14, .... Majú,ale nikto sa ho nedrží! A to nemyslím len laikov, ale aj kňazov. Na nete je...
dnes, 02:12,  Celibátom sa vyriešil jeden základný problém v RKC: Nikto nededil, a teda majetok ostal cirkvi.
dnes, 02:10,  O chvíľu, možno o 2 dni, pribudne na účet humanistickej zbierky 10 €, lebo dnes som tie...
dnes, 02:07,  41, .... aj tam , kde píšem blogy, Bednár napísal o tom, prečo bol zavedený celibát:...
dnes, 01:57,  Človeka, ktorý si dá hanlivý názov do mena [Nehádžte perly sviniam], si nevšímaj! On...
dnes, 01:51,  90,...... nosia! A vieš aj prečo? A kedy ich majú nosiť? Na to ty nepoznáš odpoveď!...
dnes, 01:50,  Myslíš, že mám ďaleko od pravdy?
dnes, 01:49,  O Osvietenom viem veľa. Je postihnutý duševnou chorobou, ktorú nazývam s diagnózou mäkký...
dnes, 01:43,  13, .... blbosť! Skôr v RKC. Uvediem príklad: Mnohé príklady sú ah z vašich periodík....
dnes, 01:29,  preklad via google, keby mal niekto problém.
dnes, 01:28,  Niektorí Rusi, Ukrajinci a ďalší občania z krajín bývalého Sovietskeho zväzu, ktorí...
dnes, 01:24,  78, .... ale to býva často komplikované. Napríklad, jeden maďarský psychológ spomínal...
dnes, 01:18,  89, .... pozri si spisy židovské a návody ako sa brániť "zlým duchom". Aj Biblia...
dnes, 01:08,  61. senilny len za vrazdu sa moze dostat do vezenia? za policajnú brutalitu uz nie . ty trúba *19
dnes, 01:04,  43, .... Celsus [odporca kresťanstva z druhého storočia] sarkasticky poznamenal, že...
dnes, 00:59,  60, .... tým oponovali aj židia kresťanom: .... "Aha sekta, teraz sa zjavili a myslia si,...
dnes, 00:42,  92, .... v mnohom ti dávam za pravdu. A neboj sa, tie "lietadielka" proti nebeským,...
dnes, 00:35,  88, ,..... v poriadku, povedzme že máš pravdu. Ale aj iní vyháňajú démonov /šamani,...
dnes, 00:35,  15. ondrej to nie je zarputilost, myslí ze spraví velkolepy projekt. ale k tomu má so svojim...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(405 556 bytes in 0,221 seconds)