hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Prozba o pomoc samsung vp-dx 103

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.8.2011 22:24
posledná zmena 14.8.2011 23:19
1
14.08.2011, 22:24
ahojte ludkovia,

mam natych co sa vyznate vkamerach jednu zahadu na vyriesenie.

ide o toto video:
odkaz

a o tuto fotku:
odkaz

zahada je v tom ze neviem o tom ze by nasa kamera podporovala funkciu fotenia priamo pri nahravani videa a oto, ze video je podla mna natocene cele cize sa nemohlo stat zeby ho proste mamina zastavila urobila fotku a pokracovala dalej lebo nasa kamera ked sa nahravka videa stopne a potom sa zacne nahravat nove tak uz je to druhe video a my sme tam uz dalsie nenasli.

Tak oco ide v tejto zahade? ma ta kamera nieco co nevieme pouzivat alebo o co ide?
este dodam ze ked som sa pozrela na vlastnosti fotky tak tam bolo jasne napisane ze bola vytvorena pristrojom a bol tam ze samsung a aj ten nas model.

tak som zvedava co vy na to.
none
2
14.08.2011, 23:19
tak to je blbe sama si to pisem a aj sama odpovedam.

mamina tu fotku povodne pomenovala ze dolu hlavou,
ale kamarat vidiaci mi tvrdi ze udajne natej fotke niesme dolu hlavou ale klasicky,
takze je jasne ze nas odfotila bud predjazdou alebo po nej ked sme tam este sedeli.

oh skoda a tak som sa tesila ze je nejaka funkcia o ktorej neviem. a nic.
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 5 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 80 213 B vygenerované za : 0.062 s unikátne zobrazenia tém : 36 318 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.