Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Projev Miloše Zemana Praha - Albertov 17. 11. 2015

1
reakcií
835
prečítaní
Tému 19. novembra 2015, 06:43 založil bystrik.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

bystrik muž
   19. 11. 2015, 06:43 avatar
To nie ten váš Kiska, to je niekto, kto vidí svet aký je, nie aký vám ho vytvorili média...aj on sám...Kiska:

http://www.youtube.com/watch?v=z3xdPLEwWMI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran, RighteousFred

2.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 11. 2015, 16:24 avatar
www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Výber z jeho prejavu:

Sme navliekaní do kazajky názorovej uniformity, kde nesmieme myslieť inak, ako ten kto nami manipuluje. Dnes je vymývanie mozgov zložitejšie ako v minulosti. Dnes tu máme akýchsi hodnotových vodcov (value leaders), ktorí si osobujú právo nám hovoriť, aké hodnoty máme vyznávať. Ďalší sa prehlasujú za vodcov verejnej mienky (opinion leader), hoci ich nato nikto nezvolil a to najhoršie sa volá tvorcovia verejnej mienky (opinion makers). Tí pohŕdajú občanmi, považujú ich za plastelínu, ktorú možno vyformovať do tvaru, ktorý vyhovuje manipulujúcim.

Sme svedkami mnohých mediálnych masáží, ale obzvlášť chcem zdôrazniť jednu, ktorá hýbe celým národom – migračná kríza, kde ľudia s nesúhlasným názorom sú označovaní nálepkami ako extrémisti, xenofóbi, rasisti , fašisti. Nálepka nie je argument a poukazuje len na myšlienkovú nedostatočnosť tých, ktorí ju vyslovujú. Rovnako argumentom nie je rev. Práve rev je prejavom fašizmu, práve rev je prejavom stáda, ktoré sa tu zišlo minulý rok. (Zeman naráža na minuloročnú akciu s červenými kartami organizovanú americkou ambasádou. Napätie medzi Zemanom a americkým veľvyslancom Schapirom vyvrcholilo, keď odporúčal Zemanovi necestovať do Moskvy na oslavy ukončenia druhej svetovej vojny. Zeman dal vtedy Schapirovi jasne najavo, že prekročil svoj mandát a u neho má dvere zatvorené.)

Cudzinci spoločnosti prospievajú, ak je ich kultúra plne zlučiteľná s európskymi hodnotami. Nie je to kultúra vrahov a náboženskej nenávisti. Väčšinu týchto migrantov tvoria mladí dobre živení muži a ja sa pýtam, prečo títo muži nebojujú za slobodu svojej krajiny proti IS a ak prichádzajú s krajín, kde sa nebojuje, tak sa pýtam, prečo nepracujú pre svoju vlasť, aby prekonali svoju doterajšiu zaostalosť.

Hlas prezidenta má byť hlasom národa, nie hlasom médií, či ich mediálnou trúbou. Aj keby som mal jednoduchší život, keby som tou trúbou bol. Novinári, ktorí píšu každý deň niečo iné bez toho, aby čomukoľvek rozumeli by ma vychvaľovali, aké krásne prejavy prednášam, ale dostal by som sa do rozporu zo svojím národom. Chcem, aby sme žili v slobodnej spoločnosti, kde nebudeme podliehať vymývaniu mozgov...
Súhlasí bystrik
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:43,  10. niekto bude za tebou kričat ze si admín zomri, tak si *39 tys vázne kompletná p*ča *39
dnes, 01:21,  Admin Valovič https://www.youtube.com/watch?v=9gu6d-zTEjU
dnes, 01:15,  8. keby si nebol tupy kopirák z hownometov, tak by si si uz dávno zistil, ze 80% príspevkov...
dnes, 01:05,  Kto sú konkrétne admini Zomri? Daniel Podhradský – chalan urobil v minulosti veľmi...
dnes, 01:03,  Aj toto dokazu peniaze urobit clovekom slepo opakuje nezmysli co mu na stabe daju do ruky dokaze...
dnes, 00:45,  6. valovič je administrátor prečo ludom hrabe , nie zomri . šmíruj dalej ty IQ mrazenej makrely
dnes, 00:44,  zaujimavé, ak sa jedná o zverejnenie identity inych admínov tak je to v poriadku . :)
dnes, 00:43,  Hrdina s vrecom na hlave. Peter Valovič, ex-redaktor RTVS z Globsecu...
dnes, 00:41,  Za konšpiračnou stránkou je lekár z Považskej Bystrice. Kritizuje každého okrem Kotlebu...
dnes, 00:35,  Mne stačí len jej ksicht a mám dosť. Tvári sa jak keby zjedla fľašu skazených uhoriek. *21
dnes, 00:32,  Liberálny humor je vykastrovaný humor, nemá gule, chápeš? *21
dnes, 00:32,  9. akurát ze ten zvyk je z biblie. uz ked sa hraješ na krestana by si to mal vediet
dnes, 00:30,  Veď hádzanie kameňov je muslimský zvyk, tak kde je problém. *21
dnes, 00:29,  Voliči na truc budú voliť stranu s nulovým koaličným potencialom ??? Oni vlastne...
dnes, 00:24,  sa však napokon podarí Mongolovi, pre ktorého už nebol problém mať mohutného oponenta pod...
dnes, 00:18,  Pamätáte sa, keď sa v minulosti hovorilo "s hocikým, len nie s Mečiarom". Potom...
dnes, 00:17,  trolli vyplakávaju a śmejdia . zomri robí good job :)
dnes, 00:15,  za chvílu zatrepe kopytami a bude sväty pokoj. :)
dnes, 00:12,  16. však čo by nepozeral ked on je administrátor prečo ludom hrabe , nie zomri *39 vy dvaja...
dnes, 00:06,  1. "kulturblog" si ako vzdy da otazku a sam si na nu odpoveda. stale rovnaky dualny...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 858 bytes in 0,365 seconds)