Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Problém s priateľom

43
reakcií
3608
prečítaní
Tému 28. januára 2014, 14:11 založil Anonymousssss.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
30. 06. 2010
40
20. 04. 2013
41
02. 09. 2008
9
02. 03. 2013
1
 
 


1.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 14:11 avatar
Pokúsim sa situáciu čo najviac priblížiť a zároveň skrátiť.
Včera som prežila jednu z milióna hádok so svojim priateľom. Samozrejme, že sa to nevyhlo osočovaniu a hrubým vulgarizmom. Chcela by som sa opýtať, či je bežné, že partner vo vzťahu v hádke nadáva svojej priateľke do k.riev, j.bnutých, p.č a pod.? Je to v poriadku, keď s vami takto váš partner komunikuje popri tom, ako vy s ním hovoríte slušne, bez vulgarizmov, nijako ho nenapádate ani nenadávate... (akurát mi vytýka arogantný postoj či to, že som "chladná"
Najhoršie je, že hádka vznikla kvôli tomu, že som chcela ísť so svojou kamarátkou na stretnutie z jej školy (skôr pijatika, no ja nepijem), na ktoré ma pozvala. Chcela som tam ísť preto, že pricestuje do mesta kamarát môjho priateľa a pôjdu spolu na pivo a ja s nimi nemám záujem sedieť v pube. Priateľ, akonáhle som mu oznámila môj plán, vybuchol a začal mi hrubo nadávať a obviňovať ma, že sa chcem k.rviť, že sa idem k.rviť a pod.
1. Mám 20 rokov a je to môj prvý priateľ. Nikdy som nič intímne (ani bozky) nemala so žiadnym iným mužom. Nechodievam ani na večierky ani nikam bez neho. Viackrát sme sa pohádali, pretože ma niekam nechcel pustiť samú s kamoškami a tak som nikdy nikam nešla a ani nechodím.
2. Priateľ má 25 a má za sebou nejaké romániky a sexuálne skúsenosti so ženami. Podľa mňa je absurdné, že práve on mi vyčíta, že idem behať za chlapmi pričom mu nedávam ani ten najmenší podnet na to, aby žiarlil.
3. Stretnutie, na ktoré som chcela ísť je na strednej škole, pričom som sama vysokoškoláčka a teda by tam boli len mladší ľudia. Navyše je to na umeleckej škole, kde 90percent študentov sú dievčatá. (Dokonca by sme boli medzi textiláčkami)
4. Keď som sa snažila toto všetko vysvetliť svojmu partnerovi, obvinil ma, že som falošná a vypočítavá.
5. Posledné bdobie nášho vzťahu (sme spolu pomaly rok a pol) pociťujem z jeho strany nezáujem o moju osobu. Nemám pocit, že som preň ho príťažlivá a pod. Síce to argumentuje svojím zdravotným stavom, ktorý nie je posledné dni najlepší - akceptujem to. No mám pocit, že ho nebaví ma bozkávať a ani sa ma dotýkať. Chybu som urobila v tom, že keď ma obvinil, že tam idem za chalanmi, povedala som mu, že ma trápi ako to je s nami v poslednom čase. Priateľ to pochopil tak, že som mu tým povedala, že tam idem za inými. Nenechal si vysvetliť, že som sa zle vyjadrila resp. v nesprávnom čase.

Svojho priateľa som nikdy nepodviedla a ani nechcela podviesť. Nikdy som mu neklama v tejto oblasti, vždy bola k nemu otvorená a úprimná - možno až príliš. Povedala som mu vždy o každom mojom rozhovore s mužom, ak nejaký bol počas dňa, lebo viem, že to chce vedieť.
Pýtam sa vás: má zmysel vzťah s takým človekom?


2.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 14:24 avatar
A tvoj vek je??


4.
označiť príspevok

auxiliarius
   28. 1. 2014, 14:25 avatar
si necital? 20


7.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 14:43 avatar
Samozrejme rovnoprávnosť je na prvom mieste, ale vieš kedy sa to zavádza, ak žena je finančne slobodná, nezávislá na partnerovi, vtedy si môžte stanoviť pravidlá ja budem robiť toto a ty hento, a budeme sa mať radi, ale ak ty si závislá od neho je logické že žiarli, lebo ťa ma rád, dáva do teba peniaze, a ty ho odkopneš po 8 mesiacov, ak si šikovná.


8.
označiť príspevok

winry žena
   28. 1. 2014, 14:46 avatar
Fuj, zena nie je auto predsa, chlap nema pravo sa k nej chovat ako debil...


11.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 14:52 avatar
Ale ona nemala partnera predtým nevie porovnať, vieš máloktoré dievča zostane pri prvom partnerovi, to by musel byť jej ideál, a bolo to manželstvo pod hviezdami.


14.
označiť príspevok

winry žena
   28. 1. 2014, 14:58 avatar
Tiez som zostala pri prvom 12 rokov, lebo dieta....a ine skusenosti okrem zlych nemam, takze radsej uz mlcim.


12.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 14:55 avatar
Tak ja študujem, on chodí do práce. On žije v podnájme, ja s rodičmi. Síce má viac peňazí ako ja a áno, veľakrát za mňa zaplatí, keď sme niekde, veľakrát, hlavne keď sa presťahoval do mesta aby sme boli spolu, som mu pomáhala i ja. Moja mama mu viackrát urobila 20eurové nákupy aby mal čo jesť. Nosila som mu potraviny a aj uvarené jedlo z domu plus iné potreby.
A ak by som ho mala "odkopnúť", tak jedine pre to, že sa ku mne takto hrubo správa a ja cítim, že z jeho strany je to prehnané (hoci aj mne vyčíta prehnané reakcie ako keď sa mi niečo nepáči al. sa poškriepime,tak sa vezmem a idem od neho domov).


16.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 14:59 avatar
Talianske manželstvo, to sa mi páči, a ešte napíš koho budeš voliť za prezidenta ?


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2014, 16:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 16:36 avatar
Ďakujem za názor, no obávam sa, že som niektoré veci zrejme neuviedla úplne na pravú mieru, tak teda:
1. Sklon k alkoholizmu snáď nemá. Hoci si dá rád pivo, nemusí ho každý deň, hoci môže... No je pravda, že keď je opitý, je neuveriteľne nepríjemný a ešte žiarlivejší. No opitého som ho zažila dvakrát v živote.
2. Milenec... no nemám ho s kým porovnať, no intímne chvíle sa mi s ním veľmi páčili takmer vždy. Len v poslednom čase má zdravotné problémy, nie síce vážne (no nie príliš estetické), tak sa necíti na také veci... Tomu rozumiem. No keď ma nedokáže ani pohladiť, ani bozkávať na posteli bez toho, aby pomedzi to neurobil 100 vecí a teda to stokrát neprerušil...
3.Je príliš žiarlivý, očividne mi nedôveruje. No vraví, že ma ľúbi a že všetko robí pre mňa a pod. Na zač. vzťahu chodil každý týždeň kvôli mne z KE do BA, potom z TO a minulé leto sa presťahoval do BA a našiel si tu prácu, aby mohol byť so mnou. Teda aspoň tak mi to tvrdí. A nie je ani lakomý ani nič, že by mi nedoprial. Častokrát mi kúpil nejakú drobnosť len tak, aby ma potešil.
4. Komplimenty mi dáva, no nemám z neho pocit, že sa mu páčim tak, ako pred rokom napríklad.
5. Viackrát chcel vidieť môj fb, aby videl s kým si píšem. Hoci so žiadnymi chlapcami si nepíšem a keď mi napísal aj nejaký kamarát alebo spolužiak, hneď som mu o tom povedala.
6. Ku svojej rodine je milý a pozorný, no počula som ho už viackrát ako vyletel na svoju mamu. No nikdy nie tak vulgárne a tak agresívne ako na mňa. Keď som sa ho raz opýtala, či sa tak baví aj so svojou mamou ako so mnou, odpovedal mi, že keby ho mama tak rozčuľovala ako ja, nemal by problém jej povedať, že je p.ča alebo ju poslať do p.če. Pretože ako on hovorí - nadávky sú preň ho iba slová. To ja som tá, kto psychicky týra.

A áno, cítim sa ako jeho majetok.
Súhlasím však, že takéto správanie nie je v poriadku. Ani ja nie som bezchybná, ale toto je naozaj priveľa.


34.
označiť príspevok

dorota
   28. 1. 2014, 16:43 avatar
hehe, myslim si ze to do teba si premieta zlost na svoju matku. tak to bdue stale pokial sam nepochopi co robi.


35.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 17:00 avatar
To je zaujímavý názor a zamýšľam sa nad ním....
Nebudem rozoberať jeho súkromie, myslím si, že skrytá zlosť na matku v ňom môže pretrvávať, čo viem. No on je k svojej mame milý, pomáha jej aj finančne, aj psychicky. Len je cholerik. Rýchlo sa dokáže rozčúliť a vlastne pre nič. A v rámci tohto som bola viackrát svedkom ako kričal na svoju mamu do telefónu alebo bol k nej drzý, no nie vulgárny.

Ale to je možno jeden z hlavných problémov. Že je cholerik a hneď sa vytočí. A aj keď mu budem tvrdiť, že si niečo zle vysvetlil alebo ja som sa zle vyjadrila, neverí mi a obviňuje ma - ako naposledy - že som falošná a vypočítavá.


36.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 17:27 avatar
Milá slečna nebezpečná zaľúbila si sa do mafiána. V dnešnej dobe sa málo kto presťahuje do Bratislavy len kvôli partnerke. Tvoj milenec je finančne slobodný a tebe je to divné že prečo Ti na ulici povie pip*a. Otvor oči.


37.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 17:33 avatar
To určite nie. Normálne chodí do práce a na konci mesiaca ráta posledné centy. Vtedy mal peniaze, dnes už robí inú prácu, no...


38.
označiť príspevok

rieka
   28. 1. 2014, 19:04 avatar
To či sa mas s niekym rozist,alebo nie ti vraviet nebudem,aj tak si v citoch vzdy kazdy spravi po svojom. Sama popremyslaj ako by si chcela,aby sa vas vztah vyvijal . Ale ublizovat si nenechaj v ziadnom pripade,lebo koleso prigniavi aj motyla.


3.
označiť príspevok

auxiliarius
   28. 1. 2014, 14:25 avatar
pytat sa na fore je dost zybtocne, vacsinou su ludia natolko hlupi a zbabeli, ze pritakaju strane, ktora pride

povedia ti, aby si ho nechala, ze mas na lepsieho, keby sme pride on, povedia to iste jemu

1. ano, urazky nie su len vulgarizmami, urazat sa da ovela horsie slusne
2. zeny to s bozkami a inymi pozornostami velmi prehanaju, ony to sice maju rady, ale muzi az tak nie, musis chapat, ze muiz nie je zena, aby ho bavilo to iste. niekde sa musi premoct on a niekde TY


10.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 14:50 avatar
1. S tým súhlasím. No ja sa naozaj snažím mu ukázať, že "hádať" sa dá i bez urážok či hanlivých slov. Snažím sa hovoriť pomaly, všetko mu jasne objasniť. Snažím sa nekričať a naozaj i málokedy kričím. On, naopak, ziape na celú ulicu, nadáva mi (a pritom mi vraví, že si za to môžem sama, lebo ja som tá, ktorá vyvolala hádku a tá, čo ho vyprovokovala - vždy len ja -_- ) a jediné, čo mi povie na to, keď mu poviem aby mi nenadával je: "Nebudem ti nadávať, keď sa ty prestaneš takto správať." Lenže ja si vravím ako správať... vyčíta mi stále, že ho úmyselne vytáčam. Prisahám, že to tak nie je. Nepotrebujem počúvať, že som, citujem, "tupá p.ča".

2. Mne vyčíta, že som chladná. Mne je len nepríjemné si na ulici prejavovať intímne city. Rada to robím za bytovými dverami. Viackrát som mu to vysvetľovala. Snažím sa na tom pracovať a dávam mu pusu, keď sa stretneme hoci, ako sa vraví - V láske je vždy ten, čo bozkáva a ten, čo nadstavuje líce. Ja som tá, čo sa nechá bozkať. A čo sa týka sexu, iniciátorom som skôr. Dokonca mi aj vyčíta, že ho mám len na sex.-_-
Ale chápem, čo sa mi snažíte povedať.


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2014, 16:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 1. 2014, 12:29 avatar
osvieteny ty tu klames, az je mi z teba nanic. Mam podozrenie, ze fabulujes iba to co sa chce pocut,


5.
označiť príspevok

winry žena
   28. 1. 2014, 14:37 avatar
Kde nie je dovera, nie je laska. Ty odpoved poznas...
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Aranjes žena
   28. 1. 2014, 14:38 avatar
1. Ak je pravda to ,čo píšeš , tak okamžite a bez váhania ten vzťah ukonči a pošli toho idiota niekam ... Si príliš "poddajná" a on to zneužíva , ja by som takého chlapa zabila lopatou :p
Súhlasí Osvietený


9.
označiť príspevok

auxiliarius
   28. 1. 2014, 14:49 avatar
Príede Jožko do školy s hrčou , a pani ucitelka sa ho pyta, čo sa stalo

- Sadla na man osa

- Uštipla ťa?

- Nie, otec ju zabil lopatou
Súhlasí  ×


13.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 14:57 avatar
A o kráľovnej ôs vtip nemáš?


15.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 14:59 avatar
Moja mamina má rovnaký názor. Síce jej nehovorím všetko, radšej (o nadávkach a hádkach nevie), už mi viackrát povedala, že som príliš submisívna. No priateľ mi zase vyčíta, že všetko musí byť len podľa mňa a že ho len stále kritizujem.

Ináč, pravdupovediac, cítim sa obmedzovaná. Chápem, prečo sa mu nepáči, keby som mala ísť na party sama s kamoškami alebo jednou kamarátkou. A chápem to natoľko, že keď ma niekam baby volajú, buď ide s nami alebo to rovno odmietam. No tamto s tou školskou stretávkou... alebo ma nechcem pustiť na školskú akciu z mojej vysokej školy - katedrálku (ani som tam nešla). A o chate s bývalými spolužiakmi som mu ani nevravela - spolužiakom som zaklamala, že nemám vtedy čas (sedela som u priateľa v izbe na posteli).
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 15:02 avatar
Vidíš tvoj problém je že nehovoríš pravdu ak si taká svätá, tak neklam, a naozaj tou svätou budeš.


18.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 15:06 avatar
Nemyslím si o sebe, že by som klamala. Priateľovi som vždy povedala všetko. No keď viem, že ho niečo má rozčúliť a má dostať hysák, radšej mlčím - ale to sa týka iba toho, kam ma volajú kamarátky.
Mame nehovorím o tom, ako sa ku mne správa, lebo viem, že by ho pretrhla a že by trvala na tom, aby som to s ním ukončila.
Toto sú jediné zatajovačky v mojom živote. Nič viac.


19.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 15:18 avatar
Skúste švédsku trojku v posteli, alebo inú polohu, možno sa mu prispôsobuješ aj v sexe.


21.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 15:23 avatar
Nie som si istá, či práve v tejto oblasti je problém. A vlastne som sa ani na problém v intímnej sfére nepýtala. Len chcem poznať váš názor na takýto vzťah, na také správanie sa k partnerke a či taký vzťah má nejakú budúcnosť, či to nebude lepšie ukončiť.

Čo sa týka vášho názoru, nemyslím si, že som tá, ktorá sa v sexe prispôsobuje a tému takýchto sexuálnych aktivít sme rozoberali viackrát a viackrát mi priateľ hrubo vynadal a pohádal sa kvôli tomu, že som vôbec niečo také spomenula a nedajbože, keď sa mu zdalo, že som to i navrhla....


20.
označiť príspevok

Aranjes žena
   28. 1. 2014, 15:21 avatar
chapes, ze sa mu nepaci,ked chces ist niekam s kamoskami...co je na tom pochpitelne? ...Si akoze mas pytat dovolenie sa niekam pohnut , v strachu, ze bude vyvadzat, radsej pred nim ani nehovoris,ze by si niekam chcela ist... a to spolu zatial iba chodite...


22.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 15:27 avatar
Chápem to, lebo mi vysvetlil, že sa o mňa bojí, že tam budú iní chlapi, ktorí so mnou budú flirtovať. Sám povedal (vtedy), že mi verí, že by som ho určite nepodviedla (čo je i pravda), no nechce, aby sa na mňa iní muži pozerali, aby so mnou komunikovali. Povedal mi to tak, že nechce "aby sa na mňa iní chlapi robili nárok". Aj ja by som žiarlila, keby mal ísť sám s kamošmi niekam tancovať. No neplakala by som kvôli tomu, ako to robí on. Nenadávala by som tak strašne ako on. A nespala by som jednu noc možno, nie pol týždňa ako mi on vraví, keď je rozčúlený.

Neprekáža mu, keď mám ísť ku kamarátke alebo si s ňou sadnúť do slušného podniku. Prekáža mu, keď máme ísť tancovať alebo na koncert, kde sa ľudia bežne zoznamujú.


23.
označiť príspevok

pátrač muž
   28. 1. 2014, 15:30 avatar
Ty si lesba alebo tajná agentka . Skôr by som bral lesbu, ale život na Zemi je zlý.


24.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 15:32 avatar
Nerozumiem a nie som si istá, či tomu vlastne aj rozumieť chcem.


27.
označiť príspevok

Aranjes žena
   28. 1. 2014, 16:06 avatar
prt sa boji..pozri sa...zakladom dobre fungujuceho vztahu je vzajomna dovera a tolerancia...v Tvojom aktualnom vztahu to nie je a ak sa nenaucite byt voci sebe obaja navzajom ustretovi a tolerantni ,tak nikdy nebude Vas vztah dobry.
Súhlasí Osvietený, Chiara.1


28.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 16:11 avatar
Ďakujem!
Súhlasí Osvietený


40.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   29. 1. 2014, 12:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 1. 2014, 12:51 avatar
no to tak byva, ze mamina, by anjradsej dala dole priatela, ale ako to povedat dcere?


25.
označiť príspevok

rastos muž
   28. 1. 2014, 15:38 avatar
Ak sa niekto už teraz takto rozčuľuje, nevie sa ovládať a používa takéto vulgarizmy na adresu partnera, do budúcnosti to neveští nič dobrého. K akej kultúre budete napr. vychovávať svoje deti?


26.
označiť príspevok

Anonymousssss žena
   28. 1. 2014, 15:49 avatar
To je pravda.
To, čo on mi povedal za ten rok a pol som ja jemu nikdy. A nikdy, po tom, čo som mu to vysvetľovala, čo som kvôli tomu plakala a bola neviem ako zničená, neprestal. Na začiatku mi povedal, že sa to nebude opakovať, no samozrejme, že sa to opakovalo. Teraz mi vraví, že ak ho nebudem rozčuľovať, nebude mi nadávať. Raz mi povedal "zastreľ sa" (ospravedlňujem sa, ale nemám sa komu vyrozprávať, ani posťažovať).
S človekom ako je on, nechcem mať rodinu a ani s ním nič budovať, pokiaľ bude takýto. Len som chcela poznať názor nezainteresovaných ľudí, či to mám tolerovať resp. či sa to deje aj v iných vzťahoch. Možno má priateľ pravdu v tom, že nie som normálna a že je to všetko len moja chyba. No ja to tak necítim...
Párkrát sa po mne už zahnal alebo mi povedal, že by ma najradšej udrel. No nikdy to neurobil (zatiaľ). Včera počas hádky mi ešte vravel, že mám byť rada, že nie je jeho kolega z práce, lebo ten vravel, že keby sa žena k nemu správala hrubo alebo ako chlap, zbil by ju ako žito. Naozaj neverím, že sa takto správam... ach, naozaj ma mrzí, že vás týmto zaťažujem. :(

Ja len... či mám očakávať, že sa zmení a ako sa k tej zmene dopracovať. Je nám spolu fajn, no potom prídu takéto nechutné momenty a ja neviem, čo mám robiť.


30.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   28. 1. 2014, 16:21 avatar
1. Dobré "znamenie" aby si to sním raz dva skončila, nabudúce to môžu byť už aj facky. Odíď skôr ako ku tomu príde. Veľa šťastia. Akonáhkle začínajú vo vzťahu pochybnosti, treba ten vzťah skončiť, ide zlým smerom.
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

Aranjes žena
   28. 1. 2014, 16:25 avatar
nikoho nezatazujes ..tak ako som Ti napisala hore..bez tolerancie to nejde, ak nie je vzajomna ...rozid sa s nim ,nenechaj sa opit slubmi ze "sa to nebude opakovat" ,aj keby pred Tebou klacal na kolenach (potencionalni nasilnici su v tom majstri)
Súhlasí Osvietený


42.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   29. 1. 2014, 12:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

šálka kávy žena
   29. 1. 2014, 14:17 avatar
Pýtam sa Teba: má zmysel vzťah s takým človekom?


44.
označiť príspevok

auxiliarius
   30. 1. 2014, 03:15 avatar
Tak je to ako som na zaciatku povedal.

Ludia na internete su hlupi a zbabeli, vsetko ti zhltli a radia ruky prec od neho. Pride sem tvoj priatel, tiez mu vsetko zhltnu a poradia ruky prec od teba. Ludia na nete su hlupi.

Co sa tyka vulgarizmov, akurat vcera som cital spravu, o vulgariozmoch Biebera priatelke. Ja neviem sice kto to je, nepocul som nikdy nic od neho, ale vraj je to idol tinedzeriek, sprava sa zobrazovala v mailoch, tiez uz otravuju aj ked si chce clovek precitat maily..
No a docital som sa ich smsky, ako ju chce, ona ze je fetak, on ze ju miluje, ona dalej, ze nech sa da liecit a asi po 10 sms to zacala "ty ku, ty pi", cize chcem povedat, ze 80% ludi si vulgarne nadava, je to prirodzene, vzhladom k padlej ludskej prirodzenosti...

podla mna si naozaj chladna vulgarizmy si zasluzis.

80% muzov ti vynada, keby s tebou chodia, lebo vyzeras naozaj chladna a najma ty nemas priatela naozaj rada
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 18:25,  Zlo začalo poslúchnutím hada. Tým sme sa ocitli na prevýchovu v hmotnom svete. No a nikoho...
včera, 18:17,  keď Oľano bude mať 30% a Demokrati 15%, tak takou krajinou sa stane Slovensko. *19
včera, 14:22,  O tom, kde skončí tvoja babka rozhoduje len Boh pri poslednom súde. Ľudia, ktorý si prešli...
1. 6. 2023,  Z môjho pohľadu bola tvoja babička humanistka, ale to netvrdím až tak, pretože ona sa tak...
1. 6. 2023,  Klein Keď si veriaci , tak vieš , že Boh človeka hodnotí podľa skutkov a ako na ňu...
1. 6. 2023,  Netráp sa! Máš nádej, ak tomu chceš veriť, tak tomu ver, že to tak bude, a bude spasená....
31. 5. 2023,  Toto zlo ktoré páchajú najvyššie postavení po celom svete kto vlastne robí? Skús mi na...
31. 5. 2023,  kntsz oligarchia je v každej krajine ktorá sedí na vrchole podnikania a beztresne robí čo sa...
31. 5. 2023,  Lemmy vari sa to nedeje i dnes v politike? Toľko vrážd ako sa udialo na Slovensku za...
31. 5. 2023,  Lemmy bol to boj vnútri komunistického hnutia. V ktorom šlabikári si čítal o tých...
31. 5. 2023,  Pred pár dňami mi zomrela moja milovaná babička. Veľmi to boli, avšak čo ma trápi je, čo...
31. 5. 2023,  Predávaš aj krémy na penis ?
31. 5. 2023,  Prečo ?
31. 5. 2023,  Nemáš niečo na zosilnenie erekcie?
31. 5. 2023,  ...starej mamy? - tak som volal babku z maminej strany. Ona bola domáca pani a zaujímali ju...
31. 5. 2023,  Lemmy, zase sa nudíš a chýbajú ti spory ?? Pochop najskorej tému a ak na niekoho reaguješ,...
30. 5. 2023,  Ty si zažil komunistické čistky v ZSSR? Ako Stalin vraždil komunistov.
30. 5. 2023,  Podľa toho, ako píšeš, vieš hovno o kauze Slánsky a spol. Komunisti sa vraždili navzájom,...
30. 5. 2023,  Ignoruješ serióznu odpoveď od Qwerta v 2. Preber sa z toho šoku!!! Žiadna tvoja starenka,...
30. 5. 2023,  Si obyčajný pokrytec. Načo potom táto falošná otázka? Citujem ťa: Poznať Bibliu znamená...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(130 083 bytes in 0,218 seconds)