hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Problem s prehranim mpeg 2 v DVD

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 26.11.2008 10:47
posledná zmena 26.11.2008 23:44
1
26.11.2008, 10:47
Zdravim Vas tu vsetkych nadsencov PC! Vedel by mi niekto poradit s mojim problemom? Mam HDD kameru, ktora nahrava priamo do MPEG 2. V NAY elektrodome mi povedali ze to jednoducho skopirujem z HDD kamery do PC a napalim. S kopirovanim a napalenim nemam problem ale ked to hodim do DVD prehravaca tak to nechce prehrat. Prehravac ma asi 2-3 roky takze by to mohlo zobrat, nie? Prehra CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-video, Divix, JPEG, MP3. Za pomoc vopred diky moc!!!!!!!!
none
2

1. 26.11.2008, 10:47

Zdravim Vas tu vsetkych nadsencov PC! Vedel by mi niekto poradit s mojim problemom? Mam HDD kameru, ktora nahrava priamo do MPEG 2. V NAY elektrodome mi povedali ze to jednoducho skopirujem z HDD kamery do PC a napalim. S kopirovanim a napalenim nemam problem ale ked to hodim do DVD prehravaca tak to nechce prehrat. Prehravac ma asi 2-3 roky takze by to mohlo zobrat, nie? Prehra CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-video, Divix, JPEG, MP3. Za pomoc vopred diky moc!!!!!!!!

26.11.2008, 15:49
a co to mas panasanonic?
none
3
26.11.2008, 23:41
A okrem toho stretol som sa s tým,že mne nechcel prehravat novsie formaty,ktoré mal,ale chyba bola iba v tom,že optika bola zasvinena.Tak som tam dal cistiace a odvtedy mi to ide.ALebo nemas to v nejakom MP4 formate?Vtedy ti to asi nepojde.
none
4
26.11.2008, 23:44
...prehravac asi neprehrava tento format...prehraj si to na PC...
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 85 863 B vygenerované za : 0.078 s unikátne zobrazenia tém : 47 370 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.