hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Prieskum preferencií: Matovičovo hnutie rastie atakuje 30%. Fašisti cez 6% cestujú správným smerom

príspevkov
16
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.4.2020 19:01 Čeka
posledná zmena 23.4.2020 08:44
1
20.04.2020, 19:01
Prieskum preferencií podľa AKO

Ak by sa voľby konali v apríli, Matovičovo hnutie by si v parlamente polepšilo o 29 kresiel.

Na druhom mieste zostáva strana Smer s viac ako osemnásť percentami.

Polepšili si aj koaličné strany Sme rodina a SaS. Naopak strana Za ľudí by sa do parlamentu nedostala, keďže by ju podporili len tri percentá ľudí.

"Kríza je najmä v tejto strane, čo je spôsobené tým, že oficiálny líder už skoro mesiac nekomunikuje a značka Za ľudí bola postavená najmä na ňom," povedal pre Nový Čas riaditeľ agentúry AKO Václav Hřích.

Podporu podľa prieskumu stráca aj extrémistická strana ĽSNS. Podľa Hřícha je to najmä preto, že stranu takmer nevidno a verejnosť nepozná riešenia, ktorými by chceli riešiť koronakrízu.

Mimoparlamentné Progresívne Slovensko by sa samostatne do parlamentu podľa prieskumu dostalo s podporou 6,5 percenta voličov. Naopak Spolu samostatne nezískala ani jedno celé percento.

Čítajte viac: odkaz
none
2
21.04.2020, 17:51
To robili v Trnave u rodiny Matoviča ??????? Už som to písal, väčšieho blbca a neschopného človeka sme nemali vo vláde od čias Bacílka........
none
3

2. majko1 21.04.2020, 17:51

To robili v Trnave u rodiny Matoviča ??????? Už som to písal, väčšieho blbca a neschopného človeka sme nemali vo vláde od čias Bacílka........

21.04.2020, 17:55
Ja som s Matovičom spokojný. Najlepší premiér, akého sme kedy mali.
👍: ondrej61
none
4

3. Starý chren 21.04.2020, 17:55

Ja som s Matovičom spokojný. Najlepší premiér, akého sme kedy mali.

21.04.2020, 18:08
Ja som tiež spokojný len ak by vystupoval v nejakom zábavnom seriáli v tv. Na riadenie štátu nemá a jeho komunikácia s občanmi je katastrofálna . Čo všetko už ten človek natáral, nasľuboval a vzápätí zrušil, či jednoducho klamal.....ale chápem že niekomu vyhovuje bulvárny typ politika.......
none
5

4. majko1 21.04.2020, 18:08

Ja som tiež spokojný len ak by vystupoval v nejakom zábavnom seriáli v tv. Na riadenie štátu nemá a jeho komunikácia s občanmi je katastrofálna . Čo všetko už ten človek natáral, nasľuboval a vzápätí zrušil, či jednoducho klamal.....ale chápem že niekomu vyhovuje bulvárny typ politika.......

21.04.2020, 18:40
majko1 chapem ťa ako voliča smeru že tvoja frustrácia je prevelika . Ale nie Matovič to smer Blaho dibilitou a Fico jedom spôsobili že oľano vyhralo volby a rastie .
Za neschopného by som Matoviča rozhodne neoznačoval . Má vysoku školu je manažer a to na rozdiel od smerákov uspešný . Zaplatil pol miliardy na daniach dokazal ako školák viesť obrovsku firmu . Založil stranu a vyhral volby .

Takže tolko stručne zhodnotené
👍: Bijoux , ondrej61
none
7

5. Osvietený 21.04.2020, 18:40

majko1 chapem ťa ako voliča smeru že tvoja frustrácia je prevelika . Ale nie Matovič to smer Blaho dibilitou a Fico jedom spôsobili že oľano vyhralo volby a rastie .
Za neschopného by som Matoviča rozhodne neoznačoval . Má vysoku školu je manažer a to na rozdiel od smerákov uspešný . Zaplatil pol miliardy na daniach dokazal ako školák viesť obrovsku firmu . Založil stranu a vyhral volby .

Takže tolko stručne zhodnotené

22.04.2020, 07:15
Aj ja ťa chápem, že žiješ ko ten vírus-musíš byť strčený v zadku niekoho-inak neprežiješ.....Iba nedávno , pred volbami si tvrdil to isté o genialite a manažérskych schopnostiach Kisku a videl si v ňom vynikajúceho budúceho premiéra, hahahaha a kdeže je dnes ? Radím ti, poobzeraj sa po viacerých zadkoch ak chceš prežiť.........
Matovič je duševne chorý človek, každý deň to dokazuje.........
none
8

7. majko1 22.04.2020, 07:15

Aj ja ťa chápem, že žiješ ko ten vírus-musíš byť strčený v zadku niekoho-inak neprežiješ.....Iba nedávno , pred volbami si tvrdil to isté o genialite a manažérskych schopnostiach Kisku a videl si v ňom vynikajúceho budúceho premiéra, hahahaha a kdeže je dnes ? Radím ti, poobzeraj sa po viacerých zadkoch ak chceš prežiť.........
Matovič je duševne chorý človek, každý deň to dokazuje.........

23.04.2020, 05:25
Lenže Kiska ochorel. Pokiaľ by bol zdravý, tak by pracoval.
none
10

8. Starý chren 23.04.2020, 05:25

Lenže Kiska ochorel. Pokiaľ by bol zdravý, tak by pracoval.

23.04.2020, 07:02
Pre mňa je dosť prekvapujúce ako ste ochotní tkz. vašim politikom prepáčiť všetko a iných za to isté kritizovať,hovorí sa tomu neobjektívny prístup.....Čo sa týka Kisku nepísal som o jeho zdraví ale o tom ako ho osvietený vychvaľoval ako super manažéra a geniálneho vodcu, ale pred volbami bol ešte zdravý, či nie ani počas prezidentovania nebol zdravý ? Ale tento geniálny vodca získal v parlamentných volbách počet hlasov ktorým sa len tak dostal do parlamentu...Okrem toho čo je to za stranu ktorá závisí iba na jej vodcovi ? O tom bola reč tak neprekrúcaj význam mojich slov v príspevku 10.
none
12

10. majko1 23.04.2020, 07:02

Pre mňa je dosť prekvapujúce ako ste ochotní tkz. vašim politikom prepáčiť všetko a iných za to isté kritizovať,hovorí sa tomu neobjektívny prístup.....Čo sa týka Kisku nepísal som o jeho zdraví ale o tom ako ho osvietený vychvaľoval ako super manažéra a geniálneho vodcu, ale pred volbami bol ešte zdravý, či nie ani počas prezidentovania nebol zdravý ? Ale tento geniálny vodca získal v parlamentných volbách počet hlasov ktorým sa len tak dostal do parlamentu...Okrem toho čo je to za stranu ...

23.04.2020, 07:45
na to ako bol kompromitovaný videami mal az moc hlasov a dostal sa do parlamentu....jeho cielom bolo vyhrať voľby. Ako byvalý prezident nemal v umysle "služiť"Matovičovi.....Preco by mal sklamať svojich volicov?....ved ciel bol splnený a Fico odstavený....Ano uspesne strany maju vo svojom strede cloveka, ktorý "to ťaha"......ja ani nepoznam strany, ktore by nemali nejaku svoju silnu osobnosť
none
13

12. ondrej61 23.04.2020, 07:45

na to ako bol kompromitovaný videami mal az moc hlasov a dostal sa do parlamentu....jeho cielom bolo vyhrať voľby. Ako byvalý prezident nemal v umysle "služiť"Matovičovi.....Preco by mal sklamať svojich volicov?....ved ciel bol splnený a Fico odstavený....Ano uspesne strany maju vo svojom strede cloveka, ktorý "to ťaha"......ja ani nepoznam strany, ktore by nemali nejaku svoju silnu osobnosť

23.04.2020, 08:25
Čím bol nepravdivo kompromitovaný ? Aha zase ďalší pritakávač,ak to robia"naši"je to v poriadku ak to robí niekto iný tak je to fuj.....To akože tvrdíš že taký Fico a Smer neboli nikým dlhodobo a systematicky kompromitovaní ? A znovu o tomto som nepísal, zavádzaš od témy....
none
14

13. majko1 23.04.2020, 08:25

Čím bol nepravdivo kompromitovaný ? Aha zase ďalší pritakávač,ak to robia"naši"je to v poriadku ak to robí niekto iný tak je to fuj.....To akože tvrdíš že taký Fico a Smer neboli nikým dlhodobo a systematicky kompromitovaní ? A znovu o tomto som nepísal, zavádzaš od témy....

23.04.2020, 08:33
tema neni o tom čo si ty zmyslíš....
none
15

14. ondrej61 23.04.2020, 08:33

tema neni o tom čo si ty zmyslíš....

23.04.2020, 08:34
Ale je ,ak sa nevyjadruješ k mojim príspevkom tak to tak označ.
none
16

15. majko1 23.04.2020, 08:34

Ale je ,ak sa nevyjadruješ k mojim príspevkom tak to tak označ.

23.04.2020, 08:44
Ty sa tiež vyjadruješ po svojom......napadol si Matoviča, aj ked mu stupaju hlasy.....vysmievaš sa osvietenemu, za jeho postoj ku Kiskovi, pred volbami a pritom sam dal o tom temu.........a ja som ti dal svoj postoj čo si myslím o Kiskovi aj teraz ked skoncil......mne to pride uplne logicke a aj som to hovoril, že Kiska skoncí, ak nebude premier......S Matovičom som spokojný a som rad že tam nestraší Fico.....pretože Ficovania bolo dosť....možno Pelegrini....
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 117 504 B vygenerované za : 0.098 s unikátne zobrazenia tém : 36 122 unikátne zobrazenia blogov : 537 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.